Автор Тема: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...  (Прочетена 2006 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #30 -: Януари 22, 2007, 16:26:00 pm »
Олеле...пак тема,в която всички ще се изпокарат  [confused]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #31 -: Януари 22, 2007, 16:32:08 pm »
Олеле...пак тема,в която всички ще се изпокарат  [confused]
Понякога предпочитам такива теми отколкото теми в които всеки обеснява колко обича горния  [lol]
А и тази тема имаше за идея да се види мнението на потребителите :)

П.С малко оффтопик.. сори :)
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #32 -: Януари 22, 2007, 16:40:35 pm »
Колкото до Хърто и Стиилър(без да искам да обидя някой) видя се кой го направи за внимание и кой удържа на думата си!Много подобни теми са пускани от много потребители,дори мисля,че преди време аз пуснах нещо подобно,но това го правиш в яда си и след това като съжаляваш пред другите изглежда някак различно...
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #33 -: Януари 23, 2007, 13:02:11 pm »
Колкото до Хърто и Стиилър(без да искам да обидя някой) видя се кой го направи за внимание и кой удържа на думата си!Много подобни теми са пускани от много потребители,дори мисля,че преди време аз пуснах нещо подобно,но това го правиш в яда си и след това като съжаляваш пред другите изглежда някак различно...

Ако визираш мен че не съм си одаржал на думата се лъжеш жестоко извиних се на нутсо макар и си признах 4е може би съм збъркал но като гледам в последните няколко горещи теми не на празно е било сичко според мен хората си казаха мнението...
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #34 -: Януари 23, 2007, 15:39:05 pm »
Ехх ако всичките теми бяха като тази... Спокойно и човешко обсъждане на проблема, без личностни напатки, с уважаване на чуждото мнение и защита на своето собствено... Леле колко хубаво би било... Явно можем да сме сериозни, когато поискаме... Но трябва ли ножа да опре до кокала за да го правим...? Явно трябва... :)
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."