Автор Тема: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...  (Прочетена 2005 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #15 -: Януари 19, 2007, 11:56:47 am »
Темата представлява буре с барут, седнал върху което палиш цигара. Това е изключително взривоопасно и никак здравословно. Риска да гръмне буренцето е толкова голям, че не си заслужава да се рискува. Нутсо просто сложи табелката " no smoking" за да предотврати евентуален взрив. Вярно... може и да не гръмне, но аз предпочитам да пуша на безопасно място. Ако някой не ми харесва, той ще разбере затова, но трябва ли всички във форума да го разбират ? Когато това се изкаже пред много хора се превръща в обида към човека. Тогава огънчето от цигарата пада в буренцето. Следва взрив... БУМ...
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #16 -: Януари 19, 2007, 12:31:53 pm »

     Понякога не разбирам напълно нещата които толкова много ви обиждат...
 Знаех за сайта от доста година.Все още се наричаше,ако не се лъжа ИВо16.сом ....или нещо такова.Преди по-малко от година разбрах,че сайта има форум и започнах да вилзам не съм очаквала,че ще има добри,лоши...сантиментални или пък романтични хора...очаквах,чче ще има СЕРИОЗНИ хора.  За съжаление забелязвам,че доста съм грешила в очакванията си. Дори изключително ме дразни това,че всеки тук се прави на добрия самарянин и...хайде да подкрепим лигавщините...защото те са добрички,хайде да простим на еди кой си еди какво си...защото той е сладичък и миличък....

     Казвате "тази тема ще се превърне в спам - в нея няма смисъл!"  а искам да питам не са ли се превърнали и други теми в спам???

     "Подпис или аватар" ... и вмсето форумците да пускат мнение само когато си сменят аватара например...там може да се наблюдават около 50 поста от един и същ човек за един ден само и само да си увеличава броя на постовете...да печели някакви въображаеми рангове и нам какво си. Тази тема не е ли вече спам приятели??  Само,че се държи защото там никой не се обижда...има само

       "Милооо,муци,мазка,миличка,сладичка,добричка,страхотничка....подписа ти е направо убийствен!" ...дори в действителност да не смята така...и да го казва само и само с надеждата,че после и за нейния/неговия ще се изкажат добре. И за това ли се държат подобни теми!

       Ако темата на Хърто трябва да бъде заключена...тези също трябва да бъдат заключени! Опитвате се да създадете някакъв нереално изкуствен свят пълен с подмазвачески думички и неискрени слова! И това ми било страхотно!
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #17 -: Януари 19, 2007, 12:42:50 pm »
Аз пък мисля, че темата на Хърто трябва да стои.
Ако някой не ми харесва, той ще разбере затова, но трябва ли всички във форума да го разбират ?
Е да ама то тва е проблема... че личните пристрастия си проличават в 50 процента от темите.И темите се "загрозяват" , като видя 5 поредни поста от двама как се обиждат, на мен ми се отщява да чета темата нататък.И да наистина не мога да разбера как е възможно някой напълно непознат да ви засегне толкова с една обида в нет пространството.Аз смея да твърдя, че трудно ще се намери мой пост в който целта ми е само да обида някой и без връзка с темата (е и такива има... човек съм все пак).Но когато някой ме напсува аз зад монитора се усмихвам :).Та и аз не искам да виждам обидни постове... но това си е факт.Опитвали са се хора да потушат страстите и аз съм се опитвал ама не става... те избуяват на друго място.Ей затова ... щом искат да серат по форума ... ми да и направим кенеф поне.Прави се тема специално за това и като се засегнеш от някой пост в друга тема... влизаш в специалната тема и си изливаш душата.Така за сметка на една тема може да се запазят другите по-чисти.

А и още нещо...  а бе кви са тея теми "Сбогом".Като искате да напуснете напускате... без фанфари и тромпети.Напускате тихичко.Като си тръгваш  с километрични постове против модераторите какво очаквате...да влезнете в роля на мъченик?Да бъдете възпяни като борец за свобода?Е да ама не... не сте Хаджи Димитър.Като не ви харесва нещо се опитвате да го промените... като не можете значи сте победени... тогава за кво се тупате по гърдите?Тихичко и без теми ... драснете няколко ЛС на близките ви във форума и до там.

П.С Нали знаете ... нищо лично, просто бизнес  [bighat]
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #18 -: Януари 19, 2007, 13:40:20 pm »
Опитвате се да създадете някакъв нереално изкуствен свят пълен с подмазвачески думички и неискрени слова! И това ми било страхотно!

това имах и предвид аз но както и да е отказах се да се занимавам.Предавам се нали така се казва
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #19 -: Януари 19, 2007, 13:45:58 pm »
Ама Хърто аз мнението за подмазването и "миличките думи" съм си го казвал... темата не е за това.Иначе и аз подкрепям мнението на ПростоАз по тази тема.
Ама... като си тръгнеш всичко ли ще се нареди бе човек :).Нали винаги сте казвали колко обичате стих4е.ком ?Е тогава след толкова любов... нещо бързо го разлюбихте бе :).Опитайте се да го промените... нали е "нашето форумче".И ся кво всеки на който нещо не му харесва дай да се изнася  [questionn].
Като си тръгнеш ти нищо няма да се промени... Същата приказка с друг герой.
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #20 -: Януари 19, 2007, 13:48:46 pm »
Прав си пребързано действах с темата и съжалявам за това.Мен стихче ми е как да кажа като седна да си пия кафето старите хора четат весник аз чета стихче.Но просто ми стана болно и така. А темата беше точно за това да се покаже нещо по различно от "слънце злато" и тнт да се покаже нещо реално.Можеби не не нацелих точното име на темата и там ми е грешката
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #21 -: Януари 19, 2007, 14:14:06 pm »
Има нещо друго....направи ми впечатление че и онази тема (съжалявам винаги изпускам интересното) никой не каза кой не харесва...всички говореха или общо или пък "преди време се скарах с нея но не я мразя.Обичкаммм я"
НИКОЙ не каза дирекно, да посочи човек!
За съжаление някои от вас не правят разликата между заяждане и казване на истината в очите!Аз с най-голямо удоволствие бих споменал 4-5 имена но или ще ми изтрият мнението или ще заключат темата!

Илюзия, Съвеидж Гардън едвали е дошла и е почнала да те обижда.Има причина, която ти си изпуснала "без да искаш".Но си права че това което ти е казала наистина е доста грубовато...и не е казване на истината, а обида.
Но аз обиждам рядко ,по-скоро казвам какво мисля.Доста хора имат претенцийте че го правят но не е така.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #22 -: Януари 19, 2007, 19:44:13 pm »
Иво,честно казано и аз мисля че не трябваше да затваряш темата,в смисъл не и толкова рано.Въпреки че беше противоречива имаше доста неща в нея които си заслужаваха.Тва с тая тема "сбогом" и прочее  наистина си беше много путкинско изпълнение,но мисля че за него важи принципа тихите води са най-дълбоки.Стийлър го видях и аз тогава  когато и ти на форумната среща - тогава той ме остави почти час и половина да не млъкна и много внимателно слушаше и наблюдаваше всички и си е направил съответните изводи.И тая постановка която сега поставя идва именно от тях.Не знам дали го прави защото има нужда от внимание или просто иска да впечатли определен човек.Мисля че ти Иво доста се засегна от цялата работа,а не би трябвало.Просто хорарта обичат да драматизират.Всеки си играе някаква роля в тоя форум,като холивудските звезди.Когато около някоя звезда шумотевицата стихне и почват да се мислят щуротии с цел привличане на общественото внимание.Точно това направи и Стийлър.Това го пиша с ясното съзнание че в той ще прочете това било то като скри юзер или като гост.Аз лично ако бях 14 годишна госпожичка(форумджийка),може би щях направо да се влюбя в него - такава мъжка постъпка...  [inlovee].И може би той точно това иска,и ти Иво не трябва да му се сърдиш,допреди време и ти гонеше 14 годишните госпожички :) ахахахаха спомням си.Според мен не трябва да му се отдава толкова много значение - щом иска да си  ходи да си ходи,даже някъде четох мнение на няква форумка дето заяви че и тя щала да си  ходи щом той няма да остане...лаау.Вместо да  му правим тука евала разисквайки инфантилната му(според мен) постъпка,можем просто да му лиснем кофа с вода и да му пожелаем на добър час.Тва е хората идват и си отиват,всеки с филма си.Верно ся Стийлър е умен и прочее,дет се вика ценен кадър,ама да не е единственият...ценни кадри винаги е имало и ще има,тепърва сигурно и нови ще се регистрират.Не можеш да почнеш да се косиш за всеки който си отива.И пак на темата да се върна - едва ли щеше да доведе до нещо чак толкова лошо - ти много добре знаеш че и по-лоши неща са се случвали тука.Дали ще кажа на Илюзия колко я обичам в една тема или ще го правя системно и истимаро в десетина други теми,няма  голяма разлика.Просто нещата щяха да се канализират...някой щяха да си изгладят различията,а други щяха да започнат нови конфликти...пак старата песен,ама по друго радио.

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #23 -: Януари 19, 2007, 20:00:08 pm »
Според мен всеки има право на мнение,всеки има право да мрази някого и наистина темата ако не беше заключена щеше да стане голям скандал между тези,които се мразят....
Темите "Сбогом" са супер излишни според мен,особено от страна на Хърто,защото той доколкото виждам обича този форум колкото останалите,които сме тук...
Не мисля,че ако някой реши да си тръгне "завинаги" или за кратко трябва да пуска такава тема...
Нека го каже на хората,с които общува и това е...

 :arrow:Няма нищо лично в мнението ми [confused]
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #24 -: Януари 19, 2007, 20:13:47 pm »
негро :) и аз точно това мисля наистина може би темата щеше да стане скандална и както каза ти някои щяха да си оправят отношенията други не.И щеше да се намали в другите теми споровете се пак всеки тряя си изразява мнението.И мисля че ти много добре го знаеш това защото го правиш и те рогаят по куп други теми се сещам с дева и тнт както и да е.А до темата сбогом признавах си збърках с пускането на темата но в яроста си че .. иво взе пребързано решение така и направих и аз зех пребързано решение.За което му се извиних
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен aveDEaZNAM

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 133
  • LIFE SUCKS
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #25 -: Януари 20, 2007, 00:43:42 am »
аве сериозни ли сте ?
хората окрадаха дъражавата вие вижте кви спорове водите

тея там които имат няква власт (модератори ли беше?не съм сигурен) могат да махат и местят темите , то нали тва им е работата
и тва е.....
иначе мисля да има свобода на словото и да не се допускат само много груби теми
а в тея кой кого не харесвал.... който иска да се обижда който иска не , тва са детски работи

не знам за кво става въпрос ама не го вземайте навътре , смятам че сайта е направен да се  забавляваш
предимно , да научиш нещо и т.н.
мен ме плаши само че нещо взеха да се изчерпват нещата
 
MONEY AIN`T EVERYTHING , MONEY IS THE ONLY THING
                                                       

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #26 -: Януари 22, 2007, 10:50:52 am »
Нутсо.Приемам че съм згрешил за темата и тук ще ти се извиня както го направих и в скайп.Просто искам да те запитам нещо? Тук в този форум човек само трябва да изразява позитивното за останалите хора а негативното да си го даржи?Смисал аз съм човек който като му се направи някаква забележка си зимам малко или много поука. В темата която пуснах нямах за цел да правя скандали просто секи да каже какво не харесва в някой друг.За да си помисли той "е защо не харесва това в мен май трябва да се променя".Надявам се сега да си ме разбрал !
Такава тема не би могло да има във форум, без да се превърне в безкраен извор на караници. Някой като не харесва някого, може да му го каже лично. Шансовете да се разберат и да се изглади конфликта са на порядъци по-високи.
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #27 -: Януари 22, 2007, 11:09:07 am »
Нутсо.Приемам че съм згрешил за темата и тук ще ти се извиня както го направих и в скайп.Просто искам да те запитам нещо? Тук в този форум човек само трябва да изразява позитивното за останалите хора а негативното да си го даржи?Смисал аз съм човек който като му се направи някаква забележка си зимам малко или много поука. В темата която пуснах нямах за цел да правя скандали просто секи да каже какво не харесва в някой друг.За да си помисли той "е защо не харесва това в мен май трябва да се променя".Надявам се сега да си ме разбрал !
Такава тема не би могло да има във форум, без да се превърне в безкраен извор на караници. Някой като не харесва някого, може да му го каже лично. Шансовете да се разберат и да се изглади конфликта са на порядъци по-високи.

Така мислите ти и нутсо и още 10 човека аз съм от хората които мислят обратното :) както и да е темата я няма вече :) просто изразявам мнение мисля че имам право :)
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #28 -: Януари 22, 2007, 12:38:52 pm »
Имаш право да изразяваш мнение, разбира се. Очевидно има хора, които не са съгласни с него, аз спадам към тях. Би могъл да се поинтересуваш или да подминеш този конфликт на гледните точки, изборът е твой. Обаче не можеш да очакваш някой да се съобразява с твоята, вместо със собствената си позиция.
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #29 -: Януари 22, 2007, 12:55:31 pm »
Имаш право да изразяваш мнение, разбира се. Очевидно има хора, които не са съгласни с него, аз спадам към тях. Би могъл да се поинтересуваш или да подминеш този конфликт на гледните точки, изборът е твой. Обаче не можеш да очакваш някой да се съобразява с твоята, вместо със собствената си позиция.

Както каза ти има хора които не са сагласни с моята гледан точка има и които са.А не мислиш ли че този който заклучи темата трябва да се заинтерисува хора как мислят?И да не се саобразява само с неговата позиция? ако имаш желание може да си поговирм на лс да не флоодим темата ще ми бъде приятно
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.