Автор Тема: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...  (Прочетена 2011 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Нека да обърнем малко внимание на оскърбените.
Как оценявате действията на Хърто и Стиилър? Демонстрация ли е всичко това, някаква цел или наистина са наранени ... от нас или по конкретно мен, като съм заключил сеирджийските теми, защото те си бяха с такава цел, поне аз така мисля, да гледат как някои се обиждат "нежно" и от време на време се появява някой случайно "минаващ", пусне фитила и всичко става по горещо ...
Пускайки тази тема, не си мислете, че нещо ме човърка дали съм крив или прав, мнението относно техните теми си ми е същото, мнението ми за тях е леко променено вече, хърто не го познавам, но със стиилър веднъж се видяхме на една среща ...и го мислех за по трезво мислещ ...  - но никой от двамата не е това, което се виждаше от постовете им ....

Та пускайки тази тема искам вашето мнение, това е целта, а не че ме гложди нещо.

Демонстративното напускане на форума се надявам да няма повече, на който не му харесва просто не влиза ... а не допълнително да очаква мнения, вайкания за неговото/нейното напускане.
Уважавам всички, защото ви е пределно ясно, че сайта и по конкретно форума е това,което е сега благодарение на вас. Уважавам и решенията на всички, кои положителни, кои отрицателни, кой ми е теглил майните и ме е напсувал ... няма значение, хванал съм се на хорото и ще го играя, аз все пак съм благодарен, че малко или много сте били тук с нас, малко или много сте имали добри моменти тук или по точно да го кажа СМЕ имали добри моменти, закачки преживявания запознанства и още нещо ... защото това е Вашето Форумче ... жалко е че напускат добри хора с голяма омраза ... но и тяхното решение е правилно щом са стигнали до него ... за което не мисля, че трябва някой да ги съди.
Но спрете се с тази злоба, не ви ли стига вън на улицата ами и тук да я мъкнете ... да се обиждате, да псувате ... и да се мислите за по-добри от някой си ... всички си имат недостатъци, няма перфектни, няма идеални хора. Един ви бил с големи уши, друг ви бил дебел, трети ви бил ръгуй зъби, четвърти ... пети ... оуууу српи се ...
Кой си ти, ЧОВЕЧЕ, че да анатемосваш хората, кой си ти че да казваш за някой нещо си обидно без да го познаваш, кой си ти че да проклинаш ... прибери си комплексите, носи си "трънения венец, но не си мисли че си Господ". Не разваляйте удоволствието на другите ... и напускайки ни, дано да запазите човешкото в себе си, злобата ни я оставете, ще се опитаме да я изчистим ...







Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #1 -: Януари 19, 2007, 09:25:18 am »
, друг ви бил дебел,


Ама  някой  хора  , наистина  са  дебели ... [confused]   не  че  нещо  ...  нищо  лично  нямам против  тях ...  ама  можеби  трябва  да  понамалят  пастите  ...  не знам ... [confused]

Както  и  да е ...  (  все  едно ... тишина ... без ...да  няма  значение  ...  )


Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #2 -: Януари 19, 2007, 09:27:57 am »
да беше отговорил на запитването да си кажеш мнението, а не преразказ с елементи на разсъждение, питам нещо ктатко точно и ясно ... колкото искам пасти ще си ям, който си ме харесва дебел си ме ... който не ме понася си е негов проблем ... :)

Таз конкретизирай се, и без глупости!
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #3 -: Януари 19, 2007, 09:37:55 am »
Мнението ми го знаеш.
За мен е нелепо и смешно всичко което става тука.
И е нелепо , защото едно че си отиват помопозно и с фанфари а после се завръщат тихомълком.
Да не давам примери , кой и колко пъти си замина па се и върна па пак си замина па свят ми се зави вече. Поне картички пращайте бе деца , да ви знаем как сте що сте ;) А другото е , че аз бе да се зачитам особено много мога да кажа кой кого не харесва. Като едното нищо. А причините се изясняват на лични съобщения.
И всичко което става тук , ще стигне до потребителя ако той има нужната култура. Съжалявам но не всички тук я имат. Преди време със гардана изяснявахме някакви отношения на лични съобщения... тогава ми се каза , че много ме уважава , харесва и така нататък.... за да се завърне сега с думите " тъпа свиня" интересна метаморфоза определено ;) Все тая.

Мене ми писна от свят жесток , бездушен и безчовечен...
Моля се поне тук да намеря малко тополата.

Относно темите ей тука искам да питам нещо много много важно.
Значи вие виете, че се заключват теми " кого не харесвате "
Идете в раздел " Търся те" и която и тема да отвори човек ще си каже , че е в рая.
Ма то всички се обичат , всички се взимат , дават и такива покупко-продажби се наблюдават , че сякаш съм на пазар за роби. Начи всички там се обичате. Няма фалш и лицемерие , за това и аз не трябва да трия нищичко от съкровените " о Миличко" но някак си изведнъж се получи зверска неприазън към толкова хора , че е нужна отделна тема всеки да се изяснява. Ами деца , ако толкова държите на показност идете се прегледайте. Личният ми живот и личното ми НЕхаресване са ЛИЧНИ

It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #4 -: Януари 19, 2007, 09:40:24 am »
питам нещо ктатко точно и ясно ...

Бе не беше много  кратко ..  едвам го  прочетох  цялото ... но както и да е  ...

Цитат
колкото искам пасти ще си ям, който си ме харесва дебел си ме ... който не ме понася си е негов проблем ... :)

Не  стваше  вапрос  конкретно  за теб ...  те  си знаят кои са , пасто-унищожителите , не ги е срам ... ...  [confused]


Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #5 -: Януари 19, 2007, 09:44:09 am »
Съгласна съм с Нуцо.Няма идеални ,няма перфектни хора,и навън ,и тука.Какво ни пречи да спрем да се нападаме?Нищо.Ами хайде да опитаме тогава. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #6 -: Януари 19, 2007, 09:51:42 am »
Ами хайде да опитаме тогава.[/b] :)

не , Благодаря  , аз  пасти  не  ям ...
« Последна редакция: Януари 19, 2007, 09:53:20 am от ням поет »

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #7 -: Януари 19, 2007, 09:54:42 am »
Ами хайде да опитаме тогава.[/b] :)

не , Благодаря  , аз  пасти  не  ям ...

Много добре схвана за кво говоря ,не се прави на две и половина. [na na na na]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #8 -: Януари 19, 2007, 10:09:25 am »
моето мнение е, че ще чакаме "триумфално завръщане". Рейтинг
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #9 -: Януари 19, 2007, 10:26:00 am »
В началото и моето мнение беше, че няма да е лошо да има подобна тема, но после наистина се замислих малко по-сериозно... Наистина няма смисъл и тук всичко да бъде кавги и караници, нали това е мястото, където просто да си отпочинеш [confused] А и както вече се каза, кой кого не харесва си личи и от постовете в най-обикновениете теми... не е нужно да си го повтаряме отново и отново и да занимаваме останалите форумци с лични проблеми, всеки си има такива. Но просто трябва всички да сме поне малко по-искрени. Аз лично, когато не харесвам някой, не само във форума, но и делника си, просто не му обръщам внимание... така не ме дразни и ядосва.
За напускането на форумците... ами вече казах мнението си в темата на Стиилър.
И не трябва да се сърдим на Don_NUTSO, че е преценил дадена тема за излишна... тема, която може да предизвика само бурни негативни реакции, все пак мисля че той иска това, което искаме всички ние - да няма спорове и обиди... нали е и Нашето форумче, нека не го заливаме с неприязъм един към друг  :)

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #10 -: Януари 19, 2007, 11:11:52 am »
Всички схващаме за кво иде реч и въпреки това се нападаме.Ама да се надяваме ,че вече няма да е така. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен balrog

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3331
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #11 -: Януари 19, 2007, 11:12:07 am »
Аз съм във форума от лятото на миналата година....
Не знам, какво е било в началото, но когато аз се регистрирах, нямаше чак такива препирни и обиди!

Форумчето ми харесва и в него се забавлявам и отпочивам. Разбирам, че хората тук са го превърнали в оазис, където би следвало да има доброта и разбиране, а така също и изслушване, търпимост, уважение...
Човек не би следвало да се отнася към другия така, както не иска да се отнасят към него, но...
Съвременният морал доста се е изкривил, а злобата сее зараза навсякъде. Моля ви, не се поддавайте на низки страсти, злоба, завист и ненавист! Правете любов, а не война!

Присъединявам се към съвета на Don_NUTSO и ще добавя, че от нас зависи, какъв ще бъде животът ни и респективно форумът ни...

Относно демонстративните напускания - неприятно е, но не мога да оправдая подобни постъпки, без да знам основанията за тях!
Всичко може да бъде поправено, стига да се знае източникът на проблема...
Не може да са доволни всички, но въпреки това може да се намери баланс между множеството.

Don_NUTSO, не мисля, че ти си виновен за напускането им, нито действията на някой модератор (въпреки че съм наблюдавал модераторски произвол или липса на възпитание у някой модератор)!
Заключените теми можеше да се превърнат в сеир, но можеше и да не се превърнат...
Аз лично предпочитам лични, за да се разбера с някого...


За сега това!
 

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #12 -: Януари 19, 2007, 11:17:57 am »
Нутсо.Приемам че съм згрешил за темата и тук ще ти се извиня както го направих и в скайп.Просто искам да те запитам нещо? Тук в този форум човек само трябва да изразява позитивното за останалите хора а негативното да си го даржи?Смисал аз съм човек който като му се направи някаква забележка си зимам малко или много поука. В темата която пуснах нямах за цел да правя скандали просто секи да каже какво не харесва в някой друг.За да си помисли той "е защо не харесва това в мен май трябва да се променя".Надявам се сега да си ме разбрал !
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен Blake

  • Модератор
  • Master
  • *****
  • Публикации: 1315
  • Пол: Мъж
  • The dead is just the beginning
    • My blog
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #13 -: Януари 19, 2007, 11:31:35 am »
Тук ще пиша кратко . Хърто пич си не отричам , ама ..когато Диди  ( Магическите Зелени очи ) си каза мнение точно по твой адрес в албумчето , ти скочи и тн , другите също ...еми всичко най-хубаво мога да ти пожелая от сега нататък в живота , заслужаваш го
My shadow's the only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Until then I`ll walk alone
http://blaze0fglory.blogspot.com/

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Вашето мнение относно ... и съвет от мен ...
« Отговор #14 -: Януари 19, 2007, 11:35:34 am »
обясних ти на лс нали така е по циливизовано :)
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.