Анкета

Марихуана-употребявате ли?

не пуша наркотици
61 (58.1%)
опитвал/а съм 2-3 пъти
15 (14.3%)
пуша рядко-по празници
20 (19%)
пуша често(поне веднъж седмично)
6 (5.7%)
аз и в момента съм напушен/а
3 (2.9%)

Общ брой гласове: 99

Автор Тема: Марихуана-употребявате ли?  (Прочетена 21053 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #75 -: Ноември 18, 2007, 23:21:41 pm »
ми аз по принцип не пуша ... но съм пробвала няколко пъти марихуана...  и наистина много се затъпява от нея!!! ама то зависи и къв вид трева пушиш де, аз до колкото си спомням последния ми път когато пуших беше миналата година, и не беше кои знай кво... само дето почнах да се смея като идиот... и това беше....с нея и без нея все тая.... аааа колкото до миризмата.... обожавам я! хахахха много ми харесва как мирише....  ноооо .... вече не  употребявам такива работи!!!                                                               

ам стана ми интересно,ти от кой вид точно си пушила ; от Мексиканска асорти или от Благоевградска горска ? Или от нкой друг по неизвестен вид ... ?

holideika

  • Гост
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #76 -: Ноември 19, 2007, 06:30:55 am »
ми аз по принцип не пуша ... но съм пробвала няколко пъти марихуана...  и наистина много се затъпява от нея!!! ама то зависи и къв вид трева пушиш де, аз до колкото си спомням последния ми път когато пуших беше миналата година, и не беше кои знай кво... само дето почнах да се смея като идиот... и това беше....с нея и без нея все тая.... аааа колкото до миризмата.... обожавам я! хахахха много ми харесва как мирише....  ноооо .... вече не  употребявам такива работи!!!                                                                

ам стана ми интересно,ти от кой вид точно си пушила ; от Мексиканска асорти или от Благоевградска горска ? Или от нкой друг по неизвестен вид ... ?


абе честно казано и аз не знам... защото по тва време когато я пуших ... си бях още келеш... и квото ми дадат тва пуша и не съм се интересувала мн кво пуша ... ама имам някакъв блед спомен че не се казваше нито едно от двете който си написал...от марихуана не разбирам хахахах просто съм я пробвала
« Последна редакция: Ноември 19, 2007, 06:43:20 am от holideika »

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #77 -: Ноември 19, 2007, 14:17:34 pm »
и квото ми дадат тва пуша и не съм се интересувала мн кво пуша ... ама имам някакъв блед спомен че не се казваше нито едно от двете който си написал...от марихуана не разбирам хахахах просто съм я пробвала
Там ти е грешката :)
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

holideika

  • Гост
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #78 -: Ноември 19, 2007, 14:26:40 pm »
и квото ми дадат тва пуша и не съм се интересувала мн кво пуша ... ама имам някакъв блед спомен че не се казваше нито едно от двете който си написал...от марихуана не разбирам хахахах просто съм я пробвала
Там ти е грешката :)

за мен не беше грешка!... просто ми беше любопитно да пробвам...  и съм пробвала няколко пъти с едни познати които от много време го правят това ... и нищо повече. просто си задоволих любопитството

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #79 -: Ноември 22, 2007, 12:45:38 pm »
Аааа адски гадно ми мирише
Пък и има други начини за повдигане на настроението [confused] Против съм [evil] [lol]



други начини? :) да пълниш нослето хахаха :)  [lol] [lol] [lol] [lol]
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #80 -: Ноември 22, 2007, 12:55:31 pm »
Аааа адски гадно ми мирише
Пък и има други начини за повдигане на настроението [confused] Против съм [evil] [lol]



други начини? :) да пълниш нослето хахаха :)  [lol] [lol] [lol] [lol]

 [oops] [oops] [oops] Не знаеш други начини? Т.е едва ли не само с наркотици и алкохол ти се повдига настроението? [oops] Какви други... еми на мен най-обикновенни неща могат ми приповдигнат настроението [namigG]

Неактивен FaLLeN_AnGeL

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1516
  • Пол: Жена
  • Sometimes we only live for the here and now
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #81 -: Ноември 22, 2007, 22:12:56 pm »
честно от доста време не съм пушила,но никога не съм се унесла.в началото пуших доста,но после започнах само по някакви празници,а сега от месеци не съм..нещо не ме влече вече..
I stand alone in the darkness
The winter of my life came so fast
Memories go back to childhood
Today I still recall
Oh how happy I was then
There was no sorrow
There was no pain
Walking through the green fields
Sunshine in my eyes
I'm still there everywhere
I'm the dust in the wind
I'm the star in the Northern sky
I'll never stay anywhere
I'm the wind in the trees
Would you wait for me forever.

Неактивен The_Black_Witch

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 81
  • Пол: Жена
  • Гневът е краткотрайно безумство!
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #82 -: Януари 20, 2008, 13:07:26 pm »
Ми не съм пушила от началото на лятото май..че може и от повече [lol] Случва се да врътнем понякога, но не често...
Животът е усилие...Нищо не се дава даром на човека:той трябва да откупи своя дял на щастие,като покаже,че е достоен за него.

Неактивен PLayFuL_GirL

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #83 -: Януари 20, 2008, 15:53:52 pm »
не съм до сега и смятам да не употребявам занапред  [shame]

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #84 -: Февруари 25, 2008, 11:13:00 am »
тц тц тц тц
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #85 -: Април 30, 2008, 15:09:15 pm »
Мне.Предпочитам да се напия ако толкова много искам да изпадна в безпаметност.Но не се е случвало и това. [a taka]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен koteto

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 676
  • Пол: Жена
  • Kids like us should wear a warning ``
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #86 -: Август 25, 2008, 15:22:38 pm »
тревата е полезна  :)

 
                                   Пушенето на марихуана свива мозъка
 
  Австралийски учени опровергаха схващането,че пушенето на марихуана е безвредно.Изследвания с магнитен резонанс показват ,че след години на злоупотреба с марихуана важни зони на мозъка се свиват с 12%.
 Изследвани са 15 доброволци ,с магнитен резонанс,които са признаци,че 10-20 години са пушили повече от 5 цигари марихуана дневно.В сравнение с 16 мъже ,които не са пушили марихуана,техният хипокампус,който се смята че управлява емоциите и паметта,е бил 12% по-малък. Амигдалата им ,която играе роля в контрола на страха и агресивността ,била с 7% по-малка.15-те пушачи на марихуана също са се представили по-слабо от непушачите,когато е трябвало да научат наизуст списък с 15 думи.

I'm not so good at advice...but can I interest you in a sarcastic comment? 

                          

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #87 -: Август 31, 2008, 17:40:13 pm »
 [a taka]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Mariq86

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #88 -: Септември 01, 2008, 02:43:15 am »
Макина е the best, чат-пат бонбонче :)
« Последна редакция: Септември 11, 2008, 00:14:50 am от me4tatelka »

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: Марихуана-употребявате ли?
« Отговор #89 -: Септември 12, 2008, 03:16:30 am »
не съм до сега и смятам да не употребявам занапред  [shame]
[a taka]