Автор Тема: Свобода за Българските медици в Либия  (Прочетена 12769 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #45 -: Март 05, 2007, 19:15:39 pm »
???  Ексентри4ен  и  разли4ен  ?  кои  това  ?

Ще  ме  прощаваш   ама  Индиго  беше  преди има  няма   5  години  
То  бива  бива   Оплакване  ...  ама  Айде  МЛЪКНИ  най-накрая .

Щото  се  гавриш   с  трупове  ...

Остави  ги  да  почиват  в  мир.



А защо си мислиш че само твоята гледна точка е вярна? Ще ме прощаваш ама погледни малко и от другата страна на нещата. Като четеш малко вниквай в написаното.
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Penemue

  • Гост
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #46 -: Март 06, 2007, 00:51:32 am »
Бях на онзи митинг пред църквата ..
Бях с лентичка ..
Имах чувството, че няма по-добро място, на което да съм ..

В трамвая видях как няква бабка си оправя лентичката .. жена, която толкова мн е страдала от всякакви политики, режими и глупости ... възрастна жена, която си оправяше лентичката .. със забрадка и опърпана, но с оправена лентичка ...

И вечерта след митинга отидох да си взема вечеря .. и на салатите Кенар имаше същата лентичка ... и се отвратих ... егати и комерсиалната хуманност .. лентичка на руска салата .. " не сте сами " на руска салата ...

И нека всичко биде опорочено
И нека всяко добро да бъде убито в зародиш ...


Жал ми е за тези сестри .. Жал ми е, че политиците не правят нищо ... не са направили нищо ... Жал ми е, че хората говорят за техните близки, а на митинга ги бутаха, защото не ги разпознаваха ... защото уж близките та близките, а никой не ги беше чувал .. никой не се запита как да се помогне на близките ...


И страхотна хуманност, коагто се пускат хиляди филмчета за това как са измъчвани .. да ги видят децата им .. да се допобъркат ..


И страхотна хуманност да се возиш в БМВ, а да не дадеш 1 лв за нещо си ..

Страхотна кампания на руска салата, страхотна кампания за вдигнае рейтинга на бтв ... страхотни теми за съпричастност ..






Неактивен ням рецитал

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
  • За кой бие камбаната ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #47 -: Март 06, 2007, 02:56:21 am »
Бях на онзи митинг пред църквата ..
Бях с лентичка ..
Имах чувството, че няма по-добро място, на което да съм ..

В трамвая видях как няква бабка си оправя лентичката .. жена, която толкова мн е страдала от всякакви политики, режими и глупости ... възрастна жена, която си оправяше лентичката .. със забрадка и опърпана, но с оправена лентичка ...

И вечерта след митинга отидох да си взема вечеря .. и на салатите Кенар имаше същата лентичка ... и се отвратих ... егати и комерсиалната хуманност .. лентичка на руска салата .. " не сте сами " на руска салата ...

И нека всичко биде опорочено
И нека всяко добро да бъде убито в зародиш ...


Жал ми е за тези сестри .. Жал ми е, че политиците не правят нищо ... не са направили нищо ... Жал ми е, че хората говорят за техните близки, а на митинга ги бутаха, защото не ги разпознаваха ... защото уж близките та близките, а никой не ги беше чувал .. никой не се запита как да се помогне на близките ...


И страхотна хуманност, коагто се пускат хиляди филмчета за това как са измъчвани .. да ги видят децата им .. да се допобъркат ..


И страхотна хуманност да се возиш в БМВ, а да не дадеш 1 лв за нещо си ..

Страхотна кампания на руска салата, страхотна кампания за вдигнае рейтинга на бтв ... страхотни теми за съпричастност ..







 [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo] [bravisimo]

точно  така  е  ....

Дай  да  си  Пробутаме  руската  салата  !  ...

тс тс тс  ...

**** **  ****   [confused]

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #48 -: Март 06, 2007, 11:39:14 am »
Повдига ми се от хора като вас.
Да , всеки ден умират хора. Е и ? Какво от това ?
Дайте сега да кажем и на болниците " затваряйте" защото всеки ден умират хора.
Дайте да пуснем бърза помощ , защото няма смисъл от нея.
Ми да... бе кво ни пука. Нищо , че умиращите са майките ни , бащите ни , приятелите ни , роднините ни....
Кво ни пука .... Ми да... за какво са болниците и лекарите ? Его оня ден един се самоубил , вчера някой го гръмнали , днеска един катастрофирал , утре някой ще хване Спин... Що трябва да ни пука...
айде моля ви се... и сега ми се изкарвате , че тва е висша форма на хуманизъм.
Ексцентризма ви понякога минава всякакви граници.
Честна дума - в момента изобщо не бих искала да познавам никой от вас на живо.
Съзнанието не ми го побира как може да говорите така ? Умират хора , и ? А колко други са посветили живота си , за да спасят тези хора ? Ще ви кажа нещо - на мъртвите не им пука особено дали са мъртви... но хората които остават след тях им пука.
Много ми е интересно дали вие , о хуманни и искрени хора ще сте на това мнение , ако само за миг Нася , Валя или всяка една от тях приеме образа на сестра ви , майка ви , съпругата ви... Дали ще мислите така както сега ?
И Индиго , и Лим , и сестрите Белнейски и всички който вече ги няма са оставили една пустущ в сърцата на онези който са били до тях.
Баси....
Да всеки ден умират невинни хора. Но те не умират 8 години всеки ден нали ? И те не умират по вината на цял един народ. И не умират заради това , че са отшили на майната си да спасяват животи. И всичките им близки , децата у родителите им не гледат гаврата с дишащите им тела всеки ден . И не живеят с мисълта и не се будят с кошмари и не чуват виковете им в съзнанието си всеки път щом затворят очи.
Защото всички хора който обичам и който вече ги няма.... умряха за миг. Хвърлили се , надвила ги болест , самоубили се.... и видях трупа само на един от тях.. и изцъклените му очи още ме преследват в съня ми.... Единствено това ме спасява.... ако виждах как 8 години всеки ден умират и то не по веднъж... не те... аз бих откачила и бих се хвърлила от някъде....


Много  говориш  , ама  те  си  стоят  там .
Толкова  ли  си  зле  психически  ,  че  трябва всеки ден да си самовнушаваш  колко си  "хуманна"  и  как с  приказките  си правиш нещо  по  вапроса , когато  всъшност  просто  ги оплакваш ...  за да  минаваш  за  "Загрижен Хуманен Човек"  ...
тва  твойто  е  гавра с трупове .

Слушай бе олигофрен тъп.ПРестани с олигофренските си  приказки.Ако не ти е наред нещото в главата,има си места,където ще те посрещнат,утешат,и могат и бяла ризка да ти облекат-норичат ги...психиатрий.Там и само там ти е мястото.Само там човек може да чуе приказки,като твоите...
СВИНЯТА СИ Е СВИНЯ.СВИНЯТА НЕ РАЖДА ПЕПРУДКИ.
To be,or not to be

Неактивен ням рецитал

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
  • За кой бие камбаната ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #49 -: Март 06, 2007, 13:14:44 pm »
Повдига ми се от хора като вас.
Да , всеки ден умират хора. Е и ? Какво от това ?
Дайте сега да кажем и на болниците " затваряйте" защото всеки ден умират хора.
Дайте да пуснем бърза помощ , защото няма смисъл от нея.
Ми да... бе кво ни пука. Нищо , че умиращите са майките ни , бащите ни , приятелите ни , роднините ни....
Кво ни пука .... Ми да... за какво са болниците и лекарите ? Его оня ден един се самоубил , вчера някой го гръмнали , днеска един катастрофирал , утре някой ще хване Спин... Що трябва да ни пука...
айде моля ви се... и сега ми се изкарвате , че тва е висша форма на хуманизъм.
Ексцентризма ви понякога минава всякакви граници.
Честна дума - в момента изобщо не бих искала да познавам никой от вас на живо.
Съзнанието не ми го побира как може да говорите така ? Умират хора , и ? А колко други са посветили живота си , за да спасят тези хора ? Ще ви кажа нещо - на мъртвите не им пука особено дали са мъртви... но хората които остават след тях им пука.
Много ми е интересно дали вие , о хуманни и искрени хора ще сте на това мнение , ако само за миг Нася , Валя или всяка една от тях приеме образа на сестра ви , майка ви , съпругата ви... Дали ще мислите така както сега ?
И Индиго , и Лим , и сестрите Белнейски и всички който вече ги няма са оставили една пустущ в сърцата на онези който са били до тях.
Баси....
Да всеки ден умират невинни хора. Но те не умират 8 години всеки ден нали ? И те не умират по вината на цял един народ. И не умират заради това , че са отшили на майната си да спасяват животи. И всичките им близки , децата у родителите им не гледат гаврата с дишащите им тела всеки ден . И не живеят с мисълта и не се будят с кошмари и не чуват виковете им в съзнанието си всеки път щом затворят очи.
Защото всички хора който обичам и който вече ги няма.... умряха за миг. Хвърлили се , надвила ги болест , самоубили се.... и видях трупа само на един от тях.. и изцъклените му очи още ме преследват в съня ми.... Единствено това ме спасява.... ако виждах как 8 години всеки ден умират и то не по веднъж... не те... аз бих откачила и бих се хвърлила от някъде....


Много  говориш  , ама  те  си  стоят  там .
Толкова  ли  си  зле  психически  ,  че  трябва всеки ден да си самовнушаваш  колко си  "хуманна"  и  как с  приказките  си правиш нещо  по  вапроса , когато  всъшност  просто  ги оплакваш ...  за да  минаваш  за  "Загрижен Хуманен Човек"  ...
тва  твойто  е  гавра с трупове .

Слушай бе олигофрен тъп.ПРестани с олигофренските си  приказки.Ако не ти е наред нещото в главата,има си места,където ще те посрещнат,утешат,и могат и бяла ризка да ти облекат-норичат ги...психиатрий.Там и само там ти е мястото.Само там човек може да чуе приказки,като твоите...
СВИНЯТА СИ Е СВИНЯ.СВИНЯТА НЕ РАЖДА ПЕПРУДКИ.

Аре  отивай  да  си  купуваш  Руска  Салата  с  Лентичка  ...  ве  ... 
кат  си  нямаш  друга  работа  ....
пожелавам  ти  да  си  я  изядеш    и  да  заспиш  довечера  с  мисли  за  тва  колко  си  Хуманен  ...
И  Как  правиш  нещата  различни  ...

 [confused]  тс тс тс ....

то  бива  бива  ...  Лапни-Мухленост  ...  ма  твойто  вече  е  умишленно ..

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #50 -: Март 06, 2007, 13:19:13 pm »
Повдига ми се от хора като вас.
Да , всеки ден умират хора. Е и ? Какво от това ?
Дайте сега да кажем и на болниците " затваряйте" защото всеки ден умират хора.
Дайте да пуснем бърза помощ , защото няма смисъл от нея.
Ми да... бе кво ни пука. Нищо , че умиращите са майките ни , бащите ни , приятелите ни , роднините ни....
Кво ни пука .... Ми да... за какво са болниците и лекарите ? Его оня ден един се самоубил , вчера някой го гръмнали , днеска един катастрофирал , утре някой ще хване Спин... Що трябва да ни пука...
айде моля ви се... и сега ми се изкарвате , че тва е висша форма на хуманизъм.
Ексцентризма ви понякога минава всякакви граници.
Честна дума - в момента изобщо не бих искала да познавам никой от вас на живо.
Съзнанието не ми го побира как може да говорите така ? Умират хора , и ? А колко други са посветили живота си , за да спасят тези хора ? Ще ви кажа нещо - на мъртвите не им пука особено дали са мъртви... но хората които остават след тях им пука.
Много ми е интересно дали вие , о хуманни и искрени хора ще сте на това мнение , ако само за миг Нася , Валя или всяка една от тях приеме образа на сестра ви , майка ви , съпругата ви... Дали ще мислите така както сега ?
И Индиго , и Лим , и сестрите Белнейски и всички който вече ги няма са оставили една пустущ в сърцата на онези който са били до тях.
Баси....
Да всеки ден умират невинни хора. Но те не умират 8 години всеки ден нали ? И те не умират по вината на цял един народ. И не умират заради това , че са отшили на майната си да спасяват животи. И всичките им близки , децата у родителите им не гледат гаврата с дишащите им тела всеки ден . И не живеят с мисълта и не се будят с кошмари и не чуват виковете им в съзнанието си всеки път щом затворят очи.
Защото всички хора който обичам и който вече ги няма.... умряха за миг. Хвърлили се , надвила ги болест , самоубили се.... и видях трупа само на един от тях.. и изцъклените му очи още ме преследват в съня ми.... Единствено това ме спасява.... ако виждах как 8 години всеки ден умират и то не по веднъж... не те... аз бих откачила и бих се хвърлила от някъде....


Много  говориш  , ама  те  си  стоят  там .
Толкова  ли  си  зле  психически  ,  че  трябва всеки ден да си самовнушаваш  колко си  "хуманна"  и  как с  приказките  си правиш нещо  по  вапроса , когато  всъшност  просто  ги оплакваш ...  за да  минаваш  за  "Загрижен Хуманен Човек"  ...
тва  твойто  е  гавра с трупове .

Слушай бе олигофрен тъп.ПРестани с олигофренските си  приказки.Ако не ти е наред нещото в главата,има си места,където ще те посрещнат,утешат,и могат и бяла ризка да ти облекат-норичат ги...психиатрий.Там и само там ти е мястото.Само там човек може да чуе приказки,като твоите...
СВИНЯТА СИ Е СВИНЯ.СВИНЯТА НЕ РАЖДА ПЕПРУДКИ.

Аре  отивай  да  си  купуваш  Руска  Салата  с  Лентичка  ...  ве  ... 
кат  си  нямаш  друга  работа  ....
пожелавам  ти  да  си  я  изядеш    и  да  заспиш  довечера  с  мисли  за  тва  колко  си  Хуманен  ...
И  Как  правиш  нещата  различни  ...

 [confused]  тс тс тс ....

то  бива  бива  ...  Лапни-Мухленост  ...  ма  твойто  вече  е  умишленно ..

женския пазар ряпа да яде пред вас. [confused] как може големи мъже, а пък като деца се държите...  [evil]
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен Rocka_Rola

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 392
  • Пол: Мъж
  • "Amused itself to death"
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #51 -: Март 11, 2007, 17:16:39 pm »
Не на немия определено му има нещо ,ама не знам какво?
"There's someone in my head   but it's not me ..."

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #52 -: Март 11, 2007, 17:19:29 pm »
Не на немия определено му има нещо ,ама не знам какво?

Ще се сетиш ли сам или да ти пратя лс ?   :)
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен ням рецитал

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
  • За кой бие камбаната ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #53 -: Март 11, 2007, 22:15:20 pm »
Не на немия определено му има нещо ,ама не знам какво?

Ще се сетиш ли сам или да ти пратя лс ?   :)

прати  и на мен ..  че  ми е много чудно ..  [confused] :question:  [confused]