Автор Тема: Свобода за Българските медици в Либия  (Прочетена 12775 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен WarmnesS Of The Soul

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 50
  • Пол: Жена
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #30 -: Февруари 26, 2007, 09:55:27 am »
тфа "вагините" звучи мнооуу гадну!Ши каиш че гледаш на тях като на добитък за разплод [oops]
"...And if you go I wanna go with you..And if you die I wanna die with you..Take your hand and walk away....Such a lonely day...and it`s main...The most loneliest day of my life..."

Неактивен ням рецитал

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
  • За кой бие камбаната ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #31 -: Март 01, 2007, 04:44:09 am »
Срамота  е да се похабяват  5  напълно  здрави  вагини  ...   

треа  да  напраим  фондация  "Спасете Вагините"  .....

Така  де  на  кой  му  пука  за " Червената  Книга  на  Изчезващите  Видове  В България"  ...?
Спасете  вагините  ...  вместо  тях  (видовете  на  изчезване  от  книгата)


щях да се очудя ако не се беше обадил това е вече втората съсипана тема от теб на тема Медиците аз немога да разбера какво толкова против теч хора имаш

Нямам нищо  против  тях  ....  Аз  съм  ЗА  спасяването  им ...защото  просто  е  кофти  5  напълно  здрави  вагини  да  отиват  по-дяволите  ...

Просто  го  кавам  , както  е  .   Нито  ги  познавам лично ,  нито  знам  какво  правят  там ...  или  какво  някои  твардят  ,  че  са  правили  ...  или  не са ....

 


Неактивен ням рецитал

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
  • За кой бие камбаната ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #32 -: Март 01, 2007, 04:49:13 am »
тфа "вагините" звучи мнооуу гадну!Ши каиш че гледаш на тях като на добитък за разплод [oops]

Ами  това  е  истинската  причина  поради  която  е  добре  да  бъдат  спасени .

Не  защото  принадлежат  към няква  държава  или  защото  друга  държава  ги обвинява  ... или  пък  защото  са  виновни  или  не  .
тва  всичко  подлежи  на  спорове  и  недомлъвки .

казвам  че  НЯМА  ЗНАЧЕНИЕ  ДАЛИ  СА  ВИНОВНИ  ИЛИ  НЕ  ,  ДАЛИ  СА  БЪЛГАРКИ  ИЛИ  НЕ  ,  ДАЛИ  ЛИБИЯ  ДЪЛЖИ  НА  БЪЛГАРИЯ  ЕДИ  КОЛКО  СИ  ПАРИ  ИЛИ  БЪЛГАРИЯ  ИСКА  ДА  ЗАРАЗИ  СЪС  СПИН  ЛИБИЙСКИТЕ  ДЕЦА .

просто  тва   са  5  натълно  здрави  вагини  .. и  е  жалко  да  отиват  по -  дяволите  ...


Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #33 -: Март 01, 2007, 08:58:52 am »
тфа "вагините" звучи мнооуу гадну!Ши каиш че гледаш на тях като на добитък за разплод [oops]

Ами  това  е  истинската  причина  поради  която  е  добре  да  бъдат  спасени .

Не  защото  принадлежат  към няква  държава  или  защото  друга  държава  ги обвинява  ... или  пък  защото  са  виновни  или  не  .
тва  всичко  подлежи  на  спорове  и  недомлъвки .

казвам  че  НЯМА  ЗНАЧЕНИЕ  ДАЛИ  СА  ВИНОВНИ  ИЛИ  НЕ  ,  ДАЛИ  СА  БЪЛГАРКИ  ИЛИ  НЕ  ,  ДАЛИ  ЛИБИЯ  ДЪЛЖИ  НА  БЪЛГАРИЯ  ЕДИ  КОЛКО  СИ  ПАРИ  ИЛИ  БЪЛГАРИЯ  ИСКА  ДА  ЗАРАЗИ  СЪС  СПИН  ЛИБИЙСКИТЕ  ДЕЦА .

просто  тва   са  5  натълно  здрави  вагини  .. и  е  жалко  да  отиват  по -  дяволите  ...



пфу ...като не знаеш за какво става въпрос що не мълчиш. стига рева за тия вагини. така или иначе на теб няма да ти се паднат.


 [evil] [evil] [evil] [evil] [evil]
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен ням рецитал

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
  • За кой бие камбаната ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #34 -: Март 01, 2007, 09:24:16 am »
тфа "вагините" звучи мнооуу гадну!Ши каиш че гледаш на тях като на добитък за разплод [oops]

Ами  това  е  истинската  причина  поради  която  е  добре  да  бъдат  спасени .

Не  защото  принадлежат  към няква  държава  или  защото  друга  държава  ги обвинява  ... или  пък  защото  са  виновни  или  не  .
тва  всичко  подлежи  на  спорове  и  недомлъвки .

казвам  че  НЯМА  ЗНАЧЕНИЕ  ДАЛИ  СА  ВИНОВНИ  ИЛИ  НЕ  ,  ДАЛИ  СА  БЪЛГАРКИ  ИЛИ  НЕ  ,  ДАЛИ  ЛИБИЯ  ДЪЛЖИ  НА  БЪЛГАРИЯ  ЕДИ  КОЛКО  СИ  ПАРИ  ИЛИ  БЪЛГАРИЯ  ИСКА  ДА  ЗАРАЗИ  СЪС  СПИН  ЛИБИЙСКИТЕ  ДЕЦА .

просто  тва   са  5  натълно  здрави  вагини  .. и  е  жалко  да  отиват  по -  дяволите  ...



пфу ...като не знаеш за какво става въпрос що не мълчиш. стига рева за тия вагини. така или иначе на теб няма да ти се паднат.


 [evil] [evil] [evil] [evil] [evil]


Що то  и  вие  не  знаете  , ама  повтаряте  квото  ви  казват  от  телевизора .

Неактивен Rocka_Rola

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 392
  • Пол: Мъж
  • "Amused itself to death"
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #35 -: Март 01, 2007, 14:59:04 pm »
аве ням какъвто и да си там вече предлагам ти да отидеш в ЛИБИЯ и ти да изпулниш присъдите им ,сигурно щи стане готино а?
"There's someone in my head   but it's not me ..."

Неактивен tuik

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 825
  • Пол: Мъж
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #36 -: Март 01, 2007, 15:43:20 pm »
За ням поет не знам, но аз със сигурност бих им изпълнил смъртните присъди... Омръзна ми да се обсъжда тази тема... Тези хора са отадвна мъртви, не помня кой каза те спасяват живот... Не е така няма болница, която да ги вземе на работа след това дело... ням .... :) и за вагини не стават... Един бивш колега работил в Либия ми обясни как стоят нещата там... Представете си няй-бруталното проно което сте гледали и му сложете n-та степен... Те са физически, сексуално и най-вече психически разбити, от тях хора вече не става... Изпълнението на присъдите за тях би било край на агонията, даже мисля, че след едно от делата една от самите тях го каза...
Относно темата която поражда тези спорове тук... За мен няма нищо нецензурно в нея... Тези хора отдавна са месо... крака, ръце, торсове или вагини все тая... Просто пешки за политически спекулации, жалко е за нас, че отказваме да видим този факт и тръгваме като стадо овце след всеки повел ни на някъде и използваш страданието им за собствени цели... жалко е, че се хващаме за думите и говорим само за да кажем нещо... без да сме го помислили, без да сме се опитали да вникнем в нещата... Това е жалко и тъжно, говори много лошо за нас като човеци...
Развей черен флаг,
на който пише без думи:
"МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ...
МРЪСНО МИ Е
В ДУШАТА МИ..."

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #37 -: Март 01, 2007, 15:48:01 pm »
Туик  [evala]
Между другото знаете ли че на всеки два дена умират минимум 8 човека при катастрофи. Защо никой не тъжи за това ? От 8 години плачете за медиците... и покрай тях забравяте другите които са намерили смъртта си.
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен ням рецитал

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
  • За кой бие камбаната ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #38 -: Март 01, 2007, 20:58:07 pm »
За ням поет не знам, но аз със сигурност бих им изпълнил смъртните присъди... Омръзна ми да се обсъжда тази тема... Тези хора са отадвна мъртви, не помня кой каза те спасяват живот... Не е така няма болница, която да ги вземе на работа след това дело... ням .... :) и за вагини не стават... Един бивш колега работил в Либия ми обясни как стоят нещата там... Представете си няй-бруталното проно което сте гледали и му сложете n-та степен... Те са физически, сексуално и най-вече психически разбити, от тях хора вече не става... Изпълнението на присъдите за тях би било край на агонията, даже мисля, че след едно от делата една от самите тях го каза...
Относно темата която поражда тези спорове тук... За мен няма нищо нецензурно в нея... Тези хора отдавна са месо... крака, ръце, торсове или вагини все тая... Просто пешки за политически спекулации, жалко е за нас, че отказваме да видим този факт и тръгваме като стадо овце след всеки повел ни на някъде и използваш страданието им за собствени цели... жалко е, че се хващаме за думите и говорим само за да кажем нещо... без да сме го помислили, без да сме се опитали да вникнем в нещата... Това е жалко и тъжно, говори много лошо за нас като човеци...

Туик  , напълно  си  прав ...

освен това  ,  благодаря    за  този  пост  , радвам  се  че  тук  все  още  има  мислещи  хора  ...
а  не   само телевизионно - промити   ,  сляпо  хванали  се  на  "Хорото  на Опечалените " ...

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #39 -: Март 05, 2007, 16:29:33 pm »
Повдига ми се от хора като вас.
Да , всеки ден умират хора. Е и ? Какво от това ?
Дайте сега да кажем и на болниците " затваряйте" защото всеки ден умират хора.
Дайте да пуснем бърза помощ , защото няма смисъл от нея.
Ми да... бе кво ни пука. Нищо , че умиращите са майките ни , бащите ни , приятелите ни , роднините ни....
Кво ни пука .... Ми да... за какво са болниците и лекарите ? Его оня ден един се самоубил , вчера някой го гръмнали , днеска един катастрофирал , утре някой ще хване Спин... Що трябва да ни пука...
айде моля ви се... и сега ми се изкарвате , че тва е висша форма на хуманизъм.
Ексцентризма ви понякога минава всякакви граници.
Честна дума - в момента изобщо не бих искала да познавам никой от вас на живо.
Съзнанието не ми го побира как може да говорите така ? Умират хора , и ? А колко други са посветили живота си , за да спасят тези хора ? Ще ви кажа нещо - на мъртвите не им пука особено дали са мъртви... но хората които остават след тях им пука.
Много ми е интересно дали вие , о хуманни и искрени хора ще сте на това мнение , ако само за миг Нася , Валя или всяка една от тях приеме образа на сестра ви , майка ви , съпругата ви... Дали ще мислите така както сега ?
И Индиго , и Лим , и сестрите Белнейски и всички който вече ги няма са оставили една пустущ в сърцата на онези който са били до тях.
Баси....
Да всеки ден умират невинни хора. Но те не умират 8 години всеки ден нали ? И те не умират по вината на цял един народ. И не умират заради това , че са отшили на майната си да спасяват животи. И всичките им близки , децата у родителите им не гледат гаврата с дишащите им тела всеки ден . И не живеят с мисълта и не се будят с кошмари и не чуват виковете им в съзнанието си всеки път щом затворят очи.
Защото всички хора който обичам и който вече ги няма.... умряха за миг. Хвърлили се , надвила ги болест , самоубили се.... и видях трупа само на един от тях.. и изцъклените му очи още ме преследват в съня ми.... Единствено това ме спасява.... ако виждах как 8 години всеки ден умират и то не по веднъж... не те... аз бих откачила и бих се хвърлила от някъде....
« Последна редакция: Март 05, 2007, 16:33:57 pm от ilusia »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #40 -: Март 05, 2007, 17:17:20 pm »
Повдига ми се от хора като вас.
Да , всеки ден умират хора. Е и ? Какво от това ?
Дайте сега да кажем и на болниците " затваряйте" защото всеки ден умират хора.
Дайте да пуснем бърза помощ , защото няма смисъл от нея.
Ми да... бе кво ни пука. Нищо , че умиращите са майките ни , бащите ни , приятелите ни , роднините ни....
Кво ни пука .... Ми да... за какво са болниците и лекарите ? Его оня ден един се самоубил , вчера някой го гръмнали , днеска един катастрофирал , утре някой ще хване Спин... Що трябва да ни пука...
айде моля ви се... и сега ми се изкарвате , че тва е висша форма на хуманизъм.
Ексцентризма ви понякога минава всякакви граници.
Честна дума - в момента изобщо не бих искала да познавам никой от вас на живо.
Съзнанието не ми го побира как може да говорите така ? Умират хора , и ? А колко други са посветили живота си , за да спасят тези хора ? Ще ви кажа нещо - на мъртвите не им пука особено дали са мъртви... но хората които остават след тях им пука.
Много ми е интересно дали вие , о хуманни и искрени хора ще сте на това мнение , ако само за миг Нася , Валя или всяка една от тях приеме образа на сестра ви , майка ви , съпругата ви... Дали ще мислите така както сега ?
И Индиго , и Лим , и сестрите Белнейски и всички който вече ги няма са оставили една пустущ в сърцата на онези който са били до тях.
Баси....
Да всеки ден умират невинни хора. Но те не умират 8 години всеки ден нали ? И те не умират по вината на цял един народ. И не умират заради това , че са отшили на майната си да спасяват животи. И всичките им близки , децата у родителите им не гледат гаврата с дишащите им тела всеки ден . И не живеят с мисълта и не се будят с кошмари и не чуват виковете им в съзнанието си всеки път щом затворят очи.
Защото всички хора който обичам и който вече ги няма.... умряха за миг. Хвърлили се , надвила ги болест , самоубили се.... и видях трупа само на един от тях.. и изцъклените му очи още ме преследват в съня ми.... Единствено това ме спасява.... ако виждах как 8 години всеки ден умират и то не по веднъж... не те... аз бих откачила и бих се хвърлила от някъде....


Подкрепям напълно Ilusia. защото с мълчание и с "не ми се говори" нищо няма да се промени. Премълчаването и затварянето на очи пред този или друг проблем ни води все по-надолу като общество. Хуманизмът липсва за съжаление в България. Все повече се убеждавам в това като виждам какви хора има.Грешка - не хора, а вълци. Повдига ми се като гледам какво става. Аз не искам да съм такава. Не искам да се примиря и да гледам с празен поглед. Искам да вярвам че може да бъде по - добре. И понеже няма как по друг начин да реагирам, поне мога да говоря.
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.

Неактивен ням рецитал

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
  • За кой бие камбаната ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #41 -: Март 05, 2007, 18:50:01 pm »
Повдига ми се от хора като вас.
Да , всеки ден умират хора. Е и ? Какво от това ?
Дайте сега да кажем и на болниците " затваряйте" защото всеки ден умират хора.
Дайте да пуснем бърза помощ , защото няма смисъл от нея.
Ми да... бе кво ни пука. Нищо , че умиращите са майките ни , бащите ни , приятелите ни , роднините ни....
Кво ни пука .... Ми да... за какво са болниците и лекарите ? Его оня ден един се самоубил , вчера някой го гръмнали , днеска един катастрофирал , утре някой ще хване Спин... Що трябва да ни пука...
айде моля ви се... и сега ми се изкарвате , че тва е висша форма на хуманизъм.
Ексцентризма ви понякога минава всякакви граници.
Честна дума - в момента изобщо не бих искала да познавам никой от вас на живо.
Съзнанието не ми го побира как може да говорите така ? Умират хора , и ? А колко други са посветили живота си , за да спасят тези хора ? Ще ви кажа нещо - на мъртвите не им пука особено дали са мъртви... но хората които остават след тях им пука.
Много ми е интересно дали вие , о хуманни и искрени хора ще сте на това мнение , ако само за миг Нася , Валя или всяка една от тях приеме образа на сестра ви , майка ви , съпругата ви... Дали ще мислите така както сега ?
И Индиго , и Лим , и сестрите Белнейски и всички който вече ги няма са оставили една пустущ в сърцата на онези който са били до тях.
Баси....
Да всеки ден умират невинни хора. Но те не умират 8 години всеки ден нали ? И те не умират по вината на цял един народ. И не умират заради това , че са отшили на майната си да спасяват животи. И всичките им близки , децата у родителите им не гледат гаврата с дишащите им тела всеки ден . И не живеят с мисълта и не се будят с кошмари и не чуват виковете им в съзнанието си всеки път щом затворят очи.
Защото всички хора който обичам и който вече ги няма.... умряха за миг. Хвърлили се , надвила ги болест , самоубили се.... и видях трупа само на един от тях.. и изцъклените му очи още ме преследват в съня ми.... Единствено това ме спасява.... ако виждах как 8 години всеки ден умират и то не по веднъж... не те... аз бих откачила и бих се хвърлила от някъде....


Много  говориш  , ама  те  си  стоят  там .
Толкова  ли  си  зле  психически  ,  че  трябва всеки ден да си самовнушаваш  колко си  "хуманна"  и  как с  приказките  си правиш нещо  по  вапроса , когато  всъшност  просто  ги оплакваш ...  за да  минаваш  за  "Загрижен Хуманен Човек"  ...
тва  твойто  е  гавра с трупове .

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #42 -: Март 05, 2007, 18:56:34 pm »
Не аз - ти си зле психически.
Аз не парадирам с нищо. Не аз седя и обяснявам на половината свят , че живота е безсмислен.
Не аз пускам всевъзможни теми , в който се набива колко ексцентрична и различна съм. Ок - нямам нищо против. Но ти го правиш без мярка. Аз изказвам ведно мнение - ти - налагаш своето.
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #43 -: Март 05, 2007, 19:05:53 pm »
Незнам къде прочетохте, че трябва да се затворят болниците. Просто се опитвах да кажа, че покрай този случай в неведения остават страшно много други такива. А за хуманност ли искате да си говорим ? Добре ще си говорим за хуманност. Вие слагате лентички заради хуманните си чувства... хубаво ама хуманността не се побира само в границите на България. А сложихте ли лентички в подкрепа на хората пострадали от голямото земетресение в Южна Азия пред има няма 2-3 години ? Сложихте ли лентички в подкрепа на поробените и потъпкани народи от политиката на САЩ и Русия ? Сложихте ли лентички в подкрепа за борбата срещу глада в Сомалия (или по-точно в цяла Централна Африка)? Сложихте ли лентички заради пострадалите от земетресението в Турция? Сложихте ли лентички заради пострадалите от наводнението пак в Южна Азия в скоро време? Сложихте, ама друг път. И защо не сложихте ? Защото проблема не е български... нали ? Онея са на не знам си колко километра от нас... кво ни пука за тях? За земетресението взело най-голям брой жертви в цялата история нямаше една рекламна кампания и страшно малко хора дори се сетиха на Нова Година няколко дена след това. Имаше към половин милион жертви. Да горе-долу като наш'та трагедия умножена по 100 000.И защо вие велики хуманисти не писахте тогава с такъв плам по форумите ? Защото вашата хуманност се простира само в границите на България. И не е хуманност а национализъм (или патриотизъм както предпочитате). Ама и патриотизма куца... съдя за това по "грандиозните" празненства по случай 3 Март. И по слабото познание на "новото поколение" върху българската история. И за неграмотността на същото това поколение. И за наистина грандиозното празнуване на този толкова български празник Св.Валентин (Да наистина ви напомня на темата на ранения_скорпион).
Така, че не го правите и изцяло от патриотство... мен ме навежда на мисълта, че го правите само за да се чувствате пълноценни. За да влезнете в шаблона за "пълноценен гражданин". Само за да си мислите, че помагате за спасяването на 5 човешки живота... отдавна загубени. И май всичко накрая опира до собствените ни нужди, проблеми и мечти. И да ако някой от тези хора беше мой роднина, щях да тъжа. Ама не от хуманна гледна точка, а от лична...
А вие си говорете за хуманност...
« Последна редакция: Март 05, 2007, 19:13:01 pm от ArmaggeddoN »
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен ням рецитал

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 184
  • Пол: Мъж
  • За кой бие камбаната ...
Re: Свобода за Българските медици в Либия
« Отговор #44 -: Март 05, 2007, 19:07:16 pm »
Не аз - ти си зле психически.
Аз не парадирам с нищо. Не аз седя и обяснявам на половината свят , че живота е безсмислен.
Не аз пускам всевъзможни теми , в който се набива колко ексцентрична и различна съм. Ок - нямам нищо против. Но ти го правиш без мярка. Аз изказвам ведно мнение - ти - налагаш своето.


???  Ексентри4ен  и  разли4ен  ?  кои  това  ?

Ще  ме  прощаваш   ама  Индиго  беше  преди има  няма   5  години  
То  бива  бива   Оплакване  ...  ама  Айде  МЛЪКНИ  най-накрая .

Щото  се  гавриш   с  трупове  ...

Остави  ги  да  почиват  в  мир.