Автор Тема: Съпричастност към българските медици в Либия  (Прочетена 8204 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #15 -: Декември 29, 2006, 22:52:45 pm »
Изразяваме съпричастност ,това е достатъчно. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #16 -: Декември 29, 2006, 22:59:17 pm »
За някои е достатъчно, за други не...  Не казвам, че е лошо.. а, че няма смисъл.
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен angel_of_darkness

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 324
  • Пол: Жена
  • NoW iS yOuR TuRn... To CrY!
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #17 -: Декември 30, 2006, 23:54:53 pm »
Всеки има право да мисли каквото иска. Аз лично си слагам лентичката не само от съпричастност, но и защото смятам, че може да помогне някак. Ще ми се поне един път да видя българската нация обединена зад една кауза! И то благородна! В момента не е важно кой си е свършил работата и кой не, важно е, че едни наши сънародници вече девета година гният в мизерия, обвинени в нещо, което не са извършили, а сега и очаквайки смъртта. И защо??? За да може някой да си напълни джоба...
 Тези хора имат нужда от много сила и подкрепа сега и затова си слагам лентичката!

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #18 -: Декември 31, 2006, 00:13:35 am »
  Аз лично си слагам лентичката не само от съпричастност, но и защото смятам, че може да помогне някак.

Как?  [confused]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #19 -: Декември 31, 2006, 10:49:40 am »
Муунлайт не разбивай мечтите на хората  [lol].
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен |-ZoE-|

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 610
  • Пол: Жена
  • ............nZ
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #20 -: Декември 31, 2006, 22:10:09 pm »
http://www.podpiski.org/?free:bgnurseslibya_bg

"Подписите ще бъдат депозирани в либийското посолство в Париж, при следващото заседание по обжалването на присъдата. "


After a while you learn the difference between holding hand and falling in love. You begin to learn that kisses don't always mean something, promises can be broken just as quickly as they are made, and GOODBYES REALLY ARE FOREVER .

Неактивен dark_angel

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 91
  • Пол: Жена
  • Да попаднеш в бездната на мрака
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #21 -: Февруари 24, 2007, 00:05:59 am »
лошото е че само с наща съпричастност нищичко не постигаме колкото и силно да го желаеме ;(
Да попаднеш в бездната на мрака,
да усетиш как студа пълзи в кръвта,
да почувстваш полъха на злата,
безкористна, но чувствена лъжа.

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #22 -: Март 06, 2007, 13:58:30 pm »
Изразяваме съпричастност ,това е достатъчно. :)

... за да бъде успокоена гузната съвест. : >
"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен EvIcHkA

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 736
  • Пол: Жена
  • ﮩ Rain of feelings... ﮩ
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #23 -: Март 08, 2007, 15:39:33 pm »
Цялата тази "кампанийка", всичко това е толкова тъпо и смешно, че просто няма повече накъде !!! Това са толкова години, прекарани в мъчение... Съсипаха им живота там, а сега някакви смешници се опитват да им го върнат с някакви плакатчета и лентички...   
[confused] Съпричастност ????

Вяра. Мечти. Надявам се. Чужда. Отлитам. Отдалечавам се. Без крила...

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #24 -: Март 08, 2007, 16:04:25 pm »
С плакатчетата и лепенките няма да им се върне живота,ако в това се надява някой.Но знайте че това е духовна подкрепа която е много важна за всеки в подобно положение.Аз бях в неизвестност 2 месеца,прежалил живота си,любовта си,семейството си,мечтите,бъдещето и не ми дремеше за мен а за това че близките ми не знаят нищо за мен и всеки ден се молят и плачат за мен.Това че нямаше никаква информация и достъп до медиите беше по мъчително от глада и жаждата и страха че всеки момент ще си замина от този свят.Затова смятам че е много добра идея за всичко това и всеки един Българин да знае какво е положението им и най вече те самите да знаят че не се крие всичко.

Неактивен Valerya

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #25 -: Април 08, 2007, 16:26:33 pm »
,,Христос воскресе'' братя мили,
завърна се при нас
за сестрите ни да го помолим
във този светъл час!

Дорде си тука, Боже мили,
чудото стори
и бързо, бързо, от затвора
ти ги измъкни!

Че политиците ни Боже
не сещат се сега,
пари и власт ги блазнят само
не чужда свобода!

Но ти прости им, Боже мили,
не ги наказвай днес,
а Кадафи в катрана черен
го изгори нощес!

Но тях пази ги, Боже мили,
върниги ти при нас!
,,Чакаме ви от години!
Ние сме със вас!''


***не е мое***

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #26 -: Април 30, 2007, 08:06:36 am »
Съпричастността никога не помага.. особено фалшивата  [confused]
[/quote

Виж какво,помага дотолкова,доколкото помагна народа на БГ, да се обедини и почуствува единен около една кауза,несъмнено справедлива.Когато наши сънародници са затворени,невинно обвинени и осъдени на смърт...и чакат  изпълнение на смъртна присъда.Ние като народ,ако искаме да носим достойно името народ,сме длъжни всички до един да застанем в тяхна защита. Народа е народ,когато се вод от девиза свещен,ЕДИН ЗА ВСИЧКИ,ВСИЧКИ ЗА ЕДИН.
И правим,каквото можем.Утре нещо подобно може да се случи с тебе,мене с  всеки от нас,с някой наш близък.Да бъде несправедливо обвинен съден и осъден за нещо,някъде по света.И той трябва да знае ,че не е сам,има кой да му помогне.Българската държава и народ,които ще застанат като един зад него и ще му помогнат да докаже своята невинност, и ще го спасят от бедата.НЯМА ДА ГО ОСТАВЯТ ДА ПОГИНЕ НЕВИНЕН
ЕДИН ЗЕ ВСИЧКИ,ВСИЧКИ ЗА ЕДИН.
To be,or not to be

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #27 -: Април 30, 2007, 10:47:37 am »
неземен... слез на земята бе човек  [lol]
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен неземен

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Мъж
  • DO OR DIE
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #28 -: Май 01, 2007, 05:50:07 am »
неземен... слез на земята бе човек  [lol]
Здравей!
Слушай бе човек.Язък,че си поставил куплета на Ботев.За да си истински българин,такива май са малко в днешното подло време,трябва да постъпваш винаги и навсякъде като такъв.Трябва да се подкрепяме навсякъде по света,като американците и евреите.Да си чул и видял американец или израелец да е арестван,и обвинен несправедливо някъде по света.Или те са ангели небесни.Не им се случва нищо,и волно или неволно,не се забъркват в деликатни и неприятни истории.Но винаги и навреме,посолствата съответни,светкавично и навреме,разрешават проблема възможно най-добре,и по-възможност,в полза на техния човек.
За това са тези посолства,затова им плащаме с нашите данъци.А в Либия, с нашите нещастни сестри ,тъкмо това не се случи.Посолството,държавата,не ги защити,не реагира адекватно и наврене,вината за това е на Михайлова и Костов,и те станаха жертва и оправдание за Кадафи и коо.
Как можаха поляците и филипинците светкавично да си езтеглят сестрите.И те бяха обвиени заедно с нашите сестри тогава.За нашите никой не се погрижи,бързо и навреме,адекватно на ситуацията.Те останаха и СТАНАХА... ВИНОВНИТЕ.
ОПРАВДАНИЕТО НА КАДАФИ И КЛИКАТА МУ,ЗА ЗАРАЗЯВАНЕТО НА ДЕЦАТА, уж ОТ НАШИТЕ СЕСТРИ ПО ПОРЪЧКА и заповед НА ЦРУ.
Така че,ние, като народ и държава,сме задължени да използваме всяка и най-малката възможност за тяхното спасяване.Ако искаме да ни има и в бъдеще като народ и държава.
АКО НАВРЕМЕТО ИВАН КОСТОВ(КОМАНДИРА),И НАДЕЖДА МИХАЙЛОВА СИ БЯХА СВЪРШЛИ РАБОТАТА,БЪРЗО И АДЕКВАТНО,ЗА КОЕТО ГИ БЯХМЕ И ИЗБРАЛИ И ГЛАСУВАЛИ ДОВЕРИЕ.
ПРОБЛЕМ СЪС СЕТРИТЕ НЯМАШЕ ДА ИМА.НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ. 
To be,or not to be

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Съпричастност към българските медици в Либия
« Отговор #29 -: Май 01, 2007, 10:13:33 am »
Здравей, здравей !
Ооо ама ти за посолствата и правителството си си прав. Наистина не помня американец да е бил осъждан несправедливо... но ние не сме САЩ. И повярвай те пускат американците не защото американците ще се окичат с лентички ами просто, защото ако не го пуснат ще ги прегазят. Ние нямаме мощта на САЩ, че да кажем пуснете или ще си го вземем. Ние можем просто да седим и да си мрънкаме... а в седене и мрънкане минаха 8 години (ако не се лъжа). Вече се чудя дали смъртната присъда няма да е по-леко наказание от още едно дву или тригодишно отлагане на процеса.
А относно това за народа... това един за всички и всички за един е от роман, от едно друго време далеч в миналото... в момента знаеш ли колко хора мислят така... малко, много малко и повярвай една кампания няма да им промени начина на мислене.
Ако това дали си българин се определя от това дали подкрепям кампания организирана от телевизия, собственост на американски магнат... не не съм българин.
И човек фалшивата съпричастност помага за обединението на народа... ама и обединението е фалшиво.
Поздрав за всички българи с лентичка...
« Последна редакция: Май 01, 2007, 10:15:32 am от ArmaggeddoN »
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.