Автор Тема: Време за равносметка  (Прочетена 1448 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: Време за равносметка
« Отговор #15 -: Декември 26, 2006, 11:23:41 am »
Случиха ми се много неща...
Раздяла с хора, които мислех за приятели, но които се промениха...
Осъзнах, че момичето, което познавам от както се помня и която ми е най - добра приятелка, ми е достатъчна, за да съм щастлива. Знам, че ми е истинска приятелка и други лицемери не ми трябват. Иначе да, други момичета също ми помогнаха, когато имах нужда, тях също оценявам  [heart__]
Имах успехи...в училище. По някои предмети. По тези, които ми трябват, се справям добре, другите, които не ме интересуват - не толкова добре...
Осъзнах, че не винаги нещата могат да са перфектни, че трябва да правим компромиси и да се грижим за тези, които имат нужда от топлината ни...Разбрах, че прошката е нещо чисто, че трябва по - често да прибягваме до нея...
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Време за равносметка
« Отговор #16 -: Декември 26, 2006, 11:32:37 am »
Много трудна ,противоречива,с много въпросителни,с много безсънни нощи.
Започна с едно решение,което се каня да взема откак се помня като човек.Взех го и това промени живота ми.Реших да променя начина си на хранене,от там се промени и живота ми.След това срещнах един прекрасен човек,който стана наш истински приятел,приятел  с когото малко хора могат да се похвалят.И съм щастлива ,че го познавам.После имаше разочарования от други,обиди,сълзи,нощи в които съм се питала къде съм ,на къде отивам.Тази година мога да кажа ,че постави рекорд по разочарования от близки и не дотам близки хора,но това ме научи,че живота си е само мой и единствено аз знам как да го живея.Никой няма право да ми се меси.Това си го отстоявам вече.Изкарах лятото шофьорският курс,нещо което отдавна се канех.
[inlovee]
Ходих на екскурзия до Мармарис ,изкарах си страхотно. :p :p :p
Купихме си кола и вече си я карам . [inlovee]
Преместихме се в Бургас .
Общо взето много неща ми се случиха за първи път и въпреки сълзите и проблемите,годината беше добра. :)

За новата година си пожелавам да си взема изпитите и да почна работа по специалноста.И,разбира се ,здраве и успехи за всички ,които обичам!
« Последна редакция: Декември 26, 2006, 11:38:53 am от tonnny_bg »
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен ^kateto^

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 107
  • Пол: Жена
Re: Време за равносметка
« Отговор #17 -: Декември 28, 2006, 10:16:43 am »
ми случиха ми се мн и наи-различни неща.имаше от всичко помако но каточели повечето бяха веселите моменти [mhmm]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Време за равносметка
« Отговор #18 -: Декември 28, 2006, 11:55:57 am »
Намерих ммного нови приятели.. Или по-скоро .. много нови добри познати .. Успях да преодолея един човек,който не мислех,че ще забравя така лесно ..Имах хубаво лято..Много нови запознанства,весели моменти ..Успях да срещна човек,който бе съвсем различен от представите ми за момчетата,които аз харесвам .. Наистина беше различен и това ми харесваше ..По-късно го нараних..Но не съжалявам за това,защото мисля,че така е по-добре.. За първи път излязох извън България.. Сближих се с много хора от класа ми .. А с най-добрата ми приятелка вече сме почти като сестри  [heart__]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен iani4ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 685
  • Пол: Жена
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
Re: Време за равносметка
« Отговор #19 -: Декември 31, 2006, 17:08:46 pm »
Мога смело да заява, че 2006 бе една от най-добрите ми години, година на промени, но смятам, че са за добро.. Завърших училище - балът ми бе най-прекрасният ден в живота ми, постигнах успехите, които винаги съм смятала, че заслужавам. Приеха ме медицина - една истинска и голяма моя мечта. Започнах живота си отново в София. Запознах се с хората, които винаги съм търсила - невероятни и истински приятели..Чувствам се обичана, обичана от семейството си, от приятелите(без значение колко са далеч). Чувствам се на мястото си и горда, че съм го намерила.

Имам и много не толкова розови спомени от 2006, прекъснах една двугодишна връзка, загубих любими хора, претърпях провали, но продължих и на днешния ден всичко това ми се вижда незначително.. :)

Look into my eyes - you will see
What you mean to me
Search your heart - search your soul
And when you find me there you'll search no more

Неактивен ivalenny

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1376
  • Пол: Жена
  • ~Следвам само сърцето си!~
Re: Време за равносметка
« Отговор #20 -: Декември 31, 2006, 18:23:06 pm »
Като цяло доста неща ми се случиха през тази година...
Порастнах,чувствам се осъзната и целеустремена.Осъзнах кои са истинските ми приятели и кои са лицемерите.
Загубих любов,за която се борих и в последствие постигнах.Траеше четири години,но ето че успях да "прогледна" след толкова години заблуда.Пролетта ми донесе голямата и истинска любов,която винаги съм чакала.Чувствам се адски щастлива и късметлийка.
Пожелавам на всеки да му се случи.
За нищо не съжалявам.Прекарах страхотно лято,намерих нови приятели именно в това форумче,които ме радват всеки ден.
Постигнах успехи в училище.След дълго лутане просто намерих себе си.
2006 година в съзнанието ми ще остане като годината в която срещнах ИСТИНСКИЯ човек,година на много сълзи и болка и на много повече радост и щастие.
Ако трябва да я опиша с емотиконка тя би била просто  [hapiness]