Автор Тема: mIRC, IRC...  (Прочетена 13939 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

PaolaRey

  • Гост
Re: mIRC, IRC...
« Отговор #45 -: Декември 04, 2006, 18:18:39 pm »
Ама донякъде тва динамично ип еее страшно...моешш си праиш квот ти дойде на ум ;)

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: mIRC, IRC...
« Отговор #46 -: Декември 04, 2006, 20:39:52 pm »
Ама донякъде тва динамично ип еее страшно...моешш си праиш квот ти дойде на ум ;)

Хахахах да бе с едно динамично АйПи ще хакнеш НАСА... и един мармот завиваше шоколада в станиол - да,да.Без нужните умения и динамично АйПи да имаш си оставаш кръгла нула :).

А относно бана на БТК-то ... имам чувството, че вече нищо не може да ме изненада.Просто поредната простотия... хич не съм учуден.
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: mIRC, IRC...
« Отговор #47 -: Декември 17, 2006, 02:38:01 am »
Ама донякъде тва динамично ип еее страшно...моешш си праиш квот ти дойде на ум ;)
давам ти ип-то на наса само кажи :) ако ги хакнеш ще ти дам 1 000 000 $ :p  [usmivkaa]
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

PaolaRey

  • Гост
Re: mIRC, IRC...
« Отговор #48 -: Декември 17, 2006, 09:03:36 am »
Ама донякъде тва динамично ип еее страшно...моешш си праиш квот ти дойде на ум ;)
давам ти ип-то на наса само кажи :) ако ги хакнеш ще ти дам 1 000 000 $ :p  [usmivkaa]
Дай го де  :p [lol] [usmivkaa]


Неактивен grozotia

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 253
  • Пол: Жена
  • This strange machinery is keeping U from seeing me
Re: mIRC, IRC...
« Отговор #49 -: Ноември 29, 2007, 11:38:45 am »
mIRC, IRC ... отживелица [cais007]
..на една дълга и красива почивка..