Автор Тема: За силно гримираните жени  (Прочетена 2828 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #15 -: Септември 12, 2006, 23:07:54 pm »
:)аз не използвам дори сенки,мн рядко ми се случва :)
и аз [lol]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен angel_of_darkness

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 324
  • Пол: Жена
  • NoW iS yOuR TuRn... To CrY!
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #16 -: Септември 13, 2006, 00:37:15 am »
И аз предпочитам по-светли тонове, които да подчертават естествение черти. Аз винаги почти съм със сенки, но никога прекалено силни или тъмни. Има моменти, когато си позволявам да сложа и по-силен грим, но го правя при по-специални случаи и то без да мацам и клепам, без да прекалявам.

Неактивен mandarinka_vd

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 342
  • Пол: Жена
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #17 -: Септември 14, 2006, 09:49:44 am »
ми много ясно че е грозно с много грим !
Qjte  mandarinki i da vi e sladko!

Неактивен Nefertiti

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
  • Some Like It Hot
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #18 -: Септември 14, 2006, 13:00:43 pm »
Силния грим е само за специални поводи- вечерно парти, ресторант, коктейл, някъде където трябва да изпъкнат чертите ви на слабата светлина, и ако е добре поставен, в правилните цветове седи страхотно, но има момиченца, който се гримират със някакви убииствени тъмни тонове и просто не им отива на детското лице и излъчване, още повече, че силния грим не е за през деня и не е ежедневен. Жалко е, че родителите на такива момичета не им обръщат достаъчно внимание и не им обясняват, че певиците, който гледат и на  който подражават, са гримирани така, защото силния грим е също така и сценичен....
« Последна редакция: Септември 14, 2006, 13:08:49 pm от Nefertiti »
Искрена, Весела, Жизнена, Мечтателна, Красива, Креативна...както никои друг

Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #19 -: Септември 17, 2006, 16:39:42 pm »
Като погледна някое момиче така да се е гримирало-изпадам в УЖАС!   [confused]  [smile2]
Еми....на мен никак не ми харесва! По-красиво и стилно стои светлия грим,не се набива на очи,но подчертава и разкрасява. Има много по-голям ... Все пак всеки си има вкус,но това е моето мнение...

Неактивен koteto

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 676
  • Пол: Жена
  • Kids like us should wear a warning ``
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #20 -: Октомври 02, 2006, 22:20:38 pm »
ми много ясно че е грозно с много грим !

  [a taka]
I'm not so good at advice...but can I interest you in a sarcastic comment? 

                          

Неактивен Angel_Eyes

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1074
  • Пол: Жена
  • Last kiss
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #21 -: Октомври 02, 2006, 22:42:56 pm »
Според мен гримът просто трябва да подчертае красотата и да прикрие някои недостатъци.....най- добрият грим е когато не си личи, че има такъв....аз съм се преварнала в гримьорка..когато някой от моите познати ходи някъде се почва звънене и тормоз, и не само грим, а и дрехи да им избирам  [oops] даже и на майките им....., но на мен ми е приятно....Прилагам наученото от рисуването в гримирането и ми казват, че имам чувството че рисувам  [lol]

« Последна редакция: Октомври 02, 2006, 23:04:47 pm от Kelly »
Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #22 -: Октомври 02, 2006, 23:59:52 pm »
Има една в работата кадето си е направила егати очните линии...  [oops] викам си защо по довяволите се наказва така   :)

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #23 -: Октомври 03, 2006, 18:26:41 pm »
Харесвате ли силно гримираните жени ?!
Действат ли ви по-възбуждащо ?!

хах .. кво ти възбуждащо ... Да я докосне някой по лицето и всичката красота да му полепне по рацете  [lol]
иначе си е право на личен избор .. Аз лично не одобрявам силният грим за ежедневен .. И като се замисля.. за ЖЕНИ е по-приемливо .. да видиш някоя жена с повече грим .. ясно .. Иска да бъде красива,да изглежда по-млада .. Ама да видиш МОМИЧЕ .. на по 15-16 години с един тон грим .. Тва вече не го приемам ..
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #24 -: Октомври 08, 2006, 09:25:47 am »
Твърдо против,абсолютната простотия е момиче да си сложи 2 тона грим-грозно е,и доста неестествено.Харесвам жени които носят съвсем слаб грим,който само да подчертава чертите на лицето.А има и момичета на които въобще не отива грим
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #25 -: Октомври 08, 2006, 13:03:45 pm »
На кой както му харесва , на някой може да му отива . Но на мен лично - не  :)
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #26 -: Октомври 09, 2006, 18:45:29 pm »
На бившата ми работа имаше една дето редовно сутрин беше намацана като фолк-певица ( тя не че не се прави на такава , де! ) Ама някакъв супер тъмен грим слагаше - черни сенки , молив , спирала и още какво ли не.... Направи ми впечатление как си прави усните [oops] Молива го слагаше извън устните и отгоре червило [oops] Ама от километри можеш да видиш , че е адски намацана....Веждите й бяха нарисувани ! Да не говорим също , че имаше един тон фон-дьо тен и руж , ама много тъмен...Абе ужас , ужас... [oops]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #27 -: Октомври 26, 2006, 10:42:06 am »
Ами ако говорим за хиляди тонове сенки, руж, очни линии и т.н. не ми харесва... То да имаш 2 сантимерта прах по лицето е най-малкото не приятно. А относно тъмните тонове - мисля че тук вече доста зависи. Има хора на които просто по-светли тонове не им стоят добре, било заради цвета на очите или на кожата. На мен лично ми харесват очите красиво очертани с черен молив, за съжаление не ми харесва как ми стои на мен самата и не го правя  [lol] но когато съм с черни дрехи слагам тъмни сенки и, както едно от мненията, които прочетох, не се клепам до веждите, просто по горния клепач. Понякога по-тъмния грим подчертава добре някои черти на лицето, но естествено важно е да е сложен по правилния начин  :)

Неактивен ¤§¤ DAMNED^ANGEL ¤§¤

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3537
  • Пол: Жена
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #28 -: Октомври 30, 2006, 15:07:58 pm »
Ами аз лично обожавам тъмния грим.Черното и сивото...И много често се гримирам така...Черни сенки,черна спирала,размазан чернен молив...Черно или тъмночервено червило... [inlovee]
Общо взето много ми допада стила "жената вамп" :p

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: За силно гримираните жени
« Отговор #29 -: Ноември 12, 2006, 10:04:33 am »
А и никой мъж не харесва силно гримирана жена , поне това е моето мнение....а вие какво мислите ?! :)
това не е вярно!аз много харесвам с черен размазан молив, абе тип "наркоманка" Малко като Аврил [inlovee]