Автор Тема: House music never dies !!!  (Прочетена 6239 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: House music never dies !!!
« Отговор #15 -: Март 31, 2007, 11:16:41 am »
Еми остави ги да се правят... ти ако ги питаш за някое друго парче,няма да ти кажат,така че...  [lol] Нека си мислят,че са "хаусъри"  :) :)

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: House music never dies !!!
« Отговор #16 -: Април 04, 2007, 00:04:31 am »
Присъединявам се с две ръце и два крака, че хауса е най- яката музика на света. Хаусът е чувство, усещане, емоция, енергия... просто, когато го слушам, усещам как ритъмът тече през цялото ми тяло.

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен GalinStefanov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: House music never dies !!!
« Отговор #17 -: Август 18, 2007, 21:32:34 pm »
Ами да вече всеки втори глупак който до онзи ден слушаше мазната чалга...вече прослуша хаус и си направи фешън прическата....който си я слуша тая музика не парадира пред хората че е хаусър..това го правят 14-15 годишните лапенца :)

Неактивен Perto

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 867
  • Пол: Мъж
  • And I will live today...Even if it's going wrong
    • Цанко Церковски
Re: House music never dies !!!
« Отговор #18 -: Септември 06, 2007, 16:36:23 pm »
 [namigggg] [good_] [namigggg] напълно сте прави, аз си слушам техно като цяло от  6 години някаде и не признавам друга музика, но сега верно се навъдиха много бивши чалгари дето я прослушаха и се правят на .......... !!!
« Последна редакция: Септември 06, 2007, 22:45:43 pm от Arinna »

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: House music never dies !!!
« Отговор #19 -: Септември 19, 2007, 19:16:16 pm »
Еми аз слушам всякаква музика и се кефя и на чалгата и на хауса и никога не съм говорила,че съм "хаусър"...
Това си зависи от човека.
Усещането да слушаш хаус е невероятно,но не слушам само хаус и никога няма да го твърдя :p :)
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!

Неактивен natalia_999

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1004
  • Пол: Жена
    • www.bg.tilllate.com
Re: House music never dies !!!
« Отговор #20 -: Септември 20, 2007, 15:02:20 pm »
Присъединявам се с две ръце и два крака, че хауса е най- яката музика на света. Хаусът е чувство, усещане, емоция, енергия... просто, когато го слушам, усещам как ритъмът тече през цялото ми тяло.

А така ,Гиго,обясни им кво е това  :p

А за чалгарите-забелязвам една тенденция-те все още са си чалгари,но копират стила на така наречените хаусъри и става едно такова преливане ,че вече не можеш да разбереш кой какъв е  [confused]

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: House music never dies !!!
« Отговор #21 -: Октомври 21, 2007, 13:48:57 pm »
Да, sis, съгласна съм. И аз напоследък забелязвам, че има някакви хора, дето ако от хаус- клуба ги преместиш в някой луд чалга- бар, изобщо няма да направи впечатление, че уж не са за там. [confused]

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен Iio

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 540
  • Пол: Жена
  • Come fly with me...
    • My Facebook Profile
Re: House music never dies !!!
« Отговор #22 -: Октомври 23, 2007, 14:37:14 pm »
Да ама в някои хаус клубче, веднага след като мистър диджея пусне нещо, което не го въртят по радиото и телевизията и като се огледаш и ти става ясно кой какъв е ;)
В живота не е важно от къде идваш нито къде отиваш.... важно е да си щастлив по пътя!

Неактивен « {} Chocolate {} »

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 245
Re: House music never dies !!!
« Отговор #23 -: Декември 04, 2007, 21:55:08 pm »
аз слушам хаус, но немога да се нарека хаусър по простата причина, че слушам от сравнително малко време 2-3 години.. да, харесва ми, пренася съзнанието ми в някакъв друг свят сякаш, усещането е просто върховно.

Неактивен diva4kata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Пол: Жена
Re: House music never dies !!!
« Отговор #24 -: Януари 11, 2008, 00:50:09 am »
аз също слушам хаус от скоро,но за тва пък не казвам, че съм няква супер хаус маниячка или нещо подобно, аз си я слушам вкъщи, щото повечето ми приятели даже не слушат хаус, техно, особено пък хард хаус(а пък мене тва най много си ме кефи). И аз слушам друга музика, но не и чалга, за мене тва е най тъпата музика, един приятел беше казал:има 2 вида чалга-еламе наеби и наеба ме и ме заряза,мисля 4е няма нужда от повече [lol]

God is a Dj,
Live is a Dancefloor,
Love is a rithm,
You are the Music!
Fuck Is GoOD, FuCk iS FuNNy BuT a LoT Of PeoPle FuCk FoR MoNey..AnD If You ThiNk FuCk iS FuNNy, FuCk YouRseLf aNd SaVe Your MoNey....!!!!

vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: House music never dies !!!
« Отговор #25 -: Януари 11, 2008, 04:04:21 am »
 [confused] На мен, пък изобщо не ми харесва!

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: House music never dies !!!
« Отговор #26 -: Януари 11, 2008, 16:12:29 pm »
Шшшшттт, стига си съскала пък и ти  [lol] [lol]  [heart__]

"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Гост
Re: House music never dies !!!
« Отговор #27 -: Януари 11, 2008, 16:35:40 pm »
Еее... сега! Примири се, че не съснах някоя и друга гадост, ами само споделих  :) :p

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: House music never dies !!!
« Отговор #28 -: Януари 26, 2008, 11:42:45 am »
Еми аз слушам всякаква музика и се кефя и на чалгата и на хауса и никога не съм говорила,че съм "хаусър"...
Това си зависи от човека.
Усещането да слушаш хаус е невероятно,но не слушам само хаус и никога няма да го твърдя :p :)
И аз съм така  :p
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен NoMore

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1022
  • Пол: Мъж
  • The smile in my dream... I Found on your face!
Re: House music never dies !!!
« Отговор #29 -: Октомври 10, 2008, 17:19:57 pm »
Ей това си е яко бийт ритъм :) Видовете Басс и особено когато намериш този трак който се различава от другите това те прави още по подскачащ. Голямо значение също така има от DJ-я как ще подбере листата :)
Имах щастието да посетя New York... а там в тези улучки една не добре огледна сграда в Манхатън ареа.... на 5 етажа с инициали Pacha а вътре... ахххх  [oops] [twist] [twist] [twist]   [hip hip uraaa] [plqqsss] [plqqsss] [plqqsss][ya yaaa da daaa] [ya yaaa da daaa] [ya yaaa da daaa] [ya yaaa da daaa] [ya yaaa da daaa], DJ Marcus Schulz ...  е не бях го чувал до тогава.... но  [hip hip ura] [hip hip ura] [hip hip ura] [clap] [clap] [clap] но [ihuuu] но [evala] [evala] [evala] [evala] но.... ех :) как искам пак да отида на това място. Разбих се до 5 сутринта.. а другите .. още продължаваха... аа аз нямах сили , Екстазитата добре са им подействали си казох [crazyyyY] [crazyyyY] [pisna mii2] [taZz] [taZz], след като отказах на един който ми беше предлагал. ... На следващия ден... вървя си по Бруклинския мост... а  Сградите от Манхатън така високи  и главоломно  поглъщат съзнанието ти [ooooo] [ooooo] [ooooo] [o my god] [o my god] [o my god] и с красотата си те карата да се чувстваш да чувстваш че мечтаеш и летиш [flyyy] [flyyy] [flyyy]... Хей добър 2-ра вечер в Pacha  на охраните ... Jungle Party s DJ Boris, Ритъмът те кара с влизането да заподскачаш... Лазер разцепва атмосферата... а там танцьорки Ти повдигат настроението [plqsssss] [ihuuu] [ihuuu] [ihuuu]  [lol] още една бясна вечер отмина.  [heart4]
« Последна редакция: Октомври 13, 2008, 23:16:23 pm от Arinna »
Ние сме щастливи тогава, когато за всичко в нас има съответствие извън нас.