Автор Тема: можеш ли да кажеш " обичам те"  (Прочетена 8156 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JASSEN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 514
  • Пол: Мъж
  • Am...One of a kind!
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #15 -: Октомври 30, 2006, 00:03:59 am »
на кои да го кажа освен на маика ми....на гаджето което нямам или което ще имам за период максимум до 1-2 години на кои???
Винаги с ругата на пред...ако не живеш пълноцено поне се опитаи :) :) :)

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #16 -: Октомври 30, 2006, 00:19:32 am »
"Обичам те" съм казвала на едно единствено момче досега.. и в началото ми беше много трудно, някак си нямах смелост [think] Днес, когато му го казвам или той го казва на мен, го чувствам страшно близък и думичката сама излиза от устата ми... Не виждам нищо лошо в това да го казваш, когато наистина го чувстваш, въпреки че е трудно, но пък си е оправдано... поне за мен тези думи са важни, най-малкото защото те карат да се почувстваш по-добре  [inlovee]

Неактивен Petrov

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1504
  • Пол: Мъж
  • I'll do my crying in the rain !
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2006, 09:07:02 am »
на кои да го кажа освен на маика ми....на гаджето което нямам или което ще имам за период максимум до 1-2 години на кои???

 [a taka]
I'll never let you see
The way my broken heart is hurting me
I've got my pride and I know how to hide
All my sorrow and pain
I'll do my crying in the rain

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #18 -: Октомври 31, 2006, 09:30:53 am »
Добре де...,ако найистина обичаш някой и като му кажеш,че го обичаш,какво точно става?  Не мога да разбера - трудно ви е да обичате или да кажете,че обичате?
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #19 -: Октомври 31, 2006, 09:49:09 am »
Добре де...,ако найистина обичаш някой и като му кажеш,че го обичаш,какво точно става?  Не мога да разбера - трудно ви е да обичате или да кажете,че обичате?

Казвайте,не го спестявайте на никой,че утре може да е късно! [inlovee] [heart__]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Petrov

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1504
  • Пол: Мъж
  • I'll do my crying in the rain !
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #20 -: Октомври 31, 2006, 09:49:22 am »
Защото така или иначе след 1-2 години най мн ще излезе че тия думи са били на вятъра , а и ще си заминеш горе доло с достойнство  :)
I'll never let you see
The way my broken heart is hurting me
I've got my pride and I know how to hide
All my sorrow and pain
I'll do my crying in the rain

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #21 -: Октомври 31, 2006, 10:19:34 am »
Ами то...ако започнеш отначало с мислите "то след 1-2г...всичко ще е отишло на кино" ...май няма нужда въобще да се започва! :) А пък и думите "Обичам те" , ако наистина усещаш,че обичаш...никога не са казани на вятъра...според мен.
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен Petrov

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1504
  • Пол: Мъж
  • I'll do my crying in the rain !
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #22 -: Октомври 31, 2006, 10:26:08 am »
Просто толкова мн пъти се уверих че съм ги казвал на вятъра , че имам чувството че скоро едва ли ще има на кой да му кажа "обичам те" и да го изпитвам това найстина с цялото си сърце....достатъчно мн пъти бях нараняван за да стана така....даже вече не си се представам така... [confused]....да не съм станал някав безсърдечен изрод  [oops]  [mhmm] [think2]
I'll never let you see
The way my broken heart is hurting me
I've got my pride and I know how to hide
All my sorrow and pain
I'll do my crying in the rain

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #23 -: Октомври 31, 2006, 10:26:27 am »
Защото така или иначе след 1-2 години най мн ще излезе че тия думи са били на вятъра , а и ще си заминеш горе доло с достойнство  :)
М дам... красиво достойнство... разбих й сърцето... ама съм достоен ;)
Ти май в момента просто си наранен :) И няма смисъл да го обсъждаме.. то като те цапне сляпата неделя....
И аз едни си ги мислих , отивах си връщах се... мразих , намразвах , проклинах... а накрая...  [inlovee] Пак същото ;)
« Последна редакция: Октомври 31, 2006, 10:28:42 am от ilusia »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #24 -: Октомври 31, 2006, 10:44:47 am »
...да не съм станал някав безсърдечен изрод  [oops]  [think2]

           Ам...на мен не ми се вярва,но пък...ти си знаеш най-добре! Аз също съм била наранявана,но това не ме кара да заклеймя думата "Обичам" като забранена...просто започнах да допускам хората много трудно до себе си и установих,че така намирам истинските...тези,които заслужават да им кажеш не само "Обичам те" ...а и много повече! 
                    :)
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!

Неактивен Tramel

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 680
  • Пол: Жена
  • Обичана и отричана
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #25 -: Октомври 31, 2006, 10:51:42 am »
За можене - мога. Лошото в случая е, че го казвам - може би прекалено често и на прекалено много хора. И не ме разбирайте криво - няма нищо по-хубаво от това да кажеш на някого, че го обичаш! Но понякога, когато се страхуваш, започваш да си задаваш разни въпроси. Нужна е много голяма сила, за да го кажеш, още по-голяма е нужна, за да не го кажеш, дори когато го чувстваш. В любовта това е един от малкото козове и когато го използваш, започваш да се чувстваш в по-малка или в по-голяма степен зависим. В една връзка всеки иска да чуе тези две думички, след което започва да се отпуска, да се чувства по-спокоен. И това е грешка - защото вече не полагаш усилия, мислиш си, че си "спечелил" и оттук нататък ще получаваш "даром".
Още нещо - един човек преди много време ми каза следното - една жена трябва да знае, че е обичана, но да не й се казва. Оставам с надеждата, че никоя девойка няма да ми се обиди, но като чета мненията... повечето твърдят, че наистина е по-важно да показваш, отколкото да казваш. Да, така е. Но и аз съм жена и обичам да слушам признания, пък ако може и другият да ми показва повече и по-честичко...  Затова мисля, че сновният ни проблем - на жените в частност или на хората изобщо е - ние знаем много неща, но не можем или отказваме да ги разберем.
И все пак - едно "Обичам те!" никога не е хвърлено на вятъра, но в повечето случаи е нужно доста време, за да го осъзнаеш - и това е времето за преодоляване на болката, обидата, ако щете дори унижението...

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #26 -: Ноември 01, 2006, 16:55:16 pm »
Мога стига да има на кого ...  [confused]

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #27 -: Ноември 02, 2006, 13:46:06 pm »
обичам те можеш да кажеш и на кварталния пич в трамвая! не че не е хубаво да се казва но наистина и аз не виждам смисал! любовта може да се поокаже по много други и даже по приятни начини отколкото с думи!!!! малки жестове внимание нежност доверие топлота.... любовта..това са чувства следователно трябва да се усеща а не да се чува не мислите ли???! :)

Неактивен g3r17y

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 66
  • Пол: Жена
  • "..слънцето изгря,а от нощта останаха звездите.."
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #28 -: Ноември 03, 2006, 11:54:16 am »
"Обичам те" не може да се каже просто така или на някой случайно срещнат човек...Не мисля,че тези думи са проява на слабост,напротив...и лошото е,че в днешно време все по-рядко се случва да чуем млад човек да ги изрече и най-лошото-че не намира смисъл в тях...Съгласна съм също,че понякога само "обичам те" не е достатъчно,нужни са доказателства :arrow: Понякога и най-малките жестове ни правят огромно впечатление и могат да засвидетелстват любовта ни...Ами какво друго..Освен да си спомним за думите на Наталия Симеонова-"Аз ви обичам,обичайте се и вие!" [inlovee] [inlovee] [inlovee]
Пожелай си нещо и го постави в сърцето си..!
Каквото си поискаш..Всичко!
Имаш ли го?!Браво!
Сега повярвай-може да стане реалност!
Никога не знаеш,кога ще стане поредното чудо..поредната усмивка..поредното сбъднато желание...
Така че пожелай си нещо!
Сега повярвай в него..С цялото си сърце! :)

Неактивен madelin

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 568
  • Пол: Жена
  • I`m still loving you ...
Re: можеш ли да кажеш " обичам те"
« Отговор #29 -: Декември 15, 2006, 23:20:33 pm »
ами разбира се че мога.казвам го и го чувствам с цялото си същество, дори да знам че мога да бъда наранена... [inlovee]
Остани, ще ти го казвам даже да ме рани.Остани, ще те обичам и да боли.Остани, ще го повтарям без да се уморя.Остани и ще повярваш във любовта.