Автор Тема: Интервю: ....  (Прочетена 124800 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен OnlyBlindCanSee

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 638
  • Пол: Мъж
Re: Интервю: ....
« Отговор #60 -: Ноември 07, 2005, 23:13:27 pm »
[OnlyBlindCanSee, на теб специално няма да ти цепя басмата... С 1 куршум ще приключим! :> Не стига, че днес се разправях с "3-мата клоуни" от моя клас, ами сега и с тебе... [confused] По-късно "ще ти видя сметката" в Skype! :>
хахахахах :) мали с нетърпение го чакам тоя куршум :)
Бъди в живота човек, търси в човек човек, и знай че животът е лек, когато ОБИЧАШ и бъдеш ОБИЧАН човек!
"Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив."
Не се смеи на този които прави крачка назад, защото може да се засилва.
Не е добре да си напълно свободен. Не е добре да си напълно задоволен. (Блез Паскал)
"Жу тем! Их либе дих! I love you ! Те амо! Текеро! Сагапо! Кохам те! Серетем! Амор туо! Волим те! Сакам те!Тъ Дуа!

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: Интервю: ....
« Отговор #61 -: Ноември 07, 2005, 23:33:36 pm »
олееее.... [xa xa xa xa xa xa] ;D ;D...на Иво май ще му стане горещичко между вас тричките....OnlyBlindCanSee, DEVIL_IN_HEAVEN, DeTe_Ha_Xaoca
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Интервю: ....
« Отговор #62 -: Ноември 08, 2005, 09:36:29 am »
ще се справя с DEVIL_IN_HEAVEN и DeTe_Ha_Xaoca  :>
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Интервю: ....
« Отговор #63 -: Ноември 08, 2005, 10:37:10 am »
 [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] 'Начи, OnlyBlindCanSee не е момиче :D
И... тая тема е станала страхотна :)
И... Нуто, ти няма как да се справиж с DEVIL_IN_HEAVEN и DeTe_Ha_Xaoca, апа като ти се тупна и аз... това значи, че много яко си го загазил


Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO!
« Последна редакция: Март 24, 2006, 12:59:43 pm от Arinna »

Неактивен DeTe_Ha_Xaoca

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3282
  • Пол: Жена
  • Super girls don't cry!
Re: Интервю: ....
« Отговор #64 -: Ноември 08, 2005, 11:23:58 am »
Цитат
ще се справя с DEVIL_IN_HEAVEN и DeTe_Ha_Xaoca 
никога не бъди прекалено сигурен :) нали
You can't stop me from loving again, breathing again, feeling again... I will love again

Неактивен Comando

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 174
  • Пол: Мъж
  • Lud,mlad i ninja ;}
Re: Интервю: ....
« Отговор #65 -: Ноември 08, 2005, 11:28:54 am »
[OnlyBlindCanSee, на теб специално няма да ти цепя басмата... С 1 куршум ще приключим! :> Не стига, че днес се разправях с "3-мата клоуни" от моя клас, ами сега и с тебе... [confused] По-късно "ще ти видя сметката" в Skype! :>

Опа брато беше ми приятно кога е погребението :question: [lol]
I don’t want your guidance I’ll break my silence, so sick of asking and being denied .And now I realize that I am holding the key ,to unlock the destiny that I am born to lead!

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю: ....
« Отговор #66 -: Ноември 08, 2005, 14:56:30 pm »
 :> Точно така, Диди! Момичета, няма да се предаваме! Не бийте отбой! Кой предложи, той заложи, а нека си спомним чие беше предложението за Интервю...

Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO! Don_NUTSO!
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Интервю: ....
« Отговор #67 -: Ноември 08, 2005, 15:04:59 pm »
И аз съм за Нутсо !!!
 [na na]

Неактивен OnlyBlindCanSee

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 638
  • Пол: Мъж
Re: Интервю: ....
« Отговор #68 -: Май 12, 2004, 22:11:00 pm »
[OnlyBlindCanSee, на теб специално няма да ти цепя басмата... С 1 куршум ще приключим! :> Не стига, че днес се разправях с "3-мата клоуни" от моя клас, ами сега и с тебе... [confused] По-късно "ще ти видя сметката" в Skype! :>

Опа брато беше ми приятно кога е погребението :question: [lol]
хах споко брато :) знам на дявола слабите места :) както и на Диди :) аз ще се спася лесно от погребение :) а пък и тя заспа рано ,рано  [lol] [lol] [lol] и нямаше нищо във скайп :) :> :> :> :> :>аз подкрепям Нутцо :)  :> :> :> :> :> :> [lol] [lol] [lol] [lol]
Бъди в живота човек, търси в човек човек, и знай че животът е лек, когато ОБИЧАШ и бъдеш ОБИЧАН човек!
"Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив."
Не се смеи на този които прави крачка назад, защото може да се засилва.
Не е добре да си напълно свободен. Не е добре да си напълно задоволен. (Блез Паскал)
"Жу тем! Их либе дих! I love you ! Те амо! Текеро! Сагапо! Кохам те! Серетем! Амор туо! Волим те! Сакам те!Тъ Дуа!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: Интервю: ....
« Отговор #69 -: Ноември 08, 2005, 18:44:04 pm »
хмм ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Comando

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 174
  • Пол: Мъж
  • Lud,mlad i ninja ;}
Re: Интервю: ....
« Отговор #70 -: Ноември 08, 2005, 18:46:46 pm »
хмм ...
ko ми хмммм-каш 100 души искат интервю с теб ве4е са 101 + мен  :>
I don’t want your guidance I’ll break my silence, so sick of asking and being denied .And now I realize that I am holding the key ,to unlock the destiny that I am born to lead!

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Интервю: ....
« Отговор #71 -: Ноември 08, 2005, 20:16:20 pm »
Кой на кого ги знае слабите места, че нещо не разбрах...?  :> Струва ми се, че си се объркал при словореда.. А - да снощи заспах, щото съвсем ми излетя от главата, че трябва да се занимавам с теб, пък и не ми е толкова голям проблем да се разбера с теб!... :> :> :> Хахаха!
« Последна редакция: Март 24, 2006, 13:00:04 pm от Arinna »
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен OnlyBlindCanSee

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 638
  • Пол: Мъж
Re: Интервю: ....
« Отговор #72 -: Ноември 08, 2005, 20:21:23 pm »
Кой на кого ги знае слабите места, че нещо не разбрах...?  :> Струва ми се, че си се объркал при словореда.. А - да снощи заспах, щото съвсем ми излетя от главата, че трябва да се занимавам с теб, пък и не ми е толкова голям проблем да се разбера с теб!... :> :> :> Хахаха! [плез]

Ами определено аз ги знам :) :> :> :> :> :>може и да знаеш някое мое ,но аз пък 2 твой :) :> :> =:) =:) [bunny4]
Бъди в живота човек, търси в човек човек, и знай че животът е лек, когато ОБИЧАШ и бъдеш ОБИЧАН човек!
"Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив."
Не се смеи на този които прави крачка назад, защото може да се засилва.
Не е добре да си напълно свободен. Не е добре да си напълно задоволен. (Блез Паскал)
"Жу тем! Их либе дих! I love you ! Те амо! Текеро! Сагапо! Кохам те! Серетем! Амор туо! Волим те! Сакам те!Тъ Дуа!

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Интервю: ....
« Отговор #73 -: Ноември 08, 2005, 21:01:14 pm »
Тъй ли? Как пък на мен ще ми знаеш слабите места като не ме познаваш толкоз добре? :) :)

Иво, голема си Гад [confused] 'Що да не направим интервю с теб? Не сме човекоядци, ако това те притеснява [confused] [cry]

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: Интервю: ....
« Отговор #74 -: Ноември 08, 2005, 22:50:01 pm »
и на него много му се вдигна рейтинга..не ми слите ли [think]
« Последна редакция: Март 24, 2006, 13:00:22 pm от Arinna »
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."