Автор Тема: По целувката ще го познаете!  (Прочетена 1503 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
По целувката ще го познаете!
« -: Ноември 02, 2005, 08:28:10 am »
Цитат
Източник: в. ТРУД

Дали той иска само да се позабавлява или се стреми към трайна връзка? Можете да разберете това по начина, по който ви целува. Психологът Конрад Шпрай разграничава следните видове техники на целуване...
   · Влажни целувки - Той е наистина много страстен, ала не питае дълбоки чувства. Внимавайте! Верността не е главното му качество. Той обича да целува всяка, която му падне.
   · Сухи целувки - Те са характерни за трезвия и сериозния. Но него не го бива за истинска емоционална връзка.
   · Проникващи целувки - Ако той настоятелно прониква в устата ви с език, значи сте попаднала на мъж, който обича да властва. Склонен е към егоизъм, а и в любовта обича да определя какво да се прави.
   · Бесни игри с език - Ако се развихри с езика си из устата ви, трябва да знаете, че си имате работа с много страстна личност. Той определено умее да прави това, което желае, включително и да се люби страстно. За него истината е само в здравото обвързване.
   · Целувки по челото - Те издават закрилника. Той се стреми да ви дари сигурност. А в същото време се старае да ви покаже, че той е водещият в двойката.
   · Целувки по шията - Те подсказват, че партньорът ви е човек, който потиска страстите си. Той желае нещо повече от вас, ала проявява сдържаност, защото най-вероятно е срамежлив. И знайте, че в него е притаен един истински вулкан.
   · Целувки по бузата - Внимавайте, той не иска нищо друго, само да проникне директно в мозъка ви. Той е романтик, опитващ се да въздейства не толкова на физическата ви чувствителност, колкото на емоционалната. Тези целувки разкриват стремеж към духовна близост и хармония.
   · Гризане на ухото - Той е голям любител на разточителните ласки.За него еротиката и сексът са от огромно значение.
   · Целувки по вътрешната част на дланта - Ако ви се е случвало партньорът ви да ви целува уж ненадейно по вътрешната част на дланта, навярно си имате работа с несериозен човек. Не вярвайте напълно на обещанията, които ви дава, и бъдете нащрек към обкръжението му. Знайте, че той не е любител на сериозните връзки, чувства и любов








Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: По целувката ще го познаете!
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2005, 08:50:42 am »
 :)

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: По целувката ще го познаете!
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2005, 08:55:41 am »
Добри наблюдения! Браво на автора!  :)
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: По целувката ще го познаете!
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2005, 14:00:06 pm »
Не съм много съгласна с автора.За комбинациите какво ще каже??? [намиг] [намиг] [think]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: По целувката ще го познаете!
« Отговор #4 -: Ноември 02, 2005, 15:02:47 pm »
Уоуу ;>> Яко е ,много  [cool]

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: По целувката ще го познаете!
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2005, 15:07:02 pm »
Не съм много съгласна с автора.За комбинациите какво ще каже??? [намиг] [намиг] [think]

Ааааа виж, за тва не се бях сетила. Аз първоначално, дали заради Нутсо си казах, "Брех ма'а  [oops] , тоа автор много мъже ще трябва да са го целували! Но после се замислих - "Мнееее, може пък да е била жена авторката" ;)
Виж за комбинации от целувки - ми не е така, щото определено се разбира кой точно тип предпочита и практикува предимно. И съответно другото няма да се брои :) 
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: По целувката ще го познаете!
« Отговор #6 -: Ноември 02, 2005, 20:09:08 pm »
От "Бесни целувки" надолу, съгласна съм с всичко... Само едно малко в обратна насока ще коментирам:

Цитат
   · Целувки по челото - Те издават закрилника. Той се стреми да ви дари сигурност. А в същото време се старае да ви покаже, че той е водещият в двойката.

Последният път това бях аз! [confused]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: По целувката ще го познаете!
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2005, 02:15:36 am »
И какво лошо :)
Това с "водещия в двойката" - не му лова вера... :) един човек да те целуне и да покаже закрила, значи че малко или много му пука за теб... и винаги би ти подал ръка в труден момент. Не мисля, че такъв човек би те оставил да се оправяш сам... :)

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: По целувката ще го познаете!
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2005, 12:10:27 pm »
 :) [ляля] [plqs plqs]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: По целувката ще го познаете!
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2005, 21:50:06 pm »
И какво лошо :)
Това с "водещия в двойката" - не му лова вера... :) един човек да те целуне и да покаже закрила, значи че малко или много му пука за теб... и винаги би ти подал ръка в труден момент. Не мисля, че такъв човек би те оставил да се оправяш сам... :)
Много съм "силна", много съм властна, знам ли, но нещо взе много често да ми се случва аз да съм "водещия в двойката" [confused]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...