Автор Тема: ЗАБАВНИ СМС - чета  (Прочетена 244806 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gali

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 50
  • Пол: Жена
    • galito.dir.bg
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #105 -: Февруари 18, 2008, 13:25:44 pm »
Часовника ми показва, че в момента си гол
и ме чакаш в леглото.Още си с дрехи?
[namigG]Аааа значи часовника ми е малко напред   [bubles]
V TARSENE NA TOVA KOETO NQMAME
NIE GUBIM TOVA KOETO IMAME

Неактивен gali

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 50
  • Пол: Жена
    • galito.dir.bg
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #106 -: Февруари 18, 2008, 13:29:41 pm »
Друг не ще намеря.толкова красив и мил.
Друг не би оставил диря,
не би се в моето сърце настанил.
Искам ти да си до мен,
да те гледам всеки ден.Искам само ти и аз
да сме заедно на този свят.
Да се хванем за ръка...Искам те! Ела!
[inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee]

Има вирус - не чети!
Твоите очи ще ослепи...
Ела...
Не търси, антивирусна програма,
а с любов ти можеш - вирусът да покориш,
И в сърцето ми любов да посадиш,
а след това от плодът на любовта - ще берем и двама!
Има вирус...
Ела,чети - но с наслада,
за вирусната ми програма!
Тя любов ще се нарича!
И тебе много ще обича!
[namigG] [namigG] [namigG]
V TARSENE NA TOVA KOETO NQMAME
NIE GUBIM TOVA KOETO IMAME

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #107 -: Февруари 18, 2008, 20:46:43 pm »
Не сЪм бЕзмОзЪчнА кУкЛа нА кОнцИ,...нЕ мЕ гЛедаЙ тАкА УмнО,щЕ тИ пОкАжа кАкВо е дА жИвЕеш бЕзУмнО....S-kLaSa сЪм кОпЕлЕ нЕ сЕ сЪмнЯваЙ нА нЯkоЯ дрУгА сЕ нАдЯваЙ[!]


Не ми пука какво хората мислят за мен, пука ми само какво мислят за мен хората, за които ми пука!! :)В живота не е нужно постоянно да си важен - важното е да си важен, когато е важно.


Ако аз загубя теб и ти ще загубиш мен, но ти ще загубиш повече, защото мен ме обичат всички, а теб никои както аз!!!


Не взимам наркотици,не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че сам пристрастена къъм теб!!!



...Живей без да мразиш-мразят само слабите!!...;)))
...Живей без да льжеш-льжат само страхливците!!...;)))
...Обичай, защото обичат ВЕЛИКИТЕ!!!!!...



$---> БъДи НеПоВтоРиМа В ТоЗи ЖиВоТ - ЗаЩоТо ВсиЧко,КоЕтО Се ПоВтаРя ГуБи СвоЯ ЧаР! <--- $



На МиРа Ме ОсТаВи и ДрУГи ПуТкИ Си НаМеРи..
СвЕтА Ми НаПуСнИ,аКо ИсКаШ нА МайНаТа Си ХоДи
ЩоТо оТ ДнеС дО МеН Ще иМа дРуГ кРеТеН!
НоВа ПеСеН аЗ щЕ ПеЯ и НаД НеГо Ще Се СмЕя...
ЗаЩо Ли?! ЩоТо МъЖеТе сА зА т'Ва -
Да Се ВлАчАт В жЕнСкИтЕ КрАкА!!!



И нИщО вЕчЕ нЕ мОжЕ дА мЕ тРоГнЕ, и НиЩо Не МоЖе Да Ме СпРе!Не Ми ПуКа За НиКоГо И нИщО и В гЪрДиТе Ми НяМа СъРцЕ!!!


Ако всичките ми приятели скочат от мост, аз няма да скоча с тях, а ще бъда отдолу, за да ги хвана.


Усмихвай се дори да ти се плаче...
усмихвай се дори да те боли......
живей с кураж......и никога недей допуска.....
живота да те победи........


Вярвай в трудни моменти, смей се когато тъжиш,
лесно е глава да отпуснеш трудно е да победиш.


Не оБичАм СъЛзиТе - Но пЛаЧа за ТеБ !!!
Не оБичАм ЖивоТа - Но ЖивЕя За ТеБ !!!
Не оБичАм СеБе си - НО 0БИЧАМ ТЕБ !!!



И ся ма гледаш и аз съм няква-никва!!
Само че не виждаш пожара в очите ми и не знаеш колко съм кофти!!
И не мисли че си незаменим...
Точно за минута ще убия всичко в теб...
и до утре ще имам второ теб!!!


ЛоШо НяМа зНаЙ,КоГаТо ПлАчЕш ЩоМ ТаМ ДъЛбОкО ВъТрЕ Те БоЛи
- По ДоБрЕ сЪлЗи Да РоНиШ,А нЕ в ТеБ Да ПаЗиШ ОтРоВНИтЕ сТрЕлИ..[!]
ПоМнИ чЕ ИмАш СаМо ЕдНо СъРцЕ - ПоМиСлИ На КоЙ Ще Го ДаДеШ...



Забрави го! Той не заслужава с един човек света не свършва. Много губиш, но и много ти остава, само разказа остава недовършен, но във разказа героите са двама. Не плачи, от сълза позла няма. Забрави го! Той не заслужава!


Зла е съдбата на малките дяволи, малките винаги плащат за всички беди, малките винаги жертва са ставали, затова ако си дявол - голям бъди!


Родил се дявол в нощта коварна, надвесил се над мен с черни пипала и казал с глас на безпощада: " Нещастна ти бъди в любовта! " Изрекъл тези думи страшни, заклатил той коварната глава, усмихнал се с усмивка зла и пожелал да нямам никой на света!


Вече заспивам без да ми липсваш...вече се будя без да ми липсваш...
Вече не плача и не ме боли....вече е късно....вече сам друга не разбираш ли?
Вече мога да живея и без теб...вече мога да се смея и без теб.....
Вече сънувам други целувки вече жадувам други прегръдки
ДРУГ МЕ СПЕЧЕЛИ,ТИ СЕ ПРОВАЛИ!! Вече сам чужда не разбираш ли??


Ще мOжEш ли дA ми дOкAжEш ти сEгA, чE другA някOя оT мEн е пO-дOбра? И дOри дA оTричAш знAм нE ти е вCе еднO KъдE съM сEгA, и кOй е в мOетO лEглO!А?



В моето сърце някой пак е влизал, някой всичко е разбил, ти ли си това. С късчета лед в мен, ти ли си това. С късчета лед в мен, ти ли си това, с късчета лед от замръзнали сълзи. Някой е рисувал в мен, ти ли си това. Няма любов, не намерих любов, преобърнах всичко ала не намерих любов. Няма любов, нито лъч, нито звук или просто всичко си дал на друга...  


ФеШъН гЛеЗоТиЙкА,вКуСнА кУрАбИйКа,СлАдКа КаТо АпЕтИтНа ХаПкА,заБиВаМ се В СъРцЕтО Ти КаТо ПирОнЧе СлАдКо,Аз сАм ТвОеТо СеКсИ бОнБоНчЕ..........



тИ бЕшЕ тОзИ,кОйТо иСкАх дА пРеГъРнА... тИ бЕшЕ тОзИ, кОйтО мЕчТиТе пАк мИ вЪрНа. В мОеТо мОмЧЕ оТнОвО иСкАм дА тЕ пРеВъРнА,зНаЙ щЕ мИ е тРуДнО гРъБ дА тИ оБъРнА !!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Ще ПлАчЕш За МеН,ТаКа КаКтО Аз ОнЗи ДеН ! Ще КоПнЕеШ Да СаМ ТвОЯ,ТаКа КаКтО Аз ОнЗи ДеН!СаМо,Че ЕдИнСтВеНаТа РаЗлИкА МеЖду ТеБ И МеН Е,Че Аз Го ИсКаХ.. САМО ОНЗИ ДЕН !!


Искам един човек да ме чувства истински.
Искам две очи да ме гледат страстно.
Искам две устни да ме целуват нежно.
Искам теб!!!
Много ли искам?!


Искам да ти кажа нещо много важно! Значи... и така! А-а-а ... о да! Да кажа, че искам да кажа всъщност какво трябваше да кажа? Мамка му! ОК! Да кажа просто 0бичам те!


Нарани ме! Знаеш го, нали?
Плаках! Ще плачеш и ти!
Виках! Не отговори нали?
Молих! Ще молиш и ти!
Исках! Но нямах нали?
Лъгах! Но лъга и ти!
Страдах! Знаеш нали?
Обичах! Ще обичаш и ти!

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #108 -: Февруари 18, 2008, 21:29:39 pm »
Ало Бонбон яЛа нЕщО дА тИ кАжА...тИ сИ зА мЕн МисТъР ЕрОтИк На еТаЖа...АлО бОнбОн сПри До МенЕ дА тЕ пИтАм...[НямАм дУмИ бЕйбе]...АлО бОнБоН яЛа оТ тЕбе Да оПиТам !


МмМмм Да...ТочНо ТовА ТъРсих...Ти сИ тОчно За Мен!ЛелЕйЙй И Как СамО Си ОтивАме [?][!]...НапРавО Ме ОпИяНяВаШ с ТфОиТе Очи И Ме ПоДлуДявАШ.


ВсЕкИ ДеН МиСъЛта За ТеБ....КаРа Ме Да БъДа НаЙ ЩасТлИвИя чОвЕк На сВеТа....ВсеКи ДеН ТвОя СиЛуеТ КаРа Ме Да ПоЛуДяВаМ БеЗ Да зНаМ и аЗ ЗаЩо......!


Ти Си МноГо FreSh And CoOL,и Те ХарЕсВам Very Much,ВедНъЖ Look At Me и ПосЛе Don`t Forget Me...СърЦетО Ми е Тик-ТаК For YoU,ЗаЩотО I LovE YoU...!!!


ЖеЛаНа,Но СаМа...ЖаДнА зА лЮбОв,Но ВиНаГи СаМа...Ти Ли Ме ЗаКлЕ вСе Да СаМ сАмА...дА ТъРсЯ лЮбОвТа, БеЗпЪтНа В нОщТа, Тя Да Е мИрАж, ДаЛеЧнА дА е Тя...Не ИзДъРжАм В сАмОтА, сАмА в НоЩтА, нО Не Си МиСлИ, чЕ е ДоШъЛ сЛеД ТеБе КрАя На СвЕтА...аЗ щЕ пРоДъЛжА
Ще мOжEш ли дA ми дOкAжEш ти сEгA, чE другA някOя оT мEн е пO-дOбра? И дOри дA оTричAш знAм нE ти е вCе еднO KъдE съM сEгA, и кOй е в мOетO лEглO!А? c(:



ОпА, опА оТ бАняТа иЗлиЗаш - ЧуДеСно! Ся Ш иЗвЪршИм оперАциЯтА леСно.Не ме гЛеДай вСе еДно,че тЪрсИм нЕиЗвеСтно и не лЯгаЙ, чеСтно - трЯяш ми отвеСно !!!


ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи...ГлЕдА нИ лУнАтА и МиГа уНеМяЛа..ТаКиВа ЦеЛуВкИ тЯ дО дНеС нЕ е ВиДяЛа..тОвА сЕ кАзВа сТрАсТ..Не ПоМнЯ кОя сЪм аЗ,Но зНаМ чЕ нЕщО сУпЕр Се СлУчВа МеЖдУ нАс...
 
 
...СамО с еДнА ЦелУвКа мОгА Да тЕ ПоБъРкаМ...СамО с еДиН ПогЛеД МисЛитЕ Ти Да оБъРкаМ...СамО За еДнА нОщ Ще тЕ ПоДлУДя...УсеЩаШ Ли тФа КоЕтО Ще Ти пРиЧиНя...?!


НаЙ-тРудНатА ЛюБоФ На СвеТа е ТазИ кОяТо Е тЪмНа.ТазИ кОяТо ПричинЯва НаЙ-МноГо БолКа!От ДуШатА ЗавИси Да ПогЛедНе ОтВъД ТазИ мРъсНа ЛюБоФ и Да ВъзВърНе КраСотАта КоЯто Е сВетЕла ТолКова ЯркО пРедИ.ЧисТатА ЛюБоФ...


.::ПрегРъЩай Ме,РаЗпаЛваЙ Ме,ДокОсВаЙ мЕ,рАзНеЖваЙ мЕ,пРоШепВай Ми ОбиЧам Те-тАка Ми Е дОбРе!ЦелУваЙ мЕ,СаБличаЙ Ме,ПоВтарЯй Ми ОбичАм Те-тФоЯ дОпиР ИскаМ Само!!! :P::.


Отнема минута да срещнеш някого.Отнема час да го опознаеш.Отнема ден за да се влюбиш в него и цял един живот да го забравиш.


СмеЕяТ Ми Се,Че сЪм РаЗлИчНа-чЕ Не сЪм КУрВоЛеТиНА,Че Не сЪм КаТо оНеЗи нАдУвКи,Че нЕ Се дЪрЖа гРуБо.СмеЕяТ Ми Се,Че сЪм оТкРоВеНнА,ДобРА и сКрОмНА...hhahHhhah Аз Им сЕ смЕЯ нА ВсИчКи,Че сА ЕдНаКвИ !


С паРиТе нА мАйка сИ и кОЛиТе На БащА Си пРеД мЕн нЕ ВърВиШ...С дРеХи На АрмАни И ПраДа Си Бил,Е ПоВеЧе Ли Си!?ИзЧезни С ТазИ ДвОличНа УсМиВка......Не чЕ Се НаДуВам...СтИгА ОбСъЖДа КолКо СтрУвАм!РазБерИ...Не Се КуПуВаМ!


ВъРвИш СяКаШ сИ НаЙ-гОлЕмИя PlAyBoY,ЗаЩоТо вСиЧкИ МоМиЧеТа Се ОбРъЩаТ сЛеД Теб...ЗнАм..сНоЩи НаПрАвИ ПоРеДнАтА БрОйКа..и вСе ПаК Не сИ МиСлИ,чЕ КатО имАш П**** МоЖеШ Да вЛиЗаШ НаВсЯкЪдЕ...НаПр. ПрИ МеН,зАщОтО За РаЗлИкА От ДрУгИтЕ Не мИсЛя Че Си ВъРвЕжЕн!


ЦяЛ жИвОт тИ С МеНе сИ ИгРа и ДоЙдЕ МоМеНтА в КоЙтО оСъЗнА,Че мЕ ЗаГуБи..ОбиЧам тЕ Но нЕ щЕ Ти пРоСтЯ..и СеГа ДоЙдЕ дЕнЯ В КоЙтО аЗ щЕ ОтМъСтЯ За ЖиВоТа КоЙтО Ти мИ ПрОпИлЯ


ЩтЕ дОиДе ДеН дА сИ оТмАщАвАм И тИ щТе СтРаДаШ,оБеЩаВаМ! иСкАм Да СъЖаЛяВаШ зА бОлКаТа,KОяТо Ми ПрИчИнИ и СъС сЪлЗи нА оЧи Да KАжЕш "MОлЯ тЕ,пРоСтИ"!!!!



мАлКа сЪм-щЕ ПоРаСнА...СлАдКа сЪм-ИзЯж Ме...дИвА СъМ-УкРоТи мЕ...ГоРеЩа СъМ-ЛеКо пИч щЕ Се оПАрИш...


Кфо викаш?!нЕ чуфЪм.Липсвам ти?..Върви и в г*зЪ си го наври!!Не можеш вече да ме имаш,даже и за мен да умираш!Аз просто си знам цената,за да ме имаш-ще ми лазиш яко в краката ..!пЪк акУ не-нЕ мЪ еБе..


Ти дойде в живота ми и всичко преобърна..Сърцето ми те иска,но немога да те върна..Хората зад гърба ни вечно ще говорят-аКо двама се обичат,трябва да се борят!!! ~™..ЗаВиНаГи в СъРЦеТо Ми.. ™~


0т зоопaркa казаха че са изгубили 3 мечета! Първото го намерили да чете книжка, второто да играе мач.. а третото... най-сладкото .. да чете това смс-чеее


..:::СлаДки сЪниЩа Ти мИ поЖелА но каЖи мИ Как Сега Аз дА ЗасПя тОлкОвА сТудеНа e Без тЕб нОЩтА ... ИСКАМ ТЕ ЕЛА!!!:::..


~¦¦¦¦¦~К**вИ СмЕ БиЛи, КучКи Сме БиЛи.... АмА Го КаЗваТе ЗаЩоТо оТ ВаС Сме По-ДоБрИ!!~¦¦¦¦¦~ 


ъ НеЕ мИсЛиш, Че сИи еДиНстФеНиЯт БеЕ нЕщАстНиК?Зъ мЕн тИи сИ вЪзДуХ .. Не тИ лИ СтаНъ ЯсНу нЕ сИ пУпаДнъЛ нЪ тОчНуТу мЯсТу!ИгРаЕш сИ с чУСтФаТа мИ ? МаЛкУ е УпаСнУ..


Който не ме харесвъ-няма вкус!Който не ме уважавъ-не ме заслужавъ..


Така съдбата за мен е решила,да не открия аз любовта,в сърцето малко тайно се е скрила и ден след ден нашепва:"Сама...сама...сама..."


Измислици…защо да живея за тях,и тази болка нечовешка ми стига,не съм момичето,което някога бях, все бягам от мрака, а той все ме настига…


Ще бъда твоя кукла,но кукла без сърце,една безчувствена,безлична,без срам и без лице...Ще бъда кукла,да,твоята кукла на нощта,и този път изкуствена,от плът...но без душа!!!...


„Обичам те!"-прошепна ми някой и избяга с всичките ми спомени...


Ще те потърся,не знам дали изобщо има те...И ще избягам, търсейки те!Светове и химери след мене ще срина...ще искам да съм жива, молейки се:дано да те има... Дано да те има!!!


В оставащото време до края на света аз ще се моля да бъда поне за мъничко в прегръдките ти...Защото искам да горя,искам да усетя кръвта по устните си...Искам те!!!


Лежа на земя от илюзии,ръце съм положила на тревата от страх,обсебена гледам небето-красиво...Чувствам се толкова малка...Как искам да открия себе си...да разбера защо живея...


Ще скрия сълзите си.Трудно е.Когато се изгубя в нищото ще преоткрия себе си.Ще гледам безмълвна Луната,ще я изпивам с ненаситния си поглед и ще дочакам сетния си дъх,за да осъзная че живея във смъртта


Странно е,когато хората са достатъчно силни да посрещнат лице в лице Смъртта и в същото време-твърде слаби за да се борят с Живота!!!


Не тялото,душата си пред тебе разсъбличам,не дрехите,а парещата болка свалям.Без грим,без маска,истинска пред теб заставам и моля се когато погледът във нищото блуждае,сърцето си при теб да приютя!


Пиша на две очи,чиято светлина не бе за мен!
На едно сърце,което нямам право да спечеля!
На едно момче,което винаги ще търся,но няма да намеря!


Обичам те през мъка и сълзи.Обичам те дори да ме боли.Да грях е трябва да призная,но твоята любов ме праща в Рая!


Спи сърцето в каменна обвивка, буря тътне, стапя ме тъга. Донеси ми твоята усмивка, за да свърши бурята с дъга.


Тъй значи тъй.. реши и си отиваш. На добър час, аз няма да те спра. Ще потъжа ден - два, ще ми е криво, ала от скръб едва ли ще умра. Обичам те! Чуй моя глас! Напразно! Ти тръгваш отново в нощта. Сама оставам аз със любовта си, горчиво плачейки за своята съдба. Ти никога не ще се върнеш вече, остана спомена за оня ясен ден. Сега те виждам само отдалеко, усмихвам се и казвам: " Добър ден ".



Днес отново съм сама,отново обви ме самотата,не знам защо всичко свърши така,но тъгата никога не ме напуска.Макар и да съм засмяна и да изглеждам най щастлива,ти знай тъгата винаги е с мен и самотата никога не си отива.Аз бях с теб,но толкова,за малко.Минутите с теб като че летят. Отиваш си, отново съм сама.Отново самота и прегратки от тъга.


Отиде си! Не каза сбогом! Погали ме с потръпваща ръка, която ме опари като огън и мълчеливо тръгна в нощта. Отиде си! А може би след малко сред уличка смълчана ще се спреш и ще се върнеш при мен, разплакан, измъчен от болка и копнеж. Върни се! Аз с любов ще те погледна и всичко ще ти простя! В очите ми ти пак ще видиш нежност и с обич тихо пак ще зашептиш! Отиде си! А мене на кого остави! Нима потъпка моята любов? Отиде си! И всичко ти забрави, на всичко за теб бях винаги готова!


Спомних си този ден, когато ти си отиде. Аз не можах дори да заплача. Мойте очи бяха сухи, да.. страшно сухи. После остана една болка в сърцето ми, един копнеж за нещо много скъпо, което изгубих завинаги. Пак си с мен. В моя сън идваш при мен всяка нощ. Обичам те все така силно. Чуй, заради всичко което ти ми даде и заради всичко, което аз исках да ти дам. Всъщност, тоя живот е прост. Един студен, празен и изгубен път. Обичам те, все така силно. Обичам те!



Когато си отиваш недей се обръща, просто тръгни си и ме остави сама. Недей да мислиш изобщо за връщане, не ме съжелявай и в дълги писма. Тръгни изненадващо с най-бързи крачки, даже за сбогом не давай ръка. В ония минути аз много ще плача, ала не искам да ме помниш така


Обичано момче, тази вечер аз не ще забравя. Изгубих най-скъпото момче, не знаех аз какво да правя. Самотно е моето сърце. Прибрах се в къщи тази вечер рано, но чувствах се съвсем сама в нощната тама. Все още ме боли, на сън след тебе тичах до зори и плаках. Искам да се върна пак при теб и пак да ме прегърнеш и с теб да съм навред. Упреквам ли те? Недей да вярваш! Обещетен ли си кажи? Или в живота съм нещастна аз, отговори? Навярно съм ненужна, нежелана от теб за мене всяка нощ е тъмна, но аз вървя напред. Виновна съм за всичко до сега. Ето, останах аз сама!


Аз зная, че не ме обичаш, аз зная, че твоето сърце мълчи, но някой ден ще викна със всичка сила: " Знай обичам те! Повече не ме търси! ".


Ти сега недей тъжи, аз не искам за мене да плачеш. Твойте влажни очи за мене нищо не значат. Та нали разбра, че в нощта всичко тъмно беше.. беше игра под смеха на луната. Край на тази игра. Доста те почитах. Край на всичко това. Аз не съм те обичала!


Мило зайче не тъжи, бързо времето лети.




Не ИсКаМ Да ОсТаНа На ЗеМяТа СлЕд вСиЧкО кОеТо ПрЕжИвЯх,А ИсКаМ Да ОтИдА В РаЯ,ЗаЩоТо В АдА ТвЪрДе ДъЛгО БяХ

ВсЕкИ СтРаДа И ВсЕкИ ОбИчА,а ПоСлЕ ПлАчЕ И ДъЛгО МъЛчИ.ВсЕкИ ВяРвА ВъВ НяКоЙ ДоКаТо ТоЙ Не Го НаРаНи.


Спомен за мене си ти,Далече са предишните дни,Времето не мога да върна.И никога вече не ще те прегърна...

НаМеРиХ Те - За Да ТЕ НяМаМ НикОгА!ОбичАх Те - За Да СъМ ВиНаГи СаМa!чАкАх Те - За Да ДоЙдЕш НиКоГа! ПаЗеХ Те - За Да Те ЗаГуБя!!!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #109 -: Март 15, 2008, 18:39:57 pm »
1.  Заспах в твоите прегръдки в съня си виждах твоето лице, усещах нежните целувки да милват самотното ми сърце, о не, до тук е всичко избледнява, светлина, и ето настъпва деня.

2. ТИ БУРЯ си, АЗ МРАКА, по отделно се скитаме все сами разделени завинаги и с различни съдби.

3.  А може би ВЯТЪРА в косите ми дълги си ТИ и нежно ги разбъркваш на всички страни, чувствам чрез вятъра ръцете ти нежно да галят лицето ми и чувам как гласът тинежни думи ми шепти.

4.  Как жадувам за твоето УХАНИЕ, как жадувам да си до мен сега, да усещам твоето ДИХАНИЕ, но усещам само самота.

5.  Понякога те чакам далго, понякога се вглеждам в тъмнината, търсеики твоите черти жадно за миг поне да зърна
.
6.  АЗ все още диря онова чуство, търся, искам да го открия в нечие лице и някои ден може би съвсем случаино ТО щЕ ДОИДЕ В МОЕТО СЪРЦЕ.

7.   Бъди спокоен в тъмнината, ше стисна твоята ръка, очите ти, а твоите очи в отплата ще накарат да разцъфтят усните ми.

8.  Топлотата ти да ме обгърне , сигурност, у дома, на нежност да ухае, да се запали огън отново в пепелта.

9.  СПРИ, за миг да те погледам, тъй МИЛИ СА МИ ТВОИТЕ чЕРТИ и реща ли да бягам нека бъдеш в моите спомени.

9.  ПРАшЕЦ ОТ ЛюБОВ БИх ВЗЕЛА ОТ ОчИТЕ СИ И С НЕГО БИХ ТЕ ПОСИПАЛА И шЕПИ С НЕЖНОСТ щЕ ВЗЕМА ОТ ДЪЛГИТЕ СИ КОСИ И С ТЯХ ОТ ВСИчКО БИХ ТЕ СКРИЛА. НЕ МОЖЕш ДА СИ ОТИДЕш ОТ МЕН, щЕ ТЕ ЗАДЪРЖА С ОчИ И КОСИ И СЪС СВОЕТО СЪРЦЕ. ОСТАНИ, ОСТАНИ.
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #110 -: Март 15, 2008, 18:46:36 pm »
1:.. Забраниха ми да те обичам: Обичах те! Забраниха ме да те търся: Намерих те! Сега когато никой не ни пречи: Разделиха ни!

..:2:.. Усмихваш ми се, но е късно вече и късно търсиш любовта ми ти. Отдавна моите чувства нежни ти с твоя хладен  поглед умъртви.

..:3:.. За да се роди една любов, се искат две тела. За да се роди една целувка се искат две устни. За да живея, искам само теб? Мога ли да те имам?

..:4:.. Забравих те! Дори те мразя, но ти не ме обикна дори за миг, само очите ти дълбоко пазя, без да исакш ми ги подари.

..:5:.. Зная, че ти не ме обичаш и сърцето ме боли, но ако друга някога обикнеш ти цялата любов й подари!

..:6:.. Сега знам защо всички те харесват. Имаш нещо яко... нещо сладко... нещо секси - т.е. имаш мен!!!

..:7:.. Преди да си отидеш - остани! Преди да тръгнеш - ме вземи! Преди да ме забравиш - за мене си спомни! Но щом не искаш - забрави!

..:8:.. Аз не зная дали те обичм или е навик това, но без тебе градът е различен, без тебе различна съм аз.

..:9:.. Ако застанеш пред огледалото с 12 рози в ръце, то в него ще видиш 13 прекрасни цветя!

..:10:.. Защо те видях? Защо с теб се запознах? Сега сърцето ме боли, кажи обичаш ли ме ти!?

..:11:.. Обичал ли си без да те обичат? Ти плакал ли си както плаках аз? Ти виждал ли си как сълзи се стичат от мъка по любимия човек? Навярно НЕ! Но все пак нявга ще се срещнем. И все пак нявга ще се поздравим. Дали сърцето радостно ще трепне или от болка ще се свие то не знам. Но в спомена ми остават няколко слова които пиша аз сега: Обикнах те, ти не ме разбра, помисли ме за малка и с мен се подигра!

..:12:.. Мислиш ли понякога за мен, за приказката ни красива? Ще бъдем ли отново някой ден? Без теб любовта е само дума сива!


Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо...



Шепа вятър във косите,
малко молив на очите,
и парфюм накрая
той ще мисли, че е в рая.

 

Полунощ, луна, звезди,
как да го превземеш ти?
капка гланц за устни,
за да станат свежи, вкусни.

 

Абра Кадабра, сим салабим,
ти ще бъдеш мой любим!
Мога да те омагьосам,
погледа ти да кръстосам,

 

Капка лак за нокти, сенки на прах
и той предава се без стах.
ако прибавиш и червило
сърцето му ще е забило.
А със мъничко парфюм
е загубил своя ум!

 

Подари й роза
говори й в проза
закуска в леглото й поднеси/ (името й запомни)
с много нежност я дари

 

Зарадвай я с парфюм
за да загуби по тебе своя ум!

 

Гореща вана
с много пяна,
капка мирис на сантал
и в твоя плен се е предал.

 

Кожа като кадифе
и той е на 7мото небе
без да се замисли даже
той е вече твое гадже.

 

2 погледа кокетни,
няколко думи по – конкретни,
малко портокалово масло
и той е в твоето легло
2-3 щрихи нежен руж
и превземаш всеки мъж!

 

Вино, танци, песни
Гланц, кристали течни
Маска за свежест на лицето
Блясъци на деколтето
и купон до зори
С ново гаже ти се събуди.

 

Малко лак, малко грим
Придобиваш чар неустоим
Прибави ухание чудесно
И ще имаш всеки много лесно.

 

Щипка блясък на очите
и ти сваля той звездите
капка женствен аромат:
той е вече шах и мат.

 

Две - три пръсквания с нов парфюм,
гарантирано ще вземеш някой ум.

 

Малко пудра, фон-дъотен и руж
Любовта за ушите дръж.
Вятър, слънце и мъгла
Ти ще бъдеш най-красивата

 

Миглите добре извий
Страните с руж покрий
Красотата си не крий.



Истината надали се ражда в спора... но в спора най-добре си проличават човешките отношения и характери!


Жена без грях, жена ли е,кажете?
Грешната ни орис на мьжа прилича
Хем ти носи горест, хем си го обичаш.
Всеки плаща данак на пльтта човешка.
Нека хвьрли камьк, който е без грешка.


Стоях сама на черен кръстопът,нощта над мен косите си разплете,сълзите пареха студената ми гръд ...



Когато те попитам може ли да те обичам тогава ми кажи "не" Но аз просто не съм те питала
« Последна редакция: Март 15, 2008, 19:04:40 pm от luda_fenka_Cena »
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен I`Hate`you

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 966
  • Пол: Жена
  • ****
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #111 -: Март 24, 2008, 21:24:33 pm »
И колко ПроСто Се оКаЗа,нО чаК СегА го прОумяХ-ОбРаТноТо На лЮбОвтА Не е ОмрАза....ОбрАтНОтО на ЛюбоВта е СТРАХ!!!!  
Всичко е по-леко в Pop choc формат...

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #112 -: Април 08, 2008, 18:11:56 pm »
ako мэ obiчaш щi kyпa шokoлaд ;ddd
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #113 -: Април 10, 2008, 10:27:16 am »
.
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #114 -: Април 10, 2008, 19:45:31 pm »
Не вярвай на този които ти казва “Обичам те!”, а онзи които през сълзи те моли “Обичай ме!” .

Завинаги мечта ще си останеш ти, но няма да те заменя със друг... Само отдалеч над мене ще блестиш, а аз в сърцето ще те нося – тук

Никой не обича крадците, но жените умират за мъж успял да открадне съня им.

Докато погледнеш назад вече всичко си е отминало...докато направиш първата крачка вече е време за последната...докато се научиш да обичаш, любовта вече си е отишла!!!

Ти виждаш нещата и питаш “Защо?”. Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам “Защо не? “

Когато дойде края,звездите спират да блестят,когато дойде, аз си зная черни сенки ще ме придружат.Няма смисъл да остана и ще поема аз по своя път,и когато вече мен ме няма по-добър ще е света!

Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

Устните ти искам да целувам,на косите ти да се любувам,да те усещам всяка нощ и ден било то над или под мен

Forget about the future,forget about the past,forget about the darkness,forget about the sadness-but never forget to smile..... Juli i can`t forget them i only forgot what`s that thing `smile`.....

Рядко знам какво искам, но поискам ли го - имам го!

Имам сто причини да кажа "Махай се!",да мразя всичко в теб,но напук на всичко те обичам-смущаващо нали?Пробвай същото и виж, че не боли

Всеки ден в търцене на нея и даже външно да се смея дупката във мен ме кара често да копнея...за нея, къде е тя...защо я няма?

Нищо ли не бях за теб както казваш днес на всички или те боли зая мене и не спря да ме обичаш? Нищо ли не бях за тебе или още съм ти всичко и незнаеш как след мене друга можеш да обичаш?

Аз няма да плача - направо щe те сритам в топките да плачем дружно! Келеш!

In the game of seduction there's only one rule....never fall in love.... |

Teach me the rules, and I will show you how to break them

Беще прав любов няма...Помръкна милото лице от грижа притеснено. Закри очите си с ръце, въздъхна уморено........

Ту лоша, ту добра, такава съм нали така? Момиче със зелени властващи очи, момиче с най-различни тайни и мечти ;)

Give me what i want,say the words i want to hear.Hold me in your arms like you never go away.I'm waiting for your touch,just begging you to stay.Baby Don't Gо

Любовта е като гъбите. Човек разбира дали е добра или лоша, когато вече е късно

Тъгата мигом я обзе,от красивити очи закапаха кьрвави сълзи!Помрькна милото лице от грижи притеснено,закри очите си с рьце,вьздъхна уморено

Взе очи те ми.Взе съня ми.Взе мечтите ми.Взе сърцето ми.Сега остана само живота ми.Вземи и него...

Life is a beautiful trip not a final end

Hарани ме! Знаеш го, нали? Плаках! Ще плачеш и ти! Виках! Не отговори нали? Молих! Ще молиш и ти! Исках! Но нямах нали? Лъгах! Но лъга и ти! Страдах! Знаеш нали? Обичах! Ще

 Обичам те! Сърцето спира. Сърцето търси Любовта. Сърцето без любов умира. Kакво е без любов света?

Не търси мъж, заради когото трябва  да свалиш досадните 5 кг. Намери такъв, koйто ще те хареса и с 10 отгоре!

Обличай се така, както ти харесва,  а не както те харесват другите. Те не живеят твоя живот. И не забравяй шопинг терапията!

Важното е да започнеш отнякъде. Опитът е първата стъпка към провал. Шегувам се - усмихни се и върни чувството си за хумор!

Маслинка, лед, мартини наздраве за много години. Весели, здрави, засмяни и пияни, но не от домашна ракия, а от любовна магия!!!!

Dub do dub gusta gora nqma

kade da sera!

Lunata bleda guza mi gleda lainoto s trqsuk pada s krqsuk kloni kur6a guza si bur6a mamkamu kerliva tui bilo kopriva!

Ako si mislish,che ne te obicham,razbii syrceto mi na hilqdi zrynca,no znai,che vsqko ot tqh te obicha poveche ot hilqdi syrca ! :} { }

Shte brodq s dlani,kydeto iskash ti,shte plyzgam ezika si,kydeto az resha, a ti shte me izpivash qrostno s ochi i shte se molish da sme samo dvamata sami!

Една стрела прониза моето сърце, една сълза се стича по твоето лице - това е знак, че искам теб - това е знак, че ти си любимия човек!

 Ако знаех,че тези са последните моменти когато те виждам щях да ти казвам "ОБИЧАМ ТЕ" и нямаше глупаво да мисля,че ти вечо го знаеш....

Когато тръгна не поглеждай,не търси във мене любовта! Аз ще я оставя в тебе, да топли твоята душа.

Love is the name SeX is the Game ! Just play the Game!

SoMeOnE aSkEd Me `Do YoU kNoW wHeRe HeAvEn Is?``i SmIleD aNd PoInTeD aT * YOU * aNd SaId SoFtLy :`In HiS aRmS`

Dokato pogledne6 nazad, ve4e vsi4ko e otminalo...dokato napravi6 parvata kra4ka ve4e e vreme za poslednata...dokato se nau4i6 da obi4a6, lubovta ve4e si e oti6la !

Sex is a sensation about men's temptation,putting his location in a woman's destination.Do you understand the explanation or do you need a demonstration?

 Онова, което е позволено, няма привлекателност, онова, което е забранено, е възбуждащо.

"Поука вместо омраза, усмивка вместо презрение." - Епикур
"И за най-умният философ е трудно да отговаря на глупави въпроси". – Хилон

Този, който знае, не говори. Този, който говори, не знае.

Някога...някой ми каза, че любовта прощава много повече от допустомото, но днес този някой е различен! Не е този някой, който някога даваше всичко за мен ! Това ми липсва!!!

Обичам да гледам как мразят ме жените.Обичам всички погледи вперени във мен.Обичам да усещам че ме молиш

Лунна сълза отрони се от зелените очи Лунна сълза загорча и в траур постави нощните звезди Лунна сълза

Обичай ме сега,когато те обичам!

Loving is not how u forget but how you forgive, not how u listen but how u understand, not what u see but what u feel, and now how u let go but how u hold on…

Ти неспиш  никога самичка, защото си ученичка...

Понякога, когато губиш....не се знае какво печелиш:))|

Звездите угаснаха, не блести вече слънцето! Мракът стои и не мърда, и вече сме само аз и ти, и ето думите които тихо искаш да чуеш “ ОБИЧАМ ТЕ!”...и с мен си докат свят светува...

Drifting is my life, the girls is my hobby, the cars are part of me.

Не всичко е такова каквото изглежда!

Нужна е 1 мин. Зa Дa Зaбeлeжеш Един Чoвek! Eдiн Чaс Зa Дa Гo Прeцeниш! Един Дeн Зa Дa Гo Зaoбичаш! И Eдин Цял Живoт Зa Дa Гo Зaбрaвиш!!!

Ами мила какво да ти кажа, тои е мои и ще бъде мои когато си поискам...виж го само как те подценява, виж как се подиграва...маи не осъзнаваш,че между нас неможе никои да застава!!!

Пръсва няма да си мръдна, но със тебе ще си тръгна.Всяка друга ти е лесна, а пък аз съм интересна. Пръста няма да си мръдна, но със тебе ще си тръгна. Най-любима тази става дето най не ти се давa !!!

Love me now or love me never, but if you love me, love me FOREVER ! ! !

Когато се изкачваш към върховете на щастието не бъди жесток с околните,защото ще ги срещнеш на връщане...!!!

I'd agree with you but then we'd both be wrong...

Take your time, hurry up, the choice is yours, don't be late...

Прави каквото трябва, да става каквото ще!

Когато животът ти поднсе лимони-направи си лимонада!

Любовта е да имаш небето,а да искаш само една звезда,да имаш морето,а да искаш само една капка вода,да имаш света,а да искаш само един човек!!!

Не плачи, ако Слънцето залязва в края на деня,защото сълзите няма да позволят да се наслаждаваш на красотата на Звездите

Hе говори, освен ако не можеш да подобриш тишината.

Когато водата ти стигне до устата - горе главата !

Помни, че ако те изритат в задника, това също може да е крачка напред.

Не е нещастно момичето, загубило любовта на един глупак. Нещастен е глупака, загубил последния си шанс да се промени.

If you love somebody, let them go. If they return, they were always yours. If they don't, they never were"

I didn't lose my mind...it was mine to give away...

Don't forget how small we really are, because nothing really matters when we're gone.

Say you love me,and you have me...Say you miss me....just come and Kiss me!!

Hяма да съм ангелска жена, ако нямам дяволи в очите...

Секса и любовта са 2 различни неща,които неопитните приемат за 1.Секса говори с езика на тялото,а любовта–с езика на сърцето.Затова те могат да се допълват/съществуват поотделно,но не да се заместват.

Ще дойдат дни, а може би години снегът ще легне в нашите коси! Очите ни до болка ще се взират в ширта на отминалите дни. А от бурите на нашето време мастилото едва ще си личи, и толкоз скъп ще е за тебе този лист хартия скрил в себе си едно сърце:)

Човек умира,когато умре и последният му приятел!

Приятел ти е този, не който ти бърше сълзите, а този който не те кара да плачеш:)

Има ли желание - има и начини. Няма ли желание - има оправдания.

Ако ще пееш моята песен .... Научи добре текста

Well my mind is gettin' dirty yeah around eleven thirty, uh huh

"Животът е това, което ни се случва, докато си правим планове за бъдещето..."

Боже мои коя си ти? Невиждаш ли, че си за утеха в самотните му дни, неразбираш ли,че тои не иска с тебе да ме замени! Знаи,че нямаш тази власт ти да станеш АЗ!

Remember ma name.Remember ma face, cause there ain’t no other that can take ma place!! 

Всякаш с тебе сме една душа и всякаш, че едно сърце пулсира в нас, и почти не знам кое си ти и кое съм аз. Небъзможно е такава обич просто да оттихне с годините, невъзможно е един без друг да се усмихваме !

Без дъх нека остана до теб тихо сега, без дъх нека сме двама сами в нощта. Без дъх нека остана до теб тихо сега без дъх нека сме двама сами в нощта пак ме прегръщаи пак ме докосваи. Нежно целуваи не не неспираи. Пак ме изгаряи дрехите сваляи всичко, събличаи, не не неспираи!

Бъди такава каквато са те виждали. Прави това което другите се страхуват да направят. Обичаи така както искаш да бъдеш обичана.

Пред умна жена си сваляи шапката, пред красива – гащите, пред мен – ВСИЧКО!

Стреляй винаги право в целта!

Бъди такъв какъвто си,не такъв какъвто искат да си другите, помни – всеки има своят собствен и уникален чар!

Едни очи чиято светлина не е за мен! Едни ръце чиято топлина не е за мен! Един човек които търся а немога да забравя едно сърце което искам а немога да спечеля!

Не е важно дали ме обичаш или мразиш, важното е че и в двата случая мислиш за мен !

Не вяеваи на този които ти казва “Обичам те!”, а онзи които през сълзи те моли “Обичай ме!” .

Dnes e deniat...Toi idva samo vednush...zashtoto utre...veche ne e dnes...nasladi se na zivota...tova e vuzmozno...no go napravi dnes...zashtoto dnes e deniat... 

Не ща за които незнаеш,или неща за които никога не си предполагал!!!

На света има поне петима души , които толкова те обичат , че биха се простили с живота си заради теб .

На света има поне 15 души , които те обичат по един или друг начин .

Ако някой , някога те е ненавиждал , то е защото иска да бъде като теб .

Твоята усмивка може да донесе радост на всеки , даже на този дето не те харесва .

Всяка нощ има някой , който си мисли за тебе преди да заспи .

Има такива , за които ти си целия свят .Има такива , които не биха могли да живеят без теб .Ти си единствен и специален .Има и такива , които те обичат , а ти даже не си даваш сметка за тяхното съществуване .

Когато правиш грешки , от това винаги излиза нещо добро .

Ако мислиш , че нямаш шанс да постигнеш това , което искаш , вероятно няма да го постигнеш , но ако вярваш в себе си рано или късно ще успееш .

Ако си мислиш , че светът ти е обърнал гръб , направи като него , обърни му гръб 

Винаги помни комплиментите , които ти правят другите , забрави заяждането .

Винаги казвай на другите , какво чувстваш към тях , защото ще се чувстваш по добре като го знаят .

Ако имаш чудесни при ятели им отдели малко време , за да им го кажеш !!!

Mnogo lica smenih…V mnogo lo6i hora dobroto preodkrih… Lajite im do edni4ka prostih … I lubovta si pak im darih…I ako otnovo diode den v koito nqkoi postapi otnovo taka s men…Parvo 6te otmastq i posle 6te mu prostq…

Най-хубавото се вижда само със сърцето.Най-същественото е невидимо за очите.

Bqh kakvato ti me iskash, samo za da me obichash, i koq sym veche az ne znaq... Sys syrceto si se vlubih, no dushata si izgubih, i sega si plashtam za tova !!!

 

В живота пътищата се пресичат, не искам да се срещнем врагове,
с годините и чувствата отлитат, но спомена не ще умре!

По-добре да си обичан,от колкото да обичаш!

Всички твърдят,че харесвам красиви мъже,но това не е вярно.Аз просто харесвам мъже,които ме харесват,и не съм виновна,че младостта и хубостта на родината се блъска с лакти пред вратата ми.

Най - голямата истина е реалноста! Най-голямата измислица е лоялността! Най-голямата лъжа това е ЛЮБОВТА ! ! !

Не плачи,защото е свършило.Усмихни се,защото се е случило!!!

When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

Довиждане- последната ми дума, остава като камък да тежи. Човек веднъж изстреля ли куршума за жертвата не бива да тъжи...

И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!

МОмИчЕ тИ нИкОгА нЕ нАрАнЯвАй,Че Не ЗнАеШ кОлКо Я бОлИ,с МомИчЕ нИкОгА нЕ сЕ еБаВаЙ,зАщОтО нАкРаЯ пРеЕбАнИя ОсТаВаШ тИ!

По-добре да не приличаш на нищо, отколкото да приличаш на нещо, още по-зле на някой. Бъди оригинален!

 

"Това е моят свят. Вие просто живеете в него" ( Garfield )

Има МомЕнТи в коИто мИ сЕ иСка Да ЗаплАчА,мОмеНти в КоиТо Ми сЕ исКа Да Не МисЛя За НищО,Да вИжДаМ сАмо Най-хуБавОтО оТ жИвоТа..ИскА мИ Се Да кАзВаМ 'КакВо оТ тоВа',зА нещО коЕто БолИ дО болКа!! !!!

 ПрЕсТаРавАш сЕ дА се пРАвИш На мЪж,ЗАбЛужДаваШ се СтАваШ ЗА вЕдНъЖ.ГолЯмА рАБотА чЕ моЖеш всЯкА ДА СвАлИш слЕд КаТо Не МОжЕш Да Я ЗАдЪрЖИш

КУрВА СъМ билА ,Че То ВСеКИ ЧоВЕк Си ИМа ХаРАкТер.уЛИчНИцА сЪм БилА,Че По КеРЕмиДиТЕ ЛИ Да ХодЯ?с  МъЖе СъМ бИЛа СпАлА,Че То МъЖ оСтАВЯ Ли Те Да СпиШ?пАрИ сЪм БИлА ВЗимАлА,Че 5 лВ ПаРи Ли Са?КрАКаТа Ми БилИ кРивИ,АмА уДоБни.ГрОзНа СъМ бИЛа,ГрОзНа АмА ТЪрСЕнА!

дА ми сЕ уСмиХваШ е ВтОрОтО хУбАво НеЩо ,КОеТо Би нАпРАвИЛ С устАтА сИ..

мАлКа И сЛАдКа За БаТкОвЦиТе СъМ заГаДкА..саМо С поГлЕД Ги ПЛеНяВАм,С уСмиВкА ОПитОмЯВаМ,,а С ЦеЛукА оПуСтОшАВАм..На КОйтО мУ сТиСкА дА мЕ поИсКа...

Ти ИсКаш С мЕн Да БъдЕ тОя ТанЦ,пО тВоИТе УстНИ Да ОсТАва МоЯт гЛаНц....ТаЯ веЧеР бЕйБИ Да БъДЕш С мЕн,Да БЪдА тВоЯтА пРинЦесА за 1 дЕН

оБиЧаМ дА мАчКаМ тОя ДЕт Си Го ПрОсИ!гЛедАй Я Тая к'фО Ми СЕ нАДуВа-МАйКа и Ше Е*а И нЕ мЕ иНтЕреСУва!нЕ сЪм ПеРФекТнЪ,аМа СъМ еФЕкТнъ...

ГадНа СъМ пРиЗнАваМ....ЛошА сЪм..-НЕ Ти СЕ ДАвАМ..нО пО пО-дОбре Да СъМ хЛаПаЧкА оТ коЛкоТо ПорЕДнАта Ти ИгРАчКа..

 САмО моЕтО сЪрцЕ ,ЗнАЕ КОлкО мИ е ЗлЕ...нО пАк иСкА дА се пРедАде..Ти ЖиВоТа МИ рАЗбИ,Но В сЪрЦЕтО сИ мИ тИ..кВо Си МисЛиШ бЕ мОмчЕ,че ВеЧНо Ще ТиЧаМ сЛеД тЕБ лИ вЕ.

иСкАм Да Ти КаЖа МНОГО,иСкАм дА тИ кАжА ВСИЧКО.оБичАм Те ТоВА е МНОГО,оБичАМ тЕ тОва е ВСИЧКО

нЕ КрИя, чЕ сИлнО тЕ оБИчАм,Не кРиЯ,Че СъМ ВлЮбЕнА в ТеБ!и НиКОгА нЕ щЕ гО оТриЧаМ,ЗАщОтО мНОгО тЕ оБИчАМ!

пЪрВИяТ пЪт КОгАтО Те ВиДЯх,Ме БеШе СтРАх Да Те ДоКОсНа!ПъРвИяТ пЪт КОгАтО тЕ дОкоСнАх Ме БеШе СтРАх Да Те ЦеЛУнА!пЪрВиЯт ПъТ коГаТо Те ЦелУнаХ ,Ме БеШе СтраХ Да Те ОбиЧаМ!а СеГа КОгАтО тЕ ОБичАм Ме Е сТраХ да Не ТЕ ЗагУБя!!!!

НаУчИх Се бЕЗ дА гЛеДАм Да ТЕ ВиЖдаМ , бЕз ДА сЛушАм Да тЕ чУваМ!НаУчИх Се С сЪлЗи Да Се СмЕя,Да Те тЪРсЯ дОКаТо  Те нАмЕря,,но бЕз Теб Не СЕ НАуЧиХ дА жИВЕя!

ЗнАм ДА ИсКам,МОгА дА иСкАМ,иМАм ВСиЧко коЕтО пОИсКам,МогА и ТеБ дА имАм Ако поИсКаМ,но сЪм ИнаТ и Не Те ИсКам!

Да Ме ОбИЧаШ -нЕ тЕ ЗАдЪлЖаВАм!Да Ме ЗабРАвИш-нЕ тИ пОЗВолЯваМ!

ГлЕдаШ мЕ и ОтКачАш фУкЛО!КфО сЪм Ти ВиНоВнА чЕ сИ АдСкИ тЪпа?!?ХваЩаЙ пЕтЯ ,да Не Те НаСтЪпя!иЗчЕзВАй,БяГаЙ НаДаЛеКО ,Че Да ТЕ нАСсТЪпЯ МИ е МноГо лЕко!

ПиСнА мИ дА бЪда мАлкА И дОбрИчКа,вЕЧе сТавАм ЛошА пиЧкА!!!нЯкоЙ мЕ хАРесВАт..ДРуГИ нЕ..но МеН тОва въОбЩе Не мЕ еБе.МОжЕ да Не СЪм ИдеАлНа,но поНе СъМ рЕАлНа!!!
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #115 -: Април 10, 2008, 19:49:36 pm »
Не Се СмеЙ На ТоЗи,КоЙто ПрАВи КрАЧка НаЗаД,ЗаЩоТо МоЖе Да Се ЗаСиЛВа...

::Ти Си В Яка ЗаСаДа ТоВа ДоСта Ми ДоПаДа!ЗаЩоТо Си ГоЛяМа ДоСаДа.ВоДоПаДа На ЖиВоТа Ме ВлеЧе И Ти НяМаШ МяСто В МоеТо СъРце!ХоРаТа Се ВлюБваТ И РаЗлюБваТ.НиКой За НиКоГо Не Е ПриКоВан,ВсеКи ВъРви По СВоя Път ИзБраН!!ВсеКи СаМ РеШаВа КоГо Да Е..Ва!!:

цЯл ЖиВоТ сЪм мРаЗиЛа и НаРаНяВаЛа .. ! ЦяЛ ЖиВоТ НяКоГо сЪм оГорЧаВаЛа .. ! сВикНаЛа сЪм - ИзМаМНиЦа - Да Ме НаРиЧаТ .. ! сВикНаЛа сЪм Да Ме оБиЧаТ , а аЗ дА оТбЛъсКваМ ТяхНаТа ЛюБоВ сЪс СтуД ! ТаКа аЗ лЪжА и НаРаНяВаМ и Зa НищО Да Не СЪжАЛяВАМ!

НаРаНи Ме ...!ЗнАеШ гО,нАлИ ...?ПлАкАх ...!Ще ПлАчЕш И тИ ...!ВиКаХ ...!Не ОтГоВоРи,НаЛи ...?МоЛиХ ...!Ще МоЛиШ и Ти ...!ИсКаХ ...!Но НяМаХ,нАлИ ...?ЛъГаХ ...!Но ЛъГа И тИ ...!СтРаДаХ ...!ЗнАеШ,НаЛи ...?ОбИчАх ...!Ще ОбИчАш И тИ ...!!!

АйДе Де..ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо..КвО? МаЙ Не мОжЕш? оПиТвАш се с ВсИчКи СиЛи. АмА Не УсПяВаШ..ЗаЩо Ли? НеДеЙ Не сЕ чУдИ..ПрОсТО ПрЕд ТеБ СтОи ЕдНО сИлНО МоМиЧе а Не ОнАзИ ВлЮбеНа ХлАпАчКа [!][!][!]

ах ах ис атовиж то иднукес 01 либугаз ис еинещбоъс авот лечорп ис ощ укот окА.Прочети го на обратно!!! tongue.gif~

Винаги може да стане по-лошо , номерът е да не ти пука!

ДаВаМ Ти дА Ми сВаЛиш бЛуЗаТа,ДаВаМ Ти дА Ми СвАлИш ДъНкИтЕ,дАвАм тИ Да мИ СвАЛиШ ПрАшКаТа и сУтИеНа,Но мОлЯ Те оСтАвИ ЩиПкИтЕ На пРоСтОрА.....[!!!]

ГоРчиВи УсТнИ тЪъй ГреШнО вКусНи сЕ вПивАт ЖадНо и БеЗпоЩадНо.РъЦe иГриВи,пОроЧНо ДивИ зАпоЧвАт БаВнО нЕЩо СкаНдаЛнО.СъРцеТо сПиРА, зА тЕБ УмИрА, Да сЕ ВлаДеЕ тО нЕ УмЕе.А МоЕтО ТЯлО ТреПерИ цЯЛо,ГорЕщА НоЩ е....ИсКам ОщЕе.....

МаЛкА И СлАдКа За БаТкОвЦиТе СъМ зАгАдКа..СаМо С ПоГлЕд Ги ПлЕнЯвАм,С УсМиВкА ОпИтОмЯвАм,А с ЦеЛуВкА ОпУсТОШаВаМ..На КойТо Му СтИсКа Да Ме ПоИсКа...

ТрЯбВа дА сИ ГаДеН, зА дА нЕ сИ гЛаДеН!

По-добре да паднеш духом,отколкото да духаш паднал! wink.gif

вЪрвЯ нАпрЕд.. пОслЕ нАзАд.. пАдАм,стАвaм.. жИвЕя в сОБствЕния мИ рОзОф свЯт.. сЛадкa и рАзлИчнА.. стрАннА и нЕ осОбенo рОмАнтИчнА.. вИнАгИ сЪм сУпЕр нЕтИпИчнA..

Бейби а3 сЪм друГа кЛаса....-МахаЙ се щ0М не Ти и3насЯ...

В ЖиВоТа Е ТаКа! ЕзИ иЛи ТуРа?! ТрЯбВа дА оЦеЛиШ ВяРнАтА сТрАнА! ПрИвЛеЧеН оТ ДрОгАтА и ПрЕсТъПнОсТтА - ТоВа Е РеАлНоСтТа!!!
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен rockstar

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 973
  • Пол: Мъж
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #116 -: Април 26, 2008, 10:50:55 am »
Абе имаше един СМС, който копнах от тук, обаче сега не мога да го намеря ...
Беше нещо такова :

По света тече проучване, кои са най красивите очи .....бла бла бла

Това приключи, защото тези очи сега четат този смс.


Някой ако може да ми го намери ще съм доста благодарен.
« Последна редакция: Септември 28, 2008, 15:25:45 pm от ReNKaTa »

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #117 -: Май 02, 2008, 18:08:49 pm »
АкО тИ кАжА кОтЕ-щЕ иЗбЯгАш.АкО тИ кАжА сЛъНцЕ-щЕ зАлЕзЕш.АкО тИ кАжА аНгЕлЧе-щЕ иЗлЕтИш.А аКо Ти КаЖа,Че Те ОбИчАм... КаКвО щЕ нАпРаВиШ?

КоГаТо СеДнЕш Да МеЧтАеШ зА сВоЯ иДеАл В лЮбОвТа,НеПрЕмЕнНо ТрЯбВа Да ЗнАеШ,чЕ и Ти Си ИдЕаЛ нА нЯкОя МеЧтА!!!

Аз съм такава,каквато искам да бъда!Надута?Може би...всъщност ДА и то МНОГО!Нагла?Понякога...Отвратителна?ДА,отвратително СЛАДКА!Ще кажете “Боже колко е скромна!”ДА ама скромността е за хора без други качества,а аз НЕ съм от тях!!!

Утре, когато отново отвориш прозореца си в очакване на онази невидима нежност, той ще е далеч от теб. Може би ще ти стане тъжно, а дори и една малка капка ще потече по бузата ти. Ще стоиш на прозореца и ще потрепваш в очакване при всяко помръдване на пердето, но него няма да го има, той ще е далеч от теб. Някъде на някой друг прозорец, където нечие друго сърце, ще има нужда от нежния му полъх.

Такъв е той, необвързан и свободен, а може би и самотен. Но той сам е избрал съдбата си да бъде вятър, свободен и променлив.

Променлив, защото днес ще ти донесе обич с мирис на пролет, а утре - черни облаци с пороен дъжд.

Дъждът ще пада по лицето ти, и ти отново ще усетиш онова същото чувство на топлота. Капките ще са студени, тялото ти ще чувства студ. Мозъкът ще ти говори “прибери се, ще настинеш”, но не, ти няма да го слушаш, защото в този ден, мрачен и буреносен, ти ще слушаш сърцето си. То ще стопли душата ти, и ти ще знаеш, че отново си жива. Ще разбереш, че за да обичаш истински, трябва да си свободен. Да си свободен като вятъра.

В този момент, ще усетиш нещо солено в устата си.

Да, това са сълзите ти смесени с моите, които падат от черните облаци.

Но тези сълзи не са от тъга, защото и ти и аз, вече сме свободни.


Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #118 -: Май 05, 2008, 12:39:50 pm »
Не мисли, че ме познаваш и че ти ме покоряваш! Днес съм мила и ефирна, утре дива и немирна. Трябва всеки момент да внимаваш с мен! Днес съм огън и страст, утре съм пепел и мраз!

*********************************************************************** 

Обичам те, шепти сърцето, умиращо почти!
Аз - готова съм със теб да страдам, за да не те боли!
Душата - чаша счупена, кърви!
Последната сълза отронвам - Боже, как боли!

***********************************************************************

Невъзможно е човек да обича втори път това, което наистина е престанал да обича...

***********************************************************************

Имало време едно момче, което търсило своята половинка, търсил я.. търсил...... а накрая я срещнал, но разбрал, че тя не е за него...  

***********************************************************************

Ти ще сбъднеш ли мечтите ми? Ще ме сънуваш ли кажи? Ела и просто ме вземи... Пред мен на мъж не се прави ...

***********************************************************************

Much mоney - lоve stоry, nо mоney - i`m sоrry!

***********************************************************************

Не ми говори за тъпите закони, в живота всичко е купони... Ненавиждам забрани, при мен нищо не важи... Вски ден зад гърба ми приказваш. а като ме видиш що се подмазваш ?!
« Последна редакция: Септември 28, 2008, 15:35:07 pm от ReNKaTa »
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #119 -: Май 09, 2008, 11:13:03 am »
 [oops] ти ли ги пишеш така отвратително или такива ги копираш?
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.