Автор Тема: ЗАБАВНИ СМС - чета  (Прочетена 244813 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ~ChErNa_RoZa~

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 135
  • ..И мечето се обърнало и казало збогом..завинаги.!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #75 -: Октомври 20, 2007, 12:42:00 pm »
1.Да 0бичаш, к0гат0 те 0бичат е ч0вешк0! Да мразиш, к0гат0 те обичат е жест0к0! Да 0бичаш, к0гат0 те мразят е Велик0!

2.NqMa $mI$uL dA oTrI4a6,bEz mEn nEmoJe$H DaJe i dEn.nE sE $TrAhuVaI dA mE oBi4a$h dA buDa Tv0q e Moq $udBa..nAkArAi mE $EgA $ TeB dA PoLudEq dA $e RaZt0Pq,nAkArAi mE $EgA...{}{}{}


3.К0гат0 скъса с мен аз мн0г0 се смях защ0т0 влюбена в теб из0бщо не бях !

4.Красиво влюбено момиче защо в очите има скръб нима ти някого обичаш,а той на теб обърна гръб.Сълзи по бузите се стичат и галят нежното лице,но знаеш ли на теб не ти прилича да плачеш за едно момче.

5.Часовникът се смее от стената-пропуснала съм най-щастливия си час,когато някой дълго ме е чакал,а аз съм чакала да чуя твоя глас!

6.Търсих те,без да знам,че ще те намеря!
Срещнах те,без да знам,че ще се влюбя!
Намерих те,без да знам какво чувствам!
Влюбих се,без да знам,че така ще боли!
Промених се,без да знам,че ще е зареди теб!
Обикнах те,без да знам,че съм могла да обичам така...!”


7.Първият път когато те видях ме беше страх да те докосна.Първият път когато те докоснах ме беше страх да те целуна.Първият път когато те целунах ме беше страх да те обичам.Асега когато те обичам ме е страх да не те загубя.

8.Любовта е силна когато те кара да страдаш.

9.Оставям те,защото те обичам,защото с мен не си щастлив.
Не съм за теб желаното момиче,а ти си толкова красив!
Оставям те,защото те обичам-живота с друга сподели!
Недей да бъдеш с нея безразличен,а цялата си обич ти й подари!


10.Аз тръгвам-ти свиваш рамене.
Уверен си,че ще се върна.Напразно!!!
Ти всичко ми отне-дори и силата да се обърна!


!!!Кажи НЕ..Бъди СИЛЕН..Спаси не само собствения си,
                     а и живота на хората около теб!!!

Неактивен test

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #76 -: Октомври 22, 2007, 22:50:21 pm »
1| Един човек ми липсва и всичко е безличнo.Един човек,а всъщност всичко...!
2| Ако някога ме намразиш за това, че те обичам...Отвърни ми със същото за да си отмъстиш!!
3| Казаната дума не е най-голямата болка,най-голямата болка е, когато вече не чувставш болка...
4| Казаха ми,че един ден е 24 часа,че един час е 60 мин.,но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!
5| Обичам живота коварен макар да е труден,суров защото в него се ражда едничката дума любов!!!
6| Когато някои си отива ти нямаш сили да го спреш.Когато виждаш, че една любов умира ти искаш с нея да умреш...
7| Ако някога ме намразиш убий ме,вземи ножа и режи.Но когато стигнеш до сърцето СПРИ, защото вътре си и ти!
8| Когато мисля за теб очите ми блестят!Когато те видя сърцето ми тупти.Когато те целуна любовта пръска искри!!!
9| И тази вечер те сънувах, трупът ти носех на ръце.Убих те, за да те спечеля макар с изстинало сърце!
10| Без мъка очите не плачат,без облак дъжд не вали.Само искрено, който обича може да рони сълзи...
11| Приятелството може да завърши с любов.Любовта с приятелство-Рядко.
12| Коя си ти?Любовта!Какво правиш?Обичам!Всеки ли?Не-само теб!
13| Dream as if you'll live forever.Live as if you'll die today!
14| Хубава си дявол да те вземе и нека този дявол буда аз.И срещу дявол ще изляза на сражение ако той застане между нас!
15| Какво да ти кажа, какво да ти дам, едно сърце имам, което мисли и говори:"Обичам те...друго нищо не знам!
16| Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре,но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!
17| I love you more than that's on the planet movin',talkin',breathin'...
18| Обичам те през мъка и сълзи.Обичам те дори да ме боли.Да грях е трябва да призная,но твоята любов ме праща в Рая!
19| Един ден ще ме попиташ - кое е по-важно,ти или живота ми?Аз ще ти кажа живота ми и ти ще си отидеш без да знаеш, че ти си моя живот!
20| And I miss you like the rain miss the desert...
21| Да обичаш някои,който не може да бъде твой е болест,която само смъртта може да излекува!!!
22| Една молба!Промени се!Едно желание!Не ме забравяй!Една лъжа!Не те обичам!Една истина!Липсваш ми!
23| Всичко идва за да си отиде !!!
24| Има едно истинско нещо на света и то е Любовта!Ако не съумееш да я откриеш в човек, който наистина те обича-потъва!
25| No me ames ,porque piensas,Que parezco diferente Tu no piensas que es lo justo,Ver pasar el tiempo juntos!No me ames, que comprendo!La mentira que seria Si tu amor no merezco No me ames, мас quedate otro dia!
26| Ако обичаш нещо силно пусни го на свобода,ако не се върне значи така е тябвало,ако се върне пази го до край!!!
27| Обичам Морето Обичам Звездите Но Най Мноооо Обичам На ....... очите!!!
28| Не харесваш ли някои не обичаш да го криеш , а когато те обиди с кръвта му се миеш !
29| Лодката плува морето се бошувар а моето сърце за теб тъгува{П}
30| Ще ме загубиш,но ще осъзнаеш-Без мен не можеш да си ти!Ще ти липсвам и ше ме желаеш-Вината в себе си търси!
31| Животът не е нищо повече от един филм,с красиво начало и с трагичен край ...
32| Защо ли те видях?Защо ли с теб се запознах?Защо плени ти моето сърце,а после каза твърдо НЕ ?!
33| Незнам за колко време,знам че само ти си нещото за мене повече не мисля.
34| Сънувай Ако Ще Живееш Вечно,Живей Ако Ще Умреш Днес !!!
35| Ако Не Искаш Когато Можеш Няма Да Можеш Когато Искаш !!
36! Отивам да Тръгвам като се върна пак ще дойда!
37| Добрите момчета отиват в рая, а лошите където си поискат !
38| Трябва да знаеш за какво живееш и Защо си Роден!
39| Ако всеки път,когато си мислих за Теб падаше по една звезда,луната скоро щеше да разбере какво е Самота!
40| I'm number 1 cause 2 is not a winneR and 3 nobody remembers!

41| Some day I'll walk'in to this world with my head up high...
42| Иълл let the wind blow out of light, цуз it гец море painful EVERYTIME and DIE!
43| В Старание да намериш други приятели пренебрегваш истинските си и си в състоияние да ги изгубиш...
44| Ако сърцето ми курви на всяка стъпка...Това не е рана от оръжие..Това е следа от любовта ти...!!!
45| Луната казва-ходи,звездите-люби,а аз ти казвам където и да ходиш-Мисли
46| Пожела моето сърце.получи го и го разби, но забрави най сладкото което може да получиш-моето отмъщение!
47| Кажи че обичаш само мен,че съм смисъла на твоя ден,че пулсът на сърцето ти без мен ще бъде като птица в плен!
48| Мъжът е сила мъжът е мощ , но пред жената не струва и пукнат грош!
49| Хубаво е да обичаш някого, но когато и той те обича!
50| Не вярвай на този който ти казва "обичам те", а на този който ти казва "обичаи ме" !!!
51| Обичах те и още те обичам за теб аз мисля често до зори макар пред всички да одричам и пред себе си дори!!!
52| Родила съм се бес да искам,ще умра бес да искам,затова ще живея както ас искам!
53| И знай, че няма вечно да те има и слънцето над теб да грее от тебе ще остане пепел а вятъра ще я отвее..!
54| Нека първите есенни лъчи пожалят твоите слънчеви коси и в утрото на бъдещия ден спомни си ти за мен.
55| Любовта е съдба,за теб и мен промени света.Времето спря в мига щом те видях,моето сърце без глас крещи:остани!
56| Живота не стръва нищо но и нищо не стръва колкото живота!
57| Събуждам се , ставам , гледам още спя. Обличам се , обувам се гол излизам. Минавам гледам свети,чукам,отварям,влизам то пък заключено , о ния вътре карти играят.
58| Ако обичаш тези които те обичат обичаи ме защото никoй не те обича повече от мене!
59| FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS!!!
60| Нека да сме живи и здрави, но главно живи, защото здрави се споминаха...

61| В живота никога не съжалявай сълзи пред никого не лей и ако можеш смей се на съдбата,за да не може тя да ти се смее!
62| Искам пак до мен да застанеш и кръвта ми пак да запалиш.Две души в едно да се слеят,две сърца в едно да живеят!
63| I love you, you love me, in my heart you'll always be, here or there, near or far my love will be wherever you are!
64| Обичам те до смърт ,но осъмвам все при друк с душа трепереща от Студ!!!
65| Защо има обич и раздяла?Защо земята се върти?Защо когато двама се обичат все някои ще ги раздели?
66| Ако бих могъл да бъда част от теб, бих искал да съм твоята сълза на очите - да се родя на очите ти, да живея на лицето ти и да умра на устните ти !
67| Бъди неповторим{а} в този живот - защото всичко което се повтаря губи своя чар !!!
68| Ако всеки път щом си мисля за теб пада по една звезда,То мн скоро Лъната ще разбере какво е САМОТА!!!
69| Много искам....до мен да те притискам!!
70| Казано е че старата любов ражда не хваща.....разбрах че е така ;]!
71| Бъди себе си, има достатъчно други хора!
72| Ас мога да живея бес да те виждам, но немога да живея без да те обичам!!!
73| Искам да ти кажа много.Искам да ти кажа всичко.ОБИЧАМ ТЕ това е много!!!ОБИЧАМ ТЕ това е всичко!!!
74| Бес теб я няма любовта,няма слънце и луна, щом не си до мен няма нощ и ден, бес теб..бес теб.я няма тафодтта..!
75| Ако се намери някои,които с парче лед да напише върху слънцето "Обичам те",значи се е родил човека,които те обича повече от мен!...
76| Прости ми че сънувам теб,простими че ревнувам теб,прости ми,събуди ме от съня,събуди ме за да не умра!!!
77| Живей живота има смисъл! Живей във всеки идващ ден! Живей защото те обичам! Живей но заедно със мен!
78| Сърцето е малка ваза в която не цъфти омраза горе главата дори когато гъбиш играта...
79| Съдба съдба защо си таи жестока защо отне ми тази либов върни ми я тя трябва да е моя върни ми върни радоста!!
80| Love me if you can, hate me if you dear!

81| Любовта е храм за двама,За трети място няма!
82| Едно сърце,което те обича!Едно сърце,което те зове!Едно сърце от тебе поглед не отделя,желаете и от любов ще умре!!!
83| Кому е нужна нашата раздяла?Кому са нужни нашите сълзи?Повярвай ми безумно те обичам и моята любов си само ти!
84| Как тежко е да обичаш,да страдаш по любим човек,и в канси нощи да въздишаш,когато е далеч от теб!!!
85| You can close your eyes to things you don't want to see, but you can't close your Heart to things you don't want to feel!!!
86| Обичам живота безумно,защото в него си ти!обичам и тебе безумно,защото живота за мене си ти!
87| Но това е положението не те обичам , но защо ли ме боли когато го озричам ? ? ?
88| Не е важно как се чувстваш а да се чувстваш добре
89| Вярни думи,вярна обич,има ли за тях раздяла?За сърцата що се любят и смъртта не е раздяла!!!
90| Гледам твоето лице моят свят държиш в ръце навън крещя Обичам те пред тебе стоя усмихвам се!Ей ти Обичам те!
91| Да обичаш значи да страдаш да нямаш минутка покой, но колко по тежко е да знаеш че тоз който обичаш не е твой...
92| Любовта ни ти превърна в куп строшени стъкълца как обратно да я варна куп по куп да събера!!!
93| Пошепни ми,дай ми въздишка,дай ми целувка преди да ми кажеш довиждане !!!
94| Любовта не съществува тя е само игра,сълзи и страдания това са нейните правила!!!!!
95| And i мис you like the десерц мис the rain...
96| Обичаи силно дори и от това да те боли,и знай че и ако теб някои някъде те обича и него го боли!!!
97| Прости ми ти прости че още те обичам.Прости че твойто име в молитвите изричам!!Просто ми!!!
98| Когато иска ти се да заплачеш а болката в теб гори...когато искаш да покажеш че ти е се едно че не те боли.....
99| Този,който умее да проумее,ще съумее да преодолее нещастието от пристрастието!!!
100| Когато лъжеш любовта,самотен винаги оставаш......

101| Живей...докато не е излязло на мода да се мре!!!
102| And for o ne second I lost my breath.. And for o ne second I wished that you where dead..!
103| Гледам твоето лице,моя свят държиш в ръце!На ум крещя обичам те,пред теб мълча,усмихвам се!
104| Ако загубиш мен аз ще загубя теб, но ти ще загубиш повече защото мен ще обича всеки а теб никoй както аз!
105| Приятелството е хоризонт,които се разширява всеки път когато го приближим...
106| Приятелство,което се основава на признателност е като сминка,която избледнява с времето.
107| И LOVE YOU
108| След всеки дъжд изгряава слънце!
109| No Matter What I Do All I Think About Is You ...
110| Винаги печелЯ. освен когато губя, но това не се брои!
111| You дон`т know how much it хурц....Love is a Pain.....
112| И want то love you бут И better not touch И want то hold you бут my сенсес tell ме то стоп И want то kiss.....!
113| ИъЛЛ RuN LiKe tHe RiVeR ИъЛЛ FoLLoW tHe sUn,И FLy LikE aN ЕаГле То WhErE И bEloNg. I cAn't sTaNd thE DisTaNcE I cAn'
114| Днес живей,защото ВчЕРА няма да се върне,а УТРЕ може и да недойде!!!
115| Nobody can be exactly like me. Sometimes even I have trouble doing it.
116| It can take forever, and ever, and ever and ever, but I'll still win.Бе aware the storm gets цлосер..
117| о nly о не Smile,only о не VoiCE,only о не Touch,only о не Kiss ...only YOU!
118| Погледни звездите и се замисли...ще ме забравиш зная,ще ме намразиш зная,Но моля те помни хубавите мигове,целъвките дори!
119| Знам че е грешна с теб любовта!Знам че ти си обречен на друга!Но не мога,не мога да спра да се страхувам че ще те загубя!
120| Защо се влюбих в теб маймуно защо така се преебах-нямаше ли други та точно теб избрах Sad!!!!!

121| My love for you is deep and true.My love will always stay true to you.
122| Shut down all systems.......
123| И все пак нещо трябва да оставя дори това да бъде ПЕПЕЛТА защото всичко хубаво и трайно оставя някаква следа!
124| Ако ме уважаваш ще ме притежаваш,Ако ли не ще ме гледаш в чужди ръце!!!
125| Тръгвам,връщам се и пак пред мене се вилнее мрак.В тъгa заспивам и уморена,в нощта сънувам те до мене пак!
126| Ако някои говори зад гърба ти, радвай се че си пред него!!!!!
127| Да знаеш как те обичам само,невъзможно е за малките деца,но аз преди да кажа "МАМО" скандирах "Само ЦСКА"!!!
128| Every time I look at you,My heart is Jumping.......What can I do?!?
129| Мога да буда нейна сълза,мога да буда златна звезда,мога да буда вълна в морето,мога да буда греха на сърцето..
130| Дано даде съдбата да имаш дъщеря и с нея да се случи всичко о нова,което аз изстрадах,изстрадах,но разбрах,че любовта е само за хора със сърца...
131| Който обича той не забравя,които забравя той не обича,който обича а после забравя,той е забравил как се обича!
132| Животът е буря-в един миг Слънцето те гали , в следващия морето те блъска в скалите ...
133| Майната ти обич моя всичко е до тук вече ме обича друг!!
134| Където и да си винаги ще те боли. ще осъзнаеш ти че не всичко в живота е пари!
135| Защо загубих вяра в живота?Защо загубих вяра в любовта?Защо живота е изпълнен с идиоти желаещи единствено ПЛЪТТА!
136| Живота е красив,стига да си малко див да имаш повече пари и сърце,което да гори!!!
137| Защо те обичам?Защо ме нарани?Неискам да роня за тебе сълзи!!!!!!
138| Girl give ме the love who И десерве...You must be mine this night...
139| Да те забравя?!По-добре да умра!Да те обичам значи да нося болката...!
140| ще идвам в съня ти и ще си отивам,Не ме оставяй ти отвън-на пътя.Вратите не залоствай.ще вляза тихо.Кротко ще приседна и когато се наситя да те гледам ще те целуна и ще си отида ..

141| Когато човек лъже той убива, една част от света. Това е предела на смъртта, които хората погрешно наричат свои живот!
142| Ако разбиеш сърцето ми на хиляди малки сърчица знай че всяко едно от тях ще те обича повече от хиляди заедно!
143| В живота няма нищо загубено или случайно.Има само все по-хубави поводи да се срещаме тайно!!!
144| Раздялата за луботва е като вятъра за огъня!Слабия го гаси,а силния го разгаря!
145| Take this lips that were made for kissing, and these hands that were made to touch and feel you!
146| O ne thing you can be sure of->I'll Never Ask For More Than Your Love!!!
147| Няма предели за тези, които са минали всякакви граници!
148| Look into my eyes-you`ll see What you mean to me Search your heart-your soul And when you find me you'll search no more!
149| Едва когато нещо си отиде,едва когато с нещо се простиш разбираш колко ти се свиди, разбираш и започваш да тъжиш!
150| If you love something, you must be prepared to fight for it!
151| Love is like war: easy to begin with but hard to stop!
152| Недей Обещава Сърцето си на двама защото в живота ще получиш ИЗМАМА!!!!
153| Чувствам че ти нямаш чувство да почувстваш моите чувства;]
154| Майната ти обич моя,ти не си добре.Като мен жена ще срещнеш само че не знам къде...
155| И will Survive without You,Бут You...i Think you can`t without Me......
156| Съмнявай се че звездите са огнени,съмнявай се че истината е лъжлива,но никога не се съмнявай че те Обичам!!!
157| Що да Сторя да те върна Ще се боря всичко Ще Обърна Пак до Мене да те зърна Обич Моя Ще Те върна!!
158| Tell me why are we so blind to see the o nly o ne we hurts are you and me!!love я!!!
159| Ако се намери някои които да напише върху слънцето "Обичам те",значи се е родил човека които те обича повече от мен!
160| Няма съвършен човек.Има само съвършени намерения.

161| Обичам те защо да крия?Защо сърцето да боли?Тя любовта не може да се скрие,тя д........
162| Защо,защо ли те видях, защо ли с теб се запознах,погледнах те в очите аз,и пламна огън между нас!Обичам те !
163| Има ли любов... ревноста е неизбежна!!
164| Ако видиш някои честен човек!Убий го да не се мъчи на този свят!
165| If love is great, and there are no greater things, then what I feel for you must be the greatest!
166| Този,който обича по-силно винаги остава победен и осъден да страда!
167| Each morning ас И авакен You are the reason И smile, You are the reason И love )
168| Споменът е рай,от които никoй не може да те изгони!
169| Любовта е нейно цвете,тя е бисер от сълза.хей живот чуй ме и ти съдба моя-нека да се върне моята любов!!!
170| Дъждът вали,снегът се топи,а моето сърце без теб ТЪПТИ!!!
171| За да бъдеш щастлив,не трябва да обичаш а да бъдеш обичан!
172| Ако някога без ТЕБ остана,аз няма повече да съм човек,ще бъда само ТРЪП със сара за която няма лек!
173| Забрави ли ти,моите очи,как бликаха от тях сълзи?Сърцето ми бе в твоя власт,не тръгвай-спри бе моя глас!
174| Никога не казвай"да"когато чувствата ги няма в теб..когато ровиш в свойта самота!
175| Someday I'm hopin to close my eyes and pretend That this crumpled up paper can be perfect again..!!!
176| На теб ръка завинаги подавам,по пътя общ да тръгнем призори,едно сърце с любов аз ти дарявам,живота ми с твоя да...
177| Живота е бурен,света те привлича и ти ще намериш и ласка и страст.Но никoй не ще те обича,таи както обичам те аз!!
178| Любовта на летеца са небесата ... Любовта на моряка е океана ... Любовта на моя живот си ти ! Обичам те!Обичаи ме и ти!
179| Любовта е живот,живота е любов а да си лишен от любов значи да бъдеш лишен от живот!!!
180| Обичам те и пак ще те обичам,сърцето ми все за тебе все тупти,дори и в ада да отида никoй няма да ни раздели!

181| Обичам те!Защо да крия?Нима е забранена ЛЮБОВТА?Нима аз нямам право да обичам,туй както всички други хора по света?
182| Случайно срешнахме се аз и ти, Случайно ме погледна ти и някакси случайно аз се влюбих в твоите очи!!
183| Вечноста е пред нас,стенем в нейната власт.щом стихията спре всичко в нас ще умре!!Обичам ТЕ!
184| Обичам аз едно момче обичам го от все сърце!За него аз на всичко съм готова! дори на чашата с отрова!
185| {п}{п}{п}{п}{п}
186| В очите ми вали не си признавам не са сълзи как искам да те разбера как искам да варна деня!!!
187| Звезди ли искаш да ти свалям морски пясък да броя нима не чъстваш че аз по теб горя'
188| Няма след теб да тичам нема да ти се вричам няма и друг да обичам.....
189| Нека гасна във печал щом коварство си ми дал.Щом са черни хладни дни мен наказа ти !!!
190| Това което губим за миг не може да ни го върне и вечноста!!
191| Когато притвориш очи уморени и впиеш устни в друга уста спомни си че нейде има сърце наранено сърце пропито с тъгa
192| I think I`ll find another way,there`s so much more to know.I guess И`ll die another day,ит`с not my time то го!
193| Да обичаш някой, който не може да бъде твой е болест ,която само смъртта може да излекува!
194| Непростимо е да съм сам,а на вън да чака любовта,сякаш света е късче лед,щом не съм с теб!!!
195| The Matrix Is The World... The World RePresented In Front Of Our Eyes To Hide From AS The Reality!!!
196| Небето е ясно , полето е тясно , не разбра ли копеле нещасно че те обичам старасно!!!})
197| Аз те обичах ти- мене не.Аз те търсих ти-мене не.Аз те преследвах ти-мене не.Аз те забравих ти-мене-не!!!
198| Едни очи аз няма да забравя едни очи ме карат да не спя едни очи ме мачеха жестоко и аз не ще им никога простя!
199| Животът |съдбата| е това , което случва докато кроим други планове!
200| Приятелството може да завърши с любов , любовта с приятелство рядко!
201| В живота може да вярваш само на себе си и то невинаги!
202| Щастието трае до тогава, докато човек умре да го цени!
203| Да обичаш е по лесно, отколкото да докажеш любовта си!
204| Отмъщението невръща загубеното!
205| Не е важно да получиш
206| Да обичаш когато те обичат е човешко! Да мразиш, когато те обичат е жестоко! Да обичаш когато те мразят е велико!
207| Щастието е единствено нещо, което човек може да раздава без да притежава!
208| Ако съдбата ти затваря вратата, влез през прозореца.
209| Ако поне за миг мислиш за мен така, както аз мисля за теб, то бъди сигорна, че ще се срешнем отново!
210| По добре да си убичал и губил, отколкото никога да неси обичал.
211| Когато тръгнеш да се искачваш - по стълбата на успеха, небъди жесток с останалите, защото можеш да ги срешнеш на връщане!
212| Музиката е живот, а любовта - музика, следователно - животът е любов!
213| {п}{п}{п}{п}
214| Никога не обяснявай.Пред приятели не се налага,а враговете няма да повярват.
215| Човек е част от себе си.Останалата част са приятелите му.
216| Омразата парализира живота: любовта го изцелява. Омразата обърква живота: любовта връща хармонията. Омразата помрачава живота: любовта го озарява!
217| Ако обичаш някого напиши името му в кръг,вместо в сърце,защото,сърцата биват разбити,но кръговете се въртят вечно.
218| Ако можех да свалям по една звезда всеки път,когато си ме карал да се усмихна,цялото вечерно небе щеше да е в ръката ми.
219| Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни,нито докоснати...те се усещат в сърцето.
220| По добре да си убичаи и загубил отколкото да неси убичал!

221| Любовта започва с усмивка,увеличава се с целувка и завършва със сълза.
222| По-добре е да си гладен,но да не ядеш какво да е и по-добре да си сам,отколкото с когото и да е!
223| Човек не е ревнив когато обича,а когато иска да бъде обичан.
224| Какво е любовта - да прощаваш на някого повече, отколкото заслужава
225| Ако обичаш някого дай му най-скъпото си.А ако той те обича,не би ти го отнел!
226| Иди си и не мучи,иди си чуваш ли мълчи,че болката без друго е голяма,в сърцето ти за мене място няма!
227| Бъди звезда за всички но слънце само за Мен.С дъшата си обичаи всички но със сърцето само МЕН!!
228| Ако ме видиш в съня си не ме гони а по буската ме целуни и С меките си ръце ме прегърни!
229| This is not my life...This is not my home...This is not me...И hate this!
230| All that I am and all that I'll be means nothing at all if you can't be with me!
231| Ако обичаш някои и това боли,обичаи го дори и наранен да си,и ако някои те обича запомни,би трябвало и него да боли!
232| УУ Слънце...запази за мене вечерта.Споням си когато те видях за първи път...Уууу слънце може би сам твоята луна!
233| Да обичаш е лесно,но да бъдеш обичан е трудно )
234| Вече знам-ще е вечна нашата любов!Тя никога няма да се збудне!
235| Може да си само една личност на света,но за една личност си целия свят!
236| По-добре да си обичал и да си загубил отколкото никога да не си обичал!
237| Мислех че имам приятелство-грешала сам.Мислех че имам любов грешала сам.Мислех че имам себе си-грешала сам!!!!!
238| Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка!
239| Любовта е да раздаваш душата си без ял и мигом да забравяш komy какво си дал!
240| Любовта е непреодолимото желание да си непреодолимо желан!

241| Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг,а в това те да гледат в една посока!
242| Единственият начин да имаш приятели е да бъдеш приятел!
243| Понякога сърцето вижда това което е невидимо за очите!
244| Не върви пред мен може да не те последвам.Не върви зад мен може да не те водя.Върви до мен и ми буди приятел!
245| Ако можех да свалям по една звезда .Всеки път когато си ме карала да се усмихна цялото вечерно небе щеше да е в ръката ми!
246| Трябва да си търпелив.Любовта не винаги е идеална.Тя си е просто Любов!
247| Не следвай път-върви,където няма път и остави следа!
248| Мисли.Вярвай.Мечтаи.Рискъвай.
249| Никога не е късно да постъпиш правилно!
250| Ако ти живееш 100 години,аз искам да живея 100 години без един ден,така че никога да не живея без теб!
251| Не искам да съм всичко за всеки,а да буда нещо за някои!
252| Любовта започва с усмивка,увеличава се с целъвка и завършва със сълза!
253| Учи се от вчера,живей за днес,надявай се за утре!
254| Пътят към къщата на приятел никога не е дълъг!
255| Човек не обича истински,ако не обича вечно!
256| Това което не ни убива ни прави по-силни.
257| Когато искаш - намираш начин,когато не искаш - търсиш причина!
258| Това което е било никога няма да бъде като преди,А това което ще бъде никога няма да е същото!!!
259| Ще ме търсиш обич моя ала не сега а когато след завоя видиш ми гърба...
260| Now There's Just NO Chance,For You And Me,There'll Never Be!

261| Запомни сега без теб мога аз,болката няма над мене власт!!Ти мечтаеш за победа и затова ще бъдеш победена!!
262| Нищо не е винаги,всичко е понякога!!
263| И винаги, когато аз си лягам,и се мъча да заспя,в съня си аз ръката си протягам,за да хвана твоята ръка...!!!
264| {{{Да ме обичаш не те задължавам,но да ме забравиш не ти позволявам}}}}
265| Докога така искаш да мълча?!Отнемаш ти мечти с безмислени игри!.
266| Doubt that the stars are fire,Doubt that the sun doth move,Doubt truth to be a liar,But never doubt That I Love!)
267| Да обичаш е нищо,да си обичан е нещо,а да обичаш и да те обичат е всичко!!
268| Той я обичаше-Тя него не!Той я сънуваше-тя него не!Той я ревнъваше-тя него не!Той я забрави-Тя него не!
269| Даме обичаш не те здължавам но да ме забравиш не ти позволявам
270| Едно сърце,което те обича!Едно сърце,което те зове!Едно сърце от тебе поглед не отделя,желаете и от любов ще умре...
271| Първата Любов Се Дълго Помни, Първата Целувка Най-боли, Първата Милувка Дълго Пари, Най Се Помнят Първите учи!
272| Now there's just no chance, for you and me, there'll never be...And don't it make you sad about it...
273| Любовта.е.чувството.което.чувстваш.когато.си.почувствал.че.чувстваш.чувството.което.никога.не.си.чувствал!
274| Немога аз да те забравя,за мен ще бъдеш винаги мечта.Обичам те и ще те обичам,защото имам право на това!
275| Обикнах те мъчително и бавно обиквах те по малко всеки ден,за да не мога никога да те забравя,когато си далеч от мен!
277| Ако ти кажа че те обичам това ще бъде малко.Ако ти кажа че ще умра за теб това ще бъде много.Затова ти казвам че аз живея за да те обичам!
278| Не търси любовта там където я няма!!!
279| Любовта е празна байтилка с етикет "мечта"!:))
280| Everything I Do-I Do It For You ! Please Forgive Me - I Can`t Stop Loving You!

281| Ще ти говоря за любов сега,а ти тъгувай по нашите изгубени звезди,по вече отлетелите мечти и примирено вехнещи надежди......
282| Не е нещастно момичето загубило любовта на един глупак,а е нещастен глупакът изгубил последният шанс да стане човек!
283| Има само 2 начина да се справиш с жените-но никoй не ги знае!!!
284| Които се съмнява прилича на морска вълна-издигана и размятана от вятъра!
285| Защо те стещнах ,защо се влюбих?Намерих те и те загубих!!!
286| Girl И дон`т want то say Гоодбъе,бут И дон`т want то сее you cry so И`лл say Гоодбъе!!!
287| В истината има повече красота,дори когато красотата е отвратителна!
288| Поражение не съществува докато човек не се признае за Победен!
289| Не си заслужава да умреш за една любов,напротив за нея трябва да живееш!!
290| По-лесно е да скриеш чувствата които имаш отколкото да се преструваш че имаш чувства които нямаш!
291| Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!!:Пп;]
292| Когато се колебаеш кажи истината!
293| Прекалено късно е вече да се предаваш.Прекалено рано е още да се отказваш!
294| Когато сърцата се разделят,няма смисъл пуцете да остават една в друга!
295| Да обичаш дълбоко значи да забравиш себе си!
296| Ревността е изкуството да причиняваш на себе си по-голямо зло,отколкото на другите!
297| Живях по твоите правила красиво беше всичко до сега видя ли че навън вали отивам си тръгвай и ти!!
298| Къде си ти?В Този миг.Аз съм само с мисълта за теб в нощта!Можеш ли да бедеш с мен в своя сан и в своя ден???
299| Обичаш за да задържиш търпиш и продължаваш не някой друг а себе си оправдаваш че можеби това заслужаваш!
300| Ти си звезда в моя живот между хиляди звезди,последна молба, чуй ме любов, аз те моля:стани!

301| Когато загубиш едно приятелство не го заменяи с омраза защото е подло да мразиш човека които до вчера си обичала!
302| Едно сърце безумно те обича,едно сърце безумно се кълне,че вечно тебе ще обича че вечно тебе ще зове!
303| Когато нещо си отива и ти неможеш да го спреш когато една любов Умира неможеш с нея да умреш!
304| From a battle I've come,To a battle I ride,Blazing up to the sky I'll see you again when I die!!!
305| В живота често е така...когато взимаш после даваш.Но излайеш ли ЛЮБОВТА..самотен оставаш!!
306| Обичах До Полуда.Обичах До Смърт Дори.Но Това Било Заблуда.Лъжовни Дъмите Били........
307| Why did you leave me?It wasn`t meant to be,I hope you`re happy,You were the o ne for me,I`ll love you to the end of time
308| Любовта е Малка уличка ,в Бълеварди От ТъГa!!!
309| Обичаи този който те обича,а не този който те привлича !
310| За последен път погледни ме.Не ме търси остави ме.Прегърни ме.Или Не забрави моето име и от съзнанието си заличиме!
311| Не се стараи да принадлежиш на о нзи,които принадлежи на друг!
312| Любовта не значи вятър,любовта не значи дим,а значи да обичаш искрено един !
313| Обичах те,но всичко боли,а после Умира!Разлуби ме и ти без вик...разлуби ме,ако още ме обичаш!!!
314| В живота си обичам 3 неща: теб,защото не си до мен,сърцето си,защото те обикна и надеждата,че ще бъдеш с мен!
315| Когато приятел си отива нямаш сили да го спреш,когато любовта умира неможеш с нея да умреш!!!!
316| Когато птиците летят в ефира, когато вятъра гали свежите листа и езерото с хоризонта се събира, тогава идва любовта!...
317| Любовта е чувството което чувстваш когато си почувствал че чувстваш чувството което никога не си почувствал!!
318| Без теб не мога разбери Без теб сърцето ме боли Без теб е тъжна мойта младост Без теб за мене няма радост!!!!!
319| Обичам те!защо да крия?Защо сърцето да мълчи? Тя любовта не може да се скрие! Тя даже в погледа личи!
320| Леглото ти с бели рози ще покрия,аз всяка роза съм целувал през нощта.На всяка казах колко те обичам и колко пусто е без тебе по света!

321| Отиде ли си твоята любима,остава само болка и тъгa.Любов все още в сърцето има,ала слабее младата снага.В началото е спомена омаен,а другото е край... ,но край безкраен!
322| Ако човекът е лодка,а живота море,тогава научи се да плуваш добре!
323| Когато розите увяхнат ти ще ухаеш на роза!Когато птиците замлъкнат ти ще пееш като славей!Но когато ти ме зарежеш аз ще умра!
324| Желая ти букет от рози,покрит с купките на младостта нейно завит с воала на щастието и прекрасно обвързан с лентата на любовта!!!
325| Когато нощта потъне в своя разкош когато не се чува и вълчия глас, тогава в съня ти ще дойда аз,тогава за последно да чуеш моя глас!
326| Обичам те и пак ще те обичам,сърцето ми за тебе все тъпти,доти и в Ада да отида никoй няма да ни раздели!
327| Нека първите есенни лъчи погалят твоите слънчеви коси и в утрото на бъдещия ден спомни си ти за мен.
328| Когато слънцето изгрее и пръсне своите лъчи недей забравя момчето с кафявите очи!
329| Ако съм птица ще те даря с вечността си.Ако съм орел ще те даря с гордостта си.Но аз съм човек и те дарявам с обичта си.
330| Some love many, some love two, but I love o ne, and this is you.
331| Както чайка не може без море,така без теб сърцето ми ще спре!
332| Светлина си ти за мен.В беззвездна нощ звезда!За тебе мился всеки ден!За твоята неземна красота!
333| Всеки спомен е болка.. всяка мисъл тъгa.. без теб аз немога и без теб ще умра..Sad
334| Мисля че деня е подходящ,за да зарадвам твоята душа с нейно предложение към теб а това е моята мечта-да буда винаги с ТЕБ
335| Искам да съм сълза,да се родя в очите ти,да се щека по бузите тии да се удавя в устните ти!
336| Ако обичаш богатите не ме обичаи защото има и побогати от мен!Ако обичаш красивите не ме обичаи защото има по-красиви от мен!Но ако обичаш тези,които те обичат-обичаи ме защото никoй не те обича повече от мен{}
337| Ти свиваш рамене,уверен че ще се завърна уви!ти всичко ми отне дори и силата да се обърна!
338| Невидима нека да съм да не видиш как ме боли,Невидима нека да съм да не видиш моите сълзи!!!
339| Love is a feeling you feel when you feel you're feeling a feeling you never felt before! ;ПП)
340| Навън е мрачно и студено май се кани да вали прости немога да те мразя обичам те обичаи ме и ти!!!

341| Като птица бяла утрото лети,самотата влезе в мойта стая.Гордоста ми днес богъби любовта и згреших ужасно аз си зная!
342| Вали в очите ми вали,не не си признавам.Не не са сълзи,кажи ми как да продължа.Кажи ми защо заваля?
343| Без твойта обич тук умирам аз от студ.при мен пак се върни и пак ме прегърни!Не мога и за миг да те сменя с друг!
344| Аз страдах,ти не ме разбра.аз плаках.Ти не ме видя.Друг сълзите ми истри,но защо не беше ти??
345| Because I love you now I do anything I'll give You my heart my Everithing,Because I love You I'll be right by your side....
346| Аз свикнала сам искрено да давам по мъничко от моето сърце но често го разпилявам и събирам зрънце по зрънце!
347| It's o nly words ,And words are all I have To take your heart away.........
348| Буди дявол за да се почувстваш като у дома си като те пратят по дяволите!
349| Имам всичко на света-само тебе нямам.Зная имам 100 мъже само тебе не.Имам всичко разбери само тебе не!
350| Споменът в душата ми гори.Спомен от нечакани сълзи.Няма те и празен е света.Празен е света без любовта!
351| Защо се криеш зад лъжи,зад дъми къпени,кажи..Нали ни свързваха мечти,кажи ми истината ти!
352| Излуга ме-От този ден се скъса нещо вътре в мен!Виновно не бърши очи.Не казвай нищо-Помълчи!
353| За тебе братко тази нощ ще пия аз,но виното във чашите горчи.Прости ми братко че не съм сега до теб-душата ми разкъсана боли!
354| Сляпа съм без твоя поглед мил и топъл.Тръгна си покоя,аз съм нощен вопъл!
355| Тръгна си покоя-Стои ще полъдея!Викам те и страдам в бездната пропадам.Кой ще ме прегърне светлината да ми върне!
356| Друга когато ти целъваш мене да виждаш и сънуваш.Друга прегръщаш ли да страдаш.В бездна от болка да пропадаш!
357| Кажи ми как да ти простя,да те прегърна Отново в нашата мечта да се завърна...??
358| За този край кажи поне една причина.щом любовта ми ти отне сега от болка те проклинам!!!
359| Всеки спомен гаси се на тръгване за да пази любовта от щети!
360| Но днес пак съм цяла и без тебе вече ям,вече спя!Днес пак завъртя се света край мен,край сърцето от лед!

361| Всичко бе ти за мен,всичко бях аз за теб.Всичко в този ЖИВОТ.Плакала сам аз за тебе
362| Кажи komy насуне се усмихна?Кажи защо ръцетеси протегна Със толкоз жар и после пак притихна?
363| Как да повярвам че ме предаде ти аз бях готова с тебе да страдам за да не те боли....?!
364| Не се рови в пепелта, няма да намериш огън, знай свършено е с лъбовта веднъж щом чуеш СБОГОМ!
365| Не вярвай че жар са звездите, че слънцето грее за нас.Но истината се крие в лъжите и знай,че теб Обичам Аз!
366| Как да останем с теб приятели,щом тлеят въглени в телата ни?!
367| Малко е съвсем не ми стига да кажеш "Сбогом" и да отминеш.Нищо свое не остави гледах след тебе сама!!
368| Обърни се щом ме зърнеш..отмести очи...болест съм и лек за нея не ще намериш ти!!!!
369| Когато лебедът умира той пее пред смърта,защото знае че умира в името на любовта!!!
370| Моля те кажи дори да са лъжи-че в теб живея аз.че вярваш още в нас!!!
371| Ходи с момче и ден и два,но никога не казвай да защото те са s16testva с идиотски сърца..
372| In My Еъес Йоуъре ИммортаЛ In my Heart Йоуълл Live Forever In My Dreams You painT my Love In my MinD You are The о не!!
373| Без теб има само болка,без теб живота е тъгa,без теб пущо е на този свят,без нейния ти глас няма радос без теб
374| Не съм сама,самотата е с мен!като умра всичко ще бъде наред,живота е преход,самотата по-вярна от теб!!
375| От изгубената любов остава само болка,самота,разбито сърце и въпросут защо?Но по-добре е да изгубиш отколкото никога да не си Обичал!
376| Как без теб сега да Живея?Как да се смея аз?Кой ще стопли мойта постеля с устни от жар и страст??
377| Не вярвам че си грешка в живота ми-дори и да ме боли!Не вярвам че превърна се любовта в прах под пепелта...
378| Не вярвам че си грешка в живота ми-дори и да ме боли!Не вярвам че превърна се любовта в горчива сълза...
379| В една лъжа се певърна,счъпи се любовта.тя за мен сега се превърна в Тъжна горчива сълза!
380| Животът е буря,която ще ни раздели,но ти ще ме запомниш завинаги нали!!!

381| Аз поисках и дъжд заваля не ме гледай с укир в очите аз обичам дъжда той единствен скрива сълзите ...
382| Обичам те,но него повече.За теб бих направила всичко-за него невъзможното!!!
383| Недей ме гледа че се смея смехът е само на уста..весела съм и лудея,а в сърцето ми е пустота ..
384| Недей ме гледа че се смея смехът е само на уста..весел съм и лудея,а в сърцето ми няма място от тъгa...
385| Why can't you see??? Can't you feel??? This is real!!! Вхъъй???
386| What I'd give to run my fingers through your hair,To touch your lips, to hold you near....
387| И want то hold you close,то pull you near!И want то say the words you'ве been needin' то hear!
388| Baby if you give me just o ne more try We can pack up our old dreams We'll find a place where the sun still shines....
389| My love is all I have to give!Without you I don't think I can live....
390| Even in my heart И сее Йоуъре not бейн' true то ме Deep within my соул И feel Nothing's like it used то бе...
391| What I got to do to make you love me?What I got to do to make you want me?What I got to do to be heard?
392| Пущо е!Студът сълзи,лед сковава сърцето ми!късно е и не плачи тя не вижда сълзите ти ......
393| Споменът за тебе ме измъчва всеки ден!Споменът за тебе туй далече е от мен.Няма да те имам и сулси да проливам...
394| Мечтая да буда такава каквато бях тогава когато мечтаех да буда такава каквато съм сега!
395| Обичам те единствен си за мене,но ти бе знаеш за това и можеби си имаш друга,съжалявам че получи се така!!
396| Ако нямаш това което обичаш трябва да се научиш да обичаш това което имаш....
397| Ти беше палаво дете и ти трябваше играчка ,подарих ти моето сърце ,а ти в играта си го смачка!
398| Ако търсиш истината знай,че тя винаги се крие някъде по средата!!!
399| Люби,обичаи казал някога Христос,но дали ще те обичат това е друг въпрос.
400| Дали да ти кажа не?Така ще остана без сърце!Дали да ти кажа да?Така ще остана без Душа!
401| Ще мога ли да простя?Сърцето ми казва да,но чувам така добре,душата ми казва не!
402| Ослепях от думи зли,от чуждите лъжи.полудях от ревността-погубих любовта!
403| В сълзи душата ми се дави,в бездна от тъгa...Защо ли клетвите забрави и стана роб на съета!
404| Една мечта мен ме вълнува,една мечта в мен гори-да бъдем вечно заедно и никoй да не ни раздели!!!
405| Правя квото намеря за добре и никoй и нищо неможе да ме спре!!!!!!!!!!!
406| Бях млад красив бях здрав и жив виж ме сега една развалина.дай от твоя дух.дай от твойта кръв дай ми светлина спаси ме от смъртта!
407| Затова не ме моли-Уморен съм от разбити мечти!Затова не ме моли-Уморен съм от измамни сълзи!
408| Не е важно от къде идваш и на къде отиваш - важното е по пътя си да бъдеш щаслив
409| Трябва нещо да боли,за да Усещаш,че живееш!!!
410| Ако имах най-острата стрела с нея бих пробола сърцето си и с кръвта бих написала на небето Обичам те!
412| Мога да буда нейна сълза,мога да буда златна звезда,мога да буда вълна в морето,мога да буда греха на сърцето!!
413| Всичко започва,за да свърши и да остави спомена,за това което никога няма да се върне!!!'
414| Аз мога да не ти говоря вече,мога да си тръгна,мога името ти да не изричам но разбираш ли не мога да спра да те обичам!!!
415| Не е важно къде си ,важното е да си там където трябва ....
416| Ще се помоля..Ще се помоля дано още поне ме мразиш..Тогава мога да се надявам че няма много да те боли!
417| Да ревнуваш без повод е глупост,но да ревнуваш с повод тогава вече е късно!!
418| И да паднеш пак на колене и да молиш пак ще кажа "Не" Искам в очите ти Сълзи нека те Боли!!!
419| Миналата Нощ Изпратих един ангел да те пази,но той се върна бързо аз го попитах защо,а той ми каза ангел не пазя!
420| Обичам те защо да крия нима пак смешно е това ,смешни са uniq които крият любовта..

421| Баща ти е голям крадец ЛЕНИ!!! Откраднал е най красивата звезда от небето и е направил теб!!!
422| Неможеш Да откриеш Любовта когато Тя не съществъва!Но неможеш да я скриеш когато наистина се появи!!!
423| Така ми липсваш без теб ще полудея, за тебе знай копнея не мога да Живея без теб!!!
424| Ако за света ти си никoй,за мен ти си целия свят.Обичам те...
425| Любовта е тази която за разлика от разликата не прави разлика...А ти правиш ли разлика?
426| Живота е розов, но ако си добър художник с воля и въображение...
427| Както вълните са част от морето, както тревата е част от полето, така и Ти си част от сърцето ми
428| ...то life,то love,то suffer...LIFE IS PAIN....
429| Обичаш го нали?Ревнуваш го от мен нали?Обичаи го,крещи,умирай,но той ще бъде мой помни!!!
430| Ако има свят по-добър от този бих искал той да бъде само в рози и една от тях ще подаря но истинска ще бъде тя.
431| В мен няма красота която да те привлича,но буди сигурна че имам топло сърце което винаги ще те обича
432| Обичаи ме .. Събличаи ме .. искай ме .. желаи ме ... притискай ме и пак поискай ме !!!
433| Когато нощта потъне в своя разкош когато не се чъва и вълчия глас!Тогава в съня ти ще дойда аз,тогава за Последно Да чъеш моя глас!
434| Зная за тебе тя е звездата и всичко в нея е сякаш магия!Зная за тебе тя е жената за нас да мечтая дори и не смея!
435| Има часове за които съм копняла,има мигове за които съм мечтала,но имам и приятел за когото всичко бих дала!
436| Няма начин да няма начин!!!
437| Колко страдах колко горчиви дни.колко болка и мъка ти ми причини.Бях готова,исках да ти простя.Ти закъсня Ужасно закъсня!!
438| Често поглеждам луната и нейните бледи лъчи,често си спомням за теб и твоите красиви очи !!!
439| Искам да ти призная,но как само не зная,че по тебе се увличaм и лудо те обичам

440| Аз всички удари събирах душата ми едвам не изгоря и ако трябва утре да избирам отново теб ще избера!!!

441| Мога да искам, зная да искам, но сам инат и не искам...
442| Friendship often ендс in love, бут love in friendship - never.
443| Пепелта е по-велика от пръстта защото е горяла!
444| Работи сякаш не ти трябват пари.Тунцъвай така сякаш никoй не те гледа.Обичаи така сякаш никога не си бил нараняван!
445| Човек трябва да бъде достатъчно голям,за да признае грешките си,достатъчно умен,за да спечели от тях и достатъчно силен,за да ги поправи!
446| Тя е чувство което дяволите наричат адска смърт,ангеките-райско щастие,а ние хората Любов!!!
447| Няма никъде от мен да се скриеш ще те следвам аз където да идеш ще съм слънце на деня ти и ще съм Лъна
448| Едни очи немога да забравя,Едни очи ме карат да не спя!Едно очи лагаха ме жестоко и аз не ще им го простя!
449| Всяка една любов идва и си отива,но непоклатимо в сърцето остава първата любов!пълна с радос и тъгa и с нейна топлина
450| АЗ ИСКАМ НЕЩО ДА ТИ КАЖА,МОЖЕ И СТРАННО ДА ЗВУЧИ-ОБИчАМ ТЕ,А ЗА МЕНЕ КАКВОТО ИСКАШ СИ МИСЛИ!
451| Тръгвам си и гъбиш ме плаче ти Душата не неможеш никoй Друг да Обичаш както мен !!!
452| Ако ме гушкаш недей да ме пускаш.Ако ме целуваш не мисли да се сбогуваш.Звездичка над теб ще свети и за мен ще те подсети!
453| Едно момиче те обича,но ти не разбра.Погледни го в очите и ще разбереш,че е така!
454| Looking in your eyes,Seeing all I need!Everything you are is everything in me!
455| Не вярваме в рая защото Живеем в ада .. справяме се вече само и нямаме нуждаот дявол
456| I wanna be,I wanna be your lover....И ванна бе the o ne who's next to you....
457| Да обичаш това значи да бъдеш направен от сълзи и въздишки от пламък и вярност!докато станеш,,къпчина пепел!
458| Ти си толкова далече от мен,вярваш ли че повече искам,ти да бъдеш винаги близо до мен,знаеш ли че още те обичам?!
459| Буди щастлив аз няма да ти преча!желая ти успех в любовта!Едно аз искам да ти кажа"Обичах те"Но Ти Не Ме Разбра!!
460| Обичам те ти казвам в този ден,защото ти държиш сърцето ми в плен!!!461| На вън изгрява ден,но остава тъмно в мен!За мен единствен ти-Ти си слънце в моите дни.На вън изгрява ден,но дъшата плаче в мен.Върни се ти!Безкрайно знай ми липсваш ти!
462| Спри,спри не си отивай!Знай времето ще ни прости грешките на двама ни!
463| Много те обичам и не го отричам много те ревнувам и в сълзи нощем пътувам нощен те сънъвам знай не се шегувам ;]]
464| Небето вдига тъмните клепачи,за да посрещне идващия ден,а аз седя самичка в стаята и плача за любовта отишла си от мен!!
465| Аз мноо мноо те обичам.за теб сърцето ми гори.животът ми без теб е скучен,без теб не мога-разбери!
466| Откакто съм с теб аз съм човек без сърце,не знам аз ли ти го дадох,ти ли ми го взе.Но пази го добре до твоето сърце!
467| Плачат с мен звездите плаче и луната плаче и дудхата нарания ти!!!
468| Писна ми от теб какво си мислиш че цял живот по теб ще тичам глупости не се надявай ама пак си те обичам!
469| Любовта - тя започва тогава когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!!!
470| Може би аз не съм за теб,може би ти не си за мен,може би грешка е това.може би чакаш Любовта,може би тя не е дошла
471| Ако някога пак те целуна две здезди ще се смеят до нас и ще помня че някои обича -има много звезди и за нас!
472| Той не знае че в сърцето ми не спира да вали о нзи тъжен дъжд от хиляди сълзи!!
473| Раните на любовта макар, че не винаги убиват, никога не зарастват!!!
474| There`s a Secret In Your Life-Believe In Love And You Will Survive!!!
475| Една нощ луната ме попита"Ако Името те кара да страдаш,защо не я напъснеш.Обърнах се аз и я попитах"Ти би ли напъснала...
475| Мразя те чу ли,мразя те!навсякъде виждам теб и очите ти чувствам ги ръцете ти а вътре в мене живее сърцето ти!
476| Няма да те Моля и Любов да прося..вече ме изгуби обичта погуби..На сърце с окови рана ти отвори!!!
477| Tell him that the sun and moon Rise in his eyes Hold him close to feel his heart beat Love will be the gift you give yourself...


478| Това,което и най-голямата глава не може да шване,а най-малкото сърце може,се нарича любов.
479| Цял живот с мен бъди до край с мен остани на крила с любовта думи две ми кажи без дъх ти ме люби на крилА с любовта
480| I want you te need me like the air you breath,I want you to feel me in every thingI want to be the face you see when close your eyes

Неактивен skromnata_89

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #77 -: Октомври 29, 2007, 21:35:55 pm »
"Нищо не е толкова зле, че да не може да се обърка още повече."


"Училището е слънце, но ние искаме сянка, училището е злато, но ние не сме алчни, училището е прозорец към света, но ние сме възпитани и минаваме през вратата."


"Великите мисли идват в главата на човека толкова рядко, че никак не е трудно да се запомнят."


"Никога не мисли за бъдещето. То идва достатъчно бързо."


AkO HяКоЯ тЕ пОгЛеДнЕ кАжИ Че СъЩеСтвУвАм,AkO НяКoЯ тИ КаЖе Че те ОбИчА,кАЖи Че РевНуВаМ,Ако НяКoЯ Ти КажЕ Че ИСка дА е С ТеБ,КаЖи Че щЕ Я УбИя...

щОм ВеДнЪж пРоБуДи Се жЕнСкАтА Ми ЗлОбА[,] сЪм гОтОвА дА ПрАтЯ ВсЯкА ТъПа кУ*Ка КоЯтО тЕ хАрЕСа В гРоБа ! ...

Не уВаЖаВаМ, ЩоМ Не Ме уВаЖВаТ!ГаДНа СъМ, КаТо Са ГаДнИ с МеН! пРеЕБаВаМ ТоЯ КойТо Ме Е пРеЕБаЛ!МрАзЯ ЖеСТоКо КойТо Се Е ПоДиГРаЛ с МеН! Да Го ДуХа ЦеЛиЯ сВяТ зАеДнО с ВсИЧкИ НиЩоЖеСТвА!

Не сЕ ЗамеСВаЙ С мЕн..[!]...ГлеДАш мЕ и ми ЗаВиЖдаШ..Само тФа ВиЖдам..Не спиРаШ

меН дА коменТиРаШ..КъФ Ти Е проБлемА..Еи Ся и тФоя мЪЖ щЕ ВзЕмА...[!]

КоГаТо РаЗсЪбЛеЧеШ дУшАтА сИ пРеД ХоРаТа, ЕдИнСтВеНоТо, КоЕтО ХоРаТа щЕ НаПрАвЯт е - Да я ИзЧуКаТ. ЗаТоВа, КоГаТо ПрАвИш ДуШеВеН СтРиПтИйЗ, ЗнАй КоГа Да СпРеШ. НаДъРвИ Ги и СпРи.

нЪ ВсЯкЪ тЪпа дРиСла кУяТу мИ зАвиЖдЪ ......... нА мАйкА и В п*тКатА БеЗ Да Се УбИЖдЪ....!!

Не Си Ме ВиЖдЪл...Не Се ЗаБъРкВаЙ...НеЗнАеШ нИщО...ЖиВеЯ шУмНо...Не СъМ пОсЛуШнА...КоЯ сЪм Аз-ПрОсТо ЕдНо МоМиЧе...КвО сЕ пРаВиШ нА оБоРоТеН...ЕлА и Ще ВиДиШ чЕ  Не Си[!]

Обичам напук на тези, които ме мразят...живея напук на тези, които гроб ми копаят...забавлявам се напук на тези, които искат да съм нещастна...докрай наслаждавам се на живота прекрасен!

Hа вСяКа дРуГа СеГа Те ПоДаРяВаМ!И вСяКа сЛеДВаЩа сЛеД МеНе СъЖaЛяВаМ..На КоЯ СъРЦеТо ПоДаРяВаШ?На КоЯ сВеТа В РъЦеТе ДаВаШ?На вСяКа ПоЗвоЛяВаМ,НеКа Да Те иМа..КаКъВ ЖеСтоК ЧоВеК Си Тя Ще РаЗРаЗБеРе,КоГаТо РаЗБиеШ и НеЙнОтО СаРцЕ.

ЗнАм Че ВсИчКи Ме ХаРеСвАт ДаЖе И тЕзИ кОиТо ОтКрИтО мЕ мРаЗяТ, зАщОтО зНаМ чЕ тЕ нАй-МнОгО мИ зАвИжДаТ зА тОвА, кОеТо СaМ и ВиНаГи Ще БaДа ПоВеЧе От ТяХ!!! Аз ЗнАм КаКвО е Да ИмАш,Да Ти ЗаВиЖдАт,Да МаЧкАм, Да Си СмЕл И дА нЕ мИ пУкА зА сКаПаНяЦиТе!!!!!!!

Ти иСкАш С МеН Да БъДе ТоЯ ТаНц.пО ТвОиТе УсТнИ Да БъДе МоЯ ГлАнЦ.ТаЯ ВеЧеР БеЙбИ Да БъДеШ С МеН.Да БъДа ТвОя ПрИнЦеСа За ЕдИн ДеН....

МаЧкаМ ТъПчА ВсЯк0 СъРцЕ..СтАвАм,ПаДаМ,аМа сЪм Си ДоБрЕ!..ЖиВеЯ КаКт0 ИсКаМ,А Не КаКт0 тРяБвА-РАЗБЕРИ..ИсКаШ Да Ме ИмАш?!ХаХ ЗАБРАВИ..ГъЗаР Го ДаВаШ..ДоБрЕ ИзГлЕжДаШ...аМа За НиЩо Не СтАвАш..!!!

Ku4kA sum,No nE tVoqTa
``кАзФЪъТ кУчкА съМ бИла...тЪъпАа съМ бИлАа...нАглА сЪм билА...поВърхНОстнА съМ билА...кАзВат КФоО лИ нЕ...амА истИнатА е еднАаа...КойТу УбИждЪъ..зЪВиждАа``

КоГаТо сИ ЛесЕн-Не Си ИнТеРеСеН!!! А аКо МиСлИш дА мИ сЕ ПраИш-По-ДобрЕ Да мЕ ЗаБрАиШ!!! НаПеРеНо ВъРвя, ДуПеТо ВъРтЯ...Но.. Не Си МиСлИ чЕ КрАкАтА сИ нА 2 БеЗ 10 зА тЕбЕ щЕ ДъРжА

Аз СъМ КуЧкА,пО-ГаДнА оТ ВсИчКи.МрАзЯ ТеЯ дЕтО Ми Се ПрАвЯт На ПиЧкИ.ОтНоВо Ще СъМ тУк На МъРшИтЕ нА пУк...

АкО нЯкОЙ гОвОрИ зАд гЪрБа Ти... гОрДеЙ сЕ с ТоВа,чЕ сИ пРеД НеГо!КеФи Се На ВрАгОвЕтЕ сИ,ЗащотО Си ВиНаГи В гЛавАтА иМ,нО НиКоГа в КрАкАтА иМ...

PaK Li NagLo Me gLeDasH tI ?aKo iMa NesHtO eLa I Mi KaJi ... sLeDisH mE s OcHi, dO kOgA tOvA sHtE pRoDaLJi? MisLisH sE zA NesHtO PoVecHe NaLi ? ... aMa Ne Si! vZeMi sE SyBuDi, sTigA JiVq v LyJi! NqMa Da iMasH NisHtO oBsHtO s MeNe RaZbeRi !!!

аЗ сЪм кУкЛиЧкАтА,кОяТу нЭ мОжЭш дА сВаЛиШ!аЗ сЪм пЭрФэКнАтА,с кОяТу дРуГиТэ щЭ сРаВнИш,тВоЯтА мАцКа От мЭн тЭ пАзИ,зАщОтО оТ зАвИсТ в кРаКаТа мИ ЛаЗи.

ИсКаМ ЧаШа ТеКиЛа Да УсЕщАм ТвОйТа СиЛа МаЙ СтАнАх По ИгРиВа И СтРаСтА Ми Те ЗаЛиВа С ТеБе ЛеКо СъМ ЖеСтОкА ПрОсТо Аз СъМ СкЪпА СтОкА СтАвАм ВеЧе По ОпАсНа ТаЗи НоЩ Е НаЙ ПрЕкРаСнА С МеНе МаЙ Ти Е ДоБрЕ...НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш СоРи СлАдЪк СаМо СтАвАш...!?

НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КАКВО КАЗВАШ....ИНТЕРЕСУВА МЕ КАКВО ПРАВИШ...НЯМА МЕ...ИЗТРИВАШ МЕ...ЩЕ СТРАДАШ!!!ЩЕ СЕ СЕЩАШ ЗА МЕН...И ЩЕ ТЕ БОЛИ ЗАЩОТО НЯМА ДА МЕ ИМА...И ЩЕ МЕ ЖЕЛАЕШ ОЩЕ ПОВЕЧЕ...КОГАТО РАЗБЕРЕШ ЧЕ СИ МЕ ИЗГУБИЛ

...:::Se Sum NqkAkuV pRoblQsUk , Se !zl!zAm S tRqsUk , Se eDnOoOo Sum Na koR!cA nA sp!sAn!e , Se Sum CenTuR nA vN!mAn!e...

HaReSvA Mi Da SaM PoRo4Na V MeNe Da KiPi SkAnDaL, ObA4E PaK SaM MnOgO To4Na I Za ToVa Si Me IzBrAl.HaReSvA Mi Da SaM FaTaLnA Da NqMaM MqStO NiTo 4aS, Oba4e PaK SaM AdSkI VqRnA Za TeB 6te BaDa VsI4Ko Az .

aЗ и тИ.?!?.. ОтНоВо.-ПФф пАк мЕчТиИ.слОЖиХ eNd-Ъ нА тАя сМеШкА..дА сЕ зАнИмАВам с теБ БешЕ гРуБа гРеШка..ГлЕдАм Те ОтСтрАнИ .Да сЕ смЕя Ли Да ПлаЧа Ли!?.нЕзНаМ. МоТаЕш сЕ с ГъРл`чЕтА лЕкА По ЛеКа сТАаШ К`аТ тЯхХ!.-

На Мира мЕ осТаВи и ДрУГи п*ТКи Си НаМеРи,свеТА мИ наПуСНи,аКо иСКаШ на МайНаТа Си хОди,щОтО оТ ДнеС дО мЕн Ще иМа дРуг КреТеН!нОва пеСеН аЗ щЕ ПеЯ и нАд НегО Ще Се СМеЯ..щоТо мЪжЕтЕ сА зА тфА-дА сЕ влАчАт ф мОиТе кРаКА

Aз съM онази за която все говорят, онази която много хора не харесват понеже cъM себе си, онази която държи на истинските приятели, онази която ви казва да си гледате работата!!!

КрЪв ПоВрЪщАм Но нАзАд Не вРъщАм..!!!МоГъ От ОбИч Да МраЗя , Да БъДа ЖеСтОкА И злА .. МоГъ БеЗ БоЛка Да ГаЗя чОвеКъ , КогОтУ нАй - МнОгУ ЦенЯ .. !!..Аз СъМ ТаКаВа , КакВатО сЪм .. Ако ИмАте ПрОблЕмИ И ВъЗРажЕнИя - Не мЕ ГлеДайТе .. !

СмеЕяТ Ми Се,Че сЪм РаЗлИчНа-чЕ Не сЪм КУрВоЛеТиНА,Че Не сЪм КаТо оНеЗи нАдУвКи,Че нЕ Се дЪрЖа гРуБо.СмеЕяТ Ми Се,Че сЪм оТкРоВеНнА,ДобРА и сКрОмНА...hhahHhhah Аз Им сЕ смЕЯ нА ВсИчКи,Че сА ЕдНаКвИ !

РаЗлЧНа сЪм Да И кФо оТ тОВа пРоБлЕм лИ иМа, КаЖи Го СеГа! НяМа Да СпИрАм 6тЕ дЕйСтВаМ дОкРаЙ, ДрУг Не ВзИрАм ЖиВоТа Е РаЙ! нЕ мИ пОмАГаЙ аЗ мОгА сАмА МиСлИ мУ тИ-аЗ нЯмАм ЦеНа !

С паРиТе нА мАйка сИ и кОЛиТе На БащА Си пРеД мЕн нЕ ВърВиШ...С дРеХи На АрмАни И ПраДа Си Бил,Е ПоВеЧе Ли Си!?ИзЧезни С ТазИ ДвОличНа УсМиВка......Не чЕ Се НаДуВам...СтИгА ОбСъЖДа КолКо СтрУвАм!РазБерИ...Не Се КуПуВаМ!

Ще ПлаЧеш За МеН,ТаКа КаКтО аз ОнЗи ден ! Ще КоПнееШ ДА Съм ТвоЯ,ТакА КаКтО АЗ Онзи ДеН ! СаМо,че ЕдиНСтВенаТа РазЛиКА МежДу Теб И Мен е Че Аз го ИскаХ Само ОНЗИ ДеН.

Не ме дразни, не ме учи, за теб отредено е там да мълчиш, правя каквото поискам-капиш? Просто ме гледай и недей да бучиш!

ЗаМеНиМа,Но НеЗаБраВиМа!
Ще Искаш Да Ме Забравиш,Но Няма Да Можеш-Погледът Ми Ще Те Преследва В Мрака!Гласът Ми Ще Убива Тишината!Ще Искаш Да Се Върна,Но Ще Бъде Късно!Ще Съжаляваш,Но Аз Вече Няма Да Съм Твоя!Ти Ще Бъдеш Само Спомен!!!

GLeDAsh mE..oBsyjDAsh mE..i k`vO...naLI mi E zaD gYrba.. i gLedAsh mI gYzA!DavaI ne mE e*E..dajE na TEb az kEfq Se..shtOm syM ti v ustata..imA zaShTo!mOgA dA Ti kAJa samO edNO-nE mE pozNAvash..po-dObRe si TrAi!

В мОйТа ЭоНа НяМа КаК дА иМа вТоРа,тЯ нЯмА кАк Да ЭнАе ЛюБовТа КаКвО е.И нЯмА нАчИн На НеЯ дА тЕ дАМ-нИкОгА нА нИкОя,ЭнАеШ гО и СаМ!!!

 

 ТаКаВа СъМ нЕ сЪм ИдЕаЛна,ТаКаВа СъМ еМоЦиОнАлНа ,ТаКаВа СъМ нЕ сЕ пРоМеНяМ За дРуГа НиКоГа Не Се ЗаМеНяМ ! ! !

вСиЧкИ СтЕ гУлЕмИ гЪзАрИ [!] нЕ сА вИжДатЕ кВи сТе пУ*kи зАсПаЛи[!]вСиЧкИ сТе ф сТиЛ *fEshiOn* HouSe* и сЕ сТе еДнАкви пАрЦаЛи сТигА сТе *cOpy*[!]аЕ хУдЕтЕ сА ЕбЕ*

 Момчетата наричат к*чки и к*рви,момичетата,които немогат да имат !!! Мислиш си,че те гледам?!?Мислиш си,че си ми интересен?!?мислиш си,че те харесвам и,че ще ти вържа?!? ... Ами мисли си! ... Курва съм викаш???... Ми кат` съм курва,що ни мойш да ме минеш!

PrEz teB Shte MiNat kUpiShtA jEnI,nO nQmA DrUgA kAto mEnE RaZbErI. Ne sUm eDnA oT tVoIte jEnI, tOvA DoBrE gO ZaPoMnI, nImA nE ZnAeSh zA tOvA cHe SaMo aZ I v TuMnOto bLeStq!!!

БъДи ГаД, За Да Не Те Е Яд, ЗаЩоТо ВсЯКА ГаДоСт Ми ДоСтАвЯ РаДоСт. НиКоГа Не Е КъСно Да НаПрАвИш На МрЪсНиКа МрЪсНо. КоЛкОтО По-КъСнО ТоЛкОвА По МрЪсНо

ВъРвИш СяКаШ сИ НаЙ-гОлЕмИя PlAyBoY,ЗаЩоТо вСиЧкИ МоМиЧеТа Се ОбРъЩаТ сЛеД Теб...ЗнАм..сНоЩи НаПрАвИ ПоРеДнАтА БрОйКа..и вСе ПаК Не сИ МиСлИ,чЕ КатО имАш П**** МоЖеШ Да вЛиЗаШ НаВсЯкЪдЕ...НаПр. ПрИ МеН,зАщОтО За РаЗлИкА От ДрУгИтЕ Не мИсЛя Че Си ВъРвЕжЕн!

исКаМ Да Съм С ТеБ СеГа Но Не МоЖеШ Ти ..ДоКоГа щЕ е ТаКА СамО ми Кажи...сКоРо Ще тИ оТмЪСтЯ иДвА ТОзИ чаС тИ МеН дА исКАш Да нЕ мОга Аz ...

.. винаги ще bЪда за теb най-краСивото лице .. винаги ще сЪм пЪрва в твоето sЪрце .. за мен ще плачеш .. ще се молиш ти .. ще иСкаш пак твоя да bЪда и ще се питаш вечно кЪде sгреши .. !

Az sum si az,vupreki konkurenciqta! Ne se natrapvam,za da ne me otblusnat! Ne stoq mnogo dalech,za da ne me zabravqt! Nepoznata sum ,za da buda interesna! Nedostupna sum,za da buda obichana!

иМаШ ТаТоо нА пИпИрУдА аМъ тФа нЕ дУкАзВа чЕ сИ лУдА!нЕ мИ сЕ пРаЙ нА гЪзАрКа сЯкА вЕчЕр жУлИш зА 100кА,МаЛкУ уТпРеД,мАлКу УтЭаД с НяКоЙ чИчКо БоГаТ!КфО Ми Се НъДуФаШ Я сЕ вЕж К*ЧкО КоЛкУ сТрУвЪш..

 OбиЧъM дЪ cE HaDyBъМ-Бе3 пApИ 3a HukoU He TaHцYвЪм вЪф кЛуБъ мОйТе xОрЪ иЗбУхвЪт ..а бЪлЪцИтЕ сЕ зДуХвЪт ...СиЧкИ мАлКи МрЪсНиЦи кЛаТяТ ЦиЦи ..тУкЪъ пАк е ЗабРанЕнОо зА ДеВиЦи ....!!!

KaZvAt 4e SaM kuRva,e VsEkI sI imA xArAktEr.kAzVaT 4E sAm ULI4NiCa,e KaDe Da XoDq PO pokRIvItE li.?E**La SaM sE zA pArI e 4e PIcH 5 lV pArI li Va We?!SpAlA sAm S MaJe,4E tE osTaVqT LI tE dA sPIsH?!sAbLi4aLa SaM sE pEd MaJe,e KaTo pUSkAt pArNoTO nA 6...!KrAkAtA mi BiLI kRiVi KrIvI aMa UDoBnI....FuCk OfF

Искам да искам , мога да искам , искам всичко което поискам , мога да имам и теб ако искам , но си сдухан   и не те искам

НиКоГа НяМа Да Се ПрЕдАвАм,ДоРи СаМа Да ОсТаВаМ!!!С МоМчЕнЦа Ще Се ЗаИгРаВаМ,пОсЛе НаГлО Ще Ги зАеБАвАм!Не Ми ТрЯбВаТ ГаЗаРи иЛи ИдЕаЛнИ Те Са СаМо За НеКвИ пУтКи ЗаСпАлИ!ТрЯбВа Ми ЕдНо СъРцЕ,кОеТо Да ОбИчАм,На КоЕтО Да ВяРвАм И с НеГо МоЕтО Да РаДвАм!!!.

РаЗлИчНа СъМ---Не СъМ БаНаЛнА!!!---ИдЕаЛнА СъМ---Не Че СъМ НаХаЛнА!!!---Не МоЖеШ Да Ме ИмАш---Не Че Се НаДуВаМ!!!---СкРоМнА СъМ---От ВсИЧкИтЕ,КоИтО иМаШ,НаЙ-СкЪпО СтРуВаМ!!!-

Погребение не искамe,на клада нека да горим... Кучките не ги погребват... не жалят за тях..Нека ни има... кучките родени от грях

МиСлЯт нИ зА нАдУтИ?ДуМиТе Им ОсТаВаТ нЕчУтИ!мЪжЕтЕ нИ иСкаТ,ЖеНиТе нИ зАвИжДат...вСиЧкИ иСкАт дА сА оКоЛо нАс я сЕ мАхАйТе нЕдОсТъПнИ сМе зА вАс ...

ОсВеН,Чe ЗаВиЖдАш НиЩо ДрУгo Не ВиЖдАм!НаРиЧаШ Ме КуР*А,Но Аз Не Се ОбиЖдАМ!НеНаВиЖдАм ЗаБрАнИ - ПрИ МеН НиЩo Не ВаЖи!КоГаТо Ме ПоГлЕдНеШ,Не ОтКаЧаШ Ли КаЖи..

Коя съм?Не ви трябва да знаете.Чия съм?Ничия.Само на себе си.Каква съм?Различна.И никога еднаква.Къде съм?Навсякъде.До теб,но не и в леглото ти.И преди да се усетиш ме няма...

ТиЯ ДеТ нИ мЪ ТъРпЪт зНаЯт КъДе Да сИ гУ НаВрЪт И кОйТо зА ЯкА Ни мЪ нАмИрА зДрАв0 Ф ГъЗъ Дъ сИ гУ нЪвИрЪ!!!

ВсЯкА КоЯтО ИсКа НеЩо е СъМнИтЕлНа КоГаТо Се ЯдОсВаМ СтАвАм РаЗрУшИтЕлНа!!!! пРодълЖаВаШ Да ВяРвАш На ТоВа КоЕтО ЧуВаШ ГоСпОдИн НеЩаСтНиК За НиЩо Не СтРуВаШ!!

Не си"гъЗар",като пушиш ДжОскА-заблуден лайнар си!Не живееш в по-РозоФ свят,като се друсаш-сам се цакаш!Живота не е музика,Ти си DJ на тФоя свят...и кФо като Азис е рус теб ли е наел да му правиш анален трус...

Можеш да ме гледаш, не и да ме пипаш.Не съм лесна, не съм евтина!

кФо иСкАш сЕгА оТ мЕн?.дА нЕ Би оНаЯ дРуГаТа дА тЕ оСтАвИ нЕзАдОвОлЕн?.АмМ ПиЧ аЗ дА Не сЪм Ти иГрАЧкА?.нЕ вСеКи пЪт мОжЕ дА иДвАш пРи МеН кОгАтО Ти сЪ пЛаЧкА!иЛи аЗ ИлИ тЯ.иЗбОрЪ е ТфОй.ИлИ нЕйН иЛи МоЙ!::......

xAhA..Taka E:tRYdNO sHtE mE zAbRAvIsH sHtOtY BqX MiLA i iStiNsKa s TeB..PrOsTO ShtOtY tE ObIcHaX..SeGA sE sMeQ nAd TeB..GLeDaM Te KaK sE uNiJaVAsH-KaK pRoPaDAsH..NeKa tI e BeBs:]Az sUm s dRyG A nE sAmA:]A tI-KaKvO dA pRaViSH Li?Nz-A i sLaBo mE iNtErEsYvA

ЛюБов Ли? ТЯ нЕ съЩеСтвУва. КурВи? КуРволЯк коЛкОт Щеш.Аз Ли? аЗ щЕ тЕ зАбрАвЯ, ТакИа кАт Теб СА мнО! Ти лИ? тИ нАпрАви ГрешКа, ИДи Си, СкоРо щЕ я пРоумЕeш.. Тя лИ? сЛед треТоТо Еб*нЕ щЕ тИ е оМръЗнАлА, зАщоТо тЯ е бИЛа n0PegHaTa A a3 EguHcTBeHa ..MNoGy   xOrA Ne Me XaReSVaT sRedeN PrAsT zA TqX za Da StAnE inTeResNy!!

Бъди красива,горда,недостъпна за тази напаст от мъже. Бъди коварна даже подла за да не може никой да те спре. Превземаи всичко,което ти пречи. Тъпчи,обичай,но живей. Бъди човек,а не човече Гори и никога не тлей[!][!][!]

ЖиВеЯ КаКтО иСкАм!ОбИчаМ КоГоТо ПоИсКаМ и ПрАвЯ кВо`Т сИ пОиСкАм!!!Кфо Ми ПуКа КоЙ сИ тИ и КфО иСкАш?!?ВаЖнОтО Е че Аз Те ИсКаМ и Те ИмАм!

За нищо на света няма да звънна за нищо на света няма да ти падна на колене ти си гадно копеле.!.иди при твоите кучки чакат да ги чукаш на мене ще ми духаш тва кадет го нямам..а може сам да си го лапаш а може сам да си го слагаш.!.

рЕвАх тЪ сА улЯх и тИ сИ сЪщИЯ кЕнЕф пФ Ай нЕ сЪ прЪй нА шЕФ зНам чЕ сИ plAYbOy C fEShAn прИчЕскЪ шШ Я кАжИ кО прАи нОщЕскЪъ дА..АмЪ нЕ с тЕбЕ бЯх дОтУк тЪъЙ кЪт тА гЛеЪм сИ нАпрАо зА кОфАтЪ с БоКлУк!

БоЛКа Ли?СеГа Я ВиДя!МьКа Ли?СеГа Я РаЗбРа!EлА ВиЖ ПрЕд ТеБ Ст0я с КьРвАВи РьЦе.BиЖ с УсМиВкА ТьПчА ТвОеТо СьРцЕ.МоЛи Се,ПлАчИ,КьРвИ В АдА ВаРвИ,ТаМ иЗгОрИ,оТ УжАС КрЕщИ и НаКрАя Сп0мНи Си За МеН и УмРи!

 

 * гЛеДАтЕ с нЕдОуМлЕнИе,CпЕчЕлИх Ли ВаШтО иЗиСкАнО пРеЗрЕнИе!? ИсКаТе Да Ми КаЖеТе,Че вИ дРаЗнЯ...нАдУтА СъМ БиЛа?!?ХахХ...ДА и К`Фо От Т`Фа???нАлИ НаД вАс СтОя...! *[mNoy Mrazq nAgLI i nAdYtI kYcHkI dET se mislqT za DAr bOji!]

...Малка и сладка...за батковците съм загадка,само с поглед ги пленявам,с усмивка опитомявам,с целувка опустошавам...на които му стиска нека ме поиска...

Толкова много време говорихме лъжливи слова... Когато не си до мен - не чувствам самота! Не вярвай, че всичко мило оставя в мене следа. Не вярвай, че с времето ще се променя!

Да не си паднал в черна дупка.Някаде във вселената на липсващите неща.Какво стана с добрите времена? Какво стана с моментите където имахме толкова много? Къде е любовта?

аЗ сЪм ГаДнА кУчКа И нЕ вЯрВаМ в ЛюБоВтА,оБиЧаМ мЪжЕтЕ дА мАчКаМ,дА рАзБиВаМ тЕхНиТе СъРцА!Не Ми ПуКа За НиКоЙ,нЯмАм СъВеСт И дУшА ! МрАзЯ лЮбОвТа!

-={!}=-k0gatY aZ t3 tYrSiX tI n3 d0id3, s3ga k0gatY tI m3 tYrsIsH m3n n3 m3 3b3..!~-={!}=-

лИгЛа сЪм бИлА-пРеДи тИ хАрЕсФашЕ!кУрВа сЪм БиЛа-щОт ОБиЧаМ ДрУг лИ!сЪжАлЯвАш чЕ сИ БиЛ с МенЕ-тОгАвА щО пЛачЕш!нА мЕн нЕ сИ мИ нУЖен вЕчЕ иМаМ нЕгО!a тИ кФо имАш..?!


TУк сЪм аЗ и тУкА е кУпОнА..яКа пиЧкА пИе и пЕе нА баЛкОнА..тАзИ вЕчЕр сМятАм пИлОнА дА сИ тИ!!!оТдАвНа нЕ слУшАм хОрСкИтЕ уСтИ

ПеРфЕкТнА лИ сИ??..СоРи МиЛи4кА..истината бОлИ аМа не Си...!ТеБе лИ е цЕлУВаЛ - НиЩо НаЛи По Това вРеМе За МеНе Е РеВнУвАл!С тебЕ лИ е СпАл - нИщО наЛи По ТоВа ВрЕмЕ зА мЕнЕ е Ме4тАЛ !!!

ZveZdA Ti Li Si ZveZdaTa ..TogaVa ZaShTo Si Mi V kRakAtA???BaBy NeKa Ti Se IzViNq PaK ZaBrAvi Da Se VpEcHaTlQ!!!

Как?Изглеждам ти променена?Хм..гордостта ми бил глупав порок.Всеки мъж-само мъж е пред мене,та дори да се мисли за БОГ!Ах..Защо ти събарям вселената?Сривам твоята мъжка власт.Ти решаваш дали да си с мене-всичко останало решавам АЗ!!!

ВсЯкА вЕчЕр Си С рАзЛиЧнА жЕнА .. в ЖиВоТа НяМаШ нИтО еДнА .. гОлЯмА РаБоТа ,Че ВсЯкА мОжЕ дА сВаЛиШ сЛеД кАтО нЕзНаЕш КаК дА я ЗаДъРжИш!ПрЕсТаНи Да Се ПрАвИш На МъЖ сТаВаШ СаМо За ВедНъЖ!

VsEkI pI4 ObI4A sLeD mEn Da TiCHa,a VsQkA mALkA lIgLa IsKa Na MeN dA pRiLiChA.ErOtI4Na fAnTaZiQ e VsI4Ko OkOlO mEn ZNaM KaKvO sI mIsLiSh Ni6Ty 4e Si mI fEn!

КучКо Ела ТуКа бЕ!!!Кучки?!Да ви раздам по една каишка на всичките?Бе мен пък абсолютно никой не ме заслужава!FuLl ReSpEkT зА вСиЧки К*рВи!Ае ВлаЧеТе!!

AкО сИ МислиШ,чЕ сИ Ме ИзмЕстИла зАщО Ме МразИш мИ кажИ??ПаК лИ тазИ нОщ сИ гО СЪнуВаЛа КаК Ме ГледА с ВлЮбенИ ОчИ!!тИ И ВсяКа СлеДваЩа Ще Ме ОТрКиваТе В сЪрцЕтО Му..Ти и ВсяКа СлеДваЩа Ще Ме УсЕщАТе В СърЦеТо Му !!!

I....* КфО* кАт* Ме* БоЛи*.....МаЙнАтА тИ
нЯмъЪ кфО Дъ сЭ пRоБвAш с Мэн...нАй-мHоrо дЪ Мэ iмаШ за Eд!н ДЭн....сЪрЦетО мi Э На хиЛядi ПaрчЭнЦа заРад! HaКонtэНi моМчэНца...и ПроStу RАзБэЭri-няМЪъ дA иМа с кAкВо да тЭ Об!Чам и За мАлкО дорИ...!!!

Ходим заедно в ресторанти , клюбове , дискотеки ...и ти си сляп да видиш,че се свалям с абсолютно всеки ....аз съм TaZi,която завърта с теб интрига , а след това отивам и на приятеля ти го вдигам .

Надута фукла със светещи очи...ти скъпичък не си зъ тук..виж как влизам с гръм и трясък..можеш дъ четеш за мен всеки вторник в блясък!!!

ЖиВеЯ ТаКа Че КаТо УмРа ГрОбаРиТе на ГрОбА Ми Да ПлАчАт..КуРВиТе кРъВ Да ХрАчАт...На ГрОБа Ми Да ИмА ФаСоВе ШиШеТа И КуП РаЗпЛаКаНи МоМчЕтА [!][!][!]

SkaNdaLnA Li Sum?BrUtaLna Li sUm?VaobShte Ne Me E*e,ZloBaRiTe NaVuN.KupoNa e Na OseM,ZqPai ZaDniKa MI VnOseN!

HЭ мЭ оЦЭнИ,кОгаТо бяХ самО тВоя,ИскаХ самО теб-сЕга сИ с нея,щаСтлиВ сИ наЛи?..нО дЪлбоКо в сЕбе сИ щЕ знаЕш,чЕ аЗ сЪм вСичкО,коЕтО тя нЕ Э!СЕГА ИМАМ НАЙ-СТРАХОТНОTО МОМЧЕ,нО-яД ме Э саМО,чЭ изгУбиХ толКова уСилИя и сЪлзИ за теБ,а тИ сИ пРосТо едИн bОКлуk

oФф Бe MиЛa,K`Фo ПаК сИ пИлА?! ToЙ БеШе МоЙ,MoЙ шTe Си OсТаНе! AkO ЗнАеШ яД шTe Te ХвАнE.. ЗаБлУжДаВаЙ сЕ Чe Си С НеГo..пФф MeЧтИ eДнАтА ЗаГуБи И MaЙ шTe Си TИ!

Ne me vylnuva kakvo kazvat ili mislqt za men horata,poneje ako e losho,to e zashtoto ili mi zavijdat ili prosto ne me poznavat!Stiga mi da znam,che priqtelite i blizkite me obichat takava,kakvato Bog me e syzdal-uCTuHcKa....

МиСлИш 4е СъМ ТъПа? Ти Си ТъП 4е МиСлИш ТаКа! ПрАвЯ Се На ИнТеРеСнА? ХоРаТа Се РаЖдАт ИнТеРеСнИ! РеВнУвАш Ме? Не Си ХаБи НеРвИтЕ За НеЩо,КоЕтО НяМа Да ПоСтИгНеШ! МиСлИш 4е те РеВнУвАм? ОбРъЩаМ Ти ВнИмАнИе-БъДи ПоЛаСкАн!

KoI RaZpLaKa DoBrOtO mOmIcHe?KoI sArCeTo MoMiNsKo RaZbI?DvE SaLzI KoLeBlIvO Se SlQhA I  s PeNlIvItE mOrSkI VaLnI.MoJe Bi Za ToVa Sa SoLeNi I PeNlIvI MoRsKitE VaLnI.VeKoVe, VeKoVe Sa NaVodNenI Ot RaZpLaKaNi TaJnI oChI.MoE MaLkO I TaJnO MoMiChE, S RaZpLaKaNi TaJnI OcHi, Ne RaZkRiVaI LiCeTo, OcHiTe PrEkRaSnI.ShToM UmEeSh Da PlAcHeSh - PlAcHI!Po KrAsIVi Ot MoRsKiQ ZaLiV Sa rAzPlAkAnIte OcHi!!

NqMa VcHeRa ImA SeGa!SeGa te IsKaM I To Na MiGa!PrOsTi Mi, ZnAm ChE HiLqDi PaTi GrEsHiH...ObIcHaM Te ....ShTe PoVtaRqM...!!!

ObiChAM Te!NeZnAeSh lI, cHe PlAcHa?!cHe VsEkI UdAr Na SaRcEtO Me BoLi?!ChE DeN SlEd DeN Te ChAkAh v ZdRaChA.....ObIchAM Te A dAlEcH Si Ti!!!!

РаЗнИ БаРбиТа мЕчТаЯт с ТебЕ дА сЕ сЪчЕтаЯт.Ах,МомИчЕта ПроСтЕтЕ,аМа ДрУг сИ нАмЕрЕтЕ.Те Не сА Ти нА нИвОтО.ИсКаМ дА мЕ ЗаПиШеШ В дОсИетО сИ лЮбОвНо.ИсКаМ дА Ме оБиЧаШ НаЙ-оСнОвНо и РеДовНо..

..Ne iSKaSH Da Me iSKa Toii...PaZi Si Go KaTo e TVoi...Ne SaM Go KaRaLa,Ne SaM Go MoLiLa Da Se vLiuBVa v MeN...sKaNDaLiTe Mi Gi sPeSTi ZaSHToTo kRiVaTa Si Tii..DoSaDNo Se DaRJiSH..NaHaLno Go SLeDiSh..



 

 

 

 

 

 

Do V4eRa bqH S teBe pOsLu6nA I MnOgO DoBrA...oT uTrE oBe6taVam,4e nqMa Da buDe TakA...6tE sUm Lo6a KoLkoTo Ti,zA Da ViDi6,4e MnOgO BOLI !!!

Tq E GoRdA CHe e TvOq,No TaKa GrEsHi.Tq E TvOq No E 2-Ra-Az TaKa ReShIh...GoVoRi Za MeN,KaJi I KolKo BqH DoBRa..NeKa ZNaE,Az Te ImaH,Tq E SLed ToVa!

БагОдаРнОстТа е бРеМе, ОтмЪщЕниЕтО - удОвОлсТвиЕ. БлагОрОднО е Да ОбеЩаеШ, глУпавО е Да иЗпЪлниШ. Не е сРамнО да сИ пОисКаШ, сРамнО е Да тИ ОткаЖаТ. живОта е еДна иГра, едНи гУбЯт, дРугИ пеЧелЯт, а аЗ прОстО игРаЯ... !

$ - KlAsA Sym KoPeLe - nE sE sYmNqVaI  Na NqKoQ DrUgA sE nAdQvAi [!][!]

Аз съм кучката, в чиито крака ти лазиш! Винаги около мен има интрига, ти си боклук и през теб ще мина! Моето време струва пари, ако можеш да си го платиш - говори!!!

ЧуДиШ сЕ Защо Си КучКа,ЧуДиш Се ЗаЩо Се СЛучВА...ЛеСНо е дА Се ПроДаВаШ...ТруДно е Да Не Се ПреДаВАш... зНая Че Ме МраЗиШ,Зад ГъРбА ми Ти ЗЛорАДсТвАш,Но МиличКа ЖиВОта Е Такъв-ТРуДно Е Да БъдЕш ПръВ!!

Такава съм. Грешна и безгрешна.Изкусно лъжа и изкусно казвам истината.Обичам или мразя.Вкусни са илюзиите. Често ме подвеждат.Отрова лесно не ме хваща.Мога и не мога. Искам и не искам.Бия си инжекция със съдържание-търпение. И не боли. Това съм аз!

AkO sE OpReDeLqSh Za Po HuBaVa Ot MeN -LAJESH SE ! AkO sI MisLISH CHE TOI MISLI SAMO ZA tEB -LAJESH SE !AkO Ti E KaZaL cHe SaMo tEb I loVe yOU -pAk Te LAJE !AkO tI E kAzAl cHe me MRazi - Ne ne ME MraZi ..az saM V miSliTe MU ..V sAZnAniEtO mu I V sARcETO

Какво си ме зяпнал ... защо все във мене гледаш ... !?!?! ... Там където си вадиш хляба , не си вади оная раота ....

Ще ОТнЕМе 96 мУСкУлА дА СтаНЕш И да пРЕбиЕш НяКОй И саМО 4 да СИ ПрОТЕгнЕш СрЕдНия ПРъСТ И дА Му КаЖЕш ДА гО ДУхА!!!

ХайдЕ МуХльО срОкЪт тИ ИзТечЕ-НеГоДеН Си зА УпОтРеБа вЕчЕ!ТАкАвА КаТо мЕн Ще тЪрСиШ НяКОй ДеН АмА Ще БъДе кЪсНо щОт сИ оЛигОфРен!ПъЛен ОхЛЮв сИ Да ЗнАйш -За мЕн мОйШ СаМо дА Си мЕчТайШ!

И дAнсИнгЪт сЕгА е саМо мОй,оТ нЕгО дА мЕ маХне нЯмА кОй[!]ОсТаВаМ аЗ бЕз дЪх,а тФоЯ пОгЛеД кАзВа сАмОо "Уу жестока"[!]Да тИ пОвТоРя пАк иЛи рАзБрА?!ИсКаМ тЕб,SaMo TeB tUk I sEGa!!!

КуЧкЪ сЪм нАлИ? МрАзИш Ме, ПрЕзИрАш Ме...Ее И?МиСлИш Ли Че Ме Е*Е??....НЕ!! Аз БяХ с НеГу, А тИ уМиРаШе От Яд, Аз БяХ До НеГу, А Ти ПиКлО мАлКа ГлЕдАшЕ оТзАд!! ЗлОбНа СъМ бИлА...мИ ДА, аМа СпЕчЕлИх Ли Му ЛюБоФтА??? И зНаЕш Ли ГоРдЕя Се С тУвА...

СаМо зАрАдИ пАрИтЕ щЕ мУ лАпАш и м*ДиТе [!]...иМаШ сЕ зА пРиНцЕсА,гЛеДаШ сИ иНтЕрЕсА,нО нЕ ОсЪзНаВаШ,чЕ е гОлЯм т*ш*к Да сЕ мЪкНеШ с НяКоЙ пАпАрДаК


VsIchKo HybAvO Na ToZi SvqT  SvArShI Za MeN Za ToVa Ti KaZVaM Da Go DuHAsH I pRiQtEn DeN[!]

тИ СпОмНяШ лИ сИ кОлКо бЕше ВлЮбЕн в МеН?ДнЕс тИ с МеН Си ТоЛкОвА СтУдЕн...бАвНо зАмРъЗвАм бЕз лЮбОвТа Ти адЦкИ Ми тРяБвАш сАмО За мЕнЕ ВяРвАй мИ Ще уМрА БеЗ ТеБе!!
« Последна редакция: Ноември 02, 2007, 23:49:44 pm от ReNKaTa »
Винаги се старай да казваш на хората,колко много означават за теб.Използвай всяка възможност да им го покажеш докато не е свършило времето ти.Старай се да оценяваш всичко,което имаш!И бъди благодарен за малките неща в живота,които означават много!

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #78 -: Октомври 30, 2007, 16:38:36 pm »
skromnata_89 Страхотни sms-чета дай още такива  :p

 :arrow:
Преди да си отидеш-остани!Преди да тръгнеш-ме вземи!Преди да ме забравиш-за мен си спомни!Но щом не искаш-забрави!


Не ИсКаМ Да БъДа ВсИчКо За ВсЕкИ,ИсКаМ Да БъДа НеЩо За НяКоЙ!!!


Не зная как, къде, защо любовта е страх за мен.За мен е страх и но защо - как искам да съм в нейн плен.Къде е тя, защо я няма, а дупката е вече яма.Искра загасна, болка бясна погълна сянката прекрасна.


Не знам - ако си до мен сърцето ще си дам,
но все по-малко търсят него - трябва в джоб да си голям.
Да го духа парата - на думи всеки е богат!
Аз съм сам и сам оставам - да го духа скапания свят!


Неактивен skromnata_89

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #79 -: Октомври 30, 2007, 21:06:30 pm »
Мога да казвам:"КаКвО оТ тОвА?!" за нещо,което до болка ми пука! Научила съм се да забравям "НеЗаБрАвИмИ нЕщА" Мога да казвам: "Не", дори когато искам да изкреща:"Да" и съм научила очите си да сияят,когато се пълнят със сълзи

KoLkO tRuDnO e Da Ne zApLaCheSh KoGaTo V tEb GoRi, KoGaTo IsKaSh Da PoKaJeSh ChE nE tE bOlI... kOlKo TrUdNo E dA kAjEsH `sBoGoM`, kOgAtO iSkAsH dA iZvIkAsH `oStAnI`...

 


 


 



 Не Се ЯдОсВаЙ,Че Те ЯдОсВаМ И СпОмНи Си КаК ДоКоСваМ! :)

 


 


 



 КоЯ СъМ?! Не Ти ТрЯбВа Да ЗнАеш! ЧиЯ СъМ?! НиЧиЯ!КаКвА СъМ?! РаЗлиЧнА И НиКоГа ЕдНаКвА! КъДе СъМ?! НаВсЯкЪдЕ До ТеБ И ДоКаТо Се УсЕтИш... Ме НяМа!

 


 


 





 ПоМнЯ КаК оТ ЩаСТиЕ ЗаБЛеСТяХ..ИсКаХ аЗ Да Не СВъРшВа оНЗи ДеН,ИсКаХ аЗ Да зНаМ чЕ оСТаВаШ Ти СъС МеН..МиЛо МоЕ,Чуй Ме Ти СеГа..иСкАм Да Ти КаЖа ТолКоВа мНоГо НеЩа..ИсКаМ дА Ти КаЖа,Че За ТеБе уМиРаМ..и вС. ДаВаМ СаМо ТеБе Да иМаМ!!

 


 


 



 Ако не знаеш ще те науча, ако не можеш ще ти покажа, ако не искаш ще те принудя...

 


 


 



 Знам че питаш за мен,знам  че харесваш мен, знам че говориш постоянно за мен – дори когато гледаш настрани- пак гледаш към мен. Така че ела при мен и ми кажи това което искам да чуя. Обичам те!

 


 


 



 КоЛко тЕ жЕлАя СаМо Аз сИ зНаМ и КакВо Ти мИсЛя, чАк Ме хВаЩа СрАм! ДавАй дА те ВиДя коЛкО тИ се ИсКа еДнО е Да пРикАзаВаш, дРуГо дА Ти сТисКа!!!

 


 


 



 oSveN cHe zaVijDasH niShTo dRuGo nE viJdaM,naRichaSh mE k*cHka,nO az nE sE oBijDaM.nEnaVijDaM zAbraNi pRi mEn nIshTo nE vaJi,kOgaTo me gLedAsH nE otkaChasH Li kaJi!?..

 


 


 



 Как искам да не те познавах...Колко болка щях да си спестя...Ден след ден те опознавах...и малко по малко спирах да летя. Защо със сълзи пълниш ми очите?!?.....Нима душа не носиш ти?! ..Не виждаш ли- убиваш ми мечтите и правя глупости...прости!!! И отново аз се извинявам...и отново прав си ти... И отново аз се съжалявам ...и победител пак си ти!!!...И все пак-щастлива съм че те познавам...и знаи че за тебе ВСИЧКОдавам!!!

 


 


 



 Ако можех щях да спя малко, да мечтая повече ...да продължа...когато другите спират... Да се събуждам...когато другите спят...Бих слушала..когато другите говорят..бих останала...когато лЮбовта си тръгва...защото лЮбовта дори и да си тръгва....си остава ЛЮБОВ!!!

 


 


 



 Защо да те мразя?! Всичко бе прекрасно...обичах те много...обичана бях...раздялата настъпи след бурното щастие...нежната  пролет...жестокия мраз..За моята мъка ти няма да чуеш....ни укор...ни жалба...от мойта уста..Защо да те мразя?!?!? След бурния огън,остана да топли сърцето жарта...

 


 


 



 


 



 Любовта-тя започва тогава,когато заради друг си готов да измениш на себе си...Любов е когато не искаш да си лягаш да спиш,защото реалноста е по красива от сънищата...Любов- това е нещо което кара света да се върти...Това е чуството ,което ти дава усещането за щастие,кара те да се чувстваш потребен...да осмисляш живота си ...Усещането че си жив ...Любовта не е да си намериш някого с когото да живееш, а да си намериш някого без когото не можеш да живееш...Любовта кара човека да прощава най- големите глупости, било то за добро или за лошо ...Любовта...това е цял океан в една сълза.... седем небеса в един поглед...ураган в една въздишка...светкавица в едно докосване...милион години в една минута....Всичко това....е ЛЮБОВТА!!!

 


 


 



 


 



 Ако те няма ,знам ще полудея, знам без теб не мога, знам да оцелея...ако си тръгнеш дали до вратата ще имам сили да те изпратя  Отново сълзи ,знам ще ослепея..знам ако те няма,знам  няма да живея ...100 карата любов пазя само за теб ,само твое с моето сърце...Искам само тебе и само тебе аз обичам ....

 


 


 



 


 



Аз съм тази с която невъзможното става възможно...Ти си този с когото мечтите ми стават реалност...да ме пренесеш на друго място в друго време, да не мисля за нишо друго ...освен за теб...Но понякога всичко е просто една неизживяна мечта...Мечта която едва сега осъзнаваш и искаш да изживееш!!!

 


 


 





 Понякога е по- добре да не мислиш за някой...на когото му е все едно за теб...но точно този някой..за теб той е всичко...винаги от едно приятелство може да се превърне в любов...но след една истинска любов не остава нищо...също така...и от едно много добро приятелство...с момчето което харесваш...най-много ...той да те чувства като сестра.... а не като негова любов...И всичко това....започва от някой мил жест...или просто от неговата усмивка...накрая...ти се мъчиш да го забравиш...НО НЕ МОЖЕШ!!!!...защото ....той е момчето...което винаги ще обичаш!!!


Може би е грешка...но аз изпитвам нещо непознато до този момент...Толкова непознато....че не ми останаха сили да съжалявам за това което съм сторила...Човек не може да мисли винаги за всичко...защото има и чувства....

 


 


 



 Само обичалия знае какво е истинска болка...да си дал всичко на някой...а той да го вземе и да разбие сърцето ти....

 Бях каквато ти ме искаш ...само за да ме обичаш...И коя съм вече аз незная....Със сърцето си се влюбих но душата си изгубих....и сега си плащам за това...

 


 


 


 



Търся пътя към твоето сърце и те обичам наивно като малко дете....Тихо свеждам понякога глава...някак тъжно ми става когато съм сама...Търся звездите в твоите очи...по тях да гадая обичаш ли ме ти...Безшумно дните ми отминават...Не крия сълзите...само те остват...Любовта която някога се роди...запазих дълбоко в моите гърди....Щастлива съм когато си до мен ...Обичам те безумно всеки ден....Обичам те безумно....Не зная как да го изразя...Обичам те...и това е!!! Обичам твоята усмивка да ме буди във нощта и тихо да нашепва:...До теб съм мила, НЕ си Сама!!!...Обичам да плувам в твойте очи...лазурния бряг ми напомнят с голмите сини вълни....Обичам те по- силно...по- страстно от преди...любов не помня аз такава...Обичам те, Обичам те...ПОМНИ!!!  Давам всичко за теб...

 


 


 



 


 



 


 



 

 



Знаеш ли какво е самота...изпитвал ли си я ...кажи!?!  ЗНаеш ли как боли от любовта когато си един...Хиляди мечти за теб градя но остават неосъществими....Живота е една лъжа щом не мога да те имам...Нощите са пълни с болка...чувствата от скръб са напоени...Всяка моя мисъл е сълза...а сълзата капка кръв от моето сърце...Любовта огромна в болка и сълзи за миг се превръща...НЕ мога да живея в самотата,не мога аз да съм сама...В съня си виждам твоя образ...гласа ти е в моята душа....Но реалността е тежка и боли от любовта...Нямам сили да се боря за мечтите и да чакам да се разрушат...Болката оства във гърдите и съм безсилна да я залича...В живота си за пръв път така обичам от душа и от сърце..Но какво от това когато е неосъществима любовта?!...Мечтите да съм с теб са в самотните ми нощи....а истината е че съм сама...Сивата деиствителност мечтите ми убива и от мъка по теб кървави сълзи проливам...Съжалявам че се влюбих в теб защото просто няма смисъл...Съжалявам че се влюбох в теб защото нашите съдби не се пресичат...Дори за миг не съм усетила нежността ти...дори за миг не съм погледнала в твоите очи...дори за миг не съм докоснала лицето ти...но се влюбих , разбери!!!....Прости ми че се влюбих в теб...но сърцето победи...аз нямам власт над него и не мога да реша...то само реши че тебе ще обича и при тебе е сега...Прости ми че се влюбих....но сърцето ми те пожела!!!!

 

 



 



 


 



 Сама съм...Спомням си за отиманлите дни, когато бях безкрайно щастлива...когато аз и ти се обичахме....Как мога да те забравя като те обичам толкова силно?! Лесно ли се забравят тези очи които ме пронизваха с всеки поглед....Как да забравя топлите ти устни, които изгаряха моите при всяка целувка?!...Силните ти ръце които страстно ме прегръщаха.....КАК ДА ТЕ ЗАБРАВЯ?!...Ти плени сърцето ми и го направи неспособно да обича друг....Защо си тръгна...ЗАЩО?!...Сега си далече..там при нея...и чакаш да те обикне така както аз те обичам... КАк може да вярваш че те обича по искренно от мен?! ...Не, тя с нищо не може да заеме мястото в сърцето ти..отредено за мен...тя с нищо не може да запълни празнотата в душата ти след нашата раздяла...Знам...че и ти няма да забравиш нашето минало...защото беше приказно ...макар и кратко...Аз знам че ме обичаш и ще ме обичаш! ЗНАМ ГО! Върни се при мен!!!

 


 


 



 Светът е такъв какъвто го виждаш ти...такъв какъвто си го направиш...ако падна искам да знам че съм скочил сам ...а не че някои ме е бутнал...и по пътя надолу да покажа...че мога да полетя...стреми се към звездите...дори и да не ги стигнеш ще се научиш да летиш...Всички сме ангели само с едно крило... и можем да летим единствено...като се прегърнем един – друг...Колкото по- нависоко сме полетели..толкова по- малки изглеждат онези които не могат да летят...и там някаде в облъците....ще намеря смисъла...Защото когато искаш нещо достатъчно силно...цялата веслена ти помага да го имаш....

 


 


 



 .:..не е важно какво ще кажат за мене , а какво аз за тях!Не е важно къде живея,а къде съм!Който не ме харесва - няма вкус!Който не ме уважава- не ме заслужава...:..

 NaMaSh SiLaTa dA mI uStOiSh, kAkfOtO i Da pRaViSh sHtE sGrEsHiSh...KoLkOtO i Da BqGaSh sHtE tE oTkRiQ...kAkFo e BoLkA nEkA tI rAsKrIq...nE rAzBrA Li cHe Ne mOjEsH dA mE nArAnIsH..!?


 


 

  нЕ сЪм ДобРо мОмиЧЕ зНам кФо е ОбиЧаМ.:.уТрЕ Ня дА сЪм сЪщАтА .. аЕ Ся дА бУтНеМ кЪщАтА!.:.чЕзНи с тАя иЗкуСтфЕнА уСмИфКа.:.яКу дЕнС бЕз пУчиФкА.:.нА уБурОТеН мИ Съ пРаиШ пЪк и иМеТу Не сИ зНаиШ..



 НеСъМ ЛюБоВтА тИ еДиНсТвЕнА, нО тРуДнО щЕ Ме ЗаБрАвИш! ЗаЩоТо СъМ Мила, НепоКориМа И ИсТиНсКа! ЗаЩоТо МиНаВаМ пРеЗ дНиТе тИ и пАлАвО тЕ пРивЛичаМ, НадНичаМ ХлАпАшКи В оЧиТе Ти.. На НиКоЯ нЕ ПриЛичаМ!ВеЧнО ЗаБъРзАнА И.. НеПРиЛиЧнО ЩаСтЛиВа!!

 ПрИЯТеЛсТвО...КоЛкО ЖаЛкО нО фАкТ-нЯмА вЕчЕ тАкАвА дУмА‡ПрИяТеЛсТвОтО Е нАй-кРаТкИя пЪт кЪм пРеДаТеЛсТвОтО‡ ЗаТоВа пАзИ сЕ нЕ оТ тЕзИ кОйТо мРаЗиШ А оТ тЕзИ кОйТо ОБиЧаШ‡вСиЧкО иДвА оТ нЕуМеНиЕтО нА хОРаТа дА жИвЕеЯт пРеВрЪщАиКи сЕ в ЕгОиСтИчНи сЪЩеСтВа

 Аз зНаЕх, че тАкА щЕ бЪдЕ, знАеХ чЕ раНо иЛи кЪснО щЕ Се раЗдеЛим, нО тИ нЕвяРваШ в моЙте дУми и каЗвАшЕ:За мЕн сИ саМо Ти....МоЖе Би ЗаГуБиХ,а МоЖе Би И тИ..

 РаЗлiЧнЪ сЪмМ.. Нi сЪъМ БанаЛна!..iДеАлНа СъЪм.. нЕ, чi сЪм НаХаЛна!..Нi мОжЕш дЪ мЪ iМаШ.. нЕ, Чi сЪ НаДуФъМ!..СкрОмНъ сЪм! уТ фСiЧкi жЕнi..КуIту IсКъШ,..Най-СкЪпу СтРуФъМ..!!.. :P

 Аз СъМ МаЛка и СлаДка ИнТрИга Аз УмЕя ЧаРоВно Да МиГаМ НиЩо ЧуДно Че ХлЪтНа По МеНе ИмАм СтиЛ КоЙто Тя Не ВлаДеЕ Аз ОбиЧаМ ВкУсА На СкаНдАла Аз ХиЛяДа СъРца СъМ ПрЕдАла!!....

 нЕ сЪм ДобРо мОмиЧЕ зНам кФо е ОбиЧаМ.:.уТрЕ Ня дА сЪм сЪщАтА .. аЕ Ся дА бУтНеМ кЪщАтА!.:.чЕзНи с тАя иЗкуСтфЕнА уСмИфКа.:.яКу дЕнС бЕз пУчиФкА.:.нА уБурОТеН мИ Съ пРаиШ пЪк и иМеТу Не сИ зНаиШ..

 NaMaSh SiLaTa dA mI uStOiSh, kAkfOtO i Da pRaViSh sHtE sGrEsHiSh...KoLkOtO i Da BqGaSh sHtE tE oTkRiQ...kAkFo e BoLkA nEkA tI rAsKrIq...nE rAzBrA Li cHe Ne mOjEsH dA mE nArAnIsH..!?

 .:..не е важно какво ще кажат за мене , а какво аз за тях!Не е важно къде живея,а къде съм!Който не ме харесва - няма вкус!Който не ме уважава- не ме заслужава...:..

 aЗ и тИ.?!?.. ОтНоВо.-ПФф пАк мЕчТиИ.слОЖиХ eNd-Ъ нА тАя сМеШкА..дА сЕ зАнИмАВам с теБ БешЕ гРуБа гРеШка..ГлЕдАм Те ОтСтрАнИ .Да сЕ смЕя Ли Да ПлаЧа Ли!?.нЕзНаМ. МоТаЕш сЕ с ГъРл'чЕта лЕкА По ЛеКа сТАаШ К`аТ тЯхХ!


Винаги се старай да казваш на хората,колко много означават за теб.Използвай всяка възможност да им го покажеш докато не е свършило времето ти.Старай се да оценяваш всичко,което имаш!И бъди благодарен за малките неща в живота,които означават много!

Неактивен skromnata_89

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #80 -: Октомври 30, 2007, 21:08:16 pm »
..И кФо КаТ тЕбЕ е ЦеЛуВаЛ НаЛи ПрЕз ТвА вРеМе МеНе Е рЕвНуВал.И КфО кАт ТеБе Е ЕбаЛ нАлИ пАк За МеНе Е мЕчТаЛ.и Ся За КвО сЕ нАдУвАш От МеН ПоВеЧе Не СтРуВаШ.

 

хОдЯ и ВъЪрТя ГъЗъ Си На лЯвО,нА дЯсНо.аЗ сЪм прОсТо МуМиЧе ПрЕкРаСнY тОвА нИкОи нЕ мОжЕ дА гО оТрЕчЕ-рАзКъсВаМ вСичКи пИчOвЕ-пЪрчЕ пО пЪрчЕ!кОгаТо ТЪнЦуВаМ в кЛуБа,вСичКи Ме гЛеДъТ В гЪзА

.

.Не Ми ПуКа За ВаС мОмЧеТа нЕ Ми ПуКа За ТъПаТа ЛЮБОВ!Аз СъМ ПрОсТо ЕдНа КуЧкА БеЗ СъРцЕ ЗаЩоТо ЕдИн СлАдУр Ми я ОтнЕ..

 

Az syM mAlko k0tence, k0et0 myrKa...Ne mE zAkachAi, cHe k0tet0 shTe sE p0byrKa! ShTe si igrAq s tEb kAt0 s mishLenCe, shTe tE drAskAm, a ti shTe plAchEsh kAt0 dEtence!!!

 

Цял ш*бан живот дишаш прахта.Цял ш*бан живот пълзиш в пепелта.Ти си започнал да гниеш отвърте,за теб няма да има ``утре``.Ти си човек,обречен да страда.Ти си хванал влака за ада!

 

зНам кОя дА бЪдА, знАм зАщО сЪм лУда, зНаМ когО цЕлуВам и ЗнаМ каКвО рИскУвАм!!!

 

~^~...тИ мИ дЕисСтФаШш кАто вОдКа ...кАто вОДдкА мЕ гОРиШш....нЯмА дЪлГо дА сАм кРоТкА ....кАк тРеПерЯ сАмО вИшШ.....~^~

 

GlUpaCiTe StraDa6Ti oT nE6tAsTna LYf Se SamOunIvaT,UmnIte pi6aT sTihOve,No saMO naI-UmniTe (katO mEN}NeE se vlIu0bVat

 

КфО сИ мИсЛиШ бЕ мОмЧе,Че ВеЧнО щЕ тИчАм СлЕд ТеБ Ли Бе?Ще Си ПрАЯ кФоТо ИсКаМ,аКо Не Ти ХаРеСвА сИ тРАй!

 

МрАзЯ ЛюБоВтА ЗаЩоТо Те КаРа Дъ СтРаДъШ...!МрАзЯ ЖиВоТъ ЗъЩоТо Е СуРоВ...!ЖеЛаЯ СмЪрТтА ЗъЩоТо Тя Ми Е УтЕхЪ...!

 

ТаЗи ВеЧеР ПаК Си МнОгО СеКсИ,ПаК ОбЪрКа МоИтЕ РеФлЕкСи,ВеЧе СтИгАм ТоЧкА На КиПеНе,СтРаШнО ПаРяТ ДрЕхИтЕ По МеНе,ЩоМ ТоВа СъС ПоГлЕд Го ПоСтИгАш,По НаТаТъК До КаДе Ли СтИгАш?

 

След дълги изследвания учените са стигнали до извода, че хората с недостатъчно умствено развитие четат този текст без да си махат ръката от мишката. Не си дърпай сега ръката - вече е късно !!!

оТ когА фСиЧки чАлГаРи пОчНаХа дА сЛуШаТ House?оТ коГа НякФа фЧеРашНа пиКла е "Коя сЪм аЗ"?и КаК тЪка фСичКи сТанаХа мАнеКени,сЛеД каТу пазаРуваТ оТ "магазИна за ЛефчЕ"...и вЕчЕ са НадУтИ и ФуКлИ?!пФф я зеМеТе се сТегНеТе..

Ne pRosHTaVaM I zA NisHTo Ne SyJeLqVaM, s ViSoKo vDigNaTa gLaVa ViNaGi pRoDaLJaVaM! Na dRuGi Ne PoDRaJaVaM I sEbE si oTsToqVaM, TyPiTe K*rVi Ne PrIzNaVaM ,a GoLeMiTe NaDuFki s NasMesHka PoDMiNaVaM !

жИвЕя кАктУ сИ иЗкЪм [!] нИкУй нЕ ОбИчЪм [!] ПрАвЯ кВотУ сИ иЗкЪм [!] нЕ мЕ е*е зА нИкУй [!] тЕзИ кУитУ нЕ мЪ тЪрПяТ,зНаЯт кЪдЕ дА сИ гУ нАврЪт[!]

I want you to lead me

Take me somewhere

Don’t want to live in a dream one more day

You suck, they suck, guess what, get fucked

I can't think of any other words to say but FUCK

But touch my tears with your lips

Touch my world with your fingertips

And we can have forever

And we can love forever

Forever is our today

N(и)Коg0 H(e)* Oб(i)4aM...TryДнО Се пRиVлIчАмМ ... ЧеSт0 уnIжАваМ... Rяdк0 УvAжаВаМ...чЕsTo OtмЪshTaВам... I nИк0gA нЕ SъЖаLяVamM

гЪзАр Го ДаВаШ и РеСпЕкТ пОлУчАвАш.Аре Не Се ПрАй На НаДуФкА Ше Те СмАчКаМ С тОкЧеТо На МоЯтА оБуВкА.пРЕд МеН Не Се ОтВаРяЙ,а УсТаТа Си ЗаТвАрЯй.ПиЧ Аз СъМ дРуГа КлАсА-МаХаЙ Се ЩоМ Не Ти ИзНаСя!!

M(a)лКа sЪм...? Ще п0rAсNa...! SлАдКа sЪм...? IзЯj мЕе...! DиVaA SъМм ..? UкРотI мЕе....! ГorE(щ)а sЪмМ ...? ЩеЕ sE o(п)RaвИsh ...М(i)лIчЪкk !!!

ViDqH DeNq BeZ SlAnCe I Ne Se UpLaShIh ...... ViDqH NoShTa BeZ LuNa I Ne Se StReSnAh......PoMiSliH Si JiVoTa Si BeZ TeB I Se PoBuRkAh!!!

АкО СнЕгАт ВеШе КоКаИн Аз ЩяХ Да ВьДа СнЕгОрИн!!!

 

МомЧе НиКоГа нЕ я НаРаНяВаЙ,ЗаЩотО нЕзНаЕш КоЛкО я БоЛи... С МоМиЧе НикОгА нЕ сЕ еБаВаЙ ЗаЩотО нАЕбАнИя НаКрАя ОстАвАш ТИ !!!

ПрАвЯ ТоВа КоЕто На МеН Ми Се ИсКА И ХиЧ Не мИ ПуКа,чЕ НяКоЙ Ми ПиСКа!ПрАвЯ тОвА КоЕтО На МеН Ми ДоПаДа И ХиЧ Не Ми пУкА Че НяКоЙ ПрОпАДа!~~~~~

[...[СъЪс] [РъЦеТе] [СъЪс] [КоИтУ] [УбИвАшЕ] [дНеС] [мЕ] [ГаЛиШ] [и] [ШеПнЕш] [ОбИчАм] [Те]...] :P [нА] [ПогРебЕниеТо] [мИ]..[ъЪъЪъ].... [щЕ] [СляЗът] [МилИоНи] [аНгеЛи]..[зА] [Да] [мЕ] [НакаЖат]..

[Ти] [ДоЙдЕ] [и] [ПрЕоБъЪрНа] [ЦеЛиЯт] [Ми] [СвЯт]...[НеМоГа] [Да] [ВъРнА] [вРеМеТо] [НаЗаД]...[КоЛкО] [мАлКо] [БеШе] [НуЖнО] [зА] [дА] [рАзБеРа]..[Че] [Ще] [ОБИЧАМ] [КаКтО] [нИкОй] [До] [СеГа].....

(sun) [HaTe] [BoYzZz]!!! (sun) [n{}b{}dY] [Can] [Be] [like] [me]!!! (sun) ... :P [LyboV]
  • ...[aFF]...[ne] [mersI]...[opItah] [q] [veChe] ...[ne] [mI] [haresa].. (chuckle)

    [I`d] [gIve] [mY] [aLL] [To] [HaVe] [JusT] [One] [MoRe] [nIghT] [wIth] [YoU] [I`d] [rIsk] [My] [life] [To] [FeeL] [YoUr] [BodY] [neX] [tO] [mIne]....?•?????`•

    ВсuчКиТе сТе ПрuнЦеСкu,МиcкИ,CеКсИтa,НаДуфКи,ФуkлИ,НеДоСтъПнu,ФуТбОлuсТи и Сеkсu дУпЕтъ!!!Аз Пъk сЪм КлОшАрKa Но Паk бЪрКаМ в КоФиТе СъС сТиЛ!!!

    Живея в чужбина и да малко съм надута.Нося само маркови дрехи и скъпи бижута.Света е в краката ми и само мене слуша.От жалки опити за свалка дойде ми до гуша.Живея ден за ден и така ми е добре.За чувства не искам да слушам-отдавна нямам сърце.

    НяМа ЗнАчЕнИеЕ КакВо КазВаТ ДрУгИтЕ тЕ Не Mе ПозНаВаТ.СмеЯ Се На ПуК На ВсЕкИ,КоЙтО МрАзИ УсмИвкАТа Ми *сЪвЕсТтА мИ Е чИсТа..пРоСтО щОтО Не Я иЗпОлЗвАм*

    [Tu]?[Cu]?[MoMчeTo]?[ДeTo]?[uCkAм]??[KoETo]?[ЧaKaM]?[dA]?[Mu]?[nPeДЛoЖu]?[HoщТHo]?[KЪnAHe]??[MoPeTo]

    I see Y{}uR LIpSs M{}vIng buT I d{}n`T heaR n{}ThIng...eVerYb{}dY taLkIng LIke TheY reaLLY kn{}W S{}methIng ab{}uT uSs..buT TheY d{}n`T kn{}W n{}ThIng ab{}uT uSs..{}}

    АдСкИ сИ гОтИн,ЗнАеШ гО,нАлИ?..ХлЪтВа пО тЕбЕ вСяКа До ЕдНа,АкO тИ оТкАЖе Тя Не Е жЕнА.. МнОгО сИ сЕкСи,зНаЕш Го,НаЛи?МъЖ,нО бЕз КоМпЛеКсИ оТ дАлЕч ЛиЧи..ВсИчКи нАднИчАт В тВоеЕтоО лЕгЛо,НеКа тИ зАвИжДаТ,иМа За кАкФо

    ~{: {}} Не Си МиСлИ,Че Те оБиЧъМ,ЩоМ Ти Се ЛюБуФъМ..Нъ ПъЗаРъ ВсИчКу ГлЕдЪм,Ну Не ФсИчКу Си КуПуФъМ {{} :}~

    ~{P}~ {}} ТаНцУвЪм АзЗ..А ПоГлЕдЪт Ти ГаЛи МоЙтУ ТяЛо..И МиСлИш КаК ИзГлЕжДя То Нъ ЛуНнЪ СвЕтЛиНа... {{} ~{P}~

    :* [!] :* []пИтВъМ Се Дъ Не МиСлА Н[] Тв[]иТе ЦеЛуВкИ ДяВ[]лСкИ Ми ЛиПсВъТ :* [!] :*

    ГлЕдЪтЕ с НеДоУмЛеНиЕ ъЪъ СпЕчЕлИх Ли ВаШеТоУ иЗиСкАнУ ПрЕзРеНиЕ?!?...ИсКъТе Дъ Ми КаЖеТе Че Ви ДрАзНя...НаДуТъЪ сЪм БиЛа...Е и К`фО уТ тФа???НаЛи НаД вАс СтОя...КаЗвАтЕ чЕ нЕ зАсЛуЖаВаМ зЪ мЕн ДъЪ сА лЕяТ сЪлЗи...ХмМм мЕн К`фО мА иНтЕрЕсУвЪъ,Че Зъ ВаС нИкОй нЕ гУ БОЛИ?!?ХахАХхаХА СмЕшНи СтЕ!!!КаЗвЪм Ви ГуУу нЕ мЕ еБе За ХоРсКоТо МнЕнИе ПлС тО сЛеД мОйТо ПоГрЕбЕнИе!!!Ся Ми е ВрЕмЕ дА жИвЕя И нА вСс. ДъЪ сА сМеЯ,а Не От КоМпЛеКсАрСкОтО мНеНиЕ дЪъ Са ВлЪъДеЯя... :-)~

    Където и да си...каквото и да правиш...дали ще плачеш или ще се смееш...дали ще те обича някой или ще те мрази друг…аз за теб винаги ще бъда тук :*

    ЕгОиСтКъ СъМ БиЛа...SeXY..CrazY.wILd А И КфО Те БоЛи Бе..?!?НаЛи МеНе ТоЙ ИзБрА А Ти Си ЗъХвЪрЛеНаТа!!!!

    ХаРеСвЪш Ме НаЛи..ХАхахХА.....Че KоЙ Не ХъРеСвЪ ХуБъВи ЖеНи..?!?

    ЗнАм Че Не СъМ ИдЕаЛнЪ..Но Ти СъЩо Не Си..!!!аА ПрЕцАкЪш Ли Ме..ПрЕцАкЪнИя Ще Си Ти!!!

    АкО ОбИчЪм ОтНоВо..НяМъ Дъ Си Ти..!ЗаЩоТо ЛюБоВтА Зъ МеНе Е ВсИчКу Ъъ Ти Не Си..!!!

    ЖиВеЯ КаКтУ Си ИсКъМ И Зъ НиКоЙ Не Ме ЕБЕ...!!ПаДъМ,СтАвЪм И ПаК СъМ ДоБрЕ..!!!

    ЗаЩо СъРцЕтО Ти Е ЛеД..ЗаЩо Се ВлЮбИх ТоЧнО В ТеБ..!?!ЗаЩо РеШи ТаЗ СъДбА Да Си ИгРаЕ Сс ЛюБоВтА..!?!?

    Не ВиЖдЪш Ли ОчИтЕ Ми Съ ПъЛнИ СъС СъЛзИ..Не ВиЖдЪш Ли ОтНоВо Те ЖеЛаЯ И ИсКъМ ВсИчКо Дъ Е КаКтО Бе ПрЕдИ...!!!

    SkAnDalNa I neTipIchNa LuDa I RaZLIchnA DiVa I kRasIvA tOvA syM Az i nE mI dRemE zA vAs !!! :P

    РаЗлЧНа сЪм Да И кФо оТ тОВа пРоБлЕм лИ иМа?РаЗлИчнА сЪМ...Не БаНалНа!!! МоЕ нЕ съМ ПеРфЕкТнА,н0 сЪм ЕфеКтнЪъ!!!КажИ бЕ дУпЕ В тОвА пРоблЕм лИ вИдЕ?!

     

     

     

     

     

    мОгА дА †э нАкА®Ам дА ©э ®А熮ЭпЭ®Иш €двА Ли пО ДОб®А О† мЭнэ щ€ нАмЭ®Иш...в©ЭкИ ПИч зА мЭн нА ОпАШкА ©э нА®ЭждА..©АмО †oЯ дЭ†У ©и ©†®УвА ©э п®Эд®ЭждА !!!·¤.°·BсЭкИ яК иСкА дА мЭ вИжДа, ВсЯкА ВтОрА мИ зАвИждА..·°.¤·

    НяМа лЕкИ нАрКотИцИ,нЪ ЛоШИтЕ МоМЧеТа пИшA ШеСтиЦи!гОфОря Си отКрИтУ...вЪрФЯ СуПеР НаДуТу,пРаФяЯ БаВНи кРаЧкИ...Не оБрЪШтАм ФнИМаНиЕ На нИкаКфИ ЗакАчКи

    лИгЛа сЪм бИлА-пРеДи тИ хАрЕсФашЕ!кУрВа сЪм БиЛа-щОт ОБиЧаМ ДрУг лИ!сЪжАлЯвАш чЕ сИ БиЛ с МенЕ-тОгАвА щО пЛачЕш!нА мЕн нЕ сИ мИ нУЖен вЕчЕ иМаМ нЕгО!a тИ кФо имАш..?!

    ГлЕдАй мЕ В 0чиТе к0гАт0 тИ Г0в0рЯ - ВеЧЕ мИ е ПиСнАл0 с БаЛъЦи дА Сп0рЯ ! ОтеБаВАм И ЗаМиНаВАм ГрЕшКиТе нА мЪжКи пУтКи нЕ Пр0ЩаВаМ тУк 0стАвАм - чУвСтвА нАрАняВаМ!

    мNоГо ЛиЦа СмЕNиХ .. В мNоГо LоШи ХоРа DоБроТо ПреОDКрИХ .. ЛъЖиТе иМ Do ЕдNиЧка ПрОсТиХ .. и LюБоВтА Sи ПаК иМ DаРиХ .. И аКо оТнОVо DоЙДе DеN В КоЙТо NяКоЙ ПоSтЪпИ оТноVо ТаКа С МеN .. ПъРвО Ще оТмЪсТя и ПоSлЕ Ще Му ПроСтЯ!

    РаЗлЧНа сЪм Да И кФо оТ тОВа пРоБлЕм лИ иМа, КаЖи Го СеГа! НяМа Да СпИрАм 6тЕ дЕйСтВаМ дОкРаЙ, ДрУг Не ВзИрАм ЖиВоТа Е РаЙ! нЕ мИ пОмАГаЙ аЗ мОгА сАмА МиСлИ мУ тИ-аЗ нЯмАм ЦеНа !

    оБиЧаШ Ли оБиЧаЙ СиЛнО...МрАзИш Ли МраЗИ зАвИнаГи...Не сЪжЕляВаЙ НиКоГа зА НиЩо зАщОтО еДвА Ли няКоЙ ТеБ Ще СъЖаЛи... ПлАчИ ТиХо,сМеЙ сЕ ВисОкО,оБиЧаЙ сИлНо... И ОтМъЩаВаЙ ЖеСТоКо !

    ЛиГлА СъМ И кфО От ТфА ??? злОбНа,ГаДнА,КуЧкА И кФо ??? НаДуФкА лИ ??? КфА и дА сЪм Кфо Ви БолИ ??? Nobody CaN bE LiKe mE !!!

    (sun) Ай ЧуПи Бе БаЛъК...КфОтУ И Дъ КаЙш ПаК Си Ми СмЕшЕн...ЪъЪ Не ВъРвИ КъМ МеН ТфА Ше Е СтЕпКъ ГрЕшНъ... (sun) [n{}b{}dY] [Can] [Be] [like] [Me] :P

    Не ИсКаМ дА бЪдА еДнА оТ мНоГоТо УсПяЛи Да ДоСтИгНаТ лЕгЛоТо Ти . . . . . ИсКаМ Да БъДа ЕдНа От МаЛкОтО уСпЯлИ дА дОсТиГнАт СъРцЕтО тИ . . .

    Щом оТвоРя очИ и сПрА дА мЕчТаЯ...ЛюБовТа иЗчЕзВа и оТн0в0 иДвА кРаЯ нА нАдЕжДаТа и мЕчтИтЕ...оТн0в0 иДвА рЕд нА сАм0тАтА и СъЛЗиТе..

    кОгАтО НяМа КаКвО дА мИ кАжЕтЕ - УсТа Не ОтВаРяйТе! KoГаТо НяМа КаКвО дА Ми ПоКаЖеТе - Не Се ОтВаРяЙтЕ !.. и КоГаТо Не ВдЯвАтЕ - зАеБеТе Да РаЗсЪжДаВаТе...

    нЭ мЭ оЦЭнИ,кОгаТо бяХ самО тВоя,ИскаХ самО теб-сЕга сИ с нея,щаСтлиВ сИ наЛи?нО дЪлбоКо в сЕбе сИ щЕ знаЕш,чЕ аЗ сЪм вСичкО,коЕтО тя нЕ Э!СЕГА ИМАМ НАЙ-СТРАХОТНОTО МОМЧЕ,нО-яД ме Э саМО,чЭ изгУбиХ толКова уСилИя и сЪлзИ за теБ,а тИ сИ пРосТо едИн бОКлуk

    ИсКаМ Те УжАсНо,Не Ти Ли СтАнА ЯсНо?!СъРцЕтО Ми СтЕнЕ ЩоМ Не Си До МеН.С ТрЕпЕт ЧаКаМ ТаЗи НоЩ Да Ме ЦеЛуНеш СтРаСтНо И Да Ми ПроШеПНеШ"ОБИЧАМ ТЕ УЖАСНО!"

    оБиЧъМ Дъ Ми ЗъДаВъТ КоНкРеТнИ ВъПрОсИ...оБиЧъМ Дъ МаЧкЪм ТоЪ ДеТо Си Гу ПрОсИ...ГлЕдЪй Я ТаЯ КфО Ми Се НъДуВъ...МаЙкА И Ше ЕбЪ И Не Ме ИнТеРеСуВъ!!!

    [ПаДьМ ] [СтАВьМ] [ВсЕкИ] [ПъТ] [С] [УсМиFкА] [Нь] [УсТь] [ФиНаГи] [ГоТ0фа] [ДъЪ] [ПоДаМ] [РъКа][СтРаДъЪМ] [СмЕя] [Се] [КоПнЕя] [Но] [ТъЪКа] [УсЕщъЪм] [Че] [ЖиФеЯ][ТоФа] [КоЕтУу] [Ме] [НаРаНяФа] [НуУ] [Не] [Ме] [УбИфъЪ] [Ме] [ПрАфи] [По-СиЛнЪъ][НуУ] [Не] [По-ЩаСтЛиФа ]

    Не Ме ХъРеСвЪш..ДрАзНя Те..ДъЛи Ми ПуКъ..?МаЙ Че Не..!ЯдОсАнЪ Ли СъМ..?ЕдВа Ли..!Не Ме ТрЕвОжИш Не РаЗбРа Ли...ГоВоРиШ ДуМи НеЧоВеШкИ..СпРи!!Не Ми Се СлИшЪт СмЕшКи..!ИдИ Нъ ДрУгИ Ги РаЗпРаВяЙ..!БъГаЖъ СтЯгАй И ОтПаРаЙ..!Зъ МеН УбИдИ Не ПеСтИш..БеЗиНтЕрЕсЕн Си И нЕ ВъРвИш...!КаКвО Ще КаЖеШ Ти Дъ СпРеШ...?!АлОо МоЖе Дъ УмРеШ..!!ЧоВеЧе ГлЕдЪй Си ТвОя ЖиВоТ..И Ни Се ПрАвИ Нъ ИдИоТ...!!!

    (sun)[оБиЧъМ] [ЩоМ] [МъЖеТе] [ЗнАяТ] [Че] [СъМ] [НеДоСтЪпНъ]..[оБиЧъМ] [ПоГлЕдИтЕ] [ЩоМ] [ДуПеТо] [Аз] [Си] [ВрЪтНъ].. (sun)

    [ДнЕс] [Пр0гРаМаТа] [мИ] [е] [нА] [лОв] [зА] [дУпЕтА] [ПрАя] [сИ] [кОлЕкЦиЯ] [оТ] [лОшИ] [м0мЧеТа]

    [Tu] [Cu] [MoMчeTo0] [DeTo] [uCkAm] [KoETo] [ЧaKaM] [dA] [Mu] [nPeDЛoЖu] [HoщHo] [KЪnAHe] [MoPeTo]

    аЗ и Ти??ОтНоВо?! Пф ПаК мЕчТи сЛоЖиХ кРаЙ нА тАя СмЕшКа Да Се ЗаНиМаВаМ с ТеБе БеШе ГрУбА гРеШкА...

    дРъПнИ мЕ нА сИлА, рЪцЕтЕ мИ хВаНи..нАкАрАй мЕ дА вИкАм бЕз дА мЕ бОлИ пРеХаПвАй уСтНиТе мИ, еЗиКа мИ сМуЧи О, нЕкА вЪрШиМ лУдОрИи дО зОрИ {P}

    ?[Ин]?[ЛъФ]?

    [В] [ПяСъКъЪ] [Се] [ГуШкЪт] [ЗъХвЪрЛеНиТе] [ДрЕхИ] [а] [НиЕ]..?!?[ШшТт] [TуВа] [Не] [Е] [ЗъЪ] [ВсЕкИ] :*(sun):*

    ИсКаМ Ли Те?!ВеЧе СъМ тЕ ИмАлА!!!щАсТлИвА лИ сЪм?!Да ЗаЩоТо сИ ДаЛеЧ От МеН!!!МрАзЯ Ли Те..Не ЗаЩоТо ВеЧе сИ мИ БеЗрАзЛиЧеН!!

     

    Искам в черно да бъда облечена, искам сълзите да бъдат от кръв, искам ръцете ми да са ледени, да късам от устните плът. Искам да разбия сърцето си, да нарежа с огледало вените, да замразя лицето си, душата ми да лети като птиците. Искам да плача, но не искам да гледаш. Искам да мразя, но не теб. Искам да обичам, но не умея. Искам в черно да бъда облечена,искам крака от стъклo и огън вместо коси. Искам изгрев в тунела и слънце, което не спи.Искам дом в пръстта, искам свещ да гори в сърцето ти. Искам обич и след смъртта. Искам живот, но какво е това?

     

     

     

    РаЗлИчнЪ сЪмМ..Не сЪъМ БаНаЛна! иДеаЛна СъЪм.. нЕ, чЕ сЪм НаХаЛна! Не мОжЕш дЪ Ме иМаШ.. нЕ, Че сЕ НаДуФъМ! СкрОмНъ сЪм! Oт фСиЧкИ жЕнИ, КоИту ИсКъШ, Най-СкЪпу СтРуФъМ!!!!

    АйДе Де..ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо..КвО?МаЙ Не m

    ОжЕш?оПиТвАш се с ВсИчКи СиЛи.АмА Не УсПяВаШ..ЗаЩо Ли?НеДеЙ Не сЕ чУдИ..ПрОсТО ПрЕд ТеБ СтОи ЕдНО сИлНО МоМиЧе а Не ОнАзИ ВлЮбеНа ХлАпАчКа

    Да, ЯсНо e чЕ можЕтЕ дА сТе"фЕшъНи"...чЕ МОжЕ дА зАВижДаТЕ... и чЕ МноГо сЕ КОмПлЕксИрАтЕ.... АмА щО нЕ оПитАтЕ дА бъДеТЕ еСтЕсТВеНи ...?

    Уф!кФоТо и Да кАиШ пАк сИ мИ сМеШн.аА нЕ вЪрвИ кЪм мЕн.ТфА шЕ Е сТъПкА гРеШнА.зАмиНаЪй пРи тИЯ дЕт тЪ ОмАЙвАт С КрЪкА И КрАсУтА.сАмУ чЕ с тЯх щАсТиЕ нЯъ-зАпОмнИ!.пЪк И мЕн нЕ мЪ рАдфЪШ вЕчЕ.вИж Мъ кФa сЪм ГоТиНa- ГлеДаЙ сАмУ оТдАЛечеЕе!

    РаЗлЧНа сЪм Да И кФо оТ тОВа пРоБлЕм лИ иМа, КаЖи Го СеГа! НяМа Да СпИрАм 6тЕ дЕйСтВаМ дОкРаЙ, ДрУг Не ВзИрАм ЖиВоТа Е РаЙ! нЕ мИ пОмАГаЙ аЗ мОгА сАмА МиСлИ мУ тИ-аЗ нЯмАм ЦеНа [!][!][!]

    [: Не Се МиСлЯ За ВеЛикА, ЩОтУу нЕ СъМ...Не ХвЪрЧа В ОблАцИтЕ, ЗаЩоТо Се НаУчИх Да ЖиВеЯ в РеАлНоСтТа...ПоНяКоГа ГрЕшА, Но пРиЗнАвАм ГрЕшКиТе Си...:)СъЖаЛяВаМ За НяКоИ нЕщА, Но НиЩо нЕ мОгА Да ПпОмЕнЯ :)

    КоГаТо сИ ЛесЕн-Не Си ИнТеРеСеН!!! А аКо МиСлИш дА мИ сЕ ПраИш-По-ДобрЕ Да мЕ ЗаБрАиШ!!! НаПеРеНо ВъРвя, ДуПеТо ВъРтЯ...Но.. Не Си МиСлИ чЕ КрАкАтА сИ нА 2 БеЗ 10 зА тЕбЕ щЕ ДъРжА!!!

    ЗнаМ КоЯ Да БъДа,ЗнаМ ЗаЩо сЪм ЛуДа,ЗнаМ И КолКо СтРуВа ЦяЛаТа ЦеНа.ЗнаМ КоГо ЦеЛуВаМ и ЗнаМ КакВо РиСкуВаМ[!]

    ToZi GraD e Laja i IzMaMa,VsiChki Sa DulBoKo v CherNata Qma.ChuVstVA Ne SushTeStVyvaT,VsicHki Na VunShNiQ Vid i BroIki RoByVaT.PriqTeLi EfEkTni,PreDaTelI PerFeKtNi.Da iZgReESh e LesNo,dA BuDeSh MiShka-ZvezDA moJe Bi InTeResNo

    [ ...ИдВъЪ пИчЪъ СлЕд ГъЗъЪ мИ тИчАа...] .·??`°?•? ПиЧч ГлЕдЪш МоЙтО дУпЕ,аЗ ДвИжА мОйТо ДуПе ,ИсКъШ мОйТо ДуПе АкО Си БАлЪКЪ Ти АрЕ ЧУпИИ.?•?·°??`·.

     

     



     

    КоГаТо ВиДиШ, чЕ еДнА лЮбОв УмИрА

    и Ти Не МоЖеШ с НеЯ дА уМрЕш, РаЗбИрАш, Че МеЧтИтЕ сА иЗмАмА, чЕ сИ оБиЧаЛа, А оБиЧ вСъШнОсТ нЯмА, чЕ лЮбОвТа Е бОлКа ОтМаЛяЛа, чЕ сИ БиЛа ЩаСтЛиВа, А нЕ сИ razbrala

    Сам0 с една целувка м0га да те п0бъркам само с един поглед мислите ти ще 0бъркам сам0 една н0щ и ще те п0длудя.Предчувстваш ли т0ва к0ет0 ще ти причиня??

    Yo SoI aMiGo De LoS mUeRtOs PoRqUe KaDa DiA lEs EnViO uN aMiGo NuEvO i AmUiGo MiO tEn KuIdAdO pOrQuE e SiGuEnTe PuEdEs SeR tU...

    Y[]u arЗ aWays bE in my hearT..I cry F[]r y[]u buТ iS no mаТтЕr..g[] away..sHз AnTiciPatзd y[]u.Don`t sЗаrChing Incrimination in Y[]u..in uS.JusT g[] aWay.. ;(.. I can`t aways l[]ve y[]u.Y[]u aRЗ Comз..I LOVE YA

    oT kOГa ФsIChK! cHaЛгАRi zApОЧnaXa dA сЛУshAt hOuSe?Oт KoGa nQkфА ФcHeRaШНа PiK*A ....dnEs e "kOq SaM Аз"? И КаК тАкА ФsiChKi sTaNahA mAnEKeNi ....? И кАк ТаКa сЛеД кАтО PAzARuVAt oT "maGaZiN Za LeVcHe" I ВеЧе Са НаДуФкИ И фУкЛИ.....??

    НекЪъ дЪ сЪм лОшЪтЪъ в УучИтЕ вИ. дЪ сЪм жАлКа КрАдлЪъ нЪ мЕчТиТе Ти. ЗнАм ЕгОиСтИчНо Е, нО нЕ вИ УуБиЧаМ НЕ. УмОрИх Се С вАс дЪ лЪжЪъ СеБе Си...

    рЕвАах..рЕвАах тЪъ сА уУлЯх и тИ сИ сЪщИЯ кЕнЕф пФф Ай нЕ сЪъ пръЪй сАмО нА шЕФ зНам чЕ сИ plAYbOy C fEShAn прИчЕскЪ шШ Я кАжИ кО прАи нОщЕскЪъ дА..АмЪъ нЕ с тЕбЕ бЯх дОтУк тЪъЙ кЪт тА гЛеЪм сИ нАпрАо зА кОфАтЪ с БоКлУк !

    Аз Съм МаЛкА, НаДуТА, СуЕтНА, ЕгОиСтКъ сЪм дАжЕ, НиКоЙ за НиЩо Не смеЕ Да Ми ОтКаЖе, ЧужДа КрИтИкА Не ПоНаСяМ, КоНкУрЕнЦИяТа ОТнАсЯм, СаМо С ЯкИ БаТкОвЦи ВъРвЯ, По ЦеЛи НоЩи Не СпЯ...кОмПлЕкСаРи Да Не Ме ЗаНиМаВаТ....

    ...МрАзЯ дА $Э ВлЮБвАм,МрАзЯ ! дА $ъМ $АмА,МрАзЯ дА чУв$тВаМ БоЛкАтА ЭдНа,МрАзЯ дА мЭ ГлЭдАт кОгАтО пО Ул!ц!тЭ ПлАчА,МрАзЯ нЯкОй дА мЭ $оЧ! !л! $ мЭн дА $Э ЗаКаЧа,МрАзЯ $эБэ $!,МрАзЯ $вОэТо $ъРцЭ...тОлКоЗ нЭрВ! ПрОп!лЯх,а В$Э ОщЭ $ъМ дЭтЭ...

    ...::EдИн пPияTел Mи KaЗa,че... "ГoCпoд Mе E CъЗдAл Зa дA Ce ИЗФуkA C MEH!".....He Mu Ce BяPва Da Me ЛъжE...Няма ВеЧе СтраСти, СексъТ стаНа КатО ЗдрАстИ !!! ОбиЧайТе сЕ::...

    тЪй кЪъТ мЪ гЛедаШ...далИ сЕ забаВляВаш..?СамО еДнО щИ кАжА -зЪъ нИщУ нИ сТаАш.ПраИш сА нА нОу оТфОрEн,аМъЪ пРи мЕн нЕщУ нЕ вЪрвИ...haAXh...аЗз И тИ ?мОй дA сИ вЪрвИш вЕдНаГа.Да сЪъ ЗанИмАаМ с тЕб неЩУу нЕ мИ прИлЯгA...!

    АуЕ,бАлЪк,КфО сИ мИсЛиШ чЕ пРаЙш?АкУ сИ мИсЛиШ,чЕ мОжЕш Да Мъ ИмЪш,ЖеСтОкУ сЪ лЪжИш!КоГаТу Аз Та ИсКаХ и ОбИчЪх Ти Съ ПрАйШе На ИнТеРеСеН...А,сЕгА кФо?НяМа Да Мъ ИмЪш,ЗАПОМНИ!За ТеБи Ш бЪдА кОшМаР оТ кОйТо Ш сЪ бУдИш С пИсЪк и С сЪлЗи В оЧиТе!МаЙнАтА тИ

    щОм ВеДнЪж пРоБуДи Се жЕнСкАтА Ми ЗлОбА, сЪм гОтОвА дА ПрАтЯ ВсЯкА ТъПа к***А В ГрОбА! !

    НяМа ЗнАчЕнИеЕ КакВо КазВаТ ДрУгИтЕ тЕ Не Mе ПозНаВаТ.СмеЯ Се На ПуК На ВсЕкИ,КоЙтО МрАзИ УсмИвкАТа Ми *сЪвЕсТтА мИ Е чИсТа..пРоСтО щОтО Не Я иЗпОлЗвАм*

    БоЛКа Ли?-СеГа Я ВиДя!МьКа Ли?-СеГа Я РаЗбРа!EлА Ме ВиЖ ПрЕд ТеБ Ст0я с КьРвАВи РьЦе.BиЖ с УсМиВкА ТьПчА ТвОеТо СьРцЕ...МоЛи Се,ПлАчИ,КьРвИ В АдА ВъРвИ,ТаМ иЗгОрИ,оТ УжАС КрЕщИ и НаКрАя Сп0мНи Си За МеН и УмРи..

    ИсКаМ Да Си До мЕн,Да УсЕщАш ТяЛоТо Ми,Да Ме гУшНеШ,Да ПоЧуСтВаШ кАк Те ИсКаМ,дА Ме ЦеЛуНеШ,дА зАпАлИш ЖеЛаНиЕтО,дА гО сЛоЖиШ,дА уСеТиШ тОпЛиНаТа,Да Си ВъТрЕ и ВъНкА...И дА рАзБеРеШ КъДе Е По-ХуБаВо,Да сТиГнЕм До КрАя и Да СтАнЕм ПаК еДнО ЦяЛо!

    : АкО нЯкОй гОвОрИ зАд гЪрбА тИ..гОрдЭй сЭ С тОвА,чЭ сИ ПрЭд нЭгО [!] КЭфи сЭ нА врАгОвЭтЭ Си..зАщОтО Си вИнАгИ В глАвАтА иМ, нО нИкОгА В кРАкАтА иМ...

    И рЪцЭтЭ сЛожИ сИ таМ къдЭтОо жЭлаЭш,сЪрфИраЙ съС мЭн в ЭротИчнИтЕ вълнИ,с цЭлувКитЕ сИ мЭнЭ щЭ опОзнАэШ,дОкоСваЙ мЭ тИ и фАнтАзИятА осВобоДи!!!

    °•° КрАсИвА, мНоГо ДиВа, зАкАчЛиВа, ЗаЯдЛиВа, рЯдКо ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас •°

    ИсКаш ИлИ нЕ-ИгРаТа СвЪршИ-ГуБиш Ме МоМче!С ТеБ пРиКлЮчиХ,Ти За МеН нЕ сИ дОрИ и сПоМеН,ДрУг щЕ СрЕщнА аЗ в сВеТа ОгРоМеН!Не Ме ТъРсИ-Аз НяМа Да ОтВоРя!ДрУг щЕ ПоЛучИ МоЕтО сЪрЦе!Не РаЗбРа ЛИ-КъсНо Е-Ти ОбИчаш Ме,Аз ВечЕ нЕ!НяМа СмИсЪл-ГуБиШ Ме МоМчЕ

    За ФсЕкИ ДрУг СъМ НоОо Не И За ТеБ!!--РаЗпЛаЧаТ Ли Ме НеЧиЙ ЖиВOт Ще ПрИкЛюЧи!--ИзЛъЖаТ Ли Ме,НяМа ВрЪщАнЕ НаЗаД!--ИмАм Ли НяКOЕ МoМчЕ БеЗ Да гO ИсКаМ Ми OмРъЗвА!--ФлЮбЯ Ли Се МoГа ФсИчКo Да ПрOСтЯ,Нo Не И Да ЗаБрАвя!--НаМрАзЯ Ли Те ФтOрИ ШаНс НЕ ДАВАМ!!!

    АйДе Де..ОпИтАй Се Да Ме НаРаНиШ ОтНоВо..КвО? МаЙ Не мОжЕш? оПиТвАш се с ВсИчКи СиЛи. АмА Не УсПяВаШ..ЗаЩо Ли? НеДеЙ Не сЕ чУдИ..ПрОсТО ПрЕд ТеБ СтОи ЕдНО сИлНО МоМиЧе а Не ОнАзИ ВлЮбеНа ХлАпАчКа.

    РазнИ бАрБиТа МеЧтАяТ с ТеБе Да Се СъЧеТаЯт,Ах МоМиЧеТа,ПрОсТеТе АмА дРуГ сИ нАмЕрЕтЕ,НяМа Да Ти Е пРиЯтНо,Да Ги ИмАш ЕдНоКрАтНо..`

    И кФо...оБиЧаМ тЕ...нЕ КрИя!И КфО?мРаЗиШ мЕ...ХаХа Ще сЕ нАпИя!С ПрАвЕжИ гАдНи Ми ИзЛиЗаШ...И ТъПи КуЧкИ мИ ЗаБиВаШ...и КфО...БоЛи Ме Не оТрИчАм И зА жАлОсТ ВиНаГи щЕ тЕ ОбИчАм...!

    АкО нЯкоГа пОжеЛаеШ Да Ме вИдИш иЛи Да ЧУеш мОяТ гЛаС.нЕдЕй нЕдЕй тИ Си мЪрТъВ За мЕнЕ.АкО нЯкОгА БоЛи Аз Не МоГа Да наПраВя НищО.БиЛи Сме ЗаеДнО НяКоГа НиЕ Но СеГа ВсИЧкО СВъРШи.Аз жиВеЯ СамА ЖиВеЯ СамА КаКтО УмЕя И ЗнАМ.ОсТаВи Ме.ОсТАвИ Ме.ОсТаВи Ме.

    * ВаЛи Ли?-Не ТоВа БяХа МоИтЕ СъЛзИ..ИсКаМ Ли Те?-Не ВеЧе Те ИмАх..ЩаСлИвА Ли СъМ?-Да ЗаЩоТо Си ДаЛеЧе..МрАзЯ Ли Те?-Не ВеЧе Си Ми БеЗрАзЛиЧеН...*

    КаРаТе Ме Да Се ЧуВсТвАм ДоБрЕ и Да Се СмЕя На ГлАс, Но Не ОсЪзНаВаТе КoПеЛеТа,Че Се СмЕя На ВаС... :P

    нЕ хАрЕзВаМ лИ нЯкУй нЕ оБиЧаМ дА гУ кРиЯ..а оБиДи лИ мЕ..с кРъВтА мУ сЕ мИя!

    .:::ПрАвЯ ТоВа КоЕто На МеН Ми Се ИсКА И ХиЧ Не мИ ПуКа,чЕ НяКоЙ Ми ПиСКа!!!ПрАвЯ тОвА КоЕтО На МеН Ми ДоПаДа И ХиЧ Не Ми пУкА Че НяКоЙ ПрОпАДа!!!:::.

    ЕдИн дЕн ще мЕ ПиТаш КоЕ е пО-вАжнО... тИ или ЖиВотА мИ?.. Аз щЕ Ти кАжа ЖивОтА Ми и тИ щЕ Си оТиДеш бЕз дА зНаеШ, чЕ Ти сИ моЯт ЖиВоТ !!!

    тИ sИ мОя бoG Ne бъДi jЕсТок иSsкЪъм дА сЕ ZzАрЕдя оТ тFоя Ток!-сИчКу тУй е лЪjа,нО пЪк тИ sЕ вЪрЗа,е нАлi сИ иГраЧ кFо сТаNa г-Н сVаЛяЧ?!?!?!?

    Ти СеГа СпИнКаШ,Но Аз Ще ДоЙдА в СъНя Ти,Ще Те ПоГаЛя НеЖНо По ЛиЦеТо,Ще Те ЦеЛуНа ЛеКо По НоСлЕтО и Ще Ти КаЖа ПрЕд ЛиЦеТо, Че Ти Си Ми в СъРцЕтО!

    КоГаТо сИ ЛесЕн-Не Си ИнТеРеСеН!!!А аКо МиСлИш дА мИ сЕ ПраИш-По-ДобрЕ Да мЕ ЗаБрАиШ!нАпеРенО ВъРвя,ДуПеТо ВъРтЯ,Но нЕ Си МиСлИ,чЕ КрАкАтА сИ нА 2 БеЗ 10 зА ТеБе щЕ ДъРжА!!!

    вЪрвЯ нАпрЕд..пОслЕ нАзАд..пАдАм стАвaм..жИвЕя в сОБствЕния мИ рОзОф свЯт.. сЛадкA и рАзлИчнА..стрАннА и нЕ осОбенO рОмАнтИчнА..вИнАгИ сЪм сУпЕр нЕтИпИчнA..

    МоЖеШ дА зАтВоРиШ оЧиТе Си За НеЩа,КоИтО нЕ иСкАш Да ВиЖдАш,Но Не МоЖеШ дА зАтВоРиШ сЪрЦеТо Си За НеЩа,КоИтО нЕ иСкАш Да ЧуВсТвАш!!!

    КрЪв ПоВрЪщАм Но нАзАд Не вРъщАм..!!!МоГъ От ОбИч Да МраЗя , Да БъДа ЖеСтОкА И злА .. МоГъ БеЗ БоЛка Да ГаЗя чОвеКъ , КогОтУ нАй - МнОгУ ЦенЯ .. !!..Аз СъМ ТаКаВа , КакВатО сЪм .. Ако ИмАте ПрОблЕмИ И ВъЗРажЕнИя - Не мЕ ГлеДайТе .. !

    КаЗвАт,чЕ сЪм КуРвА,аМа НаЛи ВсЕкИ сИ иМа ХаРаКтЕр.КаЗвАт,Че СъМ УлИчНиЦа,А кЪдЕ дА хОдЯ По ПоКрИвИтЕ лИ? аКо нЯкОй гОвОрИ зАд гЪрБа тИ..гОрДеЙ сЕ с тОвА,чЕ сИ пРеД нЕгО!КефИ сЕ нА вРаГоВеТе ..зАщОтО сИ вИнАгИ в гЛаВаТа иМ,нО нИкоГа в КрАкАтА иМ!!!

    * .:. НоСиШ СаМо ArMaNy u PrAdA .:. зА ТеБ ВаЖнА е ВъНшНаТа ФаСаДа .:. мИлО зА НаГрАдА ПоЛуЧаВаШ KiSs .. а зА УтРе сИ ТъРсИ ДрУгА MisS .:. аЗ оТдАвнА вечЕ нЕ ВяРвАм в ЛюБоВтА .:. РаЗбрАх чЕ СаМо зА ГлУпАцИтЕ Е Тя ! .:. оТ гЛуПаЦиТЕ ДаЛеЧ сТоЯ ! * .:.

    уТ сАмОзАгУбЕнИ, пРаЗнОгЛаВи, аНтИиНтЕлИгЕнТнИ, мАлОуМнО-уМоЗаКлЮчИт ЕлНи, пРоСтИ мОрАлНо-дЕгРаДиРаЛи, мАтЕрИаЛнО иЗвИсЕнИ, нЕсЪсТоЯтЕлНо оРиЕнТиРаНи, кРиТиЧнО оТбЛъСкВаЩи мОмЧеТа мИ пИсНа!!!

    Ж!вЭя КаКтУ !СкЪм ,оБ!ЧъМ кОгОтУ !сКъМ, ! пРаВя КфоТу !сКъМ () хОрСкОтУ МнЭн!Э СлЭд МоЭтУ ПоГрЭбЭн!Э () Те3! Ко!тУ нЭ мЭ тЪрПяТ 3нАяТ кЪдЭ дА с! гУ нАвРъТ [!] [!]

    нЕ сЪм ДоБрО мОмИчЕ,зНам кФо е оБичАм,уТрЕ нЯ дЪ сЪм сЪщАтА..аЕ сЯ дА буТнЕм кЪЩаТа!чЕзНи с ТаЯ иЗкУсТфЕна уСмИФкЪ,яКу дЕнС бЕз пУчИвКа,нА уБоРоТен мИ сЕ пРаИш пЪк и иМеТо нЕ сИ зНаиШ!!!

    гЛеДаШ мЕ с УмРаЗъЪ•И чАкАш ПаК в жИвоТа дА вЛяЗъ•аА sOrRy мЪъ вЕчИ нЕ тЪ оБичъЪм•тИ кФо?!оЧакВЪш ЦяЛ жИвОт сЛеД тЕБ дЪ тИчЪм• дОрИ дА мОлИш•дА пЛачЕш•Да пАдаШ•sOrRy пИч-аМъЪ шЕ сТраДЪш•

    МноГу ХоРа ГоФоряТ ЗаТ ГъРбъ МИ... Но аЗ сЭ гОрдЭЯ С тОвА,чЭ сЪмМ ПрЭд нЭгО [!] КЭфяЯ сЭ нА врАгОвЭтЭ Ми..зАщОтО СъЪм вИнАгИ В глАвАтА иМ, нО нИкОгА В кРАкАтА иМ.....

    хОдЯ и ВъЪрТя ГъЗъ На лЯвО,нА дЯсНо.аЗ сЪм прОсТо МуМиЧе ПрЕкРаСнYтОвА нИкОи нЕ мОжЕ дА гО оТрЕчЕ-рАзКъсВаМ вСичКи пИчOвЕ-пЪрчЕ пО пЪрчЕ!кОгаТо ТЪнЦуВаМ в кЛуБа,вСичКи Ме гЛеДъТ В гЪзА

    ПрАвЯ сЕкс с ТеБ, а Не ЛюБоВ-Ти СаМ иЗбРа ТоВа.ЦеЛуВаМ Те оТ лЮбОпИтСтВо, А нЕ От ОбИч-ОбИчТа ВеЧе нЕ сЪщЕсТвУвА-Ти сИ тОзИ кОйТо Я уБи.нО Ти БеШе хуБаВо НаЛи

    ПрАвЯ ТоВа КоЕто На МеН Ми Се ИсКА И ХиЧ Не мИ ПуКа,чЕ НяКоЙ Ми ПиСКа...ПрАвЯ тОвА КоЕтО На МеН Ми ДоПаДа И ХиЧ Не Ми пУкА Че НяКоЙ СлЕд МеН ПаДа...!

     

     

     

     

    ВсИчКи "ТуПаЛкИ" мНоУ мЕ мРаЗяТ...нО зАщО мЕ мРаЗяТ...?ЩоТуУ сЪм НоМеР еДнО..ЗнАм АзЗ сЪъМ "тЪпА кУрВа" ДаЙ нЕщУ нОвУ...!МаИ вЕчЕ нЯмАш ТеМи И дАр СлОвУ!

    Стъпвам бавно за да разчупя леда...

    И всичко това, за да ти предизвикам яда! Искаш да умра, за да бъдеш щастлив, когато животът ми от цветен стане сив. Писна ми от цялата омраза около мен, стой на страни за да нямаш проблеми!!!

     

     

    <<<.......KuChKa SaM.....nO nE tVoIaTa......Ne tE kEfI nE6To V mEn....GlEdA6 S nEdOvErIe.....aAeE...dA nE tI kAzVaM pReZ kAdE mI eEee......>>>

    SeX-a E VaJeN, aLkoXoLa E GoTiN,NaRkoTiciTe StaVaT,LuBoVta Da Go DyXa!!!

    NeMoJe6 dA mE sPrE6 RaZbErI,hOdI dA sE eBe6 i UmRi,JiVoTa Mi E pO-rAzLi4eN oT tOgAvA-pRiEmI mE tAkAvA-kU4Ka,KoQtO nE sE pReDaVa!~!~!~

    KyrVa SaM BiLa, Ky4Ka SaM BiLa ,No Go KaZvaTe ,Za6toTo ZnaEtE 4E Ot VaS saM Po DoBra!

    ОгЛеДаЙ Ме БаВнО, ВиЖ Ме ДоБрЕ, СъРцЕтО Си ДрЪж, Да Не ВзЕмЕ Да СпРе. МоГа Да ОбИчАм, МоГа И Да МрАзЯ, ВсИчКо ДеТо Е ПрЕд МеН, ЗнАеШ, Че Го ГаЗя.

    Аз СъМ КуЧкА,пО-ГаДнА оТ ВсИчКи!МрАзЯ ТеЯ дЕтО Ми Се ПрАвЯт На ПиЧкИ!ОтНоВо Ще СъМ тУк На МъРшИтЕ нА пУк!!

    aZ nIkYgA ne ShTe Te Za{}biCam zA meN sHtE bYdeSh vInagI sVaLqCh..aZ mRazQ Te I veChnO ShtE Te mrAzQ zaShtOto tI zA meNe sI dYhaCh...

    Ty LoShA Ty DoBaRA TaKaVa saM nAli TaKa?mOmIcHe s VlAsTvAsHtI oChI, mOMiChE S nAi RaZliChNI TaINi I mEcHtI.Ty NeJnA, tY DoBrA ToVa se kRiE v moQtA DyShA.TaKaVa saM, zA KfO dA oTrIcHaM I S DrYgI imEnA dA sE nArIcHaM.Az SaM nA PrINcIp NiKoGa Da Ne sE pReDaVam, dOrI saMa Da OsTaVaM!S mOMcHeTa sE zaIgRaVaM, PoSlE nAgLO gI OsTaVqM!Ne mi TrQbvAt GazArI ilI iDeaLI tE sA SAmo Za nEkFi P i ZaSpAli:D!zNaM cHe sHtE mE ZqPaTe VsIcHi..Ne Me zaSloJaVaTE!!Ne e VaJnO dA sI gOtIN, po VaJnO e Da Si VAJEN!oSveN cHe zaVijDaTe niShTo dRuGo nE viJdaM, naRichaTe mE k*cHka, nO az nE sE oBijDaM.nEnaVijDaM zAbraNi pRi mEn nIshTo nE vaJi, kOgaTo me gLedAtE nE otkaChasH Li kaJeTe..

     

    аЗ сЪъМ кУчКаТъЪ кОяТуУ нЕмОжЕш Да СвАлИш.Аз СъЪм МнОуУу ЯкА кУчКъЪ с КуУя Ша Ме СрАвНиШ?!?ТвОяТъЪъ ПиЧкА оТ мЕнЕ тЕ пАзИ щОтУуУ оТ зАвИсТ в КрЪъКаТъЪъ Ми ЛаЗи!

    He cЪм бEзMOзЪчHa kYkлA Ha kOHцИ,He Me глEдAЙ TaKa yMHo, щE Tи пOkAжA kAkBo E дA жиBeEш бEзYMHo...S-KLaSa CЪм kOпeЛe He cE cЪMHЯBaЙ,Ha HЯkOЯ дPyгA cE HaдЯBaЙ!!!

    вЛасТта Ми ПричиНяВа НаЙ-сИлНиЯ оРгаЗъМ, НаЙ-сЛаДкаТа ТрЪпкА, НаЙ-НеВеРояТниЯ ШоПиНг...иСтиНсКа КуЧкА, ЦиНичНа,ЛовКа,БруТаЛнА, с ТеЖъК ПаРфюМ и ЖеЛяЗнА вОлЯ ... с ОбуВкИ На Ferragamo и КосТюМ нА PRADA! Не БъДеТе пРосТо БоГаТи МоМичеТа, а ЖеНи с ВъзМожНосТ

     

     

    гОтИннН сИ тоВа Си ТИ... ЛюБИМеЦаАА нА вСиЧкиТеЕ жЕнии и аЗЗ НаЛи сЪъЪМ Си жЕнААа НеМОГа дА Ти уСтОяЯ...кАКФоО дА ПрАвА кЪъъТ сИ тОлкОФа КрАСИФФф кАжИИ СЕГаА дАлИ ЩТе МоГа Да Ти уСтОяЯЯ кисССс... {}

    пРилИчАм тИ нА мОнАхИнЯ а ВсЪщнОсТ сЪм пОРнО бАлЕРинА В ИгРатА с УсТатА сЪм нАй-дОбРатА ОбИчАм с тЕб дА сЕ ЗаИгРавАм и нИкОгА нЕ пРеИгРавАм и ДвИжЕнИятА зАбАвЯм и ВсИчКо мЪжкО кАзВа чЕ нАй-дОбРе сЕ СпРавЯм

    Iskahc li da se vartq na pilon Da te blija kato limon Da te smucha kato bonbon Da te drusam kato karuchka 6toto az sam diva i pervezna kuchka !!!

    МаЛкА И СлАдКа За БаТкОвЦиТе СъМ зАгАдКа..СаМо С ПоГлЕд Ги ПлЕнЯвАм,С УсМиВкА ОпИтОмЯвАм А с ЦеЛуВкА ОпУсТОШаВаМ..На КойТо Му СтИсКа Да Ме ПоИсКа... 4327- Най-добрия,Най-добрия в любовта си Най-добрия....

    [: мАлКо,хУбАвО МоМиЧе..СлАдКо кАтО ВкуСнИ4кО бОнБоНчЕ`МиЛа и дОбРа БиЧкЬм вСиЧкИ хОрА пО СвЕтА!оБиЧаМ вСиЧкИ КоитО мЕ оБиЧаТ,,а зА ТеЗи КоИто Не...ЧеСтнО КазаНо Не Ме...!

    Не СъМ еДиНсТвЕНа,Но ТрУдНо Ще Ме ЗаБРаВиШ!ЗаЩоТо ПРеЗ ТеБе МиНаВаМ И ПаЛаВо Те ЗавЛаДяВаМ ,ХлАПаШкИ В ОчИТе Ти НаДнИчАМ...И На НиКоя Аз НЕ ПрИЛичАМ...!

    дАвАм лЮбОф нА ВсЕкИ кОйтУ я ЗаСлУжАвА!дАвАм лЮбОф нА ВсЕкИ кОйтУ мЕ УвАжАвА!дАвАм лЮбОф нА ВсЕкИ кОйтУ гЪрБа мИ пАзИ!..ЭБи мУ мАйкАтА нА тОзИ кОйтУ мЭ мРаЗи!

    НаМира Ме осТаВи и ДрУГа п*ТКа СиНаМеРи,свеТА Ми наПуСНи,аКо иСКаш на МайНаТа Си хОди,ЗащОтО оТ ДнеС дО МеН Ще иМа дРуг КреТеН!нОва пеСеН аЗ щЕ Пея и над НегО Ще Се СмЕя ЩоМ ВеДнЪж ПрОбУдИ Се ЖеНсКаТа Ми ЗлОбА СъМ ГоТоВа Да ПрАтЯ ВсЯкО ТъПо КоПеЛе в гРоБа

    ™АкО™ нЕ ™сИ ™КатУ™ МеН™,Не™ Си ™пРаВи ™ЗаКачКа™ЗаЩоТо ™дОсТа ™кРеТеНи ™сРеЩаМ™На™ всЯкА™ КрАЧкА!™*СиЛнО™ ОбИчАм™ТруДнО ™ПрощАвАм™ЖеСтОкО™ ОтМъЩаВаМ!™ [ID: 26483]™ObIcHaM ™Te™Bez™tEb™Ne ™MoGa™

    : OpITvAm sE Da nE mIsSlQ nO tvOQtA cELUVka dQvOLSskI mI lIpsSvA. ObIChAm tE tOvA bOlI ObIChAm tE vsSIChko e SyLzI nO zNaI ChE pOsSLeDnAtA SyLzA ShtE kApNe Ot tvOIte OChI zAShtOtO bEz dA ZnAESh ObIChASh mE I tI...!!!!

    ... винаги ще bЪда за теb най-краСивото лице .. винаги ще сЪм пЪрва в твоето sЪрце .. за мен ще плачеш .. ще се молиш ти .. ще иСкаш пак твоя да bЪда и ще се питаш вечно кЪде sгреши .. !

     

     

    ОбиЧам Да сТаВам в СлеДобEдИте КъСни-ОбиЧаМ да ГоВоРя с ДуМи СекСи яКо мРъсНи!ОбИчАм дА КаРаМ ЖеНа Ти да реВнУва-ОбИчАм Да ФлИртУвАм СамО,с КогОто Си сТрУвА...

    Кфо ИсКаШ сЕгА оТ мЕн!?Да Не Би ОнАя ДрУгАтА Да Те ОсТаВи НеЗаДоВоЛеН!АмМм ПиЧ Аз ДА Не СъМ Ти ИгРаЧкА нЕ вСеКи ПъТ мОжЕ дА иДвАш ПрИ мЕн КоГАТо Ти Съ ПлАчКа...

     

     

     

     

    РаЗлИчнЪ сЪмМ..Не сЪъМ БаНаЛна! иДеаЛна СъЪм.. нЕ, чЕ сЪм НаХаЛна! Не мОжЕш дЪ Ме иМаШ.. нЕ, Че сЕ НаДуФъМ! СкрОмНъ сЪм! уТ фСиЧкИ жЕнИ, КуИту ИсКъШ, Най-СкЪпу СтРуФъМ!!!!

    ХайДе ХВаЩаЙ ПъТя..ПиСНа Ми оТ ТеБ ЧоВеЧе!!иМа ТоЛКоВа МоМЧеТа..ДРуГ Ще ЗаоБиЧаМ ВеЧе!!ПРи МеН Ще Се ВРЪЩаШ и За МеН Ще Те БоЛи,Но ЗаПоМНи КоПеЛе--Ти Ме НаРаНи!!

    ЗзНАмМ дА иСкЪъЪм....МогЪъ Да иСкЪЪм......ИмЪъМ фСиЧкууУ кОиТуУ сИ пОиСкъЪМ....мОгЪъ... Да ИмъЪМ И ТеБб АкоО ИСкЪм...НнО сЪм ИнАтТ и не ТЕ ИсКъЪМ.....!!!

    ЛюБов Ли? ТЯ нЕ съЩеСтвУва. КурВи? КуРволЯк коЛкОт Щеш.Аз Ли? аЗ щЕ тЕ зАбрАвЯ, ТакИа кАт Теб СА мнО! Ти лИ? тИ нАпрАви ГрешКа, ИДи Си, СкоРо щЕ я пРоумЕeш. Тя лИ? сЛед треТоТо Еб*нЕ щЕ тИ е оМръЗнАлА, зАщоТо тЯ е бИЛа n0PegHaTa A a3 EguHcTBeHa ..

    MaЙ фСиЧкИ МнОГо иСкЪТе дА е еБеТе, а?пОСлЕ Си пРаФиТе рЕкЛАмА На нЕйН ГрЪб..Я бЯгАиТе в кЕнЕфА да ЛъСкАтЕ Бе НеШтАсТнИЦи...СфАлЯш Е С пАрИ Но иМа сИ мерси,Я Се вИжТе оСтРаНи и сЕ ЗамИСлЕтЕ...

    С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА,пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа!НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш,СоРи СлАдЪк СаМ оСтАвАш!

    Ne6tO nE 4uX.. BiLa SyM JeNa i KaZvAt JeNiTe sToQt y DoMa,JeNiTe Ne sKiTaT,Ne VoDqT VoInA.. E ImAm Za TeB NoViNa-OgLeDaI mE BaVnO,ViJ Me DoBrE-SyRceTo Si DryJ Da Ne vZeMe Da SpRe!sLeD ToLkOvA SyLzI,RekLaMi I sTrEs,DoBrE mI e VsQkAk-i S TeB i BEZ TEB

    SaMa OsTaVaM No TrQbVa Li Da SaJaLqVaM?KoGaTo Za FalShiVi XoRa 5 PaRi nE dAvAm...DoRi Da LaZq V pRaXa DuShAtA Mi Ne Se PrOdAvA!Ne mE InTeReSuVa KoI kAkVo Za mEnE mIsLi..Ne MoGat Da mE tRoGnAt FaLsHiVitE sAlZi,zNaM kAkVo E ChUvStVoTo KoGaTo Te BoLi!!!

    МиСлЯт нИ зА нАдУтИ?ДуМиТе Им ОсТаВаТ нЕчУтИ!мЪжЕтЕ нИ иСкаТ,нО нИе СмЕ вЯрНи. ЖеНиТе нИ зАвИжДат, нО нИе СмЕ дОсТаТъЧнО кОвАрНи. вСиЧкИ иСкАт дА сА оКоЛо нАс я сЕ мАхАйТе нЕдОсТъПнИ сМе зА вАс ...

    рЕвАах..рЕвАах тЪъ сА уУлЯх и тИ сИ сЪщИЯ кЕнЕф пФф Ай нЕ сЪъ пръЪй сАмО нА шЕФ зНам чЕ сИ plAYbOy C fEShAn прИчЕскЪ шШ Я кАжИ кО прАи нОщЕскЪъ дА..АмЪъ нЕ с тЕбЕ бЯх дОтУк тЪъЙ кЪт тА гЛеЪм сИ нАпрАо зА кОфАтЪ с БоКлУк !

    Чуй ме $ег@, !ск@м д@ чуЕш ! доБре д@ з@помн!ш- в$ичко тоВа беШе едн@ грЕшк@, @дна мНоГо гоЛяМа грешк@!СъЖаляв@м, нО поВеЧе Не Ме Търс!, Про$то Не ме тЪрс!... :(((

    НямA HуждA дA Cu рOмаHтиK,зA дa бъдEш C мeн иJIи с HякOй дPуг.Не пPилAгAй любOвеH тPиK!ВИЖ! ЗабавнO е C нAс,пOвяPвAй нA иCтиHкTа Cu!Чуй EдиH CъBеT Oт нAс:ВъPти сBеTа, вMеCтO тOй тEбе дA BъPтИ!

     

    Не СъМ ЛюБоВтА тИ еДиНсТвЕнА,нО тРуДнО щЕ Ме ЗаБрАвИш!ЗаЩоТо СъМ Мила, НепоКориМа И ИсТиНсКа!ЗаЩоТо МиНаВаМ пРеЗ дНиТе тИ и пАлАвО тЕ пРивЛичаМ,НадНичаМ ХлАпАшКи В оЧиТе Ти...И нА НиКоЯ нЕ ПриЛичаМ!

    нА ПогРебЕниеТо мИ..ъ щЕ СляЗът МилИоНи аНгеЛи..зА Да мЕ НакаЖат..

    нЕ МоЪ За МиНуТъЪъ дЪ Не сЪм НаДуТъ...

    Не Е НеЩаСтНо мОмИчЕтО ИзГуБиЛо зА ПоРеДеН пЪт ЛюБоВтA нА еDиН гЛуПаК... НеЩаСтЕн сИ оСтАвА гЛуПаКъТ иЗгУБиЛ ПоСлEдНиЯ сИ шАнС дА БъДе ЧоВеК-дА ОБиЧа и дА БъДе ОБиЧаН!!!

    тВойТе оЧи ВеЧнО Те пРеДаВаТ...ТвоЙтЕ оЧи ПаК Ме НаРаНяВаТ...ЗнАм кЪдЕ сИ БиЛ, ЗнАм С КоГо Си БиЛ...еХ...ВсиЧкО ЗнаМ...тВойТе оЧи ВеЧнО Те пРеДаВаТ ТвоЙтЕ оЧи ПаК Ме НаРаНяВаТ...уЖ Си оБеЩаХ Да Не гЛеДаМ В ТяХ, Но Не МоГа...БеЗуМнО Ги оБиЧаМ аЗ...

    НИкОГа Не ПриКриВаЙ чУвСтваТа Си-КОгаТо Си ЩасТлИв-ОтДаЙ иМ се! кОгаТо не Си-прЕжИвЕЙ Ги...НиКоГа Не Се СтраХуВаЙ От бъДеЩеТо-ЖиВеЙ За ДеНя!!!

    аКу рЪкаТа мi сЕ сПуsНе пО х*я тИ и тi сЕ zАсМеЕш кАjИ нА жЕнА Ти,чЕ Пак щЕ зАкЪсNеЕш!...оБяSнИ i чЕ осTаwАш с мЕNe зАщОту тИ i аZ тРqбВа dА сЕ лЯ-LЯ-лЯлЯ-LЯяЯя!!!

    Ти Си НиКой За МеН,Ти Си пРосТо ЛъЖа...Пръй КоТ иСкаШ..аЗ Не ВяРваМ ВеЧе В ЛюБоВта...Ти Не вЛиЗаШ в ПлаНоВеТе Ми СеГа,дРуГ е КреТеНа КойТо ПаДна в МойТе кРаКа...

     

     

    хАрЕсВа Ми Да СъМ пЕрВеРзНа,СтРаСтТа ВъВ мЕн Да УлОвИш.Да СъМ дИвА иЛи НеЖнА - нЕмОжЕш Да Ми УсТоИш.ХаРеСвА мИ дА сЪм ФаТаЛнА,зА тЕб щЕ бЪдА вСиЧкО аЗ[!]

    ИдНо МЪйМунЧи ПупИтЪлУ МайКЪ Си : МамУ нИй ЗаЩо СмИ тоЛКувЪ ГрОзНи ? МилИчКу КаЗЪлЪ МайКътЪ ...Ти Дъ ЗнайШ ТоС ДЕт ГледЪ ПроФиЛъ КъФ Е гРозЕн.......


     



     

    °C MeH kAkBo HanPaBu?ЦяJLaTa roPя!ЗHaя LюБoBTa Mu He E Ha ШеrA!HoЩeM aЗ CbHyBaM,чE gO MeH Cu Tu u ЦeLyBkA nbPBa Tu Mu nogApu!°Ha CbH цBeTя Зa TeБe БpAx!Ha CbH B LюБoB Tu Ce KbLHяX!Ho He Ha ЯBe!LюБoBTa Hu E rPяX!°

    .::оБичАш мЕ?!зА тЕБ БилА сЪм вСиЧко?!::xAxh::Я сЕ смЕйТе нА смЕшкАтА::сАмО тЕ пОглЕждЪъм и сИ оСъЪзнАвЪш грЕшкАтЪъ::влЮБен лИ сИ?!::кОгАтО оБичАш трЯБвА нЪъ вСичкО дА сИ гОтОф::кАжИ мИ рЕАлнИ лИ сЪъ дУмИтЕ тИ..и лЮБоФ лИ е тАзИ тФоЙтЪъ лЮБоФ?!::.

    sPi i SyRcEto PoTuVa V zAbRaVa...KoLko BoLkI i SpOmEnI zLi,No EdInStVeNo PrEd LiCeTo Ne PoTyVaT OcHiTe LiShEnI oT DvE beZuMnI SaLzI

    кА3вАт Ky4kA CъM БuЛa..Mu BcEku Cu ИmA XaPaKTeP.YлИ4HuЦa CъM БuЛa-E Пo ПoKpИBuTe Лu Дa BъPBя?BcЯka Be4eP CъM C Pa3Лu4Hu-4e OT KъДe Дa Гu B3eMa EДHaKBu??CпAЛa CъM C MъЖE..чЕ МъЖеТе уСтАВяТ лИ тЕ дА сПиШ..

    ...Не нЕ СъМ Inlof...нЕ нЕ СъМ House мАнЯчКа...и нЕ нЕ сУм LiCe...ВеЧе сЕ иЗтАрКаХтЕ хОрА...SoRrY...аааа дА,Не сЪм и bEbSi...ИлИ КвО бЕшЕ ТаМ ;)

    [= *КаЗАнО с пЕт дУмИ ~>"ИСКАМ ДА СЪМ С ТЕБ",кАЗаНо с ЧеТиРИ дУми ~>"НЕ ИЗДЪРЖАМ БЕЗ ТЕБ",КаЗаНо с ТрИ дуМи ~>"ТЪРСЯ ТЕ НАВСЯКЪДЕ",нО аЗ щЕ СъМ кРаТКа и Ще гО кАЖа сАмо с ДвЕ [!]~>ОБИЧАМ ТЕ<~[!]* =]

    IsKa6 Li Da Se VuRtQ nA pIlOn,Da Te BlIjA kAt LiMoN, dA tE sMu4a KaT bOnBoN,dA tE dRuSaM kAt KaRu4kA, 6oTo a3 sM dIvA i PeRvErZnA kU4Ka!!!

    IF yOu B€Li€v€ iN M€, TH€n I B€Li€v€ iN yOu.. W€ caN WoRk i† ou†.. No Ma††€R wHa† w€ F€€L, iF †H€ Lov€ iS R€aL.. w€ caN woRk i† Ou†...woRk i† ou†


     



     

    кОлкО ЩаСтлИвА сЪМ сЕгА.ЩасТиеТо пРи МеН дОЙде с БуТиЛкА ВоДКа в рЪКа.ВчеРа БяХ пРиМеРно ДеТе.ПиЕХ сОК ВмЕСТо пИтиЕ.аЛА ДНеС мИ пИСнА оТ ТоВа.ЖиВоТа сВоЙ Ще ПРоМеНя.По КлуБоВеТе Ще ВиСя.Ще БъДа ГаДНа КУ*Ка БеЗ ДуШа

    РаЗлИчНъЪ СъМ и КфО оТ ТвА?ПрОбЛеМ лИ иМа-КЪЖи Го СеГа!НяМа Да СпИръЪм,Ще ДеЙсТвъЪм дОкРаЙ,дРуГ нЕ вЗиРъЪМ-жИвОтЪт Е рАй!Не мИ пОмАгАй-Аз МоГЪ СаМа,МиСлИ мУ тИ-аЗ нЯмАм ЦеНа!!!:*

    ...сЕ сЪм НяКафФ пРоБлЯсАк и Се ИЗлИаМ с тРяСъК...ссЕ еНо сЪм На кОрИцЪ нА сПиСаНиЕ..cE CaM цЕнТъР нА вНимАнИе*

     

     

    Аз съм гадна,амбициозна и много добре знам какво искам!Ако това ме прави кучка!На прав път си...

     

     

    За кОй пЛаЧа?зА КоЙ аЗ миСлЯ в БеЗсъНнИте сИ ноЩи...?зА коЙ бИх ДАлА жИВоТа сИ?!кАк ТаКа За КОй?За ОНЗИ КОЙТО ОБИЧАМ , нО нЕ мОжЕ дА БъдЕ с МеН !!!

     

     

    ЖиВеЙ тАкА,чЕ кОгАтО уМрЕш ГаРвАнИтЕ кРъВ дА хРаЧаТ,кУрВиТе За ТеБ дА пЛаЧаТ и ВсИчКи ЯкИ пИчОвЕ оТнОвО дА тЕ чАкАт!!!*

    Az SuM GaDna Ky4kA I Ne VqRvAm V LuBoVtA!ObI4Am MuJeTE Da Ma4Kam Da RaZbIvAm TeHnItE SuRcA!Ne Mi PuKa Za NikOi NqmAm Du6A,DqVoL Me NaRi4At I Mai si e taka!jiveQ za da naranqvam i ubivam lubovta*

    Здравей Петко, днес се блъснах в шкафа и реших да ти напиша два-три лафа. Имаш похотка, като гърбава котка. Имаш усмивка, като счупена мивка. Лежиш ми на сърцето, като сплут домат на шосето.*

    ZaShTo ImA lUbOv I oMrAzA?!?ZaShTo ZeMqTa Se VuRtI?ZaShTo KoGaTo DvAmA sE oBiChAt VsE nQkOi GlEdA dA gI rAzDeLi?!?*

    AkO mE mRaZiSh VzEmI eDiN nOj I Me ReJi,No KoGaTo StIgNeSh Do SyRcEtO Mi SpRi,ZaShToTo TaM sI ti*

    KoGaTo PoGlEdNeSh LuNaTa ToVa E oGaNq V MoEtO sUrCe KoGaTo Si MisLq Za Teb!KoGaTo PoGlEdNeSh ZvEzDiTe ToVa E bLqSaKuT v MoItE oChI kOgAtO gOvOrQ zA tEb!KoGaTo ChUeSh NeJnI vEtRoVe ToVa SuM aZ sHePnEiKi TvOeTo ImE kOgAtO sE nUjDaQ oT tEb!KoGaTo ViDiSh TuMnInAtA nA nOsHtA tOvA sUm Az ZaSpAlA mEcHtAeIkI zA tEb!*

    Da Me ObIcHaSh Ne Te ZaDuLjAvAm,Da Me MrAzIsH nE tI rAzReShAvA,No PoMnI mE aKo ZaSlUjAvAm!*(DeMeK dA):D:D:D

    ZaShTo Li Te ViDqH?!?ZaShTo Li S tEb Se ZaPoZnAh?!?SeGa Me BoLi No ObIcHaM tE mE rAzBeRi!*

    NeKa EzIKuT mI IgRae,BruKne v uSTaTa тI,a sLeD TovA Da PoTuNa KaTo TiTanIK MeJDu KraKaTa Ti..*~*

     

     

    E tVA e dA sI gAzAr OT kLAsA... speTqfA6 cQlA gOdInA oT pArI zA tOaLeTnA xArTiQ... si cYpi6 1 bLyZa nA repLaY... dA xOdI6 sAmY s neQ... i dA sE kEfI6... fErNy nE e leSnY axyihayixhiyxa

    °•° Tq E gOoORDa ChE e tVOQ -No tAkA GrEsHi !!!Tq E VtoRa-TaKa Az REsHiH!!!GoVoRi i ZA mEn !! KaJi i KOlkO BqH dOoOBrA,NekA ZnAe,ChE Az tE iMaH ,A tQ sLeD tOvA !!!°•°

    ДруГа Е ВеЧе МоДаТа,СбъРка Се НеЩо ПриРоДаТа!В НаЩе МоДеРни ВреМеНа ЗнаЕш Ли КоЙ е МъЖ и КоЙ ЖеНа?!МъЖ Ли Е,ЖаЛи Го Ей,РаДваЙ Се,Че Не Е Г*Й...ХваНеШ Ли Го,ЗдраВо ДръЖ РяДко Има СвЕсТеН МъЖ

    НеСъМ ЛюБоВтА тИ еДиНсТвЕнА, нО тРуДнО щЕ Ме ЗаБрАвИш! ЗаЩоТо СъМ Мила, НепоКориМа И ИсТиНсКа! ЗаЩоТо МиНаВаМ пРеЗ дНиТе тИ и пАлАвО тЕ пРивЛичаМ, НадНичаМ ХлАпАшКи В оЧиТе Ти.. На НиКоЯ нЕ ПриЛичаМ!ВеЧнО ЗаБъРзАнА И.. НеПРиЛиЧнО ЩаСтЛиВа!!

    sEgA E moQt rEd dA sYm jEstOka,sEga E mOqT rEd dA kaZwAm NE!dA obwInQwAm I pRoKliNam..dA mrAzQ mYnichKy pOnE..sEga E tFoQt rEd dA tE bOli,sEga nEsHtaTa sA raZlicHni!nE sA tYi kAktY sA biLi..sEga tI mE wIkaSh nO fS sFyrShi !!!

    иМаШ ТаТоо нА пИпИрУдА аМъ тФа нЕ дУкАзВа чЕ сИ лУдА!нЕ мИ сЕ пРаЙ нА гЪзАрКа сЯкА вЕчЕр жУлИш зА 100кА,МаЛкУ уТпРеД,мАлКу УтЭаД с НяКоЙ чИчКо БоГаТ!КфО Ми Се НъДуФаШ Я сЕ вЕж К*ЧкО КоЛкУ сТрУвЪш..

    I nEkA mOq Um Da KoNtRoLiRa TvOq,i NeKa Da sI sAm V bOq!!!sLeD kAtO oStanA tUk Ti NqMaSh IzBoR,nE mOjEsH dA nApYlNisH s VoDa PrEsYhNaL iZvOr!!!nQmAsH siLi ZaNaPrEd Da Me KoNtRoLiRAsH,sHtE pRoDyLjAvAm Da JiVeQ-zNaI cHe Ti UmIrAsH!!!

    СаМо С ТеБе ДнеС ВъВ НеЖнА ТиШиНа щЕ ГоВоРиМ сЪс зВеЗдИтЕ ... ДвАмА с ТеБе ПаК ЗаБрАвИлИ СвЕта Ще ПоЛеТиМе БъРзО СлеД мЕчТиТе ... [ ЛЕВСКИ,ТИ СИ ВСИЧКО ЗА НАС !! ЛЕВСКИ,ОБИЧАМЕ ТЕ !! ]

    ВсЭ Эдно чЭ смЭ от КоРицА на СпиСаНиЭ! ВиНАаГи смЭ цЭнТър на ВнИМанИЭ!ВиЖ кАк ВлИзаМе паК С ТряСЪк..ЧеТи За наC ВсЭки ВтОрНиК в "Блясък"....

    MiLiChUk MiSlIsH ChE MoJeSh Da Me ImAsH???xAxAxA OtNoVo SuNyVaSh!!!Na KuDe DusHaTa Ti Da BqGa I kudE Da SkrIesh SvOita SulZi pAdNa Ti sUrcEtO v BezDnaTa Mi!Az OtKradNaH LubOvTa Ti VlQzOh I V SuNq Ti PoKoReN Ot MoeTo LiCe DqVoLsKI TE ObLaDaVaM Az IgRaQ S T

    S MeN lI iSkAsH dA sE mErIsH?ZaGyBeNa VoInA e zNaI ToVa!!!!!! BeZ InTRiGi MolQ.......DaVAi SkApA Ti Si NaI DoBraTa

    Полето е Тясно Небето Е ясно а Аз сЪм на Ясно че ти си нАясно Че се Ч*кЪм преКрасно

    Имаш супер визия - и какво от това?Мислиш, че съм длъжна да ти кажа "да"?Свикнал си да правиш истински фурор и да не приемаш "не" за отговор.Не,че се надявам от яд да си умреш,но си позволявам да не ме влечеш!

    Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм, КоГатО Те ГледаМ с ДруГа Да ВърВиш? Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ, КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи? Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари? Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии!!

    Аз не пуша. Аз не пия, не говоря неприлични думи и не ходя по МЪЖЕ! Ебах мамаму изтървах си цигарата в уискито кът видях един готин ПИЧ!..TeChNo,HoUsE aNd TrAnCe-this is the future.

    KoGaTo Se RaJDa6 Ti pLa4e6,a SvETaT Se RaDVa JiVeI sVoq JiVoT TaKa,4E KoGaTo uMRe6 SvETaT Da pLa4E,a Ti Da Se RaDVa6...JiVeI TaKa 4e KoGaTO uMRe6 i DqVoLa Da Ti ZaPaLi Sve6T... :pPpPp~~

    НяКой КаЗа НэЩо в Мрака?!НяКоЙ Маичэ сэ Оплака.Този НяКои Ти Си ЗнаЯ..ЗаТова МъЛчи--ЗаБоляЛа тэ ГлаваТа от Игритэ На ЖэНата,Но да Си играэЭ с тэбэ си ВиНОВэН Ти[!]~

    DoN`t wOrrY iF i aM JusT a LittLe gIrl...EvErythIng yOu wAnT I cAn Do mOre aNd mOre...yOu AddIcTeD To mE...I`M yOuR dRuGs

    ВсuчKо,KоеTо Hе съM-пPOCTu Mu!С BсuчKо,KоеTо съM-пPuEMu Mе!С цяJIаTа сu обuч-u3ГOPu Mе!С цяJIаTа сu HежHосT-пРЕГъРHu Mе!Със сTрашHuя гряX-пРЕJIъСTu Mе!

    Obi4am ``Your eyes``, za6toto te sa ``very nice``.Vednaj ``look at me``, posle ``don`t forget me``.Moeto sarce ``Tick-tack for you``,za6toto ``I LOVE YOU``

    рЕвАах..рЕвАах тЪъ сА уУлЯх и тИ сИ сЪщИЯ кЕнЕф пФф Ай нЕ сЪъ пръЪй сАмО нА шЕФ зНам чЕ сИ plAYbOy C fEShAn прИчЕскЪ шШ Я кАжИ кО прАи нОщЕскЪъ дА..АмЪъ нЕ с тЕбЕ бЯх дОтУк тЪъЙ кЪт тА гЛеЪм сИ нАпрАо зА кОфАтЪ с БоКлУк

    ДалИ Ще сЕ сЛеЕш С МеН,ДаЛИ щЕ сЕ сКрИеМ В нОщА,сЛаДък Е ВсЕки МоМеНт,пО-СлАдък От ШоКоЛаД,дАЛи щЕ сЕ сМеЕм С тЕб,ОбЪрКаН е ЦеЛиЯ сВяТ,сЛаДък Е вСеКи Мои дЕн По сЛаДък оТ шОкОлАд!~•°*°•~~•°*°•~

    в ЖиВоТaA..ТрЯбВаА даА СъМ гАдНаА КуЧкАа и ДаА мАчКам..зАщОтОо аКоО нЕ сЪм,..цЯл жИвОтТ щЕ мЕ мАчКаТт... [!][!][!]

    N@ m!Ra m3 OsTaV! DrUg! PuTk! S! n@m3r! sveta m!n@pUSn! @kO !sKaSh n@ M@!n@t@ S! vUrV! z@sHtOtO Ot Dn3s Do M3n ShT3 !m@ DruG Kr3t3n NoV@ p3s3n aZ ShT3 p3q ! n@D n3gO sht3 s3 sm3q z@sHtOtO MuJ3tE S@ Z@ tV@ D@ s3 vLaCh@t V J3nSk!t3 Kr@k@{!}

    MaLkA,SlaDkA, i NeVinNa , NiTo PiE ,NiTo PuShI ,NiTo PuK Po MuJe HoDi :D :D VqRvAi tE mI:)))) NeVinNa Do DoKAzVaNe Na PrOtIvNoTo

    нОсИш сАмО ArMaNy u PrAdA зА ТеБ вАжнА е вЪншнАтА фАсАдА мИлО зА НаГрАдА пОлУчАвАш KiSs а зА УтРе сИ тЪрсИ ДрУгА MisS аЗ оТдАвнА вечЕ нЕ ВяРвАм в ЛюБоВтА РаЗбрАх чЕ сАмО зА гЛуПацИтЕ Е тЯ, А вЕчЕ От глУпАцИ дАлЕчЕ стОя

    ZaKlEvAm Te PrOkLeTnIkO,zAkLeVaM tE dO gRoBa,DrUgA dA oBiChAsH tI tQ sIlNo Da Te MrAzI...kAk IsKaM aZ dA rAzBeReSh ShTo E bOlKaTa,KaK iSkAm Az Da RaZbErEsH sHtO e LuBoVtA...!!!ZAKLEVAM TE!!!

    ВСиЧки ПиТаТ КаКВо Ти е,Ти СтаНа ДрУга ИзВеДНъЖ.. Да БъДеш С НеГо ЛуДоСТ е,Не Е За ТеБе ТоЗи Мъж-ВлюБеНа СъМ ТоВа Ми Е,нЕ СъМ БиЛа По-ЩаСтЛиВа,ЗаМЪлЧеТе За МиГ ПоНе,И Да ГрЕшА ТаКа Съм РеШиЛа!!!

    АкО ЦеЛуВкАтА е КаПкА иЗпРаЩаМ тИ дЪжД, АкО ПрЕгРъДкАтА е СеКуНдА иЗпРаЩаМ тИ ЧаСоВе,АкО уСмИвКаТа е ВоДа ИзПрАщАм Ти МоРе,АкО лЮбОвТа Е чОвЕк ИдВаМ пРи Теб! {P}{P}{P}{P}

    ВаЛи Ли?-Не ТоВа БяХа МоЙтЕ СъЛзИ....ИсКаМ Ли Те?-Не ВеЧе Те ИмАх....ЩаСтЛиВ Ли СъМ?-Да ЗаЩоТо Си ДаЛеЧ......МрАзЯ Ли Те?-Не ВеЧе Си Ми БеЗ РаЗлИчНа.....СиЛеН Ли СъМ?....-Да ЗаЩоТо Се ПрЕбОрИх С СеБеСи....

    Aз сЪм ЕдНа КоЯтО НяМа Да СрЕщНеШ НиКъДе...Аз НЕ сЪм оТ хОрАтА КоИтО сЕ сРеЩаТ пОд пЪт и НаД пЪТ...КаТо МеН нЯма, НяМа и Да иМа ДоКаТо сЪм ЖиВа...!!!..

    МиСлИш,Че Си Ме ИзМеСтИлА,За КвО Ме МрАзИш Ми КаЖи,пАк Ли ТаЗи нОщ Си Го СъНуВаЛа КаК Ме ГлЕдА С ВлЮбЕнИ ОчИ..Ти И ВсЯкА дРуГа Ще Ме ОтКрИвАтЕ В ОчИтЕ Му,Ти И ВсЯкa DrUgA

    Ei kOПеЛе ОтКАжИ сЕ::.Еи кОпЕлЕ оТидИ сИ::.ЧуПкАтА::.КвО кАтО мЕ бОЛи мАЙнАтА тИ::.КъВ сИ тИ Ве аРе бЕгАй::.оБадИ мИ Се::.НяКоЙ Ден::.тЪжНО Е бЕз тЕб::.SцЪрЦеТо мИ сТрАдА РаНЕнО нЕ иСКа дА сКрИе чЕ бЕз лЮбОв ОстАнА::.тИ сИ вСиЧкО кОЕтО исКам::.

    ТоЛкОва ЩаСтЛиВа СъМ сеГа,ВъПрЕкИ Че ОтНОвО СъМ СаМа,ЩаСтИеТо ПрИ МеНе ДоЛеТя с БуТилКа ВоДка И ТреВа,вчЕра БяХ ПрИмеРнО МоМиЧе,ПиеХ Сок ВмЕсТо ПитИе АлА ДнеС мИ ПиСНа От ТОва,ЖиВоТа СвоИ Ще ПРоМенЯ,пО КЛуБоВетЕ ВеЧнО ще ВисЯ,Ще БъДа д*лНа К*ЧкА БЕз ДуШа!

    С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА,пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа!НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш,СоРи СлАдЪк СаМ оСтАвАш!АбЕ я Ме ПоГлЕдНи,ЧеСтНо Ми ОтГоВоРи,ИсКаШ лИ дА сИ с МеН,зАрАдИ сАмАтА мЕн?

    ТаkИвЪ сМе нЕ сМе идЕаЛнИ,тАkИвА СмЕ еМоцИонАлнИ...сТрАнНи и рАзлИчнИи лУди,а нЕ рОмАнтИчнИ...ВлюБеНи в жИвОтЪ дУ пуСлЕдеН дЪх...ЖивЕеМ нИе нЪ мАkС и иЗоБщУ не Ни пУkЪ За вАс..

    По ЛиЦето Mи Се Стичат ВиНовНитЕ СълЗи РазБиХ тИ СЪрцето Но И В Мен БоЛи Обичам Те ВиНовна Съм ПриЗНаВам Си Моля Те ЗабраВи ВиНаТа Ми СаМо Ми ПроСти...ПоГлеДни Ме За МоМенТ И Не Ме ОбвИняВай МоЛя Ти Се Само Не Ме ЗаБраВяй

    kRaSiVo vLuBeNo moMIcHe, zaShTo v oChiTe tI IMa sKrUb NImA Ti NqKOgO oBiChASh, a toI Ti e oBurNaL gRuB! SuLzI PO BuZiTe se sTiChAt i MoKrqT TvOeTo liCe , no zNaI Ne t pRilIcHa Da PLaChEsH Za edno MomChEee .... :( EtO Ka sE ChUvStvAmM

     

     

     

     

    ЛюБов Ли? ТЯ нЕ съЩеСтвУва. КурВи? КуРволЯк коЛкОт Щеш.Аз Ли? аЗ щЕ тЕ зАбрАвЯ, ТакИа кАт Теб СА мнО! Ти лИ? тИ нАпрАви ГрешКа, ИДи Си, СкоРо щЕ я пРоумЕeш. Тя лИ? сЛед треТоТо Еб*нЕ щЕ тИ е оМръЗнАлА , зАщоТо тЯ е бИЛа n0PegHaTa A a3 EguHcTBeHa...:)))

     

     

    Az Te VIkaH, No TI Si TrUgNa.Az PlAChEh No Ti Ne Se ObUrNa.Az IsKAh TeB, A tI mE oTbLuSnA.SegA KoGaTo TE ZaBrAViH tI sE VuRna !

    К0гат0 $къ$а $ мен аз мн0г0 се $мяX защ0т0 влюбена в теб из0бщо не бях !

    Ще дойде ден да си отмъщавам и ти ще срадаш обещавам.

    Искам да съжаляваш за болката, която ми причини и със сълзи на очи да кажеш

    ”Обичам те, прости”!!!

     

     

     

     

    Xora,nqma lyubov! Ne lyjete,nqma lyubov!

    Nqma radost,ima sylzi.Ima rani,kyrvq6ti v syrceto,

    ima samo razbiti me4ti.Vsi4ko svyr6va,dori da ne iska6,

    kakto svyr6va no6ta prizori.Nqma iskrenost,vqrnost i 4estnost,nqma istinsko syrce dori!

     

     

     

     

     

     

    Научих се без да гледам да те виждам, без да слушам да те чувам! Научих се със сълзи да се смея, да търся докато те намеря, но без теб не се научих да живея!!

    Не вярвай, че има Истински хора. Не вярвай, че те Обичат.Не вярвай, че можеш да намериш опора в тези красиви, но подли сърца. Защото и аз вярвах във нещо прекрасно, защото и аз съм човек, но всичко излезе тъй просто фалшиво, присъщо на нашия XX-ти век.

     

    Сега е мой ред да съм жестока, сега е мой ред да казвам "Не!",

    да обвинявам и проклинам, да мразя мъничко поне.

    Сега е твой ред да страдаш, на колене да ми се молиш, и от любов да плачеш.

    Сега е мой ред да те ударя, сега е твой ред да те боли,

    да гледаш как любов догаря и тихо да шепти "О, спри!"

    Сега нещата са различни, не са тъй както са били,

    сега не аз, а ти ме викаш, но всичко свърши, разбери!

     

     

    Вярвах в теб и те обичах,прощавах всеки следващ грях,на наивница приличах,единствено за теб живях.А ти излъга ме жестоко,скри истината ти от мен,нарани ме тъй дълбоко,обърна се света за ден.И пак съм аз така самотна ,и плача в мрака без вина,и роня сълзи,и проклинам несправедливата съдба.А защо ли не проникнах в твойте мисли,не разбрах и в идеята не вникнах,че за тебе аз не бях?Повярвах ти,но стига вече,остави ме ти сам сама,бягай много на далеко-тесен е за нас света!

    Нарани ме! Знаеш го, нали?

    Плаках! Ще плачеш и ти!

    Виках! Не отговори нали?

    Молих! Ще молиш и ти!

    Исках! Но нямах нали?

    Лъгах! Но лъга и ти!

    Страдах! Знаеш нали?

    Обичах! Ще обичаш и ти!

     

    Едва, когато нещо си отиде,

    едва, когато с нещо се простиш,

    разбираш колко много ти е нужно

    и започваш да тъжиш.

    И знаеш, че не ще се върне вече,

    и празното местенце те боли.

    Дори светът надоло да обърнеш,

    пак не ще го върнеш ти.

    И мъката от страшната раздяла,

    дълбоко във сърцето ти гори.

    Разбираш, че за нещо си живяла,

    за нещо, със което се прости....

     

     

    Сълзи пред никого не лей,защото всеки ще те утеши,а после пак тъй безразлично ще те отмине.

    Сложи си маска на щастливец,носи и черни огледални очила,

    усмихвай се на всеки мило и мъката си изплачи,когато си сама

     

    Аз искам за последен път да ме погледнеш,

    да усетя тръпката на твоите очи..

    Дори когато си далеч от мене ,

    твоят поглед винаги пред мен стои..

    Аз знам,че за мен не мислиш,знам че мразиш моите очи,

    че клетвите към мен забрави , не каза дори "Прости"

Винаги се старай да казваш на хората,колко много означават за теб.Използвай всяка възможност да им го покажеш докато не е свършило времето ти.Старай се да оценяваш всичко,което имаш!И бъди благодарен за малките неща в живота,които означават много!

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #81 -: Ноември 06, 2007, 20:04:43 pm »
Истинския мъж не пие,не пуши,по жени не ходи, не спори и не СЪЩЕСТВУВА!!!


Пътувах със самолет - КЕФ,
но самолета се разби - КОФТИ,
Когато падах под мен имаше купа сено - КЕФ,
но в нея имаше забодена вила - КОФТИ,
не паднах върху вилата - КЕФ,
и в сеното не паднах - КОФТИ,
Един приятел дойде и ме взе - КЕФ,
но ме закара в болница - КОФТИ,
Лекарите ми казаха,че ще живея - КЕФ,
но само 2 часа - КОФТИ,
отидох в Рая - КЕФ,
ама жена ми беше там - КОФТИ !!! [lol]


Трудно е да си пенис.Имаш глава,но не и мозък,сляпо око,двама от съседите ти са ташаци,другия е задник,а най добрия ти приятел е п*тка !!!


Как така всичко женско се наду?Мислейки се за скъпоценно бижу!Една от друга по-голяма лигла!Една от друга по-голям правеж!В лицата приличат на пирани!Осъзнайте се бе МАДАМИ !


БоГ СъЗдАл ЖеНиТе И ПрЕдРеКъЛ: ВиЕ Ще СтЕ КрАсИвИ и ПрОсТи ... , СлЕд КоЕтО СъЗдАл МъЖеТе И ПрЕдРеКъЛ - А ВиЕ щЕ сТе СаМо ПрОсТи !!!


Ако сте жена на възраст от 18до30г.,стройна, привърженичка на техното,наскоро дипломирана с бъдеще в политиката,можете да си го начукате!Аз търся тъпa 16 г. мацка без никакви убеждения и с големи цици  [lol]

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #82 -: Ноември 06, 2007, 21:13:53 pm »
..нЯмъЪ кфО Дъ сЭ пRоБв@ш с Мэн~нАй-мHоrо дЪ Мэ iмаШ за Эд!н ДЭн....сЪрЦетО мi Э На хиЛядi П@рчЭэнЦа заРад! н@КонtэНi моМчэНца...и ПроStу RАзБэЭri-няМЪъ д@ иМа с к@кВо да тЭ Об!Чам и За мАлкО дорИ...!!!


 »٭»[.]»٭»Да сЪъ ЗªнИмªаМ с тЭб неЩУу нЭ мИ прИлЯгª ٭»[!]
С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА...пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа [!]...НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш...СоРи СлАдЪк СаМ оСтАвАш [!]...


МрАзЯ ЛюБоВтА ЗаЩоТо Те КаРа Дъ СтРаДъШ...! МрАзЯ ЖиВоТъ ЗъЩоТо Е СуРоВ...! ЖеЛаЯ СмЪрТтА ЗъЩоТо Тя Ми Е УтЕхЪ......


Ако не си част от решението, бъди част от проблема.!!!


И пак влизаме в клуба и зная ний сме на върха... Хайде скъпи раздвижи се тази вечер ще си с мен!


Единствения начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш напълно!


Не е кой знае какво да кажеш "СЪМ" , важното е да СИ !!!


аЗ сЪм ГаДнА АмБиЦиОзНа и ЗнаМ ДоБрЕ КаКвО ИсКаМ!ЗнаМ и МоГа нО нЕиСкАм зАщОтО сЪм иНаТ!аКо ТоВа мЕ пРаВи КуЧкА оК КуЧка СъМ!


РаЗлЧНа сЪм Да И кФо оТ тОВа пРоБлЕм лИ иМа, КаЖи Го СеГа! НяМа Да СпИрАм 6тЕ дЕйСтВаМ дОкРаЙ,ДрУг Не ВзИрАм ЖиВоТа Е РаЙ! нЕ мИ пОмАГаЙ аЗ мОгА сАмА МиСлИ мУ тИ-аЗ нЯмАм ЦеНа..!


ЗнАм чЕ нЕ сЪм идЕАлнА!ПрЕцАкЪш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА,АкО оБичАм оБичАм дОкрАй!НЕ мЕ поЗнАъш пО хУу сИ трАй:ЖИвЕя кАктО сИ иСкЪм и зА нИкоЙ нЕ мЕ е*е!ПАдАм и стАъм,нО пАк сЪм доБрЕ.


« Последна редакция: Ноември 09, 2007, 21:28:33 pm от ReNKaTa »

Неактивен ^_Sevi_^

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 372
  • Пол: Жена
  • Не изчезвай всичко се върти....
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #83 -: Ноември 08, 2007, 08:49:11 am »
Аз не прося обич...аз просто жадувам за нея...!Ти бе този който ме научи на любов.Питате се какво е любовта?Едно невинно щастие,една безмълвна дума,една иска надежда,една капка живот,една глътка обич.
Отново в тъмното седя и плача.Проклинам таз съдба жестока.Защо когато някого обичам той е винаги далеч от мен...!?Защо сърцето мъченическо,не може в този миг да спре да бие?Да заспя и да не се събудя....да пресъхнат мойте сълзи,устните мълчат,а сърцето онемяло разкъсващо се между радостта и болката...ОБИЧАМ ТЕ...шепти сърцето ми...Няма да те забравя НИКОГА!

******************************************************

Има моменти когато ми се иска да заплача,моменти в които ми се иска да не мисля за нищо,да виждам най-хубавото от живота...Иска ми се да казвам "Какво от това" на нещо което до болка боли!Иска ми се да казвам "Какво от това" когато очите ми са пълни със сълзи!Иска ми се да забравям незабравимото.Да казвам "НЕ",когато ми се иска да изкрещя "ДА" но немога!Искам да мога всичко да върна пак отначало.Искам да мога да те целуна пак.Искам да мога да върна дните както тогава,но не знам как...и дали има смисъл.Винаги ще те ОБИЧАМ каквото и да става...!

Един ден любовта пита приятелството "Защо те има теб след като аз съществувам[?]" , а прятелството отговаря "За да донеса усмивка там където ти остави сълзи!!"

Неактивен skromnata_89

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #84 -: Ноември 13, 2007, 14:24:52 pm »
vzemete ka4ete nqkoi nov sms ili spomen :)
Винаги се старай да казваш на хората,колко много означават за теб.Използвай всяка възможност да им го покажеш докато не е свършило времето ти.Старай се да оценяваш всичко,което имаш!И бъди благодарен за малките неща в живота,които означават много!

Неактивен I`Hate`you

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 966
  • Пол: Жена
  • ****
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #85 -: Ноември 16, 2007, 22:53:29 pm »
ШшШшт тОвА нЕ е За фСеКи...ГлЕдА нИ лУнАтА и МиГа уНеМяЛа..ТаКиВа ЦеЛуВкИ тЯ дО дНеС нЕ е ВиДяЛа..тОвА сЕ кАзВа сТрАсТ..Не ПоМнЯ кОя сЪм аЗ,Но зНаМ чЕ нЕщО сУпЕр Се СлУчВа МеЖдУ нАс...

И кФо...оБиЧаМ тЕ...нЕ КрИя!И КфО?мРаЗиШ мЕ...ХаХа Ще сЕ нАпИя!С ПрАвЕжИ гАдНи Ми ИзЛиЗаШ...И ТъПи КуЧкИ мИ ЗаБиВаШ...и КфО...БоЛи Ме Не оТрИчАм И зА жАлОсТ ВиНаГи щЕ тЕ ОбИчАм...!

Любовта е камъче, в което човек се спъва и го боли, обикновенно хората го изхвърлят, но ти го запази! ОБИЧАМ ТЕ!

Благодаря ти,мили Боже,че някой ден при мен ще спреш и от изсъхналата кожа-душата ми ще прибереш.Само за едно ще те помоля-превърни ме в черен прах,защото в Рая ще ми бъде скучно,а Ада вече изживях!

Знам, че някои ден ще съм звезда в небето и болка за теб в душата, и сърцето. С открита рана точно тук на земята моя живот с мойта песен е изпята.

Нашата любов бе като снежна лавина-бързо дойде,повилня и замина.

Малко пламъче ти давам, в силен огън ти го разгори. В длани го подръж, после го върни. Океанът ще го пази във дълбоките води. И когато нас ни няма, пламъчето ще разказва за един живот, една съдба и две сърца.

За мъничко любов не ще те моля. Не заслужавам аз това. Бъди щастлив - това е мойта воля, а мъката приемам за съдба.

Дълго спорих със сърцето. Карах му се, разсърдих се дори. Утеха потърсих в ума, за да видя, че и там си само ти!

Ти не си за мен, нито аз - за теб, но за любовта ни няма лек. Физиката отдавна тайната знае: плюс и минус се привличат и това е!

Мога да напиша песен. Мога да надвикам океана. И пролетта да преобърна в есен мога. Но да те забравя просто няма как. И карам ветровете да те търсят пак и пак...

Сърдиш се, че все мълча, че не свалям звездите от небето. Но повярвай на сърцето: най-силна обичта е, когато думи за нея умът не знае.

Колумб търсил Индия, но открил Америка. И нарекъл американците индианци. Аз търсех приятелство, но намерих любовта. И днес с твоето име наричам света.

Обич, болка, истина, чувства, агония, мечта, тръпка, единство... Ако не разбираш, виж първите букви на думите.

Ще се превърна в цвете, за да ме милват ръцете ти. Ще се превърна в песен, за да ме шепнат устните ти. Ще се превърна в обич, за да бъда в сърцето ти!

Обичам те! Разбираш ли? Обичам те! Не мога днес от теб да се лиша. Ти си ми нужен както слънцето, изгряващо над грешната земя.

Животът ще ни грабне в своите дни и може би не ще се видим вече, но ти своите приятели помни, макар да си някъде далече.

Устните ти са прекрасни, очите ти са страстни, но внимавай - моите са по-опасни!

Кажи ми къде живееш и аз ще ти кажа къде ще се пренеса.

Въобще не искам да си лягам в леглото до теб стига ми и кухненската маса.

Ще те целувам,докато престанеш да виждаш и чуваш.Ще те любя,докато разбереш къде е истинското ти място.Ще те милвам,ще те галя и ще те възбуждам,докато почувстваш,че полудяваш.И ако след всичко това,все още имаш сили да си тръгнеш от мен,спомена за часовете,в които сме били заедно,безпощадно ще те измъчва.Ще те прикове към мен като верига и ще минеш през хиляди мъки за да се върнеш отново в ръцете ми.Обичам те!
Всичко е по-леко в Pop choc формат...

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #86 -: Ноември 17, 2007, 20:23:34 pm »
Ще мOжEш ли дA ми дOкAжEш ти сEгA, чE другA някOя оT мEн е пO-дOбра? И дOри дA оTричAш знAм нE ти е вCе еднO KъдE съM сEгA, и кOй е в мOетO лEглO!А?


КаЖи Ми КаК дА сПрА с ТеБе дА гРеШа....? УсЕщАм ТяЛоТу ТИ...А тИ уСеЩаШ лИ.....? РаЗтАпЯм Се СеГа---Ф тФоЯтА уСтА...КаТу КуБчЕ лЕд...ХаРеСфА мИ тАкА...ИсКаМ тЕе...ЕлАаа...


Обичам живота коварен макар да е труден,суров защото в него се ражда едничката дума любов!


Мисля за теб постоянно, обсебил си ме тотално, искам те моментално, дори и да е фатално!


Не Ми ПуКа За ВаС мОмЧеТа...! нЕ Ми ПуКа За ТъПаТа ЛЮБОВ..!Аз СъМ ПрОсТо ЕдНа КуЧкА БеЗ СъРцЕ...ЗаЩоТо ЕдИн СлАдУр Ми гО ОтнЕ..!!


Не МоГа Да ЗаСпЯ , СъЛзИ иЗпЪлВаТ мОиТе ОчИ , И Не МоГа Да РазБеРа , ЗаЩо От ДуМиТе ТаКа БоЛи ? Да БеШе Ме УдАрИл , Да БеШе Ме УбИл , Но ДуМиТе КоИтО КаЗа Да БеШе Ми СпЕсТиЛ !


оБиЧаШ Ли оБиЧаЙ СиЛнО...МрАзИш Ли МраЗИ зАвИнаГи...Не сЪжЕляВаЙ НиКоГа зА НиЩо зАщОтО еДвА Ли няКоЙ ТеБ Ще СъЖаЛи... ПлАчИ ТиХо,сМеЙ сЕ ВисОкО,оБиЧаЙ сИлНо... И ОтМъЩаВаЙ ЖеСТоКо !


Тъй значи тъй.. реши и си отиваш. На добър час, аз няма да те спра. Ще си потъжа ден - два, ще ми е криво, ала от скръб едва ли ще умра. Обичам те! Чуй моя глас! Напразно! Ти тръгваш отново в нощта. Сама оставам аз със любовта си, горчиво плачейки за своята съдба. Ти никога не ще се върнеш вече, остана спомена за оня ясен ден. Сега те виждам само отдалеко, усмихвам се и казвам: " Добър ден ".


НяМАшЕ СмеЛоСТ В ОЧИТе Ми Да ПоГлеДнеШ ДоРи пРеДИ ВсИЧко ТоВа Което ти мИ прИчиНи.с КоеТо Ме НаРанИ.С МЕн ИСКАш дА бЪДеш тИ НалИ?И НиКога не Ще мЕ зАбРаВИШ пОМнИ!!


ГлЕдАм И Не ВяРваМ На ОчИтЕ Си..С ТеБ Е НяКаКвА ЖеНа..ГлЕдАм И На Ум КрЕщЯ На СеБе Си-Не Е ИсТиНа.. КаЖи Ми Тu..?! ВяРВаХ Че СъМ ВсИчКо В ЖиВоТа Ти..В ЛюБоВтА Ти УбЕдЕНа БяХ..ЕвТиНи ЛъЖи Си Ми ГоЖоРеЛ Ти..КаК Не Го РаЗбРаХ ?! НяМа НиЩо ИсТиНсКо В ТеБе,ИсТиНаТа Е Че Си ЛъЖа..С МеНе ПрОсТо Си yбиВаЛ ВрЕмЕ КаЖи Ми КаК МоЖа ?!


Непознати хора.Непознати лица.Непознати души.Непознати сърца.И всеки се мисли за оригинален,не осъзнава как става банален...А истинските са толкова малко,това не е ли жалко?!Думи,чувства и мечти,всичките ли са само изпитани лъжи...[STOP COPY ME!]


Мила моа чакай ме на завоа. Моа да доа, моа и да не доа, ама ако доа знаеш какво моа.  [lol]


кФа сЪм аЗ Li? мI тi кЪф сI?]
[Аз УпРаФлЯфЪм АдЪъ]
[нЭ пРаф!м kЭфА нЪ нЭщАсТн!чК!]
.....мОгЪ дЪ кАзФаМ "кФо уТ тОфА?" зА нЕщУ, коЭтУ дО бОлКъ м! пУкЪ! нАУч!лА сЪм сЭ дА зАбраФяМ нЕзАбРафиМи нЕщА... мОгЪ дА кАзФам "нЕ" доР! кОгАту иСкЪм дА иСкрЭщЯ "дА" и сЪм сЭ нАуч!лА оч!тЭ с! дА сИаЯт кОгАту сЪ пЪлН! с тЪгА!


Ало Бонбон яЛа нЕщО дА тИ кАжА...тИ сИ зА мЕн МисТъР ЕрОтИк На еТаЖа...АлО бОнбОн сПри До МенЕ дА тЕ пИтАм...[НямАм дУмИ бЕйбе]...АлО бОнБоН яЛа оТ тЕбе Да оПиТаМ !


ВсЕкИ ДеН МиСъЛта За ТеБ....КаРа Ме Да БъДа НаЙ ЩасТлИвИя чОвЕк На сВеТа....ВсеКи ДеН ТвОя СиЛуеТ КаРа Ме Да ПоЛуДяВаМ БеЗ Да зНаМ и аЗ ЗаЩо......!


Ти Си МноГо FreSh And CoOL,и Те ХарЕсВам Very Much,ВедНъЖ Look At Me и ПосЛе Don`t Forget Me...СърЦетО Ми е Тик-ТаК For YoU,ЗаЩотО I LovE YoU...!!!


ЖеЛаНа,Но СаМа...ЖаДнА зА лЮбОв,Но ВиНаГи СаМа...Ти Ли Ме ЗаКлЕ вСе Да СаМ сАмА...дА ТъРсЯ лЮбОвТа, БеЗпЪтНа В нОщТа, Тя Да Е мИрАж, ДаЛеЧнА дА е Тя...Не ИзДъРжАм В сАмОтА, сАмА в НоЩтА, нО Не Си МиСлИ, чЕ е ДоШъЛ сЛеД ТеБе КрАя На СвЕтА...аЗ щЕ пРоДъЛжА !


***АкО ПоИсКАш БяГаЙ Ти Не Си МИсЛИ,чЕ Ме БОлИ...КАкВО ОЧаКВаШ дА ЗаПЛаЧа Ли..???ТаКА ГоВоРЯ Ти СегА... Но САмО ДУмИ Са ТОвА ...ЗА дА ЗаПАзЯ ГОрДоСТтА Си..ЛъЖА е Не чУВаШ Ли???... сПРи Се ЛЪжА..СъРцЕТО мИ СТеНЕ лЪжА е,Че МоГа Без ТебЕ ЛъЖа е...***

 

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #87 -: Ноември 17, 2007, 20:29:25 pm »
ОпА, опА оТ бАняТа иЗлиЗаш - ЧуДеСно! Ся Ш иЗвЪршИм оперАциЯтА леСно.Не ме гЛеДай вСе еДно,че тЪрсИм нЕиЗвеСтно и не лЯгаЙ, чеСтно - трЯяш ми отвеСно !!!


МаЧкаМ ТъПчА ВсЯк0 СъРцЕ..СтАвАм,ПаДаМ,а? �а сЪм Си ДоБрЕ!..ЖиВеЯ КаКт0 ИсКаМ,А Не КаКт0 тРяБвА-РАЗБЕРИ..ИсКаШ Да Ме ИмАш?!ХаХ ЗАБРАВИ..ГъЗаР Го ДаВаШ..ДоБрЕ ИзГлЕжДаШ...аМа За НиЩо Не СтАвАш..!


НаЙ-тРудНатА ЛюБоФ На СвеТа е ТазИ кОяТо Е тЪмНа.ТазИ кОяТо ПричинЯва НаЙ-МноГо БолКа!От ДуШатА ЗавИси Да ПогЛедНе ОтВъД ТазИ мРъсНа ЛюБоФ и Да ВъзВърНе КраСотАта КоЯто Е сВетЕла ТолКова ЯркО пРедИ.ЧисТатА ЛюБоФ... [това е цитат от филма Dirty Love]


Има болки, който понасяме и удари, които търпим, и спомени, които отнасяме в нощите, който не спим. Има обич, която очакваме, има скръб, за която мълчим и в тези минути съзнаваме колко е трудно да бъдеш един.


.::ПрегРъЩай Ме,РаЗпаЛваЙ Ме,ДокОсВаЙ мЕ,рАзНеЖваЙ мЕ,пРоШепВай Ми ОбиЧам Те-тАка Ми Е дОбРе!ЦелУваЙ мЕ,СаБличаЙ Ме,ПоВтарЯй Ми ОбичАм Те-тФоЯ дОпиР ИскаМ Само!!! :P::.


Ако нявга се завърнеш, на моя ела тогазц и ч,й от явора, посърнал, колко дълго те обичах аз. Чуй мойте въздишки скрити, чуй моя тих надгробен зов, чуй как ридае над тревите една погубена любов.



Някъде, някога, толкова някога, колкото в двата пъти с няколко думички в някаква уличка спряхме веднъж любовта. Беше найстина толкова истинско, колкото може да е. Беше божествено, беше тържествено, беше но вече не е!


Защо да те мразя? Всичко бе прекрасно! Обичах те силно, обичана аз бях! Раздялата настъпи след бурното щастие, след нежната пролет, студения мраз. За моята мъка ти няма да чуеш, ни дума, ни укор от моята уста. Защо да те мразя след оганя с бурен, устата да топли сърцето с жарта.


Ще дойде ден ще съжаляваш. За две очи потънали в сълзи. Тогава ти при мен ще искаш да се върнеш, но дните ще се разменят. Недей да се криеш от мойте чувства и после да се правиш на хитрец. Да лъжеш този, който те обича не е изкуство не се гордей с това, че си подлец.


В едно момче се влюбих аз лудешки, едно момче сърцето ми плени и аз прощавах всичките му грешки, но изневярата не му простих. Ти знаеш ли какво е да обичаш, знаеш ли какво е любовта към едно момче, което истенски обичах, а как боли, когато ти изневери.


Едно сърце, което те обича, едно сърце, което те зове, едно сърце от тебе поглед не отделя. Желаете и вечно теб следи! Готово е за тебе да се бори, готово е за тебе да умре, за тебе всичко ще направи. Обичай го! Вече се закле.


¤ !t`$ all Ab0uT $aT!$f@©Ti0n...We DoN`t Ne€d l0v3...ToNiGht !`ll g!v3 y0u mY p€rf3©Ti0n...ToNiGhT !`ll Wa!t!n` f0r y0u...s0 tAk3 iT $loWly...d0n`t w@Nn@` ®uSh !t...tAk3 !t $loWly-$loWly


РаЗнИ БаРбиТа мЕчТаЯт с ТебЕ дА сЕ сЪчЕтаЯт.Ах,МомИчЕта ПроСтЕтЕ,аМа ДрУг сИ нАмЕрЕтЕ.Те Не сА Ти нА нИвОтО.ИсКаМ дА мЕ ЗаПиШеШ В дОсИетО сИ лЮбОвНо.ИсКаМ дА Ме оБиЧаШ НаЙ-оСнОвНо и РеДовНо..

 




Неактивен I`Hate`you

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 966
  • Пол: Жена
  • ****
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #88 -: Ноември 17, 2007, 20:51:34 pm »
Заключих те в моите мисли и откраднах времето ни с теб.Не съм крадец,не се страхувай,просто искам да съм с теб!

Исках да ти кажа,че те обичам,но се сетих чак,когато изпратих смс-а. :)

Когато слънцето изгрява и праща огнени лъчи,то знай,че вместо мен те поздравява и целува твоите очи.А вечер,когато изгуби свойта мощ,то знай,че вместо мен ти казва 'Лека нощ!'

Аз съм в леглото.Ако можеш ела................да си поговорим!  [lol]

Често се питам защо те обичам,нима идеал си на мойте мечти?Но и друг да ме пита не ще да отричам-обичам те просто,защото си ТИ!

Прати този смс на един човек,когото обичаш,на един,който ти е приятел,на един,на когото му липсваш и се запитай защо ти го пращам и аз.

Всичко е по-леко в Pop choc формат...

Неактивен Sherilin

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #89 -: Ноември 23, 2007, 01:39:04 am »
1.Да те обичам ме кара сърцето! Да те обичам ме кара душата! Да ме обичаш не те задължавам, но си спомняй по - често за мен, ако заслужавам!
2. Искам те, искам те. Искам да те замъкна в кревата, да те мача и изпотя, да те треса докато с ъ м в теб и тялото ти да гори. Обичам те. Вечно твои-ГРИП!
Коя Съм? Не Ти Трябва Да Знаеш
Чия Съм? Ничия. Само На Себе Си
Каква Съм? Различна. И Никога Еднаква
Къде Съм? До Теб. И преди да се усетиш вече ме няма...