Автор Тема: ЗАБАВНИ СМС - чета  (Прочетена 244521 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #30 -: Септември 10, 2007, 18:57:44 pm »
МалКа и плАхА,
нЕсигуРна в 0бичтА нА другитЕ, сиГурнА в св0ята.!
КокЕтна,чАр0внА,кАфЕви 0чи, дълб0ки, мИстИчнИ.!
РеВнувА и иСка внИманИе.!
НетЬрпЕливА зА н0в0т0, зА жив0т0,
изжИвявАщА б0лкАтА нА блИзкИте сИ...кАт0 св0я.!
Иска дА знАе всичк0,изглЕжда бъбриВка,
а тАкА грАди св0я свЯт, иСка дА е г0т0ва зА всЕки удАр.!
Крие уя3вИм0стТа си сЬс сАрказЬм,с ир0нИя,
рЕшила е, чЕ мАскАтА щЕ я прЕдпАзи.!
ИзглЕжда слАбА, вИнАгИ пИта, искА мнЕниЕ,
а силАтА й лИчи с всЯка стЬпка, с всЯко рЕшЕниЕ, в п0глЕда й.!
В нЕя нЯма стРах, нЯма к0лЕбАнИе...!

***************************************


еДнОвРеМенНУ чЕрНа и бЯлA..кРеЙзИ пОшТрЪкЛяЛа..нАпЪлнУ ИздИВяЛЪъ..
нАисТиНа сПЕцИалНа хИпЕр орИгИНалНа..рЕалНа
и вИрТуалНа мнОгУ раЗлИчНЪъ и сУПЕрР нЕтИпИчнЪъ !


НадУта Съм И кФоО?!?ОсвеН чЕ зАвиЖдАш НищУу ДруГо нЕ ВижДам!!нАриЧаШ мЕ кУр*а Ала Аз Не сЕ ОбИжДАм ! нЕнАВижДам ЗабРанИ,ПрИ мЕн НиЩо НЕ вАжИ ... КогАто мЕ поГЛедНЕш Не оТкаЧаш лИ кАжИ???


Хмм..оТ коГа ВсичКи сТаНахТе "VIP" и "КУклиЧки" ..?!?..дО вЧеРа сИ иГраЕхТе nа ПясЪка,а сЕга..ХуХу..!!..кФо ,като се ПокАзВаТе по НеиЗпРаНиТе пРашКи и СутИенИ..зА иНтеРесНи лИ сЕ мИслиТе..пфУу..пОгЛедНеТе се Е пАлячОвЦиИи.. _|_ !!!!!


Да аМа не Те ОбиЧам•дОрИ дА мОлИш•дА пЛачЕш•Да пАдаШ•sOrRy пИч-аМъЪ шЕ сТраДaш•.....


КрАсИвА ... мНоГо ДиВа ... зАкАчЛиВа ... ЗаЯдЛиВа ... рЯдКо ПрОщАвАм ... нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвАм ... Ей ТвА Съм Аз... И нЕ ми ПуКа За Вас... ?!


Аз Те ОбиЧаХ тИ МеНе Не,Аз тЕ сЪнУВаХ Ти мЕнЕ нЕ,аЗ Те реВнУваХ тИ МенЕ Не,АЗ Те ЗаБрАвИх Ти МенЕ НE ..?!


Има болки, който понасяме и удари, които търпим,
и спомени, които отнасяме в нощите, който не спим.
Има обич, която очакваме, има скръб, за която мълчим
и в тези минути съзнаваме колко е трудно да бъдеш един!!


Ценосните неща в един живот са доста повече от малко.. Знаете ли какво е жалкото? - Че повечето от нас не могат да ги оценят. В момента имам сили да кажа, че може би виждам отвъд хората, отвъд тяхната същност.. Обичам те,Калки! Навярно толкова думи са достатъчни, защото след време ще разберете, че мълчанието говори много повече от няколко празни и нелепи думи.


МоЖи дЪ сЪм сЛаДкЪъ, МоЖи дЪ нИ сЪм, н0 Дъ бЪдЪ тФоЯ шИ бЪдИ сАмУу СЪН !!!


*Не Ме Е Яд Че Ме ЛъЖеТе...Яд Ме Е Че МисЛиТе Че Ви ВяРваМ!*


♠♠I'M n۵T afRaiD, 'caUsE I'M a rIdeEr♠♠

Неактивен ^SwE3t_laDy^

  • Новак
  • *
  • Публикации: 42
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #31 -: Септември 11, 2007, 20:21:14 pm »
Хора спешно ми трябват смс-чета,в  които се казва колко много обичаш някого. Ама да не са тажни.

Моля, четете правилата на форума преди да поствате!!!
« Последна редакция: Септември 12, 2007, 08:06:05 am от ReNKaTa »
Sled zaleza na vsqka vecher nastapva mrak i samota, sled zaleza na vsqka obich nastpva bolka i taga. Kogato nqkoi si utiva ti nqmash sili da go spresh, kogato vidish che edna liubov umira ti nqmash sili s neq da umresh. Razbirash che mechtite sa izmama, che si obichala, a obich veche nqma, che spomenat e sqnka ostarqla, che si bila shtastliva, no ne si razbrala!!!

Неактивен sama

  • Новак
  • *
  • Публикации: 21
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #32 -: Септември 11, 2007, 21:21:27 pm »
Когато отново те срещна- подайми ръка!
Когато отново те срещна- недей да обръщаш глава!
Когато отново те срещна- ти дума пак промълви и няма сърцето чак толкоз от скръб по теб да боли!
« Последна редакция: Септември 12, 2007, 07:47:52 am от ReNKaTa »

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #33 -: Септември 12, 2007, 13:47:32 pm »
ОБиЧаМ Да ОбРаЩам 30 чАшКи с ТеКилА...ОбИчАм дА миНАвАм щ0м чеРвЕн е сФетОфарА...ОбичАм да УсЕщАм чЕ
мЕ мОлИш нАрАнеН...обИчАм аз дА знАя че ИзцяЛо те вЛАдеЯ...ОбиЧам дА вЛизАм беЗ да чУкАм на ВратАта...


шMaTkЪ БeЗ зAдРЪжKи сЪм... И kФo?!? СлAДkЪъ сЪм... И kФo?!? С нEщО пO - рAзЛиЧнA сЪм oT тEб...тOвA мE ПрAвИ иДeAЛнA... Нe мOжE дA мЕ иMaШ тИ... НеДoСтЪпНa сЪм зA тEб...


...~~My h3aRt BeAtS 0nL! 4 yOu~~...


SEX is LikE NokiA-ConNectinG pe0ple...LikE NikE-jus7 d0 it...Like PepSi-aSk f0r m0re...LikE sAmsUng-EveRyonEs iNviTed...AnD LikE mE- too g00d 2 bE truE


The liFe iSn't sO bad,iF yOu knOw hOw tO live and tHere isN't lOve in yOur waY.. !!!


~*~Чудя се...защо има толкова болка?Защо всеки втори които смяташ за приятел говори зад гърба ти?Защо има завист?Омраза?На къде отива света?Не искам да съм всичко за всички искам да съм нещо за някой.Много ли искам?~*~


РяДкО ОбиЧаМ,ТрУдНо Се ПрИвЛиЧаМ,ЧеСтО УнИжАвАм,РяДкО УвАжАвАм,ЧеСтО ОтМъЩаВаМ и НиКоГа Не СъЖеЛяВаМ!...Не Се ЯдОсВаМ,КоГаТо ДрУгИтЕ ГоВоРяТ За МеН,ЩоМ ГоВоРяТ,ЗнАчИ ЗаВиЖдАт,ЩоМ ЗаВиЖдАт,ЗнАчИ ИмА За КаКвО...


ХоДя По РъБа И тОвА мИ хАрЕсВа ... АкО ПаДнА щЕ е , ЗаЩоТо СъМ СкОчИлА,а Не ЗаЩоТо НяКоЙ мЕ е БуТнАл!!!


Обичам те! Защо да крия, защо сърцето да мълчи....тя любовта не може да се скрие, тя даже в погледа личи.....


Секса е като математиката-прибавя6 леглото,изважда6 дрехите,раздеаля6 краката и се омножавате!!


Ако обичаш един човек напиши името му в кръг, а не в сърце защото сърцата се разделят, а кръговете се въртят...


ЖИВОТЪТ Е ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО–ПОСРЕЩНИ ГО.
ЖИВОТЪТ Е ДАР–ПРИЕМИ ГО.
ЖИВОТЪТ Е ПРИКЛЮЧЕНИЕ–ОСЪЩЕСТВИ ГО.
ЖИВОТЪТ Е МЪКА-НАДМОГНИ Я.
ЖИВОТЪТ Е ДЪЛГ-ИЗПЪЛНИ ГО.
ЖИВОТЪТ Е ИГРА-ИЗИГРАЙ Я.
ЖИВОТЪТ Е ТАЙНСТВО–ОТКРИЙ ГО.ЖИВОТЪТ Е ПЕСЕН–ИЗПЕЙ Я.
ЖИВОТЪТ Е ВЪЗМОЖНОСТ–ИЗПОЛЗВАЙ Я.
ЖИВОТЪТ Е ПЪТЕШЕСТВИЕ–ИЗВЪРШИ ГО. ЖИВОТЪТ Е ОБЕЩАНИЕ–СПАЗИ ГО. ЖИВОТЪТ Е ЛЮБОВ–ОТРИЙ Я.
ЖИВОТЪТ Е КРАСОТА–ВЪЗХВАЛИ Я.
ЖИВОТЪТ Е ИСТИНА–ОСЪЗНАЙ Я.
ЖИВОТЪТ Е БИТКА-ПРИЕМИ Я.
ЖИВОТЪТ Е ЗАГАДКА–РАЗРЕШИ Я.
ЖИВОТЪТ Е ЦЕЛ–ПОСТИГНИ Я.


Обстоятелствата не правят човека, те само го разкриват.


КаРаТе Ме Да Се ЧуВсТвАм ДоБрЕ и Да Се СмЕя На ГлАс, Но Не ОсЪзНаВаТе КoПеЛеТа,Че Се СмЕя На ВаС ... !!!


С пари можеш да си купиш къща,но не и дом.Можеш да си купиш легло,но не и сън.Можеш да си купиш часовник,но не и време.
Можеш да си купиш книга,но не и знание.Можеш да си купиш положение,но не и уважение.Можеш да си платиш за лекар,но не и за здраве.Можеш да си купиш живот,но не и душа.Можеш да си купиш секс,но не и любов.


Ще те забравя още сега,не заслужаваш нито сълза.Нищо не искам вече от теб,ти ме предаде..Ще те забравя още сега,ще те изтрия от паметта.Нищо не искам вече от теб,ти ме предаде..ТИ МЕ ПРЕДАДЕ!!!!!!


Мечтай ако ще живееш завинаги,живей ако ще умреш днес!


Аз съм си аз и съм повече от вас,а вашето мнение след моето погребение!


Не очаквай много от огъня, който всичко изгаря.
Не очаквай много от богатството, където всичко се изгубва.
Не очаквай много от деня, когато Слънцето залязва.
Не съжалявай за това, което помниш.
Не се спирай да преброяваш прашинките по пътя.
Не търси доброто, което съблазнява - то не е за тебе.
Помни: ти не си пратен в света да разрешаваш всички противоречия, а си пратен да живееш. Ако научиш това, ти ще придобиеш много, а ако не научиш това, още много има да учиш


аЗ сЪм ГаДнА АмБиЦиОзНа и ЗнаМ ДоБрЕ КаКвО ИсКаМ!ЗнаМ и МоГа нО нЕиСкАм зАщОтО сЪм иНаТ!аКо ТоВа мЕ пРаВи КуЧкА оК КуЧка СъМ!


Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #34 -: Септември 12, 2007, 14:13:25 pm »
ВсЯкА вЕчЕр Си С рАзЛиЧнА жЕнА .. в ЖиВоТа НяМаШ нИтО еДнА .. гОлЯмА РаБоТа ,Че ВсЯкА мОжЕ дА сВаЛиШ сЛеД кАтО нЕзНаЕш КаК дА я ЗаДъРжИш!ПрЕсТаНи Да Се ПрАвИш На МъЖ сТаВаШ СаМо За ВедНъЖ!!!! И к`Фо като пия 300 грама наведнъж?! И к`Фо като ти си поредния ми мъж?! С КОЛКОТО ПОВЕЧЕ,ТОЛКОВА ПО-ДОБРЕ! Аз Не ИсКаМ с ЕдИн...с ДвАмА... a с МнОгО мЪжЕ...!!! И кФо като съм КуЧкА, нали не съм тФоята?


Силно обичам!Трудно прощавам!Жестоко отмъщавам!И НИКОГА не съжалявам!!!


Не МоГа да ЗаПуШа УсТиТе На ХоРаТа,МоГа Да Си ЗаПуШа УшИтЕ !!!


....С тЕб Ще Си ИгРаЯ дО КоГаТо Аз РешА....нЕ зНаЕш Ли Бе СлАдЪк-ДоРи ЖиВоТъТ е ИгРа.ЛеСнО щЕ тЕ иМаМ...оЩе тУк...СЕгА....хАхА лЪжЕш Се,Че С тЕб щЕ пРоДъЛжА!тИ сИ сАмО зА вЕдНъЖ...бОлЕн Си Е пИч,С дИаГнОзА мЪж....


Не Ми ПуКа За ВаС мОмЧеТа нЕ Ми ПуКа За ТъПаТа ЛЮБОВ ! Аз СъМ ПрОсТо ЕдНа КуЧкА БеЗ СъРцЕ ЗаЩоТо ЕдИн НеЩасНиК Ми Го ВзЕ!!!


Един мъж оценява една жена, когато я загуби и друг в нея се влюби!


Не се повтарят старите времена и първата любов не се завръща. Макар и вечна любовта, тя никога не е една и съща.


Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш.



Неактивен P3pItYy`

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #35 -: Септември 12, 2007, 20:18:37 pm »
Ще мине веселото детство, ще станат сиви твойте дни. И глупавото си вълшебство живота ще се завърти. И някой ден, съвсем случайно ще зърнеш на тавана стар, една захвърлена тетрадка, един изгаснал детски блян. Ще повдигнеш твърдата корица с пожълтелите листа., и ще разбереш, че неусетно е отминала и младоста!!! :)

лИгЛа сЪм бИлА-пРеДи тИ хАрЕсФашЕ!кУ4Ка сЪм БиЛа-щОт ОБиЧаМ ДрУг лИ?!сЪжАлЯвАш чЕ сИ БиЛ с МенЕ-тОгАвА щО пЛачЕш!нА мЕн нЕ сИ мИ нУЖен вЕчЕ иМаМ нЕгО!ИсКаМ дА мИ КаЖеШ,Че тЕ ДрА3нЯ...НаДуТа СъМ БиЛаАа,И К`вО От Т`вА...НаЛи НаД ТеБ СтоЯ?!?Ка3вАш,Че 3а МеН Не сИ 3аСлУЖаВа дА ЛеЯт сЪл3и...XxMmXx..3аЩо Яд лИ те Е,Че 3а тЕб НикОи нЕ гО БоЛи?!? [na na na na]


РаЗлИчнЪ сЪмМ..Не БаНаЛна! иДеаЛна СъЪм.. нЕ, чЕ сЪм НаХаЛна! Не мОжЕш дЪ Ме иМаШ.. нЕ, Че сЕ НаДуФъМ! СкрОмНъ сЪм! уТ фСиЧкИ жЕнИ, КуИту ИсКъШ, Най-СкЪпу СтРуФъМ!!!! [pleZz]



нИкОгА нЕ оБиЧаМ.....ТрУдНо Се ПрИвЛиЧаМ.....чЕсТо УнИжАвАм.....РяДкО оВаЖаВаМ.....чЕсТо ОтМаЩаВаМ.....и НиКоГа Не СъЖаЛяВаМ!!! [hip hip uraaa]


аЗ сЪм кУкЛиЧкАтА,кОяТу нЭ мОжЭш дА сВаЛиШ!аЗ сЪм пЭрФэКнАтА,с кОяТу дРуГиТэ щЭ сРаВнИш,тВоЯтА мАцКа От мЭн тЭ пАзИ,зАщОтО оТ зАвИсТ в кРаКаТа мИ лАзИ!!! :>



знАм чЕ нЕ сЪъм идЕАлнА..прЕцАКаш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА:акО оБичАм оБичАм дОкрАй.:.нЕ мЕ поЗнАВаш пО хУБаВо сИ трАй:жИвЕя кАктО сИ иСкЪъм и зА нИкоЙ нЕ мЕ еБе.:.пАдАм и стАВам,нО пАк сЪъм доБрЕ  [namigG]


НещО за ПриЯтелиТе...

Помни: Добрият приятел ще те измъкне от затвора... А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря: НИЕ я оплескахме... Горд съм, че съм твой приятел! Прочети всичко до последното изречение И не пропускай редове. Научих..., че животът е като тоалетна хартия. Колкото по свършва, толкова по-бързо се върти рулото. Научих..., че трябва да сме благодарни, Че Господ не ни дава всичко, което поискаме. Научих..., че парите не ти купуват класа. Научих..., че онези малки неща, които се случват всеки ден, правят живота толкова вълнуващ.9Научих..., че под всяка твърда черупка, се крие някой, който иска да бъде ценен и обичан. Научих..., че Господ не е сътворил света за един ден, тогава какво ме кара да мисля, че аз мога. Научих..., че ако не обръщаш внимание на фактите, това не ги променя. Научих..., че ако възнамеряваш да си оправиш сметките с някого, само ще му позволиш да продължи да те наранява. Научих..., че любовта, а не времето, лекува всички рани. Научих..., че най-лесният начин да израсна като човек е да се обградя с хора, които са по-умни от мен. Научих..., че всеки, когото срещаш, заслужава да бъде поздравяван с усмивка. Научих..., че никой не е идеален, докато не се влюбиш в него. Научих..., че животът е корав, но аз съм по-корав. Научих..., че възможностите никога не се пропиляват. Някой ще се възползва от тези, които ти си пропуснал. Научих..., че ако таиш горчивина, Щастието ще отиде другаде. Научих..., че бих дал всичко да можех да кажа на онези, които обичам, Че ги обичам още веднъж преди да си отидат от този свят. Научих..., че трябва да си мериш приказките, защото утре може да се върнат при теб. Научих..., че усмивката е евтин начин да си подобриш външния вид.

ПрАвЯ ТоВа КоЕто На МеН Ми Се ИсКА И ХиЧ Не мИ ПуКа,чЕ НяКоЙ Ми ПиСКа,ПрАвЯ тОвА КоЕтО На МеН Ми ДоПаДа И ХиЧ Не Ми пУкА Че НяКоЙ ПрОпАДа... [bravisimo] [pleZz] [na na na na]




това е за сега от мен  :kissoflove: [na na] [namigG]
















С пари можеш да си купиш къща,но не и дом.Можеш да си купиш легло,но не и сън.Можеш да си купиш часовник,но не и време.Можеш да си купиш книга,но не и знание.Можеш да си купиш положение,но не и уважение.Можеш да си платиш за лекар,но не и за здраве.Можеш да си купиш живот,но не и душа.Можеш да си купиш секс,но не и любов.

Неактивен grozotia

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 253
  • Пол: Жена
  • This strange machinery is keeping U from seeing me
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #36 -: Септември 13, 2007, 10:22:48 am »
супер сте  [bravisimo] [nomer edno]
..на една дълга и красива почивка..

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #37 -: Септември 16, 2007, 13:15:54 pm »
Къде си тръгнал ти без обич,обич да търсиш в света?!И отиде си,и няма да се върнеш,мое мило момче!Ще тръгнеш когато падне нощта.Чии коси ще галиш и кой ли ще те разбере?Кому ще кажеш "Обич моя,мъничко дете" .Къде си тръгнал ти без обич,обич да търсиш в света???Нали при мене я остави ела ще я намериш сам!!!!!



Аз знаех че подли са мъжете
Но не знаех че такава си и ти
Защото уж приятелка най-добра ми беше
А подлоста в сърцето си таиш!!!



Много ходих с тебе мили
на много неща ме научи..
само на едно не ме научи-
да бъда подла като теб!!!



Изневери ми ти,защо не питах.Ти ме гледаш с толкожа омраза,сякаш черната смърт е била при теб.Тя е по-красива от мен,тъй прецени си ти.Ти стоеше на кея и гледаше  красивото море и мислеше си може би за нейните сини очи.Но никога недей забравя,че вечна обич нийде няма!Все нещо ще ви раздели.Животът е мръсен и знай,трябва да бъдеш предвидлив.Ти ще се върнеш при мен,но ще бъде късно,твърде късно.Аз сърцето си от мъка на друг ще подаря,зашото аз те обичах,но ти не ме разбра!!!




Едни очи до болка ме смущават,студени,кафеви  и
питащи очи.Очи,които нищо не прощават и никога не молят "остани".Едни очи света преобразили в свойта друга чудна светлина ,очи,които имат сили да преобразуват своята съдба.Едни очи жестоки и красиви,изпълнени с ненавист и със жар.Никога свенливи.Непостоянни в своя мощен чар.Едни очи ще помня до забрава,обичащи и лъжливи.Очи,в които искам да остана за миг или за вечност може би!!!




Току що бях на ехограф...сърцето ми не е разбито!Успех следващият път




2.Някой ден,когато разбереш,че си значел нещо в живота ми,нека не те боли,а замълчи и си спомни сълзите ми...

3.Всеки своя пътека си има,всеки бърза и търси човека.И аз имах пътека любима,и аз някога имах пътека...Много мили неща аз разлюбих,имах всичко и всичко загубих-няма щастие,щастие няма.Сам да бъдеш така по-добре е!Нищо в наши дни не е вечно!И най-милото ще отмилее,и най-близкото става далечно!Всяка клетва е само измама,всяка нежност крие удари груби-нека никога нищо да няма,за да няма какво да се губи...Всеки друм става тесен за двама,всяка радост е подлата мъка!Нека никога срещи да няма,за да няма след тях и раздели...

4.Нито един човек не е способен да живее седмици,още повече години в атмосфера на нежна страст!Всичко на този свят уморява,даже това,че някой те обича...

5.Не забравяй,че ако загубиш мен,аз ще загубя теб,но ти ще загубиш повече,защото мен ще ме обича всеки,а теб никой-както аз...



.Душата ми е жива рана ако теб до мен те няма!!!!
2.Далече си и не ще усетиш целувките и тихия ми зов!Но искам да усетиш душата ми и моята любов!
3.Аз тръгвам ти свиваш рамене!Уверен си че ще се върна!Напразно!!!Ти всичко ми отне дори и силата да се обърна!!!
4.Бъди това което си а не това което другите искат да бъдеш!!!
5.Човешкият живот не струва нищо но и нищо не струва колкото него!!!
6.Живей с мисълта че всеки ден ти е последен!
7.Живей така че като умреш и гробарите да плачат на гроба ти!
8.Никога не се примирявай с постигнатото!
9.Ако смърта не беше достатъчна за всеки тя щеше да бъде висша цел!!!
10.Никога не прощавай на човек когото мразиш заштото рано или късно той ще ти отмъсти!!!
11.Трябва да изгубиш някого за да разбереш че си го имал!Трябва да изгубиш любовта за да разбереш че си обичал!!!
12.Защо сърцето ти е от лед защо се влюбих точно в теб защо реши таз съдба да си играе с любовта!!!
13.Обичам те защо да крия!Обичам те нима е грях!Сърцето си пред тебе ще разкрия -обичам те откакто те видях!!!
14.Ако обичаш някой и това боли обичай го дори и наранена да си.Ако някой теб обича запомни би трябвало и него да боли!!!
15.Обичай не този който ти казва "Обичам те" а този който със сълзи те моли Обичай ме!!!
16.Любовта понякога може да е магия но магията може да бъде понякога.....просто илюзия!!!
17.Любовта започва с прегрътка расте с целувка и завършва със сълзи!!!
18.Една от най-опасните мисли е : "Всички правят така"!!!
19.По добре да умреш прав отколкото на колене!!!
20.Да обичаш когато те обичат е човешко!Да мразиш когато те обичат е жестоко!Но да обичаш когато те мразят е велико!!!
21.Ти ще дойдеш но ще бъде късно аз ще гния в гроб студен ще целуваш букви вместо устни ще прегръщаш кръста вместо мен!!!
22.Живей сред хората но не и за тях живей за хората но не забравяй че си сред тях!
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #38 -: Септември 19, 2007, 17:01:14 pm »
Раздялата не значи край,а по-скоро някаква отмора.Бъди добър,и аз ще съм добра.Поне в раздялата да бъдем хора.Не те проклинам и не ти завиждам,но едно ти пожелавам:"Жестока съдба да те сполети и дано с теб да се случи същото,дето ти ми причини."

Защо си тъй блед и мълчелив?Защо не се посмееш,пошегуваш?Ревнуваш ли?Нима боли?Аз тръгнах,ти вдигна рамене,уверен,че утре ще се върна...Напразно...!Ти всичко ми отне,отне и силата ми да се обърна!

Значи е излишно?Измамницата може би е тя?Това за мен е безразлично.Не ще ни върне близостта...Та аз още те обичам!Мълчим,вървим,мъчително е.И тази наша среща е последна.И двамата приели сме го вече.Дори не искаме да се погледнем!

Как винаги не можеш да ме разбереш?Как винаги успяваш да ме предадеш?Как винаги ме гониш без да искаш ти?Как винаги убиваш нашите мечти?

Сама дойдох.Сама ще си отида.Обичай нея и дано да си щастлив,но ще мине време...ще се сетиш НЯКОГА за мен...Но по-добре не се мъчи...Аз няма да се върна в твоя ден..!

Ако някой ден в живота ми се върнеш отново,ще се преродя в нов човек и ще забравя болката,която внесе в сърцето ми.Ако някоя нощ почукаш на вратата ми с жажда за внимание и обич,аз ще преглътна сълзите си и ще отвърна на желанието ти.Ако дори за миг мога отново да целуна устните ти ще продам душата си на дявола.А ти мислил ли си някога,че можеш да направиш това за мен>?

Сбогом-последната ни дума остава като тежък камък да тежи.Човек веднъж истреля ли куршума,за жертвите  не трябва да тъжи.

Не се кълни-последна обич няма.На всяка обич всичко свое дай,но не храни в сърцето си измама.Не се кълни-последна обич няма!

Ако някога изгубиш или изоставиш една любов никога не я заменяй с омраза,защото няй-подло е да мразиш човек,които до вчера си обичал или просто си мислел,че обичаш!

Отивай си!Аз няма да заплача като дете оставено на път!Сълзи се ронят от очите ми,когато мислиш за друга.И аз те викам яростно,сърцето иска да те спре.Върви си!Защо да сме и двамата нещастни!Отивай си!Така е по-добре!

Някога срещнах те случайно.Дали?Навярно съдбата без да иска ме рани.Въртеше ме в мрежите.Открадна душата ми,бях просто играч.Оплиташе сърцето ми от сутрин до здрач.Съдбата играеше,но време дойде,захвърли ме в ъгъла с разбито сърце.Парчетата събрах,но сякаш от стъкло-слепих ги,но студено вече бе то.Но аз не те обичам вече.И слънцето пак ще изгрее за мен.Кога ли дъждът ще измие лицето ми от сълзите?Понасям се смело с крилата на вятъра и диря посока да продължа...Пак ще обичам!И със силна душа!

Чувствам се адски зле.Не ме боли глава.Не съм болна и аспирина определено няма да помогне.Много по-лошо е.Липсваш ми!

Ако красотата бе престъпление,то ти щеше да излежаваш доживотна присъда.

Как можеш да кажеш на дъжда да не вали,к-то съществуват облаците.
Как можеш да кажеш на листата да не падат,к-то съществува вятъра.
Как можеш да кажеш да не се влюбвам,к-то съществуваш ти!?

Крия сълзите си,к-то споменавам името ти.Но повярвай ми...Не съществува човек,на който да липсваш толкова много!

Вечно ме питаш дали си ми омръзнал.Караш ме да си мисля,че не искаш да си с мен.Съмняваш се в чувствата ми.Така оставам с впечетлението,че те губя.

Позволи ми сега,к-то те няма,да ти кажа,че те обичах,горях.Позволи ми сега,к-то  те няма,да ти кажа да не се връщаш при мен.Позволи ми сега,к-то те няма,да те нарека "любовта на моят живот".Да ти кажа,че пак те обичам,че пак страдам за теб.Позволи ми сега,к-то те няма за сетен път нежност да пия от твойте устни.Позволи ми да гледам,за да запомня очите ти.Нищо не казвай!Аз друго просто не искам...!

След много месеци отново те срещам и гледам с чисти очи.Защото измамена бях и умирах,защото обичах,а подъл бе ти.Какво да ти кажа като ти не ме слушаш.Само мълчиш!Сълзи напират в очите ми,но нищо,ще мине време,ще плачеш и ти.А какво ще направя аз ?...Може би ще мълча.Послушай!Вън вали!Капките падат и сърцето боли.Молби от мене не чакай,няма пак да видиш сълзи.Обичаш ли някого-обичай го силно,с цяло сърце.Недей го лъжи!От мене това запомни.Сега се разделяме.Отивам си-ти оставаш сам!Това е за малко,за туй не тъжи!Ще срещна друг,а ти пък друга,но дали ще ме забравиш?Дали няма да виждаш мен във всяка друга?

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #39 -: Септември 19, 2007, 17:20:04 pm »
Валеше дъжда,аз плачех исках да те видя,но ти не пожела.Влеше дъжд,аз исках да ти кажа,но ти не ме разбра.Е*и си майката,защото аз не съм сама!

Ти мечтите ми погуби,всичко дето имах ми отне,в него бях до лудост влюбена,ала той сега е влюбен в теб.Знаеш ли как сладко обещава?Той казваше,че е роден за мен.Та той е толкова различен и толкова е мил и нежен с мен.Силно ли си го обичала?Знаеш ли как боли сърцето от измама?..А казваше,че е роден за мен..

Живей!Обичай!Вярвай!
Но как да живееш,когато живота е безмислен.
Как да обичаш,когато никой не те обича.
И как да вярваш,когато никой не ти вярва?

Живея в живота с тъпаци като теб,обичах те и исках още дълго да съм с теб,но знай,че никога вече няма да ти направя този кеф!

Имаш нужда от мен,както огън от вода,но щом стигнеш до брега,ще е вече късно.
Имаш нижда от мен,като пясък от вълна,но щом стигнеш до брега ще е вече късно.

Без теб живота е случайност,измислен миг,една нетрайност,без тебе всичко е измама.Живпт без тебе просто няма!

Аз чувствах,аз знаех,колко малка съм в твойте очи и как думите "Обичам те",от устата ти лъжливо звънти.

Стоиш на кръстопът-след разума ще тръгнеш ти,нали?Но дали врения път избираш,сърцето те боли,нали?Аз моля те,спри се,почакай и мойта обич избери.Човек понякога трябва да избира сърцето,а на разума.

Ще дойде ден да отмъщавам и ти ще страдаш-обещавам!Искам ти да сажаляваш за болката,която ти ми причини!И със сълзи на очи да ме молиш:"Обичам те!Прости!"

Живота е запалена цигара,мислите-сивият дим,спомена-пепел необятна,а любовта-убиващ никотин!

Когато,мамо,ти си ме родила,не си представяла,че някой друг ще ме нарича "мила",и той ще е единствен за мен.Не си представяла,че след време нещо ще трепне в моето сърце,и устните ми ще повтарят "мили",на някое момче.За туй,когато сажалявам,не се мъчи,не се плаши.Ти била си като мен.А времето отлитна,мамо,като птица бързо отлетя.И ето,вече съм голяма.Нима се сърдиш за това?

Дъжда спря ,к-то те видях!Помни!И друга в твоята дебела глава не трябва да лети! [lol]

За твоя поглед мил и нежен,за твоят поглед съкровен,за тебе,мили,аз живея,за тебе мисля всеки ден.Ти тук си и мечтаеш си за друга,а аз изпитвам обич до полуда.Твойте очи ме гледат страстно,а всъщност виждаш друга в мен.Търсих обич,а в замяна,дори приятелството ти го няма.С която искаш ти бъди щастлив,аз зло не ти желая.Приятелство ти дай ми и ще съм щастлива аз до края.Само едно запомни:"Приятелство с любов не се заменя"!

Усещаш ли?
Сякаш ходехме по два различни бряга,почти се сляха нашите съдби.И без да иска едната от другата избяга,и ги няма вече общите мечти.И липсват ми ходенията по кафетата,и безспирните закачки с момчетата.Когато си споделяхме тайни и какво ли още не.Обичам те и винаги ще си в сърцето ми,дори когато си далеч от мен.Сълзи се стичат по лицето ми,защото виждам колко близо е този ден,в който ти,приятелко ,ще си далеч от мен.Обичай ме,ако заслужавам,за мен си спомняй с мъничко тъга.Помни,че искам винаги да си щастлива!Желая ти успехи в любовта!

Защо ли има хора като теб?Който нагло влизат в нечия душа?Защо жестоко отмъщаваш и мислиш,че живея в лъжа?Защо обичам те до болка още,защо светът над мен се строполи.Защо ме караш и да плача аз жестоко,заради несбъднатите ми мечти?И странно,аз все още те обичам,макър да зная,че си тъй суров.Защо ли птица ми напомня,че си несбъднатата ми докрай любов?

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #40 -: Септември 19, 2007, 17:34:52 pm »
Единствена ли съм за теб?Едва ли?Поредна,може би.Кажи,когато лицето ми нежно галеше,за коя от миналото си спомняше?Дали онази,която си обичал почти беззумно и почти в захласт,в очите на която си се взирал,дали на нея ти напомням аз?Ръката  ти замислено ме гали,а ти си сякаш с мене и не си.Тъга прикрита в погледа ти има,мили...Кажи ,коя съм...аз..?

Аз те обичам ,а ти как се чувстваш?Може би се чудиш как повече да ме нараниш,но знай ти вече достатачно ме нарани,не искам вече да боли.Моля те,върви при нея!С нея ти бъди!Но от мене знай,че скоро теб ще те боли?

Днес тревожния покой дебне в малката ми стая.Аз те молих много,ти защо не ме послуша?Тръгна си! И в стаята стана задушно и тихо.Само моето сърце чувах как бие тревожно и протегнала аз ръце исках пак да те открия.Ала мене ме боли и тежи ли ми?Тежи...Тая страшна пустота легна в моята душа.Ти си тръгна и отиде надалеч.Но сърцето ми подскразва,че ще се върнеш...Аз това го зная!

Има едно чувство,което ангелите наричат "райско щастие",дяволите "адска мъка",а хората "Любов"!

Не се смей на това,което ще прочетеш.Аз знам,че си способен на това.По-добре опитай се да вникнеш по-дълбоко в моята душа.Аз пиша ти,защото те обичам.А толкова студен си ти сега.Аз знам,че ще получиш СМС-а,и ще го истриеш,както всички до сега.Разбрах ,че ти решил си,да разбиеш моите мечти,не е обидно и не е и късно...нали живота в теб гори!Аз знам прекрасно,че не съм красива и не мога с нищо да те привлека.Единствено в сърцето си скръбта ще скривам и може би е по-добре така.А ако с нещо съм те наранила,прости за причинената тъга.Аз никога това не съм желала.Не искам повече да ти досаждам...за всичко случило се аз ще страдам!

Не ме принуждавай да се усмихвам жалко!Не искам скритото, не искам малкото.Не ме прави крадла-прави ме кралица!Ще умра без небе-не виждаш ли, че съм птица!Аз съм песен и блясък - къде ще ме скриеш?Аз съм гордост и ясност,аз съм от тия,дето са твърди - и много трошливи.Прощавам на злите.Но не  - на страхливите.Не ми давай нищо наполовина!Аз слагам главапод мойта любов -като под гилотина...

Хората са неразумни, алогични и егоцентрични. Обичай ги , каквото и да става! Ако правиш добро, ще те обвинят в егоизъм и задни мисли. Прави добро, каквото и да става! Ако успееш, ще се сдобиеш с фалшиви приятели и истински врагове. Стреми се да успееш, каквото и да става! Честността и откровеността те правят уязвим. Бъди честен и откровен, каквото и да става! Доброто, което правиш, ще бъде забравено утре. Прави добро, каквото и да става! Онова, което си градил с години, може да бъде разрушено за една нощ. Продължавай да го изграждаш, каквото и да става! Хората истински се нуждаят от помощ, но те ще се нахвърлят върху теб, ако им помогнеш. Помагай им, каквото и да става! Дай на света най-доброто от себе си и той ще те отритне. Дай му го, каквото и да става!....

Ти си онази стихия, която ме изгаря в адска любов. Ти си онази голяма магия, с която ще бъда до гроб.Ти си онази силна стомана, впила обръчи в мойто сърце. Ти си онзи крадец, който открадна мойто сърце. Ти бе всичко и всичко ще бъдеш, щом единствен си в моя живот. Аз ще бъда най-сладката болка в любовта ти- до смърт и до гроб....

Трябва ли да бъда дъжд, за да докосна ръцете ти?
Трябва ли да бъда слънце, за да погаля лицето ти?
Трябва ли за бъда болка, за да проникна в сърцето ти.....

Когато обичаш истински, не виждаш колко болка може да ти нанесът. Слагаш си розовите очила и тръгваш, мачкайки гордостта си и собственото си АЗ! Съгласна си да гориш в ада, но тук на земята да усещаш тази болка от която душата ти е пълна и топла. Мачкаш себе си в името на Любовта, незнаейки дали тя е чиста и надявайки се да не останеш сама.... Самотата е ада, тя те побърква даже, когато има хора около теб - ти пак си сама... Света е скучен, а деня -глупав...

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #41 -: Септември 19, 2007, 17:43:29 pm »
К-то станеш баща и имаш дъщеря,научи я на две неща-да обича,както аз теб и да мрази,както ти мен!

На колене пред любовта не падай,защото тъй я унижаваш.Любовта за нищо не моли,ако достатъчно я уважаваш.Обичай искрено и без лъжи.Ако е нужно-заплачи,но ако видиш,че те лъжат,колкото и да боли,иди си и не се обръщай!

Съдба ,съдба ,защо си толкова жестока,защо отне ми първата любов Върни ми я ,тя трябва да е моя ,без нея аз самотна ще умра.

Ти може би знаеш какво е да плачеш от злоба,от мъка,от радост, от срам,но едва ли знаеш какво е да плачеш когато си сам!

Отиде си,вратата се затвори ,затвори се и моето сърце,остана само спомена да ми говори за отминалите нежни дни .Отиде си когато исках да останеш ,отиде си когато бях сама,а колко силно те обичах,но ти уви не ме разбра!

Сега разбрах какво си ти за мен,сега почувствах болката голяма,сега когато ти не си до мен ,сега когато теб те няма.

Няма за какво да бъда тайна,богата аз с тебе само бях,и може би след време ще узная какво богатство пропилях!

Убих те за да те спечеля ,трупът ти носех на ръце ,обичам те и искам да те имам ,макар и с ледено сърце!

Ако обичаш някого и това боли ,обичай го ,дори и наранен да си и ако някой те обича би трябвало и него да го боли!

Раздялата е малка смърт , в която чувствата умират!

Винаги започваме да обичаме човек ,едва когато го изгубим!

Моя влажен поглед не те пронизва дълбоко в сърцето ,той всичко през тебе вижда .Виках те с мъртвешко ледено сърце , но ти не дойде ,да ме прегърнеш , погледна ме с презрение и разбрах , че си обичал твърде малко!

Трудно е да се разделиш с онова което дълго и страстно си обичал!

Сбогом !Не изтривай сълзите ми ,нека се обливат в моите очи.За последен път казвам” обичам те” .За последен път казвам “прости”!

Нуждаеш се от 1 минута за да срещнеш един специален човек,от 1 час,за да го оцениш,от 1 ден,за да го обикнеш и от един цял живот,за да го забравиш!

Раните на любовта не винаги убиват,но никога не зарастват.

В изгрева на всяка сутрин , в залеза на всяка вечер , се открива нова светлина .През времето на всяка обич грее някаква
искра ,но лъхне ли след нея вятър тя ще изгори ,но тази обич ще се помни докато не дойде някой да я разруши.

Аз искам да ти кажа много ,но не мога,аз искам да ти кажа всичко ,но не трябва.Обичай ме ,това е много ,обичам те ,това е всичко.

Тази заран под един прозорец ,аз видях изхвърлени цветя ,като чувства пожелани ,като пресни живи рани.Бях готова да ги завърна горе ,на прозореца затворен ,но отминах тъжна и сурова-тази заран , някой бе изхвърлил през прозореца една любов!

Нищо няма да е така хубаво ,както очите ти ,когато ме целунеш.Нищо няма да е така чакано ,както рацете ти ,когато ме погалиш.Нищо няма да е така чуждо ,както гласа ти,когато ме оставиш!

Прости в живота ,пречка си ми ти -пусни ме, нека аз да си вървя, за всичко си виновен само ти за нашата искренна любов,прости,прости....

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #42 -: Септември 19, 2007, 17:50:47 pm »
Обичай и обичана ще бъдеш и с радост ще посрещнеш новия си ден .Аз обичах с цяла топлина и нежност ,обичах аз до сетния си час! Но на края с болка на сърце разбрах че обичах ,но обичана не бях!

Любовта е подобна на добрата репотация -веднъж загубена ,тя не се връща никога!

Да обичаш дълбоко ,значи да забравиш себе си!

Забрави го !Той не заслужава .С един човек светът не свършва .Много губиш ,но и много ти остава .Само разказът остава недовършен .В разказа героите са двама , а в света сама оставаш .Не плачи от сълзите няма полза ,недей не заслужава!

Очите пак са насълзени в тях блести една сълза ,аз плача може би за тебе ,за туй че ти не ме разбра .Играта беше много проста на влюбен се направи ти , но аз не знаех че се влюбих доста и щастлива бях дори .Е, аз съм свикнала да плача в очите винаги блестят сълзи .Тъжна съм , но няма да заплача пред теб съм горда за това и радвам се , че имам воля
твърда,за да отблъсна всякаква лъжа!

Човек помни ако иска, но забравя ако може.

Докажи на един човек,че можеш без него и той сам ще те потърси!

Да обичаш когато те обичат е човешко.Да мразиш когато те обичат е жестоко.Да обичаш когато те мразят е велико.

Мъжете не са влюбени в жените ,а в собствените си образи ,които виждат в техните очи!

Всяка любов има край,всяко начало също!

Не плачи за моята изневяра ,обичай ме и всичко забрави .Когато плачеш запалвай си цигара,димът ще спира твоите сълзи!

В такава нощ ще ме загубиш ...Ще писне сова в тъмнината и пак ще стане много глухо.Ела за сетен път на гроба ми и разкажи за моите илюзии ,как се сбъднаха така разкошно .В такава нощ ще ме загубиш...

Любовта е необходима навсякъде ,всякога и на всеки!

Родихме се ,за да се срещнем ,срещнахме се ,за да се запознаем ,запознахме се ,за да се обикнем ,обикнахме се ,за да се разделим.

На колене пред любовта не падай,защото с това я унижаваш .В любовта за нищо не моли ,ако достатъчно я уважаваш.Обичай искренно и без лъжа,тъй както би желал да си обичан .Но разбереш ли ,че те лъжат ,колкото и силно да боли -иди си и назад не се обръщай ,но любовта си горда запази!

Тука един приятел се опитва да ми го вкара от два часа и не може(ваучера).

Можеш да ми свалиш блузата,можеш да ми свалиш и дънките ,а ако искаш може да ми свалиш и прашките ,но скъпи моля те остави щипките на простора!

Отворих протмонето си -беше празно,бръкнах в джоба ми -намерих 10 стотинки ,порових се в сърцето ми и открих теб!Сега знам колко много съм богата!

Виж ...ако имаш един шанс,една възможност имаш всичко за което си мечтал за един миг, ще използваш ли тази възможност или ще я подминеш ...(еминем)

Обичах те приятелю любими,без теб не можех нито миг.Обичах те повече от всичко и може би точно тук сгреших .Ти знаеш,че мога да прощавам ,100 пъти ти сгреши ,100 пъти аз простих и може би точно тук сгреших.

И все пак нещо трябва да остане ,дори да бъде само пепелта ,защото всичко хубаво оставя накаква следа.

Ти беше мъничко и искаше играчка,аз ти дадох своето сърце ,а ти в игарата си взе, че го смачка.

Не е необходимо да си Бог ,достатъчно трудно е да си човек.

Навън е тъмно ,а може би и страшно ,но теб какво ли те интересува ,щом винаги си бил студен ! Защо ли мислех ,че винаги ще бъдеш до мен...а сега разбирам ,че и ти си като всички останали.Как съм могла да бъда такава глупачка ,как съм могла да стоя и да чакам да се върнеш ,да ме докоснеш ,но не ,единственото нещо което чувствам сега е предателството ти!

Това не е точно смс-а,ама аз все обичам такива по-дълги да пращам: [lol]

НИКОГА повече няма да обичам ,така както обичам теб ,никога няма да искам някой ,така както теб ,никога ...никога,но теб какво ли те интересува.И може би така е по-добре ,по-добре да страдам сега, отколкото след като бях привикнала с
теб ,или когато бях се привързала повече към онова нещо от което ще се нуждая цял живот.Толкова ли е трудно да кажеш поне едно липсваше ми ,толкова ли е трудно?За мен не е ,мога да ти кажа всичко това което аз бих искала да чуя от твойта уста.Не знаеш ли , че любовта е поезията и слънцето на живота .Тя заслепява.Слънцето също.Но слънцето заслепява с топлите си лъчи ,а любовта с красотата си .Ти може би не знаеш ,че любовта понякога е вредна ,нали?Любовта често отнема разума на този ,който го има и дава на онзи ,който го няма !Тя е една от най-трайните и силни чувства в живота ,а първите и трепети остават незабравими за цял живот .Яхнала въображението ти ,тя е в състояние да изпълни целия свят ,да го потопи в светлината си ,да го направи по-човечен ,по-красив .Почти всеки човек познава чувството за неизбежната любов! Ти познаваш ли го?Не ,нали?Искаш ли да ти разкажа какво е-защото аз го изпитах и все още го изпитвам и то към теб и никой друг!-Сърцето ти ще започне да бие по-бързо ,мислите ти ще се прекъсват една в друга ,ще се блъскат в съзнанието ти .Ще се усмихваш без да знаеш защо!Сега разбра ли какво е любовта ,и как се чувствам аз?Любов -тази дума звучи и оттеква в съзнанието ми като нежен камбанен звън.Тя докосва и най-нежните струни от човешката душа.Мисля ,че никой не може да си представи света без любов!Тя управлява света .Как може да се живее без нея ?! ..."Живот без любов не е живот ,а съществуване!" Обичай, за да бъдеш обичан ,само това мога да ти кажа сега ,тъй като сълзите напират в мен и аз съм твърде неспособна за да ги накарам да си тръгнат .Пожелах ти това ,защото "Да обичаш и да бъдеш обичан е най-великото щастие на земята".Сега ми остава само да чакам ,и да чакам и най-вече да се надявам ,че един ден ти ще се завърнеш ,моя любов!Моля те,не ме напускай ,не оставяй в сърцето ми една бездънна яма ,която ще ми напомня само за теб.Аз вярвам в теб и знам ,че един ден може отнова да бъда .....а може би няма ,но все пак ОСТАНИ бъди до край ,това което винаги си бил...моето слънчице-" ОБИЧАМ ТЕ ! "

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #43 -: Септември 19, 2007, 17:54:05 pm »
Ти ме примами в твоя адски рай,ти ме залъгваше подло до край.Виждах те ангел с добро сърце,а ти си дявол с красиво лице.Аз бях наивна ,но разбрах го сега -как се възползва ти от това... дните щастливи ,час подир час били са просто лъжи с твоя глас.Дявол с ангелски лик си ти и не изпитваш чувства нали ? Но оковите ти са още със мен ,пронизва ме металът студен.

Вървях си по пътя ,а в главата ми нахлуваха мисли.Спри!Не оставяй животът да те подмине ,без да си го усетил . Вкопчи се в него и живей с пълна сила тук и сега..Защо-утре може да няма или просто да отлети край тебе ,без да останеш разбран!И ти се губиш някаде там във времето -без път и без цел.Като чели никому ненужен...А какво е шепота на сърцето който ти помага да откриеш самия себе си!Кога?Утре? Може би... Ами ако не го отриеш ,тогава какво?Нима на никого не ще му пука?Така че просто поеми дълбоко въздух и давай напред!Не оставяй животът да те подмине ,без да си го усетил.Вкопчи се в него и живей с пълна сила тук и сега! Защото утре може да няма...

Умирах идваше часът когато всичко ще угасне и тихо чува се гласът желаещ в пропаст да ме тласне .Но ти дойде и ме спаси ,ръка подаде ми с надежда ,че всичко мъртво ще се възроди ,че и слепец понякога проглежда.Но по-добре да бях слепец ,да бях с затворени очи ,за да не виждам в теб лъжи,за да не живея във мечти.Да бях пропаднала в пропаста ,аз по-добре да бях умряла,да бях отминала във вечноста ,но теб да не бях видяла .Но аз те виждам ти си с мен ,зъл дявол с ангелско лице и въпреки че бях смирена ,заби кама в моето сърце.Спаси ме , но погубваш ме сега -спасител подъл и жесток ,умирам с моята тъга ,завършвам с кратък епилог...Родих се ,после пак умрях ,живот ми даде ,но го взе ,подтикна ме към сладък грях и всичко свято ми отне.

Става все по- хладно - усещам дъха на зимата .Става все по-тъмно -чувствам как душата ми се отлепя и потегля към безкрайността...спомням си топлината на тялото ти,очите, дълбаещи в погледа ми .Сърцето ми се разлива в гърдите и силата на кръвта ми се засилва.Спирам да мисля за всичко лошо ,което съм преживяла и виждам моето розово ангелче с нежните с очички .Забравям сълзите си .Забравям чезнещото си съмочувствие.Сякаш се раждам отново .Твоите думи се издигат в небесата ,но са в състояние да ме погубят .Твоите устни познавам до съвършенство ,както всяка една черта от лицето ти .Твоята топлина е моята сила ,моят пътеводител в моя изгубен свят .Обичта ми е истинска ,непредвидима и безумно силна .Обичта ми е вече само за теб ...усещам студения въздух.Усещам как зъзнат дърветата и се страхувам да бъда на тяхно място .Искам да вали ,искам да устя сълзите на времето ,душата се връща в тялото ми ,заредено с енергия,но плътта ми тръпне за ръцете ,които създават усещане за докосване на перо, плъзгащо се по кожата.И вече мога да
сънувам ,мога да се усмихвам...научих се да живея един втори живот ,този който ти ми подари...

ОБИЧАМ ТЕ-поне така твърдеше ,казваше ми, че единствена съм аз,молеше ме да не те оставям и вечно твоя да съм аз.Казваше ми че ако замина ,не ще е нужно вече да си жив,но всичко туй лъжа било е и вместо аз си тръгна ти.Лъгал си ме безпощадно ,със мене подигра се ти ,но покрай лъжите в мене влюбил си се ти.И идваш ти за прошка да ме молиш,но знай ,че няма аз да ти простя ,че няма пак да те допусна да моята изстрадала душа.Сега когато аз не съм до теб ,разбрал си истина една ,човек разбира, че обича ,едва когато е изгубил любовта!

Любов!Каква любов щом тя ни носи само мъка и тъга .Каква любов щом от нея после ще ни боли .Защо ли трябва да се влюбени ,щом винаги ще се намери някой който да ни раздели !Сълзи ,сълзи и пак сълзи ,останали след нашата раздяла и спомени ,които да напомнят как боли след любовта ,да причинява още мъка и тъга!А хубаво ни беше заедно дори завиждаха ни за това :Усмивки грееха на нашите лица при всяка наша среща двамата.Защо не ни разбраха ?Защо не ни приеха ,защо да плащаме цената ,равна на раздялата.Защо не ни оставиха да сме щастливи ,поне докато не си омръзнем сами и се разделим!

Защо ,когато те обичам ,светът е вечно против мен ?Защо когато аз те мразя усмивката ти е за мен? Защо очите ти са тъжни във всеки светъл слънчев ден ?Защо ли толкоз те обичам,щом ти не си за мен ?Чуй обичам те през ледове и бури обичам те през огън и вода!Сърцето ми докрай е твое ,докрай дори и след смърта.Какво са векове и ери?Какво е всъщност вечноста ?И в друг да те намеря пак сърцето ми ще ти даря!

Сега слънцето блести високо във небето и единственото нещо което искам сега е само теб!Вятарът развяваше косите ми и галеше лицето ми вместо теб ,тъй като теб пак те нямаше.Сълзите ми се стичаха по бледото лице и мисълта за теб обиваше всичко което ми причиняваше болка .Чувах веселия глас на птичките и безгрижния им живот,сега аз исках да съм на тяхно място ,но не можеш,защото трябваше да се откажа от теб ,а ти беше моя живот,беше водата която отпивам всеки ден,беше въздухът които дишах всеки ден ,беше силата която ме караше да живея ....И все още си ...И ще продалжаваш да бъдеш ,защото си!Вече се бях привързала толкова силно към теб че дори и смъртта не можеше да те изкопчи от мен.Сърцето ми биеше все по силно и по силно когато те видеше ,всеки път чувствах топлината на тялото ти ,щом докоснеше ръката ми ,а усмивката ти ме караше да светя както слънцето та дори и по-силно от него.Погледът ти изпалнен с щастие и радост ми показваше колко значи за теб живота ,а щом той означава за теб любов,то за мен не означава никак по -малко, а дори и повече!Но важното бешем,че ти си моя живот и ако теб те няма ,защо мен да ме има!Вече дори не забелязвах хората около мен все едно ти беше единственото същество освен мен на тази планета.Застанала на колене с наведена глава пред Господ съм готова да застана ,стига някой да застане между нас.Мечтите ми бяха останали и останалото което оставаше бе да чакам ти да се сетиш за мен........Но дали не си ме забравил?! Лутам се на отсрещния бряг търсейки любовта или по -точно теб и никой не можа да ме спре освен болката която почувствах в сърцето си когато се замислих дали ти няма да избягаш от мен когато те открия или ще останеш със мен.Заета със своя бяг не усащах как бавно те губя ,малко по-малко.Вече бях твърде слаба за да се боря със съдбата без твоята помощ.За мен ти беше един призрак от миналото ,и същевременно дяволът от настоящето и не знаех кое бих продпочела да останеш.Заблудена обърнах гръб на хората които ме обичаха и имаха нужда от мен за да мога да ти покажа че има някой който да ти подаде ръка когато паднеш за да можеш да се изправиш.Но вместо ти да паднеш падналата бях аз ... ти се обърна подаде ми ръка погледна ме със съжаление ,обърна гръб и си замина .Не можех да продалжа защото бях твърде уморена и тогава протегнах ръка към теб с последна сила и... Извиках името ти , но ти така и не ме чу,нито пък се обърна за последно сбогом и аз разбрах че си обичал твърде малко!!!

П.П Ако има правописни грешки не съм аз виновна,понеже тези последните съм ги копнала...По-нататък ще ги оправя :)

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #44 -: Септември 19, 2007, 17:55:33 pm »
Навън е мрачно ,може би се кани да вали .Прости ми но не мога да ги скрия ,напиращите ми сълзи !Знам ,че ще мине време и всичко ще е наред , но също зная ,че съм 15-тата поред.Обичали са те и те нали?Но със твойте изневери разбил си техните мечти !Вярно е красив си,но знам :Че всичко в живота си има край! И тогава всичко се обръща . И Всичко ще ти се връща .До последните сълзи ,капели от нашите очи!

Ноща е красива ,но аз не я забелязвам .Полъхва топъл бриз ,но аз не го чувствам .Само преди малко бях с теб ,а сега съм мъртво пияна.Само преди час бях щастлива , а сега съм пиянски засмяна .Трябва да заплача ,но аз се смея.Трабва да ридая,но аз не крещя!Не не мога да плача ,ти не заслужаваш това .Аз не мога да остана сама щом ти си отиваш .Аз не мога да чакам някой ,който никога не ще се завърне .Щом остана сама ,аз ще спра да те сънувам.Времето лекува ! След теб ще дойде друг ,и аз отново ще обичам!

Сега е моят ред да те накажа , с презрение , с мълчание дори!Ще бъда кратка ,за да ти покажа ,че все пак нещо не
върви .Сега е моят ред да бъда безразлична ,нехаеща с блуждаещи очи .Да те приемам ,като част от всички .ДА!Нека да те заболи...Сега е твоят ред да се разплачеш ! Да бъдеш сам , в самата самота .Да помечтаеш ,че до тебе крача и двамата държим се за ръка .Сега е моят ред да кажа сбогом с усмивка аз ,а ти на колене .Да молиш да простя ,аз да не
мога .Отдавна с теб сме врагове!

Пред портите на храма бял ,чиито двори храм изгражда ,стоеше просяк почернял от глад ,страдание и жажда .Хляб просеше ,гласът му слаб и скръп го мъчеше свирепа ,и някой камък вместо хляб постави в празната му шепа .Така те молих аз преди за обич чиста и голяма , така и ти възнагради надеждите ми със измама!

Това писмо пиша за тебе ,този,на когото подарих сърцето си ,който го направи непосилно да обича друг.Само този който пази верноста ,той може да ме разбере .Ти не я опази и сложи край на нашето приятелство .Може би отдавна си желал
това ,а аз не го разбрах и те обикнах .Моята обич беше чиста и искрена . но ти не си я заслужавал .Съжалявам че голяма част от чувствата си подарих на теб , човека ,който се подигра със тях.Аз страдам и се измъчвам .А най-страшното е човек да страда! Дните които ще настъпват , ще ми донесът само страдания и за мен няма да има покой.Животът мина през човешката душа със своите железни стъпки и оставя следите незаличими .Такава е съдбата на много хора като мен.Животът е такъв ,едни ще страдат ,а други ще се радват.Само за едно те моля -спомни си за мен ,за нашата обич .С теб бях толкова щастлива ,но това щастие беше измамно и фълшиво,а също така и кратко .Ще мине време и ти може би ще си спомниш за някои неща на които сега не обръщаш внимание ,но тогава може би ще бъде прекалено късно вече.Ти разби едно сърце пълно със любов .Хора като теб не заслужават обичта! Ти може би никога няма да разбереш какво значи да обичаш и да бъдеш обичан.Сигурно си мислиш че с това писмо искам да върна нашата любов.Напротив ,аз знам ,че това е невъзможно. Бих дала всичко ,за да направя това ,но уви! С това писмо искам да ти кажа всичко онова , което не можах да ти кажа през онази вечер , когато мислих ,че завинаги ще сме заедно , но отново аз бях излагана.Защо постъпи така? Въпреки че , вече всичко е свършено , винаги ще чакам да се обърнеш назад и да се върнеш.Бих ти пожелала само едно - обичай другата ,така както те обичах аз , а тя да постъпи така ,както ти постъпи с мен ! СБОГОМ!

Защо когато те срещна надменно повдигаш глава, в очите ти ясно проблясква надменна жестокост .Един ли до днес ми е казвал , че вечно ще бъдеш студен , че никога не си ме обичал !Аз мислех при тебе да дойда да те моля за капка любов , но сега съм достатъчно горда ,за да си тръгна сама!

Аз писах ти,че все за тебе мисля,че все протягам замръзнали ръце.Аз писах ти,че много те обичам,че много страда моето сърце .Аз писах...ти не отговори,аз молих те -ти не ме разбра.Погледна ма с надсмешка и другаде потърси любовта.Сега ми пишеш,искаш да се върна пак при теб,при старата камина.Ти милееш за любовта,която някога отмина.Недей!Не искам!Напразно призоваваш любовта,която някога отмина и в мен и в теб и от старата камина останало е само пепелта.

Едва когато нещо си отива ,едва когато с нещо се простиш ,разбираш колко много ти е нужно и започваш да тъжиш .И знаеш че не ще се върне вече ,мъката от празното местенце те боли ,дори света на долу да обърнеш ,пак не ще го върнеш
ти .И мъката от страшната раздяла ,дълбоко във сърцето ти гори ,разбираш ,че за нещо си живял нещо с което се прости!

Мисля си,колко малко ми трябва...Една добра дума,един мил жест.Една ръка мила,любяща,силно рамо-на силен човек.Едни очи нежни,искрени,весел смях и топла преградка.Цветни сънища неизмислени и вземащта дъха целувка.Само един човек истински-за мене на всичко готов...И си мисля, колко много всъщност искам,и колко много ми трябваш...ЛЮБОВ!

ОБИЧАМ ТЕ!!!
Сърцето ми бие лудо и не мога да му се сърдя,след като знам,че точно ти си човекът,които го кара да препуска.Когато видя лицето ти,се стапям,цялата започвам да треперя ,коленете ми се свиват.Ти властваш над мене така,както никой друг досега.Чуя ли сладкия ти глас,засиявам от щастие и радост.Едно "Здравей" и сякаш ми сваляш всичките звезди на небето.Ти ме обгръщташ с топлина и ме успокояваш.Имам ли проблем,ми стига само да те видя и всичко се разрешава от само себе си.Действаш ми като наркотик и знам,че ако не си взема дозата ще се побъркам.Има само една разлика:съществуват наркомани,които все пак се отказват,но аз не мога да се откажа от теб! Искам те така силно,че давам всичко за теб.За мен ти си слънцето,което ме топли и гали;звездата,която искам да ме пази;луната,която прави вечерта ми светла;цветето,което ухае прекрасно и е знак за обич;въздухат,от които се нуждая,за да живея;водата,която отпивам.Ти си всичко и аз те обичам безкрайно много!!!

НЕЧУТИЯТ ГЛАС
Отиваш си...Не искаш ти да се обърнеш.И сигурно е вече късно да те спра.Боли,когато знаеш,че го виждаш за последно.Боли...раздялата.
Знам,че ми липсваш.Ще търся всичко в теб...Дори това,което до вчера мразех.Не можеш да си тръгнеш просто така-без думи,без чувства.Не трябва да си отиваш!Не искам!Спри!Аз зная,че имаш нужда от мен.Чуй ме!Не искаш,така ли?Казваш ми,че пътищата ни се разделят...Безсилна сам.Самотна.Не се интересуваш от това,че ще ми лишсваш,че ще те чакам и сънувам.Не те интересува,че признавам грешката си,че съжалявам искрено.Виждам само гърба ти.Не желаеш да ме поглеждаш,а аз искам,макар гордо и студено.Не говориш.Безчувствен си.Дори лош.А виновна за всичко съм аз.Моля те!Не си отивай.Изслушай ме!Но гласът ми е нечут,сякаш съм извикала в бездънното море,сякаш викам на себе си...Прости ми!

СиНтеЗиРайКи ПаНтоНомИката На ПаРаДоКСаЛнаТа АнТроПолОгиЯ,И БаЗиРаЙки Се На СоЛиДна ФуНдаМенТаЛна ПраКтиКа Ще БъДа КраТКа:ДА ГО ДУХАШ