Автор Тема: ЗАБАВНИ СМС - чета  (Прочетена 244531 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AngeL4e_OpAsNo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 19
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #15 -: Август 31, 2007, 08:54:49 am »
1.Защо,когато си до мен мълчиш,наистина ли нямаш какво да ми кажеш? Дори и думи от които да боли извикай ми в лицето,че ме мразиш ти. Защо ли твойто име аз узнах? Защо плени,ти моето сърце,а после каза "НЕ" ?

2.Сърцето ми не е пътека да минеш и да си заминеш. Сърцето ми не е камина да дойдеш и да се стоплиш. Сърцето ми е храм и влезнеш ли,оставаш там!

3.Аз тръгвам ти свиваш рамене!Уверен си че ще се върна!Напразно!!!Те всичко ми отне дори силата да се обърна!

4.Не казвай че ме обичаш докато не стане истина,защото може да направя нещо глупаво и да ти повярвам!

5.Ако можех да взема по една звезда всеки път,когато ме караше да се усмихвам,то цялото небе щеше да бъде в ръцете ми!!!

6.За да излизам с друг значи не си ме канил, за да лягам в леглото на друг значи в твоето ми е било студено, за да обичам друг значи не съм била обичана .

7.Обичаш ли ще бъдеш изоставена
игра такава има в любовта
един за влюбен се признава,
а победен излиза след това.
Затуй на безразлична се предструвай
без чувства,като камъка бъди
обичай го,но първа не признавай,
че победената ще бъдеш ти!!!

8.Когато си отиваш недей се обръща, просто тръгни си и ме остави сама. Недей да мислиш изобщо за връщане, не ме съжелявай и в дълги писма. Тръгни изненадващо с най-бързи крачки, даже за сбогом не давай ръка. В ония минути аз много ще плача, ала не искам да ме помниш така.

9.Ако един ден ти се доплаче,обади ми се!
Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш,
но мога да поплача с теб.
Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се!
Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш,
но мога да бягам с теб.
Ако някой ден не искаш да слушаш никого,
обади ми се и ти обещавам, че ще мълча.
Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,
ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.
```````ОБИЧАМ ТЕ!`````

10.Животът е предизвикателство-посрещни го!Животът е дар-приеми го!
Животът е приключение-осъществи го!Животът е мъка-надмогни я!Животът е дълг-изпълни го!
Животът е игра-ИЗИГРАЙ Я!

11.Когато те видя се усмихвам.
Когато те докосвам-изтръпвам.
Искам да ме разбереш,направих грешка,
но още имам чувства към теб.
Не ги оставяй да си отидат-
дай ми шанс да те имам,защото те Искам !

12.Никога не се разделяй с усмивката си, дори и когато ти е тъжно, ... откъде да знаеш, може някой в тоз момент да се влюби в нея.

13.Да накараш момиче да се почувства истинска жена и да бъдеш всичко за нея е най-великото нещо което можеш да направиш и единственото което ще те направи истински мъж.


За сега това е от мен.Надявам се,да ви харесат...  [namigggggg]
« Последна редакция: Август 31, 2007, 09:04:31 am от AngeL4e_OpAsNo »
Болката никога не спира,спира да ти пука,че те боли...

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #16 -: Август 31, 2007, 13:32:56 pm »
Навън вали, студено е и сякаш целия свят е облян в сълзи!
Ти си отиде, остави ме сама, без нищо, просто ей така, ти си тръгна и повече не остави следа!
------------ ---------------------------- -------------------------- -----
Седя обляна в сълзи и сякаш не искам да приема, че няма да сме заедно-Аз и Ти!Спомените преливат един през друг, спомени, които будят радост и сълзи, спомени тъй важни за мен, но за теб дали?
----------------------------- --------------------- -----------------------
Аз знам, че ти не ме обичаш вече, аз знам че друга те плени, аз знам, че трябва да се махна, за да си щастлив без мене ти!Обичах те, неще го крия,но много късно осъзна колко грешки допуснах аз...
---------------------------- -------------------- --------------- ---------
Ти не виждаш моите сълзи и не знаеш колко ме боли.Не знаеш как жадувам да ме прегърнеш в нощта, не знаеш как искам да си до мен сега!
---------------------- -------------------------------------- -------------
Какво направи ти с мен? Защо си мисля постоянно за теб? Защо всяка вечер си представям как те прегръщам и цeлувам, а по цялото ми тяло преминават сладки тръпки? Защо те очаквам всеки ден? Защо когато ме докосваше се молих да не спираш? Защо когато ме прегърна почувствах, че живея? Защо когато бях с теб исках да запечатам всеки един миг в паметта си всякаш това е за последно? Защо не мога да те слушам, когато ми говориш, а гледам как устните ти се движат? Какво направи ти с мен?
---------------------- ---------------------------- -------------------------- ------------------------ --------
Слагам сол в раните ти....и ги ближа , за да се задоволя ! Късам плътта ти и се храня с нея , за да те пристрастя към себе си....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Пред блока чака камион с целувки , моля приемете стоката :Р
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Глобул съобщение: Абонатът ( името на изпращача ) , ви търсеше толкова много , за да ви изпрати "Обичам те" , а телефонът ви е спрян ! Няма ли да му отговорите ?!?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Не , не ме жали ! Всичко ти от мен вземи....Изпий ме цялата докрай , бъди ти моя рай ! С дива страст ме покори , нека в нас огън да гори....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Тази вечер небето е мрачно и няма сладки звезди....ала някъде заспива най-сладката от всички звездичка и това си само ти !!! Лека нощ и розови сънища...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Искам да съм кубче лед в твоето уиски , да се разтопя и устните ти да напоя ! Искам да съм цигара , която палиш и в ръцете ти докрай да изгоря ! Искам да съм виното , което те напива и в тялото ти от възбуда да преливам , но понеже съм жена => ИСКАМ В МЕН ДА СИ СЕГА !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ако ти звънях на ден толкова често колкото пъти се сещам за теб , батерията ти нямаше да изкара и 1 ден - толкова много си мисля за теб....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

На света има 3 неща , които обичам : Слънцето за един ден , Луната за една нощ и теб - ЗАВИНАГИ !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ако ти кажа , че те обичам , не ми вярвай ( БЕЗКРАЙНО ТЕ ОБИчАМ ) ! Ако ти кажа , че те желая , не ми вярвай ( ДО БОЛКА ТЕ ЖЕЛАЯ ) ! Ако ти кажа , че те искам , не ми вярвай ( БЕЗУМНО ТЕ ИСКАМ ) ! Ако попиташ "Защо?" , няма да ти отговоря , защото отговора е в сърцето ти.....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Успявам ли вечер във мрака спокойно да дишам , да спя ?! Несигурността ме влудява и търся опора в съня , това от което бягам , а се нуждая.....си ти !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Когато небето стане розово и водата зелена , когато цветята станат грозни и ангелите лоши , когато сърцето ми спре да бие , едва тогава ще спра да мисля за теб....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Обичам те толкова много , че чак ме пари като си помисля колко страсти разгорещи във мен , слънце безкрайно и толкова чаровно ! Не мога да ти опиша чувствата си , защото те са неописуеми , както теб самия ! Какво да ти кажа друго.....усмихни се , за да знам , че и утре има за какво да живея....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Повечето наричат човека , който обичат "звезда" ! Аз те наричам "Луна" , защото звездите са хиляди , а Луната - единствена , както си ти за мен.....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ако разпръсна всички звезди по стъпките , по които те търси сърцето ми , ще създам нова Вселена , в която ти ще си Слънцето...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Лунна нощ , не мога да заспя....От мене бяга пак съня ! За тебе , слънце мисля в този час и не мога да ти опиша колко те обичам аз...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ревнувам те от Луната , защото я гледаш ! Ревнувам те от Слънцето , което те топли ! Мисля за теб , дори когато не мисля.... Липсваш ми даже , когато те няма за минути....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Имам всички дървета , а искам само едно листо ! Имам всички морета , а искам само една капка вода ! Имам целия свят , а искам само един човек - ТЕБ !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Не взимам наркотици , не пуша и не пия - всичко е наред , но не мога вече да крия , че съм пристрастена към теб !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Понякога се чудя какво усещат пеперудите , когато са влюбени....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ако съм тъжна , ще развеселиш ли дните ми ?! Ако плача , ще избършеш ли сълзите ми ?! Ако съм до теб , ще погледнеш ли в очите ми ?! Ако те погледна , ще се слеят ли душите ни ?! Ако ти кажа "целуни ме" , ще го сториш ли ?! Ако те помоля "остани" , ще го изпълниш ли ?! Ако ти кажа "обичам те" , ще отвърнеш ли ?!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Знаеш ли , доскоро бях никоя и на никого не му пукаше за мен ! Но ти промени всичко....Когато видях своето отражение в твоите очи , разбрах , че все пак има защо да живея - ЗА ТЕБ !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Отново си лягам с надеждата да те сънувам , молейки се утрешния ден да дойде по-скоро , за да видя отново твоята усмивка , да усетя страстта ти , когато ме целуваш.... ОБИчАМ ТЕ !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ако можех да бъда жълто , щях да избера да съм Слънцето в твоите очи ! Ако можех да бъда бяло , щях да бъда светлината в твоето сърце ! Ако можех да бъда любов , щях да се влея в душата ти , в теб.....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Караш ме все повече и повече да откачам по теб....Целуваш ме така страстно , а целувките ти са като солената вода - колкото повече пиеш , толкова повече ти се пие....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Добро утро , мило ! Сигурно си много изморен , защото цяла нощ бродиш из мислите ми....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Когато те гледам искам да имам сто очи , когато те докосвам искам да имам сто ръце , а когато правим секс с теб - две сърца , защото едно няма да издържи.....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Изпращам ти 3 таблетки "Цункатин" , 2 опаковки "Гушканол" и едно голямо хапче "Любов"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Искам да го направим заедно , така че кръвта ни да закипи , да слеем тела в едно и да полетим.... Навит ли си на бънджискок ?!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Хей секси , какво ще кажеш за един мощен , буен , мръсен , страстен , неконтролируем бой с възглавници ?!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Само с 1 целувка мога да те побъркам ! Само с 1 поглед мислите ти ще объркам ! Само с 1 вечер и ще те подлудя ! Предчувстваш ли това , което ще ти причиня ?!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Танцът е вертикален израз на хоризонталното желания , а целувката е горно предупреждение за долното нападение....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Искам езика ми да се плъзга по копринената ти кожа и да оближа най-съкровените кътчета по твоето тяло....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Искам да съм капка кръв , да се търкулна през ума ти , да прочета мислите ти , да се потопя в сърцето ти , за да видя дали съм там....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Искам да бъда летния дъжд , когато вървиш.... Искам да бъда нежната песен , преди да заспиш..... Искам среднощ да се будя с целувка или да спя в твоята прегръдка... Искам да шепна на твоето ухо....искам да ме боли от любов....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Моят ангел си ти и моето слънце в мрачните дни.... Ти си моята мечта и моята нежна съдба ! Ти си всичко за мен и няма друг на света , който да обичам така...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Потърсих те , за да те срещна ! Докоснах те , за да те усетя ! Поисках те , за да те имам ! Дадох сърцето си , за да ми дадеш твоето ! Обикнах те , за да открия , че любовта е страшна стихия....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ти си пеперуда в цвете , ти си снях по върховете , ти си риба в морето , ти си любовта в сърцето....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Когато си мисля за теб....изгарямммм.....ела да ме угасиш !!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сънувах те снощи по чорапки , изпрани с Cocolino , гушнал пухкаво мече , а то ми се изплези , че се гушкаш в него , а не в мен :РРРРРРррррРР
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Искам да те любя ! Искам да те накарам да изпиташ най-голямото удоволствие в живота си , да те докосвам до такава възбуда , че да искаш вечно да се любим безкрай....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Желая те ! Вулкан от мен изригва и лавата в него е страстта.....
Желая те ! Ела и угаси ме , щом аз съм огън , ти бъди вода....

****************************

Аз знам,4е няма да се върнеш..
не искам и да правиш ти това.
Но бих желала преди да тръгнеш,
да ти кажа следните слова:

"Премного те оби4ах,това е моята вина!"
Но ти бе горд и безразли4ен,
вината моя не разбра....

****************************

Какво полу4их?
Вместо огън - лед и вместо цвете - тръни и коприва.
Но ти не си виновен за това.
Виновна съм си аз,4е те обиканах...
Само 4е аз съм горда в любовта,
а ти отново си остана никой!!!

*****************************

Ако някога една раздяла дългата ни среща раздели,
ти приседни до мен с усмивка бяла,
тъй по равно вси4ко да боли.
Тъи понесли болки и раздели,
двама да вървим по пътя нов.
Защото даже и когато си отива,
любовта остава си любов!!!

*****************************

Вълните на морето са жени,
избягали от мъжките окови.
Ела!И ти една вълна стани,
сестра на вятъра стани отново.
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен medenata

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3918
  • Пол: Жена
  • Обичам те! Моето търсене приключи...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #17 -: Септември 01, 2007, 14:19:14 pm »
На МъЖеТе Не ВяРвАй,На ПрИяТеЛиТе Не КаЗвАй,От ХоРаТа Не Се ВлИяЙ и ТвОя ЖиВоТ Ще СтАнЕ РаЙ,ЗаЩоТо МъЖеТе ИзПоЛзВаТ,пРиЯтЕлИтЕ -ПрЕдАвАт,ХоРаТа ПрЕуВеЛиЧаВаТ и ТвОя ЖиВоТ оГоРчАвАт!!!


*знАм чЕ нЕ сЪъм идЕАлнА..прЕцАКаш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА:акО оБичАм оБичАм дОкрАй..нЕ мЕ поЗнАВаш пО хУБаВо сИ трАй:жИвЕя кАктО сИ иСкЪъм и зА нИкоЙ нЕ мЕ е*е...пАдАм и стАВам,нО пАк сЪъм доБрЕ*


Не искам да съм първа,а единсвена ...


Защо ми липсваш толкова кажи ..през времето, в което сме сами ..


МОмИчЕ тИ нИкОгА нЕ нАрАнЯвАй,Че Не ЗнАеШ кОлКо Я бОлИ,с МомИчЕ нИкОгА нЕ сЕ еБаВаЙ,зАщОтО нАкРаЯ пРеЕбАнИя ОсТаВаШ тИ!


Aко небето беше хартия,aко морето беше мастило,щях да потопя перо в моретои да напиша на небето:ОБИЧАМ САМО ТЕБ!


Да ПроСтиШ Не ЗнаЧи Да ЗаБраВиШ , а Да ЗаПоМниШ , Че НиКоЙ Не е СъвЪрШеН


y0u MaKe Me So HoT ... MaKe Me WaNna DRoP ... It'S s0 RiDiCuLouS ... I CaN BaReLy sToP ... I Can HaRDLy BReaTHe ... y0u maKe Me WaNna scReaM ...


Защо да плача Напразни са вече сълзите които няма да изтрия. За какво да те моля, когато ти с нищо не можеш да ми помогнеш? Какво да искам, ти вече нищо не можеш да дадеш? За какво да те забравя красив миг в моя живоT...


Ден БЕз тЕб..
сЛъНцЕтО нЕ щЕ иЗгРее В ТОзИ деН за мЕн..
аЗ ЕдВа Ли ще Го ПрЕжИвЕя тОзИ ДЕн ..
сВиКнАх тОлКоВа с тЕб Че тЕ чУвсТвАм сЕкИ миГ..
ЧаСт От МеНе МоИтЕ мИСлИ тИ чЕтЕш ТЪЙ ПрозРаЧнИ сА ЗА тЕб
СиЧкО ЗнаЕш За Мен ти си моиТо0о0о втоРо азз


Аз знам малка тъжна песен,по-тъжна от самата есен...В нея кръв се лее...Тежко му на тоз,който я запее...Тази песен се нарича:"Обичам го,но той не ме обича!


Понякога болката става толкова голяма част от живота ти,че очакваш винаги да е там.
Защото не можеш да си спомниш момент от живота си когато не е била там.
Но тогава, един ден, почувстваш нещо друго..
И не ти се струва редно,защото не ти е познато...И в този момент осъзнаваш, че си щастлив...


OnE сЪрЦе CrAzY oNlY зА тЕб, ЕдНа NiGhT мИнАлА в ThOuGhTs За ТеБ ,oNe HeArT лУдО nEeDiNg OnLy ThE иСтИнА !!! lOvE те MoRe От EvErYtHiNg !

Неактивен ^SwE3t_laDy^

  • Новак
  • *
  • Публикации: 42
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #18 -: Септември 01, 2007, 15:47:29 pm »
Някои може ли да напише още стихчета от сорта на На мъжете не вярвай , на приятелите не казвай.... дето го е писала medenata.
Sled zaleza na vsqka vecher nastapva mrak i samota, sled zaleza na vsqka obich nastpva bolka i taga. Kogato nqkoi si utiva ti nqmash sili da go spresh, kogato vidish che edna liubov umira ti nqmash sili s neq da umresh. Razbirash che mechtite sa izmama, che si obichala, a obich veche nqma, che spomenat e sqnka ostarqla, che si bila shtastliva, no ne si razbrala!!!

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #19 -: Септември 01, 2007, 15:58:57 pm »
***АкО ПоИсКАш БяГаЙ Ти Не Си МИсЛИ,чЕ Ме БОлИ...КАкВО ОЧаКВаШ дА ЗаПЛаЧа Ли..???ТаКА ГоВоРЯ Ти СегА... Но САмО ДУмИ Са ТОвА ...ЗА дА ЗаПАзЯ ГОрДоСТтА Си..ЛъЖА е Не чУВаШ Ли???... сПРи Се ЛЪжА..СъРцЕТО мИ СТеНЕ лЪжА е,Че МоГа Без ТебЕ ЛъЖа е...***

ЖиВеЯ кАкТу ИсКъМ,ОбИчЪм КуГоТу ИсКъМ и ПрАвЯ кЪкВоТу ПуИсКъМ.ХоРсКуТу МнЕнИе- СлЕд МоЙтУ
пУгРеБеНиЕ.......

оБиЧаШ Ли оБиЧаЙ СиЛнО...МрАзИш Ли МраЗИ зАвИнаГи...Не сЪжЕляВаЙ НиКоГа зА НиЩо зАщОтО еДвА Ли няКоЙ ТеБ Ще СъЖаЛи...

ТрЪгНа Си,Но Аз ЗнАм,Че Ще Се ВъРнЕш.МрАзИ Ме,Ти ПаК Ще Ме ОбИкНеШ.ЦеЛуВаЙ ДрУгА,И МеН Ще Ме ЦеЛуВаШ.ЗаБрАвИ Ме...Но Не МоЖеШ !...................♥♥♥


C МОмИчЕ тИ нИкОгА нЕ нАрАнЯвАй,Че Не ЗнАеШ кОлКо Я бОлИ,с МомИчЕ нИкОгА нЕ сЕ еБаВаЙ,зАщОтО нАкРаЯ пРеЕбАнИя ОсТаВаШ тИ!

ЩтЕ дОиДе ДеН дА сИ оТмАщАвАм И тИ щТе СтРаДаШ,оБеЩаВаМ! иСкАм Да СъЖаЛяВаШ зА бОлКаТа,KОяТо Ми ПрИчИнИ и СъС сЪлЗи нА оЧи Да KАжЕш "MОлЯ тЕ,пРоСтИ"!!!!



ХаХа аБе мИлЪ нЯмЪ сМиСъЛ Дъ мИ сЕ пРаЙш нА гЪзАрКъ сЛед КаТу ВсЯкЪ вЕчЕр ЖуЛиШ зА СтоТаРкА....




нЯма кфО Се прОбвАш С мЕн..нАй-мНоУ мА имАш За ЕдИн дЕн ! сЪрцетУ ми Е нА хилЯдА ПърЧенцА...зАРадИ нАкОнтЕни моМчЕнцА...И пРосТу разбЕрИ , нЯма дА имА с Кфо тЕ обичАм и зА мАлКо доРи !!!


КэФи Сэ На ВрАгОвЭтЭ сИ,зАщОтО сИ вИнАгИ в ГлАвАтА иМ,нО нИкОгА в КрАкАтА иМ.....


пЕрФеКтЕн Ли?По-сКоРо сИ ДеФеКтЕн!ХайдЕ МуХльО срОкЪт тИ ИзТечЕ-НеГоДеН Си зА УпОтРеБа вЕчЕ!тАкАвА КаТо мЕн Ще тЪрСиШ НяКОй ДеН АмА Ще БъДе кЪсНо...


̲CeLuFkA po NoSleTo CeLuFkA po vRaTlEtO EzIcHe tuK i tAm mmm Ako PrOdUljA nEzNaM - MaI ShTe Te IzQm ~*~

ZнАм КоЯ Dа БъDа...ZнАм ЗаЩо sЪм КуКла Barbie...ZнAм И кОлКо SтРуВа Ця/\аТа ЦеNа...ZнАм КоГо Це/\уВаМ...и ZнАм КаКв() РиSкУвАм[!][!][!]

/\юБоВтА e ПрАzНа БуТи/\кА s ЕтИкЕт 'МеЧтА'
оТ иЗгуБэнАтА лЮбоВ оСтаВа сАмО..БолКа..и СамОта..оГраБэнА дУшА..рАзБитО сЪрЦэ...и вЪпрОса...ЗащОо..?..



»»»...зНам кОя дА бЪдА,знАм зАщО сЪм лУда,зНаМ когО цЕлуВам и ЗнаМ каКвО рИскУвАм!ЖиВеЯ КаКТо ИсКаМ,ОБиЧаМ КоГоТо ИсКаМ И ПраВя КаКвоТо ПоИсКаM... «««

»»»....БоЛКа Ли?-СеГа Я ВиДя!МьКа Ли?-СеГа Я РаЗбРа!EлА Ме ВиЖ ПрЕд ТеБ Ст0я с КьРвАВи РьЦе.BиЖ с УсМиВкА ТьПчА ТвОеТо СьРцЕ... МоЛи Се,ПлАчИ,КьРвИ В АдА ВаРвИ,ТаМ иЗгОрИ,оТ УжАС КрЕщИ и НаКрАя Сп0мНи Си За МеН и УмРи.. ..«««




Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #20 -: Септември 03, 2007, 10:47:03 am »
Спомняш ли си нашите другари-момчетата ,които свиреха с китари,момичетата които пушеха цигари!Спомни си как преписвахме домашни и колко се тревожехме пред класни!Спомни си ти коя съм аз,от най-веселия клас!

***************************************************************

Не люби очите,защото потъмняват,не люби косите,защото побеляват,не люби лицето,защото погрознява,а люби сърцето,защото то остава!

***************************************************************

Красиво мургаво момиче,защо в очите има скръб?Нима ти някого обичаш,а той обърнал ти е гръб?Сълзи по бузите се стичат и мокрят бледото лице,но знай на теб не ти прилича да плачеш за едно момче!

***************************************************************

Един човек живее един живот,един живот за цяла вечност,един живот така изживей,че да е пълен с обич и човечност!

***************************************************************

Ти ми казваш:
"Искам да се върна при теб,при старата камина" и молиш ме за любовта,която някога отмина!Недей!Неискай!Неприпомняй!апразно призоваваш любовта!И в теб,и в мен,и в старата камина остана само пепелта!

***************************************************************

С чувствата недей да си играеш,със себе си дори бъди суров,за да можеш в своят път да разпознаеш лъжата от голямата любов!

***************************************************************

Ако за всеки зимен ден започнеш със надеждата да е добър,ако за всеки дъжд студен си имаш под ръка чадър,ако правиш питомно от диво,и без да те е страх умееш да вкусиш сладко и горчиво,ти вечно в някой ще живееш!Ако даваш повече любов,отколкото самия получаваш,и ако за приятел си готов безкрайно да се отегчаваш,ти винаги ще оцелееш!

***************************************************************

Прозорците са всякога отворени,перденцето в очакване трепти и чакат мига ,в който със звездите в стаята ми ще надзърнеш ти!Лицето ми с дъжда да плиснеш ,с теб да дойде светлият ми ден,вратата ми открехната да блесне и да се върнеш с вятъра при мен!

***************************************************************

Мога да забравя таз обида,мога да не ти говоря вече,мога даже и да си отида и да те гледам семо отдалече!Името ти мога да забравя и гласно да не го изричам,спомените в сълзи да удавя,но не мога да спра да те обичам!

***************************************************************

Хей момче,ти помниш ли ме още?Спомняш ли си нашата любов?Мислиш ли за мене още и чуваш ли ти моят искрен зов?Питал ли си се защо си тръгнах без да се обърна?Защо не те погледнах във очите?Защо не пожелах да те прегърна?Защо не се пророниха сълзите?Искал ли си някога да знаеш защо аз себе си наказах?Искал ли си или ти нехаеш защо аз чувствата си не показах?Аз много те обичах знай това,но тогава ме беше страх от любовта?

***************************************************************

Казваш,че обичаш дъжда,а затваряш прозореца,когато вали...
казваш,че обичаш цветята,а ги късаш без дори да те заболи...
затова,когато казваш,че ме обичаш,първо си помисли!

***************************************************************

Часовникът се смее от стената-пропуснала съм най-щастливия си час,когато някой дълго ме е чакал,а аз съм чакала да чуя твоя глас!

****************************************************************

Любовта е силна когато те кара да страдаш
***
Любовта се поражда от нищо и умира от всичко
***
Ти ме прегръщаше и ме лъжеше,ти ме целуваше и ме лъжеше.Добре че и аз те лъжех
***
Първият път когато те видях ме беше страх да те докосна.Първият път когато те докоснах ме беше страх да те целуна.Първият път когато те целунах ме беше страх да те обичам.Асега когато те обичам ме е страх да не те загубя.
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен Anchita

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #21 -: Септември 04, 2007, 14:33:56 pm »
Необикновенна нощ!Целувай ме както никога!Горещо е!Ще се чувствам добре върху теб!Сега как се чувстваш?Ще ме пуснеш ли във въображението си?Нека правим обичаните неща!Знаеш какво искам да направиш!Не ме пускай да си отида!Остави ме да те водя!Не отмествай поглед от мен!Няма никога да забравиш езика на тялото ми!То те зове и ти се отзоваваш!Напусни своя свят и ела в моя!Следвай ме до онова другото място!Знаеш къде!Никой не може да те допълва така както аз мога!

Неактивен Always and forever

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 385
  • Пол: Жена
  • my heart can't possibly break again ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #22 -: Септември 05, 2007, 01:35:31 am »
1. Ако бог прави чудеса, най-голямото е, че създаде теб! Ако бог прави гершки, най-голямата е, че те държи далеч от мен!
 
2. Ако е вярно, че когато умре човек вижда най-красивите си мигове от живота, трябва ли да умра за да те видя отново?
 
3. Ако обичаш богатите не ме обичай, защото има по богати от мен. Ако обичаш красивите не ме обичай защото има по красиви от мен. Ако обичаш тези които те обичат, обичай ме защото няма човек, който да те обича повече от мен.
 
4. Ако обичаш един човек напиши името му в кръг, а не в сърце защото сърцата се разделят, а кръговете се въртят...
 
5. Ако си цвете бъди роза, ако си месец бъди май, ако си приятел бъди до край!
 
6. Това, което най-силно желаем е винаго това, което неможем да притежаваме..
 
7. Не искам да бъда всичко за всеки, а искам да бъда нещо за някой!
 
8. Работи.. сякаш не ти трябват пари! Танцувай.. сякаш никой не те гледа! Обичай.. сякаш никога не си бил нараняван!
 
9. Каквото и да става никога ама никога не спирай да ВЯРВАШ, не преставай да се НАДЯВАШ и запомни, че истинската ЛЮБОВ винаги побеждава!
 
10. До лудост влюбени, безумно вярващи, до болка искренни, до край изгарящи. Живота мами ни и все пак върви ме и пак истинска любов!
 
11. Когато чувството любов е несподелено и утрото, и нощта стават такива, всякаш сърцето от света остава разделено!
 
12. Ако любовта е птица.. то моята лети из небесата благодарение на теб!
 
13. Бъди добро момиче, не ми се сърди, аз обичам те - обичай ме и ти, но ръцете си далеч от мен пази.
 
14. Бъди неповторима, защото всичко, което се повтаря губи своя чар!
 
15. Човек се намира не където живее, а където обича!
 
16. Да откриеш любовта е най-голямото предизвикателство! Да я съхраниш, обаче - велик подвиг!
 
17. Да те мразя - нямам сила! Да те искам - не бих си простил! Да те моля - не ще го сторя! Да те обичам - не ще го повторя!
 
18. Давам всичко за теб в празнотата на града, сърцето ми бие за теб коленичил пред твойта врата, душата си давам за теб.
 
19. Един човек ми липсва и всичко ми е безразлично, един човек а всъщност всичко.
 
20. Една молба - не ме забравяй, едно желание - не се променяй, една лъжа - не те обичам, една истина - липсваш ми.
 
21. Една след друга, две сълзи се гонят с поглед натъжен и тихо устните се молят: " не си отивай стой до мен! "
 
22. Една страна, един народ, еднинна вяра - Нов живот, една любов, но без предел, една борба, но със свята цел!
 
23. Едни очи не мога да забравя, едни очи ме карат да не спя, едни очи в сърцето ми остават и като огън страстно ме горят!
 
24. Едно ти никога не забравяй, едно ти винаги помни, че нягде далеч в безкрая едно сърце за тебе тупти!
 
25. Едно време ти ме кара да плача за теб, и да ми е гадно! Сега е време ти да страдаш за мене..
 
26. Грях е да мразиш човек който не те обича, но е велико да обичаш човек който те мрази!
 
27. Може би си никой на този свят, но за някой ти си целия свят и то точно заради това, че си ти а не някой друг!
 
28. И казват, че човек веднъж обича от цялото сърце от всичката си плът, ти бе човекът който обичах, но и човекът който ми обърна гръб!
 
29. Имах сърце, но то сега е твое. Имах мечти, но ти ги превзе. Живях в свят от мечти, но сега моят свят и мойте мечти си ти!
 
30. Истината боли, но това не означава, че лъжата лекува.
 
31. Живей живота, има смисъл, живей във всеки идващ ден, живей защото те обичам, живей, но заедно с мен!
 
32. Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.
 
33. Живота не струва нищо и нищо не струва колкото един живот.
 
34. Когато човек изгуби някой, чак тогава разбира колко го е обичал и ще разбере след време колко му липсва!
 
35. Когато луната изгрее през деня, когато звездите с ръка уловя, тогава и аз ще потъна в забрава, и нашата любов ще изоставя.
 
36. Когато нямаш нещо - го искаш, когато го нямаш - не го цениш, а когато го загубиш - плачеш!
 
37. Който обича - той не забравя. Който забравя - той не обича. А който обича и после забравя, той е забравил как се обича.
 
38. Любовта е камъче, в което човек се спъва и го боли! Обикновенно хората го изхвърлят, но ти го запази.. обичам те!
 
39. Любовта е най-голямото страдание и ако искаш да отмъстиш на някого пожелай му да се влюби!
 
40. Любовта се ражда от нищо и умира от всичко. Идва когато най-малко очакваш и си отива когато най-силно я желаеш!
 
41. Написах името ти на едно дърво, дърваря го отсече. Написах го на пясъка, морето го изтри. След това реших и го написах на небето в облаците, но вятъра го отнесе. Затова го написах в сърцето си и там ще остане!
 
42. Не, че ще те убия, но ме вбесяваш. Не, че ме вбесяваш, но те мразя. Не, че те мразя, но му липсваш. Не че ми липсваш, но те обичам!
 
43. Не е нещастно момичето изгубило любовта на един глупак, а е нещастен глупакът изгубил последния шанс да стане човек!
 
44. Не ми пука дали ме мразиш или ме обичаш, дали ме искаш или не. Важното е, че при всички случаи си мислиш за мен!
 
45. Не искай това, което обичаш, а обичай това, което имаш!
 
46. Не мога да те мразя, не мога да плача, не мога да се сдържам, но мога да те обичам както никой друг не може!
 
47. Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва..
 
48. Не сме виновни за света какъвто е, но сме виновни ако той си остане същия!
 
49. Обичам те дявол да те вземе и нека този дявол бъда аз и знай, че срещу бога мога да застана, ако той застане между нас!
 
50. Ще спра да те обичам само когато глух художник нарисува звука от падащо листо на роза върху кристален под!
 
51. Сега те няма и аз съм тук, изгубен без теб.. и знам, че все някак живота продължава! Липсваш ми!
 
52. Снощи пратих ангел да те пази докато спиш, но той се върна. Попитах го защо? А той ми отговори: " Ангели не пазя ".
 
53. Ти ме попита какво избирам - живота или теб! Аз казах живота и ти си отиде без да разбереш, че моя живот си ти!
 
54. Ти не се сърди и запомни, че в любовта понякога боли. Аз твой съм не ме вини, че съм магнит за женските очи..
 
55. Ти се връщаш пак при него. Днес те имам утре не. Господи ще полудея как да те деля на две..
 
56. Трудно е да си далеч от човека, когото обичаш, но още по-трудно е да си до него, но далеч от сърцето му!
 
57. Всяка среща е нова раздяла, нова раздяла нова тъга, но аз живея заради раздяла и ще те обичам за вечни времена!
 
58. Ако всеки път при мисълта за теб пада по една звезда, луната много скоро би разбрала какво е самотата!
 
59. Искам те, ти не знаеш.. нуждая се от теб, а ти не ебаваш.. обичам те, а ти се подигра.. мразя те и ти ме разбра!
 
60. Живота е трагедия за този, който чувства и комедиа за този, който мисли.
 
61. Когато мога - помагам, когато искам - успявам, когато докосвам - възпламенявам, когато целувам - сгрявам, когато обичам - наранявам!
 
62. Не си мисли, че ще те забравя и ще сложа край на своите мечти. Аз вечно ще те помня и обичам докато сърцето ми тупти.
 
63. Кой разплака доброто момиче? Кой сърцето моминско разби? Две сълзи колебливо се сляха и с пенливите морски вълни. Може би затова са солени и пенливи морските вълни. Векове, векове са наводнени от разплакани тъжни очи. Мое малко и нежно момиче, с разплакани тъжни очи, не разкривай лицето, очите прекрасни. Щом умееш да плачеш - плачи! По красиви от морския залив са разплаканите очи. Аз отдавна не мога да плача, затова толкова много ме боли.
 
64. В момиче крависо ти се влюби, един сърцето твое завладя. Поне разбра на време, че те лъже и пламачето силно в теб умря. Кълнеше се, че много те обича, сълза блестеше в твойте очи! Сега на друга той кълне се, а в нейните очи сълза блести. И ангел в очите твой беше, но ангел от ада може би. Помни, че той не заслужава. Стегни се и напред върви!
 
65. Не обичам да плача, а плача за теб! Не обичам живота, а живея за теб! Не обичам себе си, а обичам теб!
 
66. Някога имах сърце, сега то е твое. Имах мисли, ти ги превзе. Живях в свят на мечти, сега моя свят си ти!
 
67. Аз зная малка тъжна песен, по тъжна и от самата есен, и тази песен се нарича: " Обичам я, а тя не ме обича! ".
 
68. Без теб се уча да живея и търся начин да не ме боли. Без теб се уча да копнея и да превърна всичките сълзи в мечти...
 
69. Бъди звезда за всички, но слънчице за мен. С душата си обичай всички, а със сърцето само мен!
 
70. Да можеш да обичаш е нещо невероятно! Да може да оцениш обичта на някого е нещо върховно! Ако има човек на този свят който може по добре тези неща, това си ти мило.
 
71. Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него!
 
72. Да те мразя - нямам сила. да те искам - не бих простил. Да те моля - не ще го сторя. Да те обичам - не ще го повторя!
 
73. Искам да съм сълза, да се родя в очите ти, да се стека по бузите ти и да се удавя в устните ти..
 
74. Едно изгубено момче, изгубено в мечти, опитва се да те обича, но кайи ми как, кажи? Продавам аз в морето от сълзи, на дъното те търся, сред многото лъжи. Видях те днес отново, подмина пак ме ти. След тебе аз погледнах, да знаеш как боли....
 
75. Искам да те прегръщам, когато заспиваш. Да те докосвам, когато сънуваш. Да те целувам, когато се събуждаш!
 
76. Искам да те видя, не само за да те докосна. Искам да те усетя, не само, защото те желая. Аз просто те обичам!
 
77. Искам да съм капка от кръвта ти, да мина по вените, по цялото ти тяло и да стигна до сърцето ти, за да видя дали ме има там!
 
78. Живей с усмивка, живей с цялото " да " на света живей не защото трябва а защото ти така си пожела, затова, живей не утре, а сега!
 
79. Живей все едно нямаш нужда от пари, обичай все едно никой никога не те е наранявал, танувай все едно никой не те гледа, пей все едно никой не те слуша, живей все едно на земята е рай...
 
80. Живота не се измерва с това колко пъти сме си поели дъх, а с моментите, който са ни карали да затайм дух!
 
81. Как трудно е да кажеш " сбогом ", когато ти се иска да извикаш " остани! ". И да направиш просто невъзможното да спреш горчивите сълзи!
 
82. Когато птиците летят в ефира, когато вятъра гали свежите листа и езерото с хоризонта се събира, тогава идва любовта!
 
83. Когато се усмихвам, значи ме боли.. а в мълчанието ми оттеква на писък и ярост, на плач без теб я няма радостта и няма глас и песента птица съм аз сега без крила.
 
84. Когато слънцето изгрява и пръска свойте лъчи, то заради мен тогава целува твойте очи! Обичам те слънце!
 
85. Когато загубиш любовта не я превръщай в омраза, защото е подло да мразиш някого на когото до вчера си казвал " Обичам те! ".
 
86. Колкото повече си мисля за теб, толкова повече те искам, колкото повече те искам, толкова повече ме боли.
 
87. Любовта е най-трагичното нещо, което съществува на този свят и в живота. Любовта е рожба на измамата, ражда разочарованието. Любовта е утеха в безсъщността, единствения лек срещу смъртта, защото тя е нейната сестра..
 
88. Може би знаеш какво е да плачеш от радост, от болка, от срам.. но не знаеш какво е да плачеш когато си сам!
 
89. Можеш да си купиш легло, но не сънят, можеш да си купиш часовник, но не време, можеш да си купиш книга, но не знание, можеш да си платиш за лекар, но не и за здраве, можеш да си купиш живот, но не и душа, можеш да купиш секс, но не и любов!
 
90. Не искай ти от огъня да не гори, не искай ти от птицата да не лети, не искай ти от любовта да не личи!
 
91. Не обичам да пия, а пия за теб. Не обичам да плача, а плача за теб. Не обичам живота, а живея за теб. Не обичам себе си, а обичам само теб!
 
92. Някой ден когато разбереш, че си значела нещо в живота ми нека да не те боли, просто замълчи и си спомни сълзите ми!
 
93. Обичах те когато беше с него, обичах те когато беше сама, обичах те когато казвах, че те мразя, обичам те и не изпитвам срам!
 
94. Ти си моята надежда и безнадежност ти си моя ад и рай в теб събирам цялата си нежност и желая да ти я дарявам до безкрай!
 
95. Казват лебедът умирал, той пеел преди смъртта, той пеел и не спирал, защото вярвал в любовта!
 
96. Това което е красиво е красиво дори когато увяхва! Това което обичаме, обичаме дори и когато умираме!
 
97. Силата не се състой в това никога да не паднеш, а да намериш сили да станеш след всяко падане!
 
98. ..препядствията са онези плашещи неща, които виждаш, когато отклониш поглед от целта!
 
99. Ако искаш да не бъдеш забравен след като умреш и изгниеш, или пиши неща, които си струват четенето, или прави неща, които си струват писането.. ' Бенджамин Франклин (1738)'
 
100. Ако мога да предпазя едно сърце от счупване - това означава, че не живея напразно...
Somewhere between all our laughs,long talks,stupid little rights,and all your jokes,I fell in love...

Неактивен ti_si_mi_vsi4ko

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #23 -: Септември 05, 2007, 14:19:53 pm »


1. Моето сърце е като кървяща роза! Не го докосвай! Моето сърце е като морето, така дълбоко! Не го разбивай! Моето сърце е като пламък, така топъл! Моляте обичай го! Моето сърце е като птица, така високо! Не го сваляй!

2. Спя защото те сънувам. Будя се, защото ми липсваш. Горя, защото те желая. Тъгувам защото те тобичам, умирам защото те няма!!!

3. Не ме боли от ножа в сърцето, не ме боли от думи зли. Не ме боли, че си отиваш, боли ме че теб не те боли.

4. Очите ми мплачат да те видят, ръцете ми - за да те прегърнат, сърцето - за да те обича!!!

5. Ако ме мразиш, ще съм винаги до теб, за да те дебна.
Ако съм ти безразлична, ще съм винаги пред теб, за да те дразня.
Ако ме обичаш, ще съм винаги до теб, за да те обичам!!!

6. Знам, че всички ме харесват даже и тези които открито ме мразят, защото знам че те най много ми завиждат за това което съм и винаги ще бъда - повече от ТЯХ! Аз знам какво е да имаш, да ти завиждат, да мачкам, да си смел и да не ми за скапаняците.

7. Ние можещите, водени от незнаещите вършим невъзможното, за кефа на имащите. И сме направили толкова много с толкова малко, че веме можем да правим всичко от нищо....

8. Как можа да си толкова жестока!? Та аз за теб направих всичко, всичко! А ти да нараняваш тъй дълбоко човека, който толкоз те обича! Обичах те безумно, всеотдайно, за теб бих си пожертвал и живота. Заради тебе страдам днес бекрайно. Боли, боли, сърцето ми раздира таз болка, ах, дано да дойде краят! Но ноикой мойте чувства не разбира. За тях едва ли някой ще узнае. ЖЕстока си? Добре, бъди такава! Бъди в съюз и с дявола и с Бога. За мене нищо друга не остава освен да ти простя и да ти кажа "сбогом"!!!

9. Ти си питал за мен! Колко мило! Във гласа ти е имало нежност и в очите ти чувство искрило, а не просто учтива любезност.  Може би си останал бездомен, без надежда, без свои сред чужди и светът ти е станал огромен и от зрънце любов имаш нужда. Как разбирам! Така ми е близка тази болка горчиво-солена. Със вкуса й отдавна привикнах. Даже мисля си - с мен е родена. Как те виках! В сърцето си пазех любовта като орис нелека.  Ледове и огньове прегазих но към теб не намерих пътека. Ти си бил на вселена от мен и зовът ми е пътувал е дълго. Ти си чул, но един живот време си останал студен и безмълвен. Днес бездомен и сам си се скитал и си стигнал до нашия ъгъл. Ти си спомняш за мен..... Ти си питал!  Няма ехо..... Сърцето е въглен!!!!!

10. И ето всичко свърши. Сбогувахме се за последно и дори не посмяхме да се погледнем. Боли от всичко и от всички, но най-вече от това с кого сме. Боли, но никой от нас няма да признае цялата истина, че все още нещо по между гори, макар и разделени ние все още се обичаме. Боли много, но го крием, но най вече от това че никой от нас няма да вдигне телефона и да каже "Върни се", защото обичта и страха са големи и ни пречат...

11. Не мога да заплача -  защото нямам сили.
Не мога да обичам - защото съм обичала.
Не мога да кажа, че съм твоя, защото аз съм ничия. Аз всичко изживях и нищичко не ми остана. Сега прости и иди си, аз оставам сама.........

12. Ако тази вечер си някъде навън, виж небето, виж звездите и ако видиш падаща звездва, виж очите ми за тебе плачат.

13. Прави сеск с дявола, но не забравяй че на този свят дявола съм аз.....

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #24 -: Септември 10, 2007, 00:26:05 am »
БоЛКа Ли?-СеГа Я ВиДя!МьКа Ли?-СеГа Я РаЗбРа!
EлА Ме ВиЖ ПрЕд ТеБ Ст0я с КьРвАВи РьЦе.
BиЖ с УсМиВкА ТьПчА ТвОеТо СьРцЕ...МоЛи Се,ПлАчИ,КьРвИ В АдА ВаРвИ,
ТаМ иЗгОрИ,оТ УжАС КрЕщИ и НаКрАя Сп0мНи Си За МеН и УмРи...
ЛоШо НяМа зНаЙ,КоГаТо ПлАчЕш ЩоМ ТаМ ДъЛбОкО ВъТрЕ Те БоЛи
- По ДоБрЕ сЪлЗи Да РоНиШ,А нЕ в ТеБ Да ПаЗиШ ОтРоВНИтЕ сТрЕлИ..[!]
ПоМнИ чЕ ИмАш СаМо ЕдНо СъРцЕ - ПоМиСлИ На КоЙ Ще Го ДаДеШ...

ВаЛи Ли?-Не ТоВа БяХа МоИтЕ СъЛзИ..ИсКаМ Ли Те?-Не ВеЧе Те ИмАх..ЩаСлИвА Ли СъМ?-Да ЗаЩоТо Си ДаЛеЧе..МрАзЯ Ли Те?-Не ВеЧе Си Ми БеЗрАзЛиЧеН..СиЛнА Ли СъМ?-Да ЗаЩоТо Се ПрЕбоРиХ С СеБе Си... [!][!][!]

ДруГа Е ВеЧе МоДаТа,СбъРка Се НеЩо ПриРоДаТа!В НаЩе МоДеРни ВреМеНа ЗнаЕш Ли КоЙ е МъЖ и КоЙ ЖеНа?!МъЖ Ли Е,ЖаЛи Го Ей,РаДваЙ Се,Че Не Е Г*Й...ХваНеШ Ли Го,ЗдраВо ДръЖ РяДко Има СвЕсТеН МъЖ... [!][!][!]

КаЖи Ми Ти .. НяМа НищО ИсТиНсКо в ТеБе...ИсТиНаТа е чЕ сИ ЛъЖа..С МеНе ПрОсТо сИ УбИваЛ ВрЕМе КаЖи Ми КаК МоЖа... [!][!][!]

РаЗлЧНа сЪм Да И кФо оТ тОВа пРоБлЕм лИ иМа,КаЖи Го СеГа!НяМа Да СпИрАм 6тЕ дЕйСтВаМ дОкРаЙ,ДрУг Не ВзИрАм ЖиВоТа Е РаЙ!нЕ мИ пОмАГаЙ аЗ мОгА сАмА МиСлИ мУ тИ-аЗ нЯмАм ЦеНа [!][!][!]

ЗнАм чЕ нЕ сЪъм идЕАлнА прЕцАкЪъш лИ мЕ прАиш грЕшкА тОтАлнА: акО оБичАм оБичАм дОкрАй нЕ мЕ поЗнАъЪш HО хУу сИ трАй жИвЕя кАктО сИ иСкЪъм и зА нИкоЙ нЕ мЕ е*е пАдАм и стАъЪм,нО пАк сЪъм ДоБрЕ [!][!][!]

МоГа Да иСкАм,ЗнАм кАк дА ИсКаМ,иМаМ ВсИчКо КоЕтО ИсКаМ И ТеБ Те ИмаМ нО Не Те ИсКаМ [!][!][!]

аЗ сЪм ГаДнА кУчКа И нЕ вЯрВаМ в ЛюБоВтА,оБиЧаМ мЪжЕтЕ дА мАчКаМ,дА рАзБиВаМ тЕхНиТе СъРцА [!][!][!] Не Ми ПуКа За НиКоЙ,нЯмАм СъВеСт И дУшА ! МрАзЯ лЮбОвТа [!][!][!]

ЗаГаДъЧнА кАтО мЪгЛа,ПлЕнЯвАм мЪжКаТа ДуШа и дАжЕ сИлНиТе МъЖе ПаДаТ На КоЛеНе,За вСяКо дА ИлИ Не И НиТо ДеН НиТо чАс В ПлЕн Ще ИзПаДНа аЗ ДоРи и Да е ВсЕ ЕдНО аЗ РеШаВаМ С КоГО [!][!][!]

ИсКаш,нЕ иСкАш - АЗ сЪм тАкАвА !!ТеБе Те дРаЗнИ мОяТа СлАвА! АкО сИ тЪрСиШ сКрОМна СъПрУгА,нЯма Да пРеЧа - ТръГвАй с ДрУгА!!!! Аз СъМ сКроМнА, кРасИва...каТо Мене НЯма ..нЯма и Да Има !!НАмеРи сИ ДруГа тИ - тЯ дА вяРвА нА тВоиТе лъЖи [!][!][!]

ЩоМ ВеДнЪж ПрОбУдИ Се ЖеНсКаТа Ми ЗлОбА...СъМ ГоТоВа Да ПрАтЯ ВсЯкО ТъПо КоПеЛе В ГрОбА [!][!][!]

ПлАчИ ТиХо,сМеЙ сЕ ВисОкО,оБиЧаЙ сИлНо... И ОтМъЩаВаЙ ЖеСТоКо [!][!][!]

ИмАмЕ ГоТиНИ ТеЛа,сТрАшЕн сЕкСаПиЛ От ВъзБуДА ВъЗдУхА сЕ е НаЖеЖиЛ..НиЕ сТоИм ПрЕд вАс С КаКаОв ТеН И УсЕщАмЕ ПуЛсА сИ УчЕсТеН.. По ЩаСтЛиВи сМе От пРеДИ ЗНаЕТе Ли ПрИчИнАтА За тОвА... ПаК сМе АдСкИ вЛюБеНи.. [!][!][!]


нЕ мИ сЕ пРаЙ нА гЪзАрКа сЯкА вЕчЕр жУлИш зА 100кА,МаЛкУ уТпРеД,мАлКу УтЭаД с НяКоЙ чИчКо БоГаТ!КфО Ми Се НъДуФаШ Я сЕ вЕж К*ЧкО КоЛкУ сТрУвЪш..

aЗ и тИ.?!?.. ОтНоВо.-ПФф пАк мЕчТиИ.слОЖиХ eNd-Ъ нА тАя сМеШкА..дА сЕ зАнИмАВам с теБ БешЕ гРуБа гРеШка..ГлЕдАм Те ОтСтрАнИ .Да сЕ смЕя Ли Да ПлаЧа Ли!?.нЕзНаМ. МоТаЕш сЕ с ГъРл'чЕта лЕкА По ЛеКа сТАаШ К`аТ тЯхХ!сМяхХх

С МомЧеНцА щЕ Се ЗаИгРаВаМ,ПоСлЕ нАгЛо Ще Ги ЗаЕбАвАм!!!


ЧуДиШ сЕ Защо Си КучКа,ЧуДиш Се ЗаЩо Се СЛучВА...ЛеСНо е дА Се ПроДаВаШ...ТруДно е Да Не Се ПреДаВАш...


зНая Че Ме МраЗиШ,Зад ГъРбА ми Ти ЗЛорАДсТвАш,Но МиличКа ЖиВОта Е Такъв-ТРуДно Е Да БъдЕш ПръВ! »»».

..БяХмЕ ДеЦа...ЖиВоТа бЕшЕ ИгРа...СеГа Не е ТаКа...кАкТо в оНэЗи вРеМеНа...вЪпРиКи тОвА...& аЗ Си сПОмНяМ ДоБрЕ...БяХмЕ vS ЗаЕдНо00...««« »»»

...тИ иСкАш с мЕн дА бЪдЕ тОзИ тАнЦ...пО тФоЙтЕ уСтНи дА е мОя ГлАнЦ...тАя вЕчЕр БеЙбИ дЪъЪ бЪдиШ с МеН....дА сЪъМ тФояТъЪ пРиНцЕсЪъЪ бЕйБеЕе зЪ еДиН дЕн...«««

КоГаТо сИ ЛесЕн-Не Си ИнТеРеСеН!!! А аКо МиСлИш дА мИ сЕ ПраИш-По-ДобрЕ Да мЕ ЗаБрАиШ!!НаПеРеНо ВъРвя, ДуПеТо ВъРтЯ...Но.. Не Си МиСлИ чЕ КрАкАтА сИ нА 2 БеЗ 10 зА тЕбЕ щЕ ДъРжА...«««

Ли Ме Ти,ТаКа Ще Е и С мЕн|...До НяКоЙ сЛъНчЕв ДеН...|НаКаРаШ лИ мЕ сАмОТаТа Да ПрЕгЪрНа-ТъПкАнО щЕ тИ гО вЪрНа...«««

»»»...Аз СъМ КуЧкА,пО-ГаДнА оТ ВсИчКи.МрАзЯ ТеЯ дЕтО Ми Се ПрАвЯт На ПиЧкИ.ОтНоВо Ще СъМ тУк На МъРшИтЕ нА пУк...«««

»»»...НеДеЙ дА сЪ НаДуВъШ..зА МеНе пЕт ПаРи нЕ сТрУвЪш..нА дРуГа НоМеРаТъЪ сИ пРаВи,НеКа тЯ дА тЕ ТъРпИ..ВсИчКо сИ иМа кРаЙ и МоЕтУу ТъРпЕнИе зНаЙ...«««

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #25 -: Септември 10, 2007, 16:31:18 pm »
Ако мислиш,че си ме изместила-за какво тогава ме мразиш ми кажи?
Пак и тази нощ си го санувала как ме гледа с влюбени очи!
Ти и всяка следваща ще ме откривате в очите му,ти и всяка следваща ще ,е усещате в сърцето му!™®


{}ЗнАм, Че Не СъМ иДеАлНа,ПрЕцАкАш Ли Ме ПрАиШ гРеШкА ТоТаЛнА...АкО ОбИчАм,ОбИчАм До КрАй...Не Ме ПоЗнАвАш,По - ХуУ Си ТрАй...ЖиВеЯ КаКтО Си ИсКаМ и За НиКоИ Не Ме ЕбЕ,ПаДаМ И СтАвАм,Но ПаК сЪм ДоБрЕ!


КоЯ СъМ?! --> Не Ти ТрЯбВа Да ЗнАеШ!
ЧиЯ СъМ?! --> НиЧиЯ - СаМо На СеБе Си!
КаКвА сЪм?! --> РаЗлИчНа И НиКоГа ЕдНаКвА!
КъДе СъМ?! --> НаВсЯкЪдЕ ОкОлО ТеБ и ДоКаТо Се УсЕтИш...Ме НяМа!™®


'... МрАзИш Ме И КфО ..... ОбИчАш Ме И КфО ...... НаДуТа СъМ и КфО ...... ЗаВиЖдАт Ми И КфО ....... КуЧкА СъМ и КфО ...... , ама ти харесва!!!'
 

ПеРфЕкТнА Ли Си? ...sOrrY МиЛиЧкА ИсТиНаТа БоЛи, АмА Не Си!...ТеБе Ли Е ЦеЛуВаЛ?... НиЩо, НаЛи По ТоВа ВрЕмЕ мЕнЕ е РеВнУвАл!...С ТеБе Ли Е СпАл?...НиЩо,НаЛи ПаК зА МеН сИ е МеЧтАл!!!


С ТеБе ЛеКо СмЕ жЕсТоКи,ПрОсТо НиЙ сМе СкЪпА СтОкА...НяМа Да Ни ПрИтЕжАвАш,SoRrYy СлАдЪк СаМ ОсТаВаШ...


~*~ОсВеН чЕ ЗавИждаШ нИщО дРугО нЕ вИжДаМ...НарИчАш Ме КуЧкА,нО аЗ нЕ сЕ оБижДаМ...НенАвИждАм ЗабРанИ -пРи МеН нИщО нЕ вАжИ...КогАтО мЕ гЛедАш Не оТкАчАш Ли КажИ...?!~*~


ЛюБов Ли? ТЯ нЕ съЩеСтвУва. КурВи? КуРволЯк коЛкОт Щеш.Аз Ли? аЗ щЕ тЕ зАбрАвЯ, ТакИа кАт Теб СА мнО! Ти лИ? тИ нАпрАви ГрешКа, ИДи Си, СкоРо щЕ я пРоумЕeш. Тя лИ? сЛед треТоТо Еб*нЕ щЕ тИ е оМръЗнАлА, зАщоТо тЯ е бИЛа n0PegHaTa A a3 EguHcTBeHa ..


КаЖи Ми КаК дА сПрА с ТеБе дА гРеШа....? УсЕщАм ТяЛоТу ТИ...А тИ уСеЩаШ лИ.....? РаЗтАпЯм Се СеГа---Ф тФоЯтА уСтА...КаТу КуБчЕ лЕд...ХаРеСфА мИ тАкА...ИсКаМ тЕе...ЕлАаа...


ЩоМ вЭДнЪж СъБуДи Сэ МоЙтА ЖеНсКа ЗлОбА, СъМ ГоТоВа Да ПрАтЯ ВсЯкА ТъПа КуЧкА,КоЯтО Те ХаРеСвА В гРоБа... ;)


НоСиШ сАмО 'aRmAnI'  и 'PrAdA' ,За ТеБ вАжНа Е ВъНшНаТа ФаСаДа...МиЛо За НаГрАдА пОлУчАвАш KiSs,а За УтРе Си ТарСи ДрУгА MiSs :) Аз ОтДаВнА вЕчЕ Не ВяРвАм В ЛюБоВтА,РаЗбРаХ,Че СаМо За ГлУпАцИтЕ е Тя,От ГлУпАцИтЕ ДаЛеЧ СтОя...


жИвЕя кАктУ сИ иЗкЪм [!] нИкУй нЕ ОбИчЪм [!] ПрАвЯ кВотУ сИ иЗкЪм [!] нЕ мЕ е*е зА нИкУй [!] тЕзИ кУитУ нЕ мЪ тЪрПяТ,зНаЯт кЪдЕ дА сИ гУ нАврЪт[!]

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #26 -: Септември 10, 2007, 16:52:00 pm »
***АкО ПоИсКАш БяГаЙ Ти Не Си МИсЛИ,чЕ Ме БОлИ...КАкВО ОЧаКВаШ дА ЗаПЛаЧа Ли..???ТаКА ГоВоРЯ Ти СегА... Но САмО ДУмИ Са ТОвА ...ЗА дА ЗаПАзЯ ГОрДоСТтА Си..ЛъЖА е Не чУВаШ Ли???... сПРи Се ЛЪжА..СъРцЕТО мИ СТеНЕ лЪжА е,Че МоГа Без ТебЕ ЛъЖа е...***

ЖиВеЯ кАкТу ИсКъМ,ОбИчЪм КуГоТу ИсКъМ и ПрАвЯ кЪкВоТу ПуИсКъМ.ХоРсКуТу МнЕнИе- СлЕд МоЙтУ
пУгРеБеНиЕ.......

оБиЧаШ Ли оБиЧаЙ СиЛнО...МрАзИш Ли МраЗИ зАвИнаГи...Не сЪжЕляВаЙ НиКоГа зА НиЩо зАщОтО еДвА Ли няКоЙ ТеБ Ще СъЖаЛи...

ТрЪгНа Си,Но Аз ЗнАм,Че Ще Се ВъРнЕш.МрАзИ Ме,Ти ПаК Ще Ме ОбИкНеШ.ЦеЛуВаЙ ДрУгА,И МеН Ще Ме ЦеЛуВаШ.ЗаБрАвИ Ме...Но Не МоЖеШ !...................♥♥♥


C МОмИчЕ тИ нИкОгА нЕ нАрАнЯвАй,Че Не ЗнАеШ кОлКо Я бОлИ,с МомИчЕ нИкОгА нЕ сЕ еБаВаЙ,зАщОтО нАкРаЯ пРеЕбАнИя ОсТаВаШ тИ!

ЩтЕ дОиДе ДеН дА сИ оТмАщАвАм И тИ щТе СтРаДаШ,оБеЩаВаМ! иСкАм Да СъЖаЛяВаШ зА бОлКаТа,KОяТо Ми ПрИчИнИ и СъС сЪлЗи нА оЧи Да KАжЕш "MОлЯ тЕ,пРоСтИ"!!!!



ХаХа аБе мИлЪ нЯмЪ сМиСъЛ Дъ мИ сЕ пРаЙш нА гЪзАрКъ сЛед КаТу ВсЯкЪ вЕчЕр ЖуЛиШ зА СтоТаРкА....




нЯма кфО Се прОбвАш С мЕн..нАй-мНоУ мА имАш За ЕдИн дЕн ! сЪрцетУ ми Е нА хилЯдА ПърЧенцА...зАРадИ нАкОнтЕни моМчЕнцА...И пРосТу разбЕрИ , нЯма дА имА с Кфо тЕ обичАм и зА мАлКо доРи !!!


КэФи Сэ На ВрАгОвЭтЭ сИ,зАщОтО сИ вИнАгИ в ГлАвАтА иМ,нО нИкОгА в КрАкАтА иМ.....


пЕрФеКтЕн Ли?По-сКоРо сИ ДеФеКтЕн!ХайдЕ МуХльО срОкЪт тИ ИзТечЕ-НеГоДеН Си зА УпОтРеБа вЕчЕ!тАкАвА КаТо мЕн Ще тЪрСиШ НяКОй ДеН АмА Ще БъДе кЪсНо...


ЦеЛуФкА По НоСЛеТо, ЦеЛуФкА По ВрАтЛеТо, ЕзИчЕ тУк И ТаМ... МмМм,АкО ПрОдЪлЖа НеЗнАм - МаЙ Ще Те ИзЯм~*~


ЗнАм КоЯ Да БъДа...ЗнАм ЗаЩо СЪм КуКла Barbie...ЗнAм И кОлКо СтРуВа ЦяЛаТа ЦеНа...ЗнАм КоГо ЦеЛуВаМ...и ЗнАм КаКв() РиСкУвАм[!][!][!]


ЛюБоВтА e ПрАзНа БуТиЛкА с ЕтИкЕт 'МеЧтА' !
оТ иЗгуБэнАтА лЮбоВ оСтаВа сАмО..БолКа..и СамОта..оГраБэнА дУшА..рАзБитО сЪрЦэ...и вЪпрОса...ЗащОо..?..


»»»...зНам кОя дА бЪдА,знАм зАщО сЪм лУда,зНаМ когО цЕлуВам и ЗнаМ каКвО рИскУвАм!ЖиВеЯ КаКТо ИсКаМ,ОБиЧаМ КоГоТо ИсКаМ И ПраВя КаКвоТо ПоИсКаM... «««


»»»....БоЛКа Ли?-СеГа Я ВиДя!МьКа Ли?-СеГа Я РаЗбРа!EлА Ме ВиЖ ПрЕд ТеБ Ст0я с КьРвАВи РьЦе.BиЖ с УсМиВкА ТьПчА ТвОеТо СьРцЕ... МоЛи Се,ПлАчИ,КьРвИ В АдА ВаРвИ,ТаМ иЗгОрИ,оТ УжАС КрЕщИ и НаКрАя Сп0мНи Си За МеН и УмРи.. ..«««

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #27 -: Септември 10, 2007, 17:09:32 pm »
НяМа ЗнАчЕнИеЕ КакВо КазВаТ ДрУгИтЕ тЕ Не Mе ПозНаВаТ.СмеЯ Се На ПуК На ВсЕкИ, КоЙтО МрАзИ УсмИвкАТа Ми *сЪвЕсТтА мИ Е чИсТа..пРоСтО щОтО Не Я иЗпОлЗвАм :PpPP~`


Няма смисъл ти да се надяваш, много е висока моята цена.По - добре е ти от мен да бягаш да не си докараш с мене ти беля.Аз съм млада и красива, ти не знаеш моите игри. Непокорна съм и дива, автогол си вкарваш ти!


Това е мъжкото сърце: една обича, втора привлича, трета съблича, четвърта обича, петта ревнува, с шеста ходи, седма люби, осма губи, деветта желае, десетта мечтае!
И нокога не ще се разбере коя си ти от десетте!!! (: (: (:


ЛеКо, ЛеКо С лЪжИтЕ, лЕкО, лЕкО с ИгРиТе.ИмА, иМа ЗаКаЧкА,нО нЕ сЪм Ти ИгРаЧкА.СаМо, СаМо Ме ЛъЖеШ, сАмО, сАмО дА вЪрЖе.ПоСлЕ, пОсЛе ЗаБрАвЯш, ПоСлЕ, пОсЛе Ще БяГаШ...:PpPpPp


Е що се правиш на важна с тия полички, всеки знае че си кучка продажна.Ах колко жалко,за какви ценности ми говориш?Казваш,че го обичаш,а и с друг ходиш,такива като теб са на всеки ъгъл,да не си мислиш,че той е хлътнал по теб,забрави моето момиче-ще го загубиш!!!


мНоГо ЛиЦа СмЕНиХ .. В мНоГо ЛоШи ХоРа ДоБроТо ПреОТКрИХ .. ЛъЖиТе иМ Дo ЕдНиЧка ПрОсТиХ .. и ЛюБоВтА Си ПаК иМ ДаРиХ ..И аКо оТнОВо ДоЙДе ДеН В КоЙТо НяКоЙ ПоСтЪпИ оТноВо ТаКа С МеН ...
ПъРвО Ще оТмЪсТя и ПоСлЕ Ще Му ПроСтЯ !


БъДи ТаКъВ КаКъВтО сИ!НеКа Те ОбиЧаТ ХоРаТа За ТоВа КоЕтО Си От КоЛкоТо За ТоВа КоЕтО Не Си!!!



~*~*~*~*~*~*~*~*~

Аз CъМ .:TвOяTa*ФaHтAзИя:. , Аз СЪм TвOя ГряХ , аЗ сЪм пРuчuнаТа за TвOя вЕСеЛ СмЯх, аЗ СЪм сЪлзИте В очuте Тu, За Мен Бuе съРцЕто В гъРдuте Тu!Но Не ЗаБравяЙ, чЕ СаМо щЕ мечТаеШ дОкаТо Не Сu ПрuЗнаЕш, Че СаМо МЕне Тu жЕлаЕш!:. .:ФaHтAзИpAй C МeH :)

~*~*~*~*~*~*~*~*~

КфО иСкАш Ся оТ МеН..? да нЕ Би
ОнАя дРУгАтА Да тЕ ОсТаВи нАзАдОвОлЕн?
АмМ пИч аЗ дА Не сЪм тИ ИгРаЧкА
Не ВСеКи пЪт мОоИ дА ИдфЪш пРи
МеН КОгАтО Ти Са пЛаЧкА ИлИ пО ТоЧнО КоГаТо Ти са
Е*е..ПфФ БъДи дУбРо МУмчЕ иЛи Тя
иЛИ Аз..ИзБоРъ Е ТфОи ИлИ НеИн иЛи мОИ..!?!

~*~*~*~*~*~*~*~*~


`ЛюБов Ли? ТЯ нЕ съЩеСтвУва... КурВи? КуРволЯк коЛкОт Щеш...Аз Ли? аЗ щЕ тЕ зАбрАвЯ, ТаКиВа кАтО ТеБ сА мНогО! Ти лИ? тИ нАпрАви ГрешКа, ИДи Си, СкоРо щЕ я пРоумЕeш... Тя лИ? сЛед треТоТо еБаНе щЕ тИ е оМръЗнАлА, ЩоТо тЯ е БиЛа ПоРеДнАтА а АЗ EguHcTBeHa...`


~*~*~*~*~*~*~*~*

КуЧкО..СпЪъ сЪ мЪжЪ ти?ИмЪ лИ пРубЛеМ?
Описание: Ти ВеЧе Си ГуляМу мУМиче.. татКу тИ ИмЪ КиНтИ и тИ сИ Ут ВИП пеРсОнЪъ .. ЖиВеЕш В тФоя СоБсТфеН рОзуФ сФяТ...хАх миЛуУ я слеЗ мАлКУ нЪ зЕмяТъЪ.. ТеЯ мЪсТиЙсКи НуМеРа шъЪ Ги прАиШш У ВаС.. а Не прЕд нас..!


Аз сЪм МоМиЧе С ХаРаКтЕр,Не ВсЕкИ мОжЕ Да Ме ВпЕчАтЛи.ВиНаГи ПоСтИгАм ЦеЛиТе Си,НеЗаВиСиМо В КаКвА НаСоКа Са Те!


НаДдуТа СъМ и К`во !? ОсВеН, Чe ЗаВиЖдАш ниЩо ДрУгo Не ВиЖдАм ! НаРиЧаШ Ме КуР*А, н0 аЗ нЕ Се ОбиЖдАМ ! нЕнаВиЖдАм ЗаБрАнИ - ПрИ мЕн НиЩo нЕ ВаЖи ! КоГаТо мЕ ПоГлЕдНеШ, нЕ ОтКаЧаШ лИ КаЖи ?


КоГаТо ВъЗпРиЕМеШ ДрУгИтЕ ХоРа ТаКиВа,КаКвИтО сА,БеЗ Да Го ПрИеМаШ НаВъТрЕ,НиКоГа НяМа Да БъДеШ НаРаНеН От ОнОвА,КоЕтО КаЗвАт ИлИ ПрАвЯт.ДоРи,АкО ДрУгИтЕ Те ИзЛъЖаТ,НяМа ПрОбЛеМ.Те ЛъЖаТ,ЗаЩоТо Се СрАмУвАт,Че Ще ОтКрИеШ,Че Не Са СъВъРшеЕеНнИ !


МиСлЯт нИ зА нАдУтИ ? ДуМиТе Им ОсТаВаТ нЕчУтИ ! мЪжЕтЕ нИ иСкаТ, нО нИе СмЕ вЯрНи. ЖеНиТе нИ зАвИжДат, нО нИе СмЕ дОсТаТъЧнО кОвАрНи. вСиЧкИ иСкАт дА сА оКоЛо нАс, я сЕ мАхАйТе нЕдОсТъПнИ сМе зА вАс !


Не ПраВя КеФа На НеЩасТниЦи КоиТо Не Ме уВаЖаВaT За НиЩо Не МеЧтАЯ ! ИмАм ВсИчКо оТ КоеТо Се НуЖдАя - СеГа пРосТо ИсКаМ ВсИчКо КоеТо Не МоГа Дa ИмАм !
« Последна редакция: Септември 10, 2007, 17:12:36 pm от ^SeXyTo^^^ »

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #28 -: Септември 10, 2007, 17:35:08 pm »
ВсЕ ЕдНо, сЪм оТ КоРиЦа На СпИсAНиЕ, ВиНаГи сЪМ ЦеНтЪр На ВнИмАнИЕ-ВиЖтЕ КаК ВлИзАм С ГрЪм И ТрЯсЪк, ЧеТеТе За меН ВсЕкИ ВтОрНиК В
БлЯсЪк ! АдСкИ сЪм гОтИнA, ЗнАеШ гО, нАлИ, ХлЪтВа пО МенЕ вСeКи До ЕдИн, АкO мИ оТкАЖе-ТоЙ Не
Е мЪж.. МнОгО сЪм сЕкСи, зНаЕш Го, НаЛи? ЖеНа, нО бЕз КоМпЛеКсИ оТ дАлЕч ЛиЧи... ВсИчКи
нАднИчАт В МоЕтоО лЕгЛо, НеКа мИ зАвИжДаТ-иМа За кАкФо !


АзЗз и Ти ОтНоВо - ПФф пАк мЕчТи ! слОЖиХ eNd-Ъ нА тАя сМеШкА... дА сЕ зАнИмАВам с теБ БешЕ гРуБа гРеШка... ГлЕдАм Те ОтСтрАнИ, Да сЕ смЕя Ли, Да ПлаЧа Ли, нЕзНаМ ! МоТаЕш сЕ с ГъРлчЕта лЕкА По ЛеКа сТАаШ К`аТ тЯхХ! *сМяхХх !


ВсЯкА вЕчЕр Си С рАзЛиЧнА жЕнА ... в ЖиВоТа НяМаШ нИтО еДнА ... гОлЯмА РаБоТа , Че ВсЯкА мОжЕ дА сВаЛиШ сЛеД кАтО нЕзНаЕш КаК дА я ЗаДъРжИш ! ПрЕсТаНи Да Се ПрАвИш На МъЖ, сТаВаШ СаМо За ВедНъЖ !


нЭдЭй мЭ СрАвНяВа С ОнЭя, дЭтО пРоСтО нЭ МоГаТ Да сЭ СрАвНяВаТ С мЭн ... ХуБаВо мЭ ПоГлЭдНи И ЗапОмНи - ТуК нЭ Ти Э МяСтОтО, ПрОсТо Си ТрЪгНи ... НиМа ВяРвАш ОщЕ в ЛюБоФта ?! За ГлУпАцИтЕ Э Тя !


ТозИ гРаД е лЪжА И иЗмАма. ВсИчкИ сА дЪлбоКо ф чеРнаТа ямА. ЧувсТва нЕ съЩествУвАт. фсиЧкИ нА вЪншнИя виД и нА бРойКи робУваТ. пРияТелИ еФектНи - пРедаТелИ перФекТни. Да иЗгрЕеш е ЛеснУ, дА бЪдеш мИшка - зВездА, моЖе бИ иНтЕреСну !


Аз Не ИсКаМ дА сЪм С ТеБ ПаК, СаМо ИсКаМ СеГа Да
Ме ИсКаШ, Да СъМ БеЗрАзЛиЧнА КъМ ТеБ, За Да ВиДиШ КаК Се ЧуВсТвАх, НеЖеЛаНа КаТо БяХ ! КоЛкО ПъТи МиСлЕх, Че ТоЗи ПъТ е За ПоСлЕдНо - СгРеШиХ ! ВеЧе СвИкНаХ, ЩоМ Ме ВиКнЕш, Да ТиЧаМ ВсЕ еДнО НиЩо Не Е СтАнАлО ! Ти Ми ДаДе И Ми ВзЕ ВсЯкА МеЧтА ! Не ИсКаМ ПаК ПъРвА ЛюБоВ !!!


аБе я Ме ПогЛеДнИ ! ЧесТнО мИ оТгоВоРи. ИсКаШ лИ дА сИ с МеН, ЗаРаДи сАМаТа МеН аЙде Ти сТраХоТеН сИ дА мИ оТкаЖеШ нЯмА КаК иСкаМ оЩе ПаК и пАк с ТеБе ЛеКо сЪм ЖесТоКа ПроСто аЗ сЪм сКъПа сТоКа..НяМа Да Ме ПрИтеЖаВаШ SoRRy СлаДъК сАм ОсТаВаШ!


КуЧкЪъ сЪм нАлИ ? МрАзИш МеЕ, ПрЕзИрАш МеЕ... Ее И? МиСлИш Ли, Че Ме ЕбЕ ... НЕ !!! Аз БяХ с НеГу, А тИ уМиРаШе От Яд, Аз БяХ До НеГу, А Ти ПиКлОо мАлКа ГлЕдАшЕ оТзАд !!! ЗлОбНа СъМ бИлА ... мИ ДА, аМа СпЕчЕлИх Ли Му ЛюБоФтА ???  И зНаЕш Ли ГоРдЕя Се С тyфФвА !!!


ЛиглЪъ СъМ И кфО От ТфАа ??? зЛлобнЪ, ГаДнЪ, КуЧкЪ И кФо ??? НаДуФкЪ лИ ??? КфАТ и дА сЪм Кфо вИ БолИ ??? Nobody CaN bE lLiKe mE !


гЪзАр Го ДаВаШ и РеСпЕкТ пОлУчАвАш.Аре Не Се ПрАй На НаДуФкА Ше Те СмАчКаМ С тОкЧеТо На МоЯтА оБуФкА.пРЕд МеН Не Се ОтФаРяЙ, а УсТаТа cИ ЗаТфАрЯй.ПиЧ Аз СъМ дРуГа КлАсА-МаХаЙ Се ЩоМ Не Ти ИзНаСя!!!


...иЗглЭждАш пРэкрАснУу,цЭлУваШ сЕ сТрАсТнУу,глЭдАш мЕ влАстнУу,нО зА мЭн сАмУу мОжЭш дА мЭчтАэш кОпЭлЭе нЕщАсТнУу !!! оБичЪъъМ сИчКу ЛъЪсКъЪъвУ И сКъЪПу ...ЧуЛи..? ОбИЧаМ ДоРи кОГаТу тИ Ме мРаЗиШ...оБичАм ШтОтУ..поСлЕ ПаК Ф кРаКаТа мИ Ще ЛаЗИш...оБиЧаМ ШтОм мЪъжЕТе зНаЯт Че сЪъм нЕДоСтЪпНа..ОбИчАм пОГлЕдИтЕ ЩоМ ДуПеТу АЗ сИ ВрЪтНа...


нЕ ИсКаШ Да мЕ ИсКа ТоЙ, ПаЗи сИ Гу КаТо Е ТфОй !!! нЕ сЪм Гу КаРаЛа, нЕ сЪм Гу МоЛиЛа, дЪ Се ФлЮБвА В мЕн, СкАнДаЛиТе мИ гИ СпЕсТи, ЗаЩоТо КрИвАтА Си Ти ! ИзФиНяВаЙ СкЪпа нО ф ТеБе ПрОсТо НяМа НоВиНи !!! ВсЯкА СлеДвАщА е КоЯ Ддa Е... КаТо МЕН НЕ ЕЕЕ !!!


НеДеЙ Да Се НаДуФаШ ... За меНе 5 ПаРи Не СтРуФаШ ... На ДрУгА НоМеРаТа Си ПрАфИ, НеКа Тя ДъЪъ Те ТъРпИ ... ФсИчКо Си ИмА КрАй И МоЕтО ТъРпЕнИе СъЩо ЗнАй!


За Тези, Които Някога Съм Обичала Бих Направила Всичко,Но Не и Да Ги Обикна Отново ...

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #29 -: Септември 10, 2007, 18:43:15 pm »
ТаЗи ВеЧеР ПаК Сьм МнОгО СеКсИ, ПаК ОбЪрКвАм ТвОиТе РеФлЕкСи, ВеЧе СтИгАм ТоЧкА На КиПеНе, СтРаШнО ПаРяТ ДрЕхИтЕ По ТеБе, ЩоМ ТоВа СъС ПоГлЕд Го ПоСтИгАм, По НаТаТъК До КаДе Ли СтИгАм !
 

Женската молитва  [lol] :

"Господи,моля те дай ми мъдрост,за да мога да разбера мъжете;
дай ми любов,за да мога да им прощавам;
дай ми търпение,за да изтърпя техните настроения.
И,Господи,забележи - СИЛА НЕ ИСКАМ !!!
Иначе ще ги пребия до смърт ... "


I know I'm not perfect, but I'm so close It scares me..! * ;Pp~


кУрВа сЪм бИла, кУчКа сЪм бИла, аМа го кАзВаТе, ЗаЩоТо оТ вАс сЪм пО дОБрА _!_

ВсЕ Ми Е ЕдНо КаКвО Ще КаЖеШ За МеН....... Аз На ТаКиВа КаТо ТеБ Се СмЕя От ВиСоКо......Не Се ПрИнИзЯвАм До ТвОйТо НиВо....Не СъМ НИщО ПоВеЧе От ЕдНо НоРмАлНо И ДоБрО моМиЧе...Но ЗлОбАтА И ЗаВиСтА Е По ГоЛяМа...ТакА Че И Аз Ще СъМ ЛоШа И Аз щЕ БъДа ВиНаГи По-ДоБрА От ТеБе, ЗаЩоТо ЗнАм КаКвО Е Да Те УнИжАвАт, Но И ЗнАм КаКвО Е Ти Да УнИЖаВаШ....Не Ми Се ХвАлИ Че ИмАш МнОгО КИнТи И ВсИчКи Са Ти В КрАкАтА... И К`Во оТ ТоВа??? И Аз Ги ИмАм КиНтИтЕ, И МаЙкА Ми КаРа СкЪпА ПоРъЧкОвА КоЛа, Но На МеН Не МИ ПуКа, И Ще Ти КаЖа ЗаЩо... ЗаЩоТо Не МаТеРиАлНоТо Е ВаЖнО, А ОнОвА КоЕтО е нЕвИдИмО За ДрУгИтЕ ОсВеН За СъРЦеТо На ЧоВеКа.....


ИзВеДнЪж ОсЪзНаВаШ, Че ВсИчКо Се Е ПоВТаРяЛо ... ПоЧвА От НаЧаЛо И тИ Си ИзЛиШеН ... ИзГуБеН НяКъДе По ПъТя ... ИзГуБеН в СъЛзИтЕ ... ИзГуБеН в ЕдНа МеЧтА ... ЕдНа ИлЮзИя ... ИлЮзИя В КоЯтО жИвЕеШе ЛюБоВтА ...


Аз съм това което съм и никои не може да ме промени ! Правя грешки,защото съм човек и се уча да бъда по - добра ! Стремежът и амбицията ме карат да вървя напред ... Дори и да падна пак ще стана и ще продължа ... !


КаРаТе Ме Да Се ЧуВсТвАм ДоБрЕ и Да Се СмЕя На ГлАс, Но Не ОсЪзНаВаТе КoПеЛеТа,Че Се СмЕя На ВаС ... !!!


Fuck is good fuck is funny a lot of people fuck for money.If you think the fuck is
funny..fuck yourself and save your money!!!


Ще те забравя още сега,не заслужаваш нито сълза.Нищо не искам вече от теб,ти ме предаде..Ще те забравя още сега,ще те изтрия от паметта.Нищо не искам вече от теб,ти ме предаде..ТИ МЕ ПРЕДАДЕ!!!!!!


ЛyДа..нEнОрMaлНa..За kвАрТаЛнИTe KoПеЛeTa..СъЪм..ПрОсТо  БрyTaлНa... !