Автор Тема: ЗАБАВНИ СМС - чета  (Прочетена 244530 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен gali

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 50
  • Пол: Жена
    • galito.dir.bg
ЗАБАВНИ СМС - чета
« -: Октомври 14, 2006, 02:43:08 am »


 Пролет е. Птичките го правят, пчеличките го правят.
Искаш ли да го направим и ние?
Глупости! Ние не можем да летим. [so_happy]


 Не съм много добра математичка, но аз и ти не правим ли 69? [kiss2]


Обвиних те в загубата на апетита си. [intimo]
Отвличането на вниманието си, и кражбата на сърцето си.
Съдът реши- виновен!
Присъдата- да прекараш живота си с мен!

Усмивката ти лекува като билка, а целувката ти
е сладка като шоколадче Милка![hey sexyy]


 СМС от вселената: Издирват се най-прекрасните очи на планетата!
Смс-а обикаля вече 1000 години и най-накрая мисията е изпълнена,
защото най-красивите очи на планетата четат този смс!  [fen]


 Аз само искам да те прегръщам когато заспивам.
Да те усещам когато сънувам.
Да те целувам когато се събуждам.
И да правим секс през останалото време. :lovetogether:
 

Тази вечер около 12 часа ще бъде извършено сексуално престъпление.
Извършителят-Аз! Жертвата-Ти! Бъди точен ако ти се иска! [oh kotioo]


  Един съвет -пази се!
  Една молба- не се променяй!
  Едно желание- не ме забравяй!
  Една лъжа- не те обичам!
  Една истина- Липсваш ми!

Ще изглеждаш чудесно ако свалиш 2 кг
Мисля че дрехите ти тежат точно толкова.
   :kissoflove:


   

   


« Последна редакция: Октомври 28, 2007, 20:37:06 pm от DeTe_Ha_Xaoca »







V TARSENE NA TOVA KOETO NQMAME
NIE GUBIM TOVA KOETO IMAME

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #1 -: Август 27, 2007, 11:02:29 am »
Това е новата тема за смс-чета, защото старата изчезна мистериозно и безследно. Тук можете да поствате всякакви смс – и – забавни, романтични и т.н.

Този път ще Ви помоля от самото начало да НЕ пускате смс-и на латиница и да проверявате преди да поствате, за да не стават ненужни повторения.
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #2 -: Август 27, 2007, 13:09:49 pm »
Миличка много ми липсваш! Не мога вече и ден без теб. Ти си главната героиня в моите розови сънища! Желая те!


Обичам те моя любов.Ти си в моя ден, ти си в моята нощ.Обичам те и не мога да спра.


-Искам да съм кубче лед в твоето уиски, да се разтопя и устните ти да напоя. Искам да съм цигара, която палиш и в ръцете ти д о край да изгоря. Искам да съм виното, което те напива и в тялото ти от възбуда да преливам, но понеже съм жена => искам в мен да си сега!


Тази вечер небето е мрачно и няма сладки звезди...ала някъде заспива най-сладката от всички звездичка и това си само ти! Лека нощ и розови сънища!


Когато те няма ме боли, защото не си при мен , а когато си при мен ме боли, защото знам , че утре пак ще те няма!

Ето пак нощта заспива, а не и моята душа, ще витае пак самичка и теб ще търси тя. Затвори и ти очи в този сън с мен бъди, ЛЕКА НОЩ!

ПРОЧЕТИ ГОРНИЯ ПОСТ!!!
« Последна редакция: Август 27, 2007, 13:45:29 pm от ReNKaTa »

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #3 -: Август 27, 2007, 22:15:00 pm »
1-Мили...като се кача на ку-
лата на нашия замък в минута на тиха отмо-
ра ти знаеш с какво нетърпение чакам да се изпра-
виш пред мен раздавача на мислите ми напра-
зни ,и ако все така ме измъчваш знай,че ти пу-
скам последно писмо.Твоята мила ко-
тка повече няма да видиш и ще си останеш с ху-
бавите ни спомени и със снимката мо-
я в ръка !
PS:Ако не отговаряш на чувствата ми прочети писмото ми през ред !


2-Казват ,че съм курва -е , нали всеки си има характер!
Казват,че съм уличница-е,къде да ходя по покривите ли!?
Спала съм с мъже-е,пък те оставят ли те да спиш?!
Ебала съм се за пари-пет лева пари ли са?!
Събличала съм се пред мъже-е,като пускат парното на 6!
Казват,че са ми криви краката-криви ,ама удобни!
Била съм грозна-грозна,ама търсена!

3-Доматите са зеленчуци,
зеленчуците са витамини,
витамините са енергия,
енергията е спорт,
спорта е секс,
секса е СПИН,
СПИН-а е смърт!!!
Извод:Не яжте домати !!!

4-1.Ако го харесвам ,то си е мое !
2.Ако го намеря ,то си е мое !
3.Ако е в моите ръце ,то си е мое !
4.Ако мога да си го взема ,то си е мое !
5.Ако до преди малко съм го имала ,то си е мое !
6.Ако то е мое ,значи никога няма да стане твое !
7.Ако строя нещо ,то всички части са мои !
8.Ако изглежда като мое ,значи е мое !
9.Ако мисля ,че е мое ,значи е мое !
10.Ако мислиш ,че е мое , значи пак е мое !
11.Ако е твое и аз ти го открадна ,значи е мое !
12.Ако мислиш ,че е твое и аз ти го открадна,погледни предния ред!
13.Ако мислиш ,че нещо не е мое ,ГРЕШИШ всичко е мое !

5-Мило мое алгоритъмче,пленена съм от острите ъгли
на любовта.Твоите перпендикулярни погледи събуждат
в мен уравнение от 2-ра степен с две неизвестни.
Като оставим родителите извън скоби ние с теб
оставаме сами в равнината.Ще построим триъгълна къщичка
с две страни и ъгъл заключен между тях.А онази там, която
се върти като окръжност около теб ще и разбия абсолютната
и ще я пратя да води корен квадратен!!!

6-Запомни Прасковата си е праскова, Сливата си е слива Целувката не е целувка ако не е с език.За това си отвори устата и си затвори о4ите И нека изикът ти направи малко упражнения !!

7- Едно цвете,когато не се полива-вехне!Едно тяло,когато не се поддържа-остарява,а една жена,когато не се ебе редовно-ПОЛУДЯВА!

8-Липсваш ми толкова много, колкото е голям копнежа на Слънцето и Луната да бъдат заедно, повече от мига, в които свършва нощта и започва деня

9-Здравейте. Разбрахме, че нямате много приятели и затова ще ви изпращаме SMS-и от време на време. Дано не се чувствате самотен.

10-Как се забавлява идиот?"Натисни надолу" как се забавлява идиот?"натисни нагоре"

11-4 причини да не бъдеш пенис: Цял живот си плешив; двамата ти съседи са орехи; мирише ти на задник; а когато си възбуден - повръщаш до припадък


Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #4 -: Август 27, 2007, 22:17:07 pm »
1-Хората са упорити , алогични и егоцентрични.
обичай ги ВЪПРЕКИ ТОВА !

Правиш ли добро , ще те обвинят
в егоизъм и задни мисли .
Прави добро ВЪПРЕКИ ТОВА !

Успееш ли , ще се сдобиеш с фалшиви приятели
и истински врагове .
Стреми се към успеха ВЪПРЕКИ ТОВА !

Доброто , което правиш ще бъде забравено утре.
Прави добро ВЪПРЕКИ ТОВА !

Най-големите хора с най-велики идеи
могат да бъдат
убити от най-дребните хора
с най-дребните съзнания.
Не ограничавайте мислите си ВЪПРЕКИ ТОВА !

Хората са благосклонни към губещите ,
но следват само победителите .
Борете се за победените ВЪПРЕКИ ТОВА !

Каквото си градил с години , може да се срине
само за една нощ .
Не спирай да градиш ВЪПРЕКИ ТОВА !

Дай на света най-доброто от себе си
и той ще те отритне .
Дай му го , ВЪПРЕКИ ТОВА
--------------------------------------
2- Опасявайтесе от злото, не го опознавайте. Не се оставяйте то да ви обземе, но несе колебайте да ходите заедно с него и да го придружавате по тъмните пътища,които ще ви изведат до тайната на душата ви. Защото тъкмо в дъното на душатави се крие злото или другото ни Аз.

3-Обичам те.Обичам те.Обичам те.
Като във филм.Като в мелодрама.
Обичам те в този свят циничен.
Шест милиарда и в него двама.

Обичам те.Каква банална фраза.
Обичам те.Каква бездънна бездна.
Обичам те сред толкова омраза.
Небесна.Земна.Слънчева.И звездна.

Обичам те.Внезапно.Невъзможно.
Моментно.Еднократно.И безчетно.
Обичам те църковно и безбожно.
Невероятно и хилядолетно

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #5 -: Август 27, 2007, 23:49:54 pm »
живей сега , усмихвай се сега , радвай се на това , което имаш днес и се бори за онова , което искаш да имаш утре , защото колелото на живота се върти не назад и не спира при "вчера”.

Има любов студентска: когато има с кого, има с какво, но няма къде.
Има любов несподелена: когато има къде, има с какво, но няма с кого.
Има нещастна любов: когато има къде, има с кого, но няма с какво.
Има любов философска: когато има къде, има с какво, има с кого, но защо?

Слабите жени изпитват страст към силни мъже.
Силните мъже изпитват страст към женските слабости

Известно е, че когато Господ правил жените, във всяка поставил по една бучка захар, а само в една от тях сложил две. Оттогава всички мъже търсят онази жена, в която бучките захар са две.

Кой как обича?
Готвачът - топло; пожарникарят - пламенно; фотографът - моментално; сладкарят - сладко; адвокатът - красноречиво; огнярът - горещо; счетоводителят - пресметливо; студентът - платонично; спринтьорът - стремително; лекарят - смъртно; лудият - безумно, а глупакът като мен обича вярно и силно.

"Едно ти никога не забравяй, едно ти винаги помни, че някъде далеч в безкрая едно сърце за теб тупти!"

" От всичко се отричам,от живота си дори,ако някого обичам,знай това си ти!"

Някъде има ръце, които искам да докосна, някъде има очи, които искам да видя, устни, за които мечтая.Има човек,с когото искам да бъда !

Кристалните отблясъци на любовта заслепиха света ми. Превърнаха душата ми в овъглена звезда...едва забележима в хаоса от чувства ... обичам те!

Исках да бъда част от теб, да се промъкна между ударите на сърцето ти. Днес аз съм ритъмът на сърцето ти и самия теб повече от всякога. Обичам те!

Мълчи! В очите ми се вгледай ти и ще откриеш моята измяна. Така е по-добре, мълчи! Мълчи, когато, моя обич, теб те няма!

Скъпичко, всеки сантиметър от разстоянието между нас е капка кръв от сърцето ми!



angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #6 -: Август 27, 2007, 23:52:39 pm »
Да те издигна и да те погазя, да те разплача и да съм спокойна, така жестоко искам да си мой, че от обич мога да те мразя!

Ооо, миа моаа, без теб не моаа, ти иди на завоаа, аз ся ше доаа. Я доаа, я не доаа, ама ако доаа, знаеш кво моаа...

Изпратих слънцето-да ти се усмихне с моята усмивка, изпратих вятъра да те погали с моята милувка. Ако те целуне непозната, знай - нея не съм изпращала. [lol]

Никой завинаги не си отива от някого, щом е оставил нещо от себе си. Обичам те, защото те обичам!

Бях момиче с гордост и воля! Гледах отгоре, не търсех опора! Откакто те срещнах на Бога се моля, да ме направи поне за мъничко твоя!!!

Cпях, но не сънувах. Някой ме събуди - беше ти. Сега съм будна, на сънувам, защото ти си любовта...

Една сълза събира толкова тъга, нейният допир пари - спира ми дъха, и заедно с залеза, една сълза умира в самота......

Да стана пепел,пак ще пожелая огън от любов да ме гори.Дори след края,аз вече зная - огън от любов не се гаси!

Искам да те имам, но немога нещо пречи, нещо ни дели!.. Чуй обичам те до изнемога.. но малко е за теб това нали?.. Как трудно е да шепнеш СБОГОМ когато искаш да извикаш ОСТАНИ,.,., когато любовта загива, а нямаш сили с нея да загинеш ти!

Бог ми даде очи, Аз видях,. Бог ми даде ръце, и аз докоснах.
Бог ми даде сърце и ти ми го взе..!

Далеч от мене си, защо така се получи?Моя ли е вината всичко това да се случи?Втори шанс дали ще имам тази грешка да поправя,щото колкото се опитвам тебе не мога да забравя.

ТОГАВА адът замръзна, и всичко изгуби смисъл... нещата не бяха същите ТОГАВА... Кога ли? Когато те видях, точно ТОГАВА....

Сега аз мога пред теб на колене да падна, на тебе да предложа своя огън, в моята душа да бъде хладно. Да те разплача и да съм спокойна, да те въздигна и да те погазя! Така жестоко искам да си мой, дори от обич мога да те мразя!

Любов ли беше или сила, което ни събра?Бъди до мен не си отивай,
но как ли мога да те спра.И спомена ще пазя вечно и сините ти хубави очи, недей и моите забравя, последния си поглед подари.И влаковете
пак потеглят, оставят дири и тъга, стоя на гарата самотна. Къде изчезна любовта?

Не съм те забравила!
Нито една стъпка не ми остана върху земята, по която стъпваше.
(и си отиде)
Нито един ред не ми остана от това, което ми пишеше.
(нали си взе писмата)
Нито една твоя снимка нямам.
(скъсах ги при раздялата) Нито един приятел не смее да ми говори за теб.
(помолих ги) И защо немога да те забравя. Защооо??

Обичам те! Толкова,че никога да не извикам,след теб "Остани!" Толкова,че никога устните ми да не изрекат "Върни се!" Само в мълчанието има слово, само в мрака - светлина, само в смъртта - живот,само в мен - красота!Самa ще се увериш колко много те обичам.

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #7 -: Август 27, 2007, 23:56:04 pm »
Идват дните,като векове си отиват,а сълзите ми безспирно, лицето обливат..Чувствата ми към теб все още тъй са силни,затова може би сълзите ми са толкова обилни,но не знаеш колко болка и мъка имам в сърцето,която безмилостно да ми се изписва на лицето

Липсваш ми това е всичко, колко просто а как боли...!

И когато,сякаш черна сянка те е оковала
в тежките вериги на самотата,и малки
дяволчета тичат по край теб с думите,
че любов няма,не им вярвай,защото докато
ти се бориш с всичко,едно момиче те търси
и в мисълта й е само единствено да ти каже..
ОБИЧАМ ТЕ !!!
 
Някой винаги чака някого, а другия никога не се завръща у дома. Винаги някой обича някого малко повече, отколкото е обичан и след време този някой изпитва желание да унищожи другия, за да не му причинява болка.

Нарани ме! Знаеш го, нали?
Плаках! Ще плачеш и ти!
Виках! Не отговори нали?
Молих! Ще молиш и ти!
Исках! Но нямах нали?
Лъгах! Но лъга и ти!
Страдах! Знаеш нали?
Обичах! Ще обичаш и ти!...

Прости ми сега тези думи изричам и толкова много сгреших прости ми защото те обичам, но сам аз нашата любов провалих. Прости ми че толкова те виних и слушах целия останал свят. Прости ми , защото не ти се доверих а сега безброй неща ни делят. Прости ми поне и живей ти с друг ,който и да е той.Прости ми защо- то в мен мъката се лей, и защото немога аз да си простя!!!


кФо иСкАш сЕгА оТ мЕн?.дА нЕ Би оНаЯ дРуГаТа дА тЕ оСтАвИ нЕзАдОвОлЕн?.АмМ пИч аЗ дА Не сЪм Ти иГрАЧкА?.нЕ вСеКи пЪт мОжЕ дА иДвАш пРи МеН кОгАтО Ти сЪ пЛаЧкА!.иЛи пО-тОчНу КоГаТ тИ сЕ Е**e.пФ бЪдИ дОбРо мОмЧе.иЛи аЗ ИлИ тЯ.иЗбОрЪ е ТфОй.ИлИ нЕйН иЛи МоЙ!

ЩасСтИеТо пРи мЕн дОйДе С бУтИлКа вОдКа вЪв рЪкаА...вЧеРа бЯх пРиМеРнО дЕтЕ пИеХ сОк ВмЕсТо ПиТиЕ аЛа дНеС мИ пИсНа От тОвА жИвОтА сВоЙ щЕ пРоМеНя...пО кЛуБоВе щЕ сИ вИсЯ щЕ бЪдА гАдНа кУчКа бЕз дУшА!!...

НиКогА нЯМа ДА сЕ пРеДАВаМ,доРи сАмА Да осТаВаМ! с мОмчЕнЦА щЕ се ЗаигРаВАМ, посЛе нАгло щЕ ги зА*БаВам!НЕ Ми ТРябВаТ ГазАРи иЛи ИДеаЛи те сА сАМо за нек`ви п***и ЗаспАЛи! ТРябВа Ми еДно съРце, коЕтО Да ОбиЧаМ, нА кОЕтО дА ВяРВам и С НеГО МоеТо дА РаДВаM!

Горчиви устни тъй грешно вкусни се впиват жадно и безпощадно.Ръце игриви порочно диви започват бавно нещо скандално.Сърцето спира за теб умира да се владее то не умее.А мойто тяло трепери цяло гореща нощ е искам те още...

Az Te VIkaH, No TI Si TrUgNa.Az PlAChEh No Ti Ne Se ObUrNa.Az IsKAh TeB, A tI mE oTbLuSnA.SegA KoGaTo TE ZaBrAViH tI sE VuRna

Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи...

ОчИтЕ Ми мИ КаЗвАхА,Че Са тЕ ВиЖдАлИ И ДрУг ПъТ.ОчИтЕ Ми Те ПоЗнАвАт МНоГо ПРеДи мЕн И ЗнАяТ КаК БъРзО Се ПРОМЕНЯШ.И ИЗЧЕЗВАШ!И НяМа СмИсЪл НаСиЛа Да ГИ КаРаМ Да ТЪРСяТ В ТЕб ТоВа,КоЕТо НяМаШ И КоЕТо ЩяХ Да ВиДя!!!

Любовта е като жажда в пустиня:все ни кара да търсим оазис. Дори когато не го намерим,миражите не ни напускат.

Не СъМ еДиНсТвЕНа,Но ТрУдНо Ще Ме ЗаБРаВиШ!ЗаЩоТо СъМ мИла И ДоБра С ТеБ,ЗаЩоТо ПРеЗ ТеБе МиНаВаМ И ПаЛаВо Те ПриВлИчАМ,ХлАПаШкИ В ОчИТе Ти НаДнИчАМ...И На НиКоя Аз НЕ ПрИЛичАМ...!!!

Вси4Коо,кОетоО сЕ поВтаРя гУбИ свОя 4аР.Аз ли ? Аз сЪмМ НепОвТорИмАаАа....

МиСлЕх чЕ сЪм сИлНа и СвЕтА кРай мЕн сЕ вЪртИ чЕ сЪм гОрдА и кАпРизНа тАзИ КоЯтО щЕ рЕшИ пРАвЕх сЕ нА ВаЖнА еЙ тАка СмЯтаХ чЕ сТудЕна зНачИ сТиЛнА нО тИ мЕ нАуЧи дА сЪМ саМа дА сЪм пОкОрнА тИхА и дОБра да Се мОлЯ За кАпЧИцА ЛюБоВ и дА пЛАчА кОгАТо Ме БоЛи

кАзвАш мИ чЕ сИ гОспОдИн ИгрАч...мнОгО сИ...ОтвОрЕн гОлЕмИЯт свАлЯч...нО кИнтИтЕ знАй чЕ свОй имАм сИ...sОrrУ bАbУ...щЕ тИ кАжА нАлИ...зАпОвЯдАй...тАзИ нОщ щЕ сИ мОй...

Не винаги под слънцето се скиташ,не винаги живота ти е песен,но винаги е нужно да се питаш:Живот ли щеше да е,ако беше лесен..Не винаги преглъща се вината,не винаги времето лекува.Но винаги заплаща се цената и винаги безумно много струва!

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #8 -: Август 27, 2007, 23:58:59 pm »
Заби ми нож в гърба нечестно,дълбока рана във сърцето ми откри и впи си ноктите в очите ми зловещо,дълба във тях до кръв, предателко...боли.....
.......И днес за сбогом ще ти пожелая приятелка да имаш и да я обичаш от сърце и някой ден,когато във калта затънеш бодлива тел вместо ръка да ти подаде.

КоГаТо сИ ЛесЕн-Не Си ИнТеРеСеН!!! А аКо МиСлИш дА мИ сЕ ПраИш-По-ДобрЕ Да мЕ ЗаБрАиШ!!! НаПеРеНо ВъРвя, ДуПеТо ВъРтЯ...Но.. Не Си МиСлИ чЕ КрАкАтА сИ нА 2 БеЗ 10 зА тЕбЕ щЕ ДъРжА!!!

--РаЗлИчНа СъМ---Не СъМ БаНаЛнА!!!---ИдЕаЛнА СъМ---Не Че СъМ НаХаЛнА!!!---Не МоЖеШ Да Ме ИмАш---Не Че Се НаДуВаМ!!!---СкРоМнА СъМ---От ВсИЧкИтЕ,КоИтО иМаШ,НаЙ-СкЪпО СтРуВаМ!!!---

Мразя те,защото ми омръзна да те обичам.Мразя те,защото знам,че ако продължа да те обичам,ще страдам пак.Мразя те,защото объркваш мен и чувствата ми.Мразя те,заради себе си.Мразя те......,защото те обичам.

БоЛКа Ли?-СеГа Я ВиДя!МьКа Ли?-СеГа Я РаЗбРа!EлА Ме ВиЖ ПрЕд ТеБ Ст0я с КьРвАВи РьЦе.BиЖ с УсМиВкА ТьПчА ТвОеТо СьРцЕ... МоЛи Се,ПлАчИ,КьРвИ В АдА ВаРвИ,ТаМ иЗгОрИ,оТ УжАС КрЕщИ и НаКрАя Сп0мНи Си За МеН и УмРи..

ГаДаЕш пАк зАщО сЪм тУк,дЪрЖа рЪкАтА тИ, а гЛедАм дРуГ..уСещАм кАк сИ пРитЕснЕн оТ оНзИ сЛух зА нЕгО и зА мЕН..рЕднО е дА отрЕкА,мОЖе бИ,нО нЕ сЕгА!Би вЪздЪхНаЛ оБлЕкЧен, щОм кАжА дА нЕ сЕ сЪмнЯВаш в мЕн..

Целувам те , a ти политаш. Докосвам те , a ти залиташ. Обичам те , a ти излиташ , и при мен долиташ.

В ТоЗи ГраД На МоДа Е ГреХа ПоДзеМеН СвЯт И МноГо СуеТа ВъРтиШ Се СяКаШ В ОмаГъоСаН КрЪГ И ПраВиШ ВсиЧкО За ПоСлеДеН ПъТ ! В ТоЗи ГраД Си ЛяГаш СуТреНта ПаРиТе КоМпеНсирАт ЛюБовТа СъБуЖдАш Се В НечИе ЛеГло ЕдВа ТоГаВа ОсъЗнАвАш С КоГо !
Не Ми ПуКа За ТъПаТа ЛюБоВ!Аз СъМ ПрОсТо ЕдНа КYчКа БеЗ СъРцЕ,ЗаЩотО ЕдИн НеЩасТнИк Ми Го Вze...
~ ¤ сТаРаЙ сЕ дА тЕ ПеЧеЛяТ ТрУдН0 ¤ За Да Те цЕнЯт , к0гАт0 тЕ ИмАт ¤ И дА сТрАдАт , К0гАт0 тЕ ЗаГуБяТ ¤ ~ ™

ЗнаМ КоЯ Да БъДа,ЗнаМ ЗаЩо сЪм ЛуДа,ЗнаМ И КолКо СтРуВа ЦяЛаТа ЦеНа.ЗнаМ КоГо ЦеЛуВаМ и ЗнаМ КакВо РиСкуВаМ[!]

Когато почувстваш, че живота е труден... значи остаряваш.
Когато почувстваш, че си сам... значи си нещастник.
Когато се почувстваш тъжен... значи се сдухваш.
* Затова спри да чувстваш а живей *

Когато този огън догори и пътеката не бъде довървяна,тогава ти от мене си тръгни и не мисли за тежката ми рана.Бъди с мен,когато пожелаеш,в любов отдавна спрях да се кълна.За тебе клетвите какво са?Изпети песни,нежни думи и слова-не,те са истините на живота,но ти все не вярваш на това.Повярвай ми аз също искам нежност,доброта,една прегръдка топла,вместо тежка рана!В нощта помоли ме тихо аз при тебе да остана....


Ти си моето сладко опиянение. Ти си моето наказание. Ти си моето минало. Ти си моето настояще. Обичам те! Бъди моето бъдеще!


Премислих колко път съм извървяла и колко нощи в любовта се вричах, на тебе свойта вярност съм отдала, защото ме научи да обичам.
Тихичко те мразя. Тихичко те искам. Тихичко подсмърчам в тъмното сама. Искам да те няма всъщност да те има. Виж колко съм послушна моля те ела!

Недей да казваш,че ще си отидеш, аз вече го разбрах сама, със мен недей да се сбогуваш със стари фрази и слова и няма като в стара драма да лея сълза подир сълза, до тук вървяхме двама, на татък мога и сама!

Аз повдигнах тъжните клепачи, аз те гледах с влага на очи и мълчах защото те обичам и единствената ми мечта си ти. Ти мислиш че ще те забравя, но знай сърцето ме боли, ти беше първата ми обич и последна може би....

Искам да те нарисувам! Не с молив не с четка, с устни ще те нарисувам, с благодарните си устни- с десет пръстчета възторг. Ще започна от лицето, ще опиша крехък профил, ще наподобя косите на ликуващ водопад, ще се върна на челото, във очите ти ще падна и на устните ти тънки, дълго, дълго ще се спра!

Ти си небето високо, голямо
аз съм една от твоите птици които до смърт те обичат
и питам взряна в тебе с кафява зеница,
може ли небето да бъде на една единствена птица?

Тръгвай и не се връщай, не ме поглеждай няма да склоня, няма отново да простя ! Моля те, не ме измъчвай... не се обръщай! Напускам те сега, защото не съм готова да понеса поредната лъжа!

Не ме е яд, че ме лъжеш, а че си мислиш, че ти вярвам!!!

Има много начини да полетиш, но не при всички падането е безболезненно!

Би ли се усмихнала?...Да, точно така!....Толкова си сладка!

Когато вратата на щастието се затвори,то друга се отваря.Но докато гледаме в затворената врата,няма да видим отворената.

Ако си ми ядосан/а можеш да ми върнеш всичките целувки

Ако обичаш някого напиши името му в кръг,вместо в сърце,защото сърцата биват разбити,но кръговете се въртят вечно.

Възбуда с СМС е най-малкото,което мога да ти дам!Не се занасяй,а ела да те изям!Ще се купеш в сметана!Ти си моята черешка,а нощта ще ти се стори тежка!Искам да съм твоята черешка и да сваляш бавно всяка дрешка!Искам нейничко да ме целъваш и след СЕКСа само мене да сънуваш!

Всеки път, когато докоснеш кожата ми, направо ме подлудяваш и искам да те любя страстно цяла вечност!Желая те!

В тази прекрасна нощ искам да те скрия на най скришното място. Да те целувам не толкова скришно на най-скришните места И с най-скришната обич.

Искам вятъра да ме грабне и да ме доведе при теб......да сме отново заедно както някога. Знам, че времето и растоянието не могат да ни разделят.Обичам те моя любов безумно и завинаги!

Когато вечер си лягаш И нейно докоснеш с лице възглавницата, когато луната блести И невино те гали с лъчхи И студено те облива самотата, сети се за мен И за хубавите моменти заедно изпълнени с все по-красиви И по-красиви спомени.

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #9 -: Август 28, 2007, 00:01:25 am »
Аз имам две очи лъчисти,с които да те гледам ме е срам.Не вярвай в тях,макар че те са чисти!За тебе няма капка обич там.Не се сърди,ако в тях откриеш,очите ми са искрени-не крият,че друг в тях открил е любовта.Аз имам само две очи лъчисти,с които да те гледам ме е срам,защото ме направи някога щастлива,а аз немога нищо да ти дам!


За теб да плача-не няма!Нали не съм малко дете!Отново за обич голяма да проплаквам сълзи и сърце!Аз няма да седна да плача,да моля да доидеш при мен!И после при някоя друга да тръгнеш на другия ден!!!!


Казах аз че те обичам,казах аз,но само на шега,а ти повярва в мойте думи и сега е наранена твоята душа.На мен прости,че те излъгах и недей да се сърдиш затова,защото някога ще осъзнаеш,че и твойте думи са били лъжа!


Какво от това че днеска я целуваш?Какво от това,че неин си ти сега?Жените лесно се поддават на чаша алкохол и малко секс.Какво от това,че днеска я целуваш,но малко ти горчи ,защото върху устните ти още от мойте устни белега личи!


Целувките й нека парят и сърцето адски да боли,шом срещнеш нейния поглед да вийдаш моите очи.Вина да те разтърсва и мъката ми да те разтопи и колкото и да се криеш да неможеш да избягаш от моите очи.Да я галиш с ръцете виновни,да те боли и да крещиш,да видиш постъпката си греховна и от угризения да неможеш да заспиш.Да дишаш ти и гърдите ти от болката да се разкъсват,да те боли,да те боли,да видиш ти какво ми стори и мъката,която ти ми причини!

Видях те с нея не отричай!Вървяхте двама за ръка!Не казвай вече:"Само ме обичай",едва ли ще съм способна на това.Недей да идваш вече до вкъщи,не искам твойте цветя.Не ме докосвай с онези устни,на които наслаждаваше се тя.Дано не срещам твоя поглед,онзи поглед....с красивите очи.Нека тя да се оглежда вече в "красотата на безброй лъжи"!


Ти Си ОпИяТ,Ти ВлАдЕеШ мОя сВяТ оМагьОсВаШ ВсИчKo В мЕн дЕн сЛед Ден..тИ сИ лЮбовТА и рЕвНосТтА и ЛудОстТА сАбрАнИ в ЕдНо...

КоЛкО ПъТи Аз Се МоЛеХ и СъРцЕтО оТвРиХ,МоИтЕ ДуМи Ти Не Чу...ТоВа КлЕтО ПрАвИш Ме УбИвА, На ХиЛяДи ПаРчЕтА Ме РаЗбИвА, Не ИсКаМ Да Ме БоЛи..

**МаЛкА и СлАдкА**За БатКоФцИтЕ СЪм ГоЛямА ЗаГадКа**СамО с пОгЛеД гИ ПлЕнЯвАм**с УсМиВкА ОпИтОмЯвАм**С цЕлУвКа ОпУстОшЯвАм**нА кОйтО мУ СтИсКа нЕкА мЕ пОиСкА***

ОгЛеДаЙ Ме БаВнО, ВиЖ Ме ДоБрЕ, СъРцЕтО Си ДрЪж, Да Не ВзЕмЕ Да СпРе. МоГа Да ОбИчАм, МоГа И Да МрАзЯ, ВсИчКо ДеТо Е ПрЕд МеН, ЗнАеШ, Че Го ГаЗя.

в теБе веЧе обиЧ нЯма,сЪрЦето тИ иЗТина нЯма я трЪпкаТа...кАк ли Да спрА дЪЖда в оЧите ?! кАк лИ да сПра дА тЕ оБичам...дРуга преГрЪщаш,а меН пРегрЪща ме самоТа...пиТам паК тЕ пиТам сеГа КакВо сЪм аз за Теб..?!...

Знам че всички ме харесват даже и тези който открито ме мразят,защото знам че те най много ми завиждат за това което съм и винаги ще бъда - повече от Тях!!!Аз знам какво е да имаш,да ти завиждат,да мачкам,да си смел и да не ми пука за скапаняците!

Не си губи времето с приятел , на когото му е все едно дали си до него

ЛегЛоТо С БеЛи РоЗи Ще покРиЯ,Аз ВсЯкА РоЗа сЪм ЦеЛуВаЛа ПрЕЗ НоЩа!На ВсЯКа КаЗаХ КоЛко тЕ оБиЧаМ и КоЛкО пУсТо Е БеЗ ТеБ,пО СВеТа!ПиТаМ Се вСеКи ПъТ КоГАТо ДОйДеШ Ти,ЗаЩо ТаКа жеСтоКо ВрЕМеТо ЛеТи,КоЛКо Си МиЛ С МеН....оБиЧаМ Те!...

Зная,че Не Ме ХаресВаТ,Зная че Зад Мен ЗлорадСтват,нО ЖиВоТа е ТакъВ....ТрудНо е Да Бъдеш ПръВ..!!!

ОбиЧам Да сТаВам в СлеДобEдИте КъСни-ОбиЧаМ да ГоВоРя с ДуМи СекСи яКо мРъсНи!ОбИчАм дА КаРаМ ЖеНа Ти да реВнУва-ОбИчАм Да ФлИртУвАм СамО,с КогОто Си сТрУвА...

ВиЖдЪм СиЧкО в ТвОиТе ОчИ.СаМо ЛъЖи,СтИгА-СПРИ!!!ЛъЖеШ СъРцЕтО мИ,СТИГА,мОлЯтЕ ТрЪгНи.БолКаТа Ще МиНе,НяМа Да ЗаБрАвЯ НитО МиГ…Аз,аЗ МрАзЯ ТвОиТе ЛъЖи,Но Ти,Ти Ме ГУБИШ.ЗаТоВа гО ЗаПоМнИ.ТвОйТа ЛъЪъЖа ПоГуБи ВсИчКи МеЧтИ !!

Кфо ИсКаШ сЕгА оТ мЕн!?Да Не Би ОнАя ДрУгАтА Да Те ОсТаВи НеЗаДоВоЛеН!АмМм ПиЧ Аз ДА Не СъМ Ти ИгРаЧкА нЕ вСеКи ПъТ мОжЕ дА иДвАш ПрИ мЕн КоГАТо Ти Съ ПлАчКа...

ЛюБов Ли? ТЯ нЕ съЩеСтвУва. КурВи? КуРволЯк коЛкОт Щеш.Аз Ли? аЗ щЕ тЕ зАбрАвЯ, ТакИа кАт Теб СА мнО! Ти лИ? тИ нАпрАви ГрешКа, ИДи Си, СкоРо щЕ я пРоумЕeш. Тя лИ? сЛед треТоТо Еб*нЕ щЕ тИ е оМръЗнАлА, зАщоТо тЯ е бИЛа n0PegHaTa A a3 EguHcTBeHa

..ТаКаВа СъМ нЕ сЪм ИдЕаЛна,ТаКаВа СъМ еМоЦиОнАлНа ,ТаКаВа СъМ нЕ сЕ пРоМеНяМ За дРуГа НиКоГа Не Се ЗаМеНяМ*.*!!!

angel4e_f

  • Гост
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #10 -: Август 28, 2007, 00:03:41 am »
Само децата плачат и само Господ прощава...затова когато ме нараниш... аз няма да плача,защото не съм дете,но няма и да ти простя,защото не съм Господ...

Извинявай,но не те обичам.Ти загуби,ти загуби всичко.
Ако ще света да ми предложив напразно е сега.
Извинявай,но те обичам.Ти загуби,ти загуби всичко.
Да ме имаш,вярвай ми неможеш вече никога.

/ Презирам силата и слабостта ти към всички хубави жени /

Някъде по пътя си да падам
и да ставам пак на ранина...
Искам просто сама да те изстрадам,
за да зная твоята цена...

Обратното чувство на любовта не е омраза, а безразличие.

Празен е сега денят ти Празен е без моят смях  Омръзнала ти бях до болка Омръзнали ми бяха твойте номера Но виждаш ли сега?!-какво получи-омраза,хлад и самота... Празен е сега денят ти Пълни са очите ти със сълзи,но празно е сърцето ми за теб-Разбери...
Едни очи,една душа-лъжа,сълзи и пак лъжи-ТОВА СИ ТИ!!!

УтфАрЯш сИ 0чИтЕ , а тЕ тЪрсЯт мЕн и тУфА сE пУфтАрЯ фсЕкИ дЕН ! кАжИ мИ кАк и к0лкУ мЕ \"УбИчЪш\" ! зАбрАнЯвЪш мЕ и мЕ утрИчЪш .. б0лкАтЪ е вИнАгИ ЕднА и сЪщА ! рАзбИрЪш лИ , чЕ фсИчкУ сЕ врЪщА ?!

Сбогом, малко разбито сърце
Наведен поглед, цял живот самота
Каквото и да ходи в сърцето ми ще ходи само
Постоянният копнеж за перфектната душа
Немити декори завинаги изчезнали
В мен не е останало любов
Нямам очи да видя рая около мен
Времето минава, тепърва ще дойде
Затова ще съм завинаги твоя!

П.П СЛагах по малко в пост,за да е по-пригледно..като не ме мързи др смс-и ще ги напиша на блг.

Неактивен Always and forever

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 385
  • Пол: Жена
  • my heart can't possibly break again ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #11 -: Август 28, 2007, 02:18:40 am »
ТъРсЯ вЪв ЖиВоТа РиТъМ и УсЕщАнЕ зА сТиЛ, тЪрСя вЪв НеЩаТа СмИсЪл С дОзА чАр И сЕкСаПиЛ нЕ оБиЧаМ тИшИнАтА, нИтО лЕсНиТе НеЩа, БяГаМ вИнАгИ кОгАтО дРуГ мЕ вОдИ кЪм ЦеЛтА... иМа Ли? иМа Ли СиЛнИ мЪжЕ и Да Ни НоСяТ тЕ нА рЪцЕ?иМа Ли?нЯмА лИ?дА иЛи нЕ?

Няма значение какво казват друrите-те не ме познават.Смея се напук на всеки,който мрази усмивката ми. Аз прощавам, но проблемът е,че не забравям!

Как исках да не те познавах,колко болка щях да си спестя.Ден след ден те опознавах,и малко по малко спирах да летя... Защо със сълзи пълниш ми очите?Нима душа не носиш ти?Не виждаш ли,убиваш ми мечтите,и правя глупости,прости!

Не съм злопаматенa. Злa съм, но паметта ми е слаба и не помня. Мога да си отмъстя, да забравя, и после пак да си отмъстя..

Животът си е твой ... няма да имаш друг. А ако имаш друг... аз няма да съм тук ...

Как да ти Кажа,че те обичам,когато те гледам с друГa Да ВърВиш? Как Да Ти КаЖа,Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ, КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи? Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея, КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари? Как Да Ти КаЖа,чЕ НаСила Се Смея,ЗащоТо ОтВъТре Ме Боли..

Тайна, която ревниво ме пази,тайна, която като сянка ме следи,теб с ръце не те докосвам, защото те усещам без да те виждам дори.

Събличам се... пред тебе гола стоя,за последен път падам на колене, за последен път свалям срама. Не съм ти роб, не си ми господар! Ще крещя! Променям се, не, това не съм аз! Стоя гола пред теб, съблякох срама... На пода лежа, раната ще кърви,не искам пак да крещя.

Somewhere between all our laughs,long talks,stupid little rights,and all your jokes,I fell in love...

Неактивен Always and forever

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 385
  • Пол: Жена
  • my heart can't possibly break again ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #12 -: Август 28, 2007, 02:20:53 am »

Косите си ще нося както искам! През локвите ще стъпвам без да мисля! Часовника си нейде ще оставя,за времето за малко да забравя!

Най-голямата спънка? Страхът.Коренът на всички злини? Егоизмът.Най-голямата тайна? Смъртта.Най-красивият подарък? Прошката.Най-добрата защита? Усмивката.Най-мощната сила на света? Вярата.Най-стимулиращият дар? Надеждата.Единствената реалност? Любовта.

Когато снимаме цветен портрет, показваме цвета на дрехите. Когато снимаме черно-бял портрет, показваме цвета на душата...

Живей живота си така, че да те е срам да разказваш, но да ти е хубаво, когато си спомняш!!!

Мога да казвам:"Какво от това?!" за нещо,което до болка ми пука! Научила съм се да забравям "Незабравими неща" Мога да казвам: "Не", дори когато искам да изкреща:"Да" и съм научила очите си да сияят,дори когато се пълнят със сълзи!

Заключи всичко там.Там в сърцето ти.Моята душа не се нушдае точно сега от твоята тъга.Искам само твоята любов.Аз искам малко,но мога да дам много.Искам да те чувствам до мен....

Живей така,че к0гат0 застанеш между живота и смъртта да кажеш : ... АЗ ОБИЧАХ,АЗ МЕЧТАХ,АЗ ВСЕ ПАК ЖИВЯХ!

Mного трупове бродят сред нас създания без собствени мисли и воля говорят на изуст със нечий друг глас сковани от страх да използват своя...

Можеш да плачеш и да затвориш съзнанието си за всичко, или да направиш това, което тя винаги е искала: да се усмихваш, да отвориш очи и да продължиш напред!

Ти си такъв , каквото е Твоето силно вътрешно ЖЕЛАНИЕ ! Каквото е то , такава е ВОЛЯТА ТИ ! Каквато е тя , такива са ДЕЛАТА ТИ ! Каквито са те , такава е СЪДБАТА ТИ !

Обичам те със същата сила!Обичам те както преди!Но уморих се да съм мила-оттук нататък ще боли!...

Somewhere between all our laughs,long talks,stupid little rights,and all your jokes,I fell in love...

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #13 -: Август 28, 2007, 11:53:33 am »
Жената е като луната-Издава тайните си акорди,само на онзи,който умее да я владее!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Любовта е най-голямото страдание!Ако искаш да отмъстиш на някого пожелай му да се влюби!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ревнува не този,който обича,а този,който иска да бъде обичан!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Любовта не идва,когато я очакваш и страдаш!Тя идва,когато вече си се примирил с мисълта,че си я загубил!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Днес на милото спомен написах---пръстите и нослето цели боядисах!  [lol] [lol] [lol]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #14 -: Август 30, 2007, 14:34:44 pm »
От както те срещнах, съм човек без сърце, аз ли ти го дадох,ти ли ми го взе? Незнам!Но те моля,пази го добре,пази го твоето сърце!

Просто искам да те лижа като сладолед, бейби хайде намигни ми,напомни ми че и аз съм човек, да стопиме този лед!!!

Ако ти изпратя смс щеси играя с твоите мисли, ако ти се обадч ще си играя с твоите чувства, ако те видя ще си играя с твоето тяло.

Обвинен си по параграф 11.Причина - влезе ми под кожата, доказателство - мисля само за теб, присъдата е бурни нощи с мен, последна дума без право на обжалване!

Ревнува този, който се стреми да запази нещо, което не му принадлежи - за това сълзи и милост не прощавай. Бъди човек със сърце от мраз, едничка власт в света признавай, властта на собственото аз.

Ako me dokosne6 - ne me celuvai,ako me celune6 ne pravi lybov s men.ako pravi6 lybov s men ne spirai))

Ти си най-хубавата ми мисъл, най-съкровенното желание, най-светлата любов!

Ако беше сълза в моите очи не бих заплакъл никога за да не те изгубя!

Ако можех със сълзи да те върна, бих плакъл цял живот за да те имам!

Когато вратата на щастието се затвори,то друга се отваря.Но докато гледаме в затворената врата,няма да видим отворената.

Събуждам се и заспивам с мисълта за теб любов моя!

Самотна си?Как като непрекъсанто си в мислите ми!

Исках да изпратя любовта си по пощата,но пощальона каза,че е прекалено голяма!

Липсва ми твоята усмивка,твоите целъки и нейната ти коя.Искам те!

Ако сърцето ти е затвор,то аз искам да съм затворник в него завинаги!

Светът става по-красив, когато ти си до мен!

Думите са лесни когато езикът е ЛУИБОВ!

Ако си ми ядосан/а можеш да ми върнеш всичките целувки FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=smile"

За света може да си някои,но за някого ти си светът!

Не мисля често.Не мисля много.Но когато мисля,аз мисля за теб!

Да се влюбиш е когато тя заспи в твоите ръце и се събуди в твоите мечти!

Както розата се нуждае от вода,поетът от молив,скулпторът от мъжа,така и аз се нуждая от теб!

Целуни ме и ще видиш звездите.Обичаи ме и ще ти ги дам!

Любовта е...да обичаш повече и повече всеки ден!

Искам да съм с теб в утрешния ден.Без теб денят ще е изпълнен с болка!

Искам да съм до теб и сърцата ни да туптят като едно....завинаги!

Жените харесват мъжа защото е силен,но го обичат заради неговата слабост!

Не е чудно,че те обичам.Но това,че ме обичаш ме кара да летя от радост!

Без любов не мога да живея.Ти си любовта и за това не мога да живея без теб!

Аз силно те обичам и сърцето ми за теб тупти.Без теб живота ми е скучен.Без теб немога разбери

Ако щастието е птица,нека никога не сприра нейният полет!Ако любовта е море,нека никога не видиш бряг

Сърцето ми не е пътека да минеш и да си заминеш.Сърцето ми не е камина да дойдеш и да се стоплиш.Сърцето ми е ХРАМ И влезеш ли оставаш ТАМ!

Да те помня ми казва сърцето.Да те помня ми казва душата.Да ме помниш не те задължавам, но ме помни ако заслужавам.

Няма нищо по-тъмно от нощта.Няма нищо по-цветно от дъгата.Няма нищо по-силно от любовта и нищо по-сладко от теб

Когато птиците летят в ефира, когато вятъра гали свежите листа и езерото с хоризонта се събира, тогава идва любовта!

В живота си те срещнах случайно.Влюбих се в теб безкрайно и че те обичам няма съмнение.Да те забравя нямам намерение.

Господ е създал света за 6 дни, но му е отнело векове да създаде някои толкова красив,умен и интелигентен като теб.

Едно сърце безумно те обича.Едно сърце безумно те кълне, че вечно тебе ще обича,че вечно тебе ще кълне. Но знай че беше първата ми обич и последната ще бъдеш ти!

Какво е Живота? Живота е Любов. Какво е Любовта? Любовта е Целувка. Какво е Целувката? Ела тук да ти покажа!'

Ако обичаш някои и това боли,обичаи го дори и наранен да си.Ако някои теб обича запомни би трабвало и него да боли.

Ако обичаш някого напиши името му в кръг,вместо в сърце,защото сърцата биват разбити,но кръговете се въртят вечно.

Казаха Ми че Един Ден е 24 часа,че Един час е 60 Минути, Но Никoй Не Ми Е Казал че 1-на Минута Без Теб Е Цяла Вечност

Обичаи не този,който ти казва `Обичам те!` , а този,който със сълзи те моли `Обичаи ме!`

Ако ти живееш 100 години,то аз искам да живея 100 години,без 1 ден,за да не се налага никога да живея без теб!

Ключа към сърцето може да бъде само една мила дума или нежна целувка... Позволи ми аз да ти я дам!

Не се ли измори... да препускаш из мислите ми. Обичам те. Липсваш ми.
Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!