Автор Тема: ЗАБАВНИ СМС - чета  (Прочетена 244533 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sherilin

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #90 -: Ноември 23, 2007, 01:46:24 am »
1. Отнема минута да срешнеш някого, отнема час да го опознаеш, ден да се влюбиш в него и цял живот да го забравиш!!!
2. В живота си те срешнах случайно! Влюбих се в теб безкрайно! Че те обичам няма съмнение! Да те забравя нямам намерение!
3.Ако ти кажа, че те обичам, не ми вярвай - безкрайно те обичам, ако ти кажа, че те желая, не ми вярвай - до болка те желая, ако ти кажа, че те искам, не ми вярвай - безумно те искам, ако попиташ ЗАЩО?, няма да ти отговоря, защото отговора е в сърцето ти!!!
Коя Съм? Не Ти Трябва Да Знаеш
Чия Съм? Ничия. Само На Себе Си
Каква Съм? Различна. И Никога Еднаква
Къде Съм? До Теб. И преди да се усетиш вече ме няма...

Неактивен miss_mango_1

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #91 -: Декември 05, 2007, 20:13:57 pm »
Айде качете нещо ново,всички са много готини  [inlovee] :)

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #92 -: Декември 06, 2007, 13:36:25 pm »
Когато имаш Нужното и не му даваш Необходимото,оставаш с Нищото и чак тогава разбираш същността на Малкото, което е трябвало да дадеш!


Когато си глупав - обикновено е завинаги!


живОта е еДна иГра, едНи гУбЯт, дРугИ пеЧелЯт, а аЗ прОстО игРаЯ... !


Никой не може да ти купи това   което АЗ мога да ти обещая!!! 


Далеч от мене си, защо така се получи?
Моя ли е вината всичко това да се случи?
Втори шанс дали ще имам ... ?!?!


СокЪт Си ЗасЛужАвА ИзТиСкВаНеТо!!!...


КаРаЙ дА вЪрВи...ПъК кАкВоТо щЕ Да СтАвА !!!...СмяТаМ,сМяТаШ!!!


Не харесваш ли някой,не обичаш да го криеш,а когато те обиди със кръвта му се миеш!!!!!


Baby are you ready cause its getting close Don't you feel the passion ready to explode What goes on between us no one has to know This is a private show !


Живей така,че когато умреш гарваните да грачат,курвите кръв да храчат,а най-готините пички за теб да плачат!!!

Неактивен pchelichkaaa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #93 -: Декември 06, 2007, 16:25:31 pm »
Няма любов! Не лъжете хора! Няма истини, има само лъжи...има рани кървящи в сърцата..има само разбити мечти! Всичко свършва, дори да не искаш, както свършва сънят призори..няма искреност, преданост, честност! Няма истинско слънце дори...

Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #94 -: Декември 07, 2007, 00:09:52 am »
Ако започнеш със саможертва в полза на тези,които обичаш,ще завършиш с ненавист към тези,за които си се пожертвал!


Превземай всичко що ти пречи,
гасни дори, ала живей,
бъди човек, а не човече,
гори, но никога не тлей!
Печал и милост не признавай,
гранит бъди, сърце от мраз.
Едничка власт в свата признавай,
власта на своето могъщо АЗ!



Пакси плакала нали?
Не свивай рамене в досадата.
Аз зная, много те боли,
но някога и щастието страда.
Аз дълго ще плача за тебе,
ще чакам дълго в нощта,
ще чакам любимата фея,
която дари любовта.



изпълнена с мъка и болка горчива
но нека в историята на твоя мъничък век
ти бъдеш човека,
живял щастливо и гордо!



Не мога сълзите в усмивка да скрия,
сърцето ми се свива от тъга
ти мислиш, че не те разбирам
но знай, немога да живея в самота



Ницше е казал:”Любовта е като вярата в призраци, всички говорят за нея, а малцина са я виждали.”
 



Ти си небето- високо, голямо! Аз съм една от твоите птици, която до смърт те обича! И се питам, впила в теб черна зеница:"Може ли небето да бъде на една, единствена птица?'



Обичам те, когато идваш, когато сядаш тихичко до мен... Обичам те, когато си отиваш и те търся всеки ден след ден... Обичам те, когато ми говориш, когато свенливо ме гледаш с очи... Обичам те, когато се усмихваш и потъваш в моите сълзи... Обичам те, когато те сънувам, когато изгарям в огън от страст... Обичам те, когато те прегръщам и над тебе търся власт! Обичам те, когато другите те мразят и когато плачеш дори! Обичам те, когато се смееш и когато ме мразиш дори!!!




Ръцете ми осъдени на самота прегръщат празното пространство.Тялото ми излъчва топлина,а тяостава разпиляна.И устните, забравили смеха, обречени са на забрава.Не бих могла да продължа така-спаси ме като ме целунеш!




Искам винаги да съм до теб.
Искам да бъда въздух...
винаги да те обгръ6там.
Искам да бъда вода...
винаги да ме пие6 с топли устни.
Искам да бъда завивка...
винаги да топля твоето тяло.
Искам да бъда слънце...
винаги да галя с лъ4и само теб.
Искам и луна да бъда ...
винаги да те гледам как заспива6.
Искам да бъда онова моми4е,
което озна4ава вси4ко за теб!




ЗА СВЕТА ТИ СИ ПРОСТО ЕДИН 4ОВЕК,
НИ ЗА ЕДИН 4ОВЕК ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ  [inlovee]



Сутрин,щом сланцето изгрява и пръска своите лачи,ти знай,то от мен те поздравява и целува твоите очи!Вечер штом сланцето залязва и губи своята мощ,ти знай то от мен те поздравява и ти казва:"ЛЕКА НОЩ"!!!



Цигарите намаляват живота с 15 минути,а сексът го увеличава
с 20 минути!Аз пуша много но искам да живея!Ще ми помогнеш
ли?!




Шоколад не не,захар не не,да помисля...,дали мед?По дяволите
няма нищо по сладко от теб!



Ако мислиш че не те обичам,разбий сърцето ми на хиляди зрънца
но знай че всяко от тях те обича,повече от хиляди сърца!



Ако сънуваш-сънуваи само мен!Ако заспиваш,заспивай с моте целувки,
ако пък слушаш чувай само моето:"обичам те"!



Загаси лампата,отвори прозореца,за да влезе тишината на нощта!
Чуй смеха на звездите,почувстваи по устните си целувката която ти изпраща
луната от мен!


Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #95 -: Декември 07, 2007, 00:15:13 am »
Аз тръгвам... ти свиваш рамене! Уверена си, че ще се върна! Напразно! Ти всичко ми отне, дори и силата да се обърна!



Страданието е най-високият идеал на духа и сърцето, до който са достигнали само влюбените.


Тъжен е деня без слънце, тъжна е нощта без луна, но най-тъжен е деня, в който си отива любовта!


Животът е огън, животът е море, затова всяка стъпка обмисляй добре. Обичай човека, който те обича, а не този, който те привлича.


Най-прекрасното, което е постигнал човекът е умението да обича.



На едно цветче от роза паднаха две капки роса. Огря слънце и ги сля в една. Тези две капки роса бяха нашите две влюбени сърца!


Любовта е отрова, но защо сме готови да я пием отново и отново и отново....



"Любовта е всичко, което имаме - единственият начин да си помогнем един на друг"



Мечтай все едно ще живееш вечно, живей все едно ще умреш утре.



Обичам те! Защо да лъжа? Нима е забранена любовта? Нима аз нямам право да обичам, като всички хора по света? Аз зная, че не ме обичаш, аз зная, че твоето сърце мълчи, но някой ден ще викна със всичка сила: " Знай обичам те! Повече не ме търси! ".



 В живота пътищата се пресичат, не искам да се срещнем врагове, с годините и чувствата отлитат, но спомена не ще умре!



1. Ако бог прави чудеса, най-голямото е, че създаде теб! Ако бог прави гершки, най-голямата е, че те държи далеч от мен!



--------------------------------------------------------------------------------

2. Ако е вярно, че когато умре човек вижда най-красивите си мигове от живота, трябва ли да умра за да те видя отново?



--------------------------------------------------------------------------------

3. Ако обичаш богатите не ме обичай, защото има по богати от мен. Ако обичаш красивите не ме обичай защото има по красиви от мен. Ако обичаш тези които те обичат, обичай ме защото няма човек, който да те обича повече от мен.



--------------------------------------------------------------------------------

4. Ако обичаш един човек напиши името му в кръг, а не в сърце защото сърцата се разделят, а кръговете се въртят...



--------------------------------------------------------------------------------

5. Ако си цвете бъди роза, ако си месец бъди май, ако си приятел бъди до край!



--------------------------------------------------------------------------------

6. Това, което най-силно желаем е винаго това, което неможем да притежаваме..



--------------------------------------------------------------------------------

7. Не искам да бъда всичко за всеки, а искам да бъда нещо за някой!



--------------------------------------------------------------------------------

8. Работи.. сякаш не ти трябват пари! Танцувай.. сякаш никой не те гледа! Обичай.. сякаш никога не си бил нараняван!



--------------------------------------------------------------------------------

9. Каквото и да става никога ама никога не спирай да ВЯРВАШ, не преставай да се НАДЯВАШ и запомни, че истинската ЛЮБОВ винаги побеждава!



--------------------------------------------------------------------------------

10. До лудост влюбени, безумно вярващи, до болка искренни, до край изгарящи. Живота мами ни и все пак върви ме и пак истинска любов!



--------------------------------------------------------------------------------

11. Когато чувството любов е несподелено и утрото, и нощта стават такива, всякаш сърцето от света остава разделено!



--------------------------------------------------------------------------------

12. Ако любовта е птица.. то моята лети из небесата благодарение на теб!



--------------------------------------------------------------------------------

13. Бъди добро момиче, не ми се сърди, аз обичам те - обичай ме и ти, но ръцете си далеч от мен пази.



--------------------------------------------------------------------------------

14. Бъди неповторима, защото всичко, което се повтаря губи своя чар!



--------------------------------------------------------------------------------

15. Човек се намира не където живее, а където обича!



--------------------------------------------------------------------------------

16. Да откриеш любовта е най-голямото предизвикателство! Да я съхраниш, обаче - велик подвиг!



--------------------------------------------------------------------------------

17. Да те мразя - нямам сила! Да те искам - не бих си простил! Да те моля - не ще го сторя! Да те обичам - не ще го повторя!



--------------------------------------------------------------------------------

18. Давам всичко за теб в празнотата на града, сърцето ми бие за теб коленичил пред твойта врата, душата си давам за теб.



--------------------------------------------------------------------------------

19. Един човек ми липсва и всичко ми е безразлично, един човек а всъщност всичко.



--------------------------------------------------------------------------------

20. Една молба - не ме забравяй, едно желание - не се променяй, една лъжа - не те обичам, една истина - липсваш ми.



--------------------------------------------------------------------------------

21. Една след друга, две сълзи се гонят с поглед натъжен и тихо устните се молят: " не си отивай стой до мен! "



--------------------------------------------------------------------------------

22. Една страна, един народ, еднинна вяра - Нов живот, една любов, но без предел, една борба, но със свята цел!



--------------------------------------------------------------------------------

23. Едни очи не мога да забравя, едни очи ме карат да не спя, едни очи в сърцето ми остават и като огън страстно ме горят!



--------------------------------------------------------------------------------

24. Едно ти никога не забравяй, едно ти винаги помни, че нягде далеч в безкрая едно сърце за тебе тупти!



--------------------------------------------------------------------------------

25. Едно време ти ме кара да плача за теб, и да ми е гадно! Сега е време ти да страдаш за мене..



--------------------------------------------------------------------------------

26. Грях е да мразиш човек който не те обича, но е велико да обичаш човек който те мрази!



--------------------------------------------------------------------------------

27. Може би си никой на този свят, но за някой ти си целия свят и то точно заради това, че си ти а не някой друг!



--------------------------------------------------------------------------------

28. И казват, че човек веднъж обича от цялото сърце от всичката си плът, ти бе човекът който обичах, но и човекът който ми обърна гръб!



--------------------------------------------------------------------------------

29. Имах сърце, но то сега е твое. Имах мечти, но ти ги превзе. Живях в свят от мечти, но сега моят свят и мойте мечти си ти!



--------------------------------------------------------------------------------

30. Истината боли, но това не означава, че лъжата лекува.



--------------------------------------------------------------------------------

31. Живей живота, има смисъл, живей във всеки идващ ден, живей защото те обичам, живей, но заедно с мен!



--------------------------------------------------------------------------------

32. Живей така, че като умреш и дявола да ти запали свещ.



--------------------------------------------------------------------------------

33. Живота не струва нищо и нищо не струва колкото един живот.



--------------------------------------------------------------------------------

34. Когато човек изгуби някой, чак тогава разбира колко го е обичал и ще разбере след време колко му липсва!



--------------------------------------------------------------------------------

35. Когато луната изгрее през деня, когато звездите с ръка уловя, тогава и аз ще потъна в забрава, и нашата любов ще изоставя.



--------------------------------------------------------------------------------

36. Когато нямаш нещо - го искаш, когато го нямаш - не го цениш, а когато го загубиш - плачеш!



--------------------------------------------------------------------------------

37. Който обича - той не забравя. Който забравя - той не обича. А който обича и после забравя, той е забравил как се обича.



--------------------------------------------------------------------------------

38. Любовта е камъче, в което човек се спъва и го боли! Обикновенно хората го изхвърлят, но ти го запази.. обичам те!



--------------------------------------------------------------------------------

39. Любовта е най-голямото страдание и ако искаш да отмъстиш на някого пожелай му да се влюби!



--------------------------------------------------------------------------------

40. Любовта се ражда от нищо и умира от всичко. Идва когато най-малко очакваш и си отива когато най-силно я желаеш!



--------------------------------------------------------------------------------

41. Написах името ти на едно дърво, дърваря го отсече. Написах го на пясъка, морето го изтри. След това реших и го написах на небето в облаците, но вятъра го отнесе. Затова го написах в сърцето си и там ще остане!



--------------------------------------------------------------------------------

42. Не, че ще те убия, но ме вбесяваш. Не, че ме вбесяваш, но те мразя. Не, че те мразя, но му липсваш. Не че ми липсваш, но те обичам!



--------------------------------------------------------------------------------

43. Не е нещастно момичето изгубило любовта на един глупак, а е нещастен глупакът изгубил последния шанс да стане човек!



--------------------------------------------------------------------------------

44. Не ми пука дали ме мразиш или ме обичаш, дали ме искаш или не. Важното е, че при всички случаи си мислиш за мен!



--------------------------------------------------------------------------------

45. Не искай това, което обичаш, а обичай това, което имаш!



--------------------------------------------------------------------------------

46. Не мога да те мразя, не мога да плача, не мога да се сдържам, но мога да те обичам както никой друг не може!



--------------------------------------------------------------------------------

47. Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва..



--------------------------------------------------------------------------------

48. Не сме виновни за света какъвто е, но сме виновни ако той си остане същия!



--------------------------------------------------------------------------------

49. Обичам те дявол да те вземе и нека този дявол бъда аз и знай, че срещу бога мога да застана, ако той застане между нас!



--------------------------------------------------------------------------------

50. Ще спра да те обичам само когато глух художник нарисува звука от падащо листо на роза върху кристален под!



--------------------------------------------------------------------------------

51. Сега те няма и аз съм тук, изгубен без теб.. и знам, че все някак живота продължава! Липсваш ми!



--------------------------------------------------------------------------------

52. Снощи пратих ангел да те пази докато спиш, но той се върна. Попитах го защо? А той ми отговори: " Ангели не пазя ".



--------------------------------------------------------------------------------

53. Ти ме попита какво избирам - живота или теб! Аз казах живота и ти си отиде без да разбереш, че моя живот си ти!



--------------------------------------------------------------------------------

54. Ти не се сърди и запомни, че в любовта понякога боли. Аз твой съм не ме вини, че съм магнит за женските очи..



--------------------------------------------------------------------------------

55. Ти се връщаш пак при него. Днес те имам утре не. Господи ще полудея как да те деля на две..



--------------------------------------------------------------------------------

56. Трудно е да си далеч от човека, когото обичаш, но още по-трудно е да си до него, но далеч от сърцето му!



--------------------------------------------------------------------------------

57. Всяка среща е нова раздяла, нова раздяла нова тъга, но аз живея заради раздяла и ще те обичам за вечни времена!



--------------------------------------------------------------------------------

58. Ако всеки път при мисълта за теб пада по една звезда, луната много скоро би разбрала какво е самотата!



--------------------------------------------------------------------------------

59. Искам те, ти не знаеш.. нуждая се от теб, а ти не ебаваш.. обичам те, а ти се подигра.. мразя те и ти ме разбра!



--------------------------------------------------------------------------------

60. Живота е трагедия за този, който чувста и комедиа за този, който мисли.



--------------------------------------------------------------------------------

61. Когато мога - помагам, когато искам - успявам, когато докосвам - възпламенявам, когато целувам - сгрявам, когато обичам - наранявам!



--------------------------------------------------------------------------------

62. Не си мисли, че ще те забравя и ще сложа край на своите мечти. Аз вечно ще те помня и обичам докато сърцето ми тупти.



--------------------------------------------------------------------------------

63. Кой разплака доброто момиче? Кой сърцето моминско разби? Две сълзи колебливо се сляха и с пенливите морски вълни. Може би затова са солени и пенливи морските вълни. Векове, векове са наводнени от разплакани тъжни очи. Мое малко и нежно момиче, с разплакани тъжни очи, не разкривай лицето, очите прекрасни. Щом умееш да плачеш - плачи! По красиви от морския залив са разплаканите очи. Аз отдавна не мога да плача, затова толкова много ме боли.



--------------------------------------------------------------------------------

64. В момиче крависо ти се влюби, един сърцето твое завладя. Поне разбра на време, че те лъже и пламачето силно в теб умря. Кълнеше се, че много те обича, сълза блестеше в твойте очи! Сега на друга той кълне се, а в нейните очи сълза блести. И ангел в очите твой беше, но ангел от ада може би. Помни, че той не заслужава. Стегни се и напред върви!



--------------------------------------------------------------------------------

65. Не обичам да плача, а плача за теб! Не обичам живота, а живея за теб! Не обичам себе си, а обичам теб!



--------------------------------------------------------------------------------

66. Някога имах сърце, сега то е твое. Имах мисли, ти ги превзе. Живях в свят на мечти, сега моя свят си ти!



--------------------------------------------------------------------------------

67. Аз зная малка тъжна песен, по тъжна и от самата есен, и тази песен се нарича: " Обичам я, а тя не ме обича! ".



--------------------------------------------------------------------------------

68. Без теб се уча да живея и търся начин да не ме боли. Без теб се уча да копнея и да превърна всичките сълзи в мечти...



--------------------------------------------------------------------------------

69. Бъди звезда за всички, но слънчице за мен. С душата си обичай всички, а със сърцето само мен!



--------------------------------------------------------------------------------

70. Да можеш да обичаш е нещо невероятно! Да може да оцениш обичта на някого е нещо върховно! Ако има човек на този свят който може по добре тези неща, това си ти мило.



--------------------------------------------------------------------------------

71. Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него!



--------------------------------------------------------------------------------

72. Да те мразя - нямам сила. да те искам - не бих простил. Да те моля - не ще го сторя. Да те обичам - не ще го повторя!



--------------------------------------------------------------------------------

73. Искам да съм сълза, да се родя в очите ти, да се стека по бузите ти и да се удавя в устните ти..



--------------------------------------------------------------------------------

74. Едно изгубено момче, изгубено в мечти, опитва се да те обича, но кайи ми как, кажи? Продавам аз в морето от сълзи, на дъното те търся, сред многото лъжи. Видях те днес отново, подмина пак ме ти. След тебе аз погледнах, да знаеш как боли....



--------------------------------------------------------------------------------

75. Искам да те прегръщам, когато заспиваш. Да те докосвам, когато сънуваш. Да те целувам, когато се събуждаш!



--------------------------------------------------------------------------------

76. Искам да те видя, не само за да те докосна. Искам да те усетя, не само, защото те желая. Аз просто те обичам!



--------------------------------------------------------------------------------

77. Искам да съм капка от кръвта ти, да мина по вените, по цялото ти тяло и да стигна до сърцето ти, за да видя дали ме има там!



--------------------------------------------------------------------------------

78. Живей с усмивка, живей с цялото " да " на света живей не защото трябва а защото ти така си пожела, затова, живей не утре, а сега!



--------------------------------------------------------------------------------

79. Живей все едно нямаш нужда от пари, обичай все едно никой никога не те е наранявал, танувай все едно никой не те гледа, пей все едно никой не те слуша, живей все едно на земята е рай...



--------------------------------------------------------------------------------

80. Живота не се измерва с това колко пъти сме си поели дъх, а с моментите, който са ни карали да затайм дух!



--------------------------------------------------------------------------------

81. Как трудно е да кажеш " сбогом ", когато ти се иска да извикаш " остани! ". И да направиш просто невъзможното да спреш горчивите сълзи!



--------------------------------------------------------------------------------

82. Когато птиците летят в ефира, когато вятъра гали свежите листа и езерото с хоризонта се събира, тогава идва любовта!



--------------------------------------------------------------------------------

83. Когато се усмихвам, значи ме боли.. а в мълчанието ми оттеква на писък и ярост, на плач без теб я няма радостта и няма глас и песента птица съм аз сега без крила.



--------------------------------------------------------------------------------

84. Когато слънцето изгрява и пръска свойте лъчи, то заради мен тогава целува твойте очи! Обичам те слънце!



--------------------------------------------------------------------------------

85. Когато загубиш любовта не я превръщай в омраза, защото е подло да мразиш някого на когото до вчера си казвал " Обичам те! ".



--------------------------------------------------------------------------------

86. Колкото повече си мисля за теб, толкова повече те искам, колкото повече те искам, толкова повече ме боли.



--------------------------------------------------------------------------------

87. Любовта е най-трагичното нещо, което съществува на този свят и в живота. Любовта е рожба на измамата, ражда разочарованието. Любовта е утеха в безсъщността, единствения лек срещу смъртта, защото тя е нейната сестра..



--------------------------------------------------------------------------------

88. Може би знаеш какво е да плачеш от радост, от болка, от срам.. но не знаеш какво е да плачеш когато си сам!



--------------------------------------------------------------------------------

89. Можеш да си купиш легло, но не сънят, можеш да си купиш часовник, но не време, можеш да си купиш книга, но не знание, можеш да си платиш за лекар, но не и за здраве, можеш да си купиш живот, но не и душа, можеш да купиш секс, но не и любов!



--------------------------------------------------------------------------------

90. Не искай ти от огъня да не гори, не искай ти от птицата да не лети, не искай ти от любовта да не личи!



--------------------------------------------------------------------------------

91. Не обичам да пия, а пия за теб. Не обичам да плача, а плача за теб. Не обичам живота, а живея за теб. Не обичам себе си, а обичам само теб!



--------------------------------------------------------------------------------

92. Някой ден когато разбереш, че си значела нещо в живота ми нека да не те боли, просто замълчи и си спомни сълзите ми!



--------------------------------------------------------------------------------

93. Обичах те когато беше с него, обичах те когато беше сама, обичах те когато казвах, че те мразя, обичам те и не изпитвам срам!



--------------------------------------------------------------------------------

94. Ти си моята надежда и безнадежност ти си моя ад и рай в теб събирам цялата си нежност и желая да ти я дарявам до безкрай!



--------------------------------------------------------------------------------

95. Казват лебедът умирал, той пеел преди смъртта, той пеел и не спирал, защото вярвал в любовта!



--------------------------------------------------------------------------------

96. Това което е красиво е красиво дори когато увяхва! Това което обичаме, обичаме дори и когато умираме!



--------------------------------------------------------------------------------

97. Силата не се състой в това никога да не паднеш, а да намериш сили да станеш след всяко падане!



--------------------------------------------------------------------------------

98. ..препядствията са онези плашещи неща, които виждаш, когато отклониш поглед от целта!



--------------------------------------------------------------------------------

99. Ако искаш да не бъдеш забравен след като умреш и изгниеш, или пиши неща, които си струват четенето, или прави неща, които си струват писането.. ' Бенджамин Франклин (1738)'



--------------------------------------------------------------------------------

100. Ако мога да предпазя едно сърце от счупване - това означава, че не живея напразно...




Неактивен ^SeXyTo^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1084
  • Пол: Жена
  • ... I guess I need you, baby ...
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #96 -: Декември 07, 2007, 14:07:40 pm »
1. " Пак теб " : Аз всички радости на тебе дадох, аз всички песни с тебе споделих, аз всички пътища по теб изтрадах, аз всички дни на тебе посветих, аз всички удари след теб събирах, душата ми едва не изгоря.. и ако трябва утре да избирам,отново теб ще избера.





2. Да те обичам ме кара красотата ти. Да те те лубя ме кара душата ти. Да ме обичаш не те задължавам, но да ме забравиш не ти го позволявам!





3. Колко хубаво е да обичаш, да страдаш по любим човек, но колко тъжно е да знаеш, че те тя обича друг, а не теб..





4. Луната огрява очите кафеви като шоколадови нежно гали с лъчите си косите ти - буен водопад. Аз затварям очи и двамата попадаме в плен на страстта и ти си още по хубава от любовта и нежността озарена.





5. " Игра " : Аз чаках те до късно снощи и молих се на всички богове, но ти така и не дойде. А днес засмяна и весела идваш ти при мен и казваш ми " Не си ми нужен вече! " Стоя безмълвен и те гледам, но какво да сторя аз сега? Картите са хвърлени отдавна и всичко бе за теб като игра.




6. Обичах те и още те обичам и за теб си мисля до зори. Макар това пред всички да отричам, пред всички и пред себе си дори.





7. Не се целувай пред входната врата, че любовта е сляпа, а съседите не са.





8. Обичай момиче ден-два, но никога неказвай " да ", защото те са подли същества с безчувствени сърца..





9. Едни очи не мога да забравя. Едни очи ме караха да не спя. Едни очи в живота ми остават, като въглен в мен да горят. Аз искам, но не мога, не се забравя лесно любовта. Едни очи ме мъчеха жестоко и аз няма никога да им простя!





10. Една нощ аз те санувах, трупът ти носех на раце. Убих те не за да си мъртва, а за да те спечеля, макар и с истинало сърце.





11. Ще минат дни, а може би години, ще се срещнем в някой хубав слънчев ден. Ще вдигнеш ли очите си красиви и ще кажеш ли поне едно " здравей? ".





12. Той я прегръща - тя него не. Той я целува - тя него не. Той я обичаше - тя него не. Той я забрави - тя него не!





13. Водата се пени, хлябът се яде, а първата целувка се краде.





14. Не се влюбвай в косите, защото те побеляват. Не се влюбвай в очите, защото те лъжат. А се влюбвай в





15. Иди в гората, преброй листата, ако са 125 - обичам само теб!





16. Не си спомняй за мене с лошо, не от подаяние беше всичко това, а защото обичах те истински - без лицеме основание. Ти просто си ми безразлична и ако имаш поне капка достойнство в този момент ще замълчиш. Омръзна ми и ужасния ти характер. Затова тръгвам и ти желая щастие, което ще постигнеш само ако се промениш! Сбогом!





27. Нека рози по твоя път да никнат. Нека щастие огрява и твоята душа, и ако някои ненадейно те обикне, дари му розата на любовта!





28. Запомни всеки миг от младостта, тя никога не се повтаря. Живей сега и радвай се на нея. Отлитне ли налага се тъга.





29. Приятелството е злато, приятелството е пари, но то е крилато затуй го пази!





30. Послушай приятелко моя, послушай и всичко помни. Не вярвай на мъжете, защото те са с подли души. Дори и когато при тебе се върнат за прошка да молят, дори и когато в краката ти падат - те пак си служат с лъжи!





31. Ако имаш нови приятели, не забравяй старите, защото новите са сребро, а старите - злато!





32. Довиждане приятелко любима. Към теб отправям следните слова: " Прости ми, ако нещо съм сгрешила, неволни грешки са това! ".





33. Родихме се за да се запознаем, запознахме се за да се обикнем, обикнахме се за да си останем завинаги приятели!





34. Боли когато се порежеш и кръв започне да струи, но още повече боли, когато приятел ти изневери!





35. Скъпа приятелко, пожелавам ти толкова много щастие, че застанала на някой кръстопът да молиш хората за малко нещастие!





36. Мила приятелко, не вярвай, че има истинска хора. Не вярвай, че любят истински те. Не вярвай, че можеш да намериш оня в тез красиви, но подли маже, защото и аз вярвах в един човек в един човек, но всичко излезе тъй подло, фълшиво, приисъщо за XXI век!





37. любима приятелко, знай, че те обичам и затова нека всяка вечер, когато сладко спиш вятър да гали косите ти и влюбена китара да рони нежни звуци под твоя прозорец. И с усмивка да сънуваш нежен сън за твоя любим. За първата обич, която е по-светла от всички звезди на небето.





38. Две приятелки бяха - сега смъртни врагове! На един чин седяха, сега в различни класове. Едната залюби красиво момче, а другата без да се чуди и го отне!





39. В момче красиво ти се влюби, един сърцето твое завладя. Поне разбра на време, че те лъже и пламачето силно в теб умря. Кълнеше се, че много те обича, сълза блестеше в твойте очи! Сега на друга той кълне се, а в нейните очи сълза блести. И ангел в очите твой беше, но ангел от ада може би. Помни, че той не заслужава. Стегни се и напред върви!





40. В живота аз през лет и огън минах, но не замразнах и не изгорях. Мостовете зад себе си аз сринах, в бури и в битки оцелях. Сърцето си обаче не загубих, но го в желязна броня оковах. Помогна ми това като се влюбих, предпази ме от моя страшен грях. Изправям се тъй смело пред живота! Сега не може нищо да ме спре! Живея както искам - с охота, дахът ми силен, здрав - не ще умре! Аз издигнах над догарящата пепел, обърнах гръб на миналите дни! И като феникс в огъня възкръснах, сърцето си обаче сахраних!





41. Защо си днес тъй блед и мълчалив? Защо не се посмееш, пошегуваш? Какво? Ревнуваш ли? Нима загубвайки ме ти тагуваш?!





42. Живей, а след година няма да те има. Светът за теб ще бъде все такъв. Пак ще се сменят есен с чудна зима и ще гаснеш сълзите в кръв. Живей, а след година няма да те има, часовникът за тебе ще е спрял. Живота все от нас ще взима, това което ни е дал!





43. Между мен и теб всичко беше фалш, но между мен и нея - това е просто шанс. Всичко с нас да е до тук, за да сам щастлив с някой друг!





44. Да обичаш значи да страдаш, да нямаш минутка покой. И да знаеш, че човека, когото обичаш никога няма да бъде твой!





45. Ти тръгваш и оставяш ме сама. Аз сили нямам да ти кажа и на тишината всичко ще разкажа. Една сълза остави да блести на рамото ти като лист отронен. Една сълза от мойте очи, премесена с капките дъждовни. Ти тръгваш и оставяш ме сама. Да те прегърна сила нямам даже, но на рамото ти малка сълза за моята любов ще ти разкаже.





46. Любовта не е игра на чувства. Тя е вечен огън, болка, зов. На света най-вишето изкуство е несподелената любов!





47. Боли ме и не мога да забравя този театър който разигра. В ролята си бях щастлива, но сега съм пак сама. Ако можех бих захвърлил времето, за да останем с теб сами. Но не мога да го сторя, колкото и да ме боли сега, за любовта си ще се боря, макар, че я изпрати в ...!





48. Всяка вечер отправях молитви и плахо те чаках, а ти не дойде. И нямах сълзи и не исках да плача, защото бях невинно дете. Но мина се време, година и двемолитва забравих как се чете. Забравих и тебе, прости ми, защото аз те чаках, а ти не дойде!





49. Изсмуквай всичко от живота и казвай " За мига живей! ". Премахвай всичко що ти пречи, люби, обичай и владей!





50. Догаря първата цигара, а с нея и спомена за теб. От сърцето ми откъсва се частица с тон трогателенм свиреп. Живот си мой и аз ще си го живея, място вече в него не търси, само гаснещ спомен ти остана, изгастващ в сивкавия пепелник. Цигарата откъсва се по малко, смалява разтоянието между нас и след като димът изгасне ще бъдеш един забравен фас. Достатъчно в сърцето си те пазих, с надеждата, че всичко ще възкръсне, но може ли една изгаснала цигара да се възварне от пепелника мръсен?! За мен ти си само пепел, останал след цигарата закасена. Не искам повече безсънни нощи от теб съм много уморена. Пак ще бъда същото момче, забравил за авантура стара. Завинаги от паметта си те изтривам с блясъка на новата цигара!





51. Не плачи! Не помагат сълзите! Стискай зъби! Мълчи! Много малко в живота е истина, а понякога тя също горчи. Не плачи! Не помагат сълзите! Помълчи! За да обичаш и да те обичат не са нужни сълзи, а мечти!





52. Да обичаш когато те обичат е ЧОВЕШКО. Да обичаш когато те мразят е ЧОВЕШКО. Да мразиш когато те обичат не НЕЧОВЕШКО!





53. МИла моя и любезна, отвори да влезна, една целувка да ти резна и пак ще си излезна.





54. Мило алгоритамче, родено в острите ъгли на раздялата, твойте перпендикулярни погледи събуждат в мен уравнения от първа степен с три неизвестни. Ако изварим пред скоби родителите, ще останем сами в равнината, кадето ще си построим къщичка с четери стени и ъгъл заключен между тях. Ако някой се опита да се завърти около твоята ОС, ще разбия абсолютната стойност и ще го пратя да вари корен квадратен от едта степен. И така, аз вярвам от плюс безкрайност до минус безкрайност. Твоя Х за моя У!





55. Не се ядосвай, когато говорят за теб - независимо дали е добро или зло. Важното е, че стоиш над тях и ги ядосваш със своето присъствие!




56. Кой разплака доброто момиче? Кой сърцето моминско разби? Две сълзи колебливо се сляха с пенливите морски вълни. Може би затова са солени и пенливи морските вълни. Векове, векове за броени от разплакани тъжни очи. Мое малко и нежно момиче, с разплакани тъжни очи, не разкривай лицето, очите прекрасни. Щом умееш да плачеш - плачи! По красиви от морския залив са разплаканите очи. Аз одавна не мога да плача, затова толкова много ме боли!





57. Ти помниш ли последната ни среща? Бе лято и ухаеха лепи. Минаха години, ние срещнахме се пак, но с теб вървеше мъничко момченце, а дъщеричка скачаше около мен. Не издържах - разплаках се. " Ти плачеш мамо? - каза дъщеря ми - какво ти е направил този чичко? ". Ти ми каза: " Не плачи! ". Прегърна после дъщеря ми и отмина. Ти помниш ли последната ни среща? Бе лято и ухаеха лепи. Тогава ние с теб се разделихме и дълго страдахме един за друг, нали?





58. Искам да говоря, но не мога. Думи не намирам и мълча. Гледам с нарастваща тревога и не мога да я обесня! Искам да кажа, а не мога, него ни дели. Аз обичам те до изнемога, но обичаш ли ме ти?





59. Не плачи мое тъжно момиче, не поглеждай с тъжни очи! Всеки страда и всеки обича, а после плаче и дълго мълчи. Всеки вярва в някого, в нещо и към него до край се стреми. Това неизбежно се среща в живота с бурите зли.





60. Забрави ти момичето самотно, забрави нейните очи, а може би за друга вече мислиш ти? И друга днес е с твоите мечти? И дълго в нощите студени, момичето не може да заспи, със спомена за хубавите дни. Но ако при нея ти се върнеш, при нея да потърсиш любовта, тя може би със страх ще ти отвърне и с него ще убие тя страстта. Не се сърди на нейната жестокост, а себе си за туй вини, защото ти заслужено си плащаш, за нейните изгубени мечти!





61. Котенце сиво в кошница се свило. Чака да порасне, по любов да драсне.





62. Днес старшината рече: " Вии в казармата сте вече, няма мама, тати. Има тежки автомати. Няма: " миличка не бой се ", има в две редици строй се. Няма гаджета любезни, има танкове железни. Няма каса с бира, има тичай по баира.





63. Ти помниш ли кога сме расли в едни и същи детски ясни и още от неврасно бебе безумно влюбих се в тебе. Ти помниш ли едва родени в тихия родилен дом, ний се спогледахме смутени и се разбрахме мълчешком. Небрежно лапнал биберона аз те погледнах и се смутих, но чувствата си благосклонни към тебе, мила, не разкрих. А те напираха в гърдите и си измокрях пелените за всички бебета за смях! Да знаеш как те любих само, горях по тебе, бях ти роб, преди да кажа още " мамо ", аз казах: " Обичам те до гроб! ".





64. Имаш ли смело сърце с класното ще си добре. Смело преписвай и знай даскала не ще узнай. Имаш ли смело сърце в любовта ще си добре. Смело целувай и знай майка ти не ще узнай!





65. Обичай ме - когато след отминалия ден затънеш ти без мойта ласка и не сануваш, че до теб вървя. Обичай ме, когато ни дели огромно разтояние, когато този свят е против нас и иска да ни раздели - обичай ме!





66. Ако зла съдба ни раздели, ако смъртта случайно грабне някого от нас. Ако аз почивам в гроб студен, тогава нека този спомен ти напомня за мен!





67. Лажа ли беше първата целувка, с която ти сърцето ми плени. Лъжа ли беше първата целувка, открадната под тихите звезди.





68. Снегът патечките затрупвай кърши клони с ледени ръце, но една патечка няма да затрупа, от моето до твоето сърце.





69. Когато снежинките бели на облаци падат в нощта, когато декември изпраща последната вечер в нощта, спомни си, че някой ти праща сърдечен привет във нощта и устните тихо шещтят: " Бъди най-щастлива в нощта на века! ".





70. Не съжелявай, че годините минават, човек не може времето да спре. И само хубавите спомени остават и с тях човек живее пак добре!





71. Идваш и си отиваш като деня и нощта, аз те чакам страшно мое мило момиче. Това, което искам - е да бъдеш мое!





72. Жадувам едва ли ще разбереш ако я обичаш повече от мен, това е трудно разрешим проблем.




73. Виновна ли съм аз, че те обичам, че сърцето победи. С твоя образ тъй привикнах, че не мога без твойте очи.




74. Аз чаках и мойте коси побеляха, аз виках, но никой не чуе моя зов. Аз плаках, само вълните разбраха съдбата на мойта нещастна любов.




75. Не всяко зло сияе, не всеки скиталец е враг. Здрав старец не вехне до края, не жали слана корена як. Ще мина пак пламак изгаснал, над сянката лъча засиял. Строшения меч ще зарасне, сваляният пак ще е крал.





76. Ако някой срещне някой в цъфналата ръж и целуне този някой някога веднъж, то нима ще знае де, кога, веднаж, някого целувал някой в цъфналата ръж.





77. О, боже, боже жената всякак може. Легнала, седнала, права, но започне ли мажът да не може. О, прибери си го мили боже, защото жената и с друг може!





78. Отдавна това се случи, бе началото на май, и някак странно се получи, че обикнах те безкрайно. А всичко тъй красиво беше, моето сърце от щастие гореше. Твойте очи красиви - единствено за мене бяха.





79. Всички риби плуват, само пържените не. Всички ученици любят, само глупавите не!





80. Да бе морето мастило, да бе небето хартия, бих се качил на рила, да извикам със сила: " Обичаш ли ме ти? "




81. На камак се седни, биитулка вдигни, цигара запали, и за мене си спомни.





82. Кафевите очи са прекрасни, но са много опасни. Черните очи са маслини, но се менят с годините. Сините са като небето и смекчавам сърцето!




83. С пожелание за много успехи, бъди такава каквато си. Обичай това, което е на сърцето ти. Говори това, което те валнува. Обичай този, който е достоен за теб. Мрази всеки свой враг!





84. Така! Ти каза, че не ме обичаш вече. Звучи другарско откровенно, но моля те не го повтаряй в този миг. Довиждане, но не и сбогом!





85. Отиваш си! Добре, върви! Не искам и не мога да те спра. Когато всичко изгори, не можеш да запалиш пепелта!




86. Когато си в кревата така и на луната. От хубавата дама ще стане мама. От хубавия батко ще стане татко.





87. Защо ли те срещнах тогава, защо ли се влюбих в тебе, за да не мога да те забравя и вечно за теб да мечтая!





88. Бих ти пожелала целия свят, но той е твърде малак за един живот. Бих ти пожелала изгрева, но и той е твърде близак за едно приятелство. Бих ти пожелала залеза, но той е твърде ярак за едно сърце. Затова ти пожелавам вярата, защото с нея можеш да обичаш и без залези.





89. Едно момиче те обича, а ти не си разбрал това, погледнеш ли я в очите ще разбереш, че е така. Едно момиче всяка вечер навън рацете ти държи този сън ще бъде вечен, ако не го прекъснеш ти!




90. Има думи по-силни от вятър. Има такива и бурни слова, но думи по-силни от този приятел не може да има в света.





91. Не искам да сам твоя идеал, не мога да съм толкова безгрешен, какъвто съм такъв ме вземи.. не вчерашният, не сутрешният, а днешният.





92. Пред портите на храма, чийто двори зид огражда, стоеше старец почернял, от глад страдаше и жажда. Хляб просеше, гласът ми слаб и скръб го мачеше свиреп, а някой камак вместо хляб поставил в празната му шепа. Така те мъчих аз преди, за обич чиста и голяма, така и ти възнагради надеждата ми с измама. О, да! Прекрасно е да се живее, но кога? Когато има за какво! Когато има за кого!




93. Нежността е като лилия! Каква красива идеалия - един топъл поглед, един висок полет, една прекрасна усмивка и нежността бликва в страстен порив. Всичко за мен е нежността, без нея загубен ще е света!


Неактивен skromnata_89

  • Новак
  • *
  • Публикации: 24
  • Пол: Жена
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #97 -: Януари 07, 2008, 11:49:16 am »
PoZvOlqvaM tI dA mi sFalIsh dYnkIte,bLuzKatA,PrasHkitE i sUtieNa..nO OstAvI shTiPkitE nA ProStorA ..xix

SvEtYt 6tE ObYrNa,ToZi sVqT E StUdEn,JiVoTyT sI 6tE DaM,zA dA Te vYrNa pAk pRi mEn!!!

'Az I TI?? ... OtnoVO?? ... pFF.. pAk MEcHtI! SLoJiX END-A NA tAq SmesHka ....DA sE zANimAvam S tEb bEsHE GrUba GreshKa ... !!'

НаДуТа СъМ...и К`во !? ОсВеН,Чe ЗаВиЖдАш НиЩо ДрУгo Не ВиЖдАм ! НаРиЧаШ Ме к***а,Но Аз Не Се ОбиЖдАМ ! НеНаВиЖдАм ЗаБрАнИ - ПрИ МеН НиЩo Не ВаЖи ! КоГаТо Ме ПоГлЕдНеШ,Не ОтКаЧаШ Ли КаЖи...?!?

m0jEsH dA ZaTv0rIsH 04iTe Si Za NeShTa,k0iTo Ne IsKasH dA vIdIsH,n0 nE m0jE dA zAtVorIsH sUrCeTo Si Za NesHtA,k0iT0 nE iSkasH dA cHuVsTvAsH...nAlI tAkA...?'

Ak0 nQk0q dRuGa t3 p0gl3dn3 kAj1 I 4e 6t3 r3vNuVaM.aKo t1 kAj3 43 t3 hAr3sVa I kAj1 4e aZ sYsHteStvUvAm.Ak0 p0iSkA dA bYd3 s TeB kAj1 I ch3 sHt3 Q nAm3rQ 

ПрАвЯ сЕкс с ТеБе,а Не ЛюБоВ-Ти СаМ иЗбРа ТоВа.ЦеЛуВаМ Те оТ лЮбОпИтСтВо,А нЕ От ОбИч-ОбИчТа ВеЧе нЕ сЪщЕсТвУвА-Ти сИ тОзИ кОйТо Я уБи.нО Ти БеШе ХуБаВо НаЛи?!?!

Не уВаЖаВаМ, ЩоМ Не Ме уВаЖВаТ!ГаДНа СъМ, КаТо Са ГаДнИ с МеН! пРеЕБаВаМ ТоЯ КойТо Ме Е пРеЕБаЛ!МрАзЯ ЖеСТоКо КойТо Се Е ПоДиГРаЛ с МеН! Да Го ДуХа ЦеЛиЯ сВяТ зАеДнО с ВсИЧкИ НиЩоЖеСТвА

Не сЕ ЗамеСВаЙ С мЕн..[!]...ГлеДАш мЕ и ми ЗаВиЖдаШ..Само тФа ВиЖдам..Не спиРаШ меН дА коменТиРаШ..КъФ Ти Е проБлемА..Еи Ся и тФоя мЪЖ щЕ ВзЕмА...

уУф!кФоТо и Да кАиШ пАк сИ мИ сМеШеН.аА нЕ вЪрвИ кЪъм мЕн.ТфА шЕ Е сТъПкА гРеШнА.зАмиНаЪй пРи тИЯ к**ви ТъПи дЕтО сА с ТеБ зА пАрИ.сАмУ чЕ КрЕтеН с тЯх щАсТиЕ нЯъЪ-зАпОмнИ!.пЪЪк И мЕнЕ нЕ мЪъ рАдфЪШ вЕчЕ.вИж МъЪ КвА сЪм ГоТиНъ-амЪъ ГлеДаЙ сАмУ оТдАЛечеЕе!.

Hа вСяКа дРуГа СеГа Те ПоДаРяВаМ!И вСяКа сЛеДВаЩа сЛеД МеНе СъЖaЛяВаМ..На КоЯ СъРЦеТо ПоДаРяВаШ?На КоЯ сВеТа В РъЦеТе ДаВаШ?На вСяКа ПоЗвоЛяВаМ,НеКа Да Те иМа..КаКъВ ЖеСтоК ЧоВеК Си Тя Ще РаЗРаЗБеРе,КоГаТо РаЗБиеШ и НеЙнОтО СаРцЕ.

. Ти иСкАш С МеН Да БъДе ТоЯ ТаНц.пО ТвОиТе УсТнИ Да БъДе МоЯ ГлАнЦ.ТаЯ ВеЧеР БеЙбИ Да БъДеШ С МеН.Да БъДа ТвОя ПрИнЦеСа За ЕдИн ДеН....

КоГаТо сИ ЛесЕн-Не Си ИнТеРеСеН!!! А аКо МиСлИш дА мИ сЕ ПраИш-По-ДобрЕ Да мЕ ЗаБрАиШ!!! НаПеРеНо ВъРвя, ДуПеТо ВъРтЯ...Но.. Не Си МиСлИ чЕ КрАкАтА сИ нА 2 БеЗ 10 зА тЕбЕ щЕ ДъРжА

PaK Li NagLo Me gLeDasH tI ?aKo iMa NesHtO eLa I Mi KaJi ... sLeDisH mE s OcHi, dO kOgA tOvA sHtE pRoDaLJi? MisLisH sE zA NesHtO PoVecHe NaLi ? ... aMa Ne Si! vZeMi sE SyBuDi, sTigA JiVq v LyJi! NqMa Da iMasH NisHtO oBsHtO s MeNe RaZbeRi !!!

ИсКаМ ЧаШа ТеКиЛа Да УсЕщАм ТвОйТа СиЛа МаЙ СтАнАх По ИгРиВа И СтРаСтА Ми Те ЗаЛиВа С ТеБе ЛеКо СъМ ЖеСтОкА ПрОсТо Аз СъМ СкЪпА СтОкА СтАвАм ВеЧе По ОпАсНа ТаЗи НоЩ Е НаЙ ПрЕкРаСнА С МеНе МаЙ Ти Е ДоБрЕ...НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш СоРи СлАдЪк СаМо СтАвАш...!?

HaReSvA Mi Da SaM PoRo4Na V MeNe Da KiPi SkAnDaL, ObA4E PaK SaM MnOgO To4Na I Za ToVa Si Me IzBrAl.HaReSvA Mi Da SaM FaTaLnA Da NqMaM MqStO NiTo 4aS, Oba4e PaK SaM AdSkI VqRnA Za TeB 6te BaDa VsI4Ko Az .

. СмеЕяТ Ми Се,Че сЪм РаЗлИчНа-чЕ Не сЪм КУрВоЛеТиНА,Че Не сЪм КаТо оНеЗи нАдУвКи,Че нЕ Се дЪрЖа гРуБо.СмеЕяТ Ми Се,Че сЪм оТкРоВеНнА,ДобРА и сКрОмНА...hhahHhhah Аз Им сЕ смЕЯ нА ВсИчКи,Че сА ЕдНаКвИ

. Ще ПлаЧеш За МеН,ТаКа КаКтО аз ОнЗи ден ! Ще КоПнееШ ДА Съм ТвоЯ,ТакА КаКтО АЗ Онзи ДеН ! СаМо,че ЕдиНСтВенаТа РазЛиКА МежДу Теб И Мен е Че Аз го ИскаХ Само ОНЗИ ДеН.

. иМаШ ТаТоо нА пИпИрУдА аМъ тФа нЕ дУкАзВа чЕ сИ лУдА!нЕ мИ сЕ пРаЙ нА гЪзАрКа сЯкА вЕчЕр жУлИш зА 100кА,МаЛкУ уТпРеД,мАлКу УтЭаД с НяКоЙ чИчКо БоГаТ!КфО Ми Се НъДуФаШ Я сЕ вЕж К*ЧкО КоЛкУ сТрУвЪш..

xAhA..Taka E:tRYdNO sHtE mE zAbRAvIsH sHtOtY BqX MiLA i iStiNsKa s TeB..PrOsTO ShtOtY tE ObIcHaX..SeGA sE sMeQ nAd TeB..GLeDaM Te KaK sE uNiJaVAsH-KaK pRoPaDAsH..NeKa tI e BeBs:]Az sUm s dRyG A nE sAmA:]A tI-KaKvO dA pRaViSH Li?Nz-A i sLaBo mE iNtErEsYvA

. гЛеДАтЕ с нЕдОуМлЕнИе,CпЕчЕлИх Ли ВаШтО иЗиСкАнО пРеЗрЕнИе!? ИсКаТе Да Ми КаЖеТе,Че вИ дРаЗнЯ...нАдУтА СъМ БиЛа?!?ХахХ...ДА и К`Фо От Т`Фа???нАлИ НаД вАс СтОя...! *[mNoy Mrazq nAgLI i nAdYtI kYcHkI dET se mislqT za DAr bOji!]

ПеРфЕкТнА лИ сИ??..СоРи МиЛи4кА..истината бОлИ аМа не Си...!ТеБе лИ е цЕлУВаЛ - НиЩо НаЛи По Това вРеМе За МеНе Е РеВнУвАл!С тебЕ лИ е СпАл - нИщО наЛи По ТоВа ВрЕмЕ зА мЕнЕ е Ме4тАЛ !!!
Винаги се старай да казваш на хората,колко много означават за теб.Използвай всяка възможност да им го покажеш докато не е свършило времето ти.Старай се да оценяваш всичко,което имаш!И бъди благодарен за малките неща в живота,които означават много!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #98 -: Януари 28, 2008, 16:54:36 pm »
Ъъ Не Ми казвай КаКв0 Да ПраВя За Да Не Ти КаЖа КъДе Да вървиш !!
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен sama

  • Новак
  • *
  • Публикации: 21
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #99 -: Януари 29, 2008, 10:50:39 am »
Защо си казват хората "Довиждане!"
Защо не се разделят тихо без печал.
Нима едно довиждане не значи болка;
нима едно довиждане не значи край!

Неактивен sama

  • Новак
  • *
  • Публикации: 21
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #100 -: Януари 29, 2008, 11:02:43 am »
Загубих вяра в живот;
загубих вяра в любовта;
нима светът е пълен с идиоти
желаещи единствено плътта!
...

Раздялата не боли.Раздялата никога не е боляла.
Болят очите,които казват "Сбогом!";
боли сърцето,очакващо завръщане;
боли загубеният свят и хилядите спомени болят!

****************************************************************

Не се опитвай да си отмъщаваш,макар че много те боли.
Не искай с нищо да ме наскърбяваш и по-добре ме забрави........
или не -запомни ме,но такава каквато бях преди,
защото спомена изопачава когато времето лети!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #101 -: Февруари 03, 2008, 14:46:45 pm »
1. Има многооо неща които трябва да ти кажа, ама щи ги кажа
когато му доиде времето !

2. Не е важно, да получиш това което цениш,
а да оцениш това което получаваШшш!!!!!!!!!!!!!

3. Всеки има правото да е красив, ама ти прекаляваш!

4. Raboti sqkash ne ti trqbvat pari.Tancuvai,sqkash nikoi net e gleda.Obichai, sqkash nikoga ne si bil naranqvan.

5. Ako iztriesh tozi SMS mi dyljish edna celuvka. Ako go zapazish mi dyljish edna nosht s teb. Ako mi otgovorish mi dyljish I dvete.Pishi mi speshno chakam tvoq otgovor.

6. Ako mislish, che si postoqnno v mislite mi, che ste napravq vsichko za teb, che ste placha, ako te izgubq I che te obicham – togava syjalqvam, no imash pravo!

7. Kade si obich moq,syrceto mi trepti.Ela i celuni me,predi da izgori!

8. Useshtash li tova koeto i az ? Che sme syzdadeni edin za drug......


1. Липсваш ми толкова много, колкото е голям копнежа на Слънцето и Луната да бъдат заедно, повече от мига, в които свършва нощта и започва деня!

2. Приятелстеото е рядко цвете, което расте по високите места.
Щастлив е онзи, който го откъсне, а още по-щастлив е онзи, който съумее да го запази!

3. Бог създал ангелчетата и ги сложил да си играят в Рая. Едно от тях било толкова умно и красиво, че другите му завидяли и го бутнали на земята.
.... Удари ли се?

4. Исках нещо да ти дам, нещо скъпо, нещо мое.
Реших сърцето си да ти дам, но не мога, когато то е твое!

5. Бог създал Земята, Бог създал водата, Бог създал и теб, но и Тий прави грешки...

6. На мъжете не вярвай, на приятелите не казвай, от хората не се влияй и твоя живот ще стане Рай, защото мъжете използват, приятелите - издават, хората преувеличават и твоя мил живот огорчават!

7. Аз не съм виновна, че те обикнах, без да искам стана то, погледна ме веднъж и се усмихна и мое стана земното кълбо. Аз искам само рядко да те виждам, да виждам твоите очи, косите ти твой мислено да милвам, сърцето бурно в мене да тупти!

1. Ти за мене днес си всичко, моята любов и мечта и даже миг неискам да живея без теб!

2. Денят е влюбен в нощта, слънцето в луната,
а ти ми кажи в коя?

3. Изпратих ангел да те пази, но ангела са върна и ми каза, че ангел ангела не пази.

4. Дори да гледам в мрачното небе, пак ще виждам най-красивото лице!!Без да спирам ще моля всички богове за мъничко парченце от твоето сърце.

5. Ще търсиш жадно моите устни, Ще хапеш гневно своите до кръв,
обсебен си и няма да те пусна, за да страдаш ти любими този път!

6. Ако телефонът ти не звъни, да знаеш - това съм аз, която не ти се обажда!

7. нали се сещаш, нали се сещаш, нали се сещаш, че тря да се сещаш. Сещаш се, нали? аре.. чао, не ме търси...!

1. Има Горещ Секс, Групов Секс, Груб Секс, Телефонен Секс, а за хора като теб - Никакъв Секс.

2.Ако глупостта смаляваше човека ти можеше да скачаш с парашут от ръба на килима.

3.Ако глътнеш муха в стомаха ти ще има повече мозък отколкото в главата ти.

4.В момента 2 милиарда души спят, 2,5 милиарда души работят и 5 милиона души играят Playstation… Но само един идиот чете този SMS.

5.Здравейте. Разбрахме, че нямате много приятели и затова ще ви изпращаме SMS-и от време на време. Дано не се чувствате самотен.

6.Да правя френска любов с теб е като да правя бизнес с мутрите. Един грешен ход и сам право в лайната!

7.4 причини да не бъдеш пенис: Цял живот си плешив; двамата ти съседи са орехи; мирише ти на задник; а когато си възбуден - повръщаш до припадък.

8.3 причини да си татуираш 100 $ на пениса: играеш с парите си; виждаш как капитала ти нараства;кеф ти е, когато гаджето ти издухва парите.

9.Не съм много добър по математика, но Аз + Ти не прави ли 69?

10.Ако си падаш по математиката прибави едно легло, извади дрехите, раздели си краката и хайде да се умножаваме.


1. Очите ми те гледат, сърцето ми тупти, а устните ми нашепват
целуни ме ти!

2. В тази тиха вечер, унесена в мечти,
аз мисля и незная: Обичаш ли ме ти??

3. Да живееш това е прекрасно.
Да живееш ако има защо.
Да живееш значи да обичаш,
Да обичаш ама кого?

4. Аз повдигам тъмните клепачи,Аз те гледам с влага на очи,
Аз мълча защото те обичам и единствената ми мечта си ти!

5. Имам си другарче готино газарче с дънки се облича и ...... се нарича!

6. Обичам те сладур, обичаи ме и ти за да мойе нашето приятелство да продължи!

7. Земя, Небе , Звезди! Обичаш ли ме ти?
Моето сърце тупти! Тупти ли твоето кажи?

8. Денят е влюбен в нощта, слънцето в луната,
а ти ми кажи в коя?

1.любовта е сляпа нали???тогава   се откажи и когато тя прогледне просто ми пиши!!!



Бъди звезда за всички, но слънце само за мен. Обичай с душата си всички, но със сърцето си само мен!!

Качествената простотия е виша форма на ИЗКУСТВо...!!! Живея за да дразня Околните!!!!

Имам аз една мечта, Да прекарам с тебе вечерта, когато се сабудя на сутрината да повторим вечерта.

1. Любовта е единствената, която не признава нищо!

2. Ако обичш някого си готов да му дадеш най-скъпото си нещо. Ако той те обича истински никога няма да посегне и да ти го вземе!

3. Снимка давам винаги,
сърцето само веднъж,
а на теб и двете на веднъж.

4. Люби, обичай, но не се увличай, че който се увлича след бебешки колички тича!



5*- Еййй Ти !!!! Да Тии ! Точно ти !! Вгледай се в мене !!! И слушай внимателно! Не се Гъзи на негри...! Не лапай по два кура наведнъж.
За да не станеш като Трън!!! Сега като пръдна се събуди!!!!!!!

36*- Аз съм си аз!!!! И не ме ЕБе за Васссс....... 

37*- На Земята има 5 души,които биха дали живота си за теб; 15 които те сънуват; 50 които искат да са с теб.Но само една,която те обича истински-Аз!!!

38*- Най-голямата истина е реалността, най-голямата измислица е лоялноста, а най-голямата лъжа е любовта!

39*- Далеч от мене си, защо така се получи?Моя ли е вината всичко това да се случи?Втори шанс дали ще имам тази грешка да поправя,щото колкото се опитвам тебе не мога да забравя.

40*- Може да има по-хубави неща от секса, може да има и по-лоши от него, но няма нищо друго като него

41*- Ще остане само спомена....Вярвай ми! Времето някак ще ни излекува..... върни ми сърцето....трябва ми... не искам вече да тъгувам..!


1. Друго си е да си възглавничка. Не е като да си килимче. Всички те настъпват; Търкат си краката в теб ;Винаги си в близост до вратата което те излага на течение (което пък води до друго течение  ) 

2. когато аз искам за теб това, което искаш ти за себе си, значи истински те обичам. Когато искам за теб, това, което искам аз, значи обичам себе си чрез теб.

3. Добре дошъл там, където времето е спряло! Никой не напуска и никога няма да го направи!

4. Nai-vajnoto e da ne izgubish sebe si, sred chujdite lica i misli, da mojesh da ostanesh vinagi obiknoven i edinstven. Nedei da se boish ot sulzite, da stradat mogat samo jivite, te samo imat pravoto na bolka!...

5. Сила, разум. постоянство - А вие правите ли нещо за себе си???

6. Ако някога ме намразиш затова че те обичам...... отвърни ми със същото за да си отмъстиш...!

7. Приятел не е този които ти бър6и сълзите , А този които не те кара да плаче6!

m-tel vi ovedomqva 4e ste spe4eliли награда едно циганче!ако не дойдете да си го вземете в срок от една седмица,м-тел ще ви изпрати цялото семейство.

желая ти букет червени рози,водка в двойни дози и мъже във всички пози!

очите ти са черен ад,
устните ти-швейцарски шоколад,
абе казано на кратко ти си нещо адски сладко!
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #102 -: Февруари 09, 2008, 14:50:59 pm »

1.
Отиваш си! Добре! Върви! И няма да се върнеш вече,
и аэ неискам това, но преди да си тръгнеш искам да ти
кажа теэш слова:
“ Преди много те обичах, туй бе моята вина,
но ти бе лош и нераэумен вината моя нераэбра”.
***
2.
Индийската принцеса това си ти всеки се вглежда
в твоите очи.
***
3.
Роэата цъфти и прецъфтява но нашето приятелство
не остарява.
***
4.
Обичай един но не два, эащото в любовта ще
срещнеш иэмама.
***
5.
Всичко се эабравя и богатство и имот само едно
не се эабравя първата ученическа любов.
***
6.
Живей докато си млад. Като остарееш ще мислиш
эа по- нататък.
***
7.
Таэи нощ аэ пак те сънувах,
трупът ти носех на ръце,
убих те эа да те спечеля,
макар и с ИСТИНАЛО СЪРЦЕ.
***
8.
Едни очи немога да эабравя.
Едни очи ме карат да не спя.
Едни очи сърце ми иэгарят.
И като въглен страшно ме иэгарят.
Аэ искам да эабравя но немога.
Не се эабравя лесно любовта.
Едни очи ме лъгаха жестоко,
и аэ никога няма да им простя.
***
9.
Бъди горда в любовта, бъди силна в обичта
и не преэирай нищо на света , эащото всичко
е шега.
***
10.
Да любиш е грешно да не любиш е смешно,
по-добре грешно от колкото смешно.
***
11.
Приятелството по някога эавършва с любов,
но любовта рядко эавършва с приятелство.
***
12.
Живота е книга, с редове беэ чет но приятелството
стои в книгата на първия ред.
***
13.
Ще отлетят годините иэминали, животът ще ги
эаличи и само спомени останали ще ни напомнят
ТИЯ ДНИ.
Эа тия дни иэпълнени с романтика, със детски порив
и беэброй мечти эа ученическите дни и месеци в
живота най-хубавите МОЖЕ БИ !
***
14.
Желая ти щастие много!
Желая ти радост навред!
Желая ти истинска обич!
С момчето родено эа ТЕБ!
***
15.
Писах ти с молив, моливът се счупи,
писах ти с химикалка, а той спря.
Сега ти пиша с кръвта на ЛЮБОВТА.
***
16.
В живота мрачен и студен спомни си
някога эа мен, че на тоэи свят живях
и приятелка ти бях.
***
17.
Когато от училище иэлеэеш и влеэеш в нов живот
в живота бурен и студен спомни си някога эа мен.
***
18.
Слънцето эаляэва, снегът се топи, любовта остава
вечно да цъфти.
***
19.
Бъди по-силна от смърта красива като пролетта
и се гордеи, че носиш името ЖЕНА.
***
20.
Лесно се чупи бутилка в скала, трудно се раэделят
две приятелски сърца.
***
21.
Момиченце малко с поглед лаэурен ти вече навлиэаш
в живота си бурен, но него иэполэвай като дете эащото
се живее с години, а не с векове.
***
22.
Като приятелка ти желая щастлива да си ти тъга
сърцето ти да неэнае в очите ти радост да блести.
***
23.
Да те обичам ми каэа небето,
да те обичам ми каэа морето,
да ме обичаш не те эадължавам
обичай ме ако эаслужавам.
***
24.
Когато вятърът повей ще видиш две эвеэди това сме
АЗ и ТИ.
***
25.
Животът е буря, любовта конец, а вечното приятелство
от роэи венец.
***
26.
Лети, лети писамце на Галините ръце, ако спи я
събуди и от мен я целуни.
***
27.

Роэата е красива, но има бодли. Любовта е сладка,
но има сълэи.
***
28.
Живота ще се измени съдбата ще ни раэдели,
но спомена эа эаедно прекараните дни ще остане
вечно да гори.
***

29.
Приятелко мила любима, недей да ми каэваш прости,
аэ не вярвам, че има раэдяла, аэ не вярвам
не вярвай и ти.
***
30.
Отидох в гората преброих листата,
бяха 125 обичам само ТЕБ.
***
31.
Тече река Амур, обичам те СЛАДУР.
***
32.
Ти си А. Ти си В, ти си
готино хлапе.
***
33.
И таэи нощ навън е эима
и таэи нощ навън снегът вали
и таэи нощ эа теб си мисля
и таэи нощ не ми се спи.
***
34.
Спомен най-сърдечен в гащички облечен,
който го открадне носът му да порасне.
***
35.
L юби
O бичай
V инаги
E дин
***
36.
Гълабице бяла, стига си летяла,
а се спри и эапомни колко хубава си ти!!!
***
37.
Не люби човек по красота,
а с ангелска душа.
***
38.
Ех, луна, луна кой те цапна там
да гледаш младеща какво прави
преэ нощта.
***
39.
Люби и обичай, но не се увличай, эащото
любовта е сладка и прави човека на
патка.
***
40.
Усмихвай се когато ти се плаче,
усмихвай се когато те боли и
нека другите си мислят, че
щастието редом с теб върви.
***
41.
Бъди красива, но не като нея бодлива.
***
42.
Реката тече, камъни влече, но нашето приятелство,
не ще эавличе.
***
43.
Роэата мирише, трънчето боде, а споменът
остава в твоето сърце.
***
44.
Ти си – роэа
Ти си – крем
Ти си щастие эа мен
***
45.
Букетътми е скромен, но е за спомен.
***
46.
Когато станеш баба лексикона ти отвори
и за мен си спомни.
***
47.
Момиченце със син балон се влюбило в
Ален Делон. Недей така момиче малко не е
за теб този батко.
***
48.
Розата цъфти и прецъфтява, но спомена
завинаги остава в сърцата ни.
***
49.
Не се сърди ако ти кажат, че си малка. Защото
малките хора са на МОДА, а големите бачкат
в ЗАТВОРА.
***
50.
Аз не пуша. Аз не пия, не говоря неприлични
думи и не ходя по МЪЖЕ!
Ебах мамаму изтървах си цигарата в уискито
кът видях един готин ПИЧ!
***

51.
Лекарите скарани.
Сестрите издокарани.
Съниарите на гости при БОГ
да им прости.
***
52.
Ти беше глезено дете, и ти трябваше играчка
подарих ти моето сърце, но ти не ми го върна
и го смачка.
***
53.
Аз не пуша. Аз не пия. Но много обичам да се
БИЯ!
***
54.
Целувка, милувка, а после ритник е дивиза
на всеки УЧЕНИК!
***
55.
Ако си цвете – бъди Роза
Ако си месец – бъди Май
Ако си приятелка – бъди до
КРАЙ!
***
56.
“Обичах те, но ти не ме разбра.
Страдах,а ти ми се присмя.
Кажи сега, защо ми е живота,
щом теб те няма в нощта.
***
57.
Бракът – първата глупост, която кара човек
да поумнее.
***
58.
Щастлив живот прекрасна младост, желая ти
успех на вред да срещаш трудностите е гордост
да бъдиш истински човек!
***
59.
“Сълзите доказват чувство, но не са
лекарство!”
***
60.
Ти пак си плакала за него. Нали!
Не свивай устни от досада,
усмихвай се когато те боли, защото
понякога и щастието страда!
***
61.
Умри, но не давай целувки без ЛЮБОВ!
***
62.
За теб живота нека бъде радост.
За теб живота нека бъде сбъдната мечта.
Желая ти прекрасна младост от името на радоста!
***
63.
“ Не се възхищавай на другите!
Така унижаваш себе си!”
***
64.
Когато някой престане да ти бъде приятел,
значи той никога не ти е бил такъв!
***
65.
В приятелството поверява ме тайните си,
в любовта ги издава ме!
***
66.
Най –големия грях е да обичаш любовта
на друг човек.
***
67.
“Като жена”
Почти невидимо смълчано, като прийждаща вълна,
пристигам тук и ще остана в живота ти като жена,
която няма да поиска да те отвърже и срази.
Единствено те дебне рискът да те опарят две сълзи
и две горещи женски длани да те докоснат с топлина.
Такава искам да остана в живота ти – като жена.
***
68.
Ако имаш истенски приятел дай му това,
което ти е най-скъпо!
***
69.
Любовта, приятелство и нежност – букет от
алени цветя. Не вехнат никога от бури,остават
свежи и в смъртта.
***
70.
Тъй както борчето в гората вечно зеленее,
така и нашето приятелство вечно да живее.
***
71.
Любовта е ваза, в която не цъфти ОМРАЗА.
***

72.
Когато пясакът в Сахара бъде преброен
ще си забравена от мен.
***
73.
Морето казва – лъжи.
Небето казва – люби,
а аз ти казвам преди да любиш мисли!
***
74.
Познавай 1000
Харесвай 100
Ходи с 10, но
обичай 1.
***
75.
Бъди Жулиета, стани Жулиета, но не Жулиета
за всички момчета.
***
76.
Китарата свири, певеца пей, а аэ ти казвам
Галя здравей.
***
77.
Ако някога скъсаш, или захвърлиш едно приятелство
не го заменяй с омраза, защото е подло да мразиш човека,
който си обичала или лъгала, че обичаш.
***
78.
Аз знам живота е измама и ти ще ме забравиш може би,
но нека този малак спомен поне веднъш сърцето ти
СЛОМИ!
79.
Не искам бабо боб
Не искам бабо леща,
а искам да отида с гаджето на среща.
***
80.
Бъди като роза, но не като нея БОДЛИВА!
***
81.
О – бичам
С – амо
Е – дно
М – омче
***




82.
С – амо
Т – еб
О – бичам
Л – юбя
И -
Ц – елувам
А – з
***
83.
За спомен сърдечен в гащички облечен с ботушки
обут помпички надут.
***
84.
Летете гълаби, летете и при Галя отидете. Ако
спи не я будете, а от мен я ПОЗДРАВЕТЕ.
***
85.
8 часа учим
8 часа спим
през останалите
8 гаджета ВЪРТИМ!
***
86.
Минах по цветна алея, откъснах клонче от нея
потопих го в мастило и написах най-четливо
“Бъди щастлива!”
***
87.
Животът е буря! Любовта конец, а приятелството
от рози конец.
***
88.
Животът е буря, животът е море, затова всяка
крачка обмисляй добре.
***
89.
Бъди смела като смърта, бъди веселе като любовта,
но не забравяй, че най – хубавото е СКРОМНОСТА!
***
90.
Отидох да се давя в морето без вода.
Отидох да се беся въжето се скъса.
Отидох да се хвърля от високата скала,
но право да си кажа живота ми ДОМИЛЯ
***
91.
Той беше на 28, аз бях на 16 бяхме сами в стаята
повдигна ме леко и каза:
“ Няма да боли!”потечи ми кръв беше ми за пръв
път, о боже вадиха ми ЗЪБ!
***
92.
Люби 1, обичай 2, но гледай да не станеш Мама.
***
93.
Живели нявга три сестри.
-Надежда, Вяра и Любов.
Надежда отишла в морето, Вяра на небето,
а Любовта в СЪРЦЕТО!
***
94.
В живота винаги има място за подвизи!
***
95.
Бъди красива умна и добра заслужи си името
ЖЕНА!
***
96.
Които те обича повече от мен нека се потпише
100 пъти след мен!
***
97.
Ай – Ай – Ай време е да сложа край!
***
98.
Хубаво е да се смееш, да играеш, да живееш,
да си ходиш ейтъка с гордо вдигната
ГЛАВА!
***
99.
Всички рибки плуват само пържените не!
***
100.
Всички ученички се целуват само глупавите
не!
***
101.
Истинските приятели идват при теб, когато
всички други БЯГАТ!
***
102.
Обичай този, който те обича, а не този,
който с думи те привлича!
***
103.
Любовта е съкровище от щастие, колкото
повече дават толкова повече остава.
***

104.
На този свят от обич съм дошла.
На този свят аз искам да ОБИЧАМ!
***
105.
Не вярвай на сълзите в мъжките сърца.
Защото, знай мъжете никога не плачат.
Дори когато страшно много боли намират
сили сбогом да ти кажат.
***
106.
Това е мъжкото сърце: една обича, втора привлича,
трета съблича, четвърто обича, пета ревнува, с
шеста ходи, седма люби, осма губи, девета желае,
десета мечтае.
И никога не ще се разберекоя си ти от десете.
***
107.
Бъди красива за този, който те ОБИЧА,
но двойно по-красива за този, който те МРАЗИ!
***
108.
Направи живота възможен и тогава, когато
е непоносим.
***
109.
Живей за удоволствие, защото си родена от
удоволствие!
***
110.
За Любовта не се плаче, а се Воюва!
***
111.
Да се ядосваш това значи да наказваш
себе си за грешките на другите!
***
112.
Загубиш ли в живота премълчи.
Не търси веднага отмъщение!
***
113.
С приятелите Ти не се разделяй. Приятелите
малко са. Нали? И както казват някой хора
“внимавай” и от приятел ПЪРВО СЕ ПАЗИ!
***
114.
Не вярвай, че има Истински хора. Не вярвай,
че те Обичат.Не вярвай, че можеш да намериш
опора в тези красиви, но подли сърца.
Защото и аз вярвах във нещо прекрасно, защото
и аз съм човек, но всичко излезе тъй просто
фълшиво, присъщо на нашея XX-ти век.
***
115.
Животът е химия, любовта явление,
а целувката химично съединение.
***
116.
Возих се на самолет кеф
Но самолета гори кофти
Дадоха ни парашути кеф
Но той не се отвори кофти
Паднах на сено кеф
Но в него имаше вела кофи
Оживях кеф
Но не за дълго кофти
Доктора каза, че ще живея кеф
Но само до утре кофти
***
117.
Франция, Америка, Китай на попълването
слагам край!
***
118.
Стоиш на самотен остров и гледаш към
Луната, а аз си спомням за хубавите дни!
***
119.
“Лудост е”
Любовта е лудост. Лудоста е смях.
Смехът е за умните. Умните живеят на гърба на простите.
Простите живеят за идеята. Идеята идва от смисалът.
Смисалът е в любовта, любовта е живот = лудоста е мотото
за да живееш.
***
120.
Когато лебеда умира, той пее пред смърта,
той пее без да спира, защото вяврвя в
ЛЮБОВТА!
***
121.
“Обичам те!”
Обичам те през ледове и бури,
обичам те през огън и вода,
сърцето ми до кръв е твое
до край – дори и след смърта!
Какво са векове и ери!
Какво е всъщност любовта?
И в друг живот да те намеря и как сърцето си ще ти даря!
***
122.
Ако беше роза, щеше да си в ръцете ми,
ако беше сълза, щеше да си в очите ми,
но ти си човек и си в сърцито ми!
***
123.
Мило мургаво момиче, защо в очите има скръб!
Нима ти някого ти обичаш, а той ти е обърнал гръб.
Сълзи по бузите се стичат и мокрят бледото лице,
но знай на теб не ти прилича да плачеш за едно
МОМЧЕ.
***
124.
Край малка пътечка поточе ромоли
и тихичко нашепва – Не ме забравяй ти!
***
125.
Любовно писмо :
Мила Гале запомни, в тъмни нощи не ходи,
че зад някой ъгъл скрит те очаква ученик и
за щастие в нощта ти прилага ЛЮБОВТА!
***
126.
Обичам морето! Обичам птичките,
но най-много обичом на ............... очичките.
***
127.
Аз дълго ще чакам на кея,
аз дълго ще чакам в нощта,
ще чака прекрасната фея, която роди у мен
ЛЮБОВТА!
***
128.
Галилео Галилео се върти по полилеу,
а от долу Васко да Гама праща бърза
телеграма до Америко Веспучи, че
жена му се окучи има пет прасенца
с розови гъзенца!
***
129.
Обичах те безумно, но ти не ме разбра.
Помисли ме за малка и с мен си
подигра.
***
130.
Мило хубаво момиче бъди весела и
здрава и кото луната ЗАСИЯЛА!
***


131.
Ти пак си плакала нали не свивай
устни от омраза усмихни се дори
да те боли понякога и щастието
СТРАДА!
***
132.
Хубава си дявол да те вземе и нека този
дявол бъда аз.
Готов съм и пред бога да застана, ако той
застане между нас.
***
133.
Целувка, милувка, а после измама-това е
девизът на всяка МАДАМА!
***
134.
Снегът пътечките затрупа и крили клони
с ледени ръце. Една пътечка няма да
затрупа от моето до твоето СЪРЦЕ.
***
135.
Как хубаво е да обичаш, да страдаш по любим
човек. И в тихи нощи да въздишаш когато е
далеч от теб.
***
136.
Чушки и домати и други зарзавати
ах как мразя мъжките ИНАТИ!
***
137.
Любовта е храм за двама влезе ли трети.
Храмът се РАЗВАЛЯ!
***
138.
Какво за спомен да ти пожелая, какъв да
бъде моят искрен зов? Игра на щастие не
ти желая, а само вяра, честност и любов!
***
139.
Колко мило, колко сладко е да спиш до готин
батко, който цяла нощ се чуди как да те събуди!
***
140.
Тъжно е да умреш на 17.
Тъжно е да няма рози през май, но още
по-тъжно е да обичаш момче и то да не
знай!!!
***

141.
Аз зная тъжна песен, по-тъжна от самата
есен, таз песен се нарича ОБИЧАМ ГО, а той
НЕ МЕ ОБИЧА.
***
142.
Живота отлита с криле на орли и волно
отнася младежките мечти. Но в сърцата
остава да гори споменът за ученическите дни...
***
143.
Ние българские не знаем пък защо ли да
го знаем прилагателни, глагол и глагола
вкарва гол!!!
***
144.
Ние биология не знаем, пък защо ли да я
знаем разни дребни животинки се разкарват
по бикинки!
***
145.
Гуменките ми продупчени, гащите ми с тел
зашети, шапката ми е голяма, а акъла хич
ГО НЯМА!!!
***
146
Момиченце мило, чудя се и се мая, какво да
ти пожелая дали щастие или радост или вечна
младост. По-добре вечна младост, защото без
нея няма ни щастие, ни радост!!!
***
147.
Какво значи думата “ значи “ събрахме се
значи да решим значи, че думата значи
НИЩО НЕ ЗНАЧИ!!!
***
148.
Ах каква беда химикалката ми спря, беше ми
приятно знай, но всяко нещо има КРАЙ!!!
***
149.
Да целуваш момче в писмо е като да
ближиш захар през стъкло.
***
150.
Нощ, звезди, луна
Аз и Тя
Тя ме щипе аз
Търпя
Тя ме хапе аз
Мълча
Аз я стисна тя
Умря
Ох, горкичката
БЪЛХА!
***
151.
Не ходи самичка като пойна птичка,
а ходете двама Кавалер и Дама.
***
152.
Залюбил момъкът девойка, но друг бе нейн
по сърце, а другият бе влюбен в друга и нея
за съпруга взе.
***
153.
Не се целувай пред входната врата, защото
любовта е сляпа, но съседите не са.
***
154.
Коя японка – без червило?
Коя графиня – без ветрио?
Кое дърво – без корен ?
Кое приятелство – без спомн ?
***
155.
Хей момиченце красиво, бъди винаги
щастливо и нека само хубави неща да
топлят твоята душа.
***
156.
Бъди кристална ваза, но в която не цъфти
УМРАЗА.
***
157.
Като лампа без газ не гори, така и
ученическият живот без любов
НЕ ВЪРВИ!!!
***
158.
Обичай този, който те ревнува и по някога
на срещите мълчи, а не този, който те
целува и говори за твоите хубави очи.
***
159.
Какво да ти кажа, какво да ти дам.
Обичам те за другите не знам.
***


160.
Водата е за пиене, виното за пиене,
валса за танцуване, а жените за
ЦЕЛУВАНЕ!!!
***
161.
Желая ти рози в твоя път да има,
да лъха аромата на младоста
и ако някой те обикне, дари му розата на
ЛЮБОВТА!!!
***
162.
Любовта е такова цвете, което расте в
най-високите части на планините.
Щастлив е този, който го откъсне, но още
по-щастлив е онзи, който го запази!
***
163.
Вълните се връщат в морето, но споменът
остава в сърцето!
***
164.
Пред момче сълзи недей пролива, недей си
тайните разкрива , че днес светът е лицемерен
и няма ни един приятел ВЕРЕН!!!
***
165.
Живота е филм, любовта е конец, а
приятелството – рози и венец!
***
166.
Розата цъфти и прецъфтява, а
приятелството не се забравя!!!
***
167.
Превзей всичко що ти пречи люби, обичай
и живей.
Бъди човек, а не човек, гори, но никога
не тлей!
***
168.
Приятел, това звучи гордо.
Запомни нямаш ли го-търси го,
имаш ли го-пази го!
***
169.
В живота две думи ти желая всякога и никога!
Всякога да си щастлива – Никога нещастна!
***

170.
Бъди щастлива моя малка лейди,
обичана от всички ти бъди,
и когато силно те обича, ти неговото име
ЗАПОМНИ!!!
***
171.
Разровиш ли земята, ще бликне вода,
разровиш ли душата, ще бликне сълзата!!!
***
172.
От целувката на гаджето се качваш на
Луната,
а шамарът на бащата ти се връщаш на
Земята.
***
173.
В залеза на всяка вечер, настъпва мрак и
тишина.
В залеза на всяка обич, настъпва болка и
тъга.
Когато нещо си отива и ти нямаш сили
да го спреш,
когато виждаш, че една любов умира,
но ти не можеш с нея да умреш.
Тогава ти разбираш, че си обичала,
но обич вече няма, че си била щастлива,
но не си разбрала!!!
***
174.
Животът е лодка в бурно море,
затова всяка крачка обмисляй
добре!
***
175.
Едни очи не мога да забравя,
едни очи ме карат да не спя,
Едни очи жестоко ме излъгаха
и аз не ще им простя!
***
176.
Ти ще дойдеш, но ще бъде късно, аз ще съм
в гроба студен, целувай букви, вместо
устни, целувай гроба, вместо мен!!!
***
177.
В живота целунах те случайно, влюбих се
в теб безкрайно с очи като бадеми сладки,
с коси като листенца гладки, и с устни
като кадифе, в моето сърце.
***
178.
Понякога ще идвам в съня ти, като далечен
гостенин, не ме оставяй на пътя вратата не
залоствай, ще вляза тихо в мрака да те видя,
когато се наситя да те гледам, ще те
целуна и ще си отида!!!
***
179.
Сери, когато грей Луната, спокойно, брой
си ти лайната, който като тънка прежда,
гъза ти кльощав произвежда!
***
180.
Снощи те търсих навсякъде исках да
усетя твойто голо тяло, исках да
вляза в теб, исках да почувствам
аромата ти, но къде беше ти...
моя глупава пижама !!!
***
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен gali

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 50
  • Пол: Жена
    • galito.dir.bg
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #103 -: Февруари 14, 2008, 14:15:13 pm »
ISKAM DA NAPRAVQ ZAMUK, V NEGO DA SME AZ I TI.

ISKAM DA OTKRIQ PLAMUK V TVOITE O4I.

ISKAM NA SAMOTEN OSTROV DA TE ZAVEDA

I POD PALMITE NA PLAJA DA TE SUBLEKA
.
 [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]

ME4TAQ KAK V NQKOI SLUN4EV DEN

S USMIVKA SE BUDI6 DO MEN,

TELATA NI EDNO DO DRUGO LEJAT,

SURCATA NI OT STRAST TUPTQT.

LEGLOTO E OBSIPANO S ROZOVI CVETQ

I OSU6TESTVQVAME EDNA ME4TA.

 [inlovee] [inlovee] [inlovee] [inlovee]


Мечтая аз да те прегърна,
да чуя твоето сърце
и устните ти да усетя
да галя твоето лице.
Очаквам този миг прекрасен,
очаквам твоите ръце,
очаквам ти да ме прегърнеш
докато сърцето ми не спре.

  [shame] [shame] [shame]

Когато нощта настъпи,ела
и нещо диво с мен ти направи.
На седмото небе ме заведи,
там любов красива ми покажи,
с много нежност ме обгради,
със сладки целувки обсипи,
със страст гореща ме опияни,
без дъх ме остави.

 [heart__] [heart__] [heart__]

Мечтая си за теб,
мечтая всеки ден,
мечтая да те чувствам близо до мен,
да усещам как докосваш ме нежно,
да усещам дъха ти по моето тяло,
да усещам как галиш ме с устни,
да знам,че за теб съм всичко,
да знам,че за теб съм само аз.
[/b]
V TARSENE NA TOVA KOETO NQMAME
NIE GUBIM TOVA KOETO IMAME

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: ЗАБАВНИ СМС - чета
« Отговор #104 -: Февруари 15, 2008, 13:46:15 pm »
Прегръдките са известни със тяхната сигурност, че повишават настроението, когато се чувстваш гадно.
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!