Автор Тема: "Втори дубъл" на една любов  (Прочетена 7346 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2005, 11:40:33 am »
прави сте всикчо е до силата на любовта виаги всеки заслужава 2 ри шанс..но когато има 20 тина 2 ри шаносове каков зилиза ? Че и двамата страдате...и какъв е мсиъла да се хванеш за някаква немислима любов ?
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #16 -: Ноември 04, 2005, 23:12:35 pm »
....защото винаги на единия ще му светка лампичката в главата и ще му казва Atention
...колко си права!!..... [plqs plqs]
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2005, 23:27:00 pm »
То ако обичаш някой много силно ще даваш не само "втори дубал" ами и 3-ти и 4-ти...нищо че падаш много ниско и другите ти се смеят [think]

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #18 -: Ноември 04, 2005, 23:39:42 pm »
мдам всеки би казал какво те интересуват другите но аз се познавам много добре и знам защо точно се притеснявам от другите и да..това би ме притеснило  [cry]
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #19 -: Ноември 04, 2005, 23:47:31 pm »
Всеки е различен все пак.Е да и аз се влиая от мнението на другите,ама не чак толкова и сам си преценявам какво да правя [think]

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #20 -: Ноември 04, 2005, 23:53:44 pm »
напоследък се проявя бунтарската мисъщтност и правя точно обратното на това което ми казват и се опитам да превъспитам маика си и непрекъснато и казвам , че няма да станетова което тя иска и не за друго а защото се налага и и го казвам кажи ми го нормално и ще видиме но точно за това , че ме задължаваш няма да го направя ;)
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Vampire

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 56
  • Пол: Мъж
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2005, 00:25:01 am »
То ако обичаш някой много силно ще даваш не само "втори дубал" ами и 3-ти и 4-ти...нищо че падаш много ниско и другите ти се смеят [think]
Много силно казано но и много вярно
Редно е всяка Божия твар да започне разказа за живота си
под слънцето със своите родители.
И макар вече осемстотин години да не съм от Бога
и повечето от тях слънцето да ми беше отнето насила
от зова на кръвта,ТЪЙ ДА БЪДЕ

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #22 -: Ноември 05, 2005, 00:26:52 am »
Еееее,за 2-рия шанс съм твърдо "ЗА",но относно 3-ти,4-ти и т.н. -това си е игра на котка и мишка вече и губене на време.

 [think] Май някой трябваше да ми го каже по-рано...  [lol] И все пак не съжалявам - според мен, докато има искра, никога не е късно за "втори дубъл"... 3,4,5... [smile2] [lol]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен Sweet_Dreams

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 379
  • Пол: Жена
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #23 -: Ноември 05, 2005, 13:17:34 pm »
Точно така!Има ли ги пеперудите в коремчето и искрата толкова дубали може да има,колко за цял филм  [smile2] :p

-deleted picture by Iv0_b0y-

Неактивен andromeda

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 683
  • Пол: Жена
  • Когато силно желаеш нещо, цялата Вселена е с теб!
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #24 -: Ноември 05, 2005, 13:27:10 pm »
Аз имам един въпрос!Тогава каква любов е това, когато  вместо да я изживееш истински ти непрекъснато и даваш РЕСТАРТ?!Щом веднъш се е случило да я загубиш значи, не си могъл да задържиш любовта и съответно не я заслужавашВтори шанс няма, защото вече всичко е различно, раните не заздравяват толкова бързо.Това вече не е нов опит, а евентоално ново начало, и ако отново не се получи значи няма смисъл да се продължава в този дух.Любовта може да не умира лесно, но живота продължава.И ако непрекъснато се опитваш да си върниш някого на кого о държиш въпреки, че знаеш, че няма да се получи между вас, това вече не е любов, а навик!!!!!
Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо...

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #25 -: Ноември 05, 2005, 14:59:45 pm »
Аз имам един въпрос!Тогава каква любов е това, когато  вместо да я изживееш истински ти непрекъснато и даваш РЕСТАРТ?!Щом веднъш се е случило да я загубиш значи, не си могъл да задържиш любовта и съответно не я заслужавашВтори шанс няма, защото вече всичко е различно, раните не заздравяват толкова бързо.Това вече не е нов опит, а евентоално ново начало, и ако отново не се получи значи няма смисъл да се продължава в този дух.Любовта може да не умира лесно, но живота продължава.И ако непрекъснато се опитваш да си върниш някого на кого о държиш въпреки, че знаеш, че няма да се получи между вас, това вече не е любов, а навик!!!!!
според мен маш известно право да наречеш любовта навик! но аз лино не мога без моя навик! [think] на тази възраст хората е нормално да се разделят и пак да се събират! това не значи че няма любов!
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #26 -: Ноември 05, 2005, 23:59:11 pm »
То ако обичаш някой много силно ще даваш не само "втори дубал" ами и 3-ти и 4-ти...нищо че падаш много ниско и другите ти се смеят [think]
тва е мн жалко .. да падаш толкова ниско .. не си заслужава... няма втори дубал и тва е!
Давала съм не само 3 4 ам 10 11 .. няма смисъл.. щом не се е получило от първия път и от стотния няма да стане.. [cry]

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #27 -: Ноември 06, 2005, 11:40:06 am »
Разбира се че може да има "втори дубъл"..
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #28 -: Ноември 06, 2005, 18:00:13 pm »
Не знам дали го прочетох някъде в този форум (ако е така, извинявам се, че се повтарям) или някъде съм го чула, но май понякога хората имат нужда от втори шанс, защото късно узряват един за друг. Защо тогава да не повярваме, че вторият път ще бъде по-истинско, по-красиво...
Само хипотеза от моя страна разбира се :). Лично аз - трудно се връщам към старото - дали от страх, дали от нещо друго....
Вярвам, че истината е в продължаването само напред!
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен DbOy

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Мъж
Re: втори дубал"на една любов
« Отговор #29 -: Ноември 06, 2005, 18:14:31 pm »
Една лъжа повторена от 100 човека става истина...продължавайте с "2ра любов..." от първия път не стане ли... няма смисал да се назорвате...2рия път само за к'дето ще се нараните..."За да знае един човек, че огъня пари...трябва да се опари...ти и да му повтаряш...той няма да ти повярва докато не опита..."
Желая ви успех х)
колко ми липсваш...