Автор Тема: Секси ли са бирените шкембета ?  (Прочетена 14047 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен totko_7

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #15 -: Октомври 02, 2006, 20:32:58 pm »
Ефектът от 10 бири на ден е следния - мъж в 9-ти месец бременност. Много хора намират бременните жени за секси. Според моето гадже бременните мъже са още по секси.

Разплут на стола седя и си галя шкембето. Понякога, когато много се нагняам го усещам как е особена част от тялото ми, защото може един мъж да е супер щигляв, но корема му да се разширява.

Достойнството на мъжа се крие в корема му. Аз например мразя мъже, които като седнат на масата не изпиват поне 5 наливни бири. А пък се отвращавам от индивиди които не си изяждат яденето. Тоя корем ти е дар от Бога, по дяволите! Трябва да се поддържа.

В зависимост от това, колко гънки има корема се определя и мъжеството на даден индивид. Аз имам 1 гънка и втора е на път, но имам приятели с по 4-5 дори и 7 гънки. Говорим за корем, който е свикнал на макдоналдс.

Иначе когато трябва да съм секси си гълтам корема и ставам като Питър Андре. Плочки все едно си у президентския кенеф, с извинение.
Мисълта ми е че няма смисъл от коремни преси, защото бирата се грижи по-добре за корема, отколкото някакви идиотски упражнения.
А на мъже, които не пият алкохол мога само да се  [lol] [lol] [lol]

Сутрин като се събудя и ако не жулна една бира със закуската, не се чувствам човек. Цял ден ми е някак си празно!!!

Неактивен Kronshtad

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 145
  • Пол: Мъж
  • Льохман
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #16 -: Октомври 02, 2006, 20:50:49 pm »
Шкембето е любовен резервоар, нищо не знаете вие. Аз се старая с всички сили, долу метросексуалния плужек!
sms:
от: Годо
Извинете господа, ще закъснея

Неактивен gospojica_Lubov

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 872
  • Пол: Жена
  • Only God Can Judge Me
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #17 -: Октомври 02, 2006, 21:19:41 pm »
 [oops]
Не за вражда - за обич съм родена!

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #18 -: Октомври 02, 2006, 22:54:09 pm »
Ефектът от 10 бири на ден е следния - мъж в 9-ти месец бременност.

е  аз  пия някаде  по  7  на  ве4ер , понякога  и  пове4е  и  не  ми  е много  развит  ...  а  като легна  по  гръб  и  вобще  изчезва  ...    [confused]

трябва  да  пия  още  ...май ...

иначе  за  вси4ко  друго  сум  напулно  сугласен , особенно  за  бири4ката  рано  сутрин  ...

 
Kronshtad :  то4но  така  .




« Последна редакция: Октомври 02, 2006, 22:56:51 pm от ням поет »

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #19 -: Октомври 02, 2006, 23:09:11 pm »
А  ето  за  справка  тука  ,  някой  снимки  на  които  си  ли4и  повече...



*-втората  снимка  е  снимана  ,  ОТ  Гледна  точка  на  шкембето ...

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #20 -: Октомври 03, 2006, 18:25:33 pm »
тва е проблем според мен..
как може едно шкембе да е секси?!
не знам [confused] тва е мое мнение
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #21 -: Октомври 03, 2006, 18:57:20 pm »
хах и аз имам шкембенце ама гледам го свалям и не мисля че е от най секси смисал неща да съм някъв тапициран скелет ама трябва спадне малко :) затова намялм бирите :)
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #22 -: Октомври 04, 2006, 14:28:10 pm »
един приятел вика, абе знаеш ли какво надуваемо легло си имам
- Не не знам?Той отвърнал.
- Еми жена ми като легне и аз се мятам върхо нея!
Ахахах  [lol]
Ест. че слабото и оформено!  :)

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #23 -: Октомври 04, 2006, 14:31:34 pm »
А  ето  за  справка  тука  ,  някой  снимки  на  които  си  ли4и  повече...



*-втората  снимка  е  снимана  ,  ОТ  Гледна  точка  на  шкембето ...
ахахахахахахах защо не си бойдишеш брадата и се снимай в дядо коледа  :>

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #24 -: Октомври 04, 2006, 23:55:21 pm »
според голямо зависи... на някой им отива на други не... чесно казано момчето по което си падам си има коремче ама много си ме радва...  [inlovee] едно такова мекичко... не е огромен... дори като е облечен никога не можеш да кажеш че има коремче... чак когато го видях гол забелязах че е с коремче... и чесно казано не си го представям с по-стегнато тяло защото аз си го обичкам това коремче и то много  [shame] [inlovee] [inlovee] [inlovee]
е признавам и стегнатите коремчета де.... мммм бижу.... ама и според зависи колко са стегнати щот пък ипрекаленото много също не ми допада....  [confused] [shame]

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #25 -: Октомври 07, 2006, 12:37:53 pm »
Лично аз нямам особени претенции към биреното шкембе, но все пак не си падам много по кльощите, в смисъл пухкавкото си е пухкавко, да има какво да гушнеш. А това за свирките е идиотизъм на седмокласничка, не е удобно да спиш по очи върху шкембе откъдето и да го погледнеш.
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен s_ma6inata

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 441
  • Пол: Мъж
  • Fuck me i'm famous
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #26 -: Октомври 07, 2006, 15:15:32 pm »
Е тва сега е хубава тема [lol] [lol] [lol]......бирените кореми били секси-хах момче ходи блъскай фитнес,прави коремни да се стегнеш,че такъв брадат и космат "урко" с бирен корем,виснал до земята никоя няма да те вземе [lol]....Съгласен съм с пича "Sladur".....ходи се пробвай за дядо Коледа идва сезона,ще направиш някой лев
Не следвам пътища,вървя където няма пътища и оставям следа...Колебая ли се-казвам истината....LoVe is All ArounD

Неактивен galq_j82

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
  • Love me till my heart stops
    • http://line.romanticcollection.ru/meto/
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #27 -: Октомври 07, 2006, 17:03:08 pm »
Хах,едва ли някво огромно бирено шкембе ще изглежда много секси.Но малкото коремче си е сладко.Приятелят ми има малко коремче и това ми харесва.Понякога обичам да си отпусна главата на него,но не когато правч с****и,а просто когато си лежим.

Неактивен SLaDuR

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 429
  • Пол: Мъж
  • Donde miras chica !?
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #28 -: Октомври 07, 2006, 17:36:07 pm »
за един мъж може да се прости биренното шкембенце, но съм виждал жени като седнат им....... виси некво такова, бляк, а е млада ...  :p

Неактивен ProstoAz

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 756
  • Пол: Жена
  • Гняв обречен на провал...това ли си ми дал???
Re: Секси ли са бирените шкембета ?
« Отговор #29 -: Октомври 07, 2006, 18:01:22 pm »

  На никой нищо не прощавам! SLaDuR ти май искасш да се застраховаш-като си мъж и дай сега "на мъж му е простено" ! Хора,хранете се здравословно и потдържайте телата си вътрешно и външно (звучи като пропаганда :) ) ... представям си момчето ми да има някакъв противен шкембак (малък,голям-все си е противен) и като се сгъне някъде да му силиза корема в/у колана на дънките...и недай си Боже да се заседи малко повече...да почне да се поти на сгънката...и като стане аз да го хвана през кръста... ХА ХА АИИде СЛАНИНИ-
Загадъчна...                 арогантна...                     нежна...              и безумно самотна!