Автор Тема: Най-смешната караница !  (Прочетена 2897 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен for3v3r_young

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
  • Пол: Жена
  • Может быть, эта грусть утром растает...
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #15 -: Май 15, 2008, 20:59:33 pm »
Най-тъпата ми караницата беше с бившия ми ,карахме се в коя стая да ядем,а аз бях умряла от глад,и толкова тъпо се скарахме че даже не ядох ,хахахаха [xa xa xa xa xa xa]
Only God Can Judge Me !

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #16 -: Май 15, 2008, 21:24:08 pm »
Абе нямам късмета да съм с човек ,с който да се карам.Незнам за добро или за лошо ама слуша ме.Аз викам ,той слуша и само казва:Писе,не се ядосвай ,моля те. [pisna miii] [inlovee]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Шарлот

  • Новак
  • *
  • Публикации: 22
  • Пол: Жена
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #17 -: Юни 08, 2008, 19:54:07 pm »
 :)

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #18 -: Юни 13, 2008, 08:48:17 am »
Tази сутрин се скарахме заради една палачинка... Той я беше намазал с шоколад и ми вика: "Вземи я!", а аз: "Не искам. Ще си намажа друга, вземи я ти..." За по - малко от минута вдигнахме къщата на главите си...
Imagination, life is your creation!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #19 -: Септември 20, 2008, 21:33:23 pm »
Всичките ни караници са смешни [shame] Имало е и такива, които сме ги говорели със седмици, ама последно се сещам, когато ме пита откога смятам, че сме заедно...Отговорът ми не го задоволи и се нацупи [oops] [lol] При нас малко различно се развиха нещата и няма точна дата, откакто сме заедно :) Спорихме...по-скоро той ми се караше, че на мен не ми пукало едва ли не [oops] Беше 3 часа сутринта, бяхме в колата в един квартал..пълна тишина и само от колата се подаваха ръце /той така прави като се обяснява/  [lol] Тръгнах да слизам, той ме дръпна, паднах назад към неговата седалка, но се ударих [confused] [lol] Абе..цирка беше пълен [oops] [lol]
Накрая се обърна на другата страна и промърмори: "Аз ще си го броя, че другия петък правим година" [oops] [oops] [oops] [lol]

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #20 -: Септември 20, 2008, 23:26:15 pm »
oхоо, смешните караници, за глупости, при нас са ежедневие  :)  [lol]
Преди няколко дни като се връщахме от магазина се скарахме кой какво да носи, накрая той грабна всичко , обаче аз исках да взема нещо и аз да нося и той съвсем побесня  [lol]
Гадното при нас е че и двамата палим от най-малкото [confused]слава богу, той напоследък е по-търпелив и сме намалили караниците  :)
« Последна редакция: Септември 20, 2008, 23:32:15 pm от Naughty »

Неактивен pIsaNcH{}

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1583
  • Пол: Жена
  • Too Beautiful to Die,Too Wild to Live [!]
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #21 -: Септември 21, 2008, 14:23:34 pm »
Амии последно като се скарахме беше,защото го чаках у нас и по принцип той като е пред вратата не звъни за да не събуди сестра ми,призвънява ми и аз му отварям.Призвъня ми той,а аз бях в моята стая точно до входната врата и веднага му отворих.Но той като се запъна,че първо съм отишла до някоя друга стая незнайно защо иии върви му докажи ...  :p
"I guess I'm just a girl wrapped in a mistery inside a bitch ... "

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #22 -: Септември 23, 2008, 12:12:09 pm »
ми..... не си чувах телефона [oops] и даже скъсахме  [oops]  [oops]  [oops]

Неактивен Naughty

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1275
  • Пол: Жена
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #23 -: Октомври 07, 2008, 12:25:30 pm »
оня ден се скарахме ,щото му казах да намали звука на филма  [lol] започнахме да спорим и по едно време се разсмяхме и гуууш  [inlovee] [lol]
а днес ми се обади, за да ми се скара що не му се обаждам  [mhmmmm]

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #24 -: Октомври 07, 2008, 13:35:35 pm »
последно се скарахме за тва защо съм била флиртувала на лекциите с един колега...уточнение с въпросния колега водехме дебат на тема комунизма...е тва ако е флирт...  [lol] [lol] [lol] беше много сладко защото ми хареса че ме ревнува,... иначе се караме само за тъпата игра екс бокс дето като я хване и няма пускане... играта та играта.... и аз му викам че ще я изхвърля през прозореца а той ми вика "Ще я изхвърлиш и после ще я последваш"и тамън тръгне да се цупи и аз му викам..."Ще ме изхвърлиш ама ако може да си купиш друга игра същата като тази да знаеш че друга жена като мене не можеш да си намериш" той оттам избухва в смях и и двамата се хилим и той мило ми казва "Аз ш'та мумифицирам - не те изпускам за нищо на света" иии така [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] абе не ни е скучно

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #25 -: Октомври 09, 2008, 12:43:13 pm »
Писах му sms че в 19.00 часа ще ходим на кафе с едни приятели. Той дойде взе ме от работа и ме прибра 18.45 и каза че си тръгва че му се спи и аз му се разсърдих че не идва с мене на кафето за половин час. А той горкиа се прибрал като разбрал че в 20.00 е кафето навил си часовника да стане че да ме зарадва. И в 20.30 отишал в кафето а нас ни няма той ме пита къде съм и аз му казах вкъщи и се прибрал сърдит че не сме ходили на кафе :) Сърди ми се два дена не идва и като доиде вика що ме излъгахте за кафето. И аз му казах не съм бяхме на кафе.Той е как като ви нямаше. И накрая си погледна sms че аз съм права и се отсърди. Само дето си навил часовника и станал

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #26 -: Октомври 09, 2008, 13:20:47 pm »
сега последно... вчера на леркциите той  свърш по рано с един тест и аз му викам "Вземи ми тетрадката аз ей са и аз съм готова" "Е не можеш ли да си я земеш сама" викам "не немога така и така излизаш няма да ти натежи".... ама той реши да се инати "няма пък да я зема" викам "няма пък ще я земеш" той: ама защо? аз:защоо аз така ти казвам и тамън пак да ми отговори нещо се усетихме че цялата аудитория от 120 души от 3те групи седят гледат и се хилят а професора гледа озадачен и се обръща към Митко и му вика"Колега земете я тая скапана тетградка и ме оставете да си довърша теста" хахахах [lol] [lol] [lol] беше ми криво ама като излязох от заялата с Митко се заляхме от смях и си се чудехме как се караме за такива глупости

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Най-смешната караница !
« Отговор #27 -: Октомври 12, 2008, 22:16:32 pm »
И ние за всичко се караме.. Най-смешното, което си спомням е, че се скарахме кой къде да яде... Аз исках от едно място, той от друго. Аз казах: "Ок, нп отиваме на твоето място", той каза: "Не, на твоето" и се скарахме, защото всеки искаше да угоди на другия [lol] [lol]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.