Автор Тема: Продавам : Недвижими имоти  (Прочетена 2861 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ReNKaTa

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1997
  • Пол: Жена
  • So Delicious...
    • ReNKaTa
Продавам : Недвижими имоти
« -: Септември 16, 2006, 01:24:41 am »
Тъй като вече работя като консултант мениджър в една фирма за недживими имоти, която обаче работи само с чужденци, смятам че ако някои от вас (или по - скоро родителите на някой от вас) реши да продава нещо, може да имаме взаимна изгода от това. Причината е проста - тъй като продаваме само на чужденци, цените са по - високи, така че мисля, че ако някой има нужда от помощ от моя страна, на ваше разположение съм.

За контакти можете освен да ми пишете ЛС, може направо да ми звъните на 0898623006!

Съмнявам се, че ще проработи идеята ми ... но все пак, ако някой наистина иска да си продаде имота на добра цена, няма да сгреши, ако ми се обади.

П.С. продаваме къщи из абсолютно цяла България, може и в не много добро състояние или за ремонт.

Продаваме също и парцели, хотели, комплекси и всичко останало, което е свързано с недвижимо имущество и можете да се сетите :)
« Последна редакция: Април 08, 2008, 14:22:02 pm от ReNKaTa »







Не е важно, че за света ти си само един човек, важното е, че за един човек ТИ СИ ЦЕЛИЯ СВЯТ!!!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Недвижими имоти
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2006, 10:31:20 am »
 ReNKaTa,чакам да се свържеш с мен да те питам някои неща по въпроса.Писах ти на кю-то ама явно не си видяла. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Boss_baby_MM

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1597
  • Пол: Жена
  • Едва ли някога бил си обичан ти,както от мене сега
    • http://princeska.stih4e.com
Re: Недвижими имоти
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2006, 02:31:36 am »
Хах ReNKaTa  се оказва, че ми е колежка и аз да не знам. Колежке може да обменим информация относно недвижимите имоти.  :p
Ако те няма, знам, ще полудея, знам!
Без теб не мога, знам, да оцелея!
От много сълзи, знам, ще ослепея, знам!
Ако те няма, знам, няма да живея!

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Недвижими имоти
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2006, 20:10:11 pm »
Има си хора за всичко.Може и да се прецакват ама и сам да си търсиш клиенти си е доста тежичко.Ние откога я продаваме таз земя и няма все на кой,тъй че предпочитам да я обявя в агенция и да знам ,че ще ми намерят клиенти отколкото да ходя да питам тоз и оня. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен waitshark

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1190
  • Пол: Мъж
  • Мъж без жена е като врат, който не се схваща
Re: Недвижими имоти
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2006, 21:39:18 pm »
Тъй като вече работя като консултант мениджър в една фирма за недживими имоти, която обаче работи само с чужденци, смятам че ако някои от вас (или по - скоро родителите на някой от вас) реши да продава нещо, може да имаме взаимна изгода от това. Причината е проста - тъй като продаваме само на чужденци, цените са по - високи, така че мисля, че ако някой има нужда от помощ от моя страна, на ваше разположение съм.

За контакти можете освен да ми пишете ЛС, може направо да ми звъните на 0898623006!

Съмнявам се, че ще проработи идеята ми ... но все пак, ако някой наистина иска да си продаде имота на добра цена, няма да сгреши, ако ми се обади.

П.С. продаваме къщи из абсолютно цяла България, може и в не много добро състояние или за ремонт.

Продаваме също и парцели, хотели, комплекси и всичко останало, което е свързано с недвижимо имущество и можете да се сетите :)

а защо не :question:
аз също се занимавам с това,преди ми беше основна работа сега е допалнителна винаги има шанс.
аз се водя само продавач-консултант

Неактивен $tambeto

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 343
  • Пол: Мъж
Re: Недвижими имоти
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2006, 03:28:40 am »
С парцели по черноморието занимавате ли се?Има ли интерес от страна на чузденци,предполагам трябва да са инвеститори или стройтелни предприемачи зада строят.Иначе чузденците по принцип си копуват готови жилища.Ако имате интерес имам около 60 декара земя на доста известно напоследък място а цените са от 25 до 40 евро/кв.м.

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Продавам : Недвижими имоти
« Отговор #6 -: Юли 07, 2008, 16:41:13 pm »
Продаваме двустаен паратамент в с.Атия .Тухла ,около 64 квадрата.На втория етаж с мазе.Цена по споразумение. :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!