Автор Тема: Как да го влюбя в себе си?  (Прочетена 5570 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Как да го влюбя в себе си?
« -: Октомври 23, 2005, 16:40:26 pm »
Възможно ли е, а  [think]?







ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2005, 18:05:40 pm »
Според зависи ...Няма невъзможни неща ..:->

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2005, 21:12:30 pm »
гледаи го право в очите и се усмихваи много, бъди мила добра оригинална , непофторима нежна и предизвикателнаа различна от всички краи него...
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2005, 21:28:10 pm »
Преди време [cool],когато се запознах със сегашният ми съпруг [намиг],но тогава не знаех естествено ,че така ще се наредят нещата, [think] и казах на майка ми ,че много искам да остане с мен завинаги. [lol]Тогава тя ми даде една чанта ,в която каза,че имало зашито крило от прилеп,което било магия за вечна любов и ако я нося тази чанта постоянно ,той ще остане с мен. [slun]
Това ,разбира се,са някакви [think2] не знам как да го нарека даже,измислици ли какво [think] [намиг].
Той остана с мен дали заради това,дали защото му дадох свободата и после бях всичко за него. [happy]Така че ако нямаш крило от прилеп ,последвай вторият ми съвет-ДАЙ МУ СВОБОДАТА И ПОСЛЕ БЪДИ ВСИЧКО ЗА НЕГО!!! :kissoflove:
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Sweet_Dreams

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 379
  • Пол: Жена
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2005, 21:30:42 pm »
tonny a какво имаш предив да дадем свобода? [think2]

-deleted picture by Iv0_b0y-

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2005, 23:54:28 pm »
Да дадеш свобода :)-значи да не търсиш постоянно отговор на въпроси от сорта къде е бил, с кого,какво е правил-той сам ще ти каже като види,че не го притискаш. [намиг]Мъжете се плашат ,когато усетят че са притискани.Те не обичат да ги контролират.Просто бъдете спокойни ,уравновесени и изслушвайте с внимание всичко,което го интересува.И в един момент ще се окаже,че той без вас не може.Ще се окаже ,че само вие му давате кислород и въпреки всичко го обичате до безкрай.Една задушаваща връзка е голямо бреме за един мъж. [cool] [lol]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2005, 00:29:03 am »
Иееееееееееее , ето един точен отговор !!! Точно така е [smile2] Майка ми безброй пъти ми го е казвала това
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2005, 01:21:51 am »
Винаги я слушам , все пак е най-добрата ми приятелка и всичко споделям с нея и с баща ми също [smile2] Добре , че ги има , не знам какво бих правила без тях :) Ако не съм слушала родителите си досега не знам колко грешки и глупости щях да направя , ама нали заради това са ми родители [smile2] - да помагат и т.н. :)
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен ANAKONDA

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 340
  • Пол: Жена
  • Слушай и мълчи, за да се докоснеш до силата...
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2005, 03:58:39 am »
Възможно ли е, а  [think]?
Според мен, трябва да предугаждаш желанията му и да бъдеш отговор на всяко едно. Но не и отговор на това, което сам поиска... "Да четеш между редовете му",.. да бъдеш с една крачка напред... Така той ще вижда в теб това, което желае, в същото време ще знай, че няма контрол над теб, което допълнително ще стимулира ловния/завоевателния/ му дух... [think]

tonnny, ти верно ли си носила в чантата си крило от прилеп!??  [oops]
"Диоген излизаше от своята празна бъчва и търсеше с фенер хора. В наше време той щеше да бяга от празни хора и да търси с фенер пълна бъчва."

Неактивен Dalechen

  • Почти безобиден
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Мъж
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2005, 09:24:44 am »
Ако те хареса от началото , може да стане. Ако не те хареса от началото - не може. Ако отначало те хареса , а после спре да те иска , варианти много. Но по принцип за всичко се иска вяра.
Един човек може да бъде безкрайно добър и безкрайно лош.
Зависи коя струна са докоснали в душата му.

Моите стихове:
http://forum.stih4e.com/index.php/topic,21107.0.html

Неактивен crystal

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 546
  • Пол: Жена
  • What you don't know you can feel it somehow
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2005, 09:29:55 am »
Хубаво, девойки и младежи, обаче тва ли е хвактата?!  И защо си мислите, че въобще има хватка???
Пуснах тази тема, точно за да разбера мислите ли, че има хватка и дали защото се увлякохте един от друг или защото действително така мислите, всички започвате да давате рецепти.
А аз мисля, че рецепта няма!
С един си мила и предугаждаща, на друг даваш нужната свобода, на трети ще двъхваш вяра и кураж, но когата я няма ХАРИЗМАТА между вас, ако ще и опинците де си скъсаш от напъни да го влюбиш - няма да стане!
Не мислите ли!
А и да го влюбите - осле дали ще сте сигурни и доволни от резултата??!
Дали?
Помислете - че това е изкуствено предизвикана любов. Не харесвам изкуствените неща! [sad2]
ВСИЧКО, КОЕТО СЕ СЛУЧВА СИ ИМА ПРИЧИНА

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #11 -: Октомври 24, 2005, 09:34:44 am »
Да кристъл, въобщене съм съласна с тебе ...защото има начин да накараш някого да се влюби в теб, защото след като си положил всичко усилия значи наистина го обичаш а и след като той се е влюбил в теб ако се влюби значи има нещо с което много го причаш никои няма да се влюби еи така.....аосвен всичко друго ако любовта за теб е предизвикана мъка не знам...
Аз лично се чувствам исползвана..и това не ми  приятно..
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен everlasting

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 755
  • Пол: Жена
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #12 -: Октомври 24, 2005, 10:33:20 am »
Аз също смятам че понякога (не винаги, разбира се) има начин да накараш някой да се загледа в теб и да те обикне ако наистина има защо. Това не е "хубост насила", но обикновенно е по - добре тази маневра да я предприема мъжа... Жените знаят защо  [намиг]
Можем да дадем на другите само онова, което имаме в себе си!!!

Неактивен Freya``

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #13 -: Октомври 24, 2005, 12:26:51 pm »
мился че,аз донякъде съм по съгласна с кристал,защото според мен,не можеш да накараш някой да те заобича,когато я няма трапката,онова чувството което всички вие се опитвате да опишете в стиховете си.не казвам, че не трябва да се опитва и че трябва да се откажеш още при първия руд,но идва един момент ,в който любовта се превраща в един вид мания , умопомрачение и тормоз за другия :).

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Как да го влюбя в себе си?
« Отговор #14 -: Октомври 24, 2005, 14:17:56 pm »
От ясно по-ясно е ,че тръпка трябва да има.Къде без нея. [think] [think]
Всички тука развиваха тезата ако тръпката я има,но някакси не успявате да сте единни.И това се случва.Усещаш уж те харесва,ама нещо пречи.Не е настоятелен.Може да се обади,ама може и да не се обади.За това става въпрос.В такива ситуаций как можем да усилим чувствата. [намиг]

А между другото ти като си наясно какво е положението защо ни питаш [think] [think].имаш рецептата ,знаеш за кво става въпрос -тогава ДЕРЗАЙ :)

АНАКОНДА,носих чантата ама не съм сигурна дали имаше в нея крило от прилеп-не проверих [lol] [cool]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!