Автор Тема: Най-мръсният.....смс ;)  (Прочетена 241906 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Най-мръсният.....смс ;)
« -: Септември 12, 2006, 12:53:15 pm »
Кой е най-мръсният....и възбуждащ смс който сте пращали на гаджето си.
Или...думички  :)
Айде...откровенните :)  [lol] [lol] [lol]







It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен poliii

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 158
  • Пол: Жена
  • Ако поискам да те имам - идвам и те взимам...
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #1 -: Септември 12, 2006, 13:22:08 pm »
Това е най-пресния по принцип обичам закачките с смс-и и пращтам доста :)
Възбуда с смс е най-малкото,което мога да ти дам!Не се занасяй,а ела да изям!Ще се къпеш във сметана!Ти си моята черешка,а нощта ще ти се стори тежка!Искам да съм твоята черешка и да сваляш бавно всяка дрешка!Искам нежничко да ме целуваш и след секса само мен да сануваш!  [shame]
[hearts4]Празен е сега денят ти [hearts4] Празен е без моят смях [hearts4] Животът си без мен ти пожела-и го получи на мига  [hearts4]  Омръзнала ти бях до болка [hearts4] Омръзнали ми бяха твойте номера Но виждаш ли сега?!-какво получи-омраза,хлад и самота... [hearts4]
Празен е сега денят ти [hearts4]
 [hearts4] Пълни са очите ти със сълзи,но празно е сърцето ми за теб-Разбери... [hearts4]
Едни очи,една душа-лъжа,сълзи и пак лъжи-ТОВА СИ ТИ!!!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #2 -: Септември 12, 2006, 13:26:00 pm »
Ako zatvori6 o4ite si za 3 sekundi kakva eroti4na fantaziq vijda6? OK! A koga da doida,za da q prevyrna v realnost? :} :}

И още сума ти такива :) [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен galq_j82

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
  • Love me till my heart stops
    • http://line.romanticcollection.ru/meto/
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #3 -: Септември 12, 2006, 14:01:53 pm »
1.Хей,момче прекрасно,нека ти е ясно,че като те хвана на тясно ще те целуна страстно и ще те чукам бясно!И ще се сбъдне моята мечта да те имам през нощта!

2.Не знам как да ти го кажа,но искам да скъсаме..............................................................чаршафите от секс!

3.Арестуван си,защото ме подлудяваш.Присъдата ти е целувки и секс на екс.Изпълнение:от мен.Кога:утре вечер.Присъдата е без право на обжалване.

4.Искаш ли дрога от която да риташ като кон?Или искаш да те лижа като бонбон?Искаш ли да те клатя като каручка,защото съм дива и перверзна кучка?

5.Целувчица по нослето,целувчица по челцето,езиче по вратлето,целувка тук,целувка там,направо целият ще те изям!

6.Ако ме докоснеш,не ме целувай.Ако ме целунеш,не прави любов с мен!Ако правиш любов с мен,моля те не спирай!

7.Наистина искам да те прегърна.Но прегръдката води до целувка,целувката води до лизане,лизането води до секс...Е,искаш ли наистина да те прегърна?

8.Любовта е най-силната дрога.Ако искаш мога да ти бъда личен дилър,а дори и да ти помогна при консумацията.

9.Искам да те чукам бавно и страстно,за да ти е гадно.Искам да те чукам с чувство,защото чукането ми с теб е изкуство.

10.Един съвет-лягай да спиш.Една лъжа-идвам при теб.Една истина-ще те скъсам от секс.Една подробност-не знам кога.

11.За еротичен масаж натисни 1.За френска любов натисни 2.За нестандартен секс натисни 3.За това и всичко останало набери моя номер.

12.Секса е като математиката.Изваждаш дрехите,прибавяш леглото и разделяш краката.Ще ми помогнеш ли да решим тази задача?

13.Не ме чакай в гората,нямам бензин в колата.Чакай ме в леглото,идвам с колелото.

Тези са едни от последните,които съм му пращала.

Неактивен galq_j82

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 244
  • Пол: Жена
  • Love me till my heart stops
    • http://line.romanticcollection.ru/meto/
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #4 -: Септември 12, 2006, 14:08:26 pm »
60% ми липсваш,70% искам да те видя,80% искам да те целуна,90% искам да правим див секс,100% те обичам,ти как мислиш?

М-тел ви съобщава,че имате неплатена сметка на стойност 100000 целувки.Лихвата е една страстна и незабравима нощ с мен.Вие не обичате да имате дългове.

Сетих се и за тези двата и съм си ги запазила де.

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #5 -: Септември 12, 2006, 14:20:18 pm »
Извинете, че запитвам, но случайно да сте пускали ВАШ смс, а не някой изкопан от тъпо списание или сайт?
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #6 -: Септември 12, 2006, 14:22:06 pm »
 [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Кого питаш  :>
Щото сме пускали Ваш смс ;) :> :> :>
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #7 -: Септември 12, 2006, 14:22:50 pm »
" Цветенце ... Искам твоята фунийка "  [shame] :>
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #8 -: Септември 12, 2006, 14:26:00 pm »
хаха "Нежно започвам да целувам гардите ти слизам надоло надоло елко с език и започвам да лижа писанката ти"
това беше нещо такова де  [inlovee] [inlovee] хаха :)   [shame] [shame] [shame] [shame] [shame] [shame]
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #9 -: Септември 12, 2006, 14:37:11 pm »
Стига сте били толкова лесно обидчиви  :)

Просто смятам, че когато изразяваш нещо, което ти искаш или чувстваш, е малко странно да използваш чужди думи, колкото и красиво-изкувствени да звучат  :)


 ilusia не пазя какво съм писала :) Питай онзи на когото съм писала  :p
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #10 -: Септември 14, 2006, 00:33:14 am »
на едно бивше му бях пратила едно смс-че още преди да тръгнеме и тъпото беше че тръгнахме един час след като му го пратих а по-късно почти го изпълнихме... бяз някой малки подробности... а смс-а беше така:
"искам да те сложа върху масата да те намажа целия със сметана и мед и да те облизвам от всякъде.после с върха на езика си да си играя върху теб!!" след което само дописах "мани базик ама ако знаеш наистина колко много го искам може само да искаш да ме земеш  :p "
е взе ме де... не успя да устои явно  :p

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #11 -: Септември 14, 2006, 01:18:39 am »
! чата на друго място !
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен Neudarjimata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 21
  • Пол: Жена
  • Всичко, което не ни убива ни прави по силни!
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #12 -: Септември 14, 2006, 09:27:41 am »
[hearts4] Ела в лелото ми от рози, да сменим различни пози. Кама сутра ще играем и от страст ще се замаем!
[hearts4] Ако съм скулптор ще те изваям, ако съм художник ще те нарисувам, но аз съм само един тенекеджия и затова щв тв изчукам!
 [hearts4] Важно! Ако ядеш остави вилицата, ако четеш остави книгата, ако ебеш къде по дяволите съм аз?!
 

Неактивен icegirl

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1231
  • Пол: Жена
  • Fire In The Ice!
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #13 -: Септември 14, 2006, 13:05:17 pm »
на едно бивше му бях пратила едно смс-че още преди да тръгнеме и тъпото беше че тръгнахме един час след като му го пратих а по-късно почти го изпълнихме... бяз някой малки подробности... а смс-а беше така:
"искам да те сложа върху масата да те намажа целия със сметана и мед и да те облизвам от всякъде.после с върха на езика си да си играя върху теб!!" след което само дописах "мани базик ама ако знаеш наистина колко много го искам може само да искаш да ме земеш  :p "
е взе ме де... не успя да устои явно  :p

СМС - то е готино.
Това което аз съм пращала на миличкото е : "Представи си, че сега съм до теб и те целувам нежно и в същото време страстно навсякъде по тялото и съвсем бавно слизам все по - надолу и надолу...Възбудата ти расте с всяка изминала секунда, моята също...Искаш ме все по - силно, докъто аз правя това, което ми кажеш. Това е моментът, в който съм готова да изпълня всяко твоя желание...". А пък той в същото време вечерял с родителите си...хаха
Imagination, life is your creation!

Неактивен ^Poison_kiss^

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 413
  • Пол: Жена
Re: Най-мръсният.....смс ;)
« Отговор #14 -: Септември 14, 2006, 15:37:04 pm »
ИСКАМ ТЕ! А ТИ МЕН?

Отмъщението не връща загубеното.