Автор Тема: За България  (Прочетена 14991 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: За България
« Отговор #30 -: Ноември 19, 2006, 11:37:22 am »
саднесс_мастър  [evala]
Абсолютно си прав.Ааа ПаолаРей погледни профила на саднесс_мастър, виж разликата в годините и поне се научи на някакво уважение.А и моля те не ми говори за култура... погледни поста си в "Философия" - тема "Боя като възпитателна мярка" мисля че беше.Ето това никога не мога да го разбера... знаеш как се  пише определена дума, но нарочно е пишеш грешно, даже грешката е пишеш с големи букви, за да можем всички да я видим.А относно това, че чалгата не възпитавала и т.н.Еми ето един въпрос...Според вас България sux, ами я се замислете защо тогава чалга се  слуша само на Балканския полуостров, а не в Западна Европа ?Лично аз не мисля, че бих могъл да напусна страната си за повече от 1-2 години колкото да работя там.Бил съм в чужбина, знам какво е носталгията, Фаллен е права накрая на пътешествието нямах търпение да се върна.
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

PaolaRey

  • Гост
Re: За България
« Отговор #31 -: Ноември 19, 2006, 13:10:30 pm »
Що не намериш да си избиваш комплексите някъде другаде,а?!И не ми казвай,че нямаш такива.В моето семейство почти всичко е общо независимо кой го е спечелил,а в твоето явно всичко се дели на мое и твое...И спри вече да си търсиш с кой да се заядеш,селяндур такъв.

Недей да обиждаш той си го знае :)

Армагедон....мии стил ;)
А за чалгата кво толкова ви вади очите не знам....слушайте си там ваща музика и тиху :)

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: За България
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2006, 13:16:06 pm »
Може ли да ми отговориш на въпросите, а не да ги избягваш ?
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен sadness_MASTER

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 447
  • Пол: Мъж
  • I'm still alive...
Re: За България
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2006, 13:35:28 pm »
Що не намериш да си избиваш комплексите някъде другаде,а?!И не ми казвай,че нямаш такива.В моето семейство почти всичко е общо независимо кой го е спечелил,а в твоето явно всичко се дели на мое и твое...И спри вече да си търсиш с кой да се заядеш,селяндур такъв.
Да бе,аз на твоите години ходех да работя,щото мама и тате не ми даваха,пък мама беше бедна а тате богат,а аз средно ниво.Беше така,щото моето беше мое,маминото мамино,а на татя татино.Брат ми умря,щото не работеше и си нямаше свое.Чудиш се защо го казвам с такова безразличие ли?Ми...такъв е живота.Особено когато си селяндур.Между другото,знаеш ли какво значи селяндур? Както и да е,няма значение.Но сега като се замисля..става ми малко мъчно,защото и той не слушаше чалга (брат ми) и това все пак е някаква загуба.Не,не за мен,за България. Та...като стана дума,абе Мистчо кога ше мреш бе? Млад си викаш още? Е хубо де той и брат ми беше,кво сега?Ми помогни ми да си избия още един комплекс мамам му стара,моля те! На койи етаж живееш? Ако е ниско не се притеснявай,има сумати други начини. Баща ти няма ли пистолет?То всъщност,що казвам баща ти,то при вас всичко е общо.Та,нямаш ли пистолет?Не бе,не че искам да е по-зрелищно,чувал съм,че бил един от най-така немъчителните начини. Ми...лека пръст!!!
« Последна редакция: Ноември 19, 2006, 13:39:18 pm от sadness_MASTER »

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: За България
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2006, 15:22:04 pm »
Ако това е истистина(защото не би ме учудило, ако е някоя извратена шегичка),то съжалявам за теб.Но трябва ли да се държиш така с хората, който са имали повече късмет или пък имат различно мнение от твоето?!И между другото ми не няма да мра скоро, нищо че не работя.Не ми дават да работя, а и аз не се натискам особено...Обиждам те на селяндур за поведението ти,а не за местоживеенето.И спри да ми казваш Мистчо-не се подигравай на ника ми-той е прекрасен.и ако виниш фолка,за това че брат ти го няма,то имаш сериозни проблеми значи.Ма то със сигурност ти е нанесло психически щети,ходи ли на психиатър?айде да не е психиатър,да е психолог...та ходи на психолог?Е то сигурно там дето живееш не са чували думата психолог...иии хапчета е най-безболезнено,ма карай

PaolaRey

  • Гост
Re: За България
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2006, 15:54:51 pm »
Може ли да ми отговориш на въпросите, а не да ги избягваш ?
Ааа ПаолаРей погледни профила на саднесс_мастър, виж разликата в годините и поне се научи на някакво уважение.
Не годините имат значение а умът ;)
А и моля те не ми говори за култура... погледни поста си в "Философия" - тема "Боя като възпитателна мярка" мисля че беше.Ето това никога не мога да го разбера... знаеш как се  пише определена дума, но нарочно е пишеш грешно, даже грешката е пишеш с големи букви, за да можем всички да я видим.
Ами просто гаден навик от чата...!
А относно това, че чалгата не възпитавала и т.н.Еми ето един въпрос...Според вас България sux, ами я се замислете защо тогава чалга се  слуша само на Балканския полуостров, а не в Западна Европа ?
Еми я се замисли що тука правителството е такова а там е друго...или що в Африка има негри а в България има Българи  [lol] тъпо...
Лично аз не мисля, че бих могъл да напусна страната си за повече от 1-2 години колкото да работя там.Бил съм в чужбина, знам какво е носталгията, Фаллен е права накрая на пътешествието нямах търпение да се върна.
Еми то това е логично все пак всички твои фр са тук....свикнал си...живял си много тук...естественно че ще е така :)
Друго :)



Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: За България
« Отговор #36 -: Ноември 19, 2006, 16:14:15 pm »
1.Така първо говорих за уважение към саднесс не за акъл или нещо подобно.Както и да е едва ли ще ме разбереш.. въпрос на възпитание...
2.Еми щом е гаден навик опитай се да го превъзмогнеш
3.Щом нашата държава е гадна, а другите са хубави тогава защо с музиката (според вас) e точно обратното?
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

PaolaRey

  • Гост
Re: За България
« Отговор #37 -: Ноември 19, 2006, 16:16:00 pm »
1.Така първо говорих за уважение към саднесс не за акъл или нещо подобно.Както и да е едва ли ще ме разбереш.. въпрос на възпитание...
Ами аз го уважавам,но няма значение...
2.Еми щом е гаден навик опитай се да го превъзмогнеш
Слушам и изпълнявам :)
3.Щом нашата държава е гадна, а другите са хубави тогава защо с музиката (според вас) e точно обратното?
Може би в едно нещо сме добри ;)

Неактивен sadness_MASTER

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 447
  • Пол: Мъж
  • I'm still alive...
Re: За България
« Отговор #38 -: Ноември 19, 2006, 19:13:49 pm »
Ако това е истистина(защото не би ме учудило, ако е някоя извратена шегичка),то съжалявам за теб.Но трябва ли да се държиш така с хората, който са имали повече късмет или пък имат различно мнение от твоето?!
Ако това е истина......хахахаххаах ако това е истина хахахха мерси Мистчо за съчувствието. хаахаха ...Ако това е истина...
И между другото ми не няма да мра скоро, нищо че не работя.Не ми дават да работя, а и аз не се натискам особено....
Ми как ще ти дават бе,на мама синчето.Ми че ще вземат да ти направят нещо,хора всякакви има.
Обиждам те на селяндур за поведението ти,а не за местоживеенето.
Нямам как да е за местоживеено батьовата,или може би има!? Живея в София,ти от к ъде беше? Май сме от едно село.Верно големшко е,но си е село със селяни в него.Каккто и да е .
.И спри да ми казваш Мистчо-не се подигравай на ника ми-той е прекрасен.и ако виниш фолка,за това че брат ти го няма,то имаш сериозни проблеми значи.Ма то със сигурност ти е нанесло психически щети,ходи ли на психиатър?айде да не е психиатър,да е психолог...та ходи на психолог?Е то сигурно там дето живееш не са чували думата психолог...иии хапчета е най-безболезнено,ма карай

Ми аз нали затова ти викам Мистчо бе,прекрасно си ти е никчето,що реши че му се подигравам,то не е за подигравки,нали?
 А това за ония "хапчета",наистина не знам какво е,но се досещам.Ти явно знаеш и ползваш,ще ми дадеш ли от твоите?

Неактивен EvIcHkA

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 736
  • Пол: Жена
  • ﮩ Rain of feelings... ﮩ
Re: За България
« Отговор #39 -: Ноември 20, 2006, 13:30:32 pm »
Айде пак чалгата.....хора вий нормални ли сте....що вс свързвате с чалга....чалгата не е виновна за тъпото бъдеще на БГ виновно е правителството на БГ....възпитанието....тва е...дали ще слушаш чалга или метъл е се в гз.... [evil]

А виновна ли е за това, че не можеш пишеш и да се изразяваш правилно?
Като бъдещето й е "тъпо", какво правиш още тук? Изчезвай някъде, където бъдещето ти ще бъде "остро"! Нагледах се и се наслушах на хора като теб в БЪЛГАРИЯ! Мислите си, че в другите държави всичко пада ей така от небето и вие само ще грабите и кльопате.Ами... УСПЕХ! Дано да го намерите това място! Само че без да сте си мръднали пръстчетата, за да подобрите това, което не ви харесва, нямате никакво право да плюете и съдите тези, които вярват и се борят за нещо тук !
Вместо това, вземи поработи над правописа и възпитанието си (макар че вече сигурно е прекалено късно да поправиш нещо) Можеш да си пуснеш и някоя чалгийка за "разпускане"



Вяра. Мечти. Надявам се. Чужда. Отлитам. Отдалечавам се. Без крила...

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: За България
« Отговор #40 -: Ноември 20, 2006, 17:40:50 pm »

 Ако това е истина......хахахаххаах ако това е истина хахахха мерси Мистчо за съчувствието. хаахаха ...Ако това е истина...
Моля,моля пак заповядай.Към хора , които се държат зле с мен нямам съчувствие.Ти си едни от тях.За теб и още 5-10 сърцето ми е като купче лед
 Ми как ще ти дават бе,на мама синчето.Ми че ще вземат да ти направят нещо,хора всякакви има.
Тук без коментар
 Нямам как да е за местоживеено батьовата,или може би има!? Живея в София,ти от к ъде беше? Май сме от едно село.Верно големшко е,но си е село със селяни в него.Каккто и да е
Да и аз съм от София...Е и?това не ти пречи да си дошъл от преди няколко години в София,оставаш си селяндур.Можеш да изкараш петела от селото,но не и селското от петела.

Ми аз нали затова ти викам Мистчо бе,прекрасно си ти е никчето,що реши че му се подигравам,то не е за подигравки,нали?
 А това за ония "хапчета",наистина не знам какво е,но се досещам.Ти явно знаеш и ползваш,ще ми дадеш ли от твоите?

Да прекрасно е.А като му се подиграваш показаваш какъв глупак си.Хапчета не са кой знае какво - 10-15 приспивателни наведнъж и ще видиш как ще заспиш завинаги.Що не пробваш?!

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: За България
« Отговор #41 -: Ноември 20, 2006, 17:45:11 pm »
Кво се се заяли с Паола Рей?!Човек не може да искаже мнение различно от останалите и ще го "здавите" веднага...ти мила виж първо своето възпитание после съди другите.Кога станеш идеална ми се обади.Все в чуждата паничка ще гледаме... [evil]

Неактивен ludnegar

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1531
  • Властта не е това което беше.WE ARE THE CAHMPIONS
Re: За България
« Отговор #42 -: Ноември 20, 2006, 18:19:10 pm »
тука има определен брой форумци - мисля че се наричат патриоти или може би родолюбци,не съм сигурен,но те се определят така.Та прави ми впечатление - пускат си разни темички,по въпроси които ги вълнуват(лошо нема),но недай си боже да не си на тяхното мнение и ставаш :родоотстъпник,национален предател,Небългарин(както се изразява един гринго),пращат те да живееш в чужбина и прочее глупости,ако не си краен в омразата си към циганите и турците,значи си един от тях...не ти позволяват да изкажеш мнението си свободно,а това все пак е форум.Няма да ги споменавам по никове,защото се знаят и сами,нито пък ги обвинявам в нещо.Просто искам да им кажа че любовта към някой или към нещо,не се измерва с омраза към друг или друго.Факт е че нещата в България не вървят и е факт че всеки гледа сам да се оправя както може...някой заминават в чужбина,други стават криминални,трети проституират,пети гласуват за атака и за съжаление има и такива дето само се тупкат в гърдите и мрънкат и се оплакват за щяло и нещяло.Човек се развива според потребностите си,една държава също.Когато даден индивид няма възможност за развитие на определено място,търси друго...това не се учи в училище,това е инстинкт заложен у всяко човешко същество.Различните хора имат различни амбиции, в едно общество всички се движат заедно,развитието на държавата се движи според потребностите,възможностите и амбициите на обществото си.В момента България е там до където са стигнали потребностите,възможностите и амбициите на обществото и.Има  хора чиито възможности,амбиции и потребности са по-големи от тези на другите и на обществото и тези хора вървят напред,но това не ги прави родоотстъпници или предатели.

PaolaRey

  • Гост
Re: За България
« Отговор #43 -: Ноември 20, 2006, 18:26:46 pm »
Кво се се заяли с Паола Рей?!Човек не може да искаже мнение различно от останалите и ще го "здавите" веднага...ти мила виж първо своето възпитание после съди другите.Кога станеш идеална ми се обади.Все в чуждата паничка ще гледаме... [evil]

Аве Мистик нали знаеш чалгарите са виновни за всичко  :)

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: За България
« Отговор #44 -: Ноември 20, 2006, 18:59:59 pm »
Кво се се заяли с Паола Рей?!Човек не може да искаже мнение различно от останалите и ще го "здавите" веднага...ти мила виж първо своето възпитание после съди другите.Кога станеш идеална ми се обади.Все в чуждата паничка ще гледаме... [evil]

Аве Мистик нали знаеш чалгарите са виновни за всичко  :)
Да бе...