Автор Тема: За България  (Прочетена 14990 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: За България
« Отговор #15 -: Септември 24, 2006, 20:06:22 pm »
Мисля че две мниния по въпроса няма !!!  :) Не с един или двама форумци, съм влизал в препирни и спорове, на тема "Родолюбие", и ще продължавам да го правя с всеки които твърди че иска да се махне от България,защото виждаш ли,тук не може да живее и му е тежко.
БЪЛГАРИЯ, е на първо място в моето сърце, и никога няма да я оставя....!!!!! Отделен е въпроса че управниците ни са простаци... [evil]
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен _svetulka_

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
  • Пол: Жена
Re: За България
« Отговор #16 -: Ноември 11, 2006, 15:25:21 pm »
Обичам България!Но за съжаление в момента не сам там.Можеби не разбирах колко значи за мен България докато не я изгубих.Сега всяка нощ заспивам с мисълта за Бългаия,кога ще мога пак да се върна,кога ще мога да чуя пак родната реч,кога ще мога да.....се върна пак.Всякя сутрин ставам с мисълта че не сам си в България,че трябва да ида на училище,при тъпите испанци,който дори незнаят къде е България,Но няма да се уморя да им казвам каде е България,защото се гордея че съм Българка. [bulgaria] Надявам се един ден да докажем на всички,че България не е една обикновенна държава. [bulgaria] [bulgaria] [bulgaria]
Знам какво ти е в момента-тъпо,скапано,нали?
От яд ти иде да заплачеш,да убиеш някого дори.
Знам,че тъка ти отвътре и сърцето те боли,
мъката да си премахнеш-трябват жертви,разбери!
Когато гледат те на криво и ти говорят зад гърба,
еби им майката на всички и докажи,че си жена!!!

Неактивен gabi_gabi

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1374
  • Пол: Жена
  • Нека не мечтаем, а се обичаме...
    • gabinka
Re: За България
« Отговор #17 -: Ноември 11, 2006, 23:08:38 pm »
определено ЗА  [inlovee]
В един живот една любов се пада.

Или я следваш неотлъчно.
Или я гледаш как си заминава.

By phibi

Всеки миг е още един шанс... да се усмихнеш..

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: За България
« Отговор #18 -: Ноември 12, 2006, 10:15:10 am »
Кажете любов или омраза таите към родината ? Способни ли сте да я напуснете и какви ще бъдат причините, за да го направите ? Кажете всичко, което ви е на сърцето...
Не,не съм естествено.Оо да способен съм и още как,без проблем да напусна "родината".Причините са не парите - от тях си имам достатъчно,а хората- то бива простотия,ама тва вече не се търпим.Айде да наритаме някое улично куче за удовствие!?Ебати удоволствието!Някой хора се правят на много готини,а всъщност не са нищо повече от пропаднали боклуци без никакво бъдеще и реализация където и да било.Българите са супер консервативни,поне по-старите.А и доста млади, които са израсли на село.За мен е протресаващо един мой адаш да мисли, че е женско да си слагаш гел на косата или лак.Боже благодария ти, че все още не са сметнали ,че да се пръскаш е женско...!

Неактивен JASSEN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 514
  • Пол: Мъж
  • Am...One of a kind!
Re: За България
« Отговор #19 -: Ноември 12, 2006, 10:32:30 am »
бих кажал само едно нещо "Обичам Родината мразя държавата" това не знам дали ме прави патриот или не...аз обичам самата България..а що се онася до политика или нещо такова :arrow: [evil]
Винаги с ругата на пред...ако не живеш пълноцено поне се опитаи :) :) :)

PaolaRey

  • Гост
Re: За България
« Отговор #20 -: Ноември 12, 2006, 12:12:00 pm »
Кажете любов или омраза таите към родината ? Способни ли сте да я напуснете и какви ще бъдат причините, за да го направите ? Кажете всичко, което ви е на сърцето...
Не,не съм естествено.Оо да способен съм и още как,без проблем да напусна "родината".Причините са не парите - от тях си имам достатъчно,а хората- то бива простотия,ама тва вече не се търпим.Айде да наритаме някое улично куче за удовствие!?Ебати удоволствието!Някой хора се правят на много готини,а всъщност не са нищо повече от пропаднали боклуци без никакво бъдеще и реализация където и да било.Българите са супер консервативни,поне по-старите.А и доста млади, които са израсли на село.За мен е протресаващо един мой адаш да мисли, че е женско да си слагаш гел на косата или лак.Боже благодария ти, че все още не са сметнали ,че да се пръскаш е женско...!

Е определено те подкрепям....не знам мразя БГ...всмисъл не бг ами хората....тва да нариташ едно куче или квото и да било животно си е супер ама супер тъпо....и ако се продължава така Бг след 10-15 години може и да я няма  [evil] за напускането  - Бих останала тук само ако абсолютно всички неща се оправят....политика.....хора.....поведение....всичко....!  [evil]  [lol]

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Re: За България
« Отговор #21 -: Ноември 12, 2006, 14:05:18 pm »
ВИНАГИ ВИНАГИ ВИНАГИ ЗА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!.Може да ни е малко сбъркана държавката но според мен тя вече не е чак толкова лошо място за живеене.Единствено тук си има на калъп и море,и планина,и равнина,и много много красиви момичета накуп [namigG].Камъкът освен това тежи на мястото си.Гот си е в БГ,вече не ми се напуска,преди само за това си мислех,но изводът е че няма голям смисъл освен да видиш как е навън
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: За България
« Отговор #22 -: Ноември 12, 2006, 18:42:46 pm »
Кажете любов или омраза таите към родината ? Способни ли сте да я напуснете и какви ще бъдат причините, за да го направите ? Кажете всичко, което ви е на сърцето...
Не,не съм естествено.Оо да способен съм и още как,без проблем да напусна "родината".Причините са не парите - от тях си имам достатъчно,а хората- то бива простотия,ама тва вече не се търпим.Айде да наритаме някое улично куче за удовствие!?Ебати удоволствието!Някой хора се правят на много готини,а всъщност не са нищо повече от пропаднали боклуци без никакво бъдеще и реализация където и да било.Българите са супер консервативни,поне по-старите.А и доста млади, които са израсли на село.За мен е протресаващо един мой адаш да мисли, че е женско да си слагаш гел на косата или лак.Боже благодария ти, че все още не са сметнали ,че да се пръскаш е женско...!

Е определено те подкрепям....не знам мразя БГ...всмисъл не бг ами хората....тва да нариташ едно куче или квото и да било животно си е супер ама супер тъпо....и ако се продължава така Бг след 10-15 години може и да я няма  [evil] за напускането  - Бих останала тук само ако абсолютно всички неща се оправят....политика.....хора.....поведение....всичко....!  [evil]  [lol]
дам...а за политиката изобщо няма да говоря... [inlovee]
а между другото имах предвид лак за коса, а не за нокти.

Неактивен Qween of the black hearts

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: За България
« Отговор #23 -: Ноември 13, 2006, 15:03:24 pm »
ами само едно ще кажа! не вярвах че съм патриот но наскоро ходих на екскурзия в македония и повярваите нямах търпение да се върна! на връщане в реиса всички се бяхме затъжили за родината и нямахме търпение да се приберем! гордеехме се с това че сме българи и едва тогава разбрахме колко ни е ценна родината!!!!!

Неактивен sadness_MASTER

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 447
  • Пол: Мъж
  • I'm still alive...
Re: За България
« Отговор #24 -: Ноември 18, 2006, 00:12:32 am »
Кажете любов или омраза таите към родината ? Способни ли сте да я напуснете и какви ще бъдат причините, за да го направите ? Кажете всичко, което ви е на сърцето...
Не,не съм естествено.Оо да способен съм и още как,без проблем да напусна "родината".Причините са не парите - от тях си имам достатъчно,а хората- то бива простотия,ама тва вече не се търпим.Айде да наритаме някое улично куче за удовствие!?Ебати удоволствието!Някой хора се правят на много готини,а всъщност не са нищо повече от пропаднали боклуци без никакво бъдеще и реализация където и да било.Българите са супер консервативни,поне по-старите.А и доста млади, които са израсли на село.За мен е протресаващо един мой адаш да мисли, че е женско да си слагаш гел на косата или лак.Боже благодария ти, че все още не са сметнали ,че да се пръскаш е женско...!
Ми бегай бе,дано се изнесете сите в купом,та да има бъдеще наистина тая изстрадала държава.
 Бил си имал от парите достатъчно,чурчоооо,мама и тате имат,не ти. Ти ли си ги изкара и с какво,ходи да просиш от Анчето ли?
 

PaolaRey

  • Гост
Re: За България
« Отговор #25 -: Ноември 18, 2006, 09:07:23 am »
Айде пак чалгата.....хора вий нормални ли сте....що вс свързвате с чалга....чалгата не е виновна за тъпото бъдеще на БГ виновно е правителството на БГ....възпитанието....тва е...дали ще слушаш чалга или метъл е се в гз.... [evil]

Неактивен sadness_MASTER

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 447
  • Пол: Мъж
  • I'm still alive...
Re: За България
« Отговор #26 -: Ноември 18, 2006, 12:32:14 pm »
Айде пак чалгата.....хора вий нормални ли сте....що вс свързвате с чалга....чалгата не е виновна за тъпото бъдеще на БГ виновно е правителството на БГ....възпитанието....тва е...дали ще слушаш чалга или метъл е се в гз.... [evil]
Соменаваш и възпитанието.Ами сорка,ама това,което слушаш играе за съжаление голяма роля за възпитанието на човек.А чалгата освен просотитя друго не може да възпита.Тъй,че....Не,че тя и само тя,ама си е един от компонентите.

PaolaRey

  • Гост
Re: За България
« Отговор #27 -: Ноември 18, 2006, 12:52:50 pm »
Е добре....предавам се....то науми ли си човек нещо и господ неможе да му го изкара от ума....кажи ми 1 основателна причина човек да не слуша чалга....също и 1 причина чалгата да вреди на възпитанието?
Веднага ще дадеш за пример може би песента на Ивана - Води ме в някоя квартална кръчма и поръчвай пий за мене и се сбий заради мене.... и т.н.т....
Ти може би никога не пиеш...?
Или пък пият само хората които слушат чалга....?
Или може би никога не си се сдърпал с някого...?
Или може би просто незнаеш какво искаш да кажеш  :)

Неактивен sadness_MASTER

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 447
  • Пол: Мъж
  • I'm still alive...
Re: За България
« Отговор #28 -: Ноември 18, 2006, 19:41:24 pm »
Е добре....предавам се....то науми ли си човек нещо и господ неможе да му го изкара от ума....кажи ми 1 основателна причина човек да не слуша чалга....също и 1 причина чалгата да вреди на възпитанието?
Веднага ще дадеш за пример може би песента на Ивана - Води ме в някоя квартална кръчма и поръчвай пий за мене и се сбий заради мене.... и т.н.т....
Ти може би никога не пиеш...?
Или пък пият само хората които слушат чалга....?
Или може би никога не си се сдърпал с някого...?
Или може би просто незнаеш какво искаш да кажеш  :)
Темата чадо,е "за България",в чалгата чадо,няма нищо българско,ама нищо.
А това,дето и господ не можел да ми избие нещо си от главата....Ти за господ ли се имаш? И не става въпрос дали аз или някой някога или никога не пие.Става въпрос,че кефейки се и обичайки даже (детска работа) определена музика (не,че чалгата е) то ти попиваш и се кефиш и радваш на това което съдържа тя(когато си дете). Да пропагандираш с песен и,като нещо което се смята едва ли не за гордост,а то това нещо не е дотам добро,и е нищо друго освен вредящо на хлапетата,зашото те попиват и възприемат всичко буквално.Тъй,че дори примера ти"води ме в някоя квартална кръчма" се възприема буквално и с гордост и като нещо,което щом го правиш си голем пич,или пичка . Ама ти си от децата,аз защо очаквам да разбереш? Извинявай! И...и мерси де,казах,че така нямаме конкуренция.Ама кофти за България. :)

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: За България
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2006, 11:00:10 am »
Що не намериш да си избиваш комплексите някъде другаде,а?!И не ми казвай,че нямаш такива.В моето семейство почти всичко е общо независимо кой го е спечелил,а в твоето явно всичко се дели на мое и твое...И спри вече да си търсиш с кой да се заядеш,селяндур такъв.