Автор Тема: Псевдо фенове  (Прочетена 2131 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Псевдо фенове
« -: Септември 03, 2006, 01:03:52 am »
Напоследък забелязвам обезпокоителното ''нашествие'' на псевдофенове, ако мога така да ги нарека [confused] Нищо лично към феновете на LP и Evanescence( в момента те ми идват наум), но някак си супер изведнъж всички адски много ги заобичаха, довчера слушали Анелия и Камелия ( не ги харесвам, но нищо лично към тях, просто пример ) и изведнъж чува въпросното дете My Immortal ( примерно...) и си казва е т'ва би'а бе и мацката ста'а ...и изведнъж зае..ва Мара и Рени, дръпва един албум от датата, купува от сергия тениски  за 8 лв двете, научава припева на една песен  и става егати и лудия фен, изведнъж почва да мрази и да плюе чалгата, за него тя е помия и просто...се обрива като я чуе. Или 12-год. момиченца се изкефили на гримирания Били Джо, колко яко си е размазал черния молив, пеят си American Idiot от сутрин до вечер, а не знаят името и на един албум на Green Day
Давам съвсем груб пример, не визирам никого, нямам нищо против и един от гореспоменатите изпълнители, макар  да не слушам нито един от тях. Просто е дразнещо и е смешно [oops] Разбирам, че всеки може да преоткрие даден стил музика и аз през различни периоди съм слушала коренно различни неща, но не мога да си обясня това ''отричане'' от музиката която сме слушали преди, едва ли не аз сега съм бесния метъл случам яко Canibal Corpse i Cradle of filth ( или както там бяха, не съм мн запозната) как така ще се издам, че като малък съм слушал Лепа Брена и East 17. Е какво е т'ва?? [confused]
Просто се питам на какво се дължи това?? Вие как си го обяснявате и срамувате ли се, притеснявате ли се да кажете какво сте харесвали и слушали преди 5 или 10 год.








Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Псевдо фенове
« Отговор #1 -: Септември 03, 2006, 02:44:47 am »
Ами,аз преди не слушах чалга.Мразех я до болка,но наскоро почнах да я слушам и не съжалявам.А това отричане от даден стил наистина е много глупаво.Мен също ме дразнят подобни "псевдо фенове",които идея си нямат какво е метъл,но вече с тениските,прическите,панталоните и се правят на големи метъли.Ми тъпо е не знам,нищо лично към метълите,но ...  [confused] Това е мое мнение,де.Просто е адски тъпо,какво трябва да се срамуваш от това,което си слушал преди и си му се кефел,а после като го чуеш и ти се повдига...  [confused]

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Псевдо фенове
« Отговор #2 -: Септември 03, 2006, 10:28:59 am »
аз и двете ги слушам отдавна :) , но наистина тва е доста тъпо... [evil]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Псевдо фенове
« Отговор #3 -: Септември 04, 2006, 01:07:01 am »
то... че е тъпо тъпо е,  ама на какво се дължи се чудех аз [mhmmmm]

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Псевдо фенове
« Отговор #4 -: Септември 04, 2006, 09:58:18 am »
може би искат да приличат на по-големите, или да спечелят симпатиите на някой, като слушат същата музика [confused]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around

Неактивен Feanor

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1225
  • Пол: Мъж
  • Warrior of Light
Re: Псевдо фенове
« Отговор #5 -: Септември 04, 2006, 22:06:41 pm »
....
Ахахахахха [lol] [lol]
Ама ти сериозно ли?! [lol]
Че това винаги го е имало. И с Iron Maiden... и по-рано... и винаги. Хората му викат мода обикновено. ;)
"There is one rule, above all other, for being a man. Whatever comes, face it on your feet."

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Псевдо фенове
« Отговор #6 -: Септември 04, 2006, 22:13:41 pm »
не говоря за смяната на вкуса, а по скоро отричането [evil]

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: Псевдо фенове
« Отговор #7 -: Септември 05, 2006, 15:41:22 pm »
Тони, кво се учудваш? То в днешно време човек го е страх да каже, че слуша Азис, щото има някви много надъхани хорица, дето се мислят за много важни и .. както и да е ..

Неактивен TallyWeijl

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2200
  • Пол: Жена
  • It feel's like I'm fallin' I'm fallin' I'm fallin'
Re: Псевдо фенове
« Отговор #8 -: Септември 05, 2006, 17:11:01 pm »
ми да ама... [confused] отвращават ме такива хора :>

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Псевдо фенове
« Отговор #9 -: Септември 05, 2006, 19:28:51 pm »
Аз винаги съм си слушала БГ рап (е не винаги ама много отдавна.. ) и се надявам още дългооооооооо време това да слушам [lol] [inlovee] [inlovee] [heart__]

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Псевдо фенове
« Отговор #10 -: Септември 05, 2006, 23:07:39 pm »
Аз също се дразня на такива, които отричат какво са слушали преди известно време ...  [confused]
Аз лично не се срамувам да си призная, че слушам чалга, но слушам и метъл и пънк и всякакви други стилове... И абсолютно не ми пука какво ще си мислят хората за мене...  [usmivkaa]

Неактивен Breaker

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 215
  • Пол: Мъж
  • Срам и Позор нищо друго всичко друго е измилца!!!
    • http://kefche.com
Re: Псевдо фенове
« Отговор #11 -: Септември 06, 2006, 09:42:33 am »
Никава чалга!!!
Да го духа рапа ако е този за пари,
да го духа този, който пее лъжи и не твори,
да го духа този, от който не ме боли, когато ме удря
и от темите му вътре в мене нищо не помръдва.


Да го духа тоя Недеклчо Беронов!!!
Да си ходи в китай, не ни трябваш!!!
За поклука всички депотати!!!
1 ептечетврка бих влязал през охраната като малко дете де са вика с един гранотамет бих вязал!!!
БОЖЕ МИЛИ ТОИ Е!
ал мале алкатраз и ангелите

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Псевдо фенове
« Отговор #12 -: Септември 06, 2006, 14:56:09 pm »
Никава чалга!!!
Тука ли му е мястото на това ... [oops]

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Псевдо фенове
« Отговор #13 -: Септември 06, 2006, 16:07:33 pm »
Breaker, виж темата каква е,после пиши каквото и където не трябва...   [sradlio]  [aaaaaaaaaa] [toi e]

Неактивен Nefertiti

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 735
  • Пол: Жена
  • Some Like It Hot
Re: Псевдо фенове
« Отговор #14 -: Септември 07, 2006, 02:04:59 am »
Според мен се дължи на това, че децата днес искат да са яки, да са зарибени, открият ли нещо ново чрез което да се правят на печени пред някого лесно го възприемат, без значение дали това означава смяна на стила на музиката, която слушат или прическата да речем...

През различните си периоди съм слушала различна музика, от техно и денс преминах на Еминем и други рап изпълнители, после бавно се , но сигурно, се зарибих за рок музиката (не метала) и до сега си слушам рок, но също така някоя друга песен, без значение стила, за мен е важно посланието !

И не ме е срам да кажа каква музика съм слушала, но чалга да ме прощавате никога не бих прослушала!



Искрена, Весела, Жизнена, Мечтателна, Красива, Креативна...както никои друг