Автор Тема: Редно ли е, след като сме фенове на "Левски" или ЦСКА, да мразим другия отбор?  (Прочетена 12909 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен OnlyBlindCanSee

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 638
  • Пол: Мъж
не е вярно :) на моето прилича :)
Бъди в живота човек, търси в човек човек, и знай че животът е лек, когато ОБИЧАШ и бъдеш ОБИЧАН човек!
"Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив."
Не се смеи на този които прави крачка назад, защото може да се засилва.
Не е добре да си напълно свободен. Не е добре да си напълно задоволен. (Блез Паскал)
"Жу тем! Их либе дих! I love you ! Те амо! Текеро! Сагапо! Кохам те! Серетем! Амор туо! Волим те! Сакам те!Тъ Дуа!

Неактивен Vampire

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 56
  • Пол: Мъж
Турция е вашата родина
Ахмед Доган е вашия баща
Кочина ви е стадиона
ЕНИЧАРИ СА ВАШИТЕ ДЕЦА
Редно е всяка Божия твар да започне разказа за живота си
под слънцето със своите родители.
И макар вече осемстотин години да не съм от Бога
и повечето от тях слънцето да ми беше отнето насила
от зова на кръвта,ТЪЙ ДА БЪДЕ

Неактивен KRISETO

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 54
  • Пол: Жена
  • За всеки пази земята онези двата квадрата тишина!
аз мразя левскарите
аз пък мразя цесекарите
е не всички,а тия истинските фенове дето все правят простотии на пук на ЛЕВСКИ
Когато нещо си отиде,когато с нещо се простиш,разбираш колко ти е скъпо и започваш да тъжиш.
Разбираш,че няма да се върне вече и празното местенце ще боли.Дори и света да обарнеш,не ще го върнеш ти!!!

Неактивен GadNa_Ku4Ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 564
  • Пол: Жена
  • Where Is The love??? :((
    • myspace page
Никого не мразя пък аз... просто презирам тези, които се правят на интересни - тези били говеда, онези били чорбари... а онези, които се държат не като българи и викат срещу другия отбор в Уефа... за тях просто нямам думи.

Неактивен OnlyBlindCanSee

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 638
  • Пол: Мъж
Турция е вашата родина
Ахмед Доган е вашия баща
Кочина ви е стадиона
ЕНИЧАРИ СА ВАШИТЕ ДЕЦА

 
аууу!! Как не съм го видял по-рано....такива като тебе с лопата през главата да ги бия.....
Бъди в живота човек, търси в човек човек, и знай че животът е лек, когато ОБИЧАШ и бъдеш ОБИЧАН човек!
"Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив."
Не се смеи на този които прави крачка назад, защото може да се засилва.
Не е добре да си напълно свободен. Не е добре да си напълно задоволен. (Блез Паскал)
"Жу тем! Их либе дих! I love you ! Те амо! Текеро! Сагапо! Кохам те! Серетем! Амор туо! Волим те! Сакам те!Тъ Дуа!

Неактивен ToMaS

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 111
  • Пол: Мъж
По-спокойно, Вампире! Ко са палиш толкоз? Точно заради такива, които мислят като теб стават простотиите по стадионите.
“Целият прогрес и цялата култура на човечеството се базират изключително върху гениалността и енергията на личности, а в никакъв случай не са продукт на “мнозинството”.

Неактивен Hurto

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2599
  • Пол: Мъж
Ако един ден ти се доплаче,обади ми се! Не ти обещавам, че ще те накарам да се смееш, но мога да поплача с теб. Ако един ден искаш да избягаш, обади ми се! Не ти обещавам, че ще те помоля да спреш, но мога да бягам с теб. Ако някой ден не искаш да слушаш никого, обади ми се и ти обещавам, че ще мълча. Но ако някой ден се обадиш и никой не вдигне,ела бързо при мен, вероятно имам нужда от теб.

Неактивен mimetoo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
В България чупим седалки, в Англия се пребиват от бой след мачове..

и все пак не е редно да се мразим феновете, но след като не обичаме собствения си отбор остава ли ни друго освен да мразим противника? :question:
За да се научиш да живееш, трябва да приемеш мисълта за смъртта!

Неактивен eScaPisT

  • Mary{}Jane
  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 373
  • Пол: Жена
  • At the back of the beyond
"мразим" е много силно казано според мен
Destiny

Неактивен emigrantka

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 187
  • Пол: Жена
  • Fuck me i'm famous
ами редно е. каквото повикало такова се обадило. аз мразя левскарите
и аз ги мразя,уважавам единствено цесекарите.. [lol] [lol]
VoDKa + BirA = Koi shte me pribira? MasTiKa + CoLa = Sublichai se Gola ! :) TeKiLa + LiMoN = Sha PoVruShtaM KaT GaLFoN :) Rakiq + voda = KOi ni e pod Ruka ? Rom + Kon = SHti naprava dete SLon ;] Whisky+KoNqk = Sha praim JiK TaK...

Неактивен bubety

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 542
  • Пол: Жена
  • Малка, сладка и доста sexy :)
Ние не сме Англия а България...

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
според мен е доста глупав този целият спор...

Неактивен |-ZoE-|

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 610
  • Пол: Жена
  • ............nZ
Аз мисля , че всичко започва така:
На следващия ден (например) ще се състои футболен мач между ПФК Левски и ЦСКА(например). Всички запалянковци си купуват билети, правят плакати. Купуват сини или червени ръкавици и така нататък...
Идва големият ден - всички фенове са в стадиона. Мачът започва. ЦСКА вкарват първия гол. Голяма радост! Обаче левскарите се ядосват и почват с ругатните(или пък с нещо друго). Червен картон на Бадема от ЦСКА(например). Левскарите са на седмото небе! Цесекарските фенове обаче пукат вече пръсти и мърморят. Контузия на някой - тия от противниковия отбор дето са направо летят от радост, за другите е ясно. Освен това написаното върху плакатите също доста дразни. Накрая побеждава ЛЕВСКИ (или ЦСКА). Едни припадат, други се хвърлят в бой. Идва полицията, задържа някои от побойниците, други отиват право в болницата или в спешното отделение. Накрая се смиряват и си тръгват.
Само дето , ако сте забелязали , футболистите не се бият като феновете. Може би и на тях им се иска да пребият противниковия отбор, ама са възпитани (повечето).


After a while you learn the difference between holding hand and falling in love. You begin to learn that kisses don't always mean something, promises can be broken just as quickly as they are made, and GOODBYES REALLY ARE FOREVER .

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
според мен е доста глупав този целият спор...
адски глупав .....
не мразя цска-рите .. просто са ми смешни  [lol]

Неактивен treb0r

  • Новак
  • *
  • Публикации: 46
  • Пол: Мъж
  • Ще го живея...
Що ли имам усещането, че коментарите по тази тема са обречени... Сладури, няма такова нещо като "редно или не"... любов, радост, щастие, омраза - тези неща не се възпитават у човека, това са просто усещания, настроения... или го усещаш, или не го усещаш... Но съвсем друго е как позволяваш да се прояви сред обществото - ето, това е въпрос на възпитание или ако щете на израстване и еволюция /знам ли/... и ако в следствие на някакво настроение, ти си позволиш да потрошиш кокалите на някого, да го обидиш или подпалиш любимия му стадион, тгава лошото е не, че го мразиш, лошото е, че го показваш точно по този начин... Знам ли... то моето мнение не е никак миродавно, ама си мисля, че проблемите са в проявлението на нещата...
А лично за мен: иска ми се да съм по-цивилизован в усещанията си и да не мразя онези от "кочината", ама самият факт, че дори ми се драйфа, когато ми се налага да ги споменавам, говори, че колкото и да съм здравомислещ, аз просто не им мисля доброто...
... и САМО ЛЕВСКИ !!!
Не се задълбочавай чак толкова...