Автор Тема: Редно ли е, след като сме фенове на "Левски" или ЦСКА, да мразим другия отбор?  (Прочетена 12910 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Аз не мразя толкова отбора,колкото феновете му... супер гадно се драчат и не разбират,че всеки отбор си има фенове и има право да си харесва каквото и когото иска...... и така от тъпи драчки се явяват всичките тези спорове..

Неактивен dreams_hunter

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 460
  • Пол: Мъж
  • мразя да мисля
Хората са казали, че в България има само два вида фенове: такива, които обичат ЛЕВСКИ и такива , които го мразят.  Доказателство за това е, че привържениците на цска, които във всеки удобен случай се тупат по гърдите и крещят, че са най-големите българи, по начин, по който дори и бай Ганьо би им завидял, а в същото време, точно на националния ни празник, същите тези “фенове” отидоха на НАЦИОНАЛНИЯ ни стадион за да викат срещу български отбор.
Достигането на ЛЕВСКИ на четвърт финал за купата на УЕФА според “феновете” на цска  не е никакъв успех, докато в същото време армейското отборче завършва на пето място, в една от най-леките групи и се успокоява единствено с победата си над Ливърпул (което наистина е голямо постижение) в протоколен мач.
Привържениците на цска твърдят, че влизането на ЛЕВСКИ в шампионската лига е най-срамното събитие в българския футбол, а в същото време тяхното отборче отпада безславно от третия ПРЕДВАРИТЕЛЕН кръг в турнира на УЕФА.



.........И няма начин така да не завърша- НЕ СТЕ ОТБОР И ФЕНОВЕ, А МЪРША!!!
Потъваме и пак се смеем.
Изчезваме, какво от т'ва?
Опитахме и вас да вземем,
но ще потънат ли лайна?
Не правим опит да излезем,
дори не ритаме с крака.
Край нас се носи труп изплезен -
щом може нека е така.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Категорично съм против това да се мразят феновете на двата отбора.
Нека ви дам пример ако има някой вманиачен фен: Ако си от ЦСКА примерно и гаджето или момичето което обичаш е от Левски то какво? Ще го зарежеш или напсуваш.. Я не се излагайте, Левски си е Левски и ЦСКА си е ЦСКА ... няма място за караници.
Категорично против съм феновете да се мразят, та това е само една игра.. нищо повече!!!
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен XpacTa_lavista

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3489
  • Пол: Мъж
  • Дървен философ, но дрянов
Не, разбира се. От спортната злоба нищо добро не се постига. А олигофрени има в агитиките на всички бг отбори.
Когато човек върви без път...
 
             ...най-често стига до гарата

  Нека бъдем грамотни! Да се научим да пишем правилно поне на родния си език!

Неактивен Rocka_Rola

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 392
  • Пол: Мъж
  • "Amused itself to death"
всичко трябва да бъде коректно и без прояви на омраза или хулиганство.Все пак обаче има и големи ИДИОТИ тка наречените ълтраси които с удоволствие еазвалят това прекрасно съперничество.
 И НА КРАЯ НО НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО щЕ КАЖА САМО ЛЕВСКИ без никои дас е засяга .
"There's someone in my head   but it's not me ..."

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
всичко трябва да бъде коректно и без прояви на омраза или хулиганство.Все пак обаче има и големи ИДИОТИ тка наречените ълтраси които с удоволствие еазвалят това прекрасно съперничество.
[a taka]
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Глупава е цялата тази вражда... Много е глупава! Това, че симпатизираш на един отбор.. не означава, че трябва да мразиш другия! От всичко това нищо хубаво не е излязло, няма и да излезе! Спортната злоба е много силна... а, не трябва да е така!  [confused] 
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен dreams_hunter

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 460
  • Пол: Мъж
  • мразя да мисля
Без тази спортна злоба футболът нямаше да е най-великата игра на света. Знаете, че любовта и омразата вървят ръка за ръка и щом обичаш някой е съвсем нормално да мразиш неговите врагове. В крайна сметка не само отборите се съревновават помежду си. Съперничество има и между феновете на двата отбора, чрез техните песни, скандирания и дори чрез уговаряне на битки.
На който не му харесва- да не гледа футбол, а опера [namigG]
Потъваме и пак се смеем.
Изчезваме, какво от т'ва?
Опитахме и вас да вземем,
но ще потънат ли лайна?
Не правим опит да излезем,
дори не ритаме с крака.
Край нас се носи труп изплезен -
щом може нека е така.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Без тази спортна злоба футболът нямаше да е най-великата игра на света. Знаете, че любовта и омразата вървят ръка за ръка и щом обичаш някой е съвсем нормално да мразиш неговите врагове. В крайна сметка не само отборите се съревновават помежду си. Съперничество има и между феновете на двата отбора, чрез техните песни, скандирания и дори чрез уговаряне на битки.
На който не му харесва- да не гледа футбол, а опера [namigG]

Аз харесвам футбола.. нищо, че съм момиче. Мисля, че играта е интересна. Операта не я обичам обаче.
Спортната злоба нека да я има, но в допустими граници! Нормално ли е заради тази злоба да стават побоища и всякакви такива нелепи неща? Съперничеството не означава бой! А често се стига до това...  [confused]
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен dreams_hunter

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 460
  • Пол: Мъж
  • мразя да мисля
Аз харесвам футбола.. нищо, че съм момиче. Мисля, че играта е интересна. Операта не я обичам обаче.
Спортната злоба нека да я има, но в допустими граници! Нормално ли е заради тази злоба да стават побоища и всякакви такива нелепи неща? Съперничеството не означава бой! А често се стига до това...  [confused]
Ами има хора, за които този вид физическа разправа е нещо съвсем нормално. Но от бой до бой има голяма разлика. Щом има такива хора, които си мислят, че по този начин могат докажат себе си и идеите които изповядват- нека да се бият- лошо няма, но това да става чрез уговаряне на двете агитки, без да бъдат намесвани невинни хора, които са дошли просто да подкрепят своя отбор.
Най- жалкото е както в повечето случаи става, когато шепа надрусани и/или пияни изроди видят някой човек на улицата и започват да го налагат със зверски удари, само защото този човек е имал неблагоразумието да се разхожда с червена или синя фланелка  [confused]
Потъваме и пак се смеем.
Изчезваме, какво от т'ва?
Опитахме и вас да вземем,
но ще потънат ли лайна?
Не правим опит да излезем,
дори не ритаме с крака.
Край нас се носи труп изплезен -
щом може нека е така.

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Не... не може любовта към определено нещо да се изразява в омраза към друго.
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Не... не може любовта към определено нещо да се изразява в омраза към друго.

Явно може...
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен dreams_hunter

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 460
  • Пол: Мъж
  • мразя да мисля
Не... не може любовта към определено нещо да се изразява в омраза към друго.

Явно може...

Абе хора не бъдете толкова наивни. Винаги където има любов, има и омраза.......
Потъваме и пак се смеем.
Изчезваме, какво от т'ва?
Опитахме и вас да вземем,
но ще потънат ли лайна?
Не правим опит да излезем,
дори не ритаме с крака.
Край нас се носи труп изплезен -
щом може нека е така.

Неактивен Cypu

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 72
  • Пол: Мъж
Чак да мразя чорбарчетата не ги мразя повечето ми приятели са такива.
Но са ми доста смешни като почнат да ми се оправдават и да истакват колко са велики  :toofunny:
От друга страна ФЕН ли си на ЛЕВСКИ  как можи да обичаш друг било то ЦСКА, Литекс, Локо или др.
И за финал СИНИ БОГОВЕ ЦЯЛАТА ЗЕМЯ ПРЕД ВАС НА КОЛЕНЕ ОЛЕ

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Абе хора не бъдете толкова наивни. Винаги където има любов, има и омраза.......
Аз не твърдя, че няма омраза. Просто твърдя, че като обичам нещо не трябва да изразявам обичта си със омраза към друго. А ако се опитваш да кажеш, че всяка любов поражда омраза... няма да се съглася определено. Какво ми пречи просто да си обичам моя отбор без да мразя градския съперник (примерно)?
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.