Автор Тема: Президентски избори 2006  (Прочетена 16810 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

PaolaRey

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #75 -: Октомври 30, 2006, 11:48:08 am »
Ха че ти ако искаш да си свободен не е нужно да праиш кинти....пък и кви кинти в бг....хаха...кинтите стаат в другите държави но не и тук!!!Хващам бас че 70% от всички (12-13-14-15 годишните) които порасНат ще заминат....след 10-20 годинки БГ може и да я няма  :>

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #76 -: Октомври 30, 2006, 11:53:43 am »
Епа  и  в  БГ  се  праат  кинти ....

само  да  не  те  фанат  ...

Хора  карат   Хъмари  ,  като  в  чужбина  се едно е  нищо  ...


PaolaRey

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #77 -: Октомври 30, 2006, 11:56:04 am »
хЪх ми кФо да карат МоскФе ли....Абе бг тъпа държава....всмисъл немоеш да сравняваш Гърция,Германия,Испания с БГ просто те са хиляди пъти по добре имат право на глас...абе....!

Неактивен orxideia

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 388
  • Пол: Жена
  • I Believe
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #78 -: Октомври 30, 2006, 12:17:18 pm »
 [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa]
Гърция - бяла държава ... стига де
 [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa]


PaolaRey

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #79 -: Октомври 30, 2006, 12:17:47 pm »
Ее кВо не е ли по добре от Бг?

Неактивен orxideia

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 388
  • Пол: Жена
  • I Believe
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #80 -: Октомври 30, 2006, 12:24:12 pm »
Ми провери, прочети и прецени.... Незнам от къде съдиш, че са по-добре?


PaolaRey

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #81 -: Октомври 30, 2006, 12:24:59 pm »
Проверила съм и съм преценила....иди в Гърция и тогва ш си говорим ;)

Неактивен orxideia

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 388
  • Пол: Жена
  • I Believe
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #82 -: Октомври 30, 2006, 12:26:28 pm »
Няма проблем и без това често ходя ... Щом казваш  [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa] [xa xa xa xa xa xa]


PaolaRey

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #83 -: Октомври 30, 2006, 12:28:55 pm »
Ее кое не ти харесва пък на тебе ф Гърция...?
Абее всеки с предпочитанията си и дайй да минемм на личнаа чии ...  [lol]

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #84 -: Октомври 30, 2006, 13:13:22 pm »
хЪх ми кФо да карат МоскФе ли....Абе бг тъпа държава....всмисъл немоеш да сравняваш Гърция,Германия,Испания с БГ просто те са хиляди пъти по добре имат право на глас...абе....!



УОУ,   какво....?????
България тъпа държава !? Туй ли каза.... О айде моля ти се....Това че правителството ни куца, и пуска от затвора сутеньори и престъпници, не означава че България е тъпа ..
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЛИКА !!!! Просто гнидите се навъдиха твърде много...превърнаха се във въшки с течение на годините, и изсмукаха честността и красотите на страната си....
Но  PaolaRey  - да кажеш че  България е тъпа държава...не знам,нямам думи....Винаги съм си обичал страната  и ще продължавам да го правя,...някога....някой ден...аз вярвам че всичко ще си дойде на мястото... 
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

PaolaRey

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #85 -: Октомври 30, 2006, 13:29:46 pm »
Еми да де то е свързано...правителството ни куца следователно и БГ куца и дали ще се опрай само господ знай  :)

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #86 -: Октомври 30, 2006, 15:45:08 pm »
Ха че ти ако искаш да си свободен не е нужно да праиш кинти....пък и кви кинти в бг....хаха...кинтите стаат в другите държави но не и тук!!!Хващам бас че 70% от всички (12-13-14-15 годишните) които порасНат ще заминат....след 10-20 годинки БГ може и да я няма  :>

Абе сладурано... с ващо образование , манталитет и култура къде ще ви вземат ?
Като пораснели ще идели извън Бг... и къде ?
Моляти се не ме разсмивай... плаша се , единици са тези 12 , 13 , 14 , 15 годишни който имат някаква ценностна система и стремежи.....
И  един съвет от мене... избърши си жълтото около устата , придобй елементарна култура и тогава обсъждай политика  и каквото и да било друго....
« Последна редакция: Октомври 30, 2006, 15:47:34 pm от ilusia »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен vanilla_g

  • surreal intention
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3465
  • Пол: Жена
    • Veritatem dies aperit'
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #87 -: Октомври 30, 2006, 16:28:31 pm »
Съгласна съм напълно с  ilusia . Днес при хората на средна възраст 13 год . не може да се говори за какъвто и да било морал , ценности и дълг към България . И наистина не мога да понасям подобни изказвания от сорта на "70% от всички (12-13-14-15 годишните) които порасНат ще заминат....след 10-20 годинки БГ може и да я няма" . Най - болно ми е ,че вече доста родители не възпитават децата си на лоялност , колегиалност и поне мъничко съпричастност към другите - всеки се вкопчил в живота си и егоистично граби без да се замосля ,че все някога ще се наложи да плати всичко , което е взел ; и тичат те ,нашите , расли - недорасли , да ходят извън Бг , че чули някой бил подметнал , че държавата ни била кофти .
Опомнете се бе , хора , ние сами си правим държавата .   


"Когато се молиш на Бога, уповаваш се на Неговата милост. Когато се молиш на Дявола - това е сделка - можеш да поискаш всичко. Но в замяна трябва да обещаеш нещо; а Дяволът приема само един залог..."



Неактивен orxideia

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 388
  • Пол: Жена
  • I Believe
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #88 -: Октомври 30, 2006, 16:35:36 pm »
Подкрепям последните две мнения. Децата е по-добре да си играят когато им е времето, вместо да бързат да се правят на възрастни.


Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #89 -: Октомври 30, 2006, 17:29:46 pm »
Ха че ти ако искаш да си свободен не е нужно да праиш кинти....пък и кви кинти в бг....хаха...кинтите стаат в другите държави но не и тук!!!Хващам бас че 70% от всички (12-13-14-15 годишните) които порасНат ще заминат....след 10-20 годинки БГ може и да я няма  :>

Абе сладурано... с ваШЕТо образование , манталитет и култура къде ще ви вземат ?
Като пораснели ще идели извън Бг... и къде ?
Моля ти се не ме разсмивай... плаша се , единици са тези 12 , 13 , 14 , 15-годишни, коИто имат някаква ценностна система и стремежи.....
И  един съвет от мене... избърши си жълтото около устата , придобИй елементарна култура и тогава обсъждай политика  и каквото и да било друго....


Явно и тези, които остават в България не са на по-добро ниво, поне що се отнася до образованието, а за културата и възпитанието - няма какво да си говорим.
България е страхотна страна, но не и държава. Надявам се правите разлика между двете понятия. И това къде си българин няма особено значение, защото българинът  е такъв в сърцето си, а не в местоживеенето си. Самосъзнанието е важно, а не къде точно го проявяваш. Можеш и в чужбина да хвалиш красотата на България, можеш и да я плюеш тук - разлика - никаква.

Имала съм честта да видя как български бабки отишли на екскурзия, грабят от шведската маса и ядат филийки в Лувъра. Чувала съм как чужденци са ни признавали като "работлива нация", нищо че не заемаме ръководните им постове, а се скапваме от работа. Имала съм и удоволствието да видя как ученици ходят по олимпиади в чужбина и печелят първи места. Имала съм и възможността да видя как тези деца отиват да учат и работят там, защото в България има висшисти, които чистят тоалетни чинии. Та така за българския манталитет на хора над 12,13,14 и 15 годинки. Какъв ли манталитет се иска, за да караш висшист да прави това?  [lol] [lol] [lol]

А за политиката - ми какво да си говорим за нея, когато след няколко месеца ще дойдат милиарди като инвестиции в България, а в определените отрасли ще се влеят само няколко хиляди - останалото - знам ли и аз как се играе на криеница с пари  :p

Та, така, мили ми Смехурко,
карай БМВ-то на тати и по софийските улици - важното е да си тежкар :)




Поклон на всички онези българи, който все още знаят какво значи тази дума ... нищо, че са единици ..
   

   


Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]