Автор Тема: Президентски избори 2006  (Прочетена 16829 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #45 -: Септември 19, 2006, 01:23:08 am »
Съжалявам, не знаех, че откакто има вишни си можел да вишдаш. Прости ми.

...ние сме капка в морето!
Една капка е достатъчна, че да прее... В случая сме прекалено маловажни.

  Усещате ли се въобще за какво спорите? Нима новия президент, който и да е той, ще отърве София от боклуците, в които затъва, ще помогне по някакъв начин на обикновения гражданин да заживее по-добре, като му вдигнат малко заплатата или най-малкото - да се намалят цените на пазара? Та те са същите, като в ЕС, където един пенсионер взима 3-4 пъти по-голяма пенсия от минималната заплата...

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #46 -: Септември 19, 2006, 02:51:45 am »
Съжалявам, не знаех, че откакто има вишни си можел да вишдаш. Прости ми.

простено ти  е  ...   не  се  тормози ...  на всички се случва  ...  ;)

Цитат
Усещате ли се въобще за какво спорите? Нима новия президент, който и да е той, ще отърве София от боклуците, в които затъва, ще помогне по някакъв начин на обикновения гражданин да заживее по-добре, като му вдигнат малко заплатата или най-малкото - да се намалят цените на пазара? Та те са същите, като в ЕС, където един пенсионер взима 3-4 пъти по-голяма пенсия от минималната заплата...

тва  е  още  една  причина , поради  която  , просто  няма  смисал  , да се  гласува ...


Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #47 -: Септември 21, 2006, 17:51:35 pm »
Аз няма да гласувам.Избирам празната бюлетинка, което също не е от значение.Както по-горе някой се изрази и да гласувам, и да не гласувам и празна бюлетина да пусна, аз няма да съм там за да видя къде ще разпределят гласът ми.Всичко е една голяма манипулация.Президентски избори ... ха ха ха.Нищо не мога да направя.Аз самата съм едно нищо в сравнение с парите, които властват.Поне в едно съм признала всички управляващи - владеят изкуството на манипулацията перфектно.Когато им трябваш ти се мазнят, казват ти че от теб зависи всичко и пр и пр, а когато са сигурни, че стола на който седят е направен, за работниците вече не ги е грижа... докато не им потрябва нов стол:) Та така.А тези които си мислят, че избирането на президент е много важно събитие и че президента върши мн работа... Вземете за пример Шахът.Тази игра имам чувството, че е направена именно, за да покаже на хората кой управлява.Пешките са народът.Първо те излизат и разчистват пътя и те са първите, който падат под ножа.Следват топовете, конете, офицерите от които зависи играта, не съм мн веща в политиката, но на пръв поглед в тази категория бих сложила - дребните риби, в чиито ръце има някаква власт.Идва ред и на царицата.Е тука и сами бихте се сетили, че в нейно лице са парите.Има власт над всичко.Тя се движи на всякъде.А царят - в този случай президенти. кметове и пр - тази мижава фигурка е толкова слаба.Тя няма почти никакви функции.Движи се като пешките и е също толкова лесно превземаема.Тя просто седи и украсява таблата, но няма никаква власт над играта.Функцията и е само една - да поддържа лицето на държавата.Ако царят е свободен държавата съществува, ако не - няма държава.Има анархия.В тази насока когато държавата губи, всичко се изсипва на главата на президента, когато държавата печели всички други обират овациите.Важен е не президента, а управляващата група - този, който има най-много пари. :)
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #48 -: Септември 25, 2006, 16:47:57 pm »
за кво да гласувам ?? да отидат едни наядени да дойдат други гладни .. същата работа ..
Подкрепям . [a taka]

и аз подкрепям и не мисля да гласувам  :)

Неактивен FALLEN

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3585
  • Пол: Жена
  • Моля те,спаси ме...От самата мен...Спаси ме...
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #49 -: Септември 30, 2006, 13:28:27 pm »
И да можех да гласувам , нямаше  [evil]
Не ме мрази! Аз достатъчно се мразя!
Сякаш чувствата сега не са модерни...
Но ден след ден не можах да си докажа,
че те мразя и пак те обичам неймоверно...

 
И аз бавно изчезвам...
Изчезнах...
Но ти във мен остана!...

Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #50 -: Октомври 02, 2006, 11:51:39 am »
Аз няма да гласувам.Избирам празната бюлетинка, което също не е от значение.Както по-горе някой се изрази и да гласувам, и да не гласувам и празна бюлетина да пусна, аз няма да съм там за да видя къде ще разпределят гласът ми.Всичко е една голяма манипулация.Президентски избори ... ха ха ха.Нищо не мога да направя.Аз самата съм едно нищо в сравнение с парите, които властват.Поне в едно съм признала всички управляващи - владеят изкуството на манипулацията перфектно.Когато им трябваш ти се мазнят, казват ти че от теб зависи всичко и пр и пр, а когато са сигурни, че стола на който седят е направен, за работниците вече не ги е грижа... докато не им потрябва нов стол:) Та така.А тези които си мислят, че избирането на президент е много важно събитие и че президента върши мн работа... Вземете за пример Шахът.Тази игра имам чувството, че е направена именно, за да покаже на хората кой управлява.Пешките са народът.Първо те излизат и разчистват пътя и те са първите, който падат под ножа.Следват топовете, конете, офицерите от които зависи играта, не съм мн веща в политиката, но на пръв поглед в тази категория бих сложила - дребните риби, в чиито ръце има някаква власт.Идва ред и на царицата.Е тука и сами бихте се сетили, че в нейно лице са парите.Има власт над всичко.Тя се движи на всякъде.А царят - в този случай президенти. кметове и пр - тази мижава фигурка е толкова слаба.Тя няма почти никакви функции.Движи се като пешките и е също толкова лесно превземаема.Тя просто седи и украсява таблата, но няма никаква власт над играта.Функцията и е само една - да поддържа лицето на държавата.Ако царят е свободен държавата съществува, ако не - няма държава.Има анархия.В тази насока когато държавата губи, всичко се изсипва на главата на президента, когато държавата печели всички други обират овациите.Важен е не президента, а управляващата група - този, който има най-много пари. :)
Освен, че не си много веща в политиката, както самата ти каза, стана ясно, че изобщо си нямаш понятие от шаха като игра. Не ми стана ясно, защо използва именно него в абсурдни сравнения. За политиката всяко едно извратено мнение може да бъде вярно, но да принезиш шаха към елементарното си мислене като олицетворение на една съществуваща простотия, това вече граничи с малоумието. Шахът е светило и религия за много хора, така че недей да намесваш повече шаха в твоите си помии. Мисли каквото си искаш, изразявай се както ти е удобно, особенно в тема за политика излей ако решиш всичко негативно което си събрала, но забрави, че съществува шаха, че имам слаби нерви.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен orxideia

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 388
  • Пол: Жена
  • I Believe
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #51 -: Октомври 02, 2006, 11:58:39 am »
meteor,  това е доста грубо изразяване на мнение. Дори да чувстваш себе си "вещ" едва ли е нужно да нагрубяваш другите.  [confused]


Неактивен meteor

  • Наказан
  • Master
  • *
  • Публикации: 1076
  • Пол: Мъж
  • д-р Ханибал Лектър
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #52 -: Октомври 02, 2006, 12:27:19 pm »
meteor,  това е доста грубо изразяване на мнение. Дори да чувстваш себе си "вещ" едва ли е нужно да нагрубяваш другите.  [confused]
Опитах се да бъда максимално снисходителен, а доста грубо щеше да бъде, ако неизползвах задръжки. Този, който разбира шаха, не означава, че е умен, но глупав е този, който не може.
Нека другите да внасят ред в хаоса.
Аз пък ще внасям хаос в реда.

Неактивен orxideia

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 388
  • Пол: Жена
  • I Believe
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #53 -: Октомври 02, 2006, 12:38:43 pm »
Съжалявам, неискам да съм адвокат на никого, но тонът ти не ми харесва.  [mhmm] Освен това темата е друга!


Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #54 -: Октомври 20, 2006, 14:31:29 pm »
...А на мен не ми харесва факта че Първанов през годината, награди с орден Стара Планина, Ахмед Доган !!!! [evil] [evil] [evil] [evil] [evil] Как може един турчин да получава това звание бе....На къде отива България с такъв нещастник като днешния президент !!!!!
Лошото е че откъдето и да го погледнеш, този пак ще спечели на предстоящите избори и цяло чудо ще е ако след края на втория му мандат за президент, турците не надминат Българите по глава на населиние....
Има новини на турски по националната телевизия, турци управляват в парламента, говори се на турски в училищата на някои села,.... цели градове ,са управлявани от турци, и задължително условие да бъдеш назначен на работа, е да знаеш турски език в градове като Кърджали например.....
Ето на такъв нещастник, се пада властта на днешно време ! [evil] [evil] [evil] [evil]
Направете си сметка....
Никога няма да гласувам за такова подобие на човек, опитващ се да закопае изцяло родината ми !!!!
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 14:36:53 pm от ranenia skorpion »
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #55 -: Октомври 20, 2006, 19:14:19 pm »
"Ако изборите променяха нещо , то те щяха да са забранени "
И все пак ще гласувам.
Ще гласувам не за президент а за актоьор.
Но по добре вдъхващ респект актьор , държащ се достойно , пред льольо дето ще ми коли и беси.
Не , че няма нужда но това е политика - задколисна игра. Да го прави както му е реда , а не после да ни съдят в стразбург :)
Първанов е моят избор :)
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #56 -: Октомври 20, 2006, 20:20:49 pm »
Цитат
Първанов е моят избор 


.... и на още милиони Българи за съжаление, който са свикнали да търпят безчинството и са се примирили с положението !!
...Не ме интересува дали ще е льольо с навиците на Хитлер или някои като професор Вучков....
Интересува ме единствено България и този който дойде на власт, не да се нагуши с парите на на народа,а да вдигне РОДИНАТА МИ НА КРАКА !!!!!! [evil] [evil] [evil]
  [evil] [evil] [evil]
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #57 -: Октомври 20, 2006, 20:35:26 pm »
чакай  моляте нека ако говорим да говорим като цивилизовани и зрели хора.
СТава ли ?
Без нерви... няма сиисъл да хабим нерви за хора , който и малкия си пръст не мръдват за нас
Аз съм закърмена с една идея. Като малка виждах белезите по телата на хора , който са ми били най-близките в света и съм чувствала като стълбове на моят идеален свят.
По късно порастнах и продължавах да виждам онази идея жива някъде в някое ъгълче на някое скалъпено небрежно обещание.
Сега не виждам подобни неща.
ВИждам един достолепен мъж , държащ се на ниво , с достойнство. Човек който е добре приет на всякъде по света.
Ние критикуваме и много ни бива да критикуваме.
Но дори в този форум виждам как хора който си нямат и идея на какво се крепи форума дават оценки захора , който го поддръжат.
ДОри само от тука можеш да си направиш извода ,че нищо не е толкова тъпо колкото изглежда ;)
Да- не съм съгласна да има новини на турски език по БНТ !
Обаче... мислиш ли ,че е работа на президента да определя новините ?
И дори да е... нещата не са толкова прости. Това е политика... не шах.
Не губиш една пешка а много повече. И съм съгласна на някои компромиси и жертви в името на нещо друго.
Кой ще вдигне родината ти бе миличко мое..
Кой... финансите ни се оправляват от междонародният валутен фонд.
Политиката ни диктува Нато и Ес.
СЛед като години преди да дойде Първанов сме станали гъзлосци с невъобразим външен дълг... кой може да ни измъкне от тая каша
Никой !
Ние сме вече никои....
Нямаме нищо.. Едната армия дори я нямаме...
Всички бягат от тука. След 20 години няма да има и какво да се вдига...
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 20:37:23 pm от ilusia »
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #58 -: Октомври 20, 2006, 20:41:35 pm »
Мъниче, знаеш че уважавам и ценя мнението ти но, този Първанов, през цялото време което бе президент, аз не виждам да е сторил нищо добро за страната ни....
По негово време се разположиха АМЕРИКАНСКИ бази у нас, с риск ония чамосаните да ударят и нас....
Не си мърда пръста за медиците ни в Либия, докато нашенците гниеха по затворите в Триполи...
Само обещаваше с ехидна усмивка неизпълнимото....
Зная че на приказки ни знаят устите много,но ... нали за това избираме политиците...Да си вършат работата, както трябва....а не само да обещават....Но наи вече с турските привилегии ме , издразни супер много.....
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 20:43:08 pm от ranenia skorpion »
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #59 -: Октомври 20, 2006, 21:13:56 pm »
Виж не си прав.
Не можеш да спреш вълна която идва.. дори да си капитан на кораба. За базите говоря.
А относно либииците  - той посещава няколко пъти Либия и разговаря с нужните хора.
НО да се запитаме ние какво направихме ?
Нези с хиляди скандират пред посолствата и пред съда , започне ли се поредният фалш
Ами ние ?
Какво направихме - само приказките ни големи
КОрабът се оправлява от капитан но без екипажа си .... потъва :)
Не те убеждавам просто си говорим :)
ХУбаво е да проведеш един разговор с някой... без да прозират гднусни намеци ;)
Да не повярваш ,че е именно на тема политика :)
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc