Автор Тема: Президентски избори 2006  (Прочетена 16850 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ilusia

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9346
  • Луда ? Да ! Две и половина сме !
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #90 -: Октомври 30, 2006, 17:50:34 pm »
Ако културата се базираше само на правописа....
Но очевидно не политиката е целта на поста ти... тъй , че не виждам нищо похвално в поправянето на граматиката ми.
Да правя грешки , и все пак май мога да се похваля с доста по-богата обща култура от някой кон с капаци придържащ се единствено към правила и норми ;)
It still feels like our first night together
Feels like the first kiss and
It's gettin' better baby
No one can better this
I'm still hold on and you're still the one
The first time our eyes met it's the same feelin' I get
Only feels much stronger and I wanna love ya longer
You still turn the fire on
http://www.vbox7.com/play:e1359ebc

Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #91 -: Октомври 30, 2006, 18:33:49 pm »
Разбирането на поста ми само до изводи за правописа ти ли се свежда?




Орхидея, прегледах мненията ти и едно от тях ме подсети за нещо, което бях чела в учебника ми по етика в .. ще те излъжа кой клас :)
Та, там имаше статия как българите при пътуванията си в чужбина пренасяме при връщането си в родината само кича, което е породено от неразбирането на културата на дадената страна.
В твоя пост ставаше дума за това, как след престой в чужбина, някои хора се връщат с "акцент" и се опитват да изглеждат интересни.

Можи би там е и грешката ни - копираме неща, които не разбираме.

Да речем, в момента ЕС се опитва да ни наложи някаква система на работа, обучение, ако щеш дори хранене (онзи ден ми разказваха как в детската градина вече в яденето на дребчовците не се слага сол, защото така искат от ЕС), с която ние не сме свикнали ... дали ще се получи нещо качеството при така създалите се обстоятелства - съмнявам се ...
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]

Неактивен orxideia

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 388
  • Пол: Жена
  • I Believe
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #92 -: Октомври 30, 2006, 19:04:03 pm »
`Fallen_Angel`  дори за миг не съм си помисляла, че някой друг ни е виновен за каквото и да е. Това, че лошо копираме е въпрос на личен избор, направен на базата на собственото възприятие за света/ако искаш да наречи ценностна система, възпитание или др./ Да, разбира се, че ще ни се налага да се адаптираме и нагласяме - само че кой и до къде... Даваш пример със солта.. за мен това е лесно - дъщеря ми е захранена с мойта домашна кухня и по тази начин вече съм изградила някакъв вкус, който за нея е "правилния". Всичко останало тя ще сравнява с него /особено бъркоките от ясла в момента  :>/.
Та така... :)


Неактивен `Fallen_Angel`

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3731
  • Пол: Жена
  • Докато адът замръзне...
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #93 -: Октомври 30, 2006, 19:08:00 pm »
Ок   :)
Ако ще се давиш, не се мъчи в плитка вода.[/center]