Автор Тема: Президентски избори 2006  (Прочетена 12439 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Babuzil

• Master
  • Публикации: 1655
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #15 -: Септември 03, 2006, 13:25:59 pm »
Не.  Няма  да  гласувам ...

Гласуването  е  направено  само  за  да  саздава  илюзията  , че  имаш  някакъв  избор  ....

всъшност  нямаш  .

Хората  с  пари  ,  които  деиствително  даржат  всичко  ...  гомно  не  дават  за  теб ...

тях  ги  интересува   само  едно ...  за  тях  да  има  повече  ,  и по малко  за  всички  останали ....

те   притежават  всичката    земя    ,  прибират  всичките  данаци  и  ти  казват  как  да  мислиш , чрез  медиите  ....

Те  те  притежават  ...

тва  е  един  голям  клуб  ....   и  ти  и   аз  не  сме  част  от  него ...

скоро  ще тръгнат  и  след  социалните  осигуровки  ...

о  да  ,  ще  ни  истискат  до  последно  ...  докато  си  пускаме  безмислините  бюлетини  ,  въобразяваики  си  че  вършим  нещо ....

Колко  сме  жалки  ...

...

« Последна редакция: Септември 03, 2006, 13:28:51 pm от ням поет »

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Публикации: 8550
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
« Отговор #16 -: Септември 03, 2006, 14:02:13 pm »
един трезвомислещ ... но един ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен SLaDuR

• Многознайко
  • Публикации: 429
  • Donde miras chica !?
« Отговор #17 -: Септември 06, 2006, 00:34:22 am »
Трябва да ти начисляват данък , като пърдиш  [smeeh] [smeeh] :toofunny:

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
« Отговор #18 -: Септември 06, 2006, 12:44:19 pm »
изказване тип: ни в клин, ни в ръкав ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.

Неактивен Magic`Green`eyes

• Master of disaster
  • Публикации: 2392
« Отговор #19 -: Септември 07, 2006, 18:53:47 pm »
  Как оценяваш кой е и кой не е? Това, че човекът над теб мисли по същия начин както и ти, го прави такъв? Защо винаги сте толкова убедени в това което мислите и казвате? Защо един път не искахте да се усъмните във всички нападки спрямо високопоставени личности. Трябва да ги съдим за това което са? За това, че и те се опитват да живеят и то по по-добър начин от нас. Вие какво щяхте да направите на тяхно място? Ще се изживеете като Робин Худ? Ха-ха-ха! Убедена съм.

Колко от вас казаха, че ще гласуват. И защо си мислите, че недадения от вас вот задължително означава, че някой друг ще "говори" вместо вас? Нима протеста не е буквално крещене и противопоставяне спрямо всичко? Но като се замислим... и да гласувате, и да си седите мирно на дупетата вкъщи, докато хората се стичат по пунктовете - си е абсолютно все тая. Винаги ще има лъжи и корупция в политиката (и не само). Това, че България е ваша страна и ви се ще да си имате поне едно местенце, където да означавате нещо в целия смисъл на думата... е, явно няма да е в този живот. В страната ни чужденците струват доста повече от нас самите. Тези милиончета ще се пръснат на вятъра... за пореден път. Няма да има за първокласниците, за децата в домовете, за старчески домове...
  Иво, само искам да кажа, че ми направи голямо впечатление, когато беше споменал, че поста на президента не представлява нищо. Него съм го виждала само по състезания, празничи и тем подобни, но никога не е направил нищо в системата. Прилича на кукла, а? Която всъщност нищо не прави, само за окраса е.

Неактивен Don_NUTSO

• Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
« Отговор #20 -: Септември 07, 2006, 19:48:45 pm »
    Иво, само искам да кажа, че ми направи голямо впечатление, когато беше споменал, че поста на президента не представлява нищо. Него съм го виждала само по състезания, празничи и тем подобни, но никога не е направил нищо в системата. Прилича на кукла, а? Която всъщност нищо не прави, само за окраса е.

А не е ли? Единствено едно право на вето има, главен военнокомандващ се води също, дай Боже никога да не се стига до такова положение, че той да има право да си използва неговото си главновоеннокомандващо право. Върни се и се порови из старите си учебници и намери значението и видовете републики.

А за "оценката" ми ... нека да си говорим след 2-3 годинки като малко порастнеш и започнеш да гледаш на живота мааалко, ама малко по сериозно :)
И не ми отвръщай със кой какво е преживял... годинките са от значение ...
капиш?

Неактивен Magic`Green`eyes

• Master of disaster
  • Публикации: 2392
« Отговор #21 -: Септември 07, 2006, 23:42:55 pm »
Естествено, че те разбирам. Не претендирам, че съм дете и не мога да разсъждавам кой знае колко трезво за годините си. Но все пак доста неща са от значение. Само не си мисли, че всичко написано от мен са нареждания и т.н. ^ ^ Просто реших и аз да изкажа мнение.
Относно президента, просто отбелязах, че ме впечатли мнението ти, тъй като наскоро се бях замислила за съвсем малко и си зададох въпроса: За какво ни е президента, като не върши никаква работа?
Та за това става дума ^ ^ Почудих се, че той наистина няма почти никакви задължение или поне не са нещо сериозно.

Неактивен ^ChaRlotTe^

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • punk punk punk
« Отговор #22 -: Септември 09, 2006, 19:44:38 pm »
уф пак президентски избори ...
аз нямам годините да гласувам, но и да ги имах нямаше да гласувам. но въпреки че съм на 15 осъзнавам колко жалка е кампанията. как куцо и сакато е решило че може да стане президент...мислят си че народа е глупав а може би е така...не знам...като си спомня какви дискусии какво чудо беше около изборите за кабинет и направо ми се повръща...а те кво 2 месеца не можаха да си седнат на задниците и да изберат правителство а резултата беше още по отчайващ и естествено коалиция нали никой не може да събере нужният глас никой нямаше нормална кандутатура а разчитаха на пенсионери и отчаяни от живота хора...нещастници
когато печелиш не знаеш какво губиш, а когато губиш не знаеш какво печелиш

Неактивен Dumpster

• Експерт
  • Публикации: 559
« Отговор #23 -: Септември 11, 2006, 11:43:24 am »
Аз искам само да вметна, че когато не гласуваме гласовете ни се разпределят пропорционално на гласувалите преди нас. Та по тази причина който иска да не гласува нека поне пусне празна бюлетина. В противен случай комунягите и турците остават... ааа пропуснах и психарите в лицето на Сидеров. Аз лично подкрепям БАТ НЕДЕЛЧО!

Неактивен D`Eva

• Master of disaster
  • Публикации: 2201
  • Danger zone !!!
« Отговор #24 -: Септември 11, 2006, 23:42:22 pm »
Аз искам само да вметна, че когато не гласуваме гласовете ни се разпределят пропорционално на гласувалите преди нас. Та по тази причина който иска да не гласува нека поне пусне празна бюлетина. В противен случай комунягите и турците остават... ааа пропуснах и психарите в лицето на Сидеров. Аз лично подкрепям БАТ НЕДЕЛЧО!
Дам , точно така е , така че ако желаете да подкрепите турците и комунистите , недейте да гласувате.

Неактивен Babuzil

• Master
« Отговор #25 -: Септември 12, 2006, 05:50:54 am »
Дам , точно така е , така че ако желаете да подкрепите турците и комунистите , недейте да гласувате.

Ъ-ъ-ъ....те  всички  са  едни  и  същи ..... 

и  турците  и  комунистите  , и  Сидеров  , и  бат  ти  неделчо  ...

най - мразя   такива  Американски   мероприятия  като  "Аиде  всички  на  Хорото"  , днес   и  сега ,  за  да  "Спасим  Китовете"  ...

Ще  ви   раздадат  Безплатни   Шапки   ....  на които  ще  пише  :"Аз   +  Китовете  =   [heart__] "

всички   си  падате   по  безплатните   шапки  нали ....  [lol]

Ама  чекаите  да  ви  светна  ...   Вашия  глас   ,  струва  точно  толкова  колкото  една  Безплатна  Шапка  ...

Тея  Лозунги   са  равносилни  на  "Тропнете  с  крак  , Срещу  Беднотията"  или  "СВЕТОВНИЯ  ДЕН  НА  ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО  "   [lol]

сякаш  един  ден/глас/мнение   ще  предизвика  нещо ....тва  да  не  ви  е  филм  на  Уолт  Дисни  ... 

... и  вие  ще  си  носите  безплатната  шапка , и  ще  си  пиете  ракията  с  комшията  и  ще  си  говорите  за  политика (  с  ударение  на  "о" ..)...  и  ще  си  въобразявате  че  правите  нещо ....   

смешни  са  ми ...  тези  глупости ....

Неактивен D`Eva

• Master of disaster
  • Публикации: 2201
  • Danger zone !!!
« Отговор #26 -: Септември 12, 2006, 11:17:19 am »

най - мразя   такива  Американски   мероприятия  като  "Аиде  всички  на  Хорото"  , днес   и  сега ,  за  да  "Спасим  Китовете"  ...

Ще  ви   раздадат  Безплатни   Шапки   ....  на които  ще  пише  :"Аз   +  Китовете  =   [heart__] "

Ама  чекаите  да  ви  светна  ...   Вашия  глас   ,  струва  точно  толкова  колкото  една  Безплатна  Шапка  ...

Тея  Лозунги   са  равносилни  на  "Тропнете  с  крак  , Срещу  Беднотията"  или  "СВЕТОВНИЯ  ДЕН  НА  ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО  "   [lol]

сякаш  един  ден/глас/мнение   ще  предизвика  нещо ....тва  да  не  ви  е  филм  на  Уолт  Дисни  ... 

... и  вие  ще  си  носите  безплатната  шапка , и  ще  си  пиете  ракията  с  комшията  и  ще  си  говорите  за  политика (  с  ударение  на  "о" ..)...  и  ще  си  въобразявате  че  правите  нещо ....   

Виж какво , може да са едни и същи ,но турците например не мислят така ...и в европа не мислят ,че ако една пратия е комунистическа официално и е на власт в дадена страна е едно и също за тях.

Неактивен Babuzil

• Master
« Отговор #27 -: Септември 12, 2006, 11:57:35 am »

Виж какво , може да са едни и същи ,но турците например не мислят така ...и в европа не мислят ,че ако една пратия е комунистическа официално и е на власт в дадена страна е едно и също за тях.

Говоря  ти  принципно .....

и  преди  и  сега   , за  какъвто  и  да  е  режим  да  става  вапрос  ...  всичко  опира  ,  до  на кои кви пари   баща  му  е  правел  на  времето ...

Много  от  Известните  президенти   на  Щатите   например  ,  прозлизат  от  фамилии  които  в  миналото  са  натрупали  парите  си  , посредством  трафика   на  Опиум  от  Китаи   за  Англия  и  Щатите  ...(  Кенеди  ,  например...)  и  са  го  давали  в  големи количества  на  негрите  за  да  не  се  бунтуват  ...

всички   са   гангстери   и  дилъри  на  наркотици ....

А  Европеиския  Парламент   е  пълен  с  още  по  големи   червеи  , от  нашия  ....

И  Фигурите  които  виждаме   като   "Президенти" , "министър  прецедатели"  и тн.  ,  са  си  точно  това  само  ФИГУРИ  ...  на  нечия  шах - матна  дъска  ...

за  тва  целия  свят   в  момента   мрази  Тутуно  пушенето ....
не  щото  ,  не  е  здравословно ...  (те  не  им  пука  за  вас)
А  щото  цигарите  пречат   ,  на  някои  да  си  продаде   ,  по   -  сериозните  наркотици  ...  дето  си  ги  е  каширал ...

« Последна редакция: Септември 12, 2006, 12:03:04 pm от ням поет »

Неактивен orxideia

• Многознайко
  • Публикации: 388
  • I Believe
« Отговор #28 -: Септември 13, 2006, 09:29:43 am »
Ха ха ха... колко си наясно с конспирацията в световен мащаб... това всъщност ми звучи като едно добро оправдание за безхаберие и пълна обществена пасивност... ако към всичко подхождаме с презумцията, че е предваритално решено има ли смисъл да се събуждаме...
От друга страна все решава за себе си... аз лично ще гласувам.

Неактивен Babuzil

• Master
« Отговор #29 -: Септември 13, 2006, 11:42:42 am »
Ха ха ха... колко си наясно с конспирацията в световен мащаб... това всъщност ми звучи като едно добро оправдание за безхаберие и пълна обществена пасивност... ако към всичко подхождаме с презумцията, че е предваритално решено има ли смисъл да се събуждаме...
От друга страна все решава за себе си... аз лично ще гласувам.

Значи  ти  лично  ще  промениш  света  с  твоя  глас  ... така  ли  ...   [lol]

Браво  на  теб  момиче  ,  Варви  напред  ....  Направи  света  различен  ;) 

Бъди  като  по  филмите ...   ;)

и  нека  силата  бъде  с  теб  ...  ;)

...

[confused]