Автор Тема: Еднакви ли са целите в живота ви?  (Прочетена 1407 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sweet_Dreams

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 379
  • Пол: Жена
Еднакви ли са целите в живота ви?
« -: Октомври 20, 2005, 17:43:32 pm »
Ще бадете ли цял живот заедно или рано или късно пътищата ви ще се разделят?Брак или само бурна любов, живот в големия град или на село, искате ли деца или не? Какво мислите?При вас как е? :question:








-deleted picture by Iv0_b0y-

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Еднакви ли са целите в живота ви?
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2005, 17:46:33 pm »
ОО не знам , не съм врачка и не мога да предскажа за бъдещето....Живея сега , а по-нататък какво ще ми се случи не мога да кажа....Нека времето покаже !
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Еднакви ли са целите в живота ви?
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2005, 17:48:18 pm »
Ще бадете ли цял живот заедно или рано или късно пътищата ви ще се разделят?Брак или само бурна любов, живот в големия град или на село, искате ли деца или не? Какво мислите?При вас как е? :question:

Еднакви са ами,как иначе [намиг].
вече сме бракувани,сега живеем на село ,но целта е големият град-повече перспективи предлага,нямам нищо против селото-спокойно е,ама да е временно.От много спокойствие ти доскучава  :pp [lol]Вече почва да ми нагрча туй спокойствие [evil]
Имаме две деца :) :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен merita

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 728
  • Пол: Жена
Re: Еднакви ли са целите в живота ви?
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2005, 21:33:17 pm »
Ами мойте планове са  като завършим да се оженим неговите са на първо място да у4и.Малко ни се разминават ме4тите от което ме е най страх.Вече 7 години сме заедно и ме е страх 4е ме4тите ще ми рухнат

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Еднакви ли са целите в живота ви?
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2005, 22:32:25 pm »
нашите цели..определено не. различни са..но се надявам да ги осъществим ЗАЕДНО !
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен marti 93

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Пол: Жена
  • no game no pain!!!
Re: Еднакви ли са целите в живота ви?
« Отговор #5 -: Октомври 18, 2008, 11:03:48 am »
винаги трябва да се допълваш с половинката си [i love youuuu] ако се обичате ще останете заедно и ако се правят компромиси [so_happy]
NO GAME NO PAIN!!!

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Еднакви ли са целите в живота ви?
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2008, 02:24:56 am »
Да [inlovee] Той казва: "Ти си Аз, но в женски вариант" [lol] Имаме еднакви навици, еднакви идеи, еднакви цели и най-важното - и двамата си представяме, че ги осъществяваме заедно  [heart__]
За въпроса в град или в село  [lol] Ами и двамата обичаме много Варна, въпреки той да не е от тук :) Но занапред тук ще си живеем [inlovee]  А той се базика, че може да отидем в Узунджово [lol] Той да води козите на паша, аз да садя домати [lol] Ама няма - тук ще сме си :p
Ама за далечното минало не обичам да мисля - каквото е писано, това ще стане [heart__]

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Еднакви ли са целите в живота ви?
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2008, 12:24:46 pm »
Имаме различни интереси => различни цели. Но ще ги осъществяваме заедно, ще се борим заедно за успехите си. Искам като си завършим образованието, да си живеем във Варна, защото по-хубаво място няма да си намеря  [heart__]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Еднакви ли са целите в живота ви?
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2008, 11:02:41 am »
И двамата искаме 1во да си завършим образованието, преди това да сме се изнесли да живеем заедно. [heart__]
След това да отделим време за кариерите си. :)

А като "по-голяма" вече искам да живея в къща 100% [inlovee]. В някоя вилна зона, дори и село. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в непосредствена близост до Варна [lol] Искам децата  ми да живеят в къща, искам да знам, че ще могат свободно да играят и да се забавляват. Той също мисли така :) Но живот и здраве има доста години до тогава :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен pIsaNcH{}

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1583
  • Пол: Жена
  • Too Beautiful to Die,Too Wild to Live [!]
Re: Еднакви ли са целите в живота ви?
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2008, 19:16:35 pm »
Не са еднакви,но и аз като другите се надявам да ги осъщствим заедно!!! [inlovee]
"I guess I'm just a girl wrapped in a mistery inside a bitch ... "