Автор Тема: на токчета ?  (Прочетена 9032 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
на токчета ?
« -: Октомври 19, 2005, 18:10:41 pm »
обувате ли понякога обувки или ботуши на високи токчета ? или може би всеки ден излизате с такива...:) удобно ли ви е или се насилвате, за да ходите с тях ?

аз наскоро обух ботуши от змийска кожа на доста висок ток..за първи път :))) и честно казано харесах как ми седят..облякох и рокля..и направо не можах да се позная :) мисля другата седмица да отида така на училище..като преди това отида на фризьор и се гримирам..да ги стъписам малко. никога не съм се обличала така, а и не съм искала, но сега бих го направила, за да видя погледите им..защото попринцип съм спортен тип и едва ли не никой не си ме представя като ... дама така да се каже..но ще видят те  :)







"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен MoonLight

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4030
  • Пол: Жена
  • : )
Re: на токчета ?
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2005, 19:00:02 pm »
Хах! Готинка идея е т'ва за променянето на стила  [намиг]

А,иначе аз все още не нося обувки на високи токчета...не знам защо.Ама и т'ва ще стане някога.  :p
Реалността е за тези, които не могат да се справят с фантазията.

Винаги има изход от мрака и мъглата по пътя на дъгата.

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: на токчета ?
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2005, 19:00:42 pm »
boginqta_  супеееееееееер [cool]

Аз по принцип си ходя с токчета и най-вече ботуши с доста висок ток , имам и други , които са без ток , ама тея с токчето са си върха и просто съм свикнала да нося и стоят страхотно :) Даже в гардероба имам няколко вида ботушки и си ги сменям , голяма фенка съм им :>
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен zelenoo4ka

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 342
  • Пол: Жена
Re: на токчета ?
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2005, 19:01:02 pm »
ами аз по принцип винаги съм на токчета, но на нисички защото съм близо 180 см висока :) Имам и летни чехлички който са на ниски платформи, но определено си падам по токченца :) Макар че за ботички за през зимата токчетата са малко коварни :)
С коса по лицето разпиляна.
Безмълвна в леглото ти лежи.
Отметваш кичурите, руси като слама.
Глад за още секс четеш в зелените очи !!!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: на токчета ?
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2005, 19:11:28 pm »
е, сега още не е зима :) ще отида. даже и снимки може да ви обещая да ви покажа..щото наистина промяната е коренна...но ще бъде само за един ден, не ме влече за по дълго  [think] [cool]
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: на токчета ?
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2005, 19:25:17 pm »
Аз обаче мисля , че адски много ще се харесаш и ще си ходиш и така :) Което е супер !!! Снимки задължително да пратиш да видим....Аз вярвам , че ще си неотразима и ще си повечето пъти по този начин облечена :> [kiuchekdens] [plqs plqs]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: на токчета ?
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2005, 19:59:55 pm »
е да..ще се харесам много, когато опитах наистина ми хареса , за да се реша на такава стъпка..но да ходя така винаги, не..просто няма да съм истинската аз :) но да го правя чат пат..и за специални събития..защо не  :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: на токчета ?
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2005, 20:07:56 pm »
 [think]ами общо взето всеки ден....не помня от кога не съм обувала маратонки [confused]
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: на токчета ?
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2005, 20:46:41 pm »
е да..ще се харесам много, когато опитах наистина ми хареса , за да се реша на такава стъпка..но да ходя така винаги, не..просто няма да съм истинската аз :) но да го правя чат пат..и за специални събития..защо не  :)

Супер !!! Е , да , отвреме навреме :) Значи задължително трябва да видим снимкииииии :>
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Re: на токчета ?
« Отговор #9 -: Октомври 20, 2005, 20:21:38 pm »
аз от скоро спрях да ходя на токчета!
прочетох някъде че редовното им носене води до целулит [cry]
и се поизплаших!
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: на токчета ?
« Отговор #10 -: Октомври 20, 2005, 22:24:20 pm »
Пълни глупости !!!
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен KUKLI4KATA

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2061
  • Пол: Жена
  • Улиците на"след малко" водят до къщата на "никога"
Re: на токчета ?
« Отговор #11 -: Октомври 21, 2005, 00:06:34 am »
ами и аз си ходя на токчета...но не всеки ден..Ботушките едните са ми с токче,другите са с още по-високо токче,а пък имам и спортен тип..Иначе за удобство...свикнала съм да ходя с токчета,иначе отначало като бременно пати се клатушках [lol] [намиг] :)
Липсваш ми! Просто,безкрайно ми липсваш!
Такъв е животът ми днес и сега -
две шепи с илюзии тихо угаснали
и цяла вселена от мрак и тъга.


Неактивен Ellectra

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1144
  • Пол: Жена
  • It'S mY lifE!
Re: на токчета ?
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2005, 22:03:47 pm »
По принцип съм по спортен стил...маратонките и кецките са ми любимииии...и токчетата стават, но някаксии..не знам на моменти не мога да се възприема.Но понякога ми прещраква и..може цяла седмица да съм на токчета  [cool]
Но понякога ще се връщам в реалното,
ще те търся незрима в нощта,
ще се спъвам и ще падам понякога...
и ще плача... но пак ще вървя...!

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: на токчета ?
« Отговор #13 -: Ноември 03, 2005, 07:47:37 am »
обувате ли понякога обувки или ботуши на високи токчета ? или може би всеки ден излизате с такива...:) удобно ли ви е или се насилвате, за да ходите с тях ?
ауу, хич не ми е удобно на токове.... при това съм достатъчно висока и без тях... ако тръгна да ходя на патерици.... аз шса претрепя някъде по улиците [lol]
само маратонки и това си е : ))))))) е... зимата и ботуши : ))) мога да обувам ниски токове...


А туй, че ти искаш да се промениш е готина идея :) Усещам, каква ще е реакцията на твойте съученици :)

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: на токчета ?
« Отговор #14 -: Ноември 03, 2005, 10:39:45 am »
не, аз не искам да се променям...просто искам един ден да отида по този начин на училище...точно заради реакциите, не за друго  :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах