Автор Тема: Подарък за рожден ден?! Помощ !  (Прочетена 16404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hide`and`seek

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 455
  • Пол: Жена
  • My reflection isn't me...
Подарък за рожден ден?! Помощ !
« -: Октомври 18, 2005, 23:03:32 pm »
След два дена е рожденият ден на приятеля ми,а аз още не съм му купила нищо  [cry] Проблема е че си нямам и идея какво да е това нещо,а искам да е нещо специално,нещо което наистина да го зарадва и да го накара да се чувства специален и ... просто не знам какво да е ! Някой да даде някаква идея ако се сеща,помогнете на горкото дете ( на мен  [shame] [think])







...Да станат златни в тишината
най-простите човешkи думи,
които знае тоя свят...

Неактивен KUKLI4KATA

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2061
  • Пол: Жена
  • Улиците на"след малко" водят до къщата на "никога"
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2005, 23:28:25 pm »
ще ти кажа аз какво бях подарила на приятеля ми миналата година: едно огромно плюшено мече,което държеше сърце,което имаше цип,и в него бях пъхнала 21 картички(щото ставаше на толкова),на които бях написала последователно нещо като любовно писъмце... [think] не знам дали се е почувствал специален,но в очите му имаше сълзи [think] [cry] [think]
Липсваш ми! Просто,безкрайно ми липсваш!
Такъв е животът ми днес и сега -
две шепи с илюзии тихо угаснали
и цяла вселена от мрак и тъга.


Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2005, 23:31:32 pm »
Ми някаква блуза и разгледай магазините за разни джундурийки , където продават например стъклени сърца и вътре има газ и отгоре има една свещ , която мирише много хубаво....Нещо такова романтично , има ги всякакви по магазините :) но гледай да е изненада [cool]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2005, 23:33:30 pm »
Упсс не точно свещ ами такова дето да може да се запали....забравих как се казваше точно , ама е много оригинално според мен
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен lenika

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 290
  • Пол: Жена
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2005, 00:26:31 am »
Ми някаква блуза и разгледай магазините за разни джундурийки , където продават например стъклени сърца и вътре има газ и отгоре има една свещ , която мирише много хубаво....Нещо такова романтично , има ги всякакви по магазините :) но гледай да е изненада [cool]
Стъклено сърце???Свещ???Смърдяща???На момче???За рожден ден???...Няма да е зле ако иска да скъсат.Момчетата не си падат по такива....НЕЩА.Ще го захвърли в някое чекмедже да не го видят приятелите и близките му и ще го забрави.
Зависи дали искаш да е нещо лично за него/да го носи/ или искаш просто да го сложи някъде и разбира се с колко пари разполагаш и на колко години е той.Ако е лично за него може да му вземеш нещо за зимата - шал,шапка,ръкавици...часовник,химикалка...Ако носи бижута може да му вземеш нещо за врата.Напоследък са много актуални.Ако искаш да е нещо за стаята му може да е картина,рамка за снимка,плушена играчка.Може примерно да направиш някакво съчетание.Да вземеш плюшена играчка и да и сложиш шапка/която да е за приятеля ти/.Използвай въображението си.
Успех
аз и той
Аз живея,защото живееш и ти!
Аз съм човек,защото човекът до мене си ти.
Моето щастие с твоето име наричам,
защото съществуващ и аз те обичам!!!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2005, 09:32:43 am »
ами моето гадже също има рожден ден ей сега в неделя. ама е момиче. какво препоръчвате ?  :)
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2005, 09:47:00 am »
ще ти кажа аз какво бях подарила на приятеля ми миналата година: едно огромно плюшено мече,което държеше сърце,което имаше цип,и в него бях пъхнала 21 картички(щото ставаше на толкова),на които бях написала последователно нещо като любовно писъмце... [think] не знам дали се е почувствал специален,но в очите му имаше сълзи [think] [cry] [think]

Мисля,че е прекрасна идея-и аз ще я направя.Мойта половинка има ден-ден другият месец [намиг] :)

ами моето гадже също има рожден ден ей сега в неделя. ама е момиче. какво препоръчвате ?  :)
А ти момиче ли си? [think]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2005, 09:50:56 am »
ами така мисля  [cool]
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2005, 10:08:58 am »
ами така мисля  [cool]

Да.Благодаря [cool]
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен hide`and`seek

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 455
  • Пол: Жена
  • My reflection isn't me...
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #9 -: Октомври 19, 2005, 10:18:40 am »
Мерси на всички за идеите ;) Ей сега излизам и ще трябва да реша най-накрая какво дае ;) Но каквото ида взема ще гледам да е нещо оригинално ;)
П.С. Винаги съм си мислела че е 1000 пъти по лесно дакупиш подарък за момиче,отколкото за момче. boginqta_ , късмет и на те в лова на подаръци ;)
...Да станат златни в тишината
най-простите човешkи думи,
които знае тоя свят...

Неактивен lenika

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 290
  • Пол: Жена
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #10 -: Октомври 19, 2005, 11:06:34 am »
ами моето гадже също има рожден ден ей сега в неделя. ама е момиче. какво препоръчвате ?  :)
И на теб ще ти кажа почти същото.Не копувай някакви безполезни дрънкулки освен ако не си сигурна,че тя си пада по тях.Подари нещо....сладко и практично.Гримове също не те съветвам,освен ако не е лак за нокти.Може да и вземеш чанта.Аз например съм маниак на тема чанти и ужасно се радвам като някой ми подари.Може да и вземеш някакво бижу.Има толкова възможности,просто излизте по магазините и вижте какво ще откриете.
аз и той
Аз живея,защото живееш и ти!
Аз съм човек,защото човекът до мене си ти.
Моето щастие с твоето име наричам,
защото съществуващ и аз те обичам!!!

Неактивен Stormix

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 430
  • Пол: Мъж
    • www.teen4e.com
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #11 -: Октомври 19, 2005, 12:36:42 pm »
НА мен пък, един път за рд-то ми, гаджето ми ми подари една рамка за снимка с наша снимка вътре... и разбира се- целувка..  [smile2] За вас не знам, но този жест ми беше предостатъчен, за това да знам че тя ме обича...  [намиг] Късно го казах, ама сега...  [think]

Неактивен boginqta_

  • boginqta_
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2001
  • Пол: Жена
  • Обичам да пуша, по малко да пия...:D
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #12 -: Октомври 19, 2005, 17:03:49 pm »
да, това с бижуто е добра идея :)))
"Може ли разстоянието наистина да те раздели от приятелите ти... Ако искаш да си с някого, когото обичаш, не си ли вече там при него?" Ричард Бах

Неактивен Dezzi

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Подарък за рожден ден?! Помощ !
« Отговор #13 -: Март 26, 2010, 18:33:41 pm »
Пиша и тук с огромната надежда, че някой ще подскаже нещо, което търся...ситуацията е следната...скоро едно близко приятелче навършва 18 и ми се иска да организираме нещо грандиозно, интересно,различно, забавно и вълнуващо...Може би най-отличителното за него е, че се занимава с футбол.Простооо това трябва да е незабравимото му преживяване!Мноооого ще бъда благодарна за някоя друга полезна идея!:)))))