Автор Тема: За или против смъртните наказания?  (Прочетена 42689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен I_LoVe_YoU

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
  • Пол: Жена
  • Аз Те 0буичкам,а Ти мЕн?
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #60 -: Септември 05, 2007, 13:14:13 pm »
аз лично мисля,че смъртната присъда за един престъпник е най-лекото наказание,понеже тои мн.повече би страдал щом знае че неговите приятели и роднини не могат да му помогнат,а ако има деца то тогажа страданието ще е двоино повече понеже той няма да може да гледа как растът.тожа е моето мнение  :)
Животът ще ни грабне в своите дни и може би не ще се видим вече, но ти своите приятели помни, макар да си някъде далече.

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #61 -: Септември 05, 2007, 13:20:28 pm »
погледнете реално на нещата ... защо тогава доживотни присъди са отменяни и са пускани на свобода престъпниците ... защо ли след десетки години изкачат някакви следи, които оневиняват престъпника ... после има загубени доказателства ... и година две по-късно пак е зад решетките, но с един човек по-малко на земята ...

доживотната присъда не е наказание, а е шанс ... светлина някъде в тунела ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.

Неактивен I_LoVe_YoU

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
  • Пол: Жена
  • Аз Те 0буичкам,а Ти мЕн?
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #62 -: Септември 05, 2007, 13:31:45 pm »
погледнете реално на нещата ... защо тогава доживотни присъди са отменяни и са пускани на свобода престъпниците ... защо ли след десетки години изкачат някакви следи, които оневиняват престъпника ... после има загубени доказателства ... и година две по-късно пак е зад решетките, но с един човек по-малко на земята ...

доживотната присъда не е наказание, а е шанс ... светлина някъде в тунела ...
всеки има право на мнение :p
Животът ще ни грабне в своите дни и може би не ще се видим вече, но ти своите приятели помни, макар да си някъде далече.

sim4y

  • Гост
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #63 -: Септември 07, 2007, 17:08:17 pm »
аз пък съм "за".Щом някой е убил друг защо да не почувства същата болка.Интелигентно е ако го правим по американския начин с отровна спирнцовка,или любимия ми  -елктрически стол.Щом не е мислил когато е убивал едва ли ще премисли докато е в затвора,пред съдията и т.н. и да обещае че няма да го прави и гаранция да му се наложи пак ще убива.Това го преценят психолози..Например онзи как му беше името Наджил ли къф беше дето разфасовал малкия Иваило (детето с недохранване) психолози казват че е имал данни на пдсъзнателен убиец..Той според мен залсужава да умре по същия начин по който е убил жертвата си.Ама не ще си го пъхнат в затвора и после след 20-30 години ще излзе (ако не му дадът доживотна) и пак щ разфасова някой..такива хора не е редно да са сред обществото...При бай Тошо е нямало чак такива убийства... А сме в Европейския съюз...Постоянно ПТП-та постоянно убийста..Като убиеш някой и теб да те убиват..Ще видите как ще намелеят убийствата ако се въведе такава наредба..ама да ще се въведе на куково лято.....щото сме яка "държава"....

Неактивен [SiLeNcE]

  • Новак
  • *
  • Публикации: 20
  • Пол: Жена
  • Dead BoDy ... DeaD SouL ...
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #64 -: Септември 20, 2007, 07:13:22 am »
За ,защото ... убиха малкия ми брат а убиеца му дори и един ден не изкара в затвора и всичко това , защото "има пари" Та .. "Око за око зЪб за зЪб "
 
Една голяма болка беше любовта ти,но за това не те виня,
за белега в душата от любовни рани горещо ти благодаря.
В живота има и тъга,но не за мен и не сега....
И само ти,единствен ти ме караш да се чувствам пак и пак аз жива,
ти рани душата ми и станах силна от това.
И само ти,единствен ти ме караш да се чувствам пак и пак аз жива,
ти рани сърцето ми,но в мене диша любовта!
Безброй причини има да се чувствам жива,но най-голямата си ти.
заспивам и се будя истински ранима

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #65 -: Септември 20, 2007, 09:14:24 am »
За ,защото ... убиха малкия ми брат а убиеца му дори и един ден не изкара в затвора и всичко това , защото "има пари" Та .. "Око за око зЪб за зЪб "

Съжалявам  [shame] [not fair]

sprite-extreme

  • Гост
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #66 -: Септември 20, 2007, 10:51:50 am »
за.. аз даже мисля че ако има смартни присади за 90% от престъпленията и за една година се убият 12 20 30 50 100 нарушителя и то публично ще намалеят престъпниците ..все пак кои иска да бъде убит заради кражба на яице... обаче съдебната ни система е толкова зле че полицаите хващат крадец на местропрестъплението и след 1 нощ е усвободен от адвоката а след 2 дена пак е арестуван и историята се повтаря... баща ми беше полицай мн наватре сам в тея неща така че нека да има смъртна присъда 

Неактивен [SiLeNcE]

  • Новак
  • *
  • Публикации: 20
  • Пол: Жена
  • Dead BoDy ... DeaD SouL ...
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #67 -: Септември 24, 2007, 01:09:59 am »
За ,защото ... убиха малкия ми брат а убиеца му дори и един ден не изкара в затвора и всичко това , защото "има пари" Та .. "Око за око зЪб за зЪб "

Съжалявам  [shame] [not fair]

Преживях го .. или не съм ... :)
 
Една голяма болка беше любовта ти,но за това не те виня,
за белега в душата от любовни рани горещо ти благодаря.
В живота има и тъга,но не за мен и не сега....
И само ти,единствен ти ме караш да се чувствам пак и пак аз жива,
ти рани душата ми и станах силна от това.
И само ти,единствен ти ме караш да се чувствам пак и пак аз жива,
ти рани сърцето ми,но в мене диша любовта!
Безброй причини има да се чувствам жива,но най-голямата си ти.
заспивам и се будя истински ранима

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #68 -: Септември 24, 2007, 14:54:10 pm »
Аз пък съм ЗА смъртното наказания, обаче да измислят и някакво мъчение, а не само бум в главата и нищо да не усети ... поне за малко да усети какво е болка.

Неактивен NeMogaDaPisha

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 912
  • Пол: Мъж
  • Can you feel the rock?
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #69 -: Септември 24, 2007, 14:58:40 pm »
Аз пък съм ЗА смъртното наказания, обаче да измислят и някакво мъчение, а не само бум в главата и нищо да не усети ... поне за малко да усети какво е болка.
Докато сте млади розите берете,
че времето уви не спира,
а цъфналото неска цвете
утре дойде ли - умира.

Неактивен ^STREET_BOY^

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 652
  • Пол: Мъж
    • http://dreik.sytes.net
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #70 -: Септември 24, 2007, 16:22:35 pm »
Сетих се за едни индиански мъчения ...

1. Слагат виновния вързан и седнат, а в задните му части мушкат края на бамбук ... тааа сами можете да се сетите за ефекта като се има предвид, че бамбука расте по 2-3 сантиметра на ден....

2. Вързват "оная му работа" с корда и пускат да играе пред него голо, красиво момиче...

Дано да не съм бил прекалено брутален. [shame]

Неактивен NeMogaDaPisha

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 912
  • Пол: Мъж
  • Can you feel the rock?
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #71 -: Септември 24, 2007, 17:07:30 pm »
Нее, пъхат му бамбук под ноктите и го връзват за нагорещен метал.Или пък го палят и го целят с камъни [lol].
Докато сте млади розите берете,
че времето уви не спира,
а цъфналото неска цвете
утре дойде ли - умира.

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #72 -: Септември 29, 2007, 06:47:00 am »
За ,защото ... убиха малкия ми брат а убиеца му дори и един ден не изкара в затвора и всичко това , защото "има пари" Та .. "Око за око зЪб за зЪб "
Виж съжалявам за братчето ти Нека почива в мир, амин., аз съм против смъртното наказание не за друго просто не е човешко. Но смърт за изнасилвач, убиец.. или нещо от сорта съм съгласен.
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #73 -: Октомври 02, 2007, 07:26:36 am »
Сетих се за едни индиански мъчения ...

1. Слагат виновния вързан и седнат, а в задните му части мушкат края на бамбук ... тааа сами можете да се сетите за ефекта като се има предвид, че бамбука расте по 2-3 сантиметра на ден....

2. Вързват "оная му работа" с корда и пускат да играе пред него голо, красиво момиче...

Дано да не съм бил прекалено брутален. [shame]

Гледаш твърде много телевизия.
Един съвет - първо порасни, после пак помисли...
Ако нещата бяха толкова прости, щяхме да сме както в близкия изток - ей ви Библията, ей ви Корана, съдете. Едно око не винаги струва колкото друго, зъбите не си приличат...
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен Don_NUTSO

  • Странник без сърце ...
  • Администратор
  • Гений
  • *****
  • Публикации: 8562
  • Пол: Мъж
  • Choose your destiny!!!
    • Порталът за поезия!!
Re: За или против смъртните наказания?
« Отговор #74 -: Октомври 03, 2007, 10:43:28 am »
За ,защото ... убиха малкия ми брат а убиеца му дори и един ден не изкара в затвора и всичко това , защото "има пари" Та .. "Око за око зЪб за зЪб "
Виж съжалявам за братчето ти Нека почива в мир, амин., аз съм против смъртното наказание не за друго просто не е човешко. Но смърт за изнасилвач, убиец.. или нещо от сорта съм съгласен.


Значи си ЗА смъртното наказание ...
Взех всичко от живота, наистина всичко. Ако сега Бог ми го отнеме, то тогава сме квит.
Всяко момиче, което имаше късмета да я целуна, спираше живота ми.

Всяка твоя капка кръв, всеки дъх на мен е обречен.