Автор Тема: Парис Хилтън  (Прочетена 12218 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bonbon4etu

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 489
  • Пол: Жена
Re: Парис Хилтън
« Отговор #60 -: Февруари 17, 2007, 20:28:11 pm »
Виж сегаярно имам грешка,че текста не е нейн,но песента ми харесва.Да става,защото се вписва в обстановката слаба,висока,като клечка за това казах,че става за модел!Но лично на мен тялото и не ми харесва,просто не ми е това разбирането за хубаво тяло.За ежедневието имах предвид деня,в който я видях и тогава не изглеждаше добре и да истина е,че я видях на 6 Юли 2006 в Монреал,понеже аз не съм в БГ.
Колкото до грима го написах за това,че тук всичките снимки са супер именно защото е с грим.Косата и беше мазна и изглеждаше все едно не е ресана от векове.Надявам се да си ме разбрала сега,може би аз не съм се изразила правилно,но дано сега вече да си ме разбрала. :) Все пак не писах коментар,защото исках да се скарам с някой или пък да се заяждам,камо ли,за да съм и аз в колектива....
« Последна редакция: Февруари 24, 2007, 14:13:06 pm от ...::Mag1::... »
Take Me Away From The Things I Did Today

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Парис Хилтън
« Отговор #61 -: Февруари 18, 2007, 12:50:31 pm »
ужас  [oops]
И кое по-точно е ужасното??? [mhmmmm]

Като започнем от лигавото и арогантно държание, минем през курвенското поведение и излезем през кухата лейка която тя нарича "глава" мисля, че ще се разбере какво е ужасно  :p  [lol]
Армагедон,благодаря,че си отговорил вместо мен:)
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Парис Хилтън
« Отговор #62 -: Февруари 18, 2007, 13:04:00 pm »
Съгласна съм, че акъл й липсва.. Обаче има вкус за дрехи... Мн ми харесва стилът й  :)
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен poliii

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 158
  • Пол: Жена
  • Ако поискам да те имам - идвам и те взимам...
Re: Парис Хилтън
« Отговор #63 -: Февруари 18, 2007, 18:45:09 pm »
 [inlovee]
[hearts4]Празен е сега денят ти [hearts4] Празен е без моят смях [hearts4] Животът си без мен ти пожела-и го получи на мига  [hearts4]  Омръзнала ти бях до болка [hearts4] Омръзнали ми бяха твойте номера Но виждаш ли сега?!-какво получи-омраза,хлад и самота... [hearts4]
Празен е сега денят ти [hearts4]
 [hearts4] Пълни са очите ти със сълзи,но празно е сърцето ми за теб-Разбери... [hearts4]
Едни очи,една душа-лъжа,сълзи и пак лъжи-ТОВА СИ ТИ!!!

Неактивен Iliqna_

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 188
  • Пол: Жена
Re:
« Отговор #64 -: Февруари 18, 2007, 20:55:23 pm »
Пфф тя.. тази Парис Хилтън е много твареща..на мене не ми харесва.. много ми е противна на всичкото отгоре ми е и смешна.... ама то въпрос на вкус..  :)
« Последна редакция: Февруари 24, 2007, 14:14:08 pm от ...::Mag1::... »

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Парис Хилтън
« Отговор #65 -: Февруари 18, 2007, 20:58:23 pm »
Съгласна съм, че акъл й липсва.. Обаче има вкус за дрехи... Мн ми харесва стилът й  :)

Ммм [lol] То поне тя да си избираше дрехите...има 6766745 човека,които го правят вместо нея [lol] [lol] [lol]

Неактивен Hriska

  • Новак
  • *
  • Публикации: 33
  • Пол: Жена
Re: Парис Хилтън
« Отговор #66 -: Февруари 23, 2007, 23:04:42 pm »
тая е направо ужасна....
Sometimes what you`re looking for is right where you left it...

Неактивен ...::Mag1::...

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4044
  • Пол: Жена
  • :-)
Re: Парис Хилтън
« Отговор #67 -: Февруари 24, 2007, 14:15:35 pm »
Ебаси тъпия коментар  [oops]
Не,че се заяждам,ама то си личи кой се изразява тъпо!-(даже просташки).И кой дава само мнение... [confused]
Бонбонче,не знам кой се изразява тъпо...Но повярвай ми,измъчих се да ти редактирам мненията!!!Пиши грамотно,ако не искаш да започна да трия!!!

Неактивен nedka141

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 926
  • Пол: Жена
  • Мисля, че съм те виждал някъде...В сънищата ми!
Re: Парис Хилтън
« Отговор #68 -: Февруари 21, 2009, 20:19:48 pm »
ми горе долу ми допада  :p