Автор Тема: Парис Хилтън  (Прочетена 12216 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен poliii

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 158
  • Пол: Жена
  • Ако поискам да те имам - идвам и те взимам...
Re: Парис Хилтън
« Отговор #30 -: Октомври 03, 2006, 23:40:38 pm »
Цитат
Цитат на: gospojica_Lubov в Септември 12, 2006, 11:06:34 am
Не очаквах, че някъде по света въпросната Парис Хилтън  има фенове ... 
Не я харесвам ... излъчва някаква тъпота   ииии много престорена ми се струва 

Съгласна ... И аз не съм и фенка   

хахахахахахах!!!Това,че вие не я харесвате не означава,че никой не я харесва,а относно размислите и очакванията ви трябва да сте доста зъдръстени,та да си размишлявате,че щом вие не я харесвате,то и останалата част от света е на вашето мнение....!
Пиши грамотно!!!
« Последна редакция: Февруари 24, 2007, 13:58:52 pm от ...::Mag1::... »
[hearts4]Празен е сега денят ти [hearts4] Празен е без моят смях [hearts4] Животът си без мен ти пожела-и го получи на мига  [hearts4]  Омръзнала ти бях до болка [hearts4] Омръзнали ми бяха твойте номера Но виждаш ли сега?!-какво получи-омраза,хлад и самота... [hearts4]
Празен е сега денят ти [hearts4]
 [hearts4] Пълни са очите ти със сълзи,но празно е сърцето ми за теб-Разбери... [hearts4]
Едни очи,една душа-лъжа,сълзи и пак лъжи-ТОВА СИ ТИ!!!

Неактивен gospojica_Lubov

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 872
  • Пол: Жена
  • Only God Can Judge Me
Re: Парис Хилтън
« Отговор #31 -: Октомври 04, 2006, 15:01:17 pm »
Аз не съм задръстена ама явно ти си много отдръстена ...
Просто не съм видяла едно добро нейно качество и до този момент не бях чувала че някой я харесва... това е
Не за вражда - за обич съм родена!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Парис Хилтън
« Отговор #32 -: Октомври 04, 2006, 15:09:15 pm »
Хей хей.. По-полека момичета.. Всеки си има свое лично мнение.. Уважавайте го!
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен MiMiToOoOo

  • Философ
  • ***
  • Публикации: 7329
  • Пол: Жена
Re: Парис Хилтън
« Отговор #33 -: Декември 15, 2006, 15:19:31 pm »
Всеки си има мнение,а аз съм съгласна с повечето тук :на мен Парис Хилтън изобщо не ми харесва,дори ми е няква отблъскваща,единствено бижутата и дрехите залъгват(поне според мен)
Няма лошо тяло,ама както каза Дорито пък и не е единствената.А пък и предполагам,че не малко пъти е минавала под ножа [lol] Вече на няколко пъти попадам на нейни интервюта и вече ми е писнало навсякъде да казва:"Знам,че много момичета по целия свят искат да приличат на мен [oops]...","всичко съм постигнала сама" [confused]

Неактивен ~{*ShIkEr4eTo*}~

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 85
Re: Парис Хилтън
« Отговор #34 -: Декември 17, 2006, 00:22:14 am »
Сладуранка е  [inlovee] [inlovee] [inlovee]

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Парис Хилтън
« Отговор #35 -: Декември 31, 2006, 15:15:41 pm »
На мен пък мн ми харесваа [inlovee] Супееер е [inlovee]

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Парис Хилтън
« Отговор #36 -: Декември 31, 2006, 19:43:46 pm »
Добре бе един въпрос към феновете им.С какво ви грабна ? Със възпитание? Със талант? Със глас?Със интелект? Със някакви благотворителни мероприятия?Със артистичност?
Единственото в нея е красотата и... и заради това трябва да и сваляте шапка ?И че има парите на татко и ходи и се лигави по целия свят с тях?Не знам нито едно качество за което бих я уважавал не мога да намеря... а и тя е "еднодневка" ще си живее добре... но няма да остане в историята по никъв начин... просто няма с какво да се запомни.

П.С Не се заяждам с никой... просто наистина недоумявам.Дано никой не се е почувствал засегнат
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен {mAd^abOuT`yOu`_-}

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 980
Re: Парис Хилтън
« Отговор #37 -: Януари 01, 2007, 18:35:56 pm »
просто няма с какво да се запомни.


Е ти ся кво се притесняваш ? Тя вече се е увековечила с някой интересни клипчета, снимчици и т.н ..  [lol]  Пък и кво я интересува дали ще остане или няма да остане в историята ? Живей си живота и хич не е я еня за другите .. ; )

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Парис Хилтън
« Отговор #38 -: Януари 01, 2007, 18:40:59 pm »
Увековечила ?! Моцарт се е увековечил със музиката си.Вивалди със сезоните си.Пикасо със картините си.Омир с "Илиада" и "Одисея".Сервантес с "Дон Кихот".

Можеш ли да поставиш името на Парис Хилтън до тези които изброих ?
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен {mAd^abOuT`yOu`_-}

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 980
Re: Парис Хилтън
« Отговор #39 -: Януари 01, 2007, 18:52:22 pm »
ХАхахАаа е, не ме разбра правилно. Как и да е .. Използвах "увековечила" в друга връзка. А и кажи ми за какво и е на нея примерно да се бъхти да направи нещо при положение, че абсолютно всичко и е предоставено на готово. Тя изобщо няма такава цел .. Парис Хилтън живее само за себе си. 

Можеш ли да поставиш името на Парис Хилтън до тези които изброих ?

Не, не може. Изобщо Парис Хилтън е толкова далече от тези хора, произведения и така нататък, че НЕ може да се прави сравнение между тях.

Неактивен ArmaggeddoN

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 607
  • Пол: Мъж
  • Преградите духът ми победи...
Re: Парис Хилтън
« Отговор #40 -: Януари 01, 2007, 18:58:45 pm »
Парис Хилтън живее само за себе си. 

Точно това имах предвид.За какво да и се възхищавам тогава?За какво да е уважавам? С какви качества може да ме спечели като фен ?
Настане вечер, месец изгрее,
звезди обсипят свода небесен.
Гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен.

Неактивен {mAd^abOuT`yOu`_-}

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 980
Re: Парис Хилтън
« Отговор #41 -: Януари 01, 2007, 19:03:57 pm »
Е виж тва и аз не мога да го измисля ;) Не съм и фенка, даже на против. Не ми харесва. Само че помисли .. Щом я лансират толкова, значи има такива, които я харесват. Макар, че като се замисля няма и много за харесване .. Външността я докарва, но с това си и остава. Пък и нима 10 дена да те убеждават колко е добра, хубава и изобщо да и се приписват разни качества ще почнеш да я харесваш? Аз лично се съмнявам ..

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Парис Хилтън
« Отговор #42 -: Януари 08, 2007, 11:43:33 am »
  [lol] gospojica_Lubov  как може така да заавиждаш на жената...щом не я харесваш значи и завиждаш (това по твоята логика)  :p
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен Mistic

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3539
  • Пол: Мъж
Re: Парис Хилтън
« Отговор #43 -: Февруари 03, 2007, 19:08:19 pm »
Такам...не виждам защо като харесвам някой трябва да го запомням завинаги и то с нещо...просто ми харесва и толкова...лигла била - ами да лигла е,аз пък може такива да харесвам!Не виждам защо трябва да ни съдите, тя също е направила много за семейния бизнес - има поредица заведения,сега прави бутикови хотели...
Всеки си има мнение!
А това, че е грозна са пълни глупости.

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: Парис Хилтън
« Отговор #44 -: Февруари 03, 2007, 22:27:58 pm »
  [lol] gospojica_Lubov  как може така да заавиждаш на жената...щом не я харесваш значи и завиждаш (това по твоята логика)  :p
И аз не я харесвам,но пък не и завиждам [oops] [oops] [oops]
Винаги съм била честен човек и ако ми харесва ще го кажа,но като не ми харесва-какво?!Това значи,че завиждам [oops] :question: [oops]

Бих завиждала ако беше Селин Дион или някоя друга известна, красива и талантлива певица,а не някаква си "барби",която ходи на горе надолу и се лигави [oops]

 :arrow:Не се заяждам с никой(май това ми стана навик да го пиша,защото мн хора ме разбират погрешно)...просто изразявам мнение(подкрепям мнението на госпожица_любов)
« Последна редакция: Февруари 03, 2007, 22:30:32 pm от Tajni4ka_:( »
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!