Автор Тема: На коя песен бихте правили секс :)  (Прочетена 30300 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToMaS

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 111
  • Пол: Мъж
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #75 -: Юли 30, 2006, 10:44:32 am »
Моля да ме извините за офтопика, но ми е интересно тези, които са написали, че биха правили секс на Eric Clapton - "Wonderful tonight" знаят ли по какъв повод е създадена тази песен? Няма спор, че е много хубава, даже ми е една от любимите, но.....едва ли ще ви е до секс като разберете повода. 
“Целият прогрес и цялата култура на човечеството се базират изключително върху гениалността и енергията на личности, а в никакъв случай не са продукт на “мнозинството”.

Неактивен katkata_f

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 75
  • Пол: Жена
  • ~MeGa FrEaK~
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #76 -: Юли 30, 2006, 11:41:05 am »
 на Limp bizkit - Hot Dog  :toofunny:
~[LoVe OnLy Anito & Mop4o]~ by Anelia [FaN]

Monika & Kati [BeSt FriEnDs FoReVer]  Животът не се мери с броя на вдишванията,
 а с моментите, които спират дъха ни!

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #77 -: Юли 30, 2006, 13:06:56 pm »
Моля да ме извините за офтопика, но ми е интересно тези, които са написали, че биха правили секс на Eric Clapton - "Wonderful tonight" знаят ли по какъв повод е създадена тази песен? Няма спор, че е много хубава, даже ми е една от любимите, но.....едва ли ще ви е до секс като разберете повода. 
Аз не съм писала,че искам или бих правила секс на нея,но може би е заради нещо тъжно...ще споделиш ли?!
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен baby

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1296
  • Пол: Жена
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #78 -: Юли 30, 2006, 14:27:45 pm »
 [heart__] Анелия - До зори  [heart__]
Продължавам.. И По Пътя Дори Наранявам.. Не Преставам Да Се Боря - Страховете Си Аз Побеждавам! И Когато Силно Страдам, Враговете Си Даже Не Мразя! Може Да Се Уморявам, Но Намирам Сили Да Кажа - Продължавам!

Неактивен ToMaS

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 111
  • Пол: Мъж
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #79 -: Август 01, 2006, 08:19:08 am »
Моля да ме извините за офтопика, но ми е интересно тези, които са написали, че биха правили секс на Eric Clapton - "Wonderful tonight" знаят ли по какъв повод е създадена тази песен? Няма спор, че е много хубава, даже ми е една от любимите, но.....едва ли ще ви е до секс като разберете повода. 
Аз не съм писала,че искам или бих правила секс на нея,но може би е заради нещо тъжно...ще споделиш ли?!
Ами причината е следната:
Не знам кога точно се случва това, но Ерик Клептън е имал син на 3 или 4 годинки, който умира след като пада от прозореца. И след този трагичен инцидент певецът написва тази песен и я посвещава на сина си. Направо тръпки ме побиват всеки път като се сетя това.
« Последна редакция: Август 01, 2006, 08:25:54 am от ToMaS »
“Целият прогрес и цялата култура на човечеството се базират изключително върху гениалността и енергията на личности, а в никакъв случай не са продукт на “мнозинството”.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #80 -: Август 01, 2006, 10:20:09 am »
Моля да ме извините за офтопика, но ми е интересно тези, които са написали, че биха правили секс на Eric Clapton - "Wonderful tonight" знаят ли по какъв повод е създадена тази песен? Няма спор, че е много хубава, даже ми е една от любимите, но.....едва ли ще ви е до секс като разберете повода. 
Аз не съм писала,че искам или бих правила секс на нея,но може би е заради нещо тъжно...ще споделиш ли?!
Ами причината е следната:
Не знам кога точно се случва това, но Ерик Клептън е имал син на 3 или 4 годинки, който умира след като пада от прозореца. И след този трагичен инцидент певецът написва тази песен и я посвещава на сина си. Направо тръпки ме побиват всеки път като се сетя това.

;((((((((((((((((((((
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен AnGeLsKi`DqVoL

  • Новак
  • *
  • Публикации: 13
  • Пол: Жена
  • {{{KiSs}}}
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #81 -: Август 02, 2006, 13:20:59 pm »
Blero feat Memli - Cant You See
ObiChaSh StraStNo,PreGryShtaSh vLasTno,Za Men e QsNo 4e tI sI Moq MuJ. S Jar CeLuVash,s O4i LeKuVasH,maLko RevNuVash,ne se PreStruVash...

Неактивен AnGeLsKi`DqVoL

  • Новак
  • *
  • Публикации: 13
  • Пол: Жена
  • {{{KiSs}}}
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #82 -: Август 04, 2006, 21:37:57 pm »
Blero i Melmi - cant u see страшна песничкааа  :kissoflove:
ObiChaSh StraStNo,PreGryShtaSh vLasTno,Za Men e QsNo 4e tI sI Moq MuJ. S Jar CeLuVash,s O4i LeKuVasH,maLko RevNuVash,ne se PreStruVash...

Неактивен hixtima_89

  • Многознайко
  • ****
  • Публикации: 403
  • Пол: Жена
  • Кръвта не се измива с кръв!
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #83 -: Август 14, 2006, 18:37:08 pm »
Ивана-Стрийптиз,Преслава-Дяволско желание... и още... [inlovee]

Неактивен me4tatelka

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6386
  • Пол: Жена
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #84 -: Август 14, 2006, 21:55:12 pm »
Kylie Minoque ~ Red blooded woman
"Обожавам простите неща, те са последното убежище на сложните натури." /Оскар Уайлд/

Неактивен dark_angel

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 91
  • Пол: Жена
  • Да попаднеш в бездната на мрака
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #85 -: Август 14, 2006, 22:12:17 pm »
най-яко се прави секс на МЕТЪЛ леле тогава е някво велико без значение на коя песен важното е да не се изневерява на стила  [devill]
Да попаднеш в бездната на мрака,
да усетиш как студа пълзи в кръвта,
да почувстваш полъха на злата,
безкористна, но чувствена лъжа.

Неактивен teamote^

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3512
  • Пол: Жена
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #86 -: Август 15, 2006, 02:09:03 am »
най-яко се прави секс на МЕТЪЛ леле тогава е някво велико без значение на коя песен важното е да не се изневерява на стила  [devill]

ахаха пробвай докато дават мач.... йеее - особено ако има дуспа или гол е тогава е паника голема и ти загина секса... [devill]
 :arrow: има зверски много песнички на които е много приятно да го правите.така като ви чета постовете и се замечтавам на повечето песни и наистина мисля че ще се получи мн.красиво само с метъла не съм мн. съгласна  [confused] [lol]

Неактивен uNiKaT

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 545
  • Пол: Жена
  • Justify my love
    • RIVAMODELS
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #87 -: Август 16, 2006, 14:24:37 pm »
Ми
Sheaneat O'Conner- Nothing compares
Madona- Justify mu love
Уф сега не се сещам за други но определено има много такива  :fireheart: :lovetogether: :hot: :hot: [hapiness] [devill] [hump] [hip hip uraaa]ХИхи
Обикновените хора не разбират необикновените неща!

Неактивен DQVOLSKI_FATALNA

  • Разбирач
  • ***
  • Публикации: 226
  • Пол: Жена
  • Любовта побеждава всичко!
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #88 -: Август 16, 2006, 23:20:29 pm »
азис-само за теб

Неактивен nejno_angel4e

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2727
  • Пол: Жена
  • l'amour de l'art
Re: На коя песен бихте правили секс :)
« Отговор #89 -: Август 17, 2006, 11:49:37 am »
:fireheart: ~DaRReN HaYeS - InsaTiaBle~ :fireheart:
Е на ТаЗи пЕсеН пРосТуу... [spining heart] [spining heart] [spining heart] [spining heart] [spining heart]
моята песеееен  :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove:

И моята песен........ [inlovee] [inlovee] [inlovee] :kissoflove: :fireheart:
My heart is my strength...
...and my weakness