Автор Тема: хахах,яко ;)  (Прочетена 600 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
хахах,яко ;)
« -: Юли 13, 2006, 22:40:30 pm »
Въпреки, че съм само на 5 години - търпях доста дълго. Накрая реших да свърша със себе си и се нагълтах с карамелени бонбони. Защо ли ме спасиха?! Иде ми да крещя, да полудея, като гледам как са тероризирани децата днес. Ние живеем в свят, който е истински АД. Уолт Дисни,шарени картинки, зайчета, сърнета, пълни със сълзи очи. Барби-Булка, Кен събира цветя... мразя всичко това!!! Искам да произвеждат за децата Барби скин-хед с бронетранспортьор, комплект железни вериги за побой и специални игли за татуиране. Искам Кен Чикатило с миниатюрен хладилник за главите на жертвите. Искам пчеличката Мая да стане зла оса, която прави медец от хероин, Мики Маус да Умре от СПИН. Зайченцето Бяло-минетчия на "Централна гара". Костенурките Нинджа са психопати. Не ни залъгвайте с глупости. НИЕ ЗНАЕМ КАКВА Е ИСТИНАТА!!! Робин Худ е педофил. Спящата красавица е в алкохолен дилириум.Хензел и Гретел са родили Червената Шапчица след кръвосмешение.Седемте козлета изядоха майка си. Пепеляшка продава кокаин на сестрите си. Палечка е травестит. Малката русалка откъсна главата на грозното Пате... ДОБЪР ДЕН ЖИВОТ, ПЛЮЯ НА ВСИЧКО ДРУГО!!!!!!

 [lol]