Автор Тема: Стига с тези добри приятелки/предателки/  (Прочетена 4874 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Ти приятелко ни запозна с него.Ти толкова държеше да се саберем.С такъв ентусиазъм ми говореше за него.Водеше ни ,дърпаше ни ,само и само да се видим.
Другите започнаха с намеците че сте гаджета.Ти ми казваше да не им вярвам.И аз те слушах.Гледах ви как ставате все по-близки.Но си затварях  очите.Не исках да повярвам.Докато вече всичко беше ясно.Прегръщахте се целувахте се и всичко това пред мен.Мислеше се за велика защото беше гадже с най-готиния.Това ти даваше криле.Но я си помисли не е ли просто поредния.За Бога осъзнай се .Слез на земята.Колко мислиш ще трае всичко.Дори нямаш смелостта да ми признаеш че сте гаджета..Трябваше да го разбера от другите.
Помниш ли какви приятелки бяхме като малки -5,6 години.Бяхме неразделни.Но после започнахме училище.Ти се запозна с нови приятели аз също.Трябва да признаеш че ти липсват онези безгрижни години.Тогава ги нямаше ''тарторките'' на класа,нямаше го и Петър.
Но от онези години останаха само спомените.Не можем да ги върнем никога.Сега имам други приятелки.Истински приятелки.Знаеш ли какво означава това?Не ,нали. Няма какво повече да ти кажа.До другия път когато отново като се видим на улицата ще си кажем просто лицемерното ''здрасти''

Пеца,на теб може би не ти се сърдя толкова много.Аз просто харесах неподходящия човек.Ти не си виновен че приличаш на ангел и всички въздишат по теб.Но истината е че твоите ''честни сини очи'' ме предадоха.тИ СИ НАЙ-ДОБРИЯ ФУТБОЛИСТ.иМАш БЪДЕще.Не го пропилявай заради нея.Тя ще те нарани.Винаги прави така.Тя не обича никого.Повярвай ми познавам я прекалено добре.Винаги е била егоистка.Тя няма сърце.Тя е с теб заради бройката,за да може после да се хвали.Но я си помисли не си ли и ти с нея заради това.
Ти беше бурята в сърцето ми и огънят в очите ми.Но се появи той.Носи същото име като твоето.И когато ти спря бурята-той я развихри и когато ти  загаси огъня-той го запали наново.Аз го обичам въпреки че е на хиляди километри.Ако кажа че вече нямам никакви чувства към теб ще излъжа.Все още ме боли когато те гледам с нея.Неизбежно е.Там където е горял толкова силен огън винаги остава жарава.Но аз ще те забравя.Заради него ,заради себе си,заради теб.
И все пак когато станеш известен,обади ми се да пием едно кафе.
Не забравяй моите черни очи,които те обичаха повече от всичко.
А и много поздрави на твоята сестра,която направи всичко за да ни раздели.Поздрави я за успеха.Тя успя.Напълни ти главата с глупости за мен.А ти и повярва,нали все пак ти е сестра.Някога и с нея бяхме големи приятелки.Тя помни.
Аман от добри приятелки......... [confused]   /








Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен dylgokoska

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1387
  • Пол: Жена
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #1 -: Юли 11, 2006, 12:46:20 pm »
 [confused] Ох, колко често се срещат подобни ......'приятели/ки'. Много тъжно, но факт. И като гледам почти никой не се трогва от това....а тези, на които им пука са твърде малко....... [evil]
Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ. /Б. Силс/

Неактивен OvCeL4EnCetO

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1689
  • Пол: Жена
  • <3
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #2 -: Юли 11, 2006, 13:14:38 pm »
Такива приятелки вече ги има под път и над път,но важното е напук на тяхната глупост да продължиш да живееш,да си щастлива и да им натриеш носа като им покажеш колко малко са значили за теб неверните им и лицемерни думи.Как въобще не те интересува,че те са "готини" или каквито там са...
Обаче ние си знае,че не е така ,нали? Прекалено много боли ако си обичал истински тази"добра приятелка" [heart__]
Life is beautiful.So simple.

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #3 -: Юли 11, 2006, 13:22:36 pm »
Да от нейното предалство ме заболя много повече
но явно не ми е била толкова добра приятелкА
за каквато я мислех
Винаги беше егоистка към другите
към се отнасяшве добре,но нещо се счупи

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен OvCeL4EnCetO

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1689
  • Пол: Жена
  • <3
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #4 -: Юли 11, 2006, 13:54:52 pm »
Да приятелките ... Трудно може сега да се намери добра.. Понякога от тях боли повече от всичко [confused] А те дори не разбират колко много ги обичаш..
Но лошите неща ни правят по-добри хора! [sad3] Направи така,че ад покажеш на другите,че ти можеш да обичаш,а по това което си написала и болката,която ес усеща от творбата ти..ти със сигурност можеш да обичаш [heart__] Обичай!
Life is beautiful.So simple.

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #5 -: Юли 11, 2006, 14:14:16 pm »
ще последвам съвета ти
Да мога да обичам
и това е най-ценното което мога

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен OvCeL4EnCetO

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1689
  • Пол: Жена
  • <3
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #6 -: Юли 11, 2006, 14:21:43 pm »
Разчитай на мен.Аз изживях същото 3 пъти..можеш винаги ад ми кажеш това ,което те мъчи-с теб съм! :)
Life is beautiful.So simple.

Неактивен luda_fenka_Cena

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1643
  • Пол: Жена
  • ТаКа Е хУбАвО, Че ТеБ тЕ иМа!!!
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #7 -: Юли 31, 2006, 15:43:19 pm »
Добре че мойте приятелки не са такива защото иначе не знам какво щях да правя!Просто се моля да не ме предават никога и да са с мен!!!ОбИчКаМ Си Ги!!!!Габчо~Дес~Лизи това сте вие!!!!
Когато си на дъното на пъкъла,когато си най-тъжен,най-злочест.
От парещите въглени на мъката,си направи сам стълба и излез.
Светът когато мръкне пред очите ти и притъмнее в тези две очи,
сам слънце си създай и от лъчите му,създай си стълба и по нея се качи.
Когато от безпътица премазан си и си зазидан в четири стени.
От всички свои пътища прерязани,нов път си направи и пак тръгни.
Трънлив и зъл е на живота ребуса,на кръст разпъва нашите души.
Загубил всичко,не загубвай себе си, единствено така ще го решиш!

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #8 -: Юли 31, 2006, 17:20:00 pm »
и аз ти пожелавам да не са такива  [inlovee]

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

Неактивен PETIA{P}^^^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1307
  • Пол: Жена
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #9 -: Август 02, 2006, 12:06:56 pm »
slunce, мойта най-добра приятелка също постъпи така ... даже по-лошо .. Знаеш ли .. много я мразех .. и презирах .. Но мина време и разбрах, че няма смисъл - колкото и странно да ти звучи .. Просто .. за да се случи такова нещо не е виновен само един .. И сега сме отново приятелки с единствената разлика, че вече си имам едно на ум.  [lol]

Неактивен slunce

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3277
  • Пол: Жена
  • ~Сърцето вижда преди очите~
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #10 -: Август 02, 2006, 18:35:44 pm »
е аз не я мразя,не мисля че такова приятелство може да се превърне в омраза
поздравяваме се , говорим си,
но аз вече имам други приятелки,тя също
аз друго гадже,а тя с мойто бившето
някой ден сигурно няма да си спомняме за това

Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете...

puh

  • Гост
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #11 -: Август 02, 2006, 20:14:23 pm »
След 11г приятелство и мен ме предадоха по същия долен начин,но с разликата,че те се разделиха след един месец и половина.С нея не говоря,не я мразя,но не мога да бъда и приятелка,постоянно ще си мисля "Какво ли ще направи сега,какъв ли нож ще ми забие този път?" ,а с него говоря,дори бяхме много добри приятели / до колкото може да бъдем /,сега се чуваме и виждаме рядко, но защото той се промени много,стана от голямото "добро утро"...ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ НА КОИТО ИМ СЕ Е СЛУЧИЛО ПОДОБНО НЕЩО ДА ПРОДЪЛЖАТ НАПРЕД С ВИСОКО ВДИГНАТА ГЛАВА,А НА ТЕЗИ НА КОИТО НЕ ИМ СЕ СЛУЧИЛО,НИКОГА ДА НЕ ИЗПИТАТ ТАЗИ БОЛКА

Неактивен ®©Petia®©

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 828
  • Пол: Жена
  • People always leave!
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #12 -: Август 02, 2006, 20:21:50 pm »
На мен не ми се е случвало и се надявам да не ми се случи [confused] Пожелавам на тези като мен-същото.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #13 -: Август 06, 2006, 15:46:25 pm »
Аман наистина... в днешно време няма приятели :( Ако има са мнооого малко... и ако имаш... пази ги и не се карай с тях! Защото човек не може без приятели... :((( Поздрави,миличка!  :flyingkiss:

Неактивен Shady^

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1270
  • Пол: Жена
  • Cry Me A River
Re: Стига с тези добри приятелки/предателки/
« Отговор #14 -: Август 06, 2006, 16:27:56 pm »
много ми хареса, браво [bravisimo] [a taka]
                                                                                                 What Goes Around...
                                                                                                                                          ...Comes Around