Автор Тема: Въпросче..  (Прочетена 1907 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Въпросче..
« -: Юли 08, 2006, 15:42:24 pm »
Такова... тука ме боли врата,май ми се е подуло лимфно възелче... някой знае ли от какво може да е това,защото ме притеснява малко... ?  [confused]








Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Въпросче..
« Отговор #1 -: Юли 08, 2006, 16:07:45 pm »
Еми ние не сме лекари и няма как да ти кажемм..... Иди се прегледай задължително !!!
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Въпросче..
« Отговор #2 -: Юли 08, 2006, 16:28:55 pm »
Аз си мисля да не е просто от настинка,за това се допитвам до някой по-знаещ преди да ида на лекар ...а и то е съвсем малко топченце  [confused]

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Въпросче..
« Отговор #3 -: Юли 09, 2006, 09:03:14 am »
Възпаление. Лимфните възли могат да се подуят само от възпаление, ако си била настинала или нещо подобно. Хубаво е да идеш на лекар, защото това може да стане и опасно...
 Надявам се отговора ми да ти е достатъчен.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Въпросче..
« Отговор #4 -: Юли 09, 2006, 15:20:04 pm »
благодаря :) то все пак доста спадна и вече не ме боли,мисля че се оправи ;) май съм настинала  :p мерси много все пак  :)

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Въпросче..
« Отговор #5 -: Юли 09, 2006, 17:20:42 pm »
мм .. аз преди имах така .. ама не на врата .. ами точно където е гушата ..или .. ох не не знам как се казва тва..точно под устата .. е то май точно гуша си се пада  [shame]
И отидох на лекар..После гълтах "Алергозан" май ..  и болката изчезна ама и до днес още си ми седи едно малко топче като пипна с ръка ..
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.

Неактивен F1LL3D-w17h`p01$0N

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 4187
  • Пол: Жена
Re: Въпросче..
« Отговор #6 -: Юли 09, 2006, 22:46:42 pm »
Много кофти  [confused]

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Въпросче..
« Отговор #7 -: Юли 12, 2006, 13:47:26 pm »
мм .. аз преди имах така .. ама не на врата .. ами точно където е гушата ..или .. ох не не знам как се казва тва..точно под устата .. е то май точно гуша си се пада  [shame]
И отидох на лекар..После гълтах "Алергозан" май ..  и болката изчезна ама и до днес още си ми седи едно малко топче като пипна с ръка ..
От какво си алергична? :)

Неактивен Tajni4ka_:(

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2012
  • Пол: Жена
  • Моят нов любовник-самотата....
    • Tajni4ka
Re: Въпросче..
« Отговор #8 -: Юли 13, 2006, 22:25:31 pm »
мм .. аз преди имах така .. ама не на врата .. ами точно където е гушата ..или .. ох не не знам как се казва тва..точно под устата .. е то май точно гуша си се пада  [shame]
И отидох на лекар..После гълтах "Алергозан" май ..  и болката изчезна ама и до днес още си ми седи едно малко топче като пипна с ръка ..
Иаз имам,но на мен ми е от сливиците и септември ще се оперирам [confused]
Не сме се забравили, а всъщност никога не сме били...
Душите ни ограбени все  други са имали...
Но защо не спираме да се желаем?
И без да сме започнали не можем да спрем!!

Неактивен Kiss`

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6261
  • Пол: Жена
  • 'cause on my love you can depend ...
Re: Въпросче..
« Отговор #9 -: Юли 14, 2006, 16:09:54 pm »
мм .. аз преди имах така .. ама не на врата .. ами точно където е гушата ..или .. ох не не знам как се казва тва..точно под устата .. е то май точно гуша си се пада  [shame]
И отидох на лекар..После гълтах "Алергозан" май ..  и болката изчезна ама и до днес още си ми седи едно малко топче като пипна с ръка ..
От какво си алергична? :)
ми по принцип от нищо .. но докторката реши,че ми се е получило от някаква алергия и затова ми изписа Алергозан ..
но всъщност .. сега се сещам от както се е получило .. или от какво може да е.. Преди да ми се получи тва..бях се разболя много гадно..бях с ужасно остри болки в ушите..не можех да чувам,не можех да спя..въобще..беше ужасно .. И .. от силната болка в ушите беше започнало да ме боли и гърлото.. може да се е получило в следствие на това боледуване ...  [confused]
Не можеш да откриеш нови океани, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си.