Автор Тема: Страхотен мъж  (Прочетена 548 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Lucky

  • Гост
Страхотен мъж
« -: Декември 17, 2006, 02:05:09 am »
Днес със него се запознах...
В него страхотен мъж видях..
Беше случайно, но много красиво..
Одтадвна не се бях чувствала така щастлива..

Много мил, и адски готин...
Със характер много точен..
Има фенки ... безброй..
А дали мъжът за мен е той?!?

Така набързо всичко стана...
Усмихната до утре ще остана...
Той ми поиска телефона..
И ме покани във "Вселена" на купона...

Страхотен мъж.. честно ви казвам..
Но да го сваляте ви отказвам .. :)









Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Страхотен мъж
« Отговор #1 -: Декември 17, 2006, 02:24:37 am »
Много ми хареса стиха браво.

П.С. Извинявай просто да си кажа мнението, не го приемай лично, но според мен не съществува страхотен мъж..всички сме просто едни идиоти(ако така мога да кажа), защото никога, ама никога не зачитаме чувствата на момичетата,все гледаме на нас да ни е добре.. е има и изключения разбира се.
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Неактивен Katenceto

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 938
  • Пол: Жена
  • ..A reason to start over new and the reason is you
Re: Страхотен мъж
« Отговор #2 -: Декември 17, 2006, 02:40:04 am »
Днес със него се запознах...
В него страхотен мъж видях..
Беше случайно, но много красиво..
Одтадвна не се бях чувствала така щастлива..

Много мил, и адски готин...
Със характер много точен..
Има фенки ... безброй..
А дали мъжът за мен е той?!?

Така набързо всичко стана...
Усмихната до утре ще остана...
Той ми поиска телефона..
И ме покани във "Вселена" на купона...

Страхотен мъж.. честно ви казвам..
Но да го сваляте ви отказвам .. :)



Блаво,миличка,много ми хареса  :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove:


Много ми хареса стиха браво.

П.С. Извинявай просто да си кажа мнението, не го приемай лично, но според мен не съществува страхотен мъж..всички сме просто едни идиоти(ако така мога да кажа), защото никога, ама никога не зачитаме чувствата на момичетата,все гледаме на нас да ни е добре.. е има и изключения разбира се.

Един мъж,за да идеален му трябва само разбирателство....иначе си прав,някои гледат само техните чувства... :flyingkiss:
...Още сънувам само теб, твойте устни, твойте думи.Още те нося като клетва във кръвта ми.Още се моля нощ и ден да те имам пак за мен.Още искам всичко твое да е мое...

Неактивен Eamon

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1740
  • Пол: Мъж
  • Arctic Warfare
    • Нашето форумче!
Re: Страхотен мъж
« Отговор #3 -: Декември 17, 2006, 03:32:32 am »
Мъжете са без сърца..... нищо че и аз се водя за такъв за мен, всички мислят с нещо друго но не и с мозака  си!
Три кибритени клечки, една по една изгорих във нощта. Първата за да видя лицето ти, втората за да видя очите ти.. последната за да видя устните ти. А после.. пълна тъмнина. За да си спомня всичко това докато те прегръщам.

Липсвате ми приятели.. и как ми липсва доброто старо време, когато бяхме по-цяла вечер тук.. пишехме, смеехме се.. играехме игри.. водехме "дуели" със стихове.. Господи , колко хубаво беше..

Lucky

  • Гост
Re: Страхотен мъж
« Отговор #4 -: Декември 17, 2006, 13:07:17 pm »
Благодаря ви много ... Страхотен е, защото вчера се запознах с него.. не го познавам, може да се окаже поредния гадняр  [shame]

Неактивен Babuzil

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1655
  • Пол: Мъж
Re: Страхотен мъж
« Отговор #5 -: Декември 17, 2006, 13:34:28 pm »
Хехе .. :)  много  е  невинничко  ...   :)

срешнало си някого момиченцето  и  си  написало  стихче  за  това ... : амаче си сладка  ..

браво  ... продължаваи  все  така  ....  кефи  ме  че  разказваш  история  в  стиха  си  ... :)

Lucky

  • Гост
Re: Страхотен мъж
« Отговор #6 -: Декември 17, 2006, 17:13:49 pm »
Хехе .. :)  много  е  невинничко  ...   :)

срешнало си някого момиченцето  и  си  написало  стихче  за  това ... : амаче си сладка  ..

браво  ... продължаваи  все  така  ....  кефи  ме  че  разказваш  история  в  стиха  си  ... :)

Миси много сладурче.. радвам се, че ти харесва :)  [heart__] [hip hip uraaa]