Автор Тема: Тотално оплесках всичко....  (Прочетена 658 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NiksY

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1631
  • Пол: Мъж
  • confront our own concern
Тотално оплесках всичко....
« -: Октомври 03, 2005, 22:04:09 pm »
Какво бихте направили, ако живеете отскоро в нов град, не сте много общитителен и единствените приятели, които сте намерили, са били тези от вашия клас. Но те на моменти, може би и без да осъзнават, се държат толкова зле с вас, че колкото и да търпите по едно време ви писва и им казвате всичкото, което мислите за приятелското им отношение и се надявате да размислят върху начина, по който се държат, но вместо на това, те казват, че до този момент са държали на вас, но за отрицателно време сте променили всичко.. и след това вече не говорят с вас, държат се по-зле от преди (заслужено) и няма един човек в целия град, който да е нещо повече от просто познат, на когото казваш само едно здравей на улицата...  Е, ако се чудите кой може да е достатъчно малоумен да направи това и сте заложили на мен, значи сте познали... печелите билет на първи ред за трагикомедията ми... Бай дъ уей да се сещате за някоя бързо действаща отрова?!







"Но аз, беднякът...
имам само своите мечти."
"Ще разстеля мечтите си пред твоите крака."
"Пристъпи нежно,...
защото стъпваш в моя блян."

Неактивен Bonita

  • Професор и половина
  • **
  • Публикации: 6114
  • Пол: Жена
  • Най-голямият грях е да обичаш любовта на друг ...
Re: Тотално оплесках всичко....
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2005, 22:48:41 pm »
ами аз смятам,че отново трябва да поговориш с тях,да им кажеш как си се почувствал и как се чувстваш сега и още нещо не търси вината само в себе си.
Кълна се...никога да не забравям теб!!!

Неактивен aflame fairy

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 670
  • Пол: Жена
Re: Тотално оплесках всичко....
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2005, 20:41:15 pm »
ами аз смятам,че отново трябва да поговориш с тях,да им кажеш как си се почувствал и как се чувстваш сега и още нещо не търси вината само в себе си.
не си прави труда!!!..на кой от класа ти, мислиш ще му пука....и аз съм в това положение и се примерих  с това преди година сега нещата постепенно се оправят и хората които ме познават ме уважават.....това ми стига... качеството е важно не количеството...
".. Но щом простре ръка душата ти да вземе
Тя в миг ще се смути
всесилникът Живот преварил я навреме -
и ти...отдавна без душа си ти .."

Неактивен DEVIL_IN_HEAVEN

  • Модератор
  • Професор
  • *****
  • Публикации: 5686
  • Пол: Жена
  • Dum Spiro, Spero!
Re: Тотално оплесках всичко....
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2005, 21:04:16 pm »
Цитат
качеството е важно не количеството...
Много вярно! Никси, скъпи, знам, че не си общителен, но мисля, че жена ти може да ти даде един добър съвет... :) 8 години "живях" със съученици, които ме третираха като аутсайдер: просто бях едното от 2-те зубърчета в класа + това и Грозната Бети... Никак не ми беше готино, но като поотраснах (т.е. като се поотраках), намерих си приятели в другия клас и от други места... След 4 години всички сме различни и ми останаха реално казано само 2 приятелки, но това не ме притеснава... Ако ти се чувстваш некомфортно, НЕ БЪРЗАЙ! Лека-полека ще опознаеш града, хората от даскалото, компаниите... Не бързай да се хвърлиш в първата дружелюбна компания! Тя може би няма да е "твоята"... Просто наблюдавай за сега отстрани и си набележи сред кои хора би искал да се движиш... Освободи се от задръжките - никой не те знае, нито познава. Сега е моментът да си изградиш новия имидж! Успех!!! [cool]
Здравей!

Исках само да ти се извиня за дългото си отсъствие. Не бях готова да ти пиша. Днес се събудих. И открих, че дишам. Спомних си, че ми липсваш. И ето, родиха се няколко стиха...

Неактивен OnlyBlindCanSee

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 638
  • Пол: Мъж
Re: Тотално оплесках всичко....
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2005, 22:38:06 pm »
найстина много гадна ситуация....аз лично съм изпадал в такава когато дойдох в Плевен..но малко по малко с положените от мен усилия всичко си дойде на мястото...трябва време и търпение.Приятели колкото щеш, но кой са истинските само ти можеш да разбереш!
Бъди в живота човек, търси в човек човек, и знай че животът е лек, когато ОБИЧАШ и бъдеш ОБИЧАН човек!
"Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив."
Не се смеи на този които прави крачка назад, защото може да се засилва.
Не е добре да си напълно свободен. Не е добре да си напълно задоволен. (Блез Паскал)
"Жу тем! Их либе дих! I love you ! Те амо! Текеро! Сагапо! Кохам те! Серетем! Амор туо! Волим те! Сакам те!Тъ Дуа!

Неактивен aveDEaZNAM

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 133
  • LIFE SUCKS
Re: Тотално оплесках всичко....
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2005, 23:54:54 pm »
ае супер мноо ма кефи тоя пич никси

ае ... искам да земеш отровата , ко се праиш , ше се самоубиеш ли?

животът продължава ..... и е мн шибан
MONEY AIN`T EVERYTHING , MONEY IS THE ONLY THING
                                                       

Неактивен tonnny_bg

  • Модератор
  • Мъдрец
  • *****
  • Публикации: 11629
  • Пол: Жена
  • Храни вярата си и страховете ти ще умрат от глад.
Re: Тотално оплесках всичко....
« Отговор #6 -: Октомври 29, 2005, 00:08:17 am »
Никси,не се шашкай от случилото се. [cool]Направил си това,което си сметнал за добро и за правилно. [think] Аз постъпвам по абсолютно същият начин в момента.Затова те разбирам прекрасно.Правиш на някого евала,държиш се мило,а той зад гърба ти се смее.Еми,няма да стане. [evil]
Не се чувствай виновен от това,че си реагирал така.Успокой се и продължавай напред.Живота си тече,всичко се променя.Утре нито ти ще си същият,нито те същите.Изчакай търпеливо и съм сигурна ,че ще намериш своята сродна душа [cool].Аз още не съм намерила своята,затова благодаря на съдбата ,че ме срещна с вас,иначе бих била много самотна.И ти имаш нас,а ние сме с теб :) :)
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Неактивен Arinna

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2999
  • Пол: Жена
  • You can revive me again, only if you'll try it...
    • http://uk.youtube.com/user/Arinna171982
Re: Тотално оплесках всичко....
« Отговор #7 -: Март 23, 2006, 13:28:29 pm »
Поради давността на темата я местя в Архив!!!
The memory of this still reminds        me
                 Stars in your eyes
                Did you take the time to realize?...