Автор Тема: Честит Рожден Ден на ^kalista^  (Прочетена 1282 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Devil`s Bride

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2826
  • Пол: Жена
  • Търси ме в спомена за бившите крила...
Re: Честит Рожден Ден на ^kalista^
« Отговор #15 -: Юни 09, 2006, 13:25:21 pm »
Милооо обичкам те  [inlovee]  [inloveee] [I love you] [I love you] :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove: :kissoflove:

Бъди все така сладка  :)  :flyingkiss: [heart-4eta] [heart-4eta] [happy birthday]

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Честит Рожден Ден на ^kalista^
« Отговор #16 -: Юни 09, 2006, 13:27:45 pm »
Мерси милички.. Благодаря ви много за невероятните пожелания!!! Обичкам ви всичките!!! Амааа мнооого ви обичаааам...
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен Kelly

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3453
  • Пол: Жена
  • ◊* hOuSe MuSiC iS a fEeLinG *◊
    • Kelly
Re: Честит Рожден Ден на ^kalista^
« Отговор #17 -: Юни 09, 2006, 15:04:58 pm »
Честит Рожден Ден !!!
Ако щастието е птица , нека кацне на твоето рамо !
Ако любовта е цвете , нека разцъфне в твоето сърце !
Ако усмивката е Слънце , нека никога да не залязва от твоето лице !
[happy birthday]
˙·•●° ¤ I Am ADdIctEd tO U¤ °●•·˙®

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Честит Рожден Ден на ^kalista^
« Отговор #18 -: Юни 09, 2006, 15:16:29 pm »
 [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]
Честит Рожден Ден!!!
 [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__] [heart__]
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: Честит Рожден Ден на ^kalista^
« Отговор #19 -: Юни 09, 2006, 15:38:06 pm »
Честит рожден ден
Пожелавам ти да съхраниш себе си в трудните моменти, да бъдеш силна в живота, да си винаги усмихната, обичана и щастлива и... продължавай да носиш детето и добротата в сърцето си:)
Весело изкарване...
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Честит Рожден Ден на ^kalista^
« Отговор #20 -: Юни 09, 2006, 15:59:25 pm »
Мерси отново миличките ми те... Обичкам виии...  [heart__] [heart__] [heart__] ХХаХаа Savage ти ме подсети да си пусна онази песен : "Честит рожден ден... ттъгъра тсъгъра дак дак"  [lol] [lol] [lol] Нещу такова беши  :p
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен SavageGarden

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3583
  • Пол: Жена
Re: Честит Рожден Ден на ^kalista^
« Отговор #21 -: Юни 09, 2006, 18:04:02 pm »
Мерси отново миличките ми те... Обичкам виии...  [heart__] [heart__] [heart__] ХХаХаа Savage ти ме подсети да си пусна онази песен : "Честит рожден ден... ттъгъра тсъгъра дак дак"  [lol] [lol] [lol] Нещу такова беши  :p
[pleZz] [namigG] [inloveee] А по повод рождения ти ден те поздравявам с Savage Garden-Breack me,Shake me
Играта е само игра,тя никога не може да бъде спечелена.Но никога не подценявай този,който прави крачка назад защото може и да се засилва!

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Честит Рожден Ден на ^kalista^
« Отговор #22 -: Юни 09, 2006, 18:19:58 pm »
[pleZz] [namigG] [inloveee] А по повод рождения ти ден те поздравявам с Savage Garden-Breack me,Shake me
Мисии милооо [inlovee]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен {mAd^abOuT`yOu`_-}

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 980
Re: Честит Рожден Ден на ^kalista^
« Отговор #23 -: Юни 09, 2006, 18:41:44 pm »
 [birthdayy] ЧрД И оТ мЕниИИии  [inlovee] Нали знаеш, че си ми слабост  [lol]  [inlovee] нЕкА кАКвоту Си пожеЛаеш да ти се СбъдНе и ...МНОоооГу мнОооГу УсмиФки От МЕннн  :flyingkiss: [wish all my love] [cart-heart] [rd] БичКам ТеЕееЕ  [inlovee]  :kissoflove: