Автор Тема: Слави Трифонов спечели делото срещу "Папарак медия"  (Прочетена 1780 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Ако бях на мястото на Трифонов,тия пари щяха да отидат за благородни каузи...
Този се е напечелил за години напред, нека помисли малко и за бедните в страната,нали се прави на голям патриот и загрижен за правдата....Но защо ли си мисля,че и този път,това начинание, няма да се осъществи... [mhmmmm]

хаха! не ме разсмивай моля те! [lol] [lol] [lol]


Нещо смешно ли казах, че не можах да се усетя ???
Ами не просто ми стана смешно в каква заблуда си ако очакваш тоя да даде нещо на бедните! :)
айде моля ви се.Направил е много за доста...Какво все го нападате.Той да не е Господ или Аладин, че да изпълнява желанията на всеки.Не това му е работата, но въпреки всичко прави нещо. Защо не вземете да нападате Лили Иванова например, или Ники Кънчев.Те да не би да не печелят много, а какво са направили за бедните или мизерстващите???Аз мога да кажа само едно БРАВО на Трифонов, че е тръгнал да им търси сметка на тая пасмина от клюкарници и илюзорници.Вярно, че така си изкарват прехраната, ама то това вече на кво прилича. Утре ще пишат по вестниците, че сестра ти била курва, върви обеснявай после, че въобще нямаш сестра....
Глупаво е да боготворите човек който не познавате! А относно бедните---аз лично не смятам че някой изобщо е длъжен да им дава пари но съм убедена че той не е от тези щедри хора! Защото благотворителността е съвсем друго нещо! както виждам тук и понятие си нямате от благотворителност [confused]

Защо да критикувам Лили Иванова---тя е легенда в сравнение с този селянин :)
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен ranenia skorpion

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1455
Значи първо никъде не съм казал че го боготворя нали...
И второ подкрепих finiv че каза няколко неща за другите известни личности които и пръста не си мърдат за да подкрепят нуждаещите се организации (или поне аз не съм чул подобно нещо),докато Трифонов поне се опитва да прави нещо...

Цитат
А относно бедните---аз лично не смятам че някой изобщо е длъжен да им дава пари 

Малко грубо прозвуча не мислиш ли ??? Говорим за бедните които пребивават по такива места...
Ми дай тогава да ги оставим на произвола на съдбата да се оправят а..?!!!!
Как мислиш че децата с умствена изостаналост или пребиваващите подобни заведения като сираци,старчески домове...кажи ми как според теб те да си добавят пари,ако не са хората,работещи там и външните такива,да им помагат ???
« Последна редакция: Юни 06, 2006, 19:13:42 pm от ranenia skorpion »
"И само ТАМ един прозорец свети ...
сред цялата космична тъмнина,
сега те викат - хиляди планети,
но ти се връщаш .... вечно у дома... "

Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
innna  [confused] [confused] [confused] Ranenia е прав.. абсолютно:
1. Никой не е казал, че боготворим Славито, но честно да си кажем - той е един от малкото, които НАИСТИНА правят нещо!!!
2. "А относно бедните---аз лично не смятам че някой изобщо е длъжен да им дава пари" - ТОВА ПРОСТО НЯМА ДА ГО КОМЕНТИРАМ, но... момиче - ти в какъв свят живееш?  [confused] [confused] [confused]
3. А колкото до Лили Иванова  [oops] - Иууу
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
Значи първо никъде не съм казал че го боготворя нали...
И второ подкрепих finiv че каза няколко неща за другите известни личности които и пръста не си мърдат за да подкрепят нуждаещите се организации (или поне аз не съм чул подобно нещо),докато Трифонов поне се опитва да прави нещо...

Цитат
А относно бедните---аз лично не смятам че някой изобщо е длъжен да им дава пари 

Малко грубо прозвуча не мислиш ли ??? Говорим за бедните които пребивават по такива места...
Ми дай тогава да ги оставим на произвола на съдбата да се оправят а..?!!!!
Как мислиш че децата с умствена изостаналост или пребиваващите подобни заведения като сираци,старчески домове...кажи ми как според теб те да си добавят пари,ако не са хората,работещи там и външните такива,да им помагат ???

А ти мислиш ли че това е адекватна помощ :question: Аз се изразих грубо за да подчртая неговото безразличие към тези деца [confused]
Освен това не е това начинът да се промени нещо! Това е твърде повърхностно разсъждение!

Не мога да разбера защо тук има толкова хора готови да нападат така жестоко мнението на други! Ами кажи че не си съгласен кажи си и твойто мнение и да се приключи! Нужно ли е да спорим за такива неща :question: Аз съм тук за да се забавлявам а не за да влизам в нежелани конфликти! Но май скоро няма повече да търся забавление точно в този форум! [confused]
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
innna  [confused] [confused] [confused] Ranenia е прав.. абсолютно:
1. Никой не е казал, че боготворим Славито, но честно да си кажем - той е един от малкото, които НАИСТИНА правят нещо!!!
2. "А относно бедните---аз лично не смятам че някой изобщо е длъжен да им дава пари" - ТОВА ПРОСТО НЯМА ДА ГО КОМЕНТИРАМ, но... момиче - ти в какъв свят живееш?  [confused] [confused] [confused]
3. А колкото до Лили Иванова  [oops] - Иууу

:arrow:Ето за това говорех в горния си пост! [confused]
Толкова ли не можа да вникнеш в думите ми :question:
А и ти давала ли си нещо на някой изобщо :question:
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Ади не се карай, а?
Цитат
А ти мислиш ли че това е адекватна помощ :question: Аз се изразих грубо за да подчртая неговото безразличие към тези деца [confused]
Освен това не е това начинът да се промени нещо! Това е твърде повърхностно разсъждение!
А това ако не е "повърхностно разсъждение" - какво е!!! Мога ли да попитам ти откъде знаеш какво е отношението му към тези деца, а?!?! Ние съдим по думи и действия, докато ти май си се настървила доста и нито приемаш, нито предаваш...
Аз приключвам дотук.. Едиснственото нещо, за което ще се съглася с теб е, че тук не му е мястото да се караме... Така че - аз казах, каквото имах да казвам... Надявам се вече - мир!
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

Неактивен GadNa_Ku4Ka

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 564
  • Пол: Жена
  • Where Is The love??? :((
    • myspace page
оф..способни сте всяка тема да я превърнете в спор...и правите от мухата слон...  [confused]

Неактивен innna

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1371
  • Пол: Жена
  • Addicted to Me
    • Козметиката
оф..способни сте всяка тема да я превърнете в спор...и правите от мухата слон...  [confused]
[a taka]
А това е даста лошо качество!
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...
Буда


Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Ин4е мили4ка недей така А относно бедните---аз лично не смятам че някой изобщо е длъжен да им дава пари.Иначе ще си помисля, че нямаш сърце за болката и чернилката около себе си.Не ти пожелавам никога да ти се случва да нямаш какво да сложиш в устата си.Повярвай ми ужасно е.И особено, ако няма хора, които да ти помогнат да се измъкнеш от калта, да оцелееш.Аз не го боготворя Слави Трифонов, но му свалям шапка, защото дори и на думи да е - той прави нещо за нас Българите.Или поне си изкарва парите, но така че малко или много ги споделя с нас - ако щеш и чрез песните си, той ни кара поне муничкода се радваме, че сме българи(едва ли някой би бил на моето мнение, но за мен е така).Иначе не мисля, че някой те е нападал, по- скоро твоите думи прозвучаха доста остро и критично:):):)
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен uNiKaT

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 545
  • Пол: Жена
  • Justify my love
    • RIVAMODELS
БРАВОООООООООО!ИЕССССССС!РАДВАМ СЕ МНОГО,МНОГО.....ТАКА ИМ СЕ ПАДА НА ТИЯ ГАДОВЕ ДОЛНИ!СУПЕР!
 [svirrr] [svirrr] [svirrr] [plqs plqs] [plqs plqs] [plqs plqs] [twist] [twist] [twist] [twist] [twist] [twist] [twist] [twist] [twist]
:)
Обикновените хора не разбират необикновените неща!

Неактивен Moni4ka

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1363
  • Пол: Жена
  • JuSt SmILe :) :) :)
еее браво на него :)  :)

Неактивен ShotGun

  • Начинаещ
  • **
  • Публикации: 105
  • Пол: Мъж
  • Igni et ferro.
    • ComputerLand – Плевен
Евала  [bravisimo] [bravisimo] [twist]

В сърцето на един-единствен диамант са скрити всички съкровища и съблазни от недрата на земята;един-единствен бисер носи всички сенки и сияния на океана;дъх и ухание,сянка и сияние.. Най-светлото откровение,най-чистото доверие-всичко това открих в целувката на едно момиче..