Автор Тема: Предсказателни сънища  (Прочетена 7002 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magic`Green`eyes

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2392
  • Пол: Жена
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #15 -: Юни 03, 2006, 20:12:53 pm »
ъм.. ^ ^ Извинявайте.. ако мога да се включа... ^ ^

Според мен тук не става дума за предсказателни сънища... На мен ми се е случвало дежа ву, но... точно за този тип сънища, за който пита Пурпурното ангелче.. според мен това е някаква... връзка между хората, но не предсказва...

Ако кажа, че се базирам на връзката майка-дете сигурно ще ми се смеете, но според мен наистина има такива неща...

Неактивен Zatoichi

  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 3549
  • Пол: Мъж
  • Gloria victis!
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #16 -: Юни 03, 2006, 22:13:44 pm »
Кой може да каже със сигурност какво има и какво няма.Тъй като 90%,че и повече от човешкия мозък си остава в резерв(в смисъл доказано е,че човек използва много малка част от това,което  има в черепната си кутия)аномалийте,които неможе да обясни науката може да са предизвикани именно от тази неизвестност в сивото вещеатво.
Бъди в живота ми като калинка,
излитнала от топлата ми длан
към някоя звезда под свода синкав,
в която винаги ще бъда взрян.

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #17 -: Юни 04, 2006, 21:21:43 pm »
Напълно вярвам, че сънищата имат предсказателна сила и каквито и да било там други работи.Мен ми се е случвало да сънувам неща, които са като предупредителни знаци.Или примерно дни наред да ми се явяват картини и мисли в главата и след определен период от време се случва нещо на този, с когото с били свурзани мислите ми.След като стане каквото е било писано всичко си минава и спират да ме връхлитат тези мисли.Държа да отбележа, че не съм ги викала аз тези мисли, те сами си се появяват и колкото и да ги пъдя непрестават да ме тормозят.А иначе за сънищата - вярвам в тях.Свяко ми ми е разказвал как няколко пъти е заспивал на волана и му се е присънвал баща му(който е мъртъв) и му е казвал "Георги събуди се, идва завой".Така сънищата са го спасявали от смърт.На мен миналия ден ми се присъни Ангел, който ми каза, че имам сила.Не помня какво бях сънувала преди това, но когато ми каза имаш сила аз почувствах наистина нещо.После ми я даде тази сила и ... едвали някой би ми повярвал, но аз я почувствах и беше наистина толкова голяма, че просто имах чувството, че ще се пръсна.Беше адски истинско.
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен phibi

  • Почетна Ерато
  • Master of disaster
  • *******
  • Публикации: 2341
  • Пол: Жена
  • no more hiding who I am...
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #18 -: Юни 05, 2006, 17:03:58 pm »
Едва ли има човек, който да не е имал такива знаци в съня си, пък било то малки и неосъзнати. Самата аз сънувам непрекъснато какво ли не. Далеч съм от мисълта, че всичко ще се сбъдне, доста ще го закъсам, ако стане така [lol], но вярвам, че има нещо в сънищата. Никой не може да обясни какво точно, но... Дежа бу е друго. Случвало ми се е да отивам някъде, да виждам нещо и да си казвам "Хей, това го сънувах снощи, но нещо не е както трябва...", след малко нещата се променят и... е точно като в съня ми. Случки и хора, които виждам след години, малки значи, разрешения на проблемите ми, картини от изминалия ден... никой не може да даде дефиниция на сънищата. Но определено има нещо в тях :)
Забрави каквото съм писала.
Каквото съм казвала - също...



Неактивен kalista

  • King of the brains
  • *****
  • Публикации: 9283
  • Пол: Жена
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #19 -: Юни 06, 2006, 17:08:31 pm »
Малеее.. чакайте сега и аз да ви разказа една зловеща история - абсолютно истинска.. случи се преди няма и 4-5 дена.. На една приятелка на майка ми - свекър й, спал следобеден сън.. и като се събудил започнал да играе с внучката си (4г) и да разказва на снаха си какво е сънувал... Дядото сънувал как майка му и сестра му играели хоро (и двете са починали) и го карали и той да се хване на хорото.. той не щял, не щял, обаче накрая се съгласил.. И в този момент се хванал за гърдите и... Много голяма травма е това.. ужасно.. направо като се сетя за малката Съни и майка й.. Та някои сънища ннаистина .. не предсказват - но предчувстват!! [reeeev] [reeeev] [reeeev]
Promises disguise as temporary truths which end up as the world’s greatest lies.

hang

  • Гост
Има много типове сънища..
-сънища отражение на емоционалното със тояние(сънища повлияни от определена емоция-пр. искаш толкова много да имаш компютар че сънуваш че имаш такъв).

-сънища отражение на психическото състояние (понякога сънищата ти показват какво е реално психическото ти състояние на база подсъзнание пример. сънуваш че си гол и те е страх да не те видят другите хора.. следователно в реалния живот имаш нещо от рода на комплекс от това да не се изложиш, да не те видят хората че си се изложил нещо.. просто много други примери.. сануваш че те е страх от нещо много пример. ти си ж стая и сънуваш че нещо което не искаш да видиш, страх те е от него иска да влезе.. в реалния живот си страхлива натура.страх те е да поема предизвикателства- сънищата са врата към самия себе си! въпроса е да ги разтълкуваш правилно!

-сънища които показват неща коитосе случват по късно в бъдещето-това са сънища които много хора сам чувал че имат. и на мен ми се случва постоянно. В смисъл на яве виждам нещо което сам сънувал около 4-5 секунди но е факт! Тези сънища се различават от мозака и понякога као се събудиш си казваш..това шесе случи! може и след години! Днес имах точно такова "видение от сън". Мисля че много хора са го преживявали аз познавам до тук 3-ма.

-предопредителни сънища- това са съниша  които се появяват точно преди да се събудиш, но това е по принцип! Поне при мен е така! Когато сънуваш определена личност човек които познаваш и този 4овек не ти мисли добро в деня имаш неприятност или нещо неприятно ще те изненада! Ако сънуваш човек които обичаш но просто го видиш на сън но не и точнои на сън това е във фазата точно между двете състояния ако видиш определен човек за оито имаш добри чувства нещо добро ще ти се случи.  По принцип за себе си мога да кажа че аз знам кои какво ми носи говоря за хора които познавам и сънувам точно преди да се събудя! НИКОГА НЕ МИ Е ИЗНЕВЕРВАЛО ТОВА ЯВЛЕНИЕ!  Много хора сами потвърждавали написаното тук! не е смао мое твърдение!

- сънища които нищо нями говорят- това са съниша които усещам че са просто сънища..дори нямам и предчъвствие за тех..прости ги сунувам по принцип са нещо обикновенно рожба на мозъка.. и все пак сунищата ми са една огромна загадка!!


имам 2 извода относно сънищата:

- те са врата към подсузнанието
- врата към будещето, което ме навжда на мисълта че живота е предварително предначертан


написаното до тък са само и изцяло мои размисли и не казвам че говоя изтината за сънищата, но с течение на годините стигнах до тези основни 2 извода...



-

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #21 -: Юни 09, 2006, 12:24:12 pm »
hang браво!!!и аз така мисля за нещата, които си писал [a taka] [a taka] [a taka]
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

hang

  • Гост
finiv, какжи работи мога да ти разкайа...
« Отговор #22 -: Юни 09, 2006, 16:40:26 pm »
Имам доста интересни слу4ки, сънища... доста работи.. :) А ти с какво се занимаваш какви интеереси имаш, разкажи ми нещо по темата какво мислиш за сънищата, интересно ми е.. има е дна книга "разговори с бог" - страшна е! Могад а ти я пратя на посхта има я на текстов фаил. Ако проявяваш интерес .../ просто ми кажи :)

Неактивен finiv

  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 781
  • Пол: Жена
  • I'm alive....mrr
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #23 -: Юни 09, 2006, 19:24:00 pm »
Моите интереси не мисля, че влизат в темата:).Иначе за сънищата - обичам да сънувам, но рядко се случва напоследък, или дори да сънувам после нищо не помня, но затова че сънищата са на психологично-подсъзнателна основа - напълно подкрепям.Веднъж така се бях стресирала явно(защото не бях усетила, колко съм се изплашила)от една случка(прибирах се вкъщи, когато някъв мъж с кола започна да кара плътно до мен и да ме следи.Беше вечерта.Как да е нищо слава Богу не стана, замина си по пътя.Ама то тогава беше тъмно, че и уличката една такава тъмна, а си бях почти до вкъщи), че когато заспах го сънувах тоя човек, как се приближава към мен и тилкова явно съм се страхувала, че спрях да дишам в съня си и не можех да си поема въздух.Като се събудих бях толкова ужасена, че просто нямам думи.Около половин час не можех да дишам нормално и тва само заради един сън, базиран на не толкова ужасна лучка.А иначе най-големия ми кошмар е ... много объркан.Но странното е че го сънувам на периоди от по няколко години и е един и същ.Значи в стая съм с много възглавници, летящи из въздуха.Стаята е 4ерна, мрак навсякъде, но в този мрак има много писъци, адски оглушителни.Пронизват тялото ми, но аз пак съм цяла.И когато аз се опитам да извикам, като си отворя устата ни6то не излиза.Имам още един, който пак е в стая, пак тъмно и има една възглавница.И целият този мрак почва да пада към него.Усещам как ме притиска и колко е страшен и пак се опитвам да извикам - и пак нищо.Всичкото добре, ама ролята на възглавниците не я разбирам ква е:(
Искам разбира се да я скивам тази книжка, ама не знам дали ще ми остане време.Все пак ще се радвам да ми я пратиш... по някакъв начин:)
"....И когато всичко свърши, разбираме повече и по-малко...."

Неактивен hang

  • Новак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #24 -: Юни 10, 2006, 00:24:27 am »
Не че сънищата ми е страст но ми е много интересно да се занимава с неща от този род..по принцип психология и паранормални теми..интересни са ми :) Вярвам в Бог и уважавам и обичам хората които му служат но не сам голям фен на Църквата като институция! Много интерсноми стана като ми разказа за саня ти с възглавниците.. интересно, но никаква идея неми идва сега, някой ден ако случайно нещо ми хрумне ще те уведомя- обящавам ще мисле по този въпрос.. ;)
 Относно случая ти с онзи тип и после саня и после...неприятната случка.. е поредното доказателство че сънищата са врата към подсъзнанието. Ти дори не си се и замислила че толкова си се уплашила но мозъка ти ..той се е!

Сега ми хрумна че щом сънуваш този сън много пъти от много отдана..той определено не е случаен! Не те познавам що за личност си и немога имам мнение по въпроса но можеш да се замислиш.. немисли на тях като за предмети..те може да са хора, пороци, много неща. Само ти можеш да стигнеш до отговора и повярвай ми това е някакво послание..каквото и да е! не мисли стандартно! Аз чрез сънищата си разбрах доста неща за себе си които дори и не подозирах! Просто анализирах.. но това е друга история която ще си запазя за мен  [lol]

Аз по принцип не се анимавам с такива работи както казах, интересувам се от графичен дизайн, фотография, реклама, изкуството като ..ИЗКУСТВО във всичките му форми! и много обичам да чета поезия! И обожавам музиката! :) да това сам аз с 2 думи.. и така.
За книгата не си мисли че ще ти пратя нещо сектантско! Книгата е на много известен автор който се занимава  с психология и е намерил начин да се свърже с бог! Нещо което ако мен питаш ..не е невъзможно! Книгата е добра! Аз самия не сам я свършил защото нямам грам време! аза жалост наистина.... ще ти я пратя на АЙ СИ КЮ то   като видя че си онлайн!

..ако Бог е любов, нека Той остане вечно в сърцата ни..

Неактивен repi-s-lychec

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1060
  • Her shadow plays in the shape of a man's desire...
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #25 -: Юни 12, 2006, 21:55:28 pm »
Аз често сънувам предсказателни сънища - погребения, любови, изневери, успехи, провали... Всичко което сънувам повече от сигурно НЕ се сбъдва  :p :p :p
Простите удоволствия са последно убежище за сложни натури

Неактивен Unforgotten`feeling`f

  • Master
  • ******
  • Публикации: 1490
  • Пол: Жена
  • ~Леден полъх...разпръсква огнени целувки~
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #26 -: Юни 17, 2006, 12:00:28 pm »
Доста странни сънища съм сунувала.Вярвам,че значат нещо..Може би понякога се сбъдват,а друг път показват начина,по който се чувстваш...скоро сънувах,че нещо много гадно се случва на една приятелка,дано да не се сбъдне тоя сън,много силно се надявам да не се сбъдне  [confused]
~Time now to spread your wings, to take to flight.Aim for the burning sun.

Неактивен Romantic

  • Новак
  • *
  • Публикации: 46
  • Пол: Мъж
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #27 -: Юни 19, 2006, 20:17:31 pm »
еми вси4ки знаете 4е сънищата са не свързани
според мен те са съвкупност от "картини" пеизажи ,гледки, наблиудения на 4ове6кото око и т.н
които са им се слу4вали преди доста време или наскоро
те се връ6тат в съня на 4овека или се преплитат с 4ове6кото въображение
може би се опитват да покажат не6то
за предсказание не съм обеден....

Неактивен hang

  • Новак
  • *
  • Публикации: 14
  • Пол: Мъж
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #28 -: Юни 21, 2006, 06:57:18 am »
Не мисля така.. прочети ми горния пост кадето сам разсъждавал на глас  [bulgaria] :) Може това ми е мнението по въпроса и сам 100% убеден в думите си. Съгласен съм с едно от твоите обявснения само, то е че сънищата са отражение на миналото и на по-емоционалните за нас моменти. Съгласен съм но това е вид сън. А те са доста. един ден може и ти да се убедиш в думите ми пак знаеш ли :)
..ако Бог е любов, нека Той остане вечно в сърцата ни..

Неактивен Romantic

  • Новак
  • *
  • Публикации: 46
  • Пол: Мъж
Re: Предсказателни сънища
« Отговор #29 -: Юни 21, 2006, 16:18:23 pm »
Не мисля така.. прочети ми горния пост кадето сам разсъждавал на глас  [bulgaria] :) Може това ми е мнението по въпроса и сам 100% убеден в думите си. Съгласен съм с едно от твоите обявснения само, то е че сънищата са отражение на миналото и на по-емоционалните за нас моменти. Съгласен съм но това е вид сън. А те са доста. един ден може и ти да се убедиш в думите ми пак знаеш ли :)

да
но във ежедневито си или общуването със даден 4овек ти правиш наща под съзнателни
до там  стигам ,4е сънищата са под съзнателнителните неща ,4иито неща могат да се слу4ат или 4овек ги прави под съзнателно
Или може би греша
Но съм обеден 4е са под съзнателни неща